<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR vo viacboji mladšieho žiactva, Michalovce, 12. 9. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci pätboj Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné
Mžci pätboj Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 1201
Mžci pätboj Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske
Mžci pätboj Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžci pätboj Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno
Mžci pätboj Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica
Mžci pätboj Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 1007
Mžci pätboj Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno
Mžci pätboj Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci pätboj Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci pätboj Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1616
Mžci pätboj Kuliňák Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci pätboj Lešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 1925
Mžci pätboj Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci pätboj Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné
Mžci pätboj Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 0683
Mžci pätboj Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava
Mžci pätboj Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci pätboj Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 0753
Mžci pätboj Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2042
Mžci pätboj Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci pätboj Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci pätboj Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 1834
Mžci pätboj Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 1434
Mžci pätboj Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2059
Mžci pätboj Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžci pätboj Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače
Mžky pätboj Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky pätboj Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky pätboj Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky pätboj Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 2900
Mžky pätboj Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners
Mžky pätboj Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky pätboj Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky pätboj Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky pätboj Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky pätboj Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 2372
Mžky pätboj Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Mžky pätboj Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky pätboj Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Mžky pätboj Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 1787
Mžky pätboj Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky pätboj Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky pätboj Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky pätboj Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky pätboj Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske
Mžky pätboj Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky pätboj Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2475
Mžky pätboj Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 1520
Mžky pätboj Oravcová Tereza 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky pätboj Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 1105
Mžky pätboj Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2095
Mžky pätboj Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 2370
Mžky pätboj Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 1307
Mžky pätboj Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky pätboj Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 2086
Mžky pätboj Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2364
Mžky pätboj Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske
Mžky pätboj Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit 2207
Mžky pätboj Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky pätboj Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky pätboj Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky pätboj Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 0691
Mžky pätboj Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 1951