<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, Bratislava, 8. 3. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Antala Martin 06 Atletický klub AC Malacky 08.34
Žci 60 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 07.35
Žci 60 m Balej Simon 05 ŠK ŠOG Nitra 09.36
Žci 60 m Belica Róbert 05 ŠK ŠOG Nitra 08.61
Žci 60 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 08.24
Žci 60 m Bojda Samuel 06 ŠK ŠOG Nitra 08.30
Žci 60 m Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 08.39
Žci 60 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.06
Žci 60 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 08.18
Žci 60 m Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra 09.78
Žci 60 m Drahoš Alex 05 Atletický klub AC Malacky 08.30
Žci 60 m Duchovič Damian 06 ŠK ŠOG Nitra 08.96
Žci 60 m Elšík Jakub 06 Atletický klub AC Malacky 08.36
Žci 60 m Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.42
Žci 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.38
Žci 60 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 08.54
Žci 60 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 08.18
Žci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 08.04
Žci 60 m Goga Samuel 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.08
Žci 60 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 07.87
Žci 60 m Homola Ivan 05 ŠK ŠOG Nitra 07.98
Žci 60 m Hyžinský Roman 05 CVČ Liptovský Mikuláš 08.03
Žci 60 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 07.86
Žci 60 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.87
Žci 60 m Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina 08.15
Žci 60 m Kovársky Andrej 06 ŠK ŠOG Nitra 07.81
Žci 60 m Krupa Šimon 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.28
Žci 60 m Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 08.20
Žci 60 m Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky 08.56
Žci 60 m Matejka Patrik 06 ŠK ŠOG Nitra 10.05
Žci 60 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 07.95
Žci 60 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 08.50
Žci 60 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.30
Žci 60 m Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 07.76
Žci 60 m Pavle Peter 05 ŠK ŠOG Nitra 09.43
Žci 60 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.22
Žci 60 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 07.87
Žci 60 m Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.35
Žci 60 m Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.29
Žci 60 m Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava 08.71
Žci 60 m Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany 08.55
Žci 60 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.32
Žci 60 m Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 08.75
Žci 60 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 07.42
Žci 60 m Seifert Igor 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.39
Žci 60 m Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 08.74
Žci 60 m Stranovský Viktor 06 ŠK ŠOG Nitra 08.69
Žci 60 m Szakszon Simon 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.30
Žci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.18
Žci 60 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 08.69
Žci 60 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.78
Žci 60 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 08.55
Žci 60 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.31
Žci 60 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.56
Žci 60 m Vedej Juraj 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 60 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.13
Žci 60 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 07.96
Žci 150 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 18.37
Žci 150 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 19.42
Žci 150 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 19.90
Žci 150 m Bojda Samuel 06 ŠK ŠOG Nitra 20.68
Žci 150 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 18.95
Žci 150 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.34
Žci 150 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 21.06
Žci 150 m Drábek Benjamin 05 AK Slávia UK Bratislava 20.09
Žci 150 m Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 19.92
Žci 150 m Duchovič Damian 06 ŠK ŠOG Nitra 21.56
Žci 150 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.07
Žci 150 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 20.77
Žci 150 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 20.54
Žci 150 m Goga Samuel 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 150 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 18.38
Žci 150 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 19.44
Žci 150 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 20.45
Žci 150 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.01
Žci 150 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 18.21
Žci 150 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 19.42
Žci 150 m Kilian Simon 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 150 m Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina 20.43
Žci 150 m Kovársky Andrej 06 ŠK ŠOG Nitra 19.05
Žci 150 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 21.88
Žci 150 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 20.07
Žci 150 m Krupa Šimon 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.58
Žci 150 m Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 19.67
Žci 150 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.77
Žci 150 m Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky 21.20
Žci 150 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 19.28
Žci 150 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 20.73
Žci 150 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky 18.87
Žci 150 m Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 18.75
Žci 150 m Pavlík Filip 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.23
Žci 150 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 20.65
Žci 150 m Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.68
Žci 150 m Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.27
Žci 150 m Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava 22.13
Žci 150 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky 20.25
Žci 150 m Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 21.78
Žci 150 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 17.65
Žci 150 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 20.00
Žci 150 m Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 150 m Stranovský Viktor 06 ŠK ŠOG Nitra 21.51
Žci 150 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 20.28
Žci 150 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.02
Žci 150 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 20.89
Žci 150 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 22.71
Žci 150 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.37
Žci 150 m Vedej Juraj 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 150 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20.62
Žci 150 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 19.00
Žci 150 m Zelený Filip 05 AC Stavbár Nitra 20.81
Žci 300 m Bača Marek 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 40.45
Žci 300 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 39.77
Žci 300 m Balej Simon 05 ŠK ŠOG Nitra 52.35
Žci 300 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 44.99
Žci 300 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 42.68
Žci 300 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 39.37
Žci 300 m Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 45.62
Žci 300 m Drábek Benjamin 05 AK Slávia UK Bratislava 44.02
Žci 300 m Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 47.81
Žci 300 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 38.61
Žci 300 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 46.12
Žci 300 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 39.06
Žci 300 m Jackanič Šimon 05 MŠK Vranov nad Topľou 41.41
Žci 300 m Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica 44.50
Žci 300 m Kilian Simon 05 ŠK ŠOG Nitra 51.73
Žci 300 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 41.55
Žci 300 m Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina 46.66
Žci 300 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 300 m Krajči Dominik 05 AK Mostáreň Brezno 45.18
Žci 300 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 40.96
Žci 300 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m Pavle Peter 05 ŠK ŠOG Nitra 51.42
Žci 300 m Pavlík Filip 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 300 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany 46.36
Žci 300 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 43.71
Žci 300 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 49.49
Žci 300 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 44.23
Žci 300 m Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica 46.58
Žci 300 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 41.23
Žci 300 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 40.13
Žci 300 m Zelený Filip 05 AC Stavbár Nitra 46.16
Žci 800 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:27.29
Žci 800 m Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:35.05
Žci 800 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:30.85
Žci 800 m Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 2:42.82
Žci 800 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
Žci 800 m Danečko Janko 05 ŠK Vital Bratislava 2:46.20
Žci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:15.99
Žci 800 m Fuchs Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:53.20
Žci 800 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany
Žci 800 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:21.29
Žci 800 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 2:26.98
Žci 800 m Jackanič Šimon 05 MŠK Vranov nad Topľou
Žci 800 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 2:31.00
Žci 800 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:16.58
Žci 800 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 800 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 2:30.95
Žci 800 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 2:43.94
Žci 800 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 800 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 2:51.05
Žci 800 m Krišica Andrej 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:46.34
Žci 800 m Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 2:42.87
Žci 800 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 2:37.98
Žci 800 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 2:17.07
Žci 800 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina
Žci 800 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 800 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 2:29.81
Žci 800 m Pavlík Filip 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 800 m Petríček Šimon 07 TJ Družba Piešťany
Žci 800 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:23.78
Žci 800 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 2:31.27
Žci 800 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:24.60
Žci 3000 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 11:55.05
Žci 3000 m Bače Radoslav 05 AC VICTORIA Turany 11:08.52
Žci 3000 m Bátovský Boris 05 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 11:08.85
Žci 3000 m Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom 10:47.77
Žci 3000 m Jakal Adrián 05 Individuálny člen SAZ 12:05.92
Žci 3000 m Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra 11:25.18
Žci 3000 m Macko Peter 05 CVČ Liptovský Mikuláš 11:31.19
Žci 3000 m Miča Marek 05 CVČ Brezová pod Bradlom 11:00.64
Žci 3000 m Mruz Christopher 06 AK Slávia TU Košice 12:35.13
Žci 3000 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10:43.02
Žci 3000 m Poláček Dávid 05 Slovan Duslo Šaľa 11:32.41
Žci 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:40.32
Žci 3000 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 11:37.39
Žci 3000 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 11:24.86
Žci 3000 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 10:22.03
Žci 3000 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 11:47.93
Žci 3000 m Valko Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 3000 m Žembera Ján 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 60 m pr. 83,8 Antala Martin 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 09.77
Žci 60 m pr. 83,8 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 09.22
Žci 60 m pr. 83,8 Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.73
Žci 60 m pr. 83,8 Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 60 m pr. 83,8 Elšík Jakub 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m pr. 83,8 Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 09.63
Žci 60 m pr. 83,8 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 09.86
Žci 60 m pr. 83,8 Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 09.93
Žci 60 m pr. 83,8 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 10.25
Žci 60 m pr. 83,8 Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 08.40
Žci 60 m pr. 83,8 Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 09.19
Žci 60 m pr. 83,8 Kello Lukáš 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m pr. 83,8 Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 08.87
Žci 60 m pr. 83,8 Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina
Žci 60 m pr. 83,8 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 10.32
Žci 60 m pr. 83,8 Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 11.86
Žci 60 m pr. 83,8 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 10.16
Žci 60 m pr. 83,8 Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.04
Žci 60 m pr. 83,8 Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.30
Žci 60 m pr. 83,8 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m pr. 83,8 Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 09.76
Žci 60 m pr. 83,8 Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.58
Žci 60 m pr. 83,8 Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 11.01
Žci 60 m pr. 83,8 Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.04
Žci 60 m pr. 83,8 Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica 10.10
Žci 60 m pr. 83,8 Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina
Žci výška Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 182
Žci výška Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 165
Žci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 162
Žci výška Drahoš Alex 05 Atletický klub AC Malacky
Žci výška Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 150
Žci výška Homola Ivan 05 ŠK ŠOG Nitra 155
Žci výška Kello Lukáš 06 Atletický klub AC Malacky 125
Žci výška Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 155
Žci výška Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 170
Žci výška Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 160
Žci výška Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 155
Žci výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 167
Žci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155
Žci výška Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 152
Žci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 155
Žci výška Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 166
Žci žrď Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 273
Žci žrď Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 280
Žci žrď Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 240
Žci diaľka Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 501
Žci diaľka Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 567
Žci diaľka Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 499
Žci diaľka Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 448
Žci diaľka Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 595
Žci diaľka Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 477
Žci diaľka Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 484
Žci diaľka Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 457
Žci diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 532
Žci diaľka Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 482
Žci diaľka Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky 461
Žci diaľka Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 497
Žci diaľka Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 464
Žci diaľka Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 520
Žci diaľka Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 533
Žci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 538
Žci diaľka Seifert Igor 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 481
Žci diaľka Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 467
Žci diaľka Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 462
Žci diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 516 516
Žci diaľka Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 564
Žci diaľka Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 463
Žci diaľka Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 529
Žci guľa 4 kg Belica Róbert 05 ŠK ŠOG Nitra 09.32
Žci guľa 4 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 12.01
Žci guľa 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 13.08
Žci guľa 4 kg Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra 08.68
Žci guľa 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 12.69
Žci guľa 4 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 10.37
Žci guľa 4 kg Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.22
Žci guľa 4 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 09.71
Žci guľa 4 kg Matejka Patrik 06 ŠK ŠOG Nitra
Žci guľa 4 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.39
Žci guľa 4 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 14.59
Žci guľa 4 kg Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske
Žci 4 x 200 m kluby Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky (B)
Žci 4 x 200 m kluby Antala Martin 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 200 m kluby Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 200 m kluby Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky (B)
Žci 4 x 200 m kluby Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 200 m kluby Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 200 m kluby Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 200 m kluby Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 200 m kluby Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci 4 x 200 m kluby Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 200 m kluby Drahoš Alex 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 200 m kluby Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 200 m kluby Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 200 m kluby Elšík Jakub 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 200 m kluby Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 200 m kluby Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žci 4 x 200 m kluby Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 4 x 200 m kluby Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 4 x 200 m kluby Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 200 m kluby Goga Samuel 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 4 x 200 m kluby Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 200 m kluby Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 200 m kluby Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky (B)
Žci 4 x 200 m kluby Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 200 m kluby Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 200 m kluby Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 200 m kluby Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 200 m kluby Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 4 x 200 m kluby Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 200 m kluby Kello Lukáš 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 200 m kluby Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 200 m kluby Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 200 m kluby Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 200 m kluby Krupa Šimon 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 4 x 200 m kluby Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 200 m kluby Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 200 m kluby Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 200 m kluby Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 200 m kluby Miča Marek 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 200 m kluby Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 4 x 200 m kluby Mruz Christopher 06 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 200 m kluby Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci 4 x 200 m kluby Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 200 m kluby Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 4 x 200 m kluby Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 200 m kluby Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 200 m kluby Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žci 4 x 200 m kluby Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žci 4 x 200 m kluby Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky (B)
Žci 4 x 200 m kluby Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 200 m kluby Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 200 m kluby Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci 4 x 200 m kluby Seifert Igor 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 4 x 200 m kluby Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 4 x 200 m kluby Szakszon Simon 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žci 4 x 200 m kluby Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 200 m kluby Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 200 m kluby Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 4 x 200 m kluby Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 200 m kluby Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 4 x 200 m kluby Vedej Juraj 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 4 x 200 m kluby Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 60 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 08.37
Žky 60 m Balážová Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.58
Žky 60 m Baranková Tamara 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.02
Žky 60 m Bíziková Emily 06 AC VICTORIA Turany 08.63
Žky 60 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 08.64
Žky 60 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 07.88
Žky 60 m Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 09.73
Žky 60 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 09.34
Žky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.04
Žky 60 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 08.95
Žky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.51
Žky 60 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 08.57
Žky 60 m Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.78
Žky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.27
Žky 60 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.80
Žky 60 m Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 08.63
Žky 60 m Holeková Nela 06 MŠk Žiar nad Hronom 08.80
Žky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 08.38
Žky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.66
Žky 60 m Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 08.68
Žky 60 m Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.58
Žky 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.15
Žky 60 m Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava 08.93
Žky 60 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 09.06
Žky 60 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.62
Žky 60 m Juríková Paula 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky 60 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 08.41
Žky 60 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 08.65
Žky 60 m Kečkéšová Emília 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.25
Žky 60 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.19
Žky 60 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 08.99
Žky 60 m Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra 08.43
Žky 60 m Krajancová Barbora 06 ŠK ŠOG Nitra 09.15
Žky 60 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 08.42
Žky 60 m Krišpinská Nina 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.39
Žky 60 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 08.71
Žky 60 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.53
Žky 60 m Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.82
Žky 60 m Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 08.32
Žky 60 m Kužmová Natália 06 ŠK ŠOG Nitra 09.23
Žky 60 m Kytková Veronika 06 Atletický oddiel Partizánske
Žky 60 m Letková Sarah 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Lisyová Sofia 06 ŠK ŠOG Nitra 09.35
Žky 60 m Magnerová Petra 05 Atletický klub ZTS Martin 09.01
Žky 60 m Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur
Žky 60 m Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.27
Žky 60 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 08.99
Žky 60 m Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.72
Žky 60 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.68
Žky 60 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 07.98
Žky 60 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 09.06
Žky 60 m Pilipová Sarah 05 Atletický oddiel Partizánske 09.59
Žky 60 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 08.57
Žky 60 m Scholtzová Šimona 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.54
Žky 60 m Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra 08.82
Žky 60 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 09.31
Žky 60 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.28
Žky 60 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 08.66
Žky 60 m Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 10.52
Žky 60 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra 08.86
Žky 60 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.31
Žky 60 m Wagnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.41
Žky 60 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 08.26
Žky 60 m Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.53
Žky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.32
Žky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.80
Žky 60 m Žiaková Zuzana 06 AC VICTORIA Turany 08.56
Žky 150 m Árendáš Linda 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.83
Žky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 20.68
Žky 150 m Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 23.41
Žky 150 m Bíziková Emily 06 AC VICTORIA Turany 22.04
Žky 150 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 19.48
Žky 150 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 19.58
Žky 150 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 22.06
Žky 150 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 21.21
Žky 150 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.97
Žky 150 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 21.23
Žky 150 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 20.55
Žky 150 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 150 m Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 22.59
Žky 150 m Holeková Nela 06 MŠk Žiar nad Hronom 21.79
Žky 150 m Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 23.28
Žky 150 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 20.67
Žky 150 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 21.09
Žky 150 m Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 150 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.14
Žky 150 m Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava 22.27
Žky 150 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 23.06
Žky 150 m Juríková Paula 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky 150 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.93
Žky 150 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 20.96
Žky 150 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.93
Žky 150 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 20.59
Žky 150 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 22.67
Žky 150 m Krajancová Barbora 06 ŠK ŠOG Nitra 23.99
Žky 150 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 21.53
Žky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 21.71
Žky 150 m Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.93
Žky 150 m Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.05
Žky 150 m Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Kužmová Natália 06 ŠK ŠOG Nitra 28.55
Žky 150 m Lisyová Sofia 06 ŠK ŠOG Nitra 27.85
Žky 150 m Magnerová Petra 05 Atletický klub ZTS Martin 21.91
Žky 150 m Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur
Žky 150 m Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 20.51
Žky 150 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 21.41
Žky 150 m Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 20.78
Žky 150 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 20.12
Žky 150 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 22.57
Žky 150 m Pilipová Sarah 05 Atletický oddiel Partizánske 24.69
Žky 150 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 20.78
Žky 150 m Rusnáková Zuzana 06 AK Slávia UK Bratislava 21.07
Žky 150 m Salášková Dorothea 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.00
Žky 150 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 21.12
Žky 150 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 21.47
Žky 150 m Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.71
Žky 150 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.68
Žky 150 m Tancerová Hanka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.15
Žky 150 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 20.20
Žky 150 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 21.89
Žky 150 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 20.02
Žky 150 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 20.00
Žky 150 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.56
Žky 150 m Wagnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.38
Žky 150 m Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 20.55
Žky 150 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 21.74
Žky 150 m Žiaková Zuzana 06 AC VICTORIA Turany 20.81
Žky 300 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 48.57
Žky 300 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Žky 300 m Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen
Žky 300 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 47.16
Žky 300 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 45.71
Žky 300 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 47.00
Žky 300 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 49.77
Žky 300 m Juríková Paula 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky 300 m Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 48.50
Žky 300 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 44.88
Žky 300 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 44.87
Žky 300 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 51.45
Žky 300 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 46.78
Žky 300 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 47.85
Žky 300 m Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš 47.88
Žky 300 m Krajancová Barbora 06 ŠK ŠOG Nitra
Žky 300 m Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen
Žky 300 m Malčeková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Žky 300 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 49.81
Žky 300 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 45.44
Žky 300 m Miková Natália 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky 300 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 43.71
Žky 300 m Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 300 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 48.52
Žky 300 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 44.98
Žky 300 m Rusnáková Zuzana 06 AK Slávia UK Bratislava 48.65
Žky 300 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 47.22
Žky 300 m Salášková Dorothea 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 49.98
Žky 300 m Samčíková Emma 06 Atletický klub ZTS Martin 45.25
Žky 300 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske 52.36
Žky 300 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 44.40
Žky 300 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 53.93
Žky 300 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 43.79
Žky 300 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 43.60
Žky 300 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 44.25
Žky 300 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 43.79
Žky 300 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra 47.21
Žky 300 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 47.64
Žky 300 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 41.71
Žky 800 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:49.40
Žky 800 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 2:44.40
Žky 800 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 2:27.86
Žky 800 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 2:45.08
Žky 800 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 2:39.10
Žky 800 m Danková Adela 05 AK Danica Zvolen
Žky 800 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 2:43.29
Žky 800 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 3:02.33
Žky 800 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 2:24.22
Žky 800 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:27.56
Žky 800 m Kmeťová Daniela 06 ŠK ŠOG Nitra
Žky 800 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 2:49.21
Žky 800 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 2:38.33
Žky 800 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:45.03
Žky 800 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 2:26.91
Žky 800 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 3:04.05
Žky 800 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 2:45.91
Žky 800 m Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 800 m Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 2:39.96
Žky 800 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:25.12
Žky 800 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice 2:33.04
Žky 800 m Rumanská Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš 2:43.82
Žky 800 m Salášková Dorothea 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:54.21
Žky 800 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 2:34.79
Žky 800 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 2:41.35
Žky 800 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 2:29.47
Žky 800 m Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen
Žky 800 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 2:22.52
Žky 800 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:34.39
Žky 2000 m Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra
Žky 2000 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 2000 m Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany 8:15.95
Žky 2000 m Fuchsová Tereza 05 Atletický klub ZZO Čadca 8:03.23
Žky 2000 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 7:19.01
Žky 2000 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina
Žky 2000 m Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 2000 m Krupová Michaela 05 Atletický klub Krupina 7:55.72
Žky 2000 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 7:17.73
Žky 2000 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 7:11.76
Žky 2000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 8:10.97
Žky 2000 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice
Žky 2000 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 7:41.57
Žky 2000 m Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 7:27.34
Žky 2000 m Scholtzová Šimona 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 2000 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 9:01.16
Žky 2000 m Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 8:19.01
Žky 2000 m Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 9:50.03
Žky 2000 m Vozárová Klára 06 AK Mostáreň Brezno 8:00.49
Žky 60m p 76,2-8,2 Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 11.94
Žky 60m p 76,2-8,2 Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 60m p 76,2-8,2 Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Žky 60m p 76,2-8,2 Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 08.73
Žky 60m p 76,2-8,2 Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Žky 60m p 76,2-8,2 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.73
Žky 60m p 76,2-8,2 Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 11.42
Žky 60m p 76,2-8,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 10.55
Žky 60m p 76,2-8,2 Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 09.42
Žky 60m p 76,2-8,2 Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky
Žky 60m p 76,2-8,2 Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 12.05
Žky 60m p 76,2-8,2 Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina
Žky 60m p 76,2-8,2 Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60m p 76,2-8,2 Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 10.03
Žky 60m p 76,2-8,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 10.63
Žky 60m p 76,2-8,2 Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 60m p 76,2-8,2 Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 11.13
Žky 60m p 76,2-8,2 Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš 11.62
Žky 60m p 76,2-8,2 Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.50
Žky 60m p 76,2-8,2 Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen
Žky 60m p 76,2-8,2 Malčeková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Žky 60m p 76,2-8,2 Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.67
Žky 60m p 76,2-8,2 Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 09.97
Žky 60m p 76,2-8,2 Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.14
Žky 60m p 76,2-8,2 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 09.35
Žky 60m p 76,2-8,2 Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 60m p 76,2-8,2 Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky
Žky 60m p 76,2-8,2 Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 10.45
Žky 60m p 76,2-8,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 09.72
Žky 60m p 76,2-8,2 Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra 11.24
Žky 60m p 76,2-8,2 Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 10.91
Žky 60m p 76,2-8,2 Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen 11.91
Žky 60m p 76,2-8,2 Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 12.09
Žky 60m p 76,2-8,2 Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 60m p 76,2-8,2 Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.18
Žky 60m p 76,2-8,2 Žiaková Zuzana 06 AC VICTORIA Turany 10.51
Žky 60m p 76,2-8,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 09.12
Žky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 155
Žky výška Baranková Tamara 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 143
Žky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 151
Žky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 145
Žky výška Dlugošová Estera 05 AC VICTORIA Turany 135
Žky výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 145
Žky výška Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 158
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 145
Žky výška Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 158
Žky výška Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 140
Žky výška Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 140
Žky výška Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 145
Žky výška Janotová Bianca 06 AC VICTORIA Turany 141
Žky výška Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 150
Žky výška Lantajová Lena 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 155
Žky výška Majtáňová Natália 06 AC VICTORIA Turany 129
Žky výška Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 145
Žky výška Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 145
Žky výška Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 140
Žky výška Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice 155
Žky výška Šťastná Adela 05 ŠK Vital Bratislava 151
Žky výška Šubová Karolína 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140
Žky výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 155
Žky výška Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 162
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 163
Žky výška Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 146
Žky žrď Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava
Žky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 210
Žky žrď Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 310
Žky žrď Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 200
Žky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 275
Žky diaľka Árendáš Linda 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 460
Žky diaľka Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 481
Žky diaľka Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 537
Žky diaľka Bíziková Emily 06 AC VICTORIA Turany 426
Žky diaľka Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 471
Žky diaľka Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 377
Žky diaľka Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 369
Žky diaľka Dlugošová Estera 05 AC VICTORIA Turany 439
Žky diaľka Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 499
Žky diaľka Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 435
Žky diaľka Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin 447
Žky diaľka Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 464
Žky diaľka Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 516
Žky diaľka Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 398
Žky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 462
Žky diaľka Kečkéšová Emília 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 436
Žky diaľka Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 450
Žky diaľka Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 482
Žky diaľka Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 448
Žky diaľka Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 457
Žky diaľka Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 487
Žky diaľka Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 476
Žky diaľka Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 502
Žky diaľka Scholtzová Šimona 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky diaľka Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 454
Žky diaľka Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 350
Žky diaľka Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 529
Žky diaľka Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen 421
Žky diaľka Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 478
Žky guľa 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.42
Žky guľa 3 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 06.57
Žky guľa 3 kg Bankošová Barbora 05 Naša atletika Bratislava 08.68
Žky guľa 3 kg Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky guľa 3 kg Berešíková Ema 06 AC VICTORIA Turany 06.69
Žky guľa 3 kg Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.70
Žky guľa 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.94
Žky guľa 3 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 08.82
Žky guľa 3 kg Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 10.08
Žky guľa 3 kg Dlugošová Estera 05 AC VICTORIA Turany 07.98
Žky guľa 3 kg Dušková Karolína 06 ŠK ŠOG Nitra 06.05
Žky guľa 3 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.78
Žky guľa 3 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 09.38
Žky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 10.32
Žky guľa 3 kg Hacajova Katarina 05 CVČ Brezová pod Bradlom 09.72
Žky guľa 3 kg Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.85
Žky guľa 3 kg Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.02
Žky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 10.07
Žky guľa 3 kg Jančovičová Nikola 06 AC VICTORIA Turany 08.17
Žky guľa 3 kg Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.90
Žky guľa 3 kg Kliačiková Darina 06 TJ Orava Dolný Kubín 07.59
Žky guľa 3 kg Krišpinská Nina 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky guľa 3 kg Majtáňová Natália 06 AC VICTORIA Turany 07.25
Žky guľa 3 kg Marcinová Michaela 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.88
Žky guľa 3 kg Miklošková Rita Margaréta 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 05.84
Žky guľa 3 kg Miková Natália 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky guľa 3 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 08.65
Žky guľa 3 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.50
Žky guľa 3 kg Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 08.01
Žky guľa 3 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 07.05
Žky guľa 3 kg Šlosiarová Sofia 05 ŠK ŠOG Nitra 12.65
Žky guľa 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 08.39
Žky guľa 3 kg Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 05.48
Žky guľa 3 kg Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.31
Žky guľa 3 kg Záchelová Aneta 05 TJ Orava Dolný Kubín 08.90
Žky guľa 3 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 08.89
Žky 4 x 200 m kluby Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 200 m kluby Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Žky 4 x 200 m kluby Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany
Žky 4 x 200 m kluby Balážová Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Žky 4 x 200 m kluby Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 200 m kluby Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra (B)
Žky 4 x 200 m kluby Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 200 m kluby Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany
Žky 4 x 200 m kluby Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 200 m kluby Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 200 m kluby Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 200 m kluby Drahošová Michaela 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany
Žky 4 x 200 m kluby Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 200 m kluby Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 200 m kluby Fábryová Paulína 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 200 m kluby Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Žky 4 x 200 m kluby Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky 4 x 200 m kluby Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 200 m kluby Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 200 m kluby Hedl Viktória 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra (A)
Žky 4 x 200 m kluby Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 200 m kluby Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 200 m kluby Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 200 m kluby Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Žky 4 x 200 m kluby Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky 4 x 200 m kluby Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 200 m kluby Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 200 m kluby Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 200 m kluby Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 200 m kluby Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 200 m kluby Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 200 m kluby Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 200 m kluby Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky 4 x 200 m kluby Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 200 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany
Žky 4 x 200 m kluby Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Žky 4 x 200 m kluby Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky 4 x 200 m kluby Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 200 m kluby Kytková Veronika 06 Atletický oddiel Partizánske
Žky 4 x 200 m kluby Letková Sarah 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky 4 x 200 m kluby Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 200 m kluby Malčeková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 200 m kluby Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 200 m kluby Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 200 m kluby Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra (B)
Žky 4 x 200 m kluby Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 200 m kluby Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 200 m kluby Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky 4 x 200 m kluby Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 200 m kluby Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Žky 4 x 200 m kluby Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 200 m kluby Pilipová Sarah 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 4 x 200 m kluby Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 200 m kluby Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 200 m kluby Rusnáková Zuzana 06 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 200 m kluby Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 4 x 200 m kluby Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 200 m kluby Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Žky 4 x 200 m kluby Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Žky 4 x 200 m kluby Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra (A)
Žky 4 x 200 m kluby Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske
Žky 4 x 200 m kluby Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra (B)
Žky 4 x 200 m kluby Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Žky 4 x 200 m kluby Tancerová Hanka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Žky 4 x 200 m kluby Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Žky 4 x 200 m kluby Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky 4 x 200 m kluby Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Žky 4 x 200 m kluby Urszínyová Dominika 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky 4 x 200 m kluby Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra (B)
Žky 4 x 200 m kluby Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 200 m kluby Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra (A)
Žky 4 x 200 m kluby Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 200 m kluby Wagnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky 4 x 200 m kluby Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra (A)
Žky 4 x 200 m kluby Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 200 m kluby Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 200 m kluby Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky 4 x 200 m kluby Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky (A)