<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých, Bratislava, 8. 2. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Behro Martin 89 Športový klub o.z. Beluša 07.85 07.85
M 60 m Bendžela Denis 98 ŠK Vital Bratislava 07.20
M 60 m Burik Dávid 97 Akademik TU Košice 07.33
M 60 m Coma Roman 74 Atletický oddiel Žilina
M 60 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.85
M 60 m Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice 07.61
M 60 m Kuchta Tomáš 93 Športový klub o.z. Beluša 07.41 07.41
M 60 m Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.48
M 60 m Pajunk Adam 90 MŠk Žiar nad Hronom 07.58
M 60 m Schnek Richard 00 AC Stavbár Nitra
M 60 m Valášek Peter 98 Športový klub o.z. Beluša 08.20
M 200 m Chovan Pavol 71 AK Veterán Bratislava 25.93
M 200 m Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.58
M 200 m Pajunk Adam 90 MŠk Žiar nad Hronom
M 200 m Schnek Richard 00 AC Stavbár Nitra 22.80
M 400 m Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 48.04
M 400 m Ivaniuta Taras 93 Individuálny člen SAZ
M 800 m Drblík Vladimír 00 AO Sparta Považská Bystrica 2:09.43
M 800 m Korčok Július 78 Atletický klub Krupina
M 800 m Kubej Tomáš 92 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:04.90
M 800 m Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:14.06
M 1500 m Čechvala Jozef 92 Atletika Nové Mesto nad Váhom 5:24.51
M 1500 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 4:37.12
M 1500 m Korčok Július 78 Atletický klub Krupina
M 1500 m Kubej Tomáš 92 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:13.80
M 1500 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:11.55
M 1500 m Radler Radovan 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:45.40
M 1500 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra 4:15.22 4:18.15
M 1500 m Švajda Gabriel 84 Atletický club Nové Zámky
M 60 m pr. 106,7 Bician Andrej 84 Atletika Bratislava 08.71
M výška Koralka Miroslav 82 AK Mostáreň Brezno 180
M žrď Bician Andrej 84 Atletika Bratislava 420
M žrď Krajňák Tomáš 89 ŠK ŠOG Nitra 500
M žrď Vašina Jozef 66 AC Stavbár Nitra 345
M diaľka Coma Roman 74 Atletický oddiel Žilina 552
M diaľka Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 436
M diaľka Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice 656
M trojskok Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice 13.90
M trojskok Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 14.55
M guľa 7,26 kg Mistrík Martin 99 AK Danica Zvolen 11.21
J 60 m Fašánok Viktor 02 CVČ Liptovský Mikuláš
J 60 m Koprda Jakub 02 ŠK Juventa Žilina
J 60 m Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 07.55
J 60 m Machovec Jakub 01 CVČ Liptovský Mikuláš
J 60 m Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.84
J 60 m Singhoffer Matej 01 ŠK Vital Bratislava 08.06
J 60 m Šujanský Boris 01 AO Olympia Považská Bystrica
J 200 m Koprda Jakub 02 ŠK Juventa Žilina 26.37
J 200 m Kromka Samuel 02 ŠK Vital Bratislava 25.98
J 200 m Melicherčík Ján 02 AK Danica Zvolen 26.44
J 200 m Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.91
J 400 m Fašánok Viktor 02 CVČ Liptovský Mikuláš
J 400 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 54.57
J 400 m Melicherčík Ján 02 AK Danica Zvolen 56.83
J 400 m Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 52.68
J 400 m Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 55.59
J 800 m Noris Tomáš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 2:16.68
J 800 m Strelec Andrej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:15.92
J 1500 m Mészáros Kristóf 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:28.78
J 1500 m Nevedel Alex 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:41.48
J výška Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 185
J výška Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 193
J žrď Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 400
J žrď Kremser Adam 01 AC Stavbár Nitra 440
J žrď Ralík Maroš 01 Naša atletika Bratislava 400
J žrď Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 410
J diaľka Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 626
J diaľka Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 554
J diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 724
J diaľka Koprda Jakub 02 ŠK Juventa Žilina 549
J diaľka Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 622
J diaľka Machovec Jakub 01 CVČ Liptovský Mikuláš
J diaľka Noris Tomáš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 566
J trojskok Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 12.87
J trojskok Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 14.33
J guľa 6 kg Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.15
J guľa 6 kg Gallay Igor 02 AK Danica Zvolen 13.45
J guľa 6 kg Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.52
J guľa 6 kg Šramko Martin 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.13
J guľa 6 kg Šujanský Boris 01 AO Olympia Považská Bystrica 12.05
Dci 60 m Adam Alex 03 MAC REDOX Lučenec
Dci 60 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 07.33
Dci 60 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 07.34
Dci 60 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 07.49
Dci 60 m Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen
Dci 60 m Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 08.01
Dci 60 m Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.61
Dci 60 m Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 60 m Kojš Timotej 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci 60 m Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 08.21
Dci 60 m Kubovich Samuel 04 Atletický klub Krupina 08.94
Dci 60 m Lesay Milan 03 Atletický klub ZTS Martin
Dci 60 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 07.60
Dci 60 m Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina 07.97
Dci 60 m Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 07.77
Dci 60 m Židek Miroslav 03 AO Sparta Považská Bystrica
Dci 200 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 23.42
Dci 200 m Čupka Rastislav 03 ŠK Vital Bratislava
Dci 200 m Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.79
Dci 200 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 23.63
Dci 200 m Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica
Dci 200 m Kudlík Matej 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dci 200 m Kurjak Matúš 03 AO Slávia ŽU Žilina 24.65
Dci 200 m Lesay Milan 03 Atletický klub ZTS Martin 26.84
Dci 200 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 26.58
Dci 200 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.24
Dci 200 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 25.23
Dci 200 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 25.73
Dci 200 m Tomčík Gorazd 03 AK Mostáreň Brezno 26.23
Dci 200 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 23.37
Dci 400 m Adam Alex 03 MAC REDOX Lučenec
Dci 400 m Čapliar Filip 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom 60.90
Dci 400 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 55.39
Dci 400 m Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 59.00
Dci 400 m Kojš Timotej 03 CVČ Liptovský Mikuláš 62.45
Dci 400 m Kudlík Matej 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 56.16
Dci 400 m Kurjak Matúš 03 AO Slávia ŽU Žilina 52.97
Dci 400 m Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina 69.10
Dci 400 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 57.59
Dci 400 m Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš 56.45
Dci 400 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 55.47
Dci 400 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 58.57
Dci 400 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 57.18
Dci 400 m Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 62.01
Dci 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 52.24
Dci 400 m Zubák Adam 04 ŠK Jablonica 58.32
Dci 800 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:15.49
Dci 800 m Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 2:39.56
Dci 800 m Kocman Krištof 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:12.21
Dci 800 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 2:06.13
Dci 800 m Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš 2:17.29
Dci 800 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 2:09.26
Dci 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:10.16
Dci 800 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta 2:15.57
Dci 800 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 2:14.72
Dci 800 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:13.74
Dci 800 m Židek Miroslav 03 AO Sparta Považská Bystrica 2:16.34
Dci 1500 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 5:30.51
Dci 1500 m Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 5:34.74
Dci 1500 m Kubovich Samuel 04 Atletický klub Krupina 4:50.81
Dci 1500 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 4:52.31
Dci 1500 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 4:47.74
Dci 1500 m Rákoci Samuel 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 1500 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 4:45.56
Dci 1500 m Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky 4:55.55
Dci 60 m pr. 91,4 Čapliar Filip 04 AO Olympia Považská Bystrica 10.57
Dci 60 m pr. 91,4 Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.12
Dci 60 m pr. 91,4 Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 08.74
Dci 60 m pr. 91,4 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 60 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 08.38
Dci 60 m pr. 91,4 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 09.54
Dci 60 m pr. 91,4 Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.48
Dci 60 m pr. 91,4 Tomčík Gorazd 03 AK Mostáreň Brezno
Dci výška Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica 186
Dci výška Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 140
Dci výška Tomčík Gorazd 03 AK Mostáreň Brezno 170
Dci žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 330
Dci žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 300
Dci žrď Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 260
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 420
Dci diaľka Čapliar Filip 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci diaľka Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 516
Dci diaľka Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 558
Dci diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 618
Dci diaľka Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 574
Dci diaľka Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou 565
Dci trojskok Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 12.29
Dci trojskok Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou 11.07
Dci guľa 5 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 13.16
Dci guľa 5 kg Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen 12.17
Dci guľa 5 kg Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci guľa 5 kg Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci guľa 5 kg Pauer Andrej 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.72
Dci guľa 5 kg Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci guľa 5 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 17.90
Dci guľa 5 kg Turčan Marco 04 AC VICTORIA Turany 10.43
Žci 60 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 07.65
Žci 60 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 08.74
Žci 60 m Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 08.39
Žci 60 m Bulko Tomáš 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.17
Žci 60 m Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 08.20
Žci 60 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 08.09
Žci 60 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 08.50
Žci 60 m Hudec Šimon 05 Atletický oddiel Žilina 09.01
Žci 60 m Hyžinský Roman 05 CVČ Liptovský Mikuláš 08.18
Žci 60 m Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica 08.11
Žci 60 m Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina 09.04
Žci 60 m Katona Michal 06 AK Mostáreň Brezno 08.56
Žci 60 m Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina 08.33
Žci 60 m Krajči Dominik 05 AK Mostáreň Brezno 08.38
Žci 60 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.43
Žci 60 m Krupa Šimon 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.54
Žci 60 m Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 60 m Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.58
Žci 60 m Margóč Matej 06 BŠK Banská Bystrica 08.13
Žci 60 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 07.59
Žci 60 m Seifert Igor 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.56
Žci 60 m Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 08.74
Žci 60 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 08.77
Žci 60 m Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 60 m Výrostko Rafael 06 Atletický oddiel Žilina 09.18
Žci 150 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 18.44
Žci 150 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.79
Žci 150 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 23.31
Žci 150 m Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 20.38
Žci 150 m Gaži Ján 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.80
Žci 150 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 19.94
Žci 150 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 21.75
Žci 150 m Hudec Šimon 05 Atletický oddiel Žilina 21.88
Žci 150 m Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica 20.32
Žci 150 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno
Žci 150 m Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina 22.01
Žci 150 m Katona Michal 06 AK Mostáreň Brezno 21.64
Žci 150 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina
Žci 150 m Kontriš Samuel 06 MAC REDOX Lučenec
Žci 150 m Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina
Žci 150 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 150 m Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.67
Žci 150 m Margóč Matej 06 BŠK Banská Bystrica 20.40
Žci 150 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 21.98
Žci 150 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 17.65
Žci 150 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin
Žci 150 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina
Žci 150 m Výrostko Rafael 06 Atletický oddiel Žilina 21.79
Žci 300 m Bača Marek 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 40.45
Žci 300 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina
Žci 300 m Gaži Ján 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 300 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 38.75
Žci 300 m Hudec Šimon 05 Atletický oddiel Žilina 47.96
Žci 300 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno
Žci 300 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 43.36
Žci 300 m Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina 50.32
Žci 300 m Krajči Dominik 05 AK Mostáreň Brezno
Žci 300 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina
Žci 300 m Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica 46.58
Žci 300 m Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec
Žci 300 m Výrostko Rafael 06 Atletický oddiel Žilina
Žci 800 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:36.12
Žci 800 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 2:31.00
Žci 800 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 2:38.97
Žci 800 m Rebidáš Šimon 05 Atletický klub ZTS Martin 2:11.73
Žci 800 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 2:34.96
Žci 800 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:25.13
Žci 3000 m Bače Radoslav 05 AC VICTORIA Turany
Žci 3000 m Bašo Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 3000 m Bátovský Boris 05 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 10.45 11:08.85
Žci 3000 m Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 3000 m Majtán Samuel 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 3000 m Rybárik Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 3000 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin
Žci 3000 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 10:22.03
Žci 60 m pr. 83,8 Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec
Žci 60 m pr. 83,8 Hanák Patrik 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 60 m pr. 83,8 Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 08.40
Žci 60 m pr. 83,8 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 60 m pr. 83,8 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 10.64
Žci 60 m pr. 83,8 Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.04
Žci 60 m pr. 83,8 Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 09.84
Žci 60 m pr. 83,8 Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 11.15
Žci 60 m pr. 83,8 Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica 10.58
Žci 60 m pr. 83,8 Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec
Žci výška Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 140
Žci výška Hanák Patrik 06 AO Olympia Považská Bystrica 143
Žci výška Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 155
Žci výška Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 165
Žci výška Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci diaľka Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 475
Žci diaľka Bašo Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci diaľka Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica 334
Žci diaľka Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec 499
Žci diaľka Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 540
Žci diaľka Hyžinský Roman 05 CVČ Liptovský Mikuláš 466
Žci diaľka Katona Michal 06 AK Mostáreň Brezno 447
Žci diaľka Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 476
Žci diaľka Kontriš Samuel 06 MAC REDOX Lučenec
Žci diaľka Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 469
Žci diaľka Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 414
Žci diaľka Krupa Šimon 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 327
Žci diaľka Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 472
Žci diaľka Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci diaľka Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica 441
Žci diaľka Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 482
Žci diaľka Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 462
Žci diaľka Rybárik Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci diaľka Seifert Igor 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 458
Žci diaľka Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 467
Žci diaľka Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 455
Žci diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 393
Žci diaľka Turičík Filip 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci diaľka Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica 413
Žci diaľka Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 477
Žci guľa 4 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 11.06
Žci guľa 4 kg Hanák Patrik 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci guľa 4 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 09.28
Žci guľa 4 kg Hyžinský Roman 05 CVČ Liptovský Mikuláš 06.89
Žci guľa 4 kg Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci guľa 4 kg Slezák Nicolas 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žci guľa 4 kg Turičík Filip 05 AO Olympia Považská Bystrica
Ž 60 m Nováková Nina 96 ŠK ŠOG Nitra 08.36
Ž 200 m Nováková Nina 96 ŠK ŠOG Nitra 26.53
Ž 200 m Timková Kristína 99 Atletický oddiel Žilina
Ž 200 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.23
Ž 400 m Timková Kristína 99 Atletický oddiel Žilina 66.29
Ž 400 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 58.04
Ž 800 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:12.12
Ž 1500 m Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:18.51
Ž 1500 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:50.77
Ž 60 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 CVČ Liptovský Mikuláš 09.49
Ž výška Bošková Kristína 99 AO Sparta Považská Bystrica 180
Ž výška Králiková Romana 00 CVČ Liptovský Mikuláš 153
Jky 60 m Belešová Petra 01 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 08.49
Jky 60 m Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.30
Jky 60 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 08.17
Jky 60 m Straková Nikola 02 ŠK Juventa Žilina
Jky 200 m Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 27.08
Jky 200 m Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.99
Jky 200 m Straková Nikola 02 ŠK Juventa Žilina 31.44
Jky 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 58.99
Jky 400 m Straková Nikola 02 ŠK Juventa Žilina
Jky 1500 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 5:14.63
Jky 60 m pr. 83,8 Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 09.13
Jky 60 m pr. 83,8 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 09.44
Jky žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 370
Jky diaľka Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 534
Jky diaľka Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 547
Jky guľa 4 kg Boldizsárová Tereza 02 Atletický oddiel Žilina
Jky guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.24
Dky 60 m Bajáková Petra 03 Atletický klub ZTS Martin
Dky 60 m Brunerová Nina 04 MAC REDOX Lučenec 08.32
Dky 60 m Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.59
Dky 60 m Holeková Karolína 04 MŠk Žiar nad Hronom 08.03
Dky 60 m Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin 08.68
Dky 60 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 07.99
Dky 60 m Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 60 m Môcová Radoslava 03 MŠk Žiar nad Hronom 07.96
Dky 60 m Podhorská Anna 04 Atletický klub ZTS Martin 08.53
Dky 60 m Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec 08.66
Dky 60 m Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.39
Dky 60 m Šuhajdová Lenka 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.24
Dky 60 m Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.60
Dky 60 m Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 07.76 07.76
Dky 60 m Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.85
Dky 200 m Bajáková Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 28.91
Dky 200 m Brunerová Nina 04 MAC REDOX Lučenec 29.75
Dky 200 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 26.89
Dky 200 m Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 200 m Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 29.02
Dky 200 m Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 27.95
Dky 200 m Holeková Karolína 04 MŠk Žiar nad Hronom 28.42
Dky 200 m Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 200 m Podhorská Anna 04 Atletický klub ZTS Martin 28.96
Dky 200 m Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin
Dky 200 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 27.98
Dky 200 m Šuhajdová Lenka 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 29.90
Dky 200 m Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 28.83
Dky 400 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 65.04
Dky 400 m Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 400 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 400 m Letošová Zuzana 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 400 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 61.12
Dky 400 m Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 62.89
Dky 400 m Salaiová Lucia 03 MAC REDOX Lučenec 87.14
Dky 400 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 64.25
Dky 400 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 61.29
Dky 400 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 64.47
Dky 800 m Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca 2:53.56
Dky 800 m Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:22.34
Dky 800 m Letošová Zuzana 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 800 m Štulrajterová Janka 03 AK Mostáreň Brezno
Dky 800 m Urgelová Viktória 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:40.07
Dky 1500 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 5:58.69
Dky 1500 m Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 4:57.58
Dky 60m p 76,2-8,5 Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Dky 60m p 76,2-8,5 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 60m p 76,2-8,5 Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 09.44
Dky 60m p 76,2-8,5 Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.85
Dky 60m p 76,2-8,5 Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.63
Dky výška Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin 148
Dky výška Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 158
Dky výška Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin 147
Dky výška Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 150
Dky žrď Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 200
Dky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 250
Dky žrď Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 260
Dky diaľka Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 04.86 486
Dky diaľka Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 404
Dky diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 512
Dky diaľka Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca 451
Dky diaľka Petrovičová Sofia 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica 491
Dky diaľka Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin 427
Dky diaľka Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec 474
Dky diaľka Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 479
Dky diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 04.23 428
Dky diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 523
Dky guľa 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 10.19
Dky guľa 3 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.35
Dky guľa 3 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 08.45
Dky guľa 3 kg Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 12.97
Dky guľa 3 kg Kvietková Laura 03 AK Mostáreň Brezno 11.52
Dky guľa 3 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.55
Dky guľa 3 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.78
Dky guľa 3 kg Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 07.85
Dky guľa 3 kg Odrobiňáková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky guľa 3 kg Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca 05.97
Dky guľa 3 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.03
Dky guľa 3 kg Tarjányiová Tereza 03 Atletický oddiel Žilina 07.38
Žky 60 m Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica 10.20
Žky 60 m Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica 09.43
Žky 60 m Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 09.08
Žky 60 m Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno 09.87
Žky 60 m Baranková Tamara 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.02
Žky 60 m Betková Linda 07 AK Mostáreň Brezno 10.06
Žky 60 m Bíziková Emily 06 AC VICTORIA Turany 08.75
Žky 60 m Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 09.87
Žky 60 m Dědečková Ľubica 06 AK Mostáreň Brezno 09.14
Žky 60 m Dlugošová Estera 05 AC VICTORIA Turany 09.15
Žky 60 m Dubovcová Natália 05 ŠK Juventa Žilina
Žky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.51
Žky 60 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.65
Žky 60 m Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 09.38
Žky 60 m Frátriková Simona 05 ŠK Juventa Žilina 09.57
Žky 60 m Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.96
Žky 60 m Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 08.93
Žky 60 m Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom 08.95
Žky 60 m Hanzlíková Veronika 07 AK Mostáreň Brezno 10.56
Žky 60 m Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin 09.26
Žky 60 m Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 08.63
Žky 60 m Holeková Nela 06 MŠk Žiar nad Hronom 08.82
Žky 60 m Horecká Lea 05 Atletický klub ZTS Martin 09.02
Žky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.67
Žky 60 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 08.68
Žky 60 m Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 09.77
Žky 60 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.11
Žky 60 m Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 09.38
Žky 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.23
Žky 60 m Janotová Bianca 06 AC VICTORIA Turany 09.32
Žky 60 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 08.65
Žky 60 m Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 09.00
Žky 60 m Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 09.44
Žky 60 m Kopačková Sára 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.93
Žky 60 m Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.74
Žky 60 m Kubeková Monika 06 AK Mostáreň Brezno 09.04
Žky 60 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.90
Žky 60 m Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 10.10
Žky 60 m Kubišová Emma 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 60 m Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina 09.40
Žky 60 m Kuňáková Kristína 08 AK Mostáreň Brezno
Žky 60 m Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 08.51
Žky 60 m Lörinčíková Nela 05 TJ Orava Dolný Kubín
Žky 60 m Magnerová Petra 05 Atletický klub ZTS Martin 09.01
Žky 60 m Majtáňová Natália 06 AC VICTORIA Turany 09.34
Žky 60 m Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.27
Žky 60 m Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 08.96
Žky 60 m Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 09.16
Žky 60 m Mešťanová Sofia 06 AK Mostáreň Brezno 09.97
Žky 60 m Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.72
Žky 60 m Monošíková Alexandra 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 60 m Novosedliaková Zoel 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.58
Žky 60 m Ondrejíková Laura 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.21
Žky 60 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 08.38
Žky 60 m Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 08.63
Žky 60 m Poštová Nela 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 60 m Samulová Tatiana 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.12
Žky 60 m Semeníková Lara 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.13
Žky 60 m Solíková Timea 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.28
Žky 60 m Stehlíková Katarína 05 Atletický klub ZTS Martin 09.23
Žky 60 m Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 08.47
Žky 60 m Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.22
Žky 60 m Švantnerová Sofia 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 60 m Tomaníková Ema 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 60 m Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.59
Žky 60 m Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 09.44
Žky 60 m Voštinárová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 09.78
Žky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.52
Žky 60 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 08.12
Žky 150 m Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 20.90
Žky 150 m Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 23.43
Žky 150 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.98
Žky 150 m Betková Linda 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Csintalanová Klára 06 Atletický klub ZTS Martin 23.85
Žky 150 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 23.36
Žky 150 m Dědečková Ľubica 06 AK Mostáreň Brezno 26.03
Žky 150 m Dolinská Juliana 08 AK Mostáreň Brezno 28.72
Žky 150 m Dubovcová Natália 05 ŠK Juventa Žilina
Žky 150 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 21.21
Žky 150 m Frátriková Simona 05 ŠK Juventa Žilina 24.17
Žky 150 m Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 22.37
Žky 150 m Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 22.65
Žky 150 m Hanzlíková Veronika 07 AK Mostáreň Brezno 29.11
Žky 150 m Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 22.72
Žky 150 m Holeková Nela 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 150 m Horecká Lea 05 Atletický klub ZTS Martin 21.98
Žky 150 m Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 150 m Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 21.09
Žky 150 m Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 26.30
Žky 150 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.78
Žky 150 m Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 22.86
Žky 150 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.62
Žky 150 m Janotová Bianca 06 AC VICTORIA Turany 23.11
Žky 150 m Jechová Hana 05 AK Mostáreň Brezno 25.03
Žky 150 m Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.82
Žky 150 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 20.96
Žky 150 m Kaščáková Diana 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.82
Žky 150 m Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 21.50
Žky 150 m Kopačková Sára 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.23
Žky 150 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 22.35
Žky 150 m Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš 22.01
Žky 150 m Krupová Michaela 05 Atletický klub Krupina
Žky 150 m Kubeková Monika 06 AK Mostáreň Brezno 22.93
Žky 150 m Kubišová Emma 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.64
Žky 150 m Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina 23.93
Žky 150 m Kuňáková Kristína 08 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 150 m Magnerová Petra 05 Atletický klub ZTS Martin 21.91
Žky 150 m Majtáňová Natália 06 AC VICTORIA Turany 24.16
Žky 150 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 22.90
Žky 150 m Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 20.51
Žky 150 m Mešťanová Sofia 06 AK Mostáreň Brezno 25.06
Žky 150 m Novosedliaková Zoel 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.60
Žky 150 m Ondrejíková Laura 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 22.20
Žky 150 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 20.44
Žky 150 m Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 20.85
Žky 150 m Poštová Nela 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Samčíková Emma 06 Atletický klub ZTS Martin 20.37
Žky 150 m Samulová Tatiana 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 22.52
Žky 150 m Solíková Timea 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.04
Žky 150 m Šubová Karolína 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.88
Žky 150 m Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.14
Žky 150 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 21.72
Žky 150 m Voštinárová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 24.91
Žky 300 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 300 m Belica Mia 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 300 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 48.94
Žky 300 m Dolinská Juliana 08 AK Mostáreň Brezno
Žky 300 m Dzurušová Nina 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 300 m Frlickova Frederika 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 300 m Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 300 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 47.16
Žky 300 m Gubášová Ivana 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 300 m Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom 50.32
Žky 300 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 300 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 47.37
Žky 300 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 43.99
Žky 300 m Jechová Hana 05 AK Mostáreň Brezno 52.99
Žky 300 m Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 49.32
Žky 300 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 47.30
Žky 300 m Kaščáková Diana 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 51.74
Žky 300 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 46.88
Žky 300 m Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš 48.74
Žky 300 m Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš 52.14
Žky 300 m Kubeková Monika 06 AK Mostáreň Brezno
Žky 300 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 49.99
Žky 300 m Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina
Žky 300 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 45.06
Žky 300 m Machynková Miroslava 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 50.09
Žky 300 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 49.81
Žky 300 m Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom 50.34
Žky 300 m Miškovičová Nina 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 44.83
Žky 300 m Mitterová Katarína 05 MAC REDOX Lučenec 51.07
Žky 300 m Novosedliaková Zoel 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 300 m Ondrejíková Laura 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 300 m Papicskasová Ema 05 ŠK Juventa Žilina
Žky 300 m Rumanská Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 300 m Samčíková Emma 06 Atletický klub ZTS Martin 45.25
Žky 300 m Samulová Tatiana 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 52.57
Žky 300 m Solíková Timea 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 300 m Šubová Karolína 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 52.35
Žky 300 m Švantnerová Sofia 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 300 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 43.62
Žky 300 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 47.72
Žky 300 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra
Žky 800 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:52.63
Žky 800 m Belica Mia 07 CVČ Liptovský Mikuláš 2:56.34
Žky 800 m Bíziková Emily 06 AC VICTORIA Turany
Žky 800 m Csintalanová Klára 06 Atletický klub ZTS Martin
Žky 800 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 2:45.08
Žky 800 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 2:52.86
Žky 800 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 2:38.33
Žky 800 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 2:53.60
Žky 800 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 800 m Rumanská Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 800 m Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:57.75
Žky 800 m Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 2000 m Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec
Žky 2000 m Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 2000 m Belica Mia 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 2000 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 2000 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 8:31.29
Žky 2000 m Krupová Michaela 05 Atletický klub Krupina
Žky 2000 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 7:24.85
Žky 2000 m Papicskasová Ema 05 ŠK Juventa Žilina
Žky 2000 m Rodová Martina 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 7:39.57
Žky 2000 m Rumanská Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 2000 m Tarabova Tereza Iris 06 CVČ Liptovský Mikuláš 9:03.31
Žky 2000 m Vozárová Klára 06 AK Mostáreň Brezno 8:00.49
Žky 60m p 76,2-8,2 Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 60m p 76,2-8,2 Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec
Žky 60m p 76,2-8,2 Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 10.32
Žky 60m p 76,2-8,2 Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec
Žky 60m p 76,2-8,2 Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.58
Žky 60m p 76,2-8,2 Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 60m p 76,2-8,2 Dzurušová Nina 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 13.25
Žky 60m p 76,2-8,2 Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 11.42
Žky 60m p 76,2-8,2 Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 09.88
Žky 60m p 76,2-8,2 Frlickova Frederika 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 60m p 76,2-8,2 Glevitzká Leila 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 60m p 76,2-8,2 Gubášová Ivana 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 60m p 76,2-8,2 Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 60m p 76,2-8,2 Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 60m p 76,2-8,2 Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 60m p 76,2-8,2 Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.53
Žky 60m p 76,2-8,2 Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 60m p 76,2-8,2 Lörinčíková Nela 05 TJ Orava Dolný Kubín 12.41
Žky 60m p 76,2-8,2 Mitašová Nataša 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 60m p 76,2-8,2 Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.14
Žky 60m p 76,2-8,2 Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 10.76
Žky 60m p 76,2-8,2 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 09.67
Žky 60m p 76,2-8,2 Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 60m p 76,2-8,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 09.12
Žky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 155
Žky výška Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec 145
Žky výška Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 125
Žky výška Baranková Tamara 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 140
Žky výška Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 135
Žky výška Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 158
Žky výška Glevitzká Leila 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 145
Žky výška Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 155
Žky výška Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 127
Žky výška Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 145
Žky výška Janotová Bianca 06 AC VICTORIA Turany 141
Žky výška Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš 133
Žky výška Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 143
Žky výška Lantajová Lena 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 150
Žky výška Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 155
Žky výška Mitašová Nataša 06 AO Olympia Považská Bystrica 129
Žky výška Mitterová Katarína 05 MAC REDOX Lučenec 135
Žky výška Nuttová Nina 05 TJ Orava Dolný Kubín 116
Žky výška Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 145
Žky výška Šubová Karolína 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140
Žky výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 155
Žky výška Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 156
Žky výška Záchelová Aneta 05 TJ Orava Dolný Kubín
Žky výška Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 155
Žky žrď Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 160
Žky žrď Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 200
Žky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 210
Žky žrď Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 300
Žky žrď Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 180
Žky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 260
Žky diaľka Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 537
Žky diaľka Bíziková Emily 06 AC VICTORIA Turany 426
Žky diaľka Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 479
Žky diaľka Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 424
Žky diaľka Danková Adela 05 AK Danica Zvolen
Žky diaľka Dědečková Ľubica 06 AK Mostáreň Brezno 401
Žky diaľka Dlugošová Estera 05 AC VICTORIA Turany 439
Žky diaľka Dubovcová Natália 05 ŠK Juventa Žilina
Žky diaľka Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 365
Žky diaľka Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 473
Žky diaľka Frátriková Simona 05 ŠK Juventa Žilina 355
Žky diaľka Glevitzká Leila 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky diaľka Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 434
Žky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 455
Žky diaľka Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin 447
Žky diaľka Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 464
Žky diaľka Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 448
Žky diaľka Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 383
Žky diaľka Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 395
Žky diaľka Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 516
Žky diaľka Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 416
Žky diaľka Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 450
Žky diaľka Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 417
Žky diaľka Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš 353
Žky diaľka Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 435
Žky diaľka Lörinčíková Nela 05 TJ Orava Dolný Kubín 365
Žky diaľka Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 432
Žky diaľka Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 457
Žky diaľka Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 487
Žky diaľka Nuttová Nina 05 TJ Orava Dolný Kubín 288
Žky diaľka Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 456
Žky diaľka Papicskasová Ema 05 ŠK Juventa Žilina 386
Žky diaľka Semeníková Lara 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 394
Žky diaľka Stehlíková Katarína 05 Atletický klub ZTS Martin 447
Žky diaľka Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 420
Žky diaľka Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 365
Žky diaľka Voštinárová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 301
Žky diaľka Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 454
Žky diaľka Záchelová Aneta 05 TJ Orava Dolný Kubín 322
Žky guľa 3 kg Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žky guľa 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.42
Žky guľa 3 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 05.84
Žky guľa 3 kg Berešíková Ema 06 AC VICTORIA Turany 06.29
Žky guľa 3 kg Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 08.56
Žky guľa 3 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 08.82
Žky guľa 3 kg Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 10.08
Žky guľa 3 kg Dlugošová Estera 05 AC VICTORIA Turany 06.96
Žky guľa 3 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.78
Žky guľa 3 kg Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 06.76
Žky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 10.32
Žky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 10.07
Žky guľa 3 kg Jančovičová Nikola 06 AC VICTORIA Turany 08.17
Žky guľa 3 kg Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 06.38
Žky guľa 3 kg Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 06.42
Žky guľa 3 kg Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 06.72
Žky guľa 3 kg Majtáňová Natália 06 AC VICTORIA Turany 06.99
Žky guľa 3 kg Mešťanová Sofia 06 AK Mostáreň Brezno 07.02
Žky guľa 3 kg Monošíková Alexandra 06 AO Olympia Považská Bystrica 05.43
Žky guľa 3 kg Nepšinská Ema 05 AK Mostáreň Brezno
Žky guľa 3 kg Nuttová Nina 05 TJ Orava Dolný Kubín 06.32
Žky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 08.98
Žky guľa 3 kg Semeníková Lara 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.57
Žky guľa 3 kg Tarabova Tereza Iris 06 CVČ Liptovský Mikuláš 05.75
Žky guľa 3 kg Tomaníková Ema 07 AO Olympia Považská Bystrica 03.60
Žky guľa 3 kg Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.31
Žky guľa 3 kg Záchelová Aneta 05 TJ Orava Dolný Kubín 07.37