<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo M-SsAZ staršieho žiactva, Dubnica nad Váhom, 5. 7. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.59
Žci 60 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.30
Žci 60 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 08.62
Žci 60 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 07.95
Žci 60 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 07.87
Žci 60 m Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 08.46
Žci 60 m Hudec Šimon 05 Atletický oddiel Žilina 08.86
Žci 60 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 08.60
Žci 60 m Hyžinský Roman 05 CVČ Liptovský Mikuláš 08.03
Žci 60 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 60 m Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica 08.05
Žci 60 m Jurík Adam 05 TJ Orava Dolný Kubín
Žci 60 m Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina 09.03
Žci 60 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 09.61
Žci 60 m Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina 08.15
Žci 60 m Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica 08.91
Žci 60 m Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica 09.07
Žci 60 m Margóč Matej 06 BŠK Banská Bystrica 08.13
Žci 60 m Mikita Matej 06 CVČ Liptovský Mikuláš 10.00
Žci 60 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 07.41
Žci 60 m Seifert Igor 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.39
Žci 60 m Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 08.74
Žci 150 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.91
Žci 150 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.96
Žci 150 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 22.15
Žci 150 m Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 19.92
Žci 150 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 19.94
Žci 150 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 19.44
Žci 150 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 20.79
Žci 150 m Jurík Adam 05 TJ Orava Dolný Kubín
Žci 150 m Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina 20.43
Žci 150 m Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.44
Žci 150 m Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina 24.59
Žci 150 m Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.37
Žci 150 m Margóč Matej 06 BŠK Banská Bystrica 20.23
Žci 150 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 25.27
Žci 150 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 17.65
Žci 150 m Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina 23.34
Žci 300 m Henček Viktor 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 300 m Hudec Šimon 05 Atletický oddiel Žilina 47.96
Žci 300 m Jurík Adam 05 TJ Orava Dolný Kubín
Žci 300 m Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina 49.97
Žci 300 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 41.39
Žci 300 m Kothaj Ján Benedikt 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 300 m Povinský Luboš 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 300 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 50.81
Žci 300 m Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica 46.58
Žci 300 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina
Žci 800 m Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica 2:42.21
Žci 800 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:27.29
Žci 800 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:25.11
Žci 800 m Jakal Adrián 05 Individuálny člen SAZ 2:27.63
Žci 800 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 2:31.00
Žci 800 m Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica 2:40.68
Žci 800 m Kiselev Vasily 05 MŠk Žiar nad Hronom 2:29.69
Žci 800 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina
Žci 800 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 2:23.84
Žci 800 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 800 m Povinský Luboš 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:37.01
Žci 800 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:21.28
Žci 800 m Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina
Žci 800 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 2:25.92
Žci 3000 m Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 14:08.34
Žci 3000 m Henček Viktor 06 BŠK Banská Bystrica 14:16.88
Žci 3000 m Kothaj Ján Benedikt 05 BŠK Banská Bystrica 11:18.18
Žci 3000 m Majtán Samuel 06 AO Olympia Považská Bystrica 13:33.40
Žci 100 m pr. 83,8 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 21.38
Žci 100 m pr. 83,8 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 17.74
Žci 100 m pr. 83,8 Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 19.10
Žci 300 m pr. 76,2 Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica 54.27
Žci 300 m pr. 76,2 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 50.62
Žci 300 m pr. 76,2 Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica 55.08
Žci chôdza 3000 m Bátovský Jakub 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13:26.51
Žci chôdza 3000 m Harman Samuel 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žci chôdza 3000 m Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:36.52
Žci chôdza 3000 m Mažgút Jakub 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žci výška Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 155
Žci výška Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 170
Žci výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 167
Žci diaľka Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 496
Žci diaľka Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 477
Žci diaľka Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina 436
Žci diaľka Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 472
Žci diaľka Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina 390
Žci diaľka Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica 446
Žci diaľka Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 482
Žci diaľka Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 467
Žci diaľka Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 458
Žci diaľka Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 468
Žci diaľka Turičík Filip 05 AO Olympia Považská Bystrica 383
Žci diaľka Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica 479
Žci guľa 4 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 12.01
Žci guľa 4 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 10.50
Žci guľa 4 kg Hyžinský Roman 05 CVČ Liptovský Mikuláš 07.15
Žci guľa 4 kg Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica 07.21
Žci guľa 4 kg Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 09.17
Žci guľa 4 kg Mikita Matej 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci guľa 4 kg Turičík Filip 05 AO Olympia Považská Bystrica 07.72
Žci disk 1 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 37.02
Žci disk 1 kg Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 24.10
Žci disk 1 kg Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 22.85
Žci disk 1 kg Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica
Žci disk 1 kg Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 25.60
Žci disk 1 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 20.62
Žci disk 1 kg Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica
Žci disk 1 kg Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica
Žci disk 1 kg Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica 20.92
Žci kladivo 4 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 24.62
Žci oštep 600 g Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica 19.74
Žci oštep 600 g Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica 24.75
Žci oštep 600 g Lešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín
Žci oštep 600 g Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 34.36
Žci oštep 600 g Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (2/1) Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Žci 4 x 60 m kluby Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 60 m kluby (2/4) Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (2/2) Henček Viktor 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Hudec Šimon 05 Atletický oddiel Žilina (A)
Žci 4 x 60 m kluby Hyžinský Roman 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina (A)
Žci 4 x 60 m kluby Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Kothaj Ján Benedikt 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina (A)
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Margóč Matej 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Mikita Matej 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 60 m kluby (2/3) Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica
Žky 60 m Adamcová Terézia 05 MŠk Žiar nad Hronom 09.82
Žky 60 m Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica 09.18
Žky 60 m Antalová Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.17
Žky 60 m Baranková Tamara 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.02
Žky 60 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom 08.80
Žky 60 m Bíziková Emily 06 AC VICTORIA Turany 08.63
Žky 60 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 07.81 07.81
Žky 60 m Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.17
Žky 60 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 08.68
Žky 60 m Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.51
Žky 60 m Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 09.38
Žky 60 m Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.96
Žky 60 m Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 08.93
Žky 60 m Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin 09.26
Žky 60 m Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 08.63
Žky 60 m Holeková Nela 06 MŠk Žiar nad Hronom 08.71
Žky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.56
Žky 60 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 08.68
Žky 60 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina
Žky 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.15
Žky 60 m Janotová Bianca 06 AC VICTORIA Turany 09.32
Žky 60 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin 08.59
Žky 60 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 08.65
Žky 60 m Karásková Diana 06 MŠk Žiar nad Hronom 10.61
Žky 60 m Krupová Michaela 05 Atletický klub Krupina 09.67
Žky 60 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.53
Žky 60 m Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina 09.40
Žky 60 m Kučeráková Kristína 05 Atletický oddiel Žilina 09.44
Žky 60 m Kunštárová Lili 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.65
Žky 60 m Majerčíková Linda 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 60 m Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.27
Žky 60 m Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 09.16
Žky 60 m Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.65
Žky 60 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 08.38
Žky 60 m Ruckschlossová Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 09.10
Žky 60 m Samulová Tatiana 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.09
Žky 60 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.99
Žky 60 m Solíková Timea 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.96
Žky 60 m Šintajová Ella 06 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 09.34
Žky 60 m Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.22
Žky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.72
Žky 60 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 08.66
Žky 60 m Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.59
Žky 60 m Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen 08.94
Žky 60 m Žiaková Zuzana 06 AC VICTORIA Turany 08.56
Žky 150 m Antalová Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 150 m Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 23.41
Žky 150 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.54
Žky 150 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom 22.00
Žky 150 m Bíziková Emily 06 AC VICTORIA Turany 22.04
Žky 150 m Čižmáriková Sára 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 150 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 19.02 19.02
Žky 150 m Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.17
Žky 150 m Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 24.44
Žky 150 m Danková Adela 05 AK Danica Zvolen
Žky 150 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Žky 150 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 21.21
Žky 150 m Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 150 m Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 22.69
Žky 150 m Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom 21.53
Žky 150 m Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 21.45
Žky 150 m Holeková Nela 06 MŠk Žiar nad Hronom 21.79
Žky 150 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 20.96
Žky 150 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina
Žky 150 m Janičkova Katarína 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.33
Žky 150 m Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 22.86
Žky 150 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.02
Žky 150 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 150 m Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.44
Žky 150 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 20.96
Žky 150 m Kováčová Veronika 06 Atletický oddiel Žilina 25.76
Žky 150 m Krupová Michaela 05 Atletický klub Krupina 23.13
Žky 150 m Kučeráková Kristína 05 Atletický oddiel Žilina 23.93
Žky 150 m Kunštárová Lili 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.03
Žky 150 m Machynková Miroslava 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 150 m Majerčíková Linda 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 150 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 21.23
Žky 150 m Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 20.31
Žky 150 m Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina 22.80
Žky 150 m Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.42
Žky 150 m Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.41
Žky 150 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 20.92
Žky 150 m Ptačinová Lucia 05 Atletický klub ZZO Čadca 21.81
Žky 150 m Rendeková Nikol 06 Atletický klub ZTS Martin
Žky 150 m Ruckschlossová Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 22.38
Žky 150 m Samulová Tatiana 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 22.40
Žky 150 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca 23.07
Žky 150 m Solíková Timea 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.01
Žky 150 m Šintajová Ella 06 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 23.08
Žky 150 m Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.87
Žky 150 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 22.53
Žky 150 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 21.89
Žky 150 m Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen
Žky 300 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 53.19
Žky 300 m Čižmáriková Sára 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 300 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 47.16
Žky 300 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 47.00
Žky 300 m Janičkova Katarína 05 Atletický klub ZZO Čadca 43.99
Žky 300 m Janotová Bianca 06 AC VICTORIA Turany
Žky 300 m Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 48.50
Žky 300 m Machynková Miroslava 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 50.09
Žky 300 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 48.62
Žky 300 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 45.44
Žky 300 m Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom 50.29
Žky 300 m Ptačinová Lucia 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 300 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 47.33
Žky 800 m Garguláková Alžbeta 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:23.67
Žky 800 m Hrmová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 800 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina
Žky 800 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 2:38.33
Žky 800 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 2:24.70
Žky 800 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 2:42.12
Žky 800 m Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina 2:37.07
Žky 800 m Podmanická Eliška 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:49.74
Žky 800 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 800 m Rumanská Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš 2:43.82
Žky 800 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:32.91
Žky 2000 m Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 10:12.52
Žky 2000 m Čurajová Veronika 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7:31.42
Žky 2000 m Fuchsová Tereza 05 Atletický klub ZZO Čadca 8:03.23
Žky 2000 m Jakubíková Liliana 05 Atletický klub ZZO Čadca 8:40.63
Žky 2000 m Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 2000 m Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 2000 m Krupová Michaela 05 Atletický klub Krupina 7:55.72
Žky 2000 m Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 7:57.80
Žky 2000 m Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina 9:26.15
Žky 2000 m Líškayová Lenka 06 MŠk Žiar nad Hronom 9:18.71
Žky 100m p 76,2-8,2 Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica 19.94
Žky 100m p 76,2-8,2 Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 14.47 14.47
Žky 100m p 76,2-8,2 Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 19.39
Žky 100m p 76,2-8,2 Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 100m p 76,2-8,2 Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 20.81
Žky 100m p 76,2-8,2 Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 18.92
Žky 100m p 76,2-8,2 Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 18.21
Žky 100m p 76,2-8,2 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 15.49
Žky 100m p 76,2-8,2 Stehlíková Katarína 05 Atletický klub ZTS Martin
Žky 300 m pr. 76,2 Fuchsová Tereza 05 Atletický klub ZZO Čadca 61.23
Žky 300 m pr. 76,2 Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 61.91
Žky 300 m pr. 76,2 Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš 59.77
Žky 300 m pr. 76,2 Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 58.61
Žky 300 m pr. 76,2 Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom 61.55
Žky 300 m pr. 76,2 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 47.33
Žky 1500 m pr. 76,2 Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš 6:11.35
Žky 1500 m pr. 76,2 Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 6:35.74
Žky 1500 m pr. 76,2 Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 6:02.06
Žky 1500 m pr. 76,2 Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 1500 m pr. 76,2 Tomaníková Katarína 07 Atletický klub ZZO Čadca 6:56.54
Žky 1500 m pr. 76,2 Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 6:45.54
Žky chôdza 3000 m Černajová Ema 05 MŠk Žiar nad Hronom 16:38.89
Žky chôdza 3000 m Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 19:53.81
Žky chôdza 3000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 19:30.08
Žky chôdza 3000 m Jančová Bibiána 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:39.26
Žky chôdza 3000 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 19:13.28
Žky chôdza 3000 m Kleinová Zoja 07 AC VICTORIA Turany
Žky chôdza 3000 m Mojžišová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany
Žky chôdza 3000 m Pastoreková Henrieta 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:45.39
Žky chôdza 3000 m Poštová Nina 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:09.75
Žky chôdza 3000 m Ruckschlossová Karin 06 MŠk Žiar nad Hronom 23:12.49
Žky chôdza 3000 m Sládečková Bibiana 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky chôdza 3000 m Zámečníková Kristína 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:08.68
Žky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 155
Žky výška Baranková Tamara 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 143
Žky výška Čierna Lucia 05 Atletický klub ZTS Martin
Žky výška Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 125
Žky výška Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 130
Žky výška Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 158
Žky výška Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 150
Žky výška Lantajová Lena 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 155
Žky výška Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 155
Žky výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 155
Žky výška Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140
Žky výška Záchelová Aneta 05 TJ Orava Dolný Kubín 125
Žky diaľka Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 404
Žky diaľka Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 400
Žky diaľka Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 530
Žky diaľka Čižmáriková Sára 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky diaľka Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 430
Žky diaľka Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 400
Žky diaľka Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 425
Žky diaľka Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 440
Žky diaľka Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica 303
Žky diaľka Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 354
Žky diaľka Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 436
Žky diaľka Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 412
Žky diaľka Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 457
Žky diaľka Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin 447
Žky diaľka Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 464
Žky diaľka Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 480
Žky diaľka Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 416
Žky diaľka Kečkéšová Emília 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 436
Žky diaľka Kováčová Veronika 06 Atletický oddiel Žilina 367
Žky diaľka Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 417
Žky diaľka Kunštárová Lili 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 388
Žky diaľka Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 421
Žky diaľka Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 457
Žky diaľka Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 487
Žky diaľka Rendeková Nikol 06 Atletický klub ZTS Martin
Žky diaľka Šintajová Ella 06 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 397
Žky diaľka Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 420
Žky diaľka Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen 421
Žky diaľka Záchelová Aneta 05 TJ Orava Dolný Kubín 361
Žky diaľka Žiaková Zuzana 06 AC VICTORIA Turany 435
Žky guľa 3 kg Adamcová Terézia 05 MŠk Žiar nad Hronom
Žky guľa 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.42
Žky guľa 3 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 06.57
Žky guľa 3 kg Berešíková Ema 06 AC VICTORIA Turany 06.69
Žky guľa 3 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 09.22
Žky guľa 3 kg Futáková Alexis 08 MŠk Žiar nad Hronom 06.48
Žky guľa 3 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.78
Žky guľa 3 kg Hnilická Terézia 07 AC VICTORIA Turany 06.12
Žky guľa 3 kg Majtáňová Natália 06 AC VICTORIA Turany 07.25
Žky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 09.40
Žky guľa 3 kg Osrmanová Petra 06 AO Olympia Považská Bystrica 06.24
Žky guľa 3 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 07.05
Žky guľa 3 kg Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.31
Žky guľa 3 kg Záchelová Aneta 05 TJ Orava Dolný Kubín 09.04
Žky disk 1 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 23.30
Žky disk 1 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 21.98
Žky disk 1 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky disk 1 kg Futáková Alexis 08 MŠk Žiar nad Hronom 15.21
Žky disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 22.41
Žky disk 1 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca 14.80
Žky disk 1 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 19.97
Žky disk 1 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 21.27
Žky kladivo 3 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 27.20
Žky kladivo 3 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 18.54
Žky kladivo 3 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 11.23
Žky kladivo 3 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.74
Žky kladivo 3 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky kladivo 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom
Žky kladivo 3 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 36.64
Žky oštep 500 g Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 23.34
Žky oštep 500 g Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 33.94
Žky oštep 500 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 40.13
Žky oštep 500 g Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 21.49
Žky oštep 500 g Futáková Alexis 08 MŠk Žiar nad Hronom 17.77
Žky oštep 500 g Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 23.12
Žky oštep 500 g Karásková Diana 06 MŠk Žiar nad Hronom 20.20
Žky oštep 500 g Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 22.12
Žky oštep 500 g Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca 14.02
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žky 4 x 60 m kluby Bíziková Emily 06 AC VICTORIA Turany
Žky 4 x 60 m kluby Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca (C)
Žky 4 x 60 m kluby Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žky 4 x 60 m kluby Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 60 m kluby Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca (C)
Žky 4 x 60 m kluby Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany
Žky 4 x 60 m kluby Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany
Žky 4 x 60 m kluby Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Holeková Nela 06 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žky 4 x 60 m kluby Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 60 m kluby Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 60 m kluby Jakubíková Liliana 05 Atletický klub ZZO Čadca (C)
Žky 4 x 60 m kluby Janičkova Katarína 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky 4 x 60 m kluby Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Žky 4 x 60 m kluby Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 60 m kluby Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 60 m kluby Kováčová Veronika 06 Atletický oddiel Žilina (B)
Žky 4 x 60 m kluby Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Žky 4 x 60 m kluby Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina (B)
Žky 4 x 60 m kluby Kučeráková Kristína 05 Atletický oddiel Žilina (B)
Žky 4 x 60 m kluby Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Majerčíková Linda 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 60 m kluby Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina (B)
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Podmanická Eliška 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby Ptačinová Lucia 05 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Žky 4 x 60 m kluby Rendeková Nikol 06 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Ruckschlossová Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Žky 4 x 60 m kluby Stehlíková Katarína 05 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky 4 x 60 m kluby Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky 4 x 60 m kluby Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca (C)
Žky 4 x 60 m kluby Žiaková Zuzana 06 AC VICTORIA Turany