<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M-SsAZ v cezpoľnom behu všetkých kategórií, Dudince, 9. 11. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M cezpoľný beh Bučo Robin 96 Atletický klub ZTS Martin
M cezpoľný beh Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
M cezpoľný beh Gibala Jozef 97 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A)
M cezpoľný beh Kačáni Peter 83 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A)
M cezpoľný beh Kopiar Jakub 99 Atletický klub AC Malacky
M cezpoľný beh Radler Radovan 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M cezpoľný beh Ursíny Peter 99 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A)
J cezpoľný beh Barto Aurel 01 Zdravie v pohybe Lučatín
J cezpoľný beh Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin
Dci cezpoľný beh Adam Alex 03 MAC REDOX Lučenec
Dci cezpoľný beh Didi Adam 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci cezpoľný beh Knor Martin 02 Atletický klub ZTS Martin
Dci cezpoľný beh Kocman Krištof 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26:35
Dci cezpoľný beh Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina
Dci cezpoľný beh Melicherčík Ján 02 AK Danica Zvolen
Dci cezpoľný beh Ulbricht Adam 02 Atletický klub ZTS Martin
Žci cezpoľný beh Adam Slavomír 04 Zdravie v pohybe Lučatín
Žci cezpoľný beh Bátovský Boris 05 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A)
Žci cezpoľný beh Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci cezpoľný beh Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom
Žci cezpoľný beh Husenica Marek 05 MŠk Žiar nad Hronom
Žci cezpoľný beh Jurica Juraj 04 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A)
Žci cezpoľný beh Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina
Žci cezpoľný beh Kubovčík Jaroslav 04 MŠk Žiar nad Hronom
Žci cezpoľný beh Kubovich Samuel 04 Atletický klub Krupina
Žci cezpoľný beh Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom
Žci cezpoľný beh Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom
Žci cezpoľný beh Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin
Žci cezpoľný beh Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno
Žci cezpoľný beh Rebidáš Šimon 05 Atletický klub ZTS Martin
Žci cezpoľný beh Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin
Žci cezpoľný beh Seifert Igor 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci cezpoľný beh Šarkézy Peter 04 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A)
Žci cezpoľný beh Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina
Mžci cezpoľný beh Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci cezpoľný beh Gaži Ján 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci cezpoľný beh Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec
Mžci cezpoľný beh Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžci cezpoľný beh Korčok Matej 07 Atletický klub Krupina
Mžci cezpoľný beh Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci cezpoľný beh Povinský Luboš 06 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci cezpoľný beh Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci cezpoľný beh Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen
Mžci cezpoľný beh Slezák Nicolas 06 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci cezpoľný beh Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin
Mžci cezpoľný beh Šoltés Peter 07 Zdravie v pohybe Lučatín
Mžci cezpoľný beh Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina
Ž cezpoľný beh Kopálová Stanislava 97 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Jky cezpoľný beh Hazuchová Líza 02 Zdravie v pohybe Lučatín
Jky cezpoľný beh Hurtišová Martina 00 Atletický klub ZTS Martin
Jky cezpoľný beh Liptáková Miroslava 01 AK Danica Zvolen
Dky cezpoľný beh Beňová Viktória 03 MŠk Žiar nad Hronom
Dky cezpoľný beh Danielova Nina 02 MŠk Žiar nad Hronom
Dky cezpoľný beh Galušková Kristína 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky cezpoľný beh Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky cezpoľný beh Černajová Ema 05 MŠk Žiar nad Hronom
Žky cezpoľný beh Danková Adela 05 AK Danica Zvolen
Žky cezpoľný beh Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom
Žky cezpoľný beh Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 8:46
Žky cezpoľný beh Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom
Žky cezpoľný beh Jakubíková Liliana 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky cezpoľný beh Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky cezpoľný beh Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky cezpoľný beh Kováčiková Barbora 04 AK Mostáreň Brezno
Žky cezpoľný beh Krupová Michaela 05 Atletický klub Krupina
Žky cezpoľný beh Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom
Žky cezpoľný beh Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin
Žky cezpoľný beh Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky
Žky cezpoľný beh Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen
Žky cezpoľný beh Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen
Žky cezpoľný beh Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky cezpoľný beh Rodová Martina 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky cezpoľný beh Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky
Žky cezpoľný beh Selecká Tereza 05 Zdravie v pohybe Lučatín
Žky cezpoľný beh Tamasiová Šarlota 05 AK Mostáreň Brezno
Žky cezpoľný beh Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno
Žky cezpoľný beh Urgelová Viktória 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky cezpoľný beh Viňanská Lucia 05 AK Danica Zvolen
Mžky cezpoľný beh Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky cezpoľný beh Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Boboková Ela 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Bratková Lýdia 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky cezpoľný beh Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky cezpoľný beh Dobrotova Dorota 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Garguláková Alžbeta 06 AK mesta Zvolen
Mžky cezpoľný beh Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžky cezpoľný beh Hrmová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky cezpoľný beh Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Húšťavová Zuzana 06 Atletický klub ZTS Martin
Mžky cezpoľný beh Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina
Mžky cezpoľný beh Ivaničová Viviene 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžky cezpoľný beh Karásková Diana 06 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Konôpková Elizabeth 09 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky cezpoľný beh Kopačková Sára 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky cezpoľný beh Kováčová Mária 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Králiková Zuzana 07 Atletický klub Krupina
Mžky cezpoľný beh Kubalová Nina 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžky cezpoľný beh Kubišová Emma 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Líškayová Lenka 06 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Lukáčová Eliška 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky cezpoľný beh Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžky cezpoľný beh Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Mešťanová Sofia 06 AK Mostáreň Brezno
Mžky cezpoľný beh Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky cezpoľný beh Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky cezpoľný beh Novánská Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky cezpoľný beh Novosedliaková Zoel 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky cezpoľný beh Ruckschlossová Karin 06 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Ruckschlossová Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Samulová Tatiana 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Šichtová Silvia 06 Atletický klub ZTS Martin
Mžky cezpoľný beh Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžky cezpoľný beh Vozárová Klára 06 AK Mostáreň Brezno
Mžky cezpoľný beh Zubáková Katarína 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci cezpoľný beh Botló Blahoslav 11 Atletický klub Krupina
Nžci cezpoľný beh Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžci cezpoľný beh Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina
Nžci cezpoľný beh Gajdošovci Oliver 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno
Nžci cezpoľný beh Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Husárik Lukáš 08 AK Danica Zvolen
Nžci cezpoľný beh Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno
Nžci cezpoľný beh Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci cezpoľný beh Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen
Nžci cezpoľný beh Mokrý Milan 10 AK Danica Zvolen
Nžci cezpoľný beh Moška Martin 08 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci cezpoľný beh Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno
Nžci cezpoľný beh Pasztor Dominik 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžci cezpoľný beh Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci cezpoľný beh Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno
Nžci cezpoľný beh Slezák Tom 08 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci cezpoľný beh Šichta Jakub 08 Atletický klub ZTS Martin
Nžci cezpoľný beh Škoda Jakub 09 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Nžci cezpoľný beh Štefík Krištof 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Troiak Matúš 08 Atletický klub Krupina
Nžci cezpoľný beh Valach Matej 10 Atletický klub Krupina
Nžci cezpoľný beh Vvong Marcos 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Antalová Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky cezpoľný beh Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 6:51
Nžky cezpoľný beh Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Boboková Linda 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Bošelová Ľuba 08 AK Danica Zvolen
Nžky cezpoľný beh Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Čížová Timea 08 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Dobrovodská Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Dúchajova Simonka 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Dzurová Sára 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky cezpoľný beh Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky cezpoľný beh Gregušová Viktória 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Jarotová Laura 08 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Nžky cezpoľný beh Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Kadlecová Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Karásková Nikola 08 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky cezpoľný beh Korčoková Hana 11 Atletický klub Krupina
Nžky cezpoľný beh Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky cezpoľný beh Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky cezpoľný beh Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Kuňáková Kristína 08 AK Mostáreň Brezno
Nžky cezpoľný beh Luprichová Ela 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky cezpoľný beh Mlynárčiková Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Mošková Timea 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Ondrejíková Laura 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky cezpoľný beh Póčová Ela 09 AK Mostáreň Brezno
Nžky cezpoľný beh Rajčanová Nela Vivien 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky cezpoľný beh Solíková Timea 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky cezpoľný beh Šišáková Tereza 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky cezpoľný beh Švantnerová Jela 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Tafernerová Ester 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Tatárová Michaela 08 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Tatárová Natália 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec