<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá AZB II.časť, Bratislava, 9. 2. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 07.52
M 60 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.15
M 60 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 06.97
M 60 m Bendžela Denis 98 ŠK Vital Bratislava 07.20
M 60 m Bielopotocký Martin 92 Atletika Bratislava 07.26
M 60 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.53
M 60 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 07.27
M 60 m Drozda Marco Adrien 94 AK Slávia UK Bratislava
M 60 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.37
M 60 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 07.00
M 60 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra 07.47 07.49
M 60 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.09
M 60 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.24
M 60 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 07.17
M 60 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 06.93
M 60 m Sloboda Samuel 01 Naša atletika Bratislava 07.00
M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.92
M 200 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.07
M 200 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 23.35
M 200 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.39
M 200 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra 23.70 23.81
M 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.53
M 200 m Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava 23.88
M 200 m Polák Jakub 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.65
M 400 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 53.19
M 400 m Chovan Pavol 71 AK Veterán Bratislava 57.17
M 400 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.42
M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 52.11
M 400 m Ondrovič Peter 84 AK Inter-SC Bratislava 61.54
M 400 m Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava 55.82
M 400 m Radler Radovan 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:01.03
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:52.15
M 800 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 2:08.71 2:08.71
M 800 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:07.11
M 800 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:07.39
M 800 m Kubej Tomáš 92 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:04.90
M 800 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 2:19.24 2:19.24
M 800 m Radler Radovan 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:15.65
M 800 m Teixeira Pedro 78 AK Veterán Bratislava 2:18.00 2:28.49
M 800 m Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 800 m Tvrdoň Ján 69 AK Veterán Bratislava 2:37.35 2:37.35
M 2000 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava
M 2000 m Foltín Andrej 83 AK Veterán Bratislava 6:05.00
M 2000 m Kocian Konštantín 90 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 2000 m Kotora Jan Filip 91 AK Veterán Bratislava 6:10.00
M 2000 m Kováč Michal 91 AK Run For Fun Bratislava
M 2000 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 2000 m Lopúch Slavomír 98 AK Slávia UK Bratislava
M 2000 m Moza Ľuboslav 77 AK Veterán Bratislava 6:30.00
M 2000 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky
M 2000 m Straka Ján 65 AK Veterán Bratislava 7:45.00
M 2000 m Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 60 m Baďura Richard 04 ŠK Vital Bratislava 07.91
Dci 60 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.69
Dci 60 m Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 07.88
Dci 60 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 07.51
Dci 60 m Hudec Daniel 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 60 m Kocián Ján 03 Atletika Bratislava 08.14
Dci 60 m Liptaj Martin 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.70
Dci 60 m Majerčík Matúš 04 Naša atletika Bratislava 08.18
Dci 60 m Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava 08.06
Dci 60 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 08.03
Dci 60 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.72
Dci 60 m Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 08.67
Dci 60 m Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 08.17
Dci 200 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.10
Dci 200 m Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky
Dci 200 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 23.16
Dci 200 m Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 200 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.12
Dci 200 m Majerčík Matúš 04 Naša atletika Bratislava
Dci 200 m Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava 26.20
Dci 200 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
Dci 200 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky
Dci 400 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 60.89
Dci 800 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 2:15.33
Dci 800 m Rojík Matúš 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:23.05
Dci 4 x 200 m kluby Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Majerčík Matúš 04 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava
Žci 60 m Antala Martin 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.41
Žci 60 m Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 09.04
Žci 60 m Danečko Janko 05 ŠK Vital Bratislava 09.74
Žci 60 m Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.49
Žci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 08.09
Žci 60 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 08.51
Žci 60 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 07.58
Žci 60 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 07.98
Žci 60 m Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 07.66
Žci 60 m Koronthály Oliver 06 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.87
Žci 60 m Kvasnička Juraj 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.03
Žci 60 m Lederleitner Martin 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci 60 m Málek Lukáš 06 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.42
Žci 60 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 08.50
Žci 60 m Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Pelikán Šimon 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci 60 m Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.42
Žci 60 m Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.29
Žci 60 m Petřvalský Samuel 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.38
Žci 60 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 08.60
Žci 60 m Tondra Filip 05 Atletický klub Puma Senec
Žci 60 m Tondra Jakub 06 Atletický klub Puma Senec 08.50
Žci 60 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.32
Žci 60 m Záhorák Michal 05 Atletický klub Puma Senec
Žci 60 m Záhorák Patrik 05 Atletický klub Puma Senec
Žci 150 m Antala Martin 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 150 m Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.12
Žci 150 m Drábek Benjamin 05 AK Slávia UK Bratislava 20.09
Žci 150 m Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.61
Žci 150 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 19.97
Žci 150 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 21.00
Žci 150 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 18.21
Žci 150 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
Žci 150 m Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 18.62
Žci 150 m Kvasnička Juraj 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 150 m Lederleitner Martin 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 21.40
Žci 150 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 21.07
Žci 150 m Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 150 m Pelikán Šimon 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci 150 m Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.73
Žci 150 m Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.36
Žci 150 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.28
Žci 150 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 150 m Tondra Filip 05 Atletický klub Puma Senec
Žci 150 m Tondra Jakub 06 Atletický klub Puma Senec (A) 22.84
Žci 150 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 150 m Záhorák Michal 05 Atletický klub Puma Senec
Žci 150 m Záhorák Patrik 05 Atletický klub Puma Senec
Žci 300 m Antala Martin 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m Drábek Benjamin 05 AK Slávia UK Bratislava
Žci 300 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 47.14
Žci 300 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 42.29
Žci 300 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 47.25
Žci 300 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 48.24
Žci 300 m Tondra Filip 05 Atletický klub Puma Senec
Žci 300 m Tondra Jakub 06 Atletický klub Puma Senec 49.20
Žci 300 m Záhorák Michal 05 Atletický klub Puma Senec
Žci 300 m Záhorák Patrik 05 Atletický klub Puma Senec
Žci 800 m Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:35.05
Žci 800 m Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 2:45.75
Žci 800 m Danečko Janko 05 ŠK Vital Bratislava 2:53.59
Žci 800 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:21.29
Žci 800 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 200 m kluby Tondra Filip 05 Atletický klub Puma Senec
Žci 4 x 200 m kluby Tondra Jakub 06 Atletický klub Puma Senec
Žci 4 x 200 m kluby Záhorák Michal 05 Atletický klub Puma Senec
Žci 4 x 200 m kluby Záhorák Patrik 05 Atletický klub Puma Senec
Mžci 60 m Ashford Nicholas 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.87
Mžci 60 m Bobák Teodor 07 AK Inter-SC Bratislava
Mžci 60 m Bulavčiak Damián 08 Atletický klub Puma Senec 11.03
Mžci 60 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 09.06
Mžci 60 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.04
Mžci 60 m Gašparík Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.06
Mžci 60 m Gribenyuk Makar 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.87
Mžci 60 m Hladík Jakub 08 AK Run For Fun Bratislava 09.67
Mžci 60 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 09.33
Mžci 60 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.19
Mžci 60 m Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.63
Mžci 60 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.01
Mžci 60 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Bratislava 09.39
Mžci 60 m Kristin Alex 08 AK Run For Fun Bratislava 08.73
Mžci 60 m Križan Jerguš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.55
Mžci 60 m Ľaš Maxim 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.92
Mžci 60 m Machata Richard 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.83
Mžci 60 m Minárik Martin 07 Naša atletika Bratislava 09.89
Mžci 60 m Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava 09.03
Mžci 60 m Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.30
Mžci 60 m Votčenikov Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.07
Mžci 60 m Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.21
Mžci 150 m Anderson Thomas 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 150 m Ashford Nicholas 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.46
Mžci 150 m Bulavčiak Damián 08 Atletický klub Puma Senec
Mžci 150 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava
Mžci 150 m Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 22.20
Mžci 150 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 22.16
Mžci 150 m Gašparík Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 150 m Gribenyuk Makar 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.80
Mžci 150 m Hlaváček Marek 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 23.16
Mžci 150 m Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 20.94
Mžci 150 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 21.92
Mžci 150 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.80
Mžci 150 m Kristin Alex 08 AK Run For Fun Bratislava 21.60
Mžci 150 m Ľaš Maxim 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.75
Mžci 150 m Meško Tomáš 07 Naša atletika Bratislava 22.54
Mžci 150 m Minárik Martin 07 Naša atletika Bratislava
Mžci 150 m Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava 22.26
Mžci 150 m Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava
Mžci 150 m Repický Martin 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Repka Patrik 08 AK Run For Fun Bratislava 23.37
Mžci 150 m Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 25.59
Mžci 150 m Votčenikov Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.96
Mžci 300 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 50.30
Mžci 300 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 54.27
Mžci 300 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Bratislava 49.24
Mžci 300 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 300 m Pataj Ábel 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 300 m Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 300 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 44.81
Mžci 300 m Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 600 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 1:50.16
Mžci 600 m Černý Jakub 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 600 m Hladík Jakub 08 AK Run For Fun Bratislava 2:07.21
Mžci 600 m Hlaváček Marek 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:02.01
Mžci 600 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:51.35
Mžci 600 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 1:59.49
Mžci 600 m Repický Martin 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 1:46.56
Mžci 2000 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci diaľka Anderson Thomas 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 414
Mžci diaľka Ashford Nicholas 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci diaľka Bulavčiak Damián 08 Atletický klub Puma Senec
Mžci diaľka Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 447
Mžci diaľka Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 411
Mžci diaľka Meško Tomáš 07 Naša atletika Bratislava 417
Mžci diaľka Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 426
Mžci diaľka Repka Patrik 08 AK Run For Fun Bratislava 410
Mžci diaľka Volák Michal 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 342
Ž 60 m Górová Natália 02 AK Slávia UK Bratislava 09.87
Ž 60 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 08.48
Ž 60 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 08.48
Ž 60 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.20
Ž 60 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava 08.55
Ž 60 m Murková Nella 02 AK Slávia UK Bratislava 09.67
Ž 60 m Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 60 m Potocká Naďa 01 ŠK Vital Bratislava 10.25
Ž 60 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.47
Ž 60 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava 07.82
Ž 60 m Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 07.45
Ž 200 m Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.63
Ž 200 m Górová Natália 02 AK Slávia UK Bratislava 32.70
Ž 200 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava
Ž 200 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 28.96
Ž 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 27.60
Ž 200 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.67
Ž 200 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava 28.41
Ž 200 m Murková Nella 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž 200 m Németová Dominika 02 ŠK Vital Bratislava 30.89
Ž 200 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.24
Ž 200 m Tomková Ema 03 ŠK Vital Bratislava 31.95
Ž 400 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 61.88
Ž 400 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 62.84
Ž 800 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:11.53
Ž 2000 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 2000 m Erdélyiová Zuzana 76 AK Veterán Bratislava 8:10.00
Ž 2000 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 60 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.76
Dky 60 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 08.08
Dky 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 08.07
Dky 60 m Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava 08.53
Dky 60 m Hatinová Mia Miriam 03 AK Slávia UK Bratislava 08.67
Dky 60 m Jedináková Viktória 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.83
Dky 60 m Jelínková Emma 04 Atletický klub Zlaté Moravce
Dky 60 m Kolevová Ema 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.51
Dky 60 m Lešková Jana 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.22
Dky 60 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 08.34
Dky 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.32
Dky 60 m Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 08.45
Dky 60 m Rumanovičová Terézia 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.05
Dky 60 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 08.57
Dky 60 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 08.94
Dky 60 m Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 08.81
Dky 60 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava 08.38
Dky 60 m Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 08.34
Dky 60 m Zemanová Bibiana 04 ŠK Vital Bratislava
Dky 200 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 27.51
Dky 200 m Cápayová Mária 03 Naša atletika Bratislava
Dky 200 m Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava
Dky 200 m Jedináková Viktória 04 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dky 200 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 27.74
Dky 200 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 200 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 29.13
Dky 200 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.71
Dky 200 m Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 27.83
Dky 200 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 27.95
Dky 200 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 29.80
Dky 200 m Šoltésová Natália 04 ŠK Vital Bratislava
Dky 200 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava
Dky 200 m Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 400 m Cápayová Mária 03 Naša atletika Bratislava 68.09
Dky 400 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 63.70
Dky 800 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:35.87
Dky 800 m Jelínková Emma 04 Atletický klub Zlaté Moravce
Dky 2000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Wagnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky 60 m Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 09.54
Žky 60 m Árendáš Linda 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.00
Žky 60 m Balážová Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.58
Žky 60 m Bankošová Barbora 05 Naša atletika Bratislava 08.89
Žky 60 m Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 09.18
Žky 60 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 09.38
Žky 60 m Benko Williams Fiona 06 Atletický klub AC Malacky 09.69
Žky 60 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 08.89
Žky 60 m Bošmanská Simona 05 AK Run For Fun Bratislava 09.13
Žky 60 m Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 60 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 07.93
Žky 60 m Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.76
Žky 60 m Fábryová Paulína 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 09.01
Žky 60 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.59
Žky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.40
Žky 60 m Hrkeľová Ema 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.87
Žky 60 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.14
Žky 60 m Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 08.62
Žky 60 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.66
Žky 60 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.31
Žky 60 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 08.82
Žky 60 m Kovalčíková Vanesa 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 60 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 08.42
Žky 60 m Krišpinská Amélia 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.92
Žky 60 m Líner Martina 05 Atletický klub AC Malacky 09.71
Žky 60 m Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 09.94
Žky 60 m Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 09.18
Žky 60 m Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 08.55
Žky 60 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 09.06
Žky 60 m Paďourová Karin 05 Naša atletika Bratislava 09.69
Žky 60 m Rusnáková Zuzana 06 AK Slávia UK Bratislava 08.93
Žky 60 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 09.03
Žky 60 m Semančáková Barbora 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.70
Žky 60 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 08.77
Žky 60 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 10.37
Žky 60 m Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.13
Žky 60 m Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.18
Žky 60 m Tancerová Hanka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.57
Žky 60 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 08.20
Žky 60 m Urszínyová Dominika 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.98
Žky 60 m Vozárová Lenka 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.46
Žky 60 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 08.79
Žky 60 m Wagnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.44
Žky 60 m Wagnerová Sandra 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 60 m Zathurecká Vanessa 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.67
Žky 150 m Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 23.09
Žky 150 m Benko Williams Fiona 06 Atletický klub AC Malacky 24.37
Žky 150 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 21.98
Žky 150 m Bošmanská Simona 05 AK Run For Fun Bratislava
Žky 150 m Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.62
Žky 150 m Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.32
Žky 150 m Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 22.36
Žky 150 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 20.55
Žky 150 m Hrkeľová Ema 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 24.56
Žky 150 m Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava 22.27
Žky 150 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 21.52
Žky 150 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 21.24
Žky 150 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 21.75
Žky 150 m Kovalčíková Vanesa 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 150 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 20.90
Žky 150 m Krišpinská Amélia 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.44
Žky 150 m Líner Martina 05 Atletický klub AC Malacky 22.95
Žky 150 m Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 25.53
Žky 150 m Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 23.07
Žky 150 m Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 21.02
Žky 150 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 22.57
Žky 150 m Rusnáková Zuzana 06 AK Slávia UK Bratislava 21.07
Žky 150 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 21.55
Žky 150 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 20.97
Žky 150 m Šťastná Adela 05 ŠK Vital Bratislava 22.50
Žky 150 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 20.20
Žky 150 m Vozárová Lenka 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 23.44
Žky 150 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 22.02
Žky 150 m Wagnerová Sandra 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 300 m Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava
Žky 300 m Benko Williams Fiona 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 48.57
Žky 300 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 44.88
Žky 300 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 45.03
Žky 300 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 47.85
Žky 300 m Líner Martina 05 Atletický klub AC Malacky 52.32
Žky 300 m Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 57.14
Žky 300 m Radičová Chiara 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 48.41
Žky 300 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 47.22
Žky 300 m Semančáková Barbora 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 47.37
Žky 300 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 44.89
Žky 300 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 60.62
Žky 300 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 43.79
Žky 300 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 44.23
Žky 300 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 48.68
Žky 300 m Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 47.87
Žky 800 m Behalová Veronika 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:44.30
Žky 800 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 2:44.82
Žky 800 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 2:50.82
Žky 800 m Chromeková Adriana 06 AK Run For Fun Bratislava 2:49.78
Žky 800 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:45.03
Žky 2000 m Kovalčíková Vanesa 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 2000 m Trubanová Michaela 06 BK hraj na tie nohy Bratislava 9:58.87
Žky 4 x 200 m kluby Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Paďourová Karin 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky 4 x 200 m kluby Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky 4 x 200 m kluby Tancerová Hanka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky 4 x 200 m kluby Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Urszínyová Dominika 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Mžky 60 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.29
Mžky 60 m Barančíkova Sára 08 Atletický klub Puma Senec 10.07
Mžky 60 m Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Becker Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.72
Mžky 60 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.15
Mžky 60 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 09.05
Mžky 60 m Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava
Mžky 60 m Durczoková Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.31
Mžky 60 m Fábryová Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.55
Mžky 60 m Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 60 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 09.35
Mžky 60 m Halenkovičová Kristína 07 Atletický klub Puma Senec 10.03
Mžky 60 m Heveši Elisa 08 Atletický klub Puma Senec 10.31
Mžky 60 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava 09.26
Mžky 60 m Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.14
Mžky 60 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 09.71
Mžky 60 m Ižová Emma 07 Atletický klub Puma Senec 10.82
Mžky 60 m Jačeková Emma 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.76
Mžky 60 m Jakušová Barbora 08 ŠK TRIATLON Pezinok 10.07
Mžky 60 m Kausitz Annabell Rita 08 Atletický klub Puma Senec
Mžky 60 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.65
Mžky 60 m Koleníková Ema 08 ŠK TRIATLON Pezinok 09.19
Mžky 60 m Kollárová Nela 07 ŠK TRIATLON Pezinok 08.72
Mžky 60 m Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.70
Mžky 60 m Kurhajcová Nina 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.49
Mžky 60 m Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 09.42
Mžky 60 m Miklošková Rita Margaréta 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 60 m Mokrišova Sofia 08 Atletický klub Puma Senec 10.31
Mžky 60 m Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 09.41
Mžky 60 m Moriconi Liliana 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.76
Mžky 60 m Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.75
Mžky 60 m Oravcová Tereza 07 Atletický klub AC Malacky 09.16
Mžky 60 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.06
Mžky 60 m Pavlačková Alexandra 07 ŠK TRIATLON Pezinok 10.62
Mžky 60 m Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky 09.68
Mžky 60 m Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce 11.44
Mžky 60 m Solárová Veronika 07 AK Inter-SC Bratislava 09.82
Mžky 60 m Stránska Martina 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Šegitová Nelka 08 Atletický klub Puma Senec 09.99
Mžky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.87
Mžky 60 m Tondrová Katarína 08 Atletický klub Puma Senec 10.25
Mžky 60 m Veal Isabela 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.06
Mžky 60 m Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.75
Mžky 150 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.69
Mžky 150 m Barančíkova Sára 08 Atletický klub Puma Senec 27.21
Mžky 150 m Becker Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 21.78
Mžky 150 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 19.70
Mžky 150 m Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.76
Mžky 150 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.47
Mžky 150 m Durczoková Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.24
Mžky 150 m Glembová Klára 07 AK Run For Fun Bratislava 24.19
Mžky 150 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Halenkovičová Kristína 07 Atletický klub Puma Senec 26.58
Mžky 150 m Heveši Elisa 08 Atletický klub Puma Senec 27.65
Mžky 150 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava 24.48
Mžky 150 m Ižová Emma 07 Atletický klub Puma Senec 27.94
Mžky 150 m Kausitz Annabell Rita 08 Atletický klub Puma Senec
Mžky 150 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.57
Mžky 150 m Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 150 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.62
Mžky 150 m Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.49
Mžky 150 m Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 21.10
Mžky 150 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners 24.86
Mžky 150 m Mokrišova Sofia 08 Atletický klub Puma Senec 26.22
Mžky 150 m Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 23.77
Mžky 150 m Moriconi Liliana 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 150 m Oravcová Tereza 07 Atletický klub AC Malacky 22.91
Mžky 150 m Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.84
Mžky 150 m Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 150 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.32
Mžky 150 m Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 23.47
Mžky 150 m Ragáčová Tamara 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 150 m Solárová Veronika 07 AK Inter-SC Bratislava 24.65
Mžky 150 m Šegitová Nelka 08 Atletický klub Puma Senec 25.99
Mžky 150 m Tondrová Katarína 08 Atletický klub Puma Senec 26.93
Mžky 150 m Urdová Tamara 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.30
Mžky 150 m Vanyová Zora 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 25.47
Mžky 150 m Vaščáková Vivianna 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.50
Mžky 150 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 300 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava
Mžky 300 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 300 m Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 53.94
Mžky 300 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners 58.20
Mžky 300 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 300 m Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky 55.58
Mžky 300 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 51.96
Mžky 300 m Stránska Martina 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 300 m Vaščáková Vivianna 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 52.39
Mžky 300 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 47.16
Mžky 600 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 2:01.06
Mžky 600 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 600 m Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 1:58.13
Mžky 600 m Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 600 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:19.90
Mžky 600 m Jakušová Barbora 08 ŠK TRIATLON Pezinok 2:23.83
Mžky 600 m Koleníková Ema 08 ŠK TRIATLON Pezinok 1:59.36
Mžky 600 m Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava
Mžky 600 m Kurhajcová Nina 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 600 m Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:02.17
Mžky 600 m Pavlačková Alexandra 07 ŠK TRIATLON Pezinok 2:24.70
Mžky 600 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:00.19
Mžky 600 m Ragáčová Viktória 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:17.04
Mžky 600 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 1:56.49
Mžky 600 m Urdová Tamara 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 600 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 600 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 1:54.20
Mžky 2000 m Dobranská Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 2000 m Farská Hana 07 AK Run For Fun Bratislava
Mžky 2000 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 8:40.00
Mžky diaľka Barančíkova Sára 08 Atletický klub Puma Senec
Mžky diaľka Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 341
Mžky diaľka Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 462
Mžky diaľka Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 411
Mžky diaľka Halenkovičová Kristína 07 Atletický klub Puma Senec 287
Mžky diaľka Heveši Elisa 08 Atletický klub Puma Senec 287
Mžky diaľka Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 420
Mžky diaľka Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 290
Mžky diaľka Ižová Emma 07 Atletický klub Puma Senec
Mžky diaľka Kausitz Annabell Rita 08 Atletický klub Puma Senec
Mžky diaľka Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 368
Mžky diaľka Kováčová Eva 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 381
Mžky diaľka Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 430
Mžky diaľka Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 476
Mžky diaľka Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 399
Mžky diaľka Mokrišova Sofia 08 Atletický klub Puma Senec 290
Mžky diaľka Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 368
Mžky diaľka Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 389
Mžky diaľka Šegitová Nelka 08 Atletický klub Puma Senec
Mžky diaľka Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky diaľka Tondrová Katarína 08 Atletický klub Puma Senec 299
Mžky diaľka Vanyová Zora 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 352
Nžci 60 m Ambruš Juraj 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Belák Matúš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.06
Nžci 60 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 11.28
Nžci 60 m Ferenčík Dávid 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.95
Nžci 60 m Gros Andrej 10 AK Slávia UK Bratislava
Nžci 60 m Gurčík Kristián 10 Atletický klub Puma Senec 10.43
Nžci 60 m Haberland Gregor 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.68
Nžci 60 m Hanušiak Matúš 10 Naša atletika Bratislava 10.77
Nžci 60 m Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 11.33
Nžci 60 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 10.11
Nžci 60 m Jány Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.28
Nžci 60 m Kiník Alexander 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.73
Nžci 60 m Korba Aurel 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.99
Nžci 60 m Kuric Martin 09 Atletický klub Puma Senec 09.86
Nžci 60 m Majerčák Jakub 09 ŠK TRIATLON Pezinok 11.52
Nžci 60 m Marťák Dominik 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci 60 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 09.21
Nžci 60 m Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.43
Nžci 60 m Pelikán Peter 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 11.02
Nžci 60 m Petruš Matej 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Polonec Michal 09 AK Slávia UK Bratislava
Nžci 60 m Rusnák Matias 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.76
Nžci 60 m Strapáč Martin 09 Atletický klub Puma Senec 08.88
Nžci 60 m Tichý Richard 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci 60 m Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.95
Nžci 60 m Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce 09.76
Nžci 60 m Žukovský Ondrej 09 Atletický klub Puma Senec 11.51
Nžci 150 m Ambruš Juraj 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 28.93
Nžci 150 m Ferenčík Dávid 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Bratislava 26.22
Nžci 150 m Goč Tomáš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 150 m Gros Andrej 10 AK Slávia UK Bratislava
Nžci 150 m Gurčík Kristián 10 Atletický klub Puma Senec
Nžci 150 m Hanušiak Matúš 10 Naša atletika Bratislava 26.47
Nžci 150 m Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 30.59
Nžci 150 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners
Nžci 150 m Jány Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.74
Nžci 150 m Kiník Alexander 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Korba Aurel 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.32
Nžci 150 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.32
Nžci 150 m Kuric Martin 09 Atletický klub Puma Senec 28.24
Nžci 150 m Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 23.40
Nžci 150 m Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 26.30
Nžci 150 m Petruš Matej 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Polonec Michal 09 AK Slávia UK Bratislava
Nžci 150 m Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.86
Nžci 150 m Rusnák Matias 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.11
Nžci 150 m Strapáč Martin 09 Atletický klub Puma Senec 22.59
Nžci 150 m Valečko Sebastián 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.29
Nžci 150 m Vanečko Jakub 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 300 m Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 53.57
Nžci 300 m Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Bratislava 60.74
Nžci 300 m Hladík Filip 09 AK Run For Fun Bratislava 62.11
Nžci 300 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 52.48
Nžci 300 m Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 300 m Strapáč Martin 09 Atletický klub Puma Senec
Nžci 600 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:12.75
Nžci 600 m Majerčák Jakub 09 ŠK TRIATLON Pezinok 2:25.23
Nžci 600 m Pelikán Peter 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:46.57
Nžci 600 m Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:02.16
Nžci 600 m Valečko Sebastián 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 600 m Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:13.35
Nžci 600 m Vrbatovič Vratko 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:02.25
Nžci 2000 m Cvik Matej 09 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci 2000 m Goč Tomáš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci diaľka Gurčík Kristián 10 Atletický klub Puma Senec
Nžci diaľka Kuric Martin 09 Atletický klub Puma Senec
Nžci diaľka Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 248
Nžci diaľka Pelikán Peter 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka Tichý Richard 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci diaľka Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka Vanečko Jakub 10 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok 10.05
Nžky 60 m Al-ANsari Adriana 10 Atletický klub Puma Senec 10.94
Nžky 60 m Amrózy Tereza 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.79
Nžky 60 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.37
Nžky 60 m Borges Jaroslava 09 Atletický klub Puma Senec 11.49
Nžky 60 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 09.75
Nžky 60 m Čičmancová Ela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.00
Nžky 60 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika Bratislava 10.95
Nžky 60 m Durasová Michaela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.16
Nžky 60 m Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Jakešová Alžbeta 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Jakešová Tereza 09 Naša atletika Bratislava 10.75
Nžky 60 m Jankovičová Silvia 10 AK Run For Fun Bratislava 11.50
Nžky 60 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.93
Nžky 60 m Klátiková Aurélia 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.14
Nžky 60 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.37
Nžky 60 m Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.00
Nžky 60 m Kováčová Olívia 10 Atletický klub AC Malacky 09.61
Nžky 60 m Kovalčíková Nikol 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.17
Nžky 60 m Kozolková Liana 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60 m Langerová Dominika 09 Naša atletika Bratislava 11.33
Nžky 60 m Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.21
Nžky 60 m Marková Ema 09 ŠK TRIATLON Pezinok 11.22
Nžky 60 m Melíšková Michaela Nelly 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.97
Nžky 60 m Miklánková Johanka 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.89
Nžky 60 m Ondrišová Viktória 10 Lesky´s runners 10.75
Nžky 60 m Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.50
Nžky 60 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 09.78
Nžky 60 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.40
Nžky 60 m Richterova Lea Carmen 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.70
Nžky 60 m Rizmanová Nina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.28
Nžky 60 m Rojíková Margaréta 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.78
Nžky 60 m Rokašová Emma 09 Atletický klub Puma Senec 11.49
Nžky 60 m Rusnáková Hanka 09 Naša atletika Bratislava 09.46
Nžky 60 m Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 09.10
Nžky 60 m Schultz Isabela 10 Lesky´s runners 11.20
Nžky 60 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 09.61
Nžky 60 m Slotíková Nikol 09 ŠK TRIATLON Pezinok 09.86
Nžky 60 m Štecová Sara 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.07
Nžky 60 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.45
Nžky 60 m Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.33
Nžky 60 m Vališová Lucia 10 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 60 m Vašková Adela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Vidova Tamara 09 Atletický klub Puma Senec
Nžky 150 m Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok 26.58
Nžky 150 m Al-ANsari Adriana 10 Atletický klub Puma Senec
Nžky 150 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 27.70
Nžky 150 m Borges Jaroslava 09 Atletický klub Puma Senec
Nžky 150 m Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.70
Nžky 150 m Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.84
Nžky 150 m Hladíková Hana 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Jakešová Alžbeta 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Jakešová Tereza 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Bratislava 26.66
Nžky 150 m Klátiková Aurélia 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 150 m Kováčová Olívia 10 Atletický klub AC Malacky 23.74
Nžky 150 m Kozolková Liana 10 Atletický klub Zlaté Moravce 30.20
Nžky 150 m Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky 26.19
Nžky 150 m Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Bratislava 25.33
Nžky 150 m Melíšková Michaela Nelly 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.52
Nžky 150 m Miklánková Johanka 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.94
Nžky 150 m Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 26.66
Nžky 150 m Pelikánová Lara 10 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Perknovská Laura 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 150 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.69
Nžky 150 m Rojíková Margaréta 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.67
Nžky 150 m Rokašová Emma 09 Atletický klub Puma Senec 30.58
Nžky 150 m Rusnáková Hanka 09 Naša atletika Bratislava 23.81
Nžky 150 m Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.24
Nžky 150 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 23.42
Nžky 150 m Schultz Isabela 10 Lesky´s runners
Nžky 150 m Stachová Alexandra 09 Lesky´s runners 25.47
Nžky 150 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 27.60
Nžky 150 m Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.38
Nžky 150 m Vašková Adela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 28.93
Nžky 150 m Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 27.11
Nžky 150 m Vidova Tamara 09 Atletický klub Puma Senec
Nžky 150 m Zapotoková Marína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 300 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 300 m Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 51.87
Nžky 300 m Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Bratislava 53.67
Nžky 300 m Gregorová Petra 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 68.24
Nžky 300 m Kulichová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 300 m Mortreux Isabelle Yasmine 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 300 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 58.24
Nžky 300 m Richterova Lea Carmen 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 300 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 54.17
Nžky 300 m Zapotoková Marína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 600 m Amrózy Tereza 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:25.51
Nžky 600 m Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:02.14
Nžky 600 m Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:29.21
Nžky 600 m Marková Ema 09 ŠK TRIATLON Pezinok 2:22.84
Nžky 600 m Slotíková Nikol 09 ŠK TRIATLON Pezinok 2:19.30
Nžky 600 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:05.36
Nžky 2000 m Barathová Dominika 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 2000 m Hladíková Hana 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 2000 m Chrenková Martina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 2000 m Kovalčíková Nikol 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 2000 m Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka Al-ANsari Adriana 10 Atletický klub Puma Senec
Nžky diaľka Borges Jaroslava 09 Atletický klub Puma Senec
Nžky diaľka Čičmancová Ela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 261
Nžky diaľka Dubajová Sofia 09 Naša atletika Bratislava 316
Nžky diaľka Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 324
Nžky diaľka Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 362
Nžky diaľka Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 316
Nžky diaľka Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Bratislava 334
Nžky diaľka Langerová Dominika 09 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka Mortreux Isabelle Yasmine 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky diaľka Ondrišová Viktória 10 Lesky´s runners
Nžky diaľka Perknovská Laura 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 346
Nžky diaľka Rizmanová Nina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 323
Nžky diaľka Rokašová Emma 09 Atletický klub Puma Senec
Nžky diaľka Stachová Alexandra 09 Lesky´s runners
Nžky diaľka Štecová Sara 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky diaľka Vališová Lucia 10 AK Slávia UK Bratislava
Nžky diaľka Vidova Tamara 09 Atletický klub Puma Senec