<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M - ZsAZ v cezpoľnom behu jednotlivcov na rok 2019, Nové Zámky, 17. 11. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M cezpoľný beh Bachratý Roman 82 ŠK Jablonica
M cezpoľný beh Baláž Marek 84 Slovan Duslo Šaľa
M cezpoľný beh Bogdányi Ľuboš 79 Slovan Duslo Šaľa
M cezpoľný beh Čermák Gabriel 79 AK Junior Holič
M cezpoľný beh Flajžík Peter 93 AK Junior Holič
M cezpoľný beh Kopiar Jakub 99 Atletický klub AC Malacky
M cezpoľný beh Marenčík Ondrej 96 AK Junior Holič
M cezpoľný beh Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra
M cezpoľný beh Mészaros Jakub 91 Atletický club Nové Zámky (A)
M cezpoľný beh Miskolczi Róbert 84 Atletický club Nové Zámky (A)
M cezpoľný beh Skala Tomáš 95 AK Junior Holič
M cezpoľný beh Valachovič Jakub 85 Atletický club Nové Zámky (A)
M cezpoľný beh Zavadil Tomáš 81 ŠK Jablonica
J cezpoľný beh Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky (A)
J cezpoľný beh Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky (A)
J cezpoľný beh Markusek Matej 00 Atletický club Nové Zámky (A)
J cezpoľný beh Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica
J cezpoľný beh Slivka Pavol 01 Atletický oddiel Partizánske
Dci cezpoľný beh Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dci cezpoľný beh Čerešník Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Dci cezpoľný beh Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dci cezpoľný beh Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky (A)
Dci cezpoľný beh Hiadlovský Tadeáš 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dci cezpoľný beh Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany
Dci cezpoľný beh Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci cezpoľný beh Kováč Adam 03 Atletický klub Bojničky
Dci cezpoľný beh Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Dci cezpoľný beh Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dci cezpoľný beh Poracký Libor 03 Atletický club Nové Zámky (A)
Dci cezpoľný beh Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Dci cezpoľný beh Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky (A)
Dci cezpoľný beh Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra (A)
Žci cezpoľný beh Čmelka Marko 04 TJ Olympia Galanta
Žci cezpoľný beh Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Emanuel Radovan 04 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Žci cezpoľný beh Galaba Jakub 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci cezpoľný beh Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci cezpoľný beh Halász Alex 06 TJ Olympia Galanta
Žci cezpoľný beh Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Žci cezpoľný beh Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Žci cezpoľný beh Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci cezpoľný beh Kravárik Oliver 04 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Žci cezpoľný beh Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske (A)
Žci cezpoľný beh Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra (A)
Žci cezpoľný beh Orban Kryštof 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci cezpoľný beh Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta
Žci cezpoľný beh Poláček Dávid 05 Slovan Duslo Šaľa
Žci cezpoľný beh Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Žci cezpoľný beh Rákoci Samuel 04 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Žci cezpoľný beh Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra (A)
Žci cezpoľný beh Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Žci cezpoľný beh Šabík Bohumír 04 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Šiatinský Dominik 04 Atletický oddiel Partizánske (A)
Žci cezpoľný beh Škodák Filip 04 TJ Olympia Galanta
Žci cezpoľný beh Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske (A)
Žci cezpoľný beh Tóth Tomáš 04 TJ Olympia Galanta
Žci cezpoľný beh Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Žci cezpoľný beh Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Valko Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Žci cezpoľný beh Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Žci cezpoľný beh Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Žci cezpoľný beh Žembera Ján 05 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Mžci cezpoľný beh Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Mžci cezpoľný beh Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžci cezpoľný beh Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Mžci cezpoľný beh Hlaváček Marek 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci cezpoľný beh Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Mžci cezpoľný beh Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra
Mžci cezpoľný beh Kňažík Matej 07 TJ Olympia Galanta
Mžci cezpoľný beh Kordoš Matúš 07 TJ Olympia Galanta
Mžci cezpoľný beh Lencsés Noel 07 TJ Olympia Galanta
Mžci cezpoľný beh Lencsés Samuel 06 TJ Olympia Galanta
Mžci cezpoľný beh Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice 0:03:20
Mžci cezpoľný beh Marek Jaromír 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci cezpoľný beh Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžci cezpoľný beh Melo Michal 06 TJ Olympia Galanta
Mžci cezpoľný beh Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžci cezpoľný beh Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžci cezpoľný beh Szabó Maximilián 06 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžci cezpoľný beh Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Mžci cezpoľný beh Šiatinský Denis 07 Atletický oddiel Partizánske
Mžci cezpoľný beh Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžci cezpoľný beh Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske
Mžci cezpoľný beh Villem Martin 06 Atletický klub Šurany
Ž cezpoľný beh Hezká Zdenka 80 Slovan Duslo Šaľa
Ž cezpoľný beh Kocúriková Blažena 67 ŠK Jablonica (A)
Ž cezpoľný beh Kuchtová Dominika 99 AC Stavbár Nitra
Ž cezpoľný beh Kusendová Monika 94 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Ž cezpoľný beh Martišová Michala 83 ŠK Jablonica (A)
Ž cezpoľný beh Pastieriková Alexandra 79 Atletický klub Bojničky
Ž cezpoľný beh Seidlová Jana 73 Atletický oddiel Partizánske
Ž cezpoľný beh Truissard Mária 87 AK Junior Holič
Ž cezpoľný beh Vargová Dagmar 81 Atletický klub Bojničky
Ž cezpoľný beh Zíšková Miroslava 75 ŠK Jablonica (A)
Jky cezpoľný beh Stachová Anita 01 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dky cezpoľný beh Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky (A)
Dky cezpoľný beh Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky (A)
Dky cezpoľný beh Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica
Dky cezpoľný beh Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky (A)
Dky cezpoľný beh Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky cezpoľný beh Szabó Abigel 03 Atletický club Nové Zámky (A)
Dky cezpoľný beh Šabíková Beatrica 03 Atletický club Nové Zámky (A)
Dky cezpoľný beh Štrbová Barbora 03 AC Stavbár Nitra
Dky cezpoľný beh Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky (A)
Dky cezpoľný beh Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky cezpoľný beh Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra
Žky cezpoľný beh Audiová Adriana 05 Slovan Duslo Šaľa
Žky cezpoľný beh Czéreová Michaela 05 TJ Olympia Galanta
Žky cezpoľný beh Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica (A)
Žky cezpoľný beh Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Žky cezpoľný beh Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky (A)
Žky cezpoľný beh Hindáková Lucia 05 TJ Olympia Galanta
Žky cezpoľný beh Jelínková Emma 04 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky cezpoľný beh Kĺocová Ema 05 TJ Olympia Galanta
Žky cezpoľný beh Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica (A)
Žky cezpoľný beh Laktišová Eliška 04 Atletický club Nové Zámky (A)
Žky cezpoľný beh Lipovská Sofia 04 AC Stavbár Nitra
Žky cezpoľný beh Mészárosová Karolína 05 TJ Olympia Galanta
Žky cezpoľný beh Petríková Barbora 05 TJ Olympia Galanta
Žky cezpoľný beh Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica (A)
Žky cezpoľný beh Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky cezpoľný beh Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Žky cezpoľný beh Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Žky cezpoľný beh Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Žky cezpoľný beh Valášková Gréta 05 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Žky cezpoľný beh Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica (A)
Žky cezpoľný beh Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Žky cezpoľný beh Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Adamcová Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžky cezpoľný beh Bučková Romana 07 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžky cezpoľný beh Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky cezpoľný beh Gajdošová Žaneta 07 ŠK Atóm Levice (A) 0:03:35
Mžky cezpoľný beh Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica (A)
Mžky cezpoľný beh Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžky cezpoľný beh Horniaková Lenka 07 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžky cezpoľný beh Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky cezpoľný beh Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra (A)
Mžky cezpoľný beh Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica (A)
Mžky cezpoľný beh Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžky cezpoľný beh Kováčová Rebeka 07 TJ Olympia Galanta
Mžky cezpoľný beh Králiková Natália 06 ŠK Jablonica (A)
Mžky cezpoľný beh Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky cezpoľný beh Laktišová Simona 07 ŠK Atóm Levice (A) 0:03:30
Mžky cezpoľný beh Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta
Mžky cezpoľný beh Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra (A)
Mžky cezpoľný beh Mészárosová Nela 07 Slovan Duslo Šaľa
Mžky cezpoľný beh Miklóšová Karolína 07 ŠK Atóm Levice (A) 0:03:25
Mžky cezpoľný beh Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Moravská Debora 07 ŠK Atóm Levice (A) 0:03:35
Mžky cezpoľný beh Mutná Emma 06 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra (A)
Mžky cezpoľný beh Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica (A)
Mžky cezpoľný beh Ščúryová Lucia 06 TJ Olympia Galanta
Mžky cezpoľný beh Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžky cezpoľný beh Taricsová Kristína 06 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžky cezpoľný beh Turčeková Karin 07 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžky cezpoľný beh Tušková Lucia 07 TJ Olympia Galanta
Mžky cezpoľný beh Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžky cezpoľný beh Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky cezpoľný beh Znamínková Viktória 06 TJ Olympia Galanta
Mžky cezpoľný beh Židuljaková Adela 07 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžci cezpoľný beh Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky 0:02:00
Nžci cezpoľný beh Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta
Nžci cezpoľný beh Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica (A)
Nžci cezpoľný beh Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
Nžci cezpoľný beh Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Nžci cezpoľný beh Čunderlík Samuel 08 Slovan Duslo Šaľa
Nžci cezpoľný beh Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske (A) 0:02:01
Nžci cezpoľný beh Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Nžci cezpoľný beh Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci cezpoľný beh Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica (A)
Nžci cezpoľný beh Havlíček Jakub 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžci cezpoľný beh Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci cezpoľný beh Hričina Andrej 10 ŠK Atóm Levice 0:04:20
Nžci cezpoľný beh Chrvala Timotej 08 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Nžci cezpoľný beh Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci cezpoľný beh Kašiar Hugo 10 ŠK Atóm Levice 0:04:00
Nžci cezpoľný beh Keller Heiko 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžci cezpoľný beh Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky
Nžci cezpoľný beh Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžci cezpoľný beh Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci cezpoľný beh Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Nžci cezpoľný beh Kupči Marko 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci cezpoľný beh Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžci cezpoľný beh Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžci cezpoľný beh Martiš Peter 10 ŠK Jablonica (A)
Nžci cezpoľný beh Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžci cezpoľný beh Nosko Daniel 08 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Nžci cezpoľný beh Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžci cezpoľný beh Piši Oliver 08 TJ Olympia Galanta
Nžci cezpoľný beh Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany
Nžci cezpoľný beh Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Nžci cezpoľný beh Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Nžci cezpoľný beh Rošetzký Gabriel 09 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžci cezpoľný beh Sander Lukáš 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžci cezpoľný beh Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno
Nžci cezpoľný beh Šiatinský Dávid 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžci cezpoľný beh Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta
Nžci cezpoľný beh Úradník Tadeáš 09 Funny athletics Piešťany
Nžci cezpoľný beh Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica (A)
Nžci cezpoľný beh Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci cezpoľný beh Viskupič Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžky cezpoľný beh Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžky cezpoľný beh Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Nžky cezpoľný beh Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske (B)
Nžky cezpoľný beh Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta
Nžky cezpoľný beh Cablková Jana 09 ŠK Jablonica (A)
Nžky cezpoľný beh Cícerová Laura 09 ŠK Atóm Levice (A) 0:04:00
Nžky cezpoľný beh Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky cezpoľný beh Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžky cezpoľný beh Gáliková Eliška Ella Gáliková 08 Funny athletics Piešťany
Nžky cezpoľný beh Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky cezpoľný beh Haberajterová Laura 08 Atletický oddiel Partizánske (B)
Nžky cezpoľný beh Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky cezpoľný beh Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky cezpoľný beh Hlozáková Eliška 08 TJ Olympia Galanta
Nžky cezpoľný beh Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžky cezpoľný beh Hupková Stella 09 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky cezpoľný beh Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky cezpoľný beh Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky cezpoľný beh Jancová Aneta 08 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Nžky cezpoľný beh Jančia Lucia 08 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Nžky cezpoľný beh Klandúchová Natália 11 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Nžky cezpoľný beh Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače
Nžky cezpoľný beh Kozolková Liana 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky cezpoľný beh Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky cezpoľný beh Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica (A)
Nžky cezpoľný beh Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta
Nžky cezpoľný beh Kročková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Nžky cezpoľný beh Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky cezpoľný beh Laurová Romana 08 Atletický klub Šurany
Nžky cezpoľný beh Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžky cezpoľný beh Mandáková Karin 09 ŠK Atóm Levice (A) 0:04:20
Nžky cezpoľný beh Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Nžky cezpoľný beh Marková Markéta 09 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Nžky cezpoľný beh Marková Paulína 10 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Nžky cezpoľný beh Martišová Diana 08 ŠK Jablonica (A)
Nžky cezpoľný beh Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta
Nžky cezpoľný beh Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Nžky cezpoľný beh Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžky cezpoľný beh Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky cezpoľný beh Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky
Nžky cezpoľný beh Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžky cezpoľný beh Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky cezpoľný beh Rampašeková Miriam 10 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Nžky cezpoľný beh Rýdziová Nina 08 Atletický klub Bojničky
Nžky cezpoľný beh Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky cezpoľný beh Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Nžky cezpoľný beh Steinemannová Lucia Sofia 09 ŠK Atóm Levice (A) 0:04:10
Nžky cezpoľný beh Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske (B)
Nžky cezpoľný beh Šimlingerová Martina 08 ŠK Jablonica (A)
Nžky cezpoľný beh Štercelová Oľga 08 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky cezpoľný beh Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky cezpoľný beh Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky cezpoľný beh Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Nžky cezpoľný beh Tomková Laura 09 ŠK Atóm Levice (A) 0:04:20
Nžky cezpoľný beh Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky cezpoľný beh Tóthová Kristína 08 Slovan Duslo Šaľa
Nžky cezpoľný beh Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany
Nžky cezpoľný beh Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica (A)