<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo družstiev ZsAZ najmladšieho žiactva, Trenčín, 27. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Nžci 60 m Adamik Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.20
Nžci 60 m Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica 10.57
Nžci 60 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 11.16
Nžci 60 m Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany 11.05
Nžci 60 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 09.76
Nžci 60 m Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica 10.53
Nžci 60 m Cmero Jonáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica 09.96
Nžci 60 m Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.55
Nžci 60 m Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica 09.61
Nžci 60 m Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica 10.22
Nžci 60 m Hájnik Samuel 10 Atletika ŠK Skalica 10.79
Nžci 60 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 09.59
Nžci 60 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.95
Nžci 60 m Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.87
Nžci 60 m Kováč Marek 10 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 60 m Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžci 60 m Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 09.34
Nžci 60 m Kozelka Filip 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 60 m Kriško Ivan 13 TJ Družba Piešťany 12.23
Nžci 60 m Krumpál Oliver 09 AC Stavbár Nitra 10.31
Nžci 60 m Kupec Kristián 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 60 m Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 10.05
Nžci 60 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 09.51
Nžci 60 m Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 09.67
Nžci 60 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 09.50
Nžci 60 m Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.53
Nžci 60 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 09.54
Nžci 60 m Novosád Samuel 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60 m Pagáč Jaroslav 11 Funny athletics Piešťany 10.71 10.71
Nžci 60 m Polák Matúš 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.84
Nžci 60 m Sečkár Samuel 12 Atletický klub Zlaté Moravce 10.59
Nžci 60 m Sidorenko Viktor 12 Funny athletics Piešťany
Nžci 60 m Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce 12.32
Nžci 60 m Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Talian Branislav 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.61
Nžci 60 m Úradník Tadeáš 09 Funny athletics Piešťany 11.61
Nžci 60 m Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 09.56
Nžci 60 m Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany 10.92
Nžci 60 m Viskupič Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.78
Nžci 150 m Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky 27.92
Nžci 150 m Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica 27.50
Nžci 150 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 28.33
Nžci 150 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 23.83
Nžci 150 m Briestenský Šimon 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 150 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 27.45
Nžci 150 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 29.62
Nžci 150 m Dekan Andrej 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 25.31
Nžci 150 m Gronsky Jakub 09 AC Stavbár Nitra
Nžci 150 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 23.88
Nžci 150 m Koch Denis 12 ŠK Jablonica
Nžci 150 m Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 150 m Kováč Marek 10 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 150 m Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 27.04
Nžci 150 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 24.41
Nžci 150 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 23.44
Nžci 150 m Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m Polák Matúš 10 AC Stavbár Nitra 23.45
Nžci 150 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 28.92
Nžci 150 m Sloboda Richard 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.18
Nžci 150 m Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce 32.11
Nžci 150 m Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m Talian Branislav 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.72
Nžci 150 m Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 24.80
Nžci 150 m Viskupič Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 2:03.20
Nžci 600 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 2:11.04
Nžci 600 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:08.59
Nžci 600 m Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžci 600 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:13.26
Nžci 600 m Krumpál Oliver 09 AC Stavbár Nitra 2:26.52
Nžci 600 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 2:08.39
Nžci 600 m Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 600 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 2:04.22
Nžci 600 m Tomaga Daniel 09 TJ Družba Piešťany 2:13.16
Nžci 600 m Úradník Tadeáš 09 Funny athletics Piešťany 2:18.16
Nžci 600 m Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany 2:23.57
Nžci 600 m Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:10.94
Nžci 600 m Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica 2:30.81
Nžci 1000 m Bača Daniel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:11.15
Nžci 1000 m Bilický Félix Oliver 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 1000 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 3:45.93
Nžci 1000 m Filo Tobias 10 Atletický club Nové Zámky
Nžci 1000 m Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 1000 m Novosád Samuel 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 1000 m Petrovič Richard 10 AC Stavbár Nitra 4:14.58
Nžci 1000 m Vallo Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:27.38
Nžci 1000 m Volek-Mičo Juraj 10 Atletika ŠK Skalica
Nžci 60m p 76,2-7,5 Briestenský Šimon 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.94
Nžci 60m p 76,2-7,5 Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.59
Nžci 60m p 76,2-7,5 Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 60m p 76,2-7,5 Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 12.79
Nžci 60m p 76,2-7,5 Petrovič Richard 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 60m p 76,2-7,5 Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.29
Nžci 60m p 76,2-7,5 Vallo Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60m p 76,2-7,5 Zeman Matúš 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci chôdza 1000 m Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci chôdza 1000 m Petrovič Richard 10 AC Stavbár Nitra
Nžci výška Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica
Nžci výška Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci výška Zeman Matúš 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci diaľka Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky 329
Nžci diaľka Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci diaľka Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 387
Nžci diaľka Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica 324
Nžci diaľka Cmero Jonáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 380
Nžci diaľka Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica 324
Nžci diaľka Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci diaľka Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica 390
Nžci diaľka Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica 340
Nžci diaľka Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 375
Nžci diaľka Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžci diaľka Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 410
Nžci diaľka Kriško Ivan 13 TJ Družba Piešťany 232
Nžci diaľka Kupec Kristián 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžci diaľka Müller Adam 09 Atletický klub Šurany 246
Nžci diaľka Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 387
Nžci diaľka Polák Matúš 10 AC Stavbár Nitra 373
Nžci diaľka Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 331
Nžci diaľka Sečkár Samuel 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci diaľka Sidorenko Viktor 12 Funny athletics Piešťany
Nžci diaľka Sloboda Richard 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci diaľka Talian Branislav 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci diaľka Tomaga Daniel 09 TJ Družba Piešťany 321
Nžci diaľka Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 406
Nžci diaľka Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany 296
Nžci diaľka Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci guľa 2 kg Bača Daniel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci guľa 2 kg Bilický Félix Oliver 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 03.39
Nžci guľa 2 kg Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 06.89
Nžci guľa 2 kg Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 07.44
Nžci guľa 2 kg Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 05.83
Nžci guľa 2 kg Müller Adam 09 Atletický klub Šurany 06.10
Nžci guľa 2 kg Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica 04.35
Nžci guľa 2 kg Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.58
Nžci kriket Adamik Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky 25.85
Nžci kriket Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany
Nžci kriket Cmero Jonáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 19.21
Nžci kriket Dekan Andrej 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Filo Tobias 10 Atletický club Nové Zámky
Nžci kriket Gronsky Jakub 09 AC Stavbár Nitra 30.93
Nžci kriket Hájnik Samuel 10 Atletika ŠK Skalica 19.33
Nžci kriket Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra 29.18
Nžci kriket Koch Denis 12 ŠK Jablonica 27.37
Nžci kriket Kováč Marek 10 AO TJ Spartak Myjava
Nžci kriket Kozelka Filip 11 Funny athletics Piešťany
Nžci kriket Krumpál Oliver 09 AC Stavbár Nitra 19.16
Nžci kriket Kupec Kristián 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžci kriket Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 32.10
Nžci kriket Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica 14.42
Nžci kriket Pagáč Jaroslav 11 Funny athletics Piešťany
Nžci kriket Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 23.31
Nžci kriket Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.50
Nžci kriket Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Tomaga Daniel 09 TJ Družba Piešťany
Nžci kriket Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica 27.76
Nžci kriket Volek-Mičo Juraj 10 Atletika ŠK Skalica 21.00
Nžci kriket Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 30.66
Nžci 4 x 60 m kluby Adamik Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Bača Daniel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica
Nžci 4 x 60 m kluby Bilický Félix Oliver 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby Briestenský Šimon 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Dekan Andrej 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby Gronsky Jakub 09 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby Koch Denis 12 ŠK Jablonica
Nžci 4 x 60 m kluby Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Kozelka Filip 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Martiš Peter 10 ŠK Jablonica
Nžci 4 x 60 m kluby Matejov Alex 11 ŠK Jablonica
Nžci 4 x 60 m kluby Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Novosád Samuel 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Pagáč Jaroslav 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Sečkár Samuel 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby Sidorenko Viktor 12 Funny athletics Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby Sloboda Richard 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby Vallo Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Viskupič Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby Zeman Matúš 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany (A) 10.56
Nžky 60 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.34
Nžky 60 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.52
Nžky 60 m Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany (A) 09.93
Nžky 60 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 10.03
Nžky 60 m Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra 12.07
Nžky 60 m Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 09.90
Nžky 60 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.59
Nžky 60 m Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 11.19
Nžky 60 m Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra 11.62
Nžky 60 m Cablková Jana 09 ŠK Jablonica 11.92
Nžky 60 m Cmerová Anabela 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Čerešňová Zuzana 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 10.42
Nžky 60 m Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky 10.07
Nžky 60 m Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.53
Nžky 60 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 11.22
Nžky 60 m Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany
Nžky 60 m Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 60 m Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 09.86
Nžky 60 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 09.91
Nžky 60 m Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.23
Nžky 60 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 11.14
Nžky 60 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 08.74
Nžky 60 m Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače 11.24
Nžky 60 m Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.76
Nžky 60 m Chalásová Alžbeta 09 Atletický klub Bojničky 10.75
Nžky 60 m Chalásová Terézia 12 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 11.88
Nžky 60 m Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica 12.41
Nžky 60 m Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 60 m Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.14
Nžky 60 m Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany (A) 10.31
Nžky 60 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 09.40
Nžky 60 m Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica 10.80
Nžky 60 m Kočkovičová Leona 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce 12.36
Nžky 60 m Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 10.69
Nžky 60 m Krč - Konečná Emma 09 Atletický klub Bojničky 11.15
Nžky 60 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 09.97
Nžky 60 m Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.15
Nžky 60 m Löfflerová Sofia 09 Atletický klub Bojničky 12.31
Nžky 60 m Masaryková Martina 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.43
Nžky 60 m Polakovičová Karin 12 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.06
Nžky 60 m Ranostajová Nicol 10 TJ Družba Piešťany 11.68
Nžky 60 m Sádovská Rebeka 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 60 m Sárkanyová Viktória 09 Slovan Duslo Šaľa
Nžky 60 m Sečkárová Alexandra 13 Atletický klub Zlaté Moravce 12.99
Nžky 60 m Sládečková Zoja 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Slaninková Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 12.31
Nžky 60 m Sučanská Katarína 11 Atletický klub Bojničky 12.62
Nžky 60 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 10.50
Nžky 60 m Šedlbauerová Nella 09 Atletika ŠK Skalica 10.44
Nžky 60 m Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 09.59
Nžky 60 m Šupová Sofia Ellka 10 AC Stavbár Nitra 10.33
Nžky 60 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.10
Nžky 60 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.32
Nžky 60 m Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 09.55
Nžky 60 m Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Václavíková Nela 10 Atletický klub Bojničky 12.66
Nžky 60 m Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany 11.22
Nžky 60 m Vladovičová Petra 11 Atletický klub Bojničky 11.47
Nžky 60 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany (B) 10.23
Nžky 60 m Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany
Nžky 60 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 09.90
Nžky 60 m Zubčáková Emi 09 Atletický oddiel Partizánske 11.70
Nžky 150 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany (A)
Nžky 150 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 24.25
Nžky 150 m Belokostolská Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 29.19
Nžky 150 m Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.49
Nžky 150 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 26.13
Nžky 150 m Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 150 m Cablková Jana 09 ŠK Jablonica 29.73
Nžky 150 m Cmerová Anabela 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Čerešňová Zuzana 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky 150 m Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 27.62
Nžky 150 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 25.88
Nžky 150 m Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava 30.83
Nžky 150 m Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 150 m Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 150 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 31.92
Nžky 150 m Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra 27.74
Nžky 150 m Grznárová Nela 09 Funny athletics Piešťany (A)
Nžky 150 m Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 24.88
Nžky 150 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 23.75
Nžky 150 m Chalásová Alžbeta 09 Atletický klub Bojničky 27.47
Nžky 150 m Chalásová Terézia 12 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 25.93
Nžky 150 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 29.91
Nžky 150 m Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica 31.57
Nžky 150 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 28.03
Nžky 150 m Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany (B) 26.26
Nžky 150 m Kocianová Viktória 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 150 m Kočkovičová Leona 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 150 m Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany (B) 26.31
Nžky 150 m Krč - Konečná Emma 09 Atletický klub Bojničky 31.08
Nžky 150 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 24.51
Nžky 150 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky 27.85
Nžky 150 m Löfflerová Sofia 09 Atletický klub Bojničky 30.93
Nžky 150 m Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 28.99
Nžky 150 m Marecová Simona 09 AC Stavbár Nitra 25.51
Nžky 150 m Masaryková Martina 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.82
Nžky 150 m Michalcová Michaela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 150 m Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 29.06
Nžky 150 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 26.49
Nžky 150 m Polakovičová Karin 12 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.02
Nžky 150 m Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Sládečková Zoja 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 150 m Sučanská Katarína 11 Atletický klub Bojničky 33.37
Nžky 150 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 27.60
Nžky 150 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 30.18
Nžky 150 m Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Vladovičová Petra 11 Atletický klub Bojničky 29.12
Nžky 600 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra 2:46.53
Nžky 600 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:55.06
Nžky 600 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:04.77
Nžky 600 m Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 600 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 2:35.81
Nžky 600 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 600 m Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 2:36.15
Nžky 600 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 2:07.82
Nžky 600 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 2:08.88
Nžky 600 m Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače 2:37.87
Nžky 600 m Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany (B)
Nžky 600 m Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky 2:29.24
Nžky 600 m Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 600 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 2:04.18
Nžky 600 m Kocianová Viktória 10 Atletický klub Zlaté Moravce 2:18.53
Nžky 600 m Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 2:18.58
Nžky 600 m Krišková Viktoria 15 TJ Družba Piešťany
Nžky 600 m Marecová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 600 m Moravcova Martina 10 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 600 m Pálešová Karla 10 Atletický club Nové Zámky 2:16.51
Nžky 600 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:26.12
Nžky 600 m Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 2:27.16
Nžky 600 m Račková Vanesa 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 600 m Sádovská Rebeka 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 600 m Sárkanyová Viktória 09 Slovan Duslo Šaľa
Nžky 600 m Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 600 m Slaninková Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 2:10.20
Nžky 600 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:25.33
Nžky 1000 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 4:17.31
Nžky 1000 m Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 1000 m Demanková Kristína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 1000 m Dubajová Laura 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 1000 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 1000 m Chudá Emma 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:16.01
Nžky 1000 m Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 1000 m Macharová Lucia 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 1000 m Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 1000 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 1000 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 1000 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 1000 m Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:08.51
Nžky 1000 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 1000 m Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:32.09
Nžky 1000 m Šupová Sofia Ellka 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 1000 m Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 4:11.53
Nžky 60m p 76,2-7,5 Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 13.17
Nžky 60m p 76,2-7,5 Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky 13.84
Nžky 60m p 76,2-7,5 Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 60m p 76,2-7,5 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 13.25
Nžky 60m p 76,2-7,5 Chudá Emma 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.39
Nžky 60m p 76,2-7,5 Macharová Lucia 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60m p 76,2-7,5 Marecová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 60m p 76,2-7,5 Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.46
Nžky 60m p 76,2-7,5 Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 14.48
Nžky 60m p 76,2-7,5 Novotná Katarína 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60m p 76,2-7,5 Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Račková Vanesa 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60m p 76,2-7,5 Rolincová Sofia 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky
Nžky chôdza 1000 m Belokostolská Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky chôdza 1000 m Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky chôdza 1000 m Demanková Kristína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky chôdza 1000 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Nžky chôdza 1000 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 05:46.2
Nžky chôdza 1000 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Nžky chôdza 1000 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky chôdza 1000 m Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce 07:05.49
Nžky chôdza 1000 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky 06:31.30
Nžky chôdza 1000 m Maláčová Romana 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky chôdza 1000 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 06:54.70
Nžky chôdza 1000 m Michalcová Michaela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky chôdza 1000 m Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Nžky chôdza 1000 m Novotná Katarína 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07:51.99
Nžky chôdza 1000 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 06:04.4
Nžky chôdza 1000 m Václavová Timea 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07:35.86
Nžky chôdza 1000 m Zubčáková Emi 09 Atletický oddiel Partizánske 06:24.21
Nžky výška Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 110
Nžky výška Blštáková Bianka 09 Atletický klub Bojničky 095
Nžky výška Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky výška Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky výška Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky 116
Nžky výška Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky
Nžky výška Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky výška Maláčová Romana 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky výška Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky výška Pálešová Karla 10 Atletický club Nové Zámky 105
Nžky výška Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky výška Račková Vanesa 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky výška Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky výška Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky výška Šedlbauerová Nella 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 383
Nžky diaľka Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava 282
Nžky diaľka Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany (A) 324
Nžky diaľka Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky 375
Nžky diaľka Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače
Nžky diaľka Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany 277
Nžky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 400
Nžky diaľka Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 232
Nžky diaľka Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 382
Nžky diaľka Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica 350
Nžky diaľka Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžky diaľka Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany (B) 315
Nžky diaľka Hudecová Naďa 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 325
Nžky diaľka Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžky diaľka Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 396
Nžky diaľka Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 332
Nžky diaľka Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica
Nžky diaľka Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 271
Nžky diaľka Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany (B)
Nžky diaľka Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 398
Nžky diaľka Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 374
Nžky diaľka Masaryková Martina 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky diaľka Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 290
Nžky diaľka Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 282
Nžky diaľka Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky diaľka Ranostajová Nicol 10 TJ Družba Piešťany 181
Nžky diaľka Sádovská Rebeka 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžky diaľka Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 331
Nžky diaľka Sládečková Zoja 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky diaľka Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Šedlbauerová Nella 09 Atletika ŠK Skalica 371
Nžky diaľka Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 340
Nžky diaľka Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky diaľka Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 385
Nžky diaľka Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany 301
Nžky diaľka Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany (B) 305
Nžky diaľka Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany
Nžky diaľka Zubčáková Emi 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky guľa 2 kg Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky
Nžky guľa 2 kg Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica 06.20
Nžky guľa 2 kg Csontosová Anna 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky guľa 2 kg Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky 05.58
Nžky guľa 2 kg Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava
Nžky guľa 2 kg Guzmická Nathalie 09 Atletika ŠK Skalica 04.69
Nžky guľa 2 kg Hudecová Naďa 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 04.24
Nžky guľa 2 kg Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky 03.94
Nžky guľa 2 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 06.37
Nžky guľa 2 kg Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky guľa 2 kg Kováříková Timea 09 Atletický klub Bojničky 04.63
Nžky guľa 2 kg Macharová Lucia 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky guľa 2 kg Maláčová Romana 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky guľa 2 kg Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 05.90
Nžky guľa 2 kg Repková Lenka 09 Atletický klub Bojničky 07.19
Nžky guľa 2 kg Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky guľa 2 kg Vdoviaková Soňa 09 AO TJ Spartak Myjava
Nžky guľa 2 kg Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 07.35
Nžky kriket Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky kriket Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.50
Nžky kriket Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky kriket Cmerová Anabela 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky kriket Csontosová Anna 10 Atletický club Nové Zámky 26.25
Nžky kriket Dobiašová Nina 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.77
Nžky kriket Dubajová Laura 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín 06.21
Nžky kriket Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava
Nžky kriket Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava
Nžky kriket Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Nžky kriket Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Nžky kriket Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra
Nžky kriket Grznárová Nela 09 Funny athletics Piešťany (A)
Nžky kriket Guzmická Nathalie 09 Atletika ŠK Skalica 20.22
Nžky kriket Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 15.43
Nžky kriket Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica 31.95
Nžky kriket Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 20.54
Nžky kriket Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce 06.40
Nžky kriket Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.85
Nžky kriket Löfflerová Sofia 09 Atletický klub Bojničky 17.20
Nžky kriket Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 15.80
Nžky kriket Novotná Katarína 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky kriket Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 19.05
Nžky kriket Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 27.27
Nžky kriket Sečkárová Alexandra 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky kriket Slaninková Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.47
Nžky kriket Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky kriket Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.24
Nžky kriket Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 18.50
Nžky kriket Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 33.36
Nžky kriket Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 14.60
Nžky kriket Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.33
Nžky kriket Šupová Sofia Ellka 10 AC Stavbár Nitra
Nžky kriket Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.25
Nžky kriket Václavíková Nela 10 Atletický klub Bojničky
Nžky kriket Václavová Timea 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky kriket Vdoviaková Soňa 09 AO TJ Spartak Myjava
Nžky kriket Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.76
Nžky 4 x 60 m kluby Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Belokostolská Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Demanková Kristína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Dubajová Laura 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby Grznárová Nela 09 Funny athletics Piešťany (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Hudecová Naďa 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Chudá Emma 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Kocianová Viktória 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Michalcová Michaela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Václavová Timea 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica