<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M-ZsAZ jednotlivcov juniorov, dorastu a st. žiactva, Trnava, 1. 9. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Votruba Adam 95 AK Junior Holič
M 200 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.06
M 400 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 50.87
M 1500 m Čechvala Jozef 92 Atletika Nové Mesto nad Váhom 5:24.51
M kladivo 7,26 kg Koukal Jiří 45 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 100 m Janíček Erik 02 Atletický club Nové Zámky
J 100 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 11.26
J 100 m Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 12.16
J 100 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 11.56
J 200 m Janíček Erik 02 Atletický club Nové Zámky
J 200 m Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.30
J 200 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 23.95
J 400 m Junas Dušan 01 Atletický klub Bojničky
J 400 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 55.05
J 400 m Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič 59.33
J 1500 m Junas Dušan 01 Atletický klub Bojničky
J 110 m pr. 99,1 Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
J 110 m pr. 99,1 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 15.54
J 110 m pr. 99,1 Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 15.41
J 400 m pr. 91,4 Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 57.34
J výška Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič 184
J výška Šefčík Oliver 02 AK Junior Holič 179
J diaľka Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 650
J diaľka Janíček Erik 02 Atletický club Nové Zámky
J trojskok Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 13.12
J guľa 6 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 17.56
J guľa 6 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 16.85
J guľa 6 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra 14.38
J disk 1,75 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 49.45
J disk 1,75 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 44.16
J disk 1,75 kg Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
J disk 1,75 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra 45.44
J oštep 800 g Zeleňák Samuel 02 Atletický klub Šurany 38.84
Dci 100 m Balogh Denis 04 Atletika ŠK Skalica 13.33
Dci 100 m Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra 12.00
Dci 100 m Čulák Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 12.69
Dci 100 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 12.75
Dci 100 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 12.22
Dci 100 m Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra 11.76
Dci 100 m Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.25
Dci 100 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 11.86
Dci 100 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 11.36
Dci 100 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.59
Dci 100 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 12.01
Dci 100 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 100 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 11.78
Dci 100 m Pollák Michal 04 Slovan Duslo Šaľa 12.13
Dci 100 m Róka Alex 04 TJ Olympia Galanta
Dci 100 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.52
Dci 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.71
Dci 100 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 12.11
Dci 100 m Tóth Tomáš 04 TJ Olympia Galanta
Dci 200 m Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra 24.56
Dci 200 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič
Dci 200 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 24.73
Dci 200 m Klement Branislav 04 TJ Olympia Galanta
Dci 200 m Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 23.38
Dci 200 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.24
Dci 200 m Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 24.74
Dci 200 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 24.29
Dci 200 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 24.98
Dci 200 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 23.91
Dci 200 m Pollák Michal 04 Slovan Duslo Šaľa 24.44
Dci 200 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 22.30
Dci 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.99
Dci 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 23.42
Dci 200 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 24.47
Dci 200 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 23.71
Dci 400 m Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 56.96
Dci 400 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 53.83
Dci 400 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 56.12
Dci 400 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 55.25
Dci 400 m Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 54.73
Dci 400 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 54.82
Dci 400 m Žilinka Martin 03 TJ Družba Piešťany 56.82
Dci 800 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:15.23
Dci 800 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:02.04
Dci 800 m Trubíni Martin 04 AC Stavbár Nitra
Dci 800 m Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky 2:33.17
Dci 800 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 2:09.52
Dci 800 m Zubák Adam 04 ŠK Jablonica 2:02.18
Dci 1500 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 4:49.61
Dci 1500 m Emanuel Radovan 04 AK AŠK Slávia Trnava 5:21.23
Dci 1500 m Jakubík Tomáš 03 TJ Družba Piešťany
Dci 1500 m Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom 4:42.65
Dci 1500 m Novotný Denis 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 1500 m Samek Ľubomír 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:41.32
Dci 1500 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 4:53.42
Dci 1500 m Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky 4:31.75
Dci 1500 m Šiatinský Dominik 04 Atletický oddiel Partizánske 5:22.81
Dci 110 m pr. 91,4 Halabrín Jerguš 03 CVČ Brezová pod Bradlom 18.10
Dci 110 m pr. 91,4 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 15.04
Dci 110 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 14.75
Dci 110 m pr. 91,4 Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom 18.93
Dci 110 m pr. 91,4 Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.54
Dci 400 m pr. 83,8 Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 56.12
Dci 400 m pr. 83,8 Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 400 m pr. 83,8 Halabrín Jerguš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 400 m pr. 83,8 Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 400 m pr. 83,8 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 60.20
Dci 400 m pr. 83,8 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 58.56
Dci 400 m pr. 83,8 Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 400 m pr. 83,8 Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 65.35
Dci 400 m pr. 83,8 Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 2000 m pr. 91,4 Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 7:09.67
Dci 2000 m pr. 91,4 Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 7:09.34
Dci 2000 m pr. 91,4 Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 7:11.16
Dci 2000 m pr. 91,4 Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky 7:34.78
Dci 2000 m pr. 91,4 Valko Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 9:09.62
Dci výška Balogh Denis 04 Atletika ŠK Skalica 160
Dci výška Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 192
Dci výška Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava 174
Dci výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 175
Dci výška Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 175
Dci výška Tóth Tomáš 04 TJ Olympia Galanta 160
Dci žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 300
Dci žrď Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 300
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 420
Dci žrď Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 350
Dci diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 631
Dci diaľka Čmelka Marko 04 TJ Olympia Galanta 531
Dci diaľka Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 585
Dci diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 619
Dci diaľka Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 620
Dci diaľka Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 580
Dci diaľka Škodák Filip 04 TJ Olympia Galanta 507
Dci diaľka Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 566
Dci trojskok Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 11.96
Dci trojskok Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 12.32
Dci trojskok Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.76
Dci trojskok Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 11.04
Dci trojskok Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 11.73
Dci guľa 5 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom 10.58
Dci guľa 5 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 14.32
Dci guľa 5 kg Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 11.05
Dci guľa 5 kg Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra 15.49
Dci guľa 5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 14.36
Dci guľa 5 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 10.87
Dci guľa 5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 14.18
Dci guľa 5 kg Róka Alex 04 TJ Olympia Galanta
Dci disk 1,5 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom 30.24
Dci disk 1,5 kg Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra 45.00
Dci disk 1,5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 38.35
Dci disk 1,5 kg Podzámsky Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom 29.35
Dci disk 1,5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 46.25
Dci disk 1,5 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 22.29
Dci kladivo 5 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom 43.68
Dci kladivo 5 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 39.99
Dci kladivo 5 kg Podzámsky Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom 26.80
Dci kladivo 5 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 32.31
Dci kladivo 5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 54.24
Dci kladivo 5 kg Závodný Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom 29.73
Dci oštep 700 g Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 38.71
Dci oštep 700 g Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 34.97
Dci oštep 700 g Klement Branislav 04 TJ Olympia Galanta
Dci oštep 700 g Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 42.78
Dci oštep 700 g Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 53.44
Dci oštep 700 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.65
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (2/4) Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (2/1) Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (2/2) Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (2/3) Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra
Žci 60 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 08.51
Žci 60 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 07.95
Žci 60 m Beňuš Martin 06 TJ Olympia Galanta 08.30
Žci 60 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 08.10
Žci 60 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 08.18
Žci 60 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 08.96
Žci 60 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 08.12
Žci 60 m Ivánek Filip 05 AK Junior Holič 09.17
Žci 60 m Janiga Martin 07 AO TJ Spartak Myjava
Žci 60 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 08.51
Žci 60 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 07.97
Žci 60 m Mišinec Maxim 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.10
Žci 60 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.11
Žci 60 m Pomichal Dominik 05 TJ Olympia Galanta
Žci 60 m Pošta Samuel 07 ŠAK športový AK Komárno 08.94
Žci 60 m Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.61
Žci 60 m Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom 08.42
Žci 60 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 08.41
Žci 60 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.36
Žci 60 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 08.55
Žci 150 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 20.41
Žci 150 m Bača Marek 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 19.53
Žci 150 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 21.29
Žci 150 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 19.52
Žci 150 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 21.80
Žci 150 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 18.89
Žci 150 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 20.71
Žci 150 m Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 20.59
Žci 150 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 19.28
Žci 150 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 17.93
Žci 150 m Ivánek Filip 05 AK Junior Holič 22.64
Žci 150 m Jakal Adrián 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 150 m Janiga Martin 07 AO TJ Spartak Myjava
Žci 150 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 20.91
Žci 150 m Kurcsák Teodor 07 ŠAK športový AK Komárno 22.27
Žci 150 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 18.97
Žci 150 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky 18.38
Žci 150 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 20.65
Žci 150 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 19.74
Žci 150 m Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom 19.26
Žci 150 m Pošta Samuel 07 ŠAK športový AK Komárno 22.12
Žci 150 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky 19.51
Žci 150 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 20.00
Žci 150 m Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 150 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 22.69
Žci 150 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 17.83
Žci 150 m Villem Martin 06 Atletický klub Šurany 19.85
Žci 300 m Bača Marek 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 40.45
Žci 300 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 46.87
Žci 300 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 45.26
Žci 300 m Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci 300 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 38.27
Žci 300 m Kurcsák Teodor 07 ŠAK športový AK Komárno 48.83
Žci 300 m Mišinec Maxim 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 300 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky 39.92
Žci 300 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci 300 m Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom 41.69
Žci 300 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky 41.84
Žci 300 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 43.66
Žci 300 m Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom 43.62
Žci 300 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 43.71
Žci 300 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 38.58
Žci 800 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
Žci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:11.19
Žci 800 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:17.68
Žci 800 m Jakal Adrián 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 800 m Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 2:35.26
Žci 800 m Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava 3:17.29
Žci 800 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:50.47
Žci 800 m Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno
Žci 800 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:19.01
Žci 800 m Villem Martin 06 Atletický klub Šurany 2:20.49
Žci 800 m Žembera Ján 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:23.39
Žci 3000 m Barát Tomáš 05 Detský atletický klub Tlmače 12:15.92
Žci 3000 m Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom 10:37.65
Žci 3000 m Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra 10:51.55
Žci 3000 m Laczkó Dániel 06 Slovan Duslo Šaľa
Žci 100 m pr. 83,8 Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 22.17
Žci 100 m pr. 83,8 Miča Marek 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 300 m pr. 76,2 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 48.22
Žci 300 m pr. 76,2 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 43.47
Žci 300 m pr. 76,2 Miča Marek 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 1500 m pr. 76,2 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 5:35.31
Žci 1500 m pr. 76,2 Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 1500 m pr. 76,2 Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 5:33.19
Žci 1500 m pr. 76,2 Poláček Dávid 05 Slovan Duslo Šaľa 5:36.80
Žci výška Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 140
Žci výška Kotleba Matúš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci výška Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany 166
Žci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155
Žci výška Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 145
Žci žrď Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 310
Žci diaľka Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 462
Žci diaľka Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom 527
Žci diaľka Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci diaľka Ivánek Filip 05 AK Junior Holič
Žci diaľka Janiga Martin 07 AO TJ Spartak Myjava
Žci diaľka Kotleba Matúš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci diaľka Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 484
Žci diaľka Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany 507
Žci diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 592
Žci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 508
Žci diaľka Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 423
Žci diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 524 524
Žci guľa 4 kg Beňuš Martin 06 TJ Olympia Galanta
Žci guľa 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 14.08
Žci guľa 4 kg Kurcsák Teodor 07 ŠAK športový AK Komárno
Žci guľa 4 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 13.06
Žci guľa 4 kg Pomichal Dominik 05 TJ Olympia Galanta 09.20
Žci guľa 4 kg Pošta Samuel 07 ŠAK športový AK Komárno
Žci guľa 4 kg Rajčák Samuel 05 AK Junior Holič 07.47
Žci guľa 4 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 09.43
Žci guľa 4 kg Tököly Tomáš 05 Atletický club Nové Zámky
Žci guľa 4 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 15.71
Žci disk 1 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 43.41
Žci disk 1 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 23.24
Žci disk 1 kg Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom 20.30
Žci disk 1 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 46.49
Žci disk 1 kg Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 39.20
Žci disk 1 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 24.83
Žci disk 1 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 39.69
Žci kladivo 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 26.88
Žci kladivo 4 kg Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 38.85
Žci kladivo 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 19.89
Žci kladivo 4 kg Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom 24.47
Žci kladivo 4 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 24.01
Žci kladivo 4 kg Tököly Tomáš 05 Atletický club Nové Zámky
Žci oštep 600 g Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 25.70
Žci oštep 600 g Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 19.98
Žci oštep 600 g Miča Marek 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci oštep 600 g Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 34.51
Žci oštep 600 g Rajčák Samuel 05 AK Junior Holič 27.10
Žci oštep 600 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 39.80
Žci oštep 600 g Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.19
Žci oštep 600 g Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno
Žci oštep 600 g Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 22.45
Žci 4 x 60 m kluby Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Petríček Šimon 07 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Ž 1500 m Kuchtová Dominika 99 AC Stavbár Nitra 5:06.72
Ž oštep 600 g Mokrá Barbora 96 Slávia šport. gymnázium Trenčín 44.87
Jky 100 m Annusová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 14.34
Jky 100 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 12.88
Jky 100 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica 13.42
Jky 100 m Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.34
Jky 200 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica 27.84
Jky 200 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 27.28
Jky 400 m Mečiarová Veronika 01 AK AŠK Slávia Trnava 60.46
Jky 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 58.99
Jky 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:18.78
Jky 1500 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 5:14.63
Jky 100 m pr. 83,8 Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 17.18
Jky 100 m pr. 83,8 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 15.37
Jky žrď Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 260
Jky diaľka Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 479
Jky diaľka Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 537
Jky disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 41.22
Jky disk 1 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 19.33
Jky kladivo 4 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 31.32
Dky 100 m Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica 13.98
Dky 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.58
Dky 100 m Černá Nina 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Danková Katarína 03 Atletický club Nové Zámky 14.30
Dky 100 m Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 13.67 13.67
Dky 100 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.31
Dky 100 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 12.29
Dky 100 m Janošťaková Monika 04 AK Junior Holič
Dky 100 m Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 13.72
Dky 100 m Majerská Kristína 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.80
Dky 100 m Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 15.07
Dky 100 m Mesáková Natália 04 TJ Družba Piešťany 14.59
Dky 100 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.95
Dky 100 m Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 14.17
Dky 100 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.11
Dky 100 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.03
Dky 100 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 13.26
Dky 100 m Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 12.19
Dky 200 m Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica 28.75
Dky 200 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.15
Dky 200 m Černá Nina 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Danková Katarína 03 Atletický club Nové Zámky 30.44
Dky 200 m Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 28.30
Dky 200 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.63
Dky 200 m Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 28.79
Dky 200 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 25.93
Dky 200 m Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 29.92
Dky 200 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.60
Dky 200 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.66
Dky 200 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.97
Dky 200 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 26.65
Dky 200 m Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 28.82
Dky 200 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.29
Dky 200 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 25.13
Dky 400 m Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky 67.56
Dky 400 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 66.48
Dky 400 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 62.16
Dky 400 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 61.29
Dky 400 m Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 63.75
Dky 800 m Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky 2:41.53
Dky 800 m Černeková Katarína 04 TJ Družba Piešťany
Dky 800 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 2:31.29
Dky 800 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 2:30.32
Dky 800 m Štrbová Barbora 03 AC Stavbár Nitra 2:34.51
Dky 1500 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 5:04.59
Dky 1500 m Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava 5:52.93
Dky 1500 m Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 6:12.61
Dky 100m p 76,2-8,5 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.20
Dky 100m p 76,2-8,5 Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 14.35
Dky 100m p 76,2-8,5 Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.06
Dky 100m p 76,2-8,5 Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 17.82
Dky 400 m pr. 76,2 Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 65.40
Dky 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 67.36
Dky 400 m pr. 76,2 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 72.91
Dky 2000 m pr. 76,2 Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 2000 m pr. 76,2 Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky 8:52.82
Dky 2000 m pr. 76,2 Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 7:49.09
Dky výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 166
Dky výška Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 157
Dky výška Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 150
Dky výška Príkazská Linda 04 Atletika ŠK Skalica 140
Dky výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 167
Dky žrď Harendarčíková Paulína 04 AC Stavbár Nitra 200
Dky žrď Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 220
Dky žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 260
Dky žrď (1/4) Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 250
Dky diaľka Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 486 486
Dky diaľka Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 371
Dky diaľka Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 471
Dky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 542
Dky diaľka Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 491
Dky diaľka Janošťaková Monika 04 AK Junior Holič 374
Dky diaľka Magulová Lucia 03 Atletický klub Šurany 409
Dky diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 444 444
Dky diaľka Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 453
Dky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 606 606
Dky trojskok Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 10.17
Dky trojskok Magulová Lucia 03 Atletický klub Šurany 09.34
Dky trojskok Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.27
Dky trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.66
Dky trojskok Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.41
Dky trojskok Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 07.97
Dky guľa 3 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.97
Dky guľa 3 kg Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 09.39
Dky guľa 3 kg Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica 11.51
Dky guľa 3 kg Náterová Karin 04 Atletika ŠK Skalica 10.03
Dky guľa 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 10.14
Dky guľa 3 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany 08.73
Dky guľa 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.50
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 11.14
Dky guľa 3 kg (1/1) Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 10.33
Dky disk 1 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 28.20
Dky disk 1 kg Melíšková Liana 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.99
Dky disk 1 kg Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica 30.06
Dky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 23.95
Dky disk 1 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 27.36
Dky disk 1 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany 25.32
Dky disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.21
Dky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 23.88
Dky kladivo 3 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 44.18
Dky kladivo 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 37.40
Dky kladivo 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 35.86
Dky kladivo 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 31.91
Dky oštep 500 g Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 16.82
Dky oštep 500 g Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 35.57
Dky oštep 500 g Melíšková Liana 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 40.05
Dky oštep 500 g Náterová Karin 04 Atletika ŠK Skalica 33.77
Dky 4 x 100 m kluby Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 100 m kluby Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Majerská Kristína 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky
Žky 60 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 08.22
Žky 60 m Bernátová Dominika 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.05
Žky 60 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.82
Žky 60 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.25
Žky 60 m Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce 08.80
Žky 60 m Filkorová Viktória 06 AC Stavbár Nitra
Žky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 08.76
Žky 60 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 09.82
Žky 60 m Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 09.76
Žky 60 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 08.88
Žky 60 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.80
Žky 60 m Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 08.60
Žky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 08.27
Žky 60 m Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 08.68
Žky 60 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.62
Žky 60 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 09.39
Žky 60 m Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky 08.84
Žky 60 m Kňazeová Kristína 06 Atletický club Nové Zámky 09.33
Žky 60 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 09.17
Žky 60 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 08.99
Žky 60 m Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.39
Žky 60 m Kosíková Aneta 06 AO TJ Spartak Myjava 09.15
Žky 60 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 08.78
Žky 60 m Kováčiková Zorana 05 AC Stavbár Nitra 09.59
Žky 60 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 08.63
Žky 60 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 08.54
Žky 60 m Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 09.21
Žky 60 m Kytková Veronika 06 Atletický oddiel Partizánske
Žky 60 m Lisická Liana 06 Lesky´s runners 08.73
Žky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 08.66
Žky 60 m Michnová Lea 05 Atletický oddiel Partizánske 09.06
Žky 60 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 08.19
Žky 60 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 09.06
Žky 60 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 08.49
Žky 60 m Repová Kristína 05 TJ Olympia Galanta 08.37
Žky 60 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 09.40
Žky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.54
Žky 60 m Šedivá Monika 06 AK Borský Svätý Jur 08.77
Žky 60 m Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič 09.09
Žky 60 m Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.85
Žky 60 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske 09.03
Žky 60 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 08.90
Žky 60 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 08.11
Žky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.32
Žky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.89
Žky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 20.44
Žky 150 m Baloghová Viktoria 06 ŠAK športový AK Komárno 24.62
Žky 150 m Bernátová Dominika 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.83
Žky 150 m Filkorová Viktória 06 AC Stavbár Nitra
Žky 150 m Friedlová Barbora 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 150 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.11
Žky 150 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 22.63
Žky 150 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 20.36
Žky 150 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 21.77
Žky 150 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.47
Žky 150 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 23.72
Žky 150 m Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky 22.13
Žky 150 m Kňazeová Kristína 06 Atletický club Nové Zámky 22.26
Žky 150 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 22.67
Žky 150 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 21.84
Žky 150 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 22.40
Žky 150 m Kováčiková Zorana 05 AC Stavbár Nitra 23.29
Žky 150 m Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.80
Žky 150 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 21.56
Žky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 20.79
Žky 150 m Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 21.97
Žky 150 m Kytková Veronika 06 Atletický oddiel Partizánske
Žky 150 m Lakyová Laura 05 ŠAK športový AK Komárno
Žky 150 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 21.86
Žky 150 m Masárová Nina 06 ŠAK športový AK Komárno 23.69
Žky 150 m Masárová Sofia 06 ŠAK športový AK Komárno 23.14
Žky 150 m Michnová Lea 05 Atletický oddiel Partizánske 22.76
Žky 150 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 20.12
Žky 150 m Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.87
Žky 150 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 22.57
Žky 150 m Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 24.69
Žky 150 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 20.54
Žky 150 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 23.45
Žky 150 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca 23.07
Žky 150 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 20.96
Žky 150 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 21.12
Žky 150 m Šedivá Monika 06 AK Borský Svätý Jur
Žky 150 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 22.65
Žky 150 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 20.00
Žky 150 m Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske 22.58
Žky 150 m Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra 21.52
Žky 150 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 22.09
Žky 150 m Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 22.97
Žky 150 m Vyzváryová Veronika 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 24.12
Žky 150 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 19.16
Žky 150 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 19.09
Žky 300 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 48.23
Žky 300 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 45.71
Žky 300 m Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 48.89
Žky 300 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič
Žky 300 m Lakyová Laura 05 ŠAK športový AK Komárno
Žky 300 m Lisická Liana 06 Lesky´s runners
Žky 300 m Masárová Sofia 06 ŠAK športový AK Komárno 53.91
Žky 300 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 43.71
Žky 300 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 52.66
Žky 300 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 47.02
Žky 300 m Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič 48.92
Žky 300 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 53.80
Žky 300 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 47.32
Žky 300 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 44.25
Žky 300 m Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske 50.84
Žky 300 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske 51.49
Žky 300 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra 47.21
Žky 300 m Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 49.92
Žky 300 m Vyzváryová Veronika 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 53.45
Žky 300 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 41.71
Žky 800 m Baloghová Viktoria 06 ŠAK športový AK Komárno 3:28.02
Žky 800 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 2:38.06
Žky 800 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 2:51.07
Žky 800 m Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:40.38
Žky 800 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 2:40.27
Žky 800 m Mutná Emma 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Pribulová Anna 05 AK AŠK Slávia Trnava 3:18.25
Žky 800 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske 2:52.93
Žky 800 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 2:47.52
Žky 800 m Staníková Emma 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:51.99
Žky 2000 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 9:03.60
Žky 2000 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 7:03.44
Žky 2000 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 2000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 8:10.97
Žky 2000 m Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 7:56.25
Žky 60m p 76,2-8,2 Dúbravská Veronika 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60m p 76,2-8,2 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60m p 76,2-8,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 10.51
Žky 60m p 76,2-8,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60m p 76,2-8,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60m p 76,2-8,2 Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.88
Žky 60m p 76,2-8,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 09.08
Žky 300 m pr. 76,2 Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky 52.83
Žky 300 m pr. 76,2 Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 50.29
Žky 300 m pr. 76,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 51.44
Žky 300 m pr. 76,2 Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 52.31
Žky 1500 m pr. 76,2 Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 6:30.44
Žky 1500 m pr. 76,2 Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 1500 m pr. 76,2 Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 7:14.62
Žky 1500 m pr. 76,2 Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky 6:46.01
Žky 1500 m pr. 76,2 Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 5:17.58
Žky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 151
Žky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 145
Žky výška Dúbravská Veronika 06 AK AŠK Slávia Trnava 130
Žky výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 150
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 145
Žky výška Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 140
Žky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 148
Žky výška Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 145
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 165
Žky výška Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 165
Žky žrď Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 200
Žky žrď Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky
Žky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 220
Žky žrď Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 220
Žky žrď Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 180
Žky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 280
Žky diaľka Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce 438
Žky diaľka Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 457
Žky diaľka Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 401
Žky diaľka Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 444
Žky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 459
Žky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 515
Žky diaľka Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 442
Žky diaľka Jakubíková Lea 05 Atletický klub Šurany 491
Žky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 520
Žky diaľka Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce 378
Žky diaľka Kosíková Aneta 06 AO TJ Spartak Myjava 377
Žky diaľka Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 319
Žky diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 429
Žky diaľka Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 410
Žky diaľka Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 436
Žky diaľka Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 434
Žky diaľka Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 448
Žky diaľka Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 462
Žky diaľka Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 423
Žky guľa 3 kg Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 08.80
Žky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 10.32
Žky guľa 3 kg Hacajova Katarina 05 CVČ Brezová pod Bradlom 09.92
Žky guľa 3 kg Hutyrová Natália 05 AO TJ Spartak Myjava 06.84
Žky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 10.07
Žky guľa 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.71
Žky guľa 3 kg Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 07.38
Žky guľa 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.45
Žky guľa 3 kg Masárová Nina 06 ŠAK športový AK Komárno 08.18
Žky guľa 3 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.77
Žky guľa 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 07.18
Žky guľa 3 kg Šlosiarová Sofia 05 ŠK ŠOG Nitra 12.81
Žky guľa 3 kg Vojteková Nina 05 Atletický klub Šurany 06.66
Žky guľa 3 kg Vrbová Simona 05 Atletický klub Šurany 08.82
Žky guľa 3 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 10.24
Žky disk 1 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 20.94
Žky disk 1 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.28
Žky disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 23.38
Žky disk 1 kg Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 17.11
Žky disk 1 kg Šlosiarová Sofia 05 ŠK ŠOG Nitra 27.63
Žky disk 1 kg Vojteková Nina 05 Atletický klub Šurany 18.20
Žky disk 1 kg Vrbová Simona 05 Atletický klub Šurany 20.45
Žky disk 1 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica
Žky kladivo 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 24.97
Žky kladivo 3 kg Hacajova Katarina 05 CVČ Brezová pod Bradlom 32.62
Žky kladivo 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 27.98
Žky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 37.85
Žky kladivo 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.52
Žky kladivo 3 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.06
Žky kladivo 3 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 22.89
Žky oštep 500 g Baloghová Viktoria 06 ŠAK športový AK Komárno
Žky oštep 500 g Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 27.95
Žky oštep 500 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 40.13
Žky oštep 500 g Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 20.63
Žky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 31.63
Žky oštep 500 g Hutyrová Natália 05 AO TJ Spartak Myjava 14.45
Žky oštep 500 g Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica
Žky oštep 500 g Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 24.81
Žky oštep 500 g Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 19.00
Žky oštep 500 g Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.12
Žky oštep 500 g Masárová Nina 06 ŠAK športový AK Komárno
Žky oštep 500 g Masárová Sofia 06 ŠAK športový AK Komárno
Žky oštep 500 g Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 20.80
Žky oštep 500 g Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 30.54
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Kňazeová Kristína 06 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Martišová Diana 08 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava