<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR veteránov, Bratislava, 22. 2. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
V 60 m Binka Roman 74 Atletický club Nové Zámky 08.12
V 60 m Golian Ladislav 42 AK Danica Zvolen
V 60 m Gruĺa Marian 57 AK Danica Zvolen
V 60 m Kakaš Tibor 78 Lesky´s runners
V 60 m Kuzmiak Ján 55 AK Slávia PU Prešov 09.23
V 60 m Lančarič Roman 70 AK AŠK Slávia Trnava 08.50
V 60 m Leskovský Milan 65 Lesky´s runners
V 60 m Lopuch Marián 67 AC Stavbár Nitra 08.78
V 60 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra
V 60 m Paluga Ján 84 TJ Orava Dolný Kubín 07.98
V 60 m Papuga Tomáš 79 AK Slávia TU Košice
V 60 m Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra 07.73
V 60 m Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 07.75
V 60 m Štanga Pavol 53 Atletický club Nové Zámky 09.72
V 60 m Šuran Peter 81 AK Slávia UK Bratislava
V 60 m Švec František 58 AO TJ Slávia STU Bratislava
V 60 m Výbošťok Vladimír 47 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.58
V 200 m Binka Roman 74 Atletický club Nové Zámky 26.01
V 200 m Bori Ján 73 AK Veterán Bratislava 29.10
V 200 m Kontar Miroslav 65 Atletický klub Bojničky
V 200 m Lančarič Roman 70 AK AŠK Slávia Trnava 25.97
V 200 m Leskovský Milan 65 Lesky´s runners
V 200 m Lopuch Marián 67 AC Stavbár Nitra 28.45
V 200 m Papuga Tomáš 79 AK Slávia TU Košice
V 200 m Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 25.35
V 200 m Sadloň Michal 78 AK Veterán Bratislava
V 400 m Almási Marián 70 AK Veterán Bratislava
V 400 m Bori Ján 73 AK Veterán Bratislava 65.94
V 400 m Chovan Pavol 71 AK Veterán Bratislava 57.17
V 400 m Ondrovič Peter 84 AK Inter-SC Bratislava 58.36
V 400 m Papuga Tomáš 79 AK Slávia TU Košice
V 400 m Petrovič Pavol 83 Atletický klub AC Malacky
V 400 m Sadloň Michal 78 AK Veterán Bratislava 71.14
V 400 m Straka Ján 65 AK Veterán Bratislava 71.71
V 400 m Teixeira Pedro 78 AK Veterán Bratislava
V 800 m Golian Juraj 78 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:11.38
V 800 m Jančovič Peter 83 Individuálny člen SAZ
V 800 m Korčok Július 78 Atletický klub Krupina 2:18.30
V 800 m Majerovič Stanislav 79 Atletický klub AC Malacky 2:26.78
V 800 m Perina Juraj 83 Individuálny člen SAZ
V 800 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 2:19.24
V 800 m Sládek Augustín 57 AO Slávia ŽU Žilina 2:42.15
V 800 m Sventek Ladislav 65 Športový klub polície Čadca
V 800 m Švajda Gabriel 84 Atletický club Nové Zámky
V 800 m Tvrdoň Ján 69 AK Veterán Bratislava 2:37.35
V 1500 m Bachratý Roman 82 ŠK Jablonica 5:17.53
V 1500 m Havlík Michal 77 Atletický klub AC Malacky 4:46.45
V 1500 m Kakaš Tibor 78 Lesky´s runners
V 1500 m Korčok Július 78 Atletický klub Krupina 4:40.17
V 1500 m Moza Ľuboslav 77 AK Veterán Bratislava 4:46.77
V 1500 m Sventek Ladislav 65 Športový klub polície Čadca 4:45.00
V 1500 m Teixeira Pedro 78 AK Veterán Bratislava 4:54.88
V 3000 m Almási Marián 70 AK Veterán Bratislava 11:20.75
V 3000 m Bátovský Miroslav 70 Atletický klub mesta Tlmače
V 3000 m Cvičela Ján 56 Atletický klub Bojničky
V 3000 m Foltín Andrej 83 AK Veterán Bratislava 09:05.00 09:05.70
V 3000 m Jakubčiak Miloš 67 AK Run For Fun Bratislava 10:35.36
V 3000 m Kontar Miroslav 65 Atletický klub Bojničky 12:25.28
V 3000 m Likavský Peter 62 AK Veterán Bratislava 11:53.39
V 3000 m Miskolczi Róbert 84 Atletický club Nové Zámky
V 3000 m Perina Juraj 83 Individuálny člen SAZ
V 3000 m Straka Ján 65 AK Veterán Bratislava 11:37.50
V 3000 m Sumerling Štefan 71 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
V 3000 m Švajda Gabriel 84 Atletický club Nové Zámky
V 3000 m Zavadil Tomáš 81 ŠK Jablonica
V 60 m pr. 99,1 Paluga Ján 84 TJ Orava Dolný Kubín 09.77
V 60 m pr. 99,1 Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra
V 60 m pr. 99,1 Šiška Ľuboslav 80 ŠK ŠOG Nitra 10.54
V 60m p 76,2-7,5 Beliansky Milan 44 AK Veterán Bratislava 10.35
V výška Coma Roman 74 Atletický oddiel Žilina 160
V výška Chebeň Dušan 50 AC Stavbár Nitra
V výška Paluga Ján 84 TJ Orava Dolný Kubín 175
V výška Sládek Peter 57 TJ Orava Dolný Kubín 150
V výška Šiška Ľuboslav 80 ŠK ŠOG Nitra 180
V výška Ziman Ján 66 TJ Veterán klub Banská Bystrica
V žrď Bajner Miroslav 57 AC Stavbár Nitra 360
V žrď Chebeň Dušan 50 AC Stavbár Nitra
V žrď Vašina Jozef 66 AC Stavbár Nitra 345
V diaľka Coma Roman 74 Atletický oddiel Žilina 552
V diaľka Golian Ladislav 42 AK Danica Zvolen 310
V diaľka Gruĺa Marian 57 AK Danica Zvolen 376
V diaľka Kuzmiak Ján 55 AK Slávia PU Prešov 398
V diaľka Móča Ivan 80 Atletický klub Šurany 538
V diaľka Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 571
V trojskok Coma Roman 74 Atletický oddiel Žilina 10.46
V trojskok Gruĺa Marian 57 AK Danica Zvolen 08.00
V trojskok Hurai Vratislav 56 AK Veterán Bratislava 09.47
V trojskok Kuzmiak Ján 55 AK Slávia PU Prešov
V guľa 4 kg Golian Ladislav 42 AK Danica Zvolen 08.94
V guľa 4 kg Koukal Jiří 45 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.50
V guľa 4 kg Lupák Jaroslav 50 TJ Orava Dolný Kubín 10.65
V guľa 5 kg Chebeň Dušan 50 AC Stavbár Nitra 08.43
V guľa 5 kg Sládek Peter 57 TJ Orava Dolný Kubín 11.06
V guľa 6 kg Bachratý Roman 69 AK AŠK Slávia Trnava 10.35
V guľa 6 kg Leskovský Milan 65 Lesky´s runners
V guľa 6 kg Maďar Róbert 66 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 13.29 13.29
V guľa 6 kg Vida Roman 69 AK Slávia UK Bratislava 13.12
V guľa 7,26 kg Benda Andrej 75 Naša atletika Bratislava 10.85
V guľa 7,26 kg Masár Július 75 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Vky 60 m Fintorová Monika 76 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Vky 60 m Hradecká Oľga 43 AK Danica Zvolen
Vky 60 m Kučeráková Marta 73 Atletický oddiel Žilina
Vky 60 m Líšková Jozefa 52 AK Veterán Bratislava
Vky 60 m Martišová Michala 83 ŠK Jablonica 09.12
Vky 60 m Meňhartová Vlasta 67 Lesky´s runners
Vky 60 m Poláková Eva 44 Akademik TU Košice
Vky 60 m Schumichrastová Anna 52 Atletický club Nové Zámky 11.04
Vky 200 m Balošáková Anna 61 Atletický klub ZZO Čadca
Vky 200 m Fintorová Monika 76 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Vky 200 m Kučeráková Marta 73 Atletický oddiel Žilina 30.20
Vky 200 m Martišová Michala 83 ŠK Jablonica 30.06
Vky 200 m Meňhartová Vlasta 67 Lesky´s runners
Vky 400 m Balošáková Anna 61 Atletický klub ZZO Čadca
Vky 400 m Bašnáková Jana 79 AK Veterán Bratislava 72.68
Vky 800 m Michalcová Martina 80 AO Slávia ŽU Žilina 2:49.32
Vky 800 m Mrázová Renáta 79 AK Veterán Bratislava 02.55
Vky 3000 m Balošáková Anna 61 Atletický klub ZZO Čadca 13:51.0
Vky 3000 m Bašnáková Jana 79 AK Veterán Bratislava 11:47.89
Vky 3000 m Erdélyiová Zuzana 76 AK Veterán Bratislava 12:07.07
Vky 3000 m Kocúriková Blažena 67 ŠK Jablonica
Vky 3000 m Tulejová Eva 82 AK Veterán Bratislava
Vky 60 m pr. 68,6 Matúšová Anna 55 TJ Družba Piešťany
Vky výška Longauerová Jarmila 50 TJ Veterán klub Banská Bystrica
Vky výška Matúšová Anna 55 TJ Družba Piešťany 128
Vky diaľka Hradecká Oľga 43 AK Danica Zvolen
Vky diaľka Martišová Michala 83 ŠK Jablonica 410
Vky diaľka Sanitrová Katarína 70 TJ Veterán klub Banská Bystrica 401
Vky diaľka Schumichrastová Anna 52 Atletický club Nové Zámky 301
Vky trojskok Michalcová Martina 80 AO Slávia ŽU Žilina 09.07
Vky guľa 2 kg Hradecká Oľga 43 AK Danica Zvolen 06.80
Vky guľa 2 kg Poláková Eva 44 Akademik TU Košice 07.16
Vky guľa 3 kg Conzarová Michaela 51 AK Veterán Bratislava
Vky guľa 3 kg Fialová Mária 51 AK Veterán Bratislava
Vky guľa 3 kg Longauerová Jarmila 50 TJ Veterán klub Banská Bystrica 06.76
Vky guľa 3 kg Matúšová Anna 55 TJ Družba Piešťany 09.18
Vky guľa 3 kg Schumichrastová Anna 52 Atletický club Nové Zámky 08.27
Vky guľa 3 kg Sokolíková Danica 46 AK Danica Zvolen 05.07
Vky guľa 4 kg Marettová Katarína 75 TJ Orava Dolný Kubín 10.26
Vky guľa 4 kg Sanitrová Katarína 70 TJ Veterán klub Banská Bystrica 08.42