<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Letná univerziáda, 36. ročník Memoriálu Tomáša Babiaka, Bratislava, 1. 9. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.51
M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.83
M 100 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.85
M 100 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.09
M 100 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra 11.21
M 100 m Mitašik Peter 96 AK Slávia UK Bratislava
M 100 m Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 10.73
M 100 m Schnelldorfer Aris 99 AK Slávia UK Bratislava
M 200 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.00
M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.94
M 200 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.68
M 200 m Drozda Marco Adrien 94 AK Slávia UK Bratislava 23.30
M 200 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.05
M 200 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra 22.86
M 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.53
M 200 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 23.65
M 200 m Mitašik Peter 96 AK Slávia UK Bratislava
M 200 m Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 22.03
M 200 m Schnelldorfer Aris 99 AK Slávia UK Bratislava 25.33
M 200 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava 24.14
M 400 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.64
M 800 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 1:53.40
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:52.15
M 800 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 800 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:54.91
M 800 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 2:01.89
M 800 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:58.73
M 800 m Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 2:03.17
M 5000 m Kocian Konštantín 90 AO TJ Slávia STU Bratislava 16:10.77
M 5000 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 15:13.91
M 5000 m Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava 14:59.16
M 5000 m Zámečník Lukáš 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.36
M 110 m pr. 106,7 Drozda Marco Adrien 94 AK Slávia UK Bratislava 14.50
M 400 m pr. 91,4 Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 52.35 52.35
M výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 189
M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 200
M výška Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra 214
M diaľka Szihn Samuel (AUT) 99 Austria 749
M guľa 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 17.25
M guľa 7,26 kg Drozda Marco Adrien 94 AK Slávia UK Bratislava 11.99
M disk 2 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 50.77
M disk 2 kg Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 36.79
M disk 2 kg Javorček Adam 99 AK Slávia UK Bratislava 33.32
M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.01
M oštep 800 g Katrenič Gabriel 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.85
M oštep 800 g Michalec Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 72.10
M oštep 800 g Slezák Maximilian 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 73.93
M 4 x 100 m kluby Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 150 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 18.06
Žci 150 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 21.92
Ž 100 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 12.95
Ž 100 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 12.54
Ž 100 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 13.95
Ž 100 m Králiková Lenka 98 AK Slávia UK Bratislava
Ž 100 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.13
Ž 100 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 13.48
Ž 200 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 27.04
Ž 200 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 25.64
Ž 200 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.20
Ž 200 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 27.94
Ž 400 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 62.75
Ž 400 m Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava 64.24
Ž 400 m Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 66.48
Ž 800 m Smonkar Jerneja (SLO) 92 Slovenia 2:06.16
Ž 800 m Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava 2:28.38
Ž 3000 m Kovalančíková Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:18.50
Ž 3000 m Štefundová Nikola 98 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Ž 100 m pr. 83,8 Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 14.43
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 13.95
Ž 400 m pr. 76,2 Simončič Aneja (SLO) 98 Slovenia 57.70
Ž 400 m pr. 76,2 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 61.88
Ž výška Hrašková Ema 98 AK Slávia UK Bratislava 165
Ž výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Ž diaľka Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 495
Ž diaľka Haviarová Veronika 98 ŠK ŠOG Nitra
Ž diaľka Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 603
Ž diaľka Nevařilová Sarah 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 520
Ž disk 1 kg Králiková Lenka 98 AK Slávia UK Bratislava 19.72
Ž disk 1 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 31.05
Ž disk 1 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 22.51
Ž oštep 600 g Filová Soňa 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 42.16
Ž oštep 600 g Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 27.35
Žky 150 m Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.02
Žky 150 m Grebečiová Valika 07 AK Slávia UK Bratislava 21.69
Žky 150 m Hrežová Gréta 07 AK Slávia UK Bratislava 24.22
Žky 150 m Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 150 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 24.43
Žky 150 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.02
Žky 150 m Kollárová Nela 07 ŠK TRIATLON Pezinok 21.69
Žky 150 m Krivošiková Sára 07 AK Slávia UK Bratislava 22.24