<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M-SR v behu na 10 000 m (dospelí a juniori) , 2. kolo Bežeckého pohára SAZ, Košice, 27. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 10 000 m Červeňák Michal 92 ŠK ŠOG Nitra
M 10 000 m Hasch Henrich 98 AK Run For Fun Bratislava
M 10 000 m Hladík Marek 90 Bratislavský maratón
M 10 000 m Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice 36:29.94
M 10 000 m Hujsa Matúš 91 Naša atletika Bratislava
M 10 000 m Ivaniuta Taras 93 Individuálny člen SAZ
M 10 000 m Kačáni Peter 83 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
M 10 000 m Kalina Rastislav 75 Maratón klub Rajec
M 10 000 m Kašša Ladislav 98 KĽŠ KRYHA Bratislava
M 10 000 m Kolarčík Marek 77 AK Slávia TU Košice
M 10 000 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 33:01.89
M 10 000 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 32:09.42
M 10 000 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 10 000 m Lenčéš Marek 88 Go Create Performance team
M 10 000 m Michalec Ján 82 AO Slávia ŽU Žilina
M 10 000 m Mockovčiak Marek 78 TJ OBAL SERVIS Košice
M 10 000 m Mojžiš Michal 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 32:37.72
M 10 000 m Murgaš Miroslav 77 AK Run For Fun Bratislava 00:34.09
M 10 000 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky
M 10 000 m Pástor Imrich 74 AK Slávia TU Košice
M 10 000 m Repák Erik 91 TJ OBAL SERVIS Košice
M 10 000 m Sahajda Tibor 90 Bratislavský maratón 30:09.86
M 10 000 m Švajda Gabriel 84 Atletický club Nové Zámky
M 10 000 m Tabačko Daniel 78 AK Slávia TU Košice
M 10 000 m Weichpart Henrich 78 Individuálny člen SAZ
J 10 000 m Baroňák Pavol 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 37:23.00
J 10 000 m Barto Aurel 01 Zdravie v pohybe Lučatín
J 10 000 m Behúň Adam 01 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
J 10 000 m Evin Štefan 01 Individuálny člen SAZ
J 10 000 m Jakubík Tomáš 03 TJ Družba Piešťany
J 10 000 m Lonský Martin 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 10 000 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina
J 10 000 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
J 10 000 m Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice
J 10 000 m Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou
Ž 10 000 m Danečková Mária 87 Individuálny člen SAZ
Ž 10 000 m Durcová Zuzana 96 Bratislavský maratón
Ž 10 000 m Janečková Dana 73 Atletický club Nové Zámky
Ž 10 000 m Komarňanská Romana 90 Bratislavský maratón
Ž 10 000 m Pejpková Katarína 87 TJ OBAL SERVIS Košice 36:53.52
Ž 10 000 m Schwaiger Silvia 81 Jogging klub Dubnica nad Váhom
Ž 10 000 m Valová Silvia 91 Zdravie v pohybe Lučatín
Jky 10 000 m Dubeňová Lucia 01 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Jky 10 000 m Liptáková Miroslava 01 AK Danica Zvolen
Jky 10 000 m Ondrušková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 42:12.92