<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

ZRUŠENÉ!!! (CANCELLED) Dudinská 50 , Dudince - ZRUŠENÉ (CANCELLED), 21. 3. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 5 km chôdza Ruzzier Fabio (SLO) 53 AK Koper 29:30
M 20 km chôdza Barrondo Xuc José Alejandro (GTM) 96 Guatemala 1:19:55
M 20 km chôdza Bernal Mejía Ismael (MEX) 99 Mexico 1:30:43
M 20 km chôdza Bosworth Tom (GBR) 90 Tonbridge 1:19:38
M 20 km chôdza Calel Sis José Oswlado (GTM) 98 Federación Nacional de Atletismo
M 20 km chôdza Farmer Antonio (ZAF) 00 NWU 1:37:09
M 20 km chôdza Linke Christopher (DEU) 88 SC Potsdam 1:18:42
M 20 km chôdza Malysa Alexandr 97 VSK Univerzita Brnoq 1:37:13
M 20 km chôdza Melendez Cintron Jose I (PRI) 95 Proceres Runner Team 1:24:08
M 20 km chôdza Nedvídek Martin 75 AC Rumburk 1:35:35
M 20 km chôdza Niedziałek Łukasz (POL) 00 WLKS Iganie Nowe
M 20 km chôdza Raymundo Cox José María (GTM) 93 Guatemala 1:21:14
M 20 km chôdza Romero Irias Jose Leonidas (HND) 83 SUPER AMARA BAT
M 20 km chôdza Tesovnik Anže (SLO) 98 MASS Ljubljana 1:42:29
M 20 km chôdza Toco Perez Cristian E. (GTM) 99 Guatemala 1:34:05
M 20 km chôdza Tontodonati Federico (ITA) 89 C.S. Aeronautica Militare 1:21:20
M 20 km chôdza Vega Ortíz Jesus Tadeo 94 México Team (A) 1:19:20
M 20 km chôdza Vojtíšek Tomáš 73 AC Moravská Slavia, Brno 1:52:39
M 20 km chôdza Zamudio Emiliano (MEX) 00 Team Zamudio 0:00:00
M 50 km chôdza ?TIRBU FLORIN ALIN (ROU) 92 CSU RE?I?A - CS MU?CELUL CAMPULUNG 4:03:36
M 50 km chôdza Agrusti Andrea (ITA) 95 Fiamme Gialle 3:55:09
M 50 km chôdza Antonelli Michele (ITA) 94 C. S. AERONAUTICA MILITARE 3:49:15
M 50 km chôdza Barrondo García Bernardo Uriel (GTM) 93 Guatemala 3:53:26
M 50 km chôdza Barrondo García Erick Bernabé (GTM) 91 Guatemala 3:53:52
M 50 km chôdza MEX BERDEJA VILLAVICENCI DAVID CRISTIAN 81 México 3:50'14"
M 50 km chôdza Bilodeau Mathieu (CAN) 83 EFSRA 3:53:36
M 50 km chôdza Bustamante Franco Luis Amauri (MEX) 85 Mexico 3:48:45
M 50 km chôdza Caporaso Teodorico (ITA) 87 C.S. AERONAUTICA MILITARE 3:48:29
M 50 km chôdza CAPRICE ERICK JEROME (MUS) 83 MAURITIUS 4:13:41
M 50 km chôdza COCIORAN MARIUS IULIAN (ROU) 83 CSM RE?I?A - CSM RE?I?A 3:55:59
M 50 km chôdza COCIORAN MARIUS IULIAN (ROU) 83 CSM RESITA - CSU RESITA 3:55:59
M 50 km chôdza Corbishley Cameron (GBR) 97 Medway & Maidstone 3:53:20
M 50 km chôdza De Luca Marco (ITA) 81 Fiamme Gialle 3:44:47
M 50 km chôdza Dei Tos Leonardo (ITA) 92 Athletic Club 96 Alperia 3:56:57
M 50 km chôdza Dias Nogueira Rudney (BRA) 90 Usipa
M 50 km chôdza Dohmann Carl (DEU) 90 SCL-Heel Baden-Baden 3:45:21
M 50 km chôdza Erent Bruno (HRV) 90 AK Agram 4:05:02
M 50 km chôdza Erent Denis (HRV) 93 AK Agram
M 50 km chôdza Fedaczyński Rafał (POL) 80 KS AZS UMCS LUBLIN 3:46:05
M 50 km chôdza González Olvera Alejandro 93 Juan Hernández 4:32:10
M 50 km chôdza Gonzalez Olvera Alejandro (MEX) 93 Mexico 4:00:00
M 50 km chôdza Gruttadauro AnthonyJoseph (USA) 97 Shore AC 4:16:23
M 50 km chôdza Haukenes Havard (NOR) 90 IL Norna-Salhus 3:42:50
M 50 km chôdza Hilbert Jonathan (DEU) 95 LG Ohra Energie
M 50 km chôdza CHOCHO ANDRES (ECU) 83 CHOCHO ELITE TEAM 3:42:57
M 50 km chôdza ISIDRO PEDRO (PRT) 85 Sport Lisboa e Benfica 3:55
M 50 km chôdza Jelonek Jakub (POL) 85 CKS Budowlani Czestochowa
M 50 km chôdza JOSEF SMOLA 64 SMOLA CHŮZE PRAHA z.s. 3:59:44
M 50 km chôdza Junghannß Karl (DEU) 96 LAC Erfurt TopTeam
M 50 km chôdza Ketner Karel 90 SSK Vítkovice
M 50 km chôdza King Daniel (GBR) 83 Colchester Harriers AC 4:04:48
M 50 km chôdza King Dominic (GBR) 83 Colchester Harriers 3:55:48
M 50 km chôdza Klonowski Adrian (POL) 97 LKS Vectra Włocławek
M 50 km chôdza Kotur Milan (HRV) 86 AK Agram
M 50 km chôdza Linke Christopher (DEU) 88 SC Potsdam 3:47:33
M 50 km chôdza Mastianica Artur (LTU) 92 Pabrade Race Walking Club 3:55:40
M 50 km chôdza MIHAILA NARCIS STEFAN (ROU) 87 CSU RESITA - CSM RESITA 3:58:17
M 50 km chôdza Monge Pérez Maidy Emileny (GTM) 91 Guatemala 3:42:35
M 50 km chôdza Mundell Marc 83 AISTS (A) 3:54:12
M 50 km chôdza Ojeda blas Jose leyver (MEX) 85 Mexico 3:45:09
M 50 km chôdza Palma Ever (MEX) 92 Mexico
M 50 km chôdza Palma Isaac (MEX) 90 Mexico
M 50 km chôdza Papamichail Alexandros (GRC) 88 AO MYKONOY 3:49:56
M 50 km chôdza Pohle Hagen (DEU) 92 SC Potsdam/ Germany 3:51:18
M 50 km chôdza Polášek Vít (SVK) 94 AK Havířov
M 50 km chôdza Romero Irias Jose Leonidas (HND) 83 SUPER AMARA BAT
M 50 km chôdza Rumbenieks Arnis (LVA) 88 Ventspils OC 3:57:09
M 50 km chôdza Sanchez Perez Luis Angel (GTM) 93 Guatemala 3:55:25
M 50 km chôdza SANTOS Helder (PRT) 96 Leiria Marcha Atlética 4:17:23
M 50 km chôdza SAQUIPAY ROLANDO (ECU) 79 ECUADOR 3:50:19
M 50 km chôdza Seiler Nathaniel (DEU) 96 TV Buehlertal 3:54:08
M 50 km chôdza Solís Rosales Luis José (MEX) 84 Ejército Mexicano 4:03:10
M 50 km chôdza STIRBU ALIN FLORIN (ROU) 92 CSU RESITA - CS MUSCELUL CAMPULUNG 4:03:36
M 50 km chôdza svensson christer (SWE) 69 Växjö AIS Sweden
M 50 km chôdza Šuškevičius Tadas (LTU) 85 Einius Club 3:51:58
M 50 km chôdza Talcott Dave (USA) 60 Shore AC/USA 4:49:08
M 50 km chôdza Wright Alex (IRL) 90 Leevale 3:48:32
J 10 km chôdza Baklíková Michaela 01 AK Škoda Plzeň 0:54:53
J 10 km chôdza Cordova Fernandez Cesar (MEX) 02 Team Zamudio 0:41:08
J 10 km chôdza Dušek Petr (SVK) 01 TJ Rumburk 0:47:45
J 10 km chôdza Kaštovský Filip 01 Atletika Poruba
J 10 km chôdza Kováč Daniel 01 ŠK ŠOG Nitra
J 10 km chôdza Moreu Jan (PRI) 01 San Juan Puerto Rico 0:43:17
J 10 km chôdza Sc hmidt Moritz (DEU) 01 Erfurter LAC
Dci 10 km chôdza Grabner Jaka (SLO) 03 AK Velenje 50:56
Dci 10 km chôdza Hanyk Roman 03 AC Turnov 0:53:47
Dci 10 km chôdza Hanyk Roman 04 AC Turnov 0:54:11
Dci 10 km chôdza Hurdalek Robert 03 TJ Lokomotiva Trutnov 0:53:47
Dci 10 km chôdza Zajíček Adam 03 Atletika Poruba
Žci 5 km chôdza Colon Jan (PRI) 05 San Juan Puerto Rico 23:05
V 5 km chôdza Rein Jan 63 AC Rumburk 28:20
Ž 5 km chôdza Poklar Andreja (SLO) 66 AK Koper 30:20
Ž 20 km chôdza Čanadi Eva (SLO) 00 AK Koper 1:48:18
Ž 20 km chôdza De Orbeta Rachelle (SVK) 00 San Juan Puerto Rico 1:33
Ž 20 km chôdza Duškova Naděžda 80 TJ Rumburk 1:53
Ž 20 km chôdza Gonzalez Munoz Alegna Aryday (MEX) 99 Team Zamudio 1:30:16
Ž 20 km chôdza Herrera Pérez Mayra Carolina (GTM) 88 Federación Nacional de Atletismo 1:30
Ž 20 km chôdza Janošíková Veronika 98 Atletický klub Šternberk z.s. 1:49
Ž 20 km chôdza Monge Perez Maidy Emileny (GTM) 00 FEderación Nacional de Atletismo
Ž 20 km chôdza Monge Perez Maidy Emileny (GTM) 00 Guatemala 1:35
Ž 20 km chôdza MOREJON GLENDA (ECU) 00 CHOCHO ELITE TEAM 1:25:29
Ž 20 km chôdza Ortega Solis Alejandra (MEX) 94 Mexico 1:29
Ž 20 km chôdza Ortiz Flores Mirna Sucely (GTM) 87 Federación Nacional de Atletismo 1:28
Ž 20 km chôdza Ortiz Flores Mirna Sucely (GTM) 87 Guatemala 1:30
Ž 20 km chôdza Pohlová Kučerová Štěpánka 87 TJ Sokol Hradec Králové 1:56
Ž 20 km chôdza Poncio Tzul Maritza Rafaela (GTM) 94 Federación Nacional de Atletismo 1:30
Ž 20 km chôdza Renić Ivana (HRV) 96 AK Agram 1:34
Ž 20 km chôdza ROCHA DE SENA ERICA (BRA) 85 CHOCHO ELITE TEAM 1:26:59
Ž 20 km chôdza Shott Madeline (GBR) 93 Belgrave 1:48:27
Ž 20 km chôdza SCHULTZ ZELDA (ZAF) 92 Murray and Roberts 1:40
Ž 20 km chôdza Torma Anett (HUN) 84 UTE 1:35
Ž 20 km chôdza Vaiciukevičiute Živile (LTU) 96 Pabrade Race Walking Club 1:28:07
Ž 20 km chôdza Woods Claire (AUS) 81 Australia 1:28
Ž 50 km chôdza Morales Aura (MEX) 82 ACRA TEAM 4:30
Ž 50 km chôdza Obermeyer Diana (DEU) 80 LAC Langenhagen
Ž 50 km chôdza M SILVA MIRANDA LIZBETH 89 LIMA SPORT MÉXICO (A) 4:58:41
Ž 50 km chôdza Taylor-Talcott Erin (USA) 78 Shore AC/USA 4:47:01
Jky 10 km chôdza Holičová Karolína 02 AC Rumburk
Jky 10 km chôdza Janček Bruna (HRV) 02 AK Agram
Jky 10 km chôdza Meškauskaite Adrija (LTU) 01 Pabrade Race Walking Club 0:52:33
Jky 10 km chôdza Pevec Eli (HRV) 01 AK Agram
Jky 10 km chôdza Ramos Rodriguez Sofia Elizabeth (MEX) 02 Team Zamudio 0:48
Jky 10 km chôdza Schmidt Cheyenne (DEU) 02 Erfurter LAC
Dky 5 km chôdza Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 5 km chôdza Avsenek Karin (SLO) 03 AK Radovljica 27:32,1
Dky 5 km chôdza Junghannß Ada (DEU) 04 Erfurter LAC
Dky 5 km chôdza Nedvídková Katka 04 AC Rumburk 26:39
Dky 10 km chôdza Serrano Olivares Karla Ximena (MEX) 04 Team Zamudio 0:47
Dky 10 km chôdza Uvírová Vivien 03 Atletika Poruba
Žky 3 km chôdza Klimentová Ema 05 Atletický klub Šternberk z.s.
Žky 3 km chôdza Veselková Adéla 06 TJ Rumburk
Mžky 1 km chôdza Miličič Eržen Tina (SLO) 07 AK Radovljica 5:40
Vky 5 km chôdza Reinová Miloslava 68 AC Rumburk 29:30
Nžci 1 km chôdza Pribilinec Nikolas (SVK) 10 Nitra
- 5 km chôdza MARTIN TOPOREK (AUT) 20 RAKUSKO 19:39