<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva, Bratislava, 15. 2. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Ayiba Kiran 08 AK Junior Holič 10.66
Mžci 60 m Bakai Mário 07 ŠK ŠOG Nitra 11.18
Mžci 60 m Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta 09.39
Mžci 60 m Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 09.32
Mžci 60 m Dohnálek Alexander 08 AK Junior Holič 09.74
Mžci 60 m Dohnálek Maximilán 08 AK Junior Holič 09.75
Mžci 60 m Drančák Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra 09.66
Mžci 60 m Dúbrava Dominik 08 Atletika ŠK Skalica
Mžci 60 m Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 09.01
Mžci 60 m Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.61
Mžci 60 m Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.37
Mžci 60 m Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra 10.56
Mžci 60 m Gabriž Juraj 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.57
Mžci 60 m Hartl Andrej 07 TJ Olympia Galanta 09.58
Mžci 60 m Horník Marek 07 TJ Olympia Galanta 10.54
Mžci 60 m Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.08
Mžci 60 m Horváth Filip 07 Atletický klub Zlaté Moravce 10.43
Mžci 60 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.73
Mžci 60 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 09.28
Mžci 60 m Jankových Michal 08 CVČ Brezová pod Bradlom 09.37
Mžci 60 m Józsa Dávid 08 TJ Olympia Galanta 10.24
Mžci 60 m Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 08.99
Mžci 60 m Kňažík Matej 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 09.16
Mžci 60 m Kukla Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.62
Mžci 60 m Kunkela Patrik 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Lencsés Noel 07 TJ Olympia Galanta 09.43
Mžci 60 m Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.87
Mžci 60 m Machata Richard 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.83
Mžci 60 m Mikla Adam 07 AC Stavbár Nitra 09.59
Mžci 60 m Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.53
Mžci 60 m Mistrík Šimon 08 ŠK ŠOG Nitra 11.27
Mžci 60 m Mosný Cory 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.99
Mžci 60 m Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 08.24
Mžci 60 m Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra 10.09
Mžci 60 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 09.18
Mžci 60 m Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.70
Mžci 60 m Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta 08.81
Mžci 60 m Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 08.71
Mžci 60 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 08.98
Mžci 60 m Spasič Viliam 08 Detský atletický klub Tlmače 09.69
Mžci 60 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica
Mžci 60 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Mžci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.32
Mžci 60 m Šandrik Marek 08 Funny athletics Piešťany 09.56
Mžci 60 m Šiatinský Denis 07 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 60 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 08.72
Mžci 60 m Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.88
Mžci 60 m Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.30
Mžci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 08.32
Mžci 60 m Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.21
Mžci 150 m Abelovič Martin 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 150 m Adamik Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Ayiba Kiran 08 AK Junior Holič
Mžci 150 m Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 23.51
Mžci 150 m Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 150 m Dobiaš Nikolaj 08 ŠK ŠOG Nitra 25.22
Mžci 150 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 21.73
Mžci 150 m Drančák Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra 22.91
Mžci 150 m Drobena Ján 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.60
Mžci 150 m Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 20.82
Mžci 150 m Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Gabriž Juraj 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.60
Mžci 150 m Hindák Miroslav 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 150 m Hlaváček Marek 07 AK AŠK Slávia Trnava 24.10
Mžci 150 m Horník Marek 07 TJ Olympia Galanta 27.08
Mžci 150 m Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.19
Mžci 150 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 22.38
Mžci 150 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 20.90
Mžci 150 m Lencsés Noel 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 150 m Mikla Adam 07 AC Stavbár Nitra 25.13
Mžci 150 m Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Mistrík Šimon 08 ŠK ŠOG Nitra 31.25
Mžci 150 m Mosný Cory 07 CVČ Brezová pod Bradlom 22.40
Mžci 150 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 26.45
Mžci 150 m Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra 25.21
Mžci 150 m Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta 22.09
Mžci 150 m Repický Martin 07 AK AŠK Slávia Trnava 25.04
Mžci 150 m Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava 25.19
Mžci 150 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 22.20
Mžci 150 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.85
Mžci 150 m Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 25.57
Mžci 150 m Spasič Viliam 08 Detský atletický klub Tlmače 23.62
Mžci 150 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica
Mžci 150 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 24.20
Mžci 150 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 20.37
Mžci 150 m Šandrik Marek 08 Funny athletics Piešťany 24.31
Mžci 150 m Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.06
Mžci 150 m Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 25.59
Mžci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 23.03
Mžci 150 m Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce 27.11
Mžci 600 m Abelovič Martin 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 600 m Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta 2:15.07
Mžci 600 m Dobiaš Nikolaj 08 ŠK ŠOG Nitra 2:03.80
Mžci 600 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 1:52.47
Mžci 600 m Drobena Ján 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 600 m Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra 2:28.79
Mžci 600 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 1:57.50
Mžci 600 m Hlaváček Marek 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:02.01
Mžci 600 m Jankových Michal 08 CVČ Brezová pod Bradlom 1:52.69
Mžci 600 m Józsa Dávid 08 TJ Olympia Galanta 2:28.49
Mžci 600 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 2:02.1
Mžci 600 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 1:59.17
Mžci 600 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Mžci 600 m Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:23.83
Mžci 600 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 2:00.49
Mžci 600 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 1:47.76
Mžci 600 m Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:13.36
Mžci 600 m Repický Martin 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:00.87
Mžci 600 m Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:10.36
Mžci 600 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:00.58
Mžci 600 m Spasič Viliam 08 Detský atletický klub Tlmače 2:10.00
Mžci 600 m Sporyshev Dmitry 08 ŠK Atóm Levice 1:56.78
Mžci 1500 m Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky
Mžci 1500 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 7:05.03
Mžci 1500 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
Mžci 1500 m Dohnálek Alexander 08 AK Junior Holič
Mžci 1500 m Dohnálek Maximilán 08 AK Junior Holič
Mžci 1500 m Janota Eduard 07 Atletika ŠK Skalica 5:46.27
Mžci 1500 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky
Mžci 1500 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžci 1500 m Kňažík Matej 07 TJ Olympia Galanta 5:39.39
Mžci 1500 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 4:58.89 4:58.89
Mžci 1500 m Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice 5:48.83
Mžci 1500 m Petríček Šimon 07 TJ Družba Piešťany 5:54.22
Mžci 1500 m Šiatinský Denis 07 Atletický oddiel Partizánske 5:55.68
Mžci 60m p 76,2-7,5 Adamik Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky 11.19
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 10.39
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hankó Roman 07 Atletický klub Bojničky
Mžci 60m p 76,2-7,5 Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 10.98
Mžci 60m p 76,2-7,5 Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 12.83
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 11.68
Mžci 60m p 76,2-7,5 Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 12.28
Mžci 60m p 76,2-7,5 Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Mžci 60m p 76,2-7,5 Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 10.60
Mžci 60m p 76,2-7,5 Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra 12.50
Mžci 60m p 76,2-7,5 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 10.84
Mžci 60m p 76,2-7,5 Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 12.41
Mžci 60m p 76,2-7,5 Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 13.25
Mžci 60m p 76,2-7,5 Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 11.28
Mžci chôdza 2000 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 12:31.85
Mžci chôdza 2000 m Čunderlík Samuel 08 Slovan Duslo Šaľa
Mžci chôdza 2000 m Hartl Andrej 07 TJ Olympia Galanta 12:18.07
Mžci chôdza 2000 m Królik Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci chôdza 2000 m Petho Kristián 08 TJ Olympia Galanta
Mžci výška Adamik Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci výška Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom 120
Mžci výška Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno
Mžci výška Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno
Mžci výška Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 141
Mžci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky
Mžci výška Petho Kristián 08 TJ Olympia Galanta 120
Mžci výška Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta 135
Mžci výška Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 130
Mžci výška Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 125
Mžci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155
Mžci výška Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 141
Mžci diaľka Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 423
Mžci diaľka Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci diaľka Drančák Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra 446
Mžci diaľka Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 408
Mžci diaľka Hindák Miroslav 07 TJ Olympia Galanta 403
Mžci diaľka Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 390
Mžci diaľka Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 457
Mžci diaľka Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 403
Mžci diaľka Kukla Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci diaľka Kunkela Patrik 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 494
Mžci diaľka Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 358
Mžci diaľka Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava 344
Mžci diaľka Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 380
Mžci diaľka Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci diaľka Šandrik Marek 08 Funny athletics Piešťany 379
Mžci diaľka Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 439
Mžci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 505
Mžci diaľka Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 422
Mžci guľa 3 kg Bakai Mário 07 ŠK ŠOG Nitra 06.59
Mžci guľa 3 kg Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.90
Mžci guľa 3 kg Dobiaš Nikolaj 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžci guľa 3 kg Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 06.17
Mžci guľa 3 kg Ďuríček Tomáš 08 CVČ Brezová pod Bradlom 08.64
Mžci guľa 3 kg Felber Marek 07 AC Stavbár Nitra 09.53
Mžci guľa 3 kg Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžci guľa 3 kg Hankó Roman 07 Atletický klub Bojničky
Mžci guľa 3 kg Horváth Filip 07 Atletický klub Zlaté Moravce 05.51
Mžci guľa 3 kg Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom 10.21
Mžci guľa 3 kg Mistrík Šimon 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžci guľa 3 kg Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 08.32
Mžci guľa 3 kg Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta 06.64
Mžci guľa 3 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 07.56
Mžci guľa 3 kg Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 07.14
Mžci guľa 3 kg Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.01
Mžci guľa 3 kg Vrábel Tomáš 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Adamčová Nikoleta 07 ŠAK športový AK Komárno 10.00
Mžky 60 m Antalová Soňa 08 ŠAK športový AK Komárno
Mžky 60 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 08.37
Mžky 60 m Balková Terézia 08 ŠK ŠOG Nitra 10.29
Mžky 60 m Bejdáková Pavla 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.68
Mžky 60 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 09.75
Mžky 60 m Benkovicsová Tamara 07 TJ Olympia Galanta 09.28
Mžky 60 m Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 09.40
Mžky 60 m Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.29
Mžky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 09.11
Mžky 60 m Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta 10.05
Mžky 60 m Heldesová Karolína 08 Atletika ŠK Skalica 10.92
Mžky 60 m Herková Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Herudová Denisa 08 AK Junior Holič 11.57
Mžky 60 m Hlaváčová Karolína 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.10
Mžky 60 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače 10.33
Mžky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 08.38
Mžky 60 m Jančia Lucia 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 60 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 09.35
Mžky 60 m Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra 09.78
Mžky 60 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 09.45
Mžky 60 m Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra 09.27
Mžky 60 m Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky 09.24
Mžky 60 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 10.07
Mžky 60 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 09.36
Mžky 60 m Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.70
Mžky 60 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 09.28
Mžky 60 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 09.51
Mžky 60 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 09.17
Mžky 60 m Kralovičová Zuzana 08 AK Junior Holič 11.04
Mžky 60 m Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 09.96
Mžky 60 m Kročková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava 08.99
Mžky 60 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 08.71
Mžky 60 m Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta 09.85
Mžky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 08.56
Mžky 60 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.74
Mžky 60 m Mikušincová Zuzana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.78
Mžky 60 m Moravská Debora 07 ŠK Atóm Levice 09.78
Mžky 60 m Némethová Ela 08 Atletický club Nové Zámky 10.33
Mžky 60 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 09.84
Mžky 60 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 09.51
Mžky 60 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.00
Mžky 60 m Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 09.62
Mžky 60 m Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra 10.09
Mžky 60 m Pintérová Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra 10.45
Mžky 60 m Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce 11.04
Mžky 60 m Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 09.31
Mžky 60 m Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra 08.88
Mžky 60 m Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 09.23
Mžky 60 m Rýdziová Nina 08 Atletický klub Bojničky 09.56
Mžky 60 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 09.43
Mžky 60 m Seková Barbora 08 AC Stavbár Nitra 11.04
Mžky 60 m Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.66
Mžky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.54
Mžky 60 m Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 08.84
Mžky 60 m Štefánková Pavla 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.63
Mžky 60 m Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra 09.05
Mžky 60 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 08.77
Mžky 60 m Turčeková Karin 07 Atletický oddiel Partizánske 09.20
Mžky 60 m Vasková Radka 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.19
Mžky 60 m Veverková Ema 08 ŠK ŠOG Nitra 10.89
Mžky 60 m Volešinyiová Simona 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.48
Mžky 60 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 09.03
Mžky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.52
Mžky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 20.68
Mžky 150 m Bejdáková Pavla 08 AK AŠK Slávia Trnava 27.48
Mžky 150 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 25.70
Mžky 150 m Brišková Klára 07 AK Junior Holič 24.03
Mžky 150 m Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta 25.97
Mžky 150 m Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.01
Mžky 150 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 22.63
Mžky 150 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 22.16
Mžky 150 m Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky 26.69
Mžky 150 m Heldesová Karolína 08 Atletika ŠK Skalica 28.00
Mžky 150 m Herková Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Hlaváčová Karolína 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.54
Mžky 150 m Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 150 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače 27.14
Mžky 150 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 20.67
Mžky 150 m Hrušecká Viktória 08 AK Junior Holič
Mžky 150 m Jancová Aneta 08 AO TJ Spartak Myjava 23.82
Mžky 150 m Jančia Lucia 08 CVČ Brezová pod Bradlom 25.37
Mžky 150 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 24.56
Mžky 150 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra
Mžky 150 m Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra 25.93
Mžky 150 m Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky 22.98
Mžky 150 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 25.77
Mžky 150 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 23.22
Mžky 150 m Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce 23.77
Mžky 150 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 23.00
Mžky 150 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 24.71
Mžky 150 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 23.03
Mžky 150 m Kralovičová Zuzana 08 AK Junior Holič
Mžky 150 m Kročková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava 22.80
Mžky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 21.71
Mžky 150 m Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta 24.52
Mžky 150 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 21.73
Mžky 150 m Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta 25.72
Mžky 150 m Michálková Natália 07 Atletika ŠK Skalica 25.56
Mžky 150 m Mikušincová Zuzana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.16
Mžky 150 m Némethová Ela 08 Atletický club Nové Zámky 26.82
Mžky 150 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 24.53
Mžky 150 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 23.39
Mžky 150 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 25.36
Mžky 150 m Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra 25.46
Mžky 150 m Petrovičová Katarína 07 Atletika ŠK Skalica 25.06
Mžky 150 m Pintérová Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce 29.29
Mžky 150 m Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra 22.52
Mžky 150 m Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 23.19
Mžky 150 m Rýdziová Nina 08 Atletický klub Bojničky
Mžky 150 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 24.06
Mžky 150 m Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom 23.95
Mžky 150 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 21.12
Mžky 150 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 21.67
Mžky 150 m Štefánková Pavla 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.30
Mžky 150 m Šulíková Karolína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 150 m Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra 23.60
Mžky 150 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 21.89
Mžky 150 m Turčeková Karin 07 Atletický oddiel Partizánske 23.10
Mžky 150 m Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 25.40
Mžky 150 m Vasková Radka 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.24
Mžky 150 m Veverková Ema 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 23.03
Mžky 150 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 20.55
Mžky 600 m Adamčová Nikoleta 07 ŠAK športový AK Komárno
Mžky 600 m Antalová Soňa 08 ŠAK športový AK Komárno 2:21.23
Mžky 600 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 2:05.06
Mžky 600 m Bučková Tamara 07 ŠK ŠOG Nitra 2:18.64
Mžky 600 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 2:00.1
Mžky 600 m Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce 2:01.88
Mžky 600 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 1:50.26
Mžky 600 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 1:58.00
Mžky 600 m Herudová Denisa 08 AK Junior Holič
Mžky 600 m Holienčinová Zuzana 08 Atletika ŠK Skalica 2:18.12
Mžky 600 m Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky 600 m Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:32.84
Mžky 600 m Jancová Aneta 08 AO TJ Spartak Myjava 2:01.65
Mžky 600 m Kászová Karolína 08 TJ Olympia Galanta 2:51.23
Mžky 600 m Kisléghyová Karin 07 ŠK ŠOG Nitra 2:30.55
Mžky 600 m Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 2:03.76
Mžky 600 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 2:01.21
Mžky 600 m Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 2:25.86
Mžky 600 m Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky 600 m Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 2:16.26
Mžky 600 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 1:53.77
Mžky 600 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.98
Mžky 600 m Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica 2:03.33
Mžky 600 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 1:51.77
Mžky 600 m Tóthová Kristína 08 Slovan Duslo Šaľa 2:16.91
Mžky 600 m Tušková Lucia 07 TJ Olympia Galanta 2:20.80
Mžky 600 m Volešinyiová Simona 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:39.63
Mžky 600 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 1:54.88
Mžky 1500 m Bartošíková Lola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:18.96
Mžky 1500 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 5:20.52
Mžky 1500 m Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:08.82
Mžky 1500 m Laktišová Simona 07 ŠK Atóm Levice 6:04.99
Mžky 1500 m Miklóšová Karolína 07 ŠK Atóm Levice 5:47.73
Mžky 1500 m Moravská Debora 07 ŠK Atóm Levice 6:18.78
Mžky 1500 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky
Mžky 1500 m Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:39.98
Mžky 60m p 76,2-7,5 Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60m p 76,2-7,5 Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 12.10
Mžky 60m p 76,2-7,5 Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 13.71
Mžky 60m p 76,2-7,5 Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 11.80
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hačková Lara 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60m p 76,2-7,5 Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava 13.09
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 11.34
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60m p 76,2-7,5 Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 10.20
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 12.31
Mžky 60m p 76,2-7,5 Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 14.31
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 11.80
Mžky 60m p 76,2-7,5 Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 12.50
Mžky chôdza 2000 m Adamcová Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 12:25.41
Mžky chôdza 2000 m Fúsková Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra 13:23.78
Mžky chôdza 2000 m Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 13:18.05
Mžky chôdza 2000 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky 11:56.3
Mžky chôdza 2000 m Kachlíková Liliana 08 CVČ Brezová pod Bradlom 15:41.33
Mžky chôdza 2000 m Petrášová Karolína 08 AK Borský Svätý Jur
Mžky chôdza 2000 m Radochová Agáta 08 AK Borský Svätý Jur
Mžky chôdza 2000 m Smrtičová Nina 07 AK Borský Svätý Jur 14:05.1
Mžky výška Benkovicsová Tamara 07 TJ Olympia Galanta 130
Mžky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 145
Mžky výška Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 135
Mžky výška Hačková Lara 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 145
Mžky výška Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky 129
Mžky výška Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava 120
Mžky výška Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 113
Mžky výška Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 125
Mžky výška Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 100
Mžky výška Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 140
Mžky výška Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 130
Mžky výška Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 135
Mžky výška Tóthová Kristína 08 Slovan Duslo Šaľa
Mžky diaľka Balková Terézia 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžky diaľka Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 334
Mžky diaľka Brišková Klára 07 AK Junior Holič 367
Mžky diaľka Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 425
Mžky diaľka Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 387
Mžky diaľka Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 440
Mžky diaľka Fúsková Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra 382
Mžky diaľka Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 400
Mžky diaľka Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 350
Mžky diaľka Hačková Lara 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 455
Mžky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 427
Mžky diaľka Herudová Denisa 08 AK Junior Holič
Mžky diaľka Holienčinová Zuzana 08 Atletika ŠK Skalica 356
Mžky diaľka Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 423
Mžky diaľka Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače 277
Mžky diaľka Hrušecká Viktória 08 AK Junior Holič
Mžky diaľka Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 383
Mžky diaľka Jančia Lucia 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky diaľka Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra 304
Mžky diaľka Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 368
Mžky diaľka Kisléghyová Karin 07 ŠK ŠOG Nitra 366
Mžky diaľka Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 396
Mžky diaľka Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 374
Mžky diaľka Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 327
Mžky diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 429
Mžky diaľka Kročková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava 425
Mžky diaľka Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 408
Mžky diaľka Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 348
Mžky diaľka Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 438
Mžky diaľka Laktišová Simona 07 ŠK Atóm Levice
Mžky diaľka Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 476
Mžky diaľka Michálková Natália 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Miklóšová Karolína 07 ŠK Atóm Levice
Mžky diaľka Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 356
Mžky diaľka Morongová Nelly Jana 08 Atletický klub Šurany
Mžky diaľka Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 295
Mžky diaľka Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 353
Mžky diaľka Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra 309
Mžky diaľka Petrovičová Katarína 07 Atletika ŠK Skalica 378
Mžky diaľka Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 384
Mžky diaľka Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra 367
Mžky diaľka Rýdziová Nina 08 Atletický klub Bojničky 334
Mžky diaľka Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 351
Mžky diaľka Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom 394
Mžky diaľka Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 420
Mžky diaľka Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 454
Mžky diaľka Šulíková Karolína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 355
Mžky diaľka Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra 374
Mžky diaľka Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 346
Mžky diaľka Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 389
Mžky diaľka Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 454
Mžky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 08.92
Mžky guľa 3 kg Bučková Tamara 07 ŠK ŠOG Nitra 08.47
Mžky guľa 3 kg Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta 05.18
Mžky guľa 3 kg Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 06.70
Mžky guľa 3 kg Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 06.76
Mžky guľa 3 kg Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžky guľa 3 kg Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 06.17
Mžky guľa 3 kg Jančíková Barbora 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky guľa 3 kg Kászová Karolína 08 TJ Olympia Galanta
Mžky guľa 3 kg Laktišová Simona 07 ŠK Atóm Levice
Mžky guľa 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky guľa 3 kg Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 08.57
Mžky guľa 3 kg Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta
Mžky guľa 3 kg Mihalovičová Silvia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 07.77
Mžky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 06.45
Mžky guľa 3 kg Morongová Nelly Jana 08 Atletický klub Šurany
Mžky guľa 3 kg Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 07.73
Mžky guľa 3 kg Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske
Mžky guľa 3 kg Turčeková Karin 07 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 60 m Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno
Nžci 60 m Balogh Ján 09 ŠK Atóm Levice
Nžci 60 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 10.25
Nžci 60 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 11.19
Nžci 60 m Berkeš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 10.97
Nžci 60 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.40
Nžci 60 m Bočkay Martin 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 60 m Filo Tobias 10 Atletický club Nové Zámky 10.22
Nžci 60 m Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica 10.36
Nžci 60 m Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.79
Nžci 60 m Haberland Gregor 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.16
Nžci 60 m Haim Oliver 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžci 60 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica 09.54
Nžci 60 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 09.26
Nžci 60 m Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.25
Nžci 60 m Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.25
Nžci 60 m Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.14
Nžci 60 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 10.11
Nžci 60 m Kostoláni Alexander 09 Športový triatlonový klub Pezinok 09.58
Nžci 60 m Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 09.34
Nžci 60 m Kozár Matúš 10 ŠK ŠOG Nitra 11.45
Nžci 60 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.82
Nžci 60 m Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 10.05
Nžci 60 m Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 09.09
Nžci 60 m Moravčík Oskar 10 Detský atletický klub Tlmače
Nžci 60 m Murgaš Matej 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 10.13
Nžci 60 m Papánek Viliam 09 AK Junior Holič
Nžci 60 m Paulovič Ivan 09 ŠK ŠOG Nitra 10.10
Nžci 60 m Poliak Matúš 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.84
Nžci 60 m Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.21
Nžci 60 m Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno 11.24
Nžci 60 m Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.18
Nžci 60 m Svorad Simon 10 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany 10.68
Nžci 60 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.10
Nžci 60 m Šebestian Patrik 09 Atletika ŠK Skalica 09.46
Nžci 60 m Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače 09.78
Nžci 60 m Tomaga Daniel 09 TJ Družba Piešťany
Nžci 60 m Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce 09.76
Nžci 60 m Vaniš Tobias 09 AK Borský Svätý Jur
Nžci 60 m Vrbatovič Vratko 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.00
Nžci 60 m Zápražný Tadeáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.48
Nžci 600 m Balogh Ján 09 ŠK Atóm Levice 2:58.40
Nžci 600 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci 600 m Berkeš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:34.56
Nžci 600 m Filo Tobias 10 Atletický club Nové Zámky 2:12.12
Nžci 600 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 2:23.27
Nžci 600 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 2:18.49
Nžci 600 m Kozár Matúš 10 ŠK ŠOG Nitra 2:24.7
Nžci 600 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:13.26
Nžci 600 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 1:54.81
Nžci 600 m Murgaš Matej 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:13.40
Nžci 600 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 2:04.22
Nžci 600 m Paulovič Ivan 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m Poliak Matúš 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:35.48
Nžci 600 m Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno
Nžci 600 m Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:34.52
Nžci 600 m Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany 2:21.61
Nžci 600 m Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače 2:16.95
Nžci 600 m Tomaga Daniel 09 TJ Družba Piešťany
Nžci 600 m Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:13.35
Nžci 600 m Vaniš Tobias 09 AK Borský Svätý Jur
Nžci 600 m Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:21.38
Nžci 1000 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica
Nžci 1000 m Hričina Andrej 10 ŠK Atóm Levice
Nžci 1000 m Kostoláni Alexander 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 1000 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3:27.98
Nžci 1000 m Šebestian Patrik 09 Atletika ŠK Skalica 3:57.65
Nžci 1000 m Šiatinský Dávid 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 1000 m Úradník Tadeáš 09 Funny athletics Piešťany 4:00.92
Nžci 60m p 76,2-7,5 Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.59
Nžci 60m p 76,2-7,5 Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce 13.24
Nžci 60m p 76,2-7,5 Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 12.79
Nžci 60m p 76,2-7,5 Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 13.86
Nžci 60m p 76,2-7,5 Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 13.66
Nžci výška Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 125
Nžci výška Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa
Nžci diaľka Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno
Nžci diaľka Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci diaľka Berkeš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci diaľka Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Bočkay Martin 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci diaľka Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica 323
Nžci diaľka Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci diaľka Haim Oliver 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžci diaľka Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 375
Nžci diaľka Hričina Andrej 10 ŠK Atóm Levice
Nžci diaľka Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 435
Nžci diaľka Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci diaľka Moravčík Oskar 10 Detský atletický klub Tlmače
Nžci diaľka Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 380
Nžci diaľka Papánek Viliam 09 AK Junior Holič
Nžci diaľka Paulovič Ivan 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci diaľka Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava 416
Nžci diaľka Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 218
Nžci diaľka Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany 313
Nžci diaľka Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 415
Nžci diaľka Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače
Nžci diaľka Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 406
Nžci diaľka Vaniš Tobias 09 AK Borský Svätý Jur
Nžci diaľka Zápražný Tadeáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci guľa 2 kg Balogh Ján 09 ŠK Atóm Levice 05.50
Nžci guľa 2 kg Barantal Andrej 09 AC Stavbár Nitra 08.79
Nžci guľa 2 kg Bočkay Martin 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci guľa 2 kg Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 05.09
Nžci guľa 2 kg Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci guľa 2 kg Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 06.56
Nžci guľa 2 kg Šiatinský Dávid 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci guľa 2 kg Škápik Matej 09 CVČ Brezová pod Bradlom 06.04
Nžky 60 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 10.77
Nžky 60 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.37
Nžky 60 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.75
Nžky 60 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.47
Nžky 60 m Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače 10.67
Nžky 60 m Bezáková Zoja 10 Atletický oddiel Partizánske 10.33
Nžky 60 m Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.14
Nžky 60 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 10.53
Nžky 60 m Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 09.90
Nžky 60 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.07
Nžky 60 m Burešová Karolína 09 Atletika ŠK Skalica 11.44
Nžky 60 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 09.92
Nžky 60 m Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky 10.44
Nžky 60 m Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.57
Nžky 60 m Ďurišová Rebeka 09 ŠK ŠOG Nitra 10.39
Nžky 60 m Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 60 m Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 09.58
Nžky 60 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 09.91
Nžky 60 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 09.94
Nžky 60 m Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.70
Nžky 60 m Jakubašeková Ema 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 60 m Klempová Karolína 09 CVČ Brezová pod Bradlom 10.51
Nžky 60 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 09.55
Nžky 60 m Kocianová Viktória 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60 m Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 10.03
Nžky 60 m Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Kozolková Liana 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60 m Krč - Konečná Emma 09 Atletický klub Bojničky 11.02
Nžky 60 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 09.94
Nžky 60 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky 10.85
Nžky 60 m Lehocká Hana 09 Detský atletický klub Tlmače 10.45
Nžky 60 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.18
Nžky 60 m Löfflerová Sofia 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Majerčíková Paulína 09 ŠK ŠOG Nitra 10.52
Nžky 60 m Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.07
Nžky 60 m Mandáková Karin 09 ŠK Atóm Levice 12.06
Nžky 60 m Marková Ema 09 Športový triatlonový klub Pezinok 10.47
Nžky 60 m Mendelová Nina 09 ŠK ŠOG Nitra 11.54
Nžky 60 m Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.61
Nžky 60 m Mrázová Vanesa 09 AK Junior Holič
Nžky 60 m Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 10.43
Nžky 60 m Ondrišová Viktória 10 Lesky´s runners 10.75
Nžky 60 m Pálešová Karla 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 11.49
Nžky 60 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.44
Nžky 60 m Penciaková Sarah 09 ŠK ŠOG Nitra 10.27
Nžky 60 m Petranská Bianka 09 Atletika ŠK Skalica 10.53
Nžky 60 m Ráczová Agáta 09 ŠK ŠOG Nitra 10.29
Nžky 60 m Rampašeková Miriam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Rizmanová Nina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.95
Nžky 60 m Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 60 m Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Slotíková Nikol 09 Športový triatlonový klub Pezinok 09.55
Nžky 60 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.21
Nžky 60 m Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 10.27
Nžky 60 m Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 09.59
Nžky 60 m Štecová Sara 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.07
Nžky 60 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.45
Nžky 60 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.73
Nžky 60 m Tomková Laura 09 ŠK Atóm Levice 11.96
Nžky 60 m Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 09.55
Nžky 60 m Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra 11.05
Nžky 60 m Uhnáková Zita 10 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.33
Nžky 60 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 10.37
Nžky 600 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 2:40.35
Nžky 600 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače 2:26.51
Nžky 600 m Bezáková Zoja 10 Atletický oddiel Partizánske 2:33.43
Nžky 600 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:55.06
Nžky 600 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:04.45
Nžky 600 m Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:53.79
Nžky 600 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 2:17.89
Nžky 600 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 2:14.98
Nžky 600 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 2:17.77
Nžky 600 m Horňáková Dominika 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 600 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 2:03.26
Nžky 600 m Kocianová Viktória 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 600 m Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 2:14.93
Nžky 600 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 2:22.26
Nžky 600 m Lehocká Hana 09 Detský atletický klub Tlmače 2:40.05
Nžky 600 m Löfflerová Sofia 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 600 m Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:46.77
Nžky 600 m Mandáková Karin 09 ŠK Atóm Levice 2:29.86
Nžky 600 m Marková Ema 09 Športový triatlonový klub Pezinok 2:16.88
Nžky 600 m Moravcova Martina 10 AO TJ Spartak Myjava 2:17.00
Nžky 600 m Mrázová Vanesa 09 AK Junior Holič
Nžky 600 m Pálešová Karla 10 Atletický club Nové Zámky 2:16.51
Nžky 600 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:31.34
Nžky 600 m Penciaková Sarah 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 600 m Rampašeková Miriam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Slotíková Nikol 09 Športový triatlonový klub Pezinok 2:19.30
Nžky 600 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:38.65
Nžky 600 m Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 2:10.20
Nžky 600 m Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 600 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 2:13.52
Nžky 1000 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 4:31.87
Nžky 1000 m Hladíková Hana 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 1000 m Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica
Nžky 1000 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 1000 m Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3:50.02
Nžky 1000 m Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 1000 m Steinemannová Lucia Sofia 09 ŠK Atóm Levice 4:19.26
Nžky 1000 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 1000 m Tomková Laura 09 ŠK Atóm Levice
Nžky 1000 m Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 13.17
Nžky 60m p 76,2-7,5 Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany 13.48
Nžky 60m p 76,2-7,5 Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky 13.84
Nžky 60m p 76,2-7,5 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 13.25
Nžky 60m p 76,2-7,5 Horňáková Dominika 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 60m p 76,2-7,5 Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 13.49
Nžky 60m p 76,2-7,5 Krč - Konečná Emma 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.77
Nžky 60m p 76,2-7,5 Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 14.48
Nžky 60m p 76,2-7,5 Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 14.79
Nžky 60m p 76,2-7,5 Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60m p 76,2-7,5 Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 13.99
Nžky chôdza 1000 m Balážová Laura 10 AK Borský Svätý Jur 07:18.9
Nžky chôdza 1000 m Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 06:24.54
Nžky chôdza 1000 m Ferenčičová Nikola 10 AK Borský Svätý Jur
Nžky chôdza 1000 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 05:46.2
Nžky chôdza 1000 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky 06:31.30
Nžky chôdza 1000 m Marková Markéta 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky chôdza 1000 m Marková Paulína 10 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky chôdza 1000 m Maslínová Tamara 09 AK Borský Svätý Jur 07:41.99
Nžky chôdza 1000 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 06:04.4
Nžky chôdza 1000 m Zubčáková Emi 09 Atletický oddiel Partizánske 06:24.21
Nžky výška Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 100
Nžky výška Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 105
Nžky výška Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky výška Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky výška Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky 116
Nžky výška Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 110
Nžky výška Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky
Nžky výška Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky výška Klempová Karolína 09 CVČ Brezová pod Bradlom 120
Nžky výška Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky výška Marková Markéta 09 CVČ Brezová pod Bradlom 120
Nžky výška Pálešová Karla 10 Atletický club Nové Zámky 105
Nžky výška Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Nžky výška Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 110
Nžky diaľka Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany
Nžky diaľka Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače
Nžky diaľka Bezáková Zoja 10 Atletický oddiel Partizánske 322
Nžky diaľka Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky diaľka Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 366
Nžky diaľka Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 284
Nžky diaľka Burešová Karolína 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 356
Nžky diaľka Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 352
Nžky diaľka Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany 349
Nžky diaľka Ďurišová Rebeka 09 ŠK ŠOG Nitra 334
Nžky diaľka Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 377
Nžky diaľka Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 341
Nžky diaľka Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 333
Nžky diaľka Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 343
Nžky diaľka Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany
Nžky diaľka Kozolková Liana 10 Atletický klub Zlaté Moravce 239
Nžky diaľka Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 398
Nžky diaľka Lehocká Hana 09 Detský atletický klub Tlmače
Nžky diaľka Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Löfflerová Sofia 09 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka Majerčíková Paulína 09 ŠK ŠOG Nitra 305
Nžky diaľka Marková Paulína 10 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky diaľka Mendelová Nina 09 ŠK ŠOG Nitra 322
Nžky diaľka Mrázová Vanesa 09 AK Junior Holič
Nžky diaľka Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 290
Nžky diaľka Penciaková Sarah 09 ŠK ŠOG Nitra 316
Nžky diaľka Petranská Bianka 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka Ráczová Agáta 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka Rampašeková Miriam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Steinemannová Lucia Sofia 09 ŠK Atóm Levice
Nžky diaľka Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 343
Nžky diaľka Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 317
Nžky diaľka Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 289
Nžky diaľka Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 397
Nžky diaľka Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 305
Nžky diaľka Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 298
Nžky guľa 2 kg Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 06.48
Nžky guľa 2 kg Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 04.07
Nžky guľa 2 kg Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky 05.17
Nžky guľa 2 kg Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava
Nžky guľa 2 kg Horňáková Dominika 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžky guľa 2 kg Jakubašeková Ema 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžky guľa 2 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 06.39
Nžky guľa 2 kg Klempová Karolína 09 CVČ Brezová pod Bradlom 05.30
Nžky guľa 2 kg Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 06.53
Nžky guľa 2 kg Mandáková Karin 09 ŠK Atóm Levice 05.58
Nžky guľa 2 kg Ondrišová Viktória 10 Lesky´s runners 04.81
Nžky guľa 2 kg Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 06.00
Nžky guľa 2 kg Repková Lenka 09 Atletický klub Bojničky 06.56
Nžky guľa 2 kg Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 04.04
Nžky guľa 2 kg Steinemannová Lucia Sofia 09 ŠK Atóm Levice 05.84
Nžky guľa 2 kg Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky guľa 2 kg Tomková Laura 09 ŠK Atóm Levice 04.30
Nžky guľa 2 kg Vdoviaková Soňa 09 AO TJ Spartak Myjava
Nžky guľa 2 kg Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 06.76