<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Atletický piatok, Bratislava, 13. 12. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.77
Mžci 60 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 08.44
Mžci 60 m Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 09.12
Mžci 60 m Elšík Jakub 06 Atletický klub AC Malacky 08.57
Mžci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 08.22
Mžci 60 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 08.48
Mžci 60 m Horváth Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.41
Mžci 60 m Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky 09.71
Mžci 60 m Kaufman Timotej 07 ŠK ŠOG Nitra 10.87
Mžci 60 m Kling Adam 06 AK Inter-SC Bratislava 08.87
Mžci 60 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 08.51
Mžci 60 m Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky 08.98
Mžci 60 m Mesároš Andrej 06 Atletický klub Bojničky 08.22
Mžci 60 m Mráz Tomáš 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.24
Mžci 60 m Plačko Tomáš 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 60 m Polák Richard 06 AK Junior Holič 08.85
Mžci 60 m Pošta Samuel 07 ŠAK športový AK Komárno
Mžci 60 m Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 08.81
Mžci 60 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava
Mžci 60 m Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany 08.84
Mžci 60 m Sudzina Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.32
Mžci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 08.66
Mžci 150 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 20.30
Mžci 150 m Elšík Jakub 06 Atletický klub AC Malacky 21.59
Mžci 150 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 20.05
Mžci 150 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 20.45
Mžci 150 m Horváth Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 26.94
Mžci 150 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 21.00
Mžci 150 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 21.54
Mžci 150 m Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky 25.52
Mžci 150 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 150 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 21.45
Mžci 150 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 20.33 20.33
Mžci 150 m Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky 22.95
Mžci 150 m Mesároš Andrej 06 Atletický klub Bojničky 20.20
Mžci 150 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 23.69
Mžci 150 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci 150 m Plačko Tomáš 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 150 m Pošta Samuel 07 ŠAK športový AK Komárno
Mžci 150 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 24.08
Mžci 150 m Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany 21.75
Mžci 150 m Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 24.69
Mžci 150 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 20.81
Mžci 150 m Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 23.03
Mžci 300 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany
Mžci 300 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 300 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 43.74 43.74
Mžci 300 m Mesároš Andrej 06 Atletický klub Bojničky 45.26
Mžci 300 m Polák Richard 06 AK Junior Holič 48.91
Mžci 300 m Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany
Mžci 300 m Sudzina Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 1000 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 3:43.81
Mžci 1000 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Mžci 1000 m Bujdoš Dávid 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 1000 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 3:09.54
Mžci 1000 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci 1000 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci 1000 m Petríček Šimon 07 TJ Družba Piešťany
Mžci 1000 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava
Mžci 1000 m Zachar Oliver 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci výška Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Mžci výška Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 135
Mžci výška Kello Lukáš 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci výška Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 120
Mžci výška Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 115
Mžci výška Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 130
Mžci výška Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 125
Mžci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155
Mžci diaľka z mies.o Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Mžci diaľka z mies.o Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci diaľka z mies.o Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci diaľka z mies.o Kello Lukáš 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci diaľka z mies.o Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 419
Mžci diaľka z mies.o Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci diaľka z mies.o Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky
Mžci diaľka z mies.o Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci diaľka z mies.o Polák Richard 06 AK Junior Holič
Mžci diaľka z mies.o Pošta Samuel 07 ŠAK športový AK Komárno
Mžci diaľka z mies.o Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava
Mžci diaľka z mies.o Rybár Roderik 07 ŠK Vital Bratislava
Mžci diaľka z mies.o Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci diaľka z mies.o Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžci guľa 3 kg Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.25
Mžci guľa 3 kg Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 06.25
Mžci guľa 3 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 11.26
Mžci guľa 3 kg Elšík Jakub 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci guľa 3 kg Kaufman Timotej 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžci guľa 3 kg Kello Lukáš 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci guľa 3 kg Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 06.16
Mžci guľa 3 kg Mráz Tomáš 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci guľa 3 kg Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 07.72
Mžci guľa 3 kg Plačko Tomáš 06 CVČ Brezová pod Bradlom 06.95
Mžci guľa 3 kg Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava
Mžci guľa 3 kg Rybár Roderik 07 ŠK Vital Bratislava
Mžci guľa 3 kg Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.95
Mžci guľa 3 kg Tvrdý Lukáš 06 Atletický klub Bojničky 09.19
Mžci guľa 3 kg Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 06.05
Mžky 60 m Adamčová Nikoleta 07 ŠAK športový AK Komárno
Mžky 60 m Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič
Mžky 60 m Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.95
Mžky 60 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 08.39
Mžky 60 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 09.75
Mžky 60 m Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 08.79
Mžky 60 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 09.11
Mžky 60 m Brišková Klára 07 AK Junior Holič 09.37
Mžky 60 m Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 60 m Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 09.40
Mžky 60 m Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 09.24
Mžky 60 m Ďuráková Laura 06 AK Run For Fun Bratislava 08.77
Mžky 60 m Durczoková Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.55
Mžky 60 m Ďuríčková Sabina 07 CVČ Brezová pod Bradlom 10.46
Mžky 60 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 09.40
Mžky 60 m Glembová Klára 07 AK Run For Fun Bratislava 09.45
Mžky 60 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 09.82
Mžky 60 m Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 10.02
Mžky 60 m Chromeková Adriana 06 AK Run For Fun Bratislava 09.17
Mžky 60 m Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 09.51
Mžky 60 m Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra 10.07
Mžky 60 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 09.45
Mžky 60 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 09.63
Mžky 60 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 09.15
Mžky 60 m Lieskovská Hanka 07 ŠK ŠOG Nitra 10.30
Mžky 60 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.5
Mžky 60 m Masárová Nina 06 ŠAK športový AK Komárno 09.44
Mžky 60 m Matušková Tereza 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.98
Mžky 60 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners 09.95
Mžky 60 m Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.62
Mžky 60 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 10.14
Mžky 60 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 09.81
Mžky 60 m Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 09.97
Mžky 60 m Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky 09.75
Mžky 60 m Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky 08.62
Mžky 60 m Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra 09.36
Mžky 60 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 09.40
Mžky 60 m Rosinská Simona 07 ŠK ŠOG Nitra 10.02
Mžky 60 m Sárazová Eva 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 09.83
Mžky 60 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca 09.11
Mžky 60 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 08.83
Mžky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.35
Mžky 60 m Uhrinová Lenka 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA 10.35
Mžky 60 m Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky 09.91
Mžky 60 m Vojteková Anna 06 AK Junior Holič
Mžky 60 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky 60 m Vybíralová Hana 06 AK Slávia UK Bratislava 10.15
Mžky 60 m Zázrivcová Linda 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA 09.94
Mžky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 20.68
Mžky 150 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 25.70
Mžky 150 m Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 21.30
Mžky 150 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 22.55
Mžky 150 m Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 23.52
Mžky 150 m Ďuráková Laura 06 AK Run For Fun Bratislava 20.78
Mžky 150 m Durczoková Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.34
Mžky 150 m Ďuríčková Sabina 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 150 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 25.91
Mžky 150 m Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 23.05
Mžky 150 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 24.71
Mžky 150 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 22.95
Mžky 150 m Masárová Nina 06 ŠAK športový AK Komárno 23.69
Mžky 150 m Masárová Sofia 06 ŠAK športový AK Komárno 23.19
Mžky 150 m Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 24.49
Mžky 150 m Némethová Ema 07 ŠAK športový AK Komárno
Mžky 150 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 24.53
Mžky 150 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 24.29
Mžky 150 m Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 150 m Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.84
Mžky 150 m Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky 24.18
Mžky 150 m Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky 21.22
Mžky 150 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 23.45
Mžky 150 m Sekeráková Martina 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 150 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 21.47
Mžky 150 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.42
Mžky 150 m Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky 24.96
Mžky 150 m Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 23.79
Mžky 150 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky 150 m Vybíralová Hana 06 AK Slávia UK Bratislava 24.93
Mžky 150 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 20.70
Mžky 300 m Adamčová Nikoleta 07 ŠAK športový AK Komárno
Mžky 300 m Baloghová Viktoria 06 ŠAK športový AK Komárno
Mžky 300 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžky 300 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 51.15
Mžky 300 m Brišková Klára 07 AK Junior Holič
Mžky 300 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 47.16
Mžky 300 m Glembová Klára 07 AK Run For Fun Bratislava 59.18
Mžky 300 m Chromeková Adriana 06 AK Run For Fun Bratislava 52.70
Mžky 300 m Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners
Mžky 300 m Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 300 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžky 300 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 50.33
Mžky 300 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 45.06
Mžky 300 m Masárová Sofia 06 ŠAK športový AK Komárno
Mžky 300 m Matušková Tereza 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky 300 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners
Mžky 300 m Némethová Ema 07 ŠAK športový AK Komárno
Mžky 300 m Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 55.00
Mžky 300 m Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra 59.82
Mžky 300 m Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky 55.59
Mžky 300 m Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky 49.08
Mžky 300 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky
Mžky 300 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca 50.56
Mžky 300 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 300 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 53.93
Mžky 300 m Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky 300 m Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 1000 m Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany
Mžky 1000 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič
Mžky 1000 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 3:44.62
Mžky 1000 m Sárazová Eva 07 ŠK ŠOG Nitra 3:54.7
Mžky 1000 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 3:41.31
Mžky 1000 m Uhrinová Lenka 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA
Mžky 1000 m Zázrivcová Linda 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA 4:22.23
Mžky výška Baloghová Viktoria 06 ŠAK športový AK Komárno
Mžky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 140
Mžky výška Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 135
Mžky výška Drábiková Simona 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 141
Mžky výška Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 125
Mžky výška Ďuríčková Sabina 07 CVČ Brezová pod Bradlom 110
Mžky výška Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 130
Mžky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 145
Mžky výška Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 135
Mžky výška Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 125
Mžky výška Masárová Sofia 06 ŠAK športový AK Komárno
Mžky výška Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky výška Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky výška Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 130
Mžky diaľka z mies.o Adamčová Nikoleta 07 ŠAK športový AK Komárno
Mžky diaľka z mies.o Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky diaľka z mies.o Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany
Mžky diaľka z mies.o Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžky diaľka z mies.o Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky diaľka z mies.o Brišková Klára 07 AK Junior Holič
Mžky diaľka z mies.o Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany
Mžky diaľka z mies.o Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Mžky diaľka z mies.o Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič
Mžky diaľka z mies.o Drábiková Simona 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky diaľka z mies.o Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky diaľka z mies.o Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič
Mžky diaľka z mies.o Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky
Mžky diaľka z mies.o Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky
Mžky diaľka z mies.o Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič
Mžky diaľka z mies.o Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžky diaľka z mies.o Matušková Tereza 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky diaľka z mies.o Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky diaľka z mies.o Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky diaľka z mies.o Rosinská Simona 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky diaľka z mies.o Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky diaľka z mies.o Uhrinová Lenka 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA
Mžky diaľka z mies.o Vojteková Anna 06 AK Junior Holič
Mžky diaľka z mies.o Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky diaľka z mies.o Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Mžky diaľka z mies.o Zázrivcová Linda 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA
Mžky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 08.92
Mžky guľa 3 kg Babjaková Sára 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky guľa 3 kg Baloghová Viktoria 06 ŠAK športový AK Komárno
Mžky guľa 3 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 05.37
Mžky guľa 3 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 06.61
Mžky guľa 3 kg Lieskovská Hanka 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky guľa 3 kg Masárová Nina 06 ŠAK športový AK Komárno 07.23
Mžky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 06.45
Mžky guľa 3 kg Némethová Ema 07 ŠAK športový AK Komárno 04.70
Mžky guľa 3 kg Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 05.99
Mžky guľa 3 kg Sekeráková Martina 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky guľa 3 kg Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 07.70
Mžky guľa 3 kg Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky guľa 3 kg Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 07.68
Nžci 60 m Andel Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 10.02
Nžci 60 m Ayiba Kiran 08 AK Junior Holič
Nžci 60 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci 60 m Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky 09.80
Nžci 60 m Berkeš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 08.99
Nžci 60 m Brath Matej 09 ŠK ŠOG Nitra 12.95
Nžci 60 m Čižmár Erik 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.67
Nžci 60 m Dohnálek Alexander 08 AK Junior Holič 10.53
Nžci 60 m Dohnálek Maximilán 08 AK Junior Holič 10.54
Nžci 60 m Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 10.15
Nžci 60 m Fúska Alexander 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra 11.05
Nžci 60 m Gribenyuk Makar 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.15
Nžci 60 m Hlaváč Juraj 09 Atletický klub AC Malacky 09.21
Nžci 60 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.16
Nžci 60 m Kendra Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra 12.64
Nžci 60 m Kmeťo Matej 08 ŠK ŠOG Nitra 11.17
Nžci 60 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.61
Nžci 60 m Kristin Alex 08 AK Run For Fun Bratislava 08.84
Nžci 60 m Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.96
Nžci 60 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 09.90
Nžci 60 m Macejka Marek 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 60 m Mistrík Šimon 08 ŠK ŠOG Nitra 12.02
Nžci 60 m Mlynek Maxim 08 ŠK ŠOG Nitra 11.84
Nžci 60 m Muráň Samuel 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 60 m Novotný Dominik 08 ŠAK športový AK Komárno 10.03
Nžci 60 m Paulovič Ivan 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.73
Nžci 60 m Spasič Viliam 08 Detský atletický klub Tlmače 09.74
Nžci 60 m Straka Nino 08 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m Svečula Damian 09 ŠK ŠOG Nitra 12.65
Nžci 60 m Šabík Filip 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 08.97
Nžci 60 m Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 10.11
Nžci 60 m Venglík Jakub 09 ŠK ŠOG Nitra 10.65
Nžci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 08.70
Nžci 60 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 09.38
Nžci 150 m Adamec Gregor 08 ŠK ŠOG Nitra 26.01
Nžci 150 m Andel Adam 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci 150 m Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky 24.96
Nžci 150 m 0 Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 22.69
Nžci 150 m Dobiaš Nikolaj 08 ŠK ŠOG Nitra 26.91
Nžci 150 m Drančák Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra 23.69
Nžci 150 m Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 25.51
Nžci 150 m Gribenyuk Makar 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.56
Nžci 150 m 0 Hanušiak Matúš 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m 0 Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Hlaváč Juraj 09 Atletický klub AC Malacky 23.61
Nžci 150 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.82
Nžci 150 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky 24.27
Nžci 150 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 21.92
Nžci 150 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.32
Nžci 150 m Kristin Alex 08 AK Run For Fun Bratislava 22.36
Nžci 150 m Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.75
Nžci 150 m Krkoška Samuel 08 AK Slávia UK Bratislava 26.12
Nžci 150 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 22.19
Nžci 150 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 25.10
Nžci 150 m Macejka Marek 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 25.45
Nžci 150 m Makkay Tobias 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 23.67
Nžci 150 m 0 Martínez Cándido 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Mlynek Maxim 08 ŠK ŠOG Nitra 30.05
Nžci 150 m Muráň Samuel 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 26.76
Nžci 150 m Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžci 150 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 26.45
Nžci 150 m 0 Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Repta Roman 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci 150 m Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.54
Nžci 150 m Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno 25.36
Nžci 150 m Spasič Viliam 08 Detský atletický klub Tlmače 23.62
Nžci 150 m Straka Nino 08 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 150 m Svečula Damian 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 23.05
Nžci 150 m Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 26.56
Nžci 150 m Venglík Jakub 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 25.33
Nžci 150 m 0 Zanovit Ján 13 Naša atletika Bratislava 35.06
Nžci 600 m Borbeľ Peter 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 2:01.01
Nžci 600 m Čižmár Erik 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Dobiaš Nikolaj 08 ŠK ŠOG Nitra 2:20.52
Nžci 600 m Dohnálek Alexander 08 AK Junior Holič 1:59.54
Nžci 600 m Dohnálek Maximilán 08 AK Junior Holič 2:05.69
Nžci 600 m Dostál Marek 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžci 600 m Drančák Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra 2:01.65
Nžci 600 m Fúska Alexander 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 2:01.32
Nžci 600 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky 1:59.90
Nžci 600 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1:53.90
Nžci 600 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 1:54.81
Nžci 600 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 2:06.66
Nžci 600 m Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:02.16
Nžci 600 m Repta Roman 08 CVČ Brezová pod Bradlom 2:11.93
Nžci 600 m Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno 2:01.16
Nžci 600 m Spasič Viliam 08 Detský atletický klub Tlmače 2:11.10
Nžci 600 m Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžci 600 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 1:48.56
Nžci výška Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 126
Nžci výška Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 125
Nžci výška Imriška Jakub 08 Atletický klub AC Malacky 115
Nžci výška Katrušin Leo 08 ŠK ŠOG Nitra 120
Nžci výška Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 123
Nžci výška Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 120
Nžci výška Ligač Roland 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci výška Novotný Dominik 08 ŠAK športový AK Komárno 113
Nžci výška Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta 125
Nžci diaľka z mies.o Adamec Gregor 08 ŠK ŠOG Nitra 330
Nžci diaľka z mies.o Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka z mies.o 0 Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 252
Nžci diaľka z mies.o Berkeš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci diaľka z mies.o Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci diaľka z mies.o Brath Matej 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci diaľka z mies.o Cifra Martin 08 ŠK ŠOG Nitra 323
Nžci diaľka z mies.o Dohnálek Alexander 08 AK Junior Holič
Nžci diaľka z mies.o Dohnálek Maximilán 08 AK Junior Holič
Nžci diaľka z mies.o Dostál Marek 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Drančák Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra 373
Nžci diaľka z mies.o Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina
Nžci diaľka z mies.o 0 Hanušiak Matúš 10 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka z mies.o 0 Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Hlaváč Juraj 09 Atletický klub AC Malacky 346
Nžci diaľka z mies.o Imriška Jakub 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka z mies.o Kmeťo Matej 08 ŠK ŠOG Nitra 232
Nžci diaľka z mies.o Krkoška Samuel 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Macejka Marek 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci diaľka z mies.o Makkay Tobias 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 401
Nžci diaľka z mies.o 0 Martínez Cándido 11 Naša atletika Bratislava 148
Nžci diaľka z mies.o Muráň Samuel 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci diaľka z mies.o Novotný Dominik 08 ŠAK športový AK Komárno 337
Nžci diaľka z mies.o Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Paulovič Ivan 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci diaľka z mies.o 0 Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava 140
Nžci diaľka z mies.o Spasič Viliam 08 Detský atletický klub Tlmače 360
Nžci diaľka z mies.o Svečula Damian 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci diaľka z mies.o Šabík Filip 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci diaľka z mies.o Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 431
Nžci diaľka z mies.o Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina
Nžci diaľka z mies.o Venglík Jakub 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci diaľka z mies.o Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka z mies.o Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 370
Nžci diaľka z mies.o 0 Zanovit Ján 13 Naša atletika Bratislava 131
Nžci guľa 2 kg Ayiba Kiran 08 AK Junior Holič
Nžci guľa 2 kg Cifra Martin 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci guľa 2 kg Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci guľa 2 kg Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07.28
Nžci guľa 2 kg Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci guľa 2 kg Imriška Jakub 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci guľa 2 kg Katrušin Leo 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci guľa 2 kg Kendra Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci guľa 2 kg Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci guľa 2 kg Ligač Roland 08 ŠK ŠOG Nitra 07.29
Nžci guľa 2 kg Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci guľa 2 kg Macejka Marek 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci guľa 2 kg Mistrík Šimon 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci guľa 2 kg Paľovčík Richard 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07.69
Nžci guľa 2 kg Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky
Nžci guľa 2 kg Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta 09.09
Nžci guľa 2 kg Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno 07.74
Nžci guľa 2 kg Ušák Nikolas 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci guľa 2 kg Vrábel Tomáš 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci guľa 2 kg Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 06.88
Nžci plná lopta 1kg 0 Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 02.90
Nžci plná lopta 1kg 0 Hanušiak Matúš 10 Naša atletika Bratislava
Nžci plná lopta 1kg 0 Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava
Nžci plná lopta 1kg 0 Martínez Cándido 11 Naša atletika Bratislava
Nžci plná lopta 1kg 0 Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava
Nžci plná lopta 1kg 0 Zanovit Ján 13 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Bačová Nina 09 Atletický klub AC Malacky 10.59
Nžky 60 m Balková Terézia 08 ŠK ŠOG Nitra 11.43
Nžky 60 m Bílá Kristína 09 AK Junior Holič
Nžky 60 m Cséfalvayová Jasmína 08 Atletický klub AC Malacky 09.86
Nžky 60 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 12.32
Nžky 60 m Ďurišová Rebeka 09 ŠK ŠOG Nitra 11.34
Nžky 60 m Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 10.32
Nžky 60 m Gereková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 09.96
Nžky 60 m Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Bratislava 09.40
Nžky 60 m Gyuricsek Eszter 08 ŠAK športový AK Komárno 09.61
Nžky 60 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 10.38
Nžky 60 m Herudová Denisa 08 AK Junior Holič
Nžky 60 m Horná Simona 11 AK Junior Holič
Nžky 60 m Hrnčiarová Simona 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 60 m Hrušecká Viktória 08 AK Junior Holič
Nžky 60 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 10.00
Nžky 60 m Chabrečková Jana 08 Atletický klub AC Malacky 10.10
Nžky 60 m Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra 10.00
Nžky 60 m Kaplanová Nelly 09 ŠK ŠOG Nitra 11.64
Nžky 60 m Kapsová Natália 09 AK Junior Holič
Nžky 60 m Kepáková Emma 10 AK Junior Holič
Nžky 60 m Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra 11.14
Nžky 60 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.46
Nžky 60 m Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.00
Nžky 60 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 09.76
Nžky 60 m Kralovičová Zuzana 08 AK Junior Holič
Nžky 60 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 09.97
Nžky 60 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 08.80
Nžky 60 m Leanca Claudia Stefania 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.43
Nžky 60 m Majerčíková Paulína 09 ŠK ŠOG Nitra 12.06
Nžky 60 m Markovičová Agáta 08 ŠK ŠOG Nitra 11.20
Nžky 60 m Némethová Ela 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Nosáľová Barbora 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.35
Nžky 60 m Ölvecká Adela 09 ŠK ŠOG Nitra 10.12
Nžky 60 m Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 09.62
Nžky 60 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 09.89
Nžky 60 m Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra 10.11
Nžky 60 m Penciaková Sarah 09 ŠK ŠOG Nitra 11.06
Nžky 60 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.01
Nžky 60 m Ráczová Agáta 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.88
Nžky 60 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 09.62
Nžky 60 m Stachová Alexandra 09 Lesky´s runners 10.30
Nžky 60 m Stehlíková Barbora 08 AK Junior Holič
Nžky 60 m Stopová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Szabó Veronika 09 Atletický club Nové Zámky 10.27
Nžky 60 m Šantavá Nela 08 ŠK ŠOG Nitra 10.36
Nžky 60 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 09.75
Nžky 60 m Švardová Laura 08 ŠK ŠOG Nitra 10.64
Nžky 60 m Švecová Michaella 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.89
Nžky 60 m Tomíková Sarah 08 AK Run For Fun Bratislava 09.15
Nžky 60 m Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra 09.72
Nžky 60 m Vassova Valentína 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Veverková Ema 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 10.29
Nžky 150 m Bačová Nina 09 Atletický klub AC Malacky 26.29
Nžky 150 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 22.83
Nžky 150 m Cséfalvayová Jasmína 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina
Nžky 150 m Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava 22.38
Nžky 150 m Ďurišová Rebeka 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 25.93
Nžky 150 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 25.91
Nžky 150 m Gereková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 25.47
Nžky 150 m 0 Gondová Natália 11 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Bratislava 22.74
Nžky 150 m 0 Gunárová Zuzana 11 Naša atletika Bratislava 28.04
Nžky 150 m Hrnčiarová Simona 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 150 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 24.12
Nžky 150 m Chabrečková Jana 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Jancová Aneta 08 CVČ Brezová pod Bradlom 23.82
Nžky 150 m Jančia Lucia 08 CVČ Brezová pod Bradlom 25.78
Nžky 150 m Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra 29.31
Nžky 150 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.77
Nžky 150 m Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.8
Nžky 150 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 24.29
Nžky 150 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 24.66
Nžky 150 m 0 Krnčoková Marína 10 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 22.30
Nžky 150 m Leanca Claudia Stefania 09 Atletický klub AC Malacky 27.49
Nžky 150 m Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.93
Nžky 150 m Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom 29.56
Nžky 150 m Markovičová Agáta 08 ŠK ŠOG Nitra 28.67
Nžky 150 m 0 Martinéz Sofia 14 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Mendelová Nina 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m Némethová Ela 08 Atletický club Nové Zámky 26.82
Nžky 150 m Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 24.36
Nžky 150 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 24.9
Nžky 150 m Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra 26.35
Nžky 150 m 0 Piešťanská Sára 10 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.32
Nžky 150 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.79
Nžky 150 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 23.6
Nžky 150 m Szabó Veronika 09 Atletický club Nové Zámky 25.86
Nžky 150 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Nžky 150 m Švecová Michaella 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m Tomíková Sarah 08 AK Run For Fun Bratislava 22.59
Nžky 150 m Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra 24.17
Nžky 150 m Vassova Valentína 09 Atletický club Nové Zámky 32.09
Nžky 150 m Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky 25.22
Nžky 150 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 22.78
Nžky 150 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Bačová Nina 09 Atletický klub AC Malacky 2:17.43
Nžky 600 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 2:04.38
Nžky 600 m Brišková Vanda 10 AK Junior Holič 2:10.97
Nžky 600 m Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 2:06.6
Nžky 600 m Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava 1:58.13
Nžky 600 m Gyuricsek Eszter 08 ŠAK športový AK Komárno 2:09.58
Nžky 600 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 2:20.30
Nžky 600 m Chabrečková Jana 08 Atletický klub AC Malacky 2:02.55
Nžky 600 m Jancová Aneta 08 CVČ Brezová pod Bradlom 2:01.65
Nžky 600 m Kuráková Karolína 08 ŠK ŠOG Nitra 2:18.89
Nžky 600 m Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom 2:13.86
Nžky 600 m Nosáľová Barbora 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:22.39
Nžky 600 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 2:05.15
Nžky 600 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 1:54.81
Nžky výška Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 143
Nžky výška Matejová Claudia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 115
Nžky výška Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky výška Veverková Ema 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka z mies.o Balková Terézia 08 ŠK ŠOG Nitra 224
Nžky diaľka z mies.o Bílá Kristína 09 AK Junior Holič
Nžky diaľka z mies.o Brišková Vanda 10 AK Junior Holič
Nžky diaľka z mies.o Cséfalvayová Jasmína 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z mies.o Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina
Nžky diaľka z mies.o Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka z mies.o Ďurišová Rebeka 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka z mies.o Gereková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 332
Nžky diaľka z mies.o 0 Gondová Natália 11 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka z mies.o 0 Gunárová Zuzana 11 Naša atletika Bratislava 131
Nžky diaľka z mies.o Gyuricsek Eszter 08 ŠAK športový AK Komárno
Nžky diaľka z mies.o Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z mies.o Herudová Denisa 08 AK Junior Holič
Nžky diaľka z mies.o Horná Simona 11 AK Junior Holič
Nžky diaľka z mies.o Hrnčiarová Simona 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky diaľka z mies.o Hrušecká Viktória 08 AK Junior Holič
Nžky diaľka z mies.o Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z mies.o Jančia Lucia 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky diaľka z mies.o Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra 345
Nžky diaľka z mies.o Kaplanová Nelly 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka z mies.o Kapsová Natália 09 AK Junior Holič
Nžky diaľka z mies.o Kepáková Emma 10 AK Junior Holič
Nžky diaľka z mies.o Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z mies.o Kralovičová Zuzana 08 AK Junior Holič
Nžky diaľka z mies.o Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 350
Nžky diaľka z mies.o 0 Krnčoková Marína 10 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 397
Nžky diaľka z mies.o Leanca Claudia Stefania 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z mies.o Majerčíková Paulína 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka z mies.o 0 Martinéz Sofia 14 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Mendelová Nina 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka z mies.o Nosáľová Barbora 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky diaľka z mies.o Ölvecká Adela 09 ŠK ŠOG Nitra 260
Nžky diaľka z mies.o Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 330
Nžky diaľka z mies.o Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 310
Nžky diaľka z mies.o Penciaková Sarah 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka z mies.o 0 Piešťanská Sára 10 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Ráczová Agáta 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka z mies.o Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 287
Nžky diaľka z mies.o Stachová Alexandra 09 Lesky´s runners
Nžky diaľka z mies.o Stehlíková Barbora 08 AK Junior Holič
Nžky diaľka z mies.o Stopová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka z mies.o Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 283
Nžky diaľka z mies.o Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 394
Nžky diaľka z mies.o Švardová Laura 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka z mies.o Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 410
Nžky diaľka z mies.o Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka z mies.o Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra 363
Nžky diaľka z mies.o Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z mies.o Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky guľa 2 kg Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava
Nžky guľa 2 kg Kralovičová Zuzana 08 AK Junior Holič
Nžky guľa 2 kg Kuráková Karolína 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky guľa 2 kg Šantavá Nela 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky guľa 2 kg Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky plná lopta 1kg 0 Gondová Natália 11 Naša atletika Bratislava
Nžky plná lopta 1kg 0 Gunárová Zuzana 11 Naša atletika Bratislava
Nžky plná lopta 1kg 0 Krnčoková Marína 10 Naša atletika Bratislava
Nžky plná lopta 1kg 0 Martinéz Sofia 14 Naša atletika Bratislava
Nžky plná lopta 1kg 0 Piešťanská Sára 10 Naša atletika Bratislava