<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo súťaže družstiev staršieho a najmladšieho žiactva - 2. kolo, Košice, 4. 7. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 800 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice 1:59.48
J 60 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 800 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:07.11
J žrď Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 420
Dci 60 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 07.60
Dci 60 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 07.71
Dci 60 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 08.35
Dci 60 m (1/4) Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.58
Dci 60 m Kiráľ Daniel 04 Akademik TU Košice 08.34
Dci 60 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 07.67
Dci 60 m (1/4) Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.60
Dci 150 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 18.13
Dci 150 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 18.64
Dci 150 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z.
Dci 150 m (1/4) Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18.51
Dci 150 m Kiráľ Daniel 04 Akademik TU Košice 20.61
Dci 150 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 18.21
Dci 150 m (1/4) Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.09
Dci 300 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 39.19
Dci 300 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 41.81
Dci 300 m Frič Jakub 04 Akademik TU Košice
Dci 300 m Kiráľ Daniel 04 Akademik TU Košice
Dci 300 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 39.13
Dci výška (1/3) Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 195
Dci diaľka (1/4) Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 615
Žci 60 m (3/4) Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.06
Žci 60 m (3/4) Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.43
Žci 60 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 08.18
Žci 60 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 07.72
Žci 60 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 09.51
Žci 60 m Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 07.52
Žci 60 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 07.98
Žci 60 m Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. 09.72
Žci 60 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 08.64
Žci 60 m Kundrát Jakub 05 AK Slávia TU Košice
Žci 60 m (3/4) Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.03
Žci 60 m (3/4) Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.13
Žci 60 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 08.60
Žci 60 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 08.62
Žci 60 m Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 09.53
Žci 60 m (3/4) Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.70
Žci 60 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.85
Žci 150 m (3/4) Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.01
Žci 150 m (3/4) Gajdoš Jakub 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.26
Žci 150 m (3/4) Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.70
Žci 150 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 19.69
Žci 150 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 18.00
Žci 150 m (3/4) Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.13
Žci 150 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 23.49
Žci 150 m (3/4) Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.80
Žci 150 m Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. 24.23
Žci 150 m Kundrát Jakub 05 AK Slávia TU Košice
Žci 150 m (3/4) Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.28
Žci 150 m (3/4) Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.00
Žci 150 m (3/4) Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.96
Žci 150 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 18.78
Žci 150 m (3/4) Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.35
Žci 150 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 19.62
Žci 300 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 41.75
Žci 300 m (3/4) Gajdoš Jakub 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m (3/4) Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 40.76
Žci 300 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 41.22
Žci 300 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 39.82
Žci 300 m (3/4) Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 44.80
Žci 800 m Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:50.45
Žci 800 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:10.73
Žci 800 m (3/4) Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 800 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 800 m (3/4) Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 800 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 800 m (3/4) Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:56.40
Žci 800 m (3/4) Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:46.74
Žci 800 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:20.32
Žci 800 m Oceák István 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 800 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 2:24.61
Žci 100 m pr. 83,8 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 14.80
Žci 100 m pr. 83,8 (3/4) Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16.64
Žci 100 m pr. 83,8 Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20.53
Žci 100 m pr. 83,8 Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 16.31
Žci 100 m pr. 83,8 (3/4) Guth Richard 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.82
Žci 100 m pr. 83,8 Oceák István 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 100 m pr. 83,8 (3/4) Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 100 m pr. 83,8 (3/4) Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.36
Žci 300 m pr. 76,2 (3/4) Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 48.87
Žci 300 m pr. 76,2 Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 53.42
Žci 300 m pr. 76,2 (3/4) Guth Richard 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 49.56
Žci 300 m pr. 76,2 (3/4) Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 51.64
Žci 300 m pr. 76,2 Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 300 m pr. 76,2 (3/4) Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 50.94
Žci 300 m pr. 76,2 Oceák István 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 300 m pr. 76,2 Olenič Filip 06 Akademik TU Košice
Žci 300 m pr. 76,2 (3/4) Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 56.46
Žci 300 m pr. 76,2 Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 49.20
Žci 300 m pr. 76,2 Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci chôdza 3000 m (1/3) Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice
Žci chôdza 3000 m Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci chôdza 3000 m Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov 20:52.98
Žci chôdza 3000 m Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 21:29.26
Žci chôdza 3000 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žci chôdza 3000 m Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov 20:06.65
Žci chôdza 3000 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 19:31.63
Žci chôdza 3000 m Paľa Marek 06 ŠŠK-Junior Prešov 22:00.76
Žci chôdza 3000 m Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 19:07.55
Žci chôdza 3000 m Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 22:02.9
Žci výška Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 155
Žci výška Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 144
Žci výška (3/4) Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 130
Žci výška Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci výška Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 155
Žci výška (3/4) Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 144
Žci výška (3/4) Vadoc Filip 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 155
Žci diaľka Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 499
Žci diaľka Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 503
Žci diaľka (3/4) Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 490
Žci diaľka (3/4) Gajdoš Jakub 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 472
Žci diaľka Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 448
Žci diaľka (3/4) Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 473
Žci diaľka Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 361
Žci diaľka Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 461
Žci diaľka (3/4) Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 405
Žci diaľka Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. 332
Žci diaľka (3/4) Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 406
Žci diaľka (3/4) Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 457
Žci diaľka (3/4) Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 475
Žci guľa 4 kg (3/4) Adamuščin Adam 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.98
Žci guľa 4 kg (3/4) Cimbaľák Adrián 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.45
Žci guľa 4 kg (3/4) Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci guľa 4 kg Goč Valér 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci guľa 4 kg Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 08.70
Žci guľa 4 kg Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 09.43
Žci guľa 4 kg Kažimír Šimon 05 ŠŠK-Junior Prešov 08.38
Žci guľa 4 kg Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov 06.60
Žci guľa 4 kg Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.86
Žci guľa 4 kg Komjáti Dávid 08 Atletika Košice o.z.
Žci guľa 4 kg (3/4) Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.05
Žci guľa 4 kg Paľa Marek 06 ŠŠK-Junior Prešov 06.61
Žci guľa 4 kg Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 06.60
Žci guľa 4 kg (3/4) Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13.43
Žci guľa 4 kg (3/4) Taras Šimon 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.27
Žci guľa 4 kg (3/4) Vadoc Filip 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.32
Žci guľa 4 kg (3/4) Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.99
Žci disk 1 kg (3/4) Adamuščin Adam 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.57
Žci disk 1 kg (3/4) Cimbaľák Adrián 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.23
Žci disk 1 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 45.72
Žci disk 1 kg Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 15.37
Žci disk 1 kg (3/4) Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 49.80
Žci disk 1 kg (3/4) Taras Šimon 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.74
Žci disk 1 kg (3/4) Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.46
Žci kladivo 4 kg (3/4) Adamuščin Adam 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16.91
Žci kladivo 4 kg (3/4) Cimbaľák Adrián 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.99
Žci kladivo 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 45.81
Žci kladivo 4 kg (3/4) Taras Šimon 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci oštep 600 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 49.58
Žci oštep 600 g (3/4) Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30.36
Žci oštep 600 g Goč Valér 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 28.81
Žci oštep 600 g Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 30.45
Žci oštep 600 g Kažimír Šimon 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov 16.49
Žci oštep 600 g Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 30.12
Žci oštep 600 g (3/4) Vadoc Filip 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.79
Žci 4 x 60 m kluby (2/1) Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (2/4) Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Guth Richard 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (2/3) Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (2/2) Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Ž 60 m Nagyová Martina 99 Akademik TU Košice 07.81
Ž 150 m Nagyová Martina 99 Akademik TU Košice 19.80
Ž 300 m Nagyová Martina 99 Akademik TU Košice 44.00
Ž disk 1 kg Feďová Andrea 98 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 36.48
Ž kladivo 4 kg Feďová Andrea 98 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 21.90
Dky 60 m Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z. 08.27
Dky 150 m Nemcová Tereza 04 Atletika Košice o.z.
Dky 300 m Nemcová Tereza 04 Atletika Košice o.z.
Dky 800 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 2:28.91
Dky výška Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z. 167
Dky guľa 3 kg Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.94
Dky oštep 500 g Nemcová Tereza 04 Atletika Košice o.z. 14.99
Žky 60 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 08.65
Žky 60 m Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.70
Žky 60 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 09.46
Žky 60 m (1/3) Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.69
Žky 60 m (1/3) Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.88
Žky 60 m Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit 08.74
Žky 60 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 08.70
Žky 60 m (1/3) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.02
Žky 60 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 08.80
Žky 60 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.38
Žky 60 m Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.12
Žky 60 m Kovácsová Terézia 05 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Žky 60 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 08.67
Žky 60 m Lazárová Štefánia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.29
Žky 60 m Malecová Viktória 06 AK Slávia TU Košice 08.90
Žky 60 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.41
Žky 60 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 08.78
Žky 60 m Ondričková Lívia 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.37
Žky 60 m (1/3) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.71
Žky 60 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 08.57
Žky 60 m Rolková Karolína 07 Atletika Košice o.z. 10.23
Žky 60 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 09.18
Žky 60 m (1/3) Stachová Alexandra 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.80
Žky 60 m Szuperáková Kristína 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Žky 60 m Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 08.13
Žky 60 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 08.69
Žky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.48
Žky 60 m (1/3) Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.31
Žky 60 m (1/3) Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.46
Žky 150 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 19.52
Žky 150 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 23.55
Žky 150 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 150 m (1/3) Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.72
Žky 150 m Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit 21.41
Žky 150 m (1/3) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 150 m Kovácsová Terézia 05 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Žky 150 m Krešáková Erika 07 SOPKA Seňa 22.65
Žky 150 m (1/3) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.02
Žky 150 m Malecová Viktória 06 AK Slávia TU Košice 22.32
Žky 150 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 21.27
Žky 150 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 20.66
Žky 150 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 23.66
Žky 150 m (1/3) Stachová Alexandra 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.03
Žky 150 m (1/4) Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.58
Žky 150 m (1/3) Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.45
Žky 300 m Balázs Rita 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 48.52
Žky 300 m Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 48.40
Žky 300 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 44.02
Žky 300 m Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 300 m Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 52.36
Žky 300 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 42.32
Žky 300 m Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m Enekešová Daniela 05 Atletický oddiel Svit 52.37
Žky 300 m Enekešová Ema 05 Atletický oddiel Svit 51.57
Žky 300 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Žky 300 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 45.05
Žky 300 m (1/3) Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 49.95
Žky 300 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 50.61
Žky 300 m (1/3) Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 45.47
Žky 300 m (1/3) Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 50.03
Žky 300 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 51.34
Žky 300 m Nedoroščíková Nina 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 300 m Ondričková Lívia 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 44.98
Žky 300 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 46.51
Žky 300 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 48.00
Žky 300 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 46.32
Žky 300 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 56.29
Žky 300 m (1/4) Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 300 m (1/3) Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 48.28
Žky 800 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 2:27.86
Žky 800 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:39.56
Žky 800 m Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 800 m Enekešová Daniela 05 Atletický oddiel Svit 3:01.46
Žky 800 m Enekešová Ema 05 Atletický oddiel Svit 2:59.00
Žky 800 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov 3:10.79
Žky 800 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:51.89
Žky 800 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:28.69
Žky 800 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 3:08.67
Žky 800 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 2:22.68
Žky 800 m Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:40.67
Žky 800 m (1/2) Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 800 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 2:32.25
Žky 800 m Ondričková Lívia 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 800 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice
Žky 800 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 2:37.05
Žky 800 m (1/2) Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 100m p 76,2-8,2 Balázs Rita 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 100m p 76,2-8,2 Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 100m p 76,2-8,2 Csizmárová Bianka 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.55
Žky 100m p 76,2-8,2 Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 100m p 76,2-8,2 Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23.43
Žky 100m p 76,2-8,2 Gregušová Vivian 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23.75
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/3) Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.92
Žky 100m p 76,2-8,2 Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 100m p 76,2-8,2 Pelegrinová Leona 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/3) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 100m p 76,2-8,2 Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 15.49
Žky 300 m pr. 76,2 Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m pr. 76,2 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m pr. 76,2 Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m pr. 76,2 Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Žky 300 m pr. 76,2 Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 59.75
Žky 300 m pr. 76,2 (1/3) Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 54.42
Žky 300 m pr. 76,2 Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m pr. 76,2 Pelegrinová Leona 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 59.85
Žky 300 m pr. 76,2 (1/3) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 300 m pr. 76,2 Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Žky 300 m pr. 76,2 (1/3) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 55.31
Žky 300 m pr. 76,2 Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 52.00
Žky chôdza 3000 m Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20:45.62
Žky chôdza 3000 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 20:45.35
Žky chôdza 3000 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 19:24.37
Žky chôdza 3000 m Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22:50.4
Žky chôdza 3000 m (1/3) Laktičová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky chôdza 3000 m Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23:42.63
Žky chôdza 3000 m (1/1) Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24:12.07
Žky chôdza 3000 m (1/4) Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23:42.94
Žky chôdza 3000 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 20:57.66
Žky chôdza 3000 m (1/3) Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 25:20.26
Žky výška Balázs Rita 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky výška Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 145
Žky výška Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 120
Žky výška Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 135
Žky výška Gregušová Vivian 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 115
Žky výška (1/3) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 125
Žky výška Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 150
Žky výška (1/3) Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 145
Žky výška (1/3) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 135
Žky výška (1/3) Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 140
Žky výška (1/3) Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 138
Žky výška (1/3) Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 164
Žky diaľka Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa 376
Žky diaľka Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 425
Žky diaľka Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 408
Žky diaľka Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 391
Žky diaľka Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 338
Žky diaľka Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 516
Žky diaľka Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit 437
Žky diaľka Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 388
Žky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 462
Žky diaľka Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 387
Žky diaľka (1/3) Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 453
Žky diaľka Rolková Karolína 07 Atletika Košice o.z. 313
Žky diaľka (1/3) Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 312
Žky diaľka Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 402
Žky diaľka Szuperáková Kristína 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 410
Žky diaľka (1/3) Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 403
Žky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 432
Žky diaľka Terezková Liliana 05 Akademik TU Košice 456
Žky diaľka (1/3) Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 472
Žky guľa 3 kg (1/3) Bodíková Ema 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.10
Žky guľa 3 kg Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.33
Žky guľa 3 kg Csizmárová Bianka 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.10
Žky guľa 3 kg Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa
Žky guľa 3 kg (1/3) Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.94
Žky guľa 3 kg Gajdošová Sofia 05 1.Atletický klub Humenné
Žky guľa 3 kg Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.42
Žky guľa 3 kg Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.02
Žky guľa 3 kg (1/3) Jašeková Lenka 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.32
Žky guľa 3 kg Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 06.13
Žky guľa 3 kg Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.90
Žky guľa 3 kg Krešáková Erika 07 SOPKA Seňa 06.65
Žky guľa 3 kg Nedoroščíková Nina 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky guľa 3 kg (1/1) Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 05.25
Žky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 09.93
Žky guľa 3 kg (1/1) Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky guľa 3 kg (1/2) Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 04.16
Žky guľa 3 kg (1/3) Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.68
Žky guľa 3 kg Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 08.75
Žky guľa 3 kg Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.98
Žky guľa 3 kg (1/3) Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky disk 1 kg (1/3) Bodíková Ema 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky disk 1 kg Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 13.54
Žky disk 1 kg Csizmárová Bianka 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky disk 1 kg (1/3) Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.67
Žky disk 1 kg Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 11.02
Žky disk 1 kg Gregušová Vivian 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky disk 1 kg Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 15.82
Žky disk 1 kg (1/3) Jašeková Lenka 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.79
Žky disk 1 kg Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 13.54
Žky disk 1 kg Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 16.30
Žky disk 1 kg Nedoroščíková Nina 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky disk 1 kg (1/3) Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14.43
Žky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 21.84
Žky disk 1 kg (1/2) Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky disk 1 kg Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 17.24
Žky disk 1 kg Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 14.01
Žky disk 1 kg (1/4) Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky disk 1 kg Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky kladivo 3 kg (1/3) Bodíková Ema 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.78
Žky kladivo 3 kg (1/3) Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.69
Žky kladivo 3 kg (1/3) Jašeková Lenka 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18.44
Žky kladivo 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 26.09
Žky oštep 500 g Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.55
Žky oštep 500 g Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa
Žky oštep 500 g Gajdošová Sofia 05 1.Atletický klub Humenné 17.72
Žky oštep 500 g Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 28.58
Žky oštep 500 g Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 18.28
Žky oštep 500 g (1/3) Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.80
Žky oštep 500 g Krešáková Erika 07 SOPKA Seňa
Žky oštep 500 g Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 18.66
Žky oštep 500 g (1/3) Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.94
Žky oštep 500 g Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 15.08
Žky oštep 500 g Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 08.65
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice (A)
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 08.70
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 08.80
Žky 4 x 60 m kluby (3/1) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Rolková Karolína 07 Atletika Košice o.z. 10.23
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 60 m kluby (3/3) Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (3/4) Stachová Alexandra 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice (A)
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (3/2) Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 09.29
Nžci 60 m Bajužik Martin 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.60
Nžci 60 m Domonkoš Dominik 10 AK Slávia TU Košice 10.12
Nžci 60 m (2/3) Guman Ivo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.77
Nžci 60 m Javorský Tobias 09 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m (1/4) Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.15
Nžci 60 m (2/3) Katanik Jakub 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.01
Nžci 60 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 10.16
Nžci 60 m Kerbčár Alex 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Kotik Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m (2/3) Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Nemec Richard 12 Atletika Košice o.z. 10.35
Nžci 60 m (1/4) Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.44
Nžci 60 m Pankúch Marek 14 Atletika Košice o.z. 13.18
Nžci 60 m (2/3) Petruš Eduard 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.32
Nžci 60 m (1/4) Rácz Viliam 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.46
Nžci 60 m Sabol Juraj 10 Atletklub Bernoláčik Vranov n./Topľou
Nžci 60 m Trcka Ronald 12 Atletika Košice o.z. 10.84
Nžci 60 m Uličný Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 10.17
Nžci 60 m (2/3) Vasilega Jakub 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 23.23
Nžci 150 m Bajužik Martin 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 24.73
Nžci 150 m Čamaj Štefan 11 SOPKA Seňa 26.84
Nžci 150 m (2/3) Čičvák Leo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.35
Nžci 150 m Domonkoš Dominik 10 AK Slávia TU Košice 26.93
Nžci 150 m Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m (1/4) Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.79
Nžci 150 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 26.00
Nžci 150 m Komišák Maxim 09 AC Run is Fun Prešov
Nžci 150 m Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z.
Nžci 150 m Kravec Matej 09 AC Run is Fun Prešov 26.35
Nžci 150 m (2/3) Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.79
Nžci 150 m Nemec Richard 12 Atletika Košice o.z. 27.04
Nžci 150 m (1/4) Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 26.86
Nžci 150 m Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m (2/3) Petruš Eduard 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.16
Nžci 150 m (2/3) Pillár Oliver 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m (1/4) Rácz Viliam 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.57
Nžci 150 m Trcka Ronald 12 Atletika Košice o.z. 28.36
Nžci 150 m Vlkovič Ondrej 11 AC Run is Fun Prešov 31.19
Nžci 600 m Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 2:06.89
Nžci 600 m (2/3) Guman Ivo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:12.71
Nžci 600 m Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:27.5
Nžci 600 m (1/4) Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:11.61
Nžci 600 m Kerbčár Alex 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m Kočiš Hugo 10 SOPKA Seňa
Nžci 600 m Komišák Maxim 09 AC Run is Fun Prešov
Nžci 600 m Kravec Matej 09 AC Run is Fun Prešov
Nžci 600 m Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:24.1
Nžci 600 m (2/3) Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m Nemec Richard 12 Atletika Košice o.z.
Nžci 600 m Poláček Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:15.4
Nžci 600 m Prokopovič Richard 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m (1/4) Rácz Viliam 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:12.76
Nžci chôdza 1000 m Beňa Benjamín 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci chôdza 1000 m Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice
Nžci chôdza 1000 m (1/4) Kiss Florián 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci chôdza 1000 m (1/4) Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci chôdza 1000 m (1/4) Poracký Tomáš 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci chôdza 1000 m (1/4) Sitáš Aron 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci chôdza 1000 m (1/4) Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci výška Čamaj Štefan 11 SOPKA Seňa 110
Nžci výška (2/3) Guman Ivo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci výška (1/4) Kiss Florián 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci výška (1/4) Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 125
Nžci výška (1/4) Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci diaľka z mies.o Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 401
Nžci diaľka z mies.o Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice 283
Nžci diaľka z mies.o (2/3) Čičvák Leo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 345
Nžci diaľka z mies.o Domonkoš Dominik 10 AK Slávia TU Košice 343
Nžci diaľka z mies.o Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 305
Nžci diaľka z mies.o Javorský Tobias 09 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o (2/3) Kaliňák Tomáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o (2/3) Katanik Jakub 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 328
Nžci diaľka z mies.o Kerbčár Alex 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Kiss Florián 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 252
Nžci diaľka z mies.o Kočiš Hugo 10 SOPKA Seňa 330
Nžci diaľka z mies.o Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z. 276
Nžci diaľka z mies.o Kotik Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o (2/3) Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 320
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 396
Nžci diaľka z mies.o Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Pankúch Marek 14 Atletika Košice o.z. 200
Nžci diaľka z mies.o (2/3) Petruš Eduard 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 395
Nžci diaľka z mies.o (2/3) Pillár Oliver 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Sabol Juraj 10 Atletklub Bernoláčik Vranov n./Topľou
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B 316
Nžci diaľka z mies.o Trcka Ronald 12 Atletika Košice o.z. 270
Nžci diaľka z mies.o Uličný Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 320
Nžci diaľka z mies.o (2/3) Vasilega Jakub 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci guľa 2 kg (2/3) Čičvák Leo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 05.89
Nžci guľa 2 kg Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci guľa 2 kg (2/3) Kravec Quido 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci guľa 2 kg Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci guľa 2 kg (1/4) Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 04.18
Nžci guľa 2 kg Poláček Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci guľa 2 kg (1/4) Poracký Tomáš 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci guľa 2 kg (1/4) Sitáš Aron 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.26
Nžci guľa 2 kg (2/3) Šiba Matej 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 04.88
Nžci kriket (2/3) Arendáš Adam 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Beňa Benjamín 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci kriket Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice 20.61
Nžci kriket Čamaj Štefan 11 SOPKA Seňa 26.33
Nžci kriket Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 33.86
Nžci kriket Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.70
Nžci kriket Javorský Tobias 09 Atletika Košice o.z.
Nžci kriket (2/3) Kaliňák Tomáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket (2/3) Katanik Jakub 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.64
Nžci kriket Kočiš Hugo 10 SOPKA Seňa
Nžci kriket Kotik Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket (2/3) Kravec Quido 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Pankúch Marek 14 Atletika Košice o.z.
Nžci kriket Poláček Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.40
Nžci kriket (1/4) Poracký Tomáš 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 26.18
Nžci kriket (1/4) Sitáš Aron 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20.00
Nžci kriket (2/3) Šiba Kristián 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Uličný Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 23.37
Nžci 4 x 60 m kluby (3/3) Arendáš Adam 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (3/1) Kaliňák Tomáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (2/4) Kravec Quido 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (2/1) Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (3/4) Pillár Oliver 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (2/2) Prokopovič Richard 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (3/2) Šiba Kristián 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Šiba Matej 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (2/3) Vasilega Jakub 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.29
Nžky 60 m Benková Zara Mária 12 AK Slávia TU Košice 11.06
Nžky 60 m Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.51
Nžky 60 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.37
Nžky 60 m Hrabovecká Barbora 14 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Hrabovecká Tamara 11 Atletika Košice o.z. 11.07
Nžky 60 m (1/1) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.74
Nžky 60 m Janurová Saskia 12 Atletika Košice o.z. 11.25
Nžky 60 m Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z. 09.63
Nžky 60 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 09.71
Nžky 60 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 09.42
Nžky 60 m Kočerhová Ema 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.72
Nžky 60 m (1/4) Komorová Michaela 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B 12.41
Nžky 60 m Kopkášová Nela 09 Akademik TU Košice 09.47
Nžky 60 m Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z. 11.25
Nžky 60 m Kovalíková Janka 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.76
Nžky 60 m Kozáková Hana 10 AK Slávia TU Košice 11.04
Nžky 60 m Kropuchová Natália 10 AK Slávia TU Košice 11.19
Nžky 60 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 08.88
Nžky 60 m (1/4) Máťáš Liliána 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 11.87
Nžky 60 m Plencnerová Olívia 12 AK Slávia TU Košice 11.36
Nžky 60 m Potočná Nikola 09 Atletický oddiel Svit 10.26
Nžky 60 m Radulyová Linda 11 SOPKA Seňa 10.94
Nžky 60 m Rolková Melisa 12 Atletika Košice o.z. 12.27
Nžky 60 m Stachova Tereza 10 Atletika Košice o.z. 10.92
Nžky 60 m Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z. 10.00
Nžky 60 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 09.69
Nžky 60 m Zapotoková Marína 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.47
Nžky 60 m Zavacká Andrea 09 Atletický oddiel Svit 09.52
Nžky 60 m (1/4) Župčanová Viktória 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 150 m Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 23.35
Nžky 150 m (1/4) Bráz Noé 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 28.82
Nžky 150 m Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 150 m Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z. 23.33
Nžky 150 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 23.49
Nžky 150 m Kočerhová Ema 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 27.57
Nžky 150 m Komišáková Rita 11 AC Run is Fun Prešov
Nžky 150 m (1/4) Komorová Michaela 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B 33.36
Nžky 150 m Kopkášová Nela 09 Akademik TU Košice 23.80
Nžky 150 m Kravcová Sára 11 AC Run is Fun Prešov 28.64
Nžky 150 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 20.94
Nžky 150 m Mrázová Bianka 12 AK Slávia TU Košice
Nžky 150 m Potočná Nikola 09 Atletický oddiel Svit 27.92
Nžky 150 m Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 26.47
Nžky 150 m Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z. 25.51
Nžky 150 m (1/4) Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.40
Nžky 150 m Vlkovičová Klára 10 AC Run is Fun Prešov 28.79
Nžky 150 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 23.72
Nžky 150 m Zavacká Andrea 09 Atletický oddiel Svit 24.16
Nžky 150 m (1/4) Župčanová Viktória 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 600 m (1/4) Bráz Noé 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:42.26
Nžky 600 m Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 600 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 600 m Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa 2:43.22
Nžky 600 m Kovalíková Janka 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:11.15
Nžky 600 m Kravcová Sára 11 AC Run is Fun Prešov
Nžky 600 m Kropuchová Natália 10 AK Slávia TU Košice
Nžky 600 m Plencnerová Olívia 12 AK Slávia TU Košice
Nžky 600 m (1/3) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:15.9
Nžky 600 m Zapotoková Marína 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 600 m (1/4) Župčanová Viktória 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky výška Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 120
Nžky výška Kovalíková Janka 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky výška Zapotoková Marína 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky diaľka z mies.o Benková Zara Mária 12 AK Slávia TU Košice 301
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Bráz Noé 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 291
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 340
Nžky diaľka z mies.o Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa 298
Nžky diaľka z mies.o Hrabovecká Barbora 14 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Hrabovecká Tamara 11 Atletika Košice o.z. 273
Nžky diaľka z mies.o (1/1) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 308
Nžky diaľka z mies.o Janurová Saskia 12 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z. 327
Nžky diaľka z mies.o Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 341
Nžky diaľka z mies.o Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 328
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Komorová Michaela 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B 201
Nžky diaľka z mies.o Kopkášová Nela 09 Akademik TU Košice 384
Nžky diaľka z mies.o Kozáková Hana 10 AK Slávia TU Košice 310
Nžky diaľka z mies.o Kropuchová Natália 10 AK Slávia TU Košice 283
Nžky diaľka z mies.o Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 390
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Máťáš Liliána 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 243
Nžky diaľka z mies.o Mrázová Bianka 12 AK Slávia TU Košice 260
Nžky diaľka z mies.o Plencnerová Olívia 12 AK Slávia TU Košice 286
Nžky diaľka z mies.o Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 368
Nžky diaľka z mies.o Potočná Nikola 09 Atletický oddiel Svit 301
Nžky diaľka z mies.o Radulyová Linda 11 SOPKA Seňa 233
Nžky diaľka z mies.o Rolková Melisa 12 Atletika Košice o.z. 223
Nžky diaľka z mies.o Stachova Tereza 10 Atletika Košice o.z. 274
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 359
Nžky diaľka z mies.o Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 367
Nžky diaľka z mies.o Zavacká Andrea 09 Atletický oddiel Svit 341
Nžky guľa 2 kg Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 05.66
Nžky guľa 2 kg Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa
Nžky guľa 2 kg (1/3) Lojdlová Alžbeta 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 04.49
Nžky guľa 2 kg (1/4) Máťáš Liliána 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky guľa 2 kg (1/1) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.83
Nžky guľa 2 kg Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 07.38
Nžky guľa 2 kg Radulyová Linda 11 SOPKA Seňa 04.20
Nžky guľa 2 kg Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 06.19
Nžky kriket Benková Zara Mária 12 AK Slávia TU Košice
Nžky kriket Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 19.12
Nžky kriket Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 13.38
Nžky kriket Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z.
Nžky kriket (1/3) Lojdlová Alžbeta 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.78
Nžky kriket Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 19.80
Nžky kriket Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit
Nžky kriket Stachova Tereza 10 Atletika Košice o.z. 15.12
Nžky kriket (1/3) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky kriket Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z. 28.24
Nžky 4 x 60 m kluby Hrabovecká Barbora 14 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Hrabovecká Tamara 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Janurová Saskia 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Rolková Melisa 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1