<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1.kolo mladší žiaci a žiačky, najmladší žiaci a žiačky + kontrolky, Bratislava, 12. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 1000 m Danečko Janko 05 ŠK Vital Bratislava 3:48.27
M 1000 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 3:19.42
M výška Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 150
M výška Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 130
M výška Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 127
M výška Šnírer Martin 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 150
Mžci 60 m Belluš Samo 07 Naša atletika 09.52
Mžci 60 m Boledovič Tomáš 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.27
Mžci 60 m Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.96
Mžci 60 m Gajdoš Martin 07 Naša atletika 10.3
Mžci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 08.34
Mžci 60 m Giertl Šimon 07 Naša atletika 09.41
Mžci 60 m Hiadlovský Matej 07 Naša atletika 09.6
Mžci 60 m Košťál Matúš 07 Naša atletika 10.5
Mžci 60 m Kuzmický Tomáš 07 AK Inter-SC Bratislava 10.10
Mžci 60 m Málek Lukáš 06 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.91
Mžci 60 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 09.52
Mžci 60 m Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.42
Mžci 60 m Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 09.00
Mžci 60 m Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.84
Mžci 60 m Salát Dávid 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.16
Mžci 600 m Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžci 600 m Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 1:57.38
Mžci 600 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 1:54.58
Mžci 600 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:55.89
Mžci 600 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 2:09.88
Mžci 600 m Šmelík Daniel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:03.96
Mžci 1000 m Salazar Francesco 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 3:22.92
Mžci 60m p 76,2-7,5 Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.95
Mžci 60m p 76,2-7,5 Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 11.79
Mžci 60m p 76,2-7,5 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 11.85
Mžci 60m p 76,2-7,5 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 11.36
Mžci 60m p 76,2-7,5 Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.74
Mžci 60m p 76,2-7,5 Meško Tomáš 07 Naša atletika
Mžci 60m p 76,2-7,5 Pech Rastislav 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci výška Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci výška Ondrášik Matej 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžci výška Ort-Mertl Allan 06 Atletický klub AC Malacky 135
Mžci výška Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 132
Mžci diaľka Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžci diaľka Belluš Samo 07 Naša atletika 420
Mžci diaľka Gajdoš Martin 07 Naša atletika
Mžci diaľka Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci diaľka Giertl Šimon 07 Naša atletika 368
Mžci diaľka Hiadlovský Matej 07 Naša atletika
Mžci diaľka Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 454
Mžci diaľka Košťál Matúš 07 Naša atletika 324
Mžci diaľka Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 395
Mžci diaľka Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 362
Mžci diaľka Málek Lukáš 06 KĽŠ KRYHA Bratislava 311
Mžci diaľka Meško Tomáš 07 Naša atletika 417
Mžci diaľka Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky
Mžci diaľka Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 409
Mžci diaľka Ondrášik Matej 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžci diaľka Ort-Mertl Allan 06 Atletický klub AC Malacky 370
Mžci diaľka Pech Rastislav 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci diaľka Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 377
Mžci diaľka Rybár Roderik 07 ŠK Vital Bratislava
Mžci diaľka Salát Dávid 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 453
Mžci diaľka Šmelík Daniel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 389
Mžci guľa 3 kg Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 06.99
Mžci kriket Belluš Samo 07 Naša atletika
Mžci kriket Boledovič Tomáš 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci kriket Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.36
Mžci kriket Gajdoš Martin 07 Naša atletika
Mžci kriket Giertl Šimon 07 Naša atletika 21.27
Mžci kriket Hiadlovský Matej 07 Naša atletika
Mžci kriket Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 48.38
Mžci kriket Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 33.84
Mžci kriket Kuzmický Tomáš 07 AK Inter-SC Bratislava
Mžci kriket Melkus Matúš 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 36.03
Mžci kriket Meško Tomáš 07 Naša atletika 37.74
Mžci kriket Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky
Mžci kriket Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 45.62
Mžci kriket Ort-Mertl Allan 06 Atletický klub AC Malacky 39.02
Mžci kriket Pech Rastislav 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci kriket Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci kriket Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 43.51
Mžci kriket Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 37.09
Ž 1000 m Švejdová Zuzana 02 Atletický klub AC Malacky
Ž výška Árendáš Linda 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 132
Ž výška Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava 130
Ž výška Spustová Emília 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 129
Ž výška Šťastná Adela 05 ŠK Vital Bratislava 140
Ž výška Thomann Hana Yumi 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 144
Ž výška Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 130
Ž výška Wágnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Ž výška Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 138
Mžky 60 m Alaksová Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.13
Mžky 60 m Becker Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.18
Mžky 60 m Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.09
Mžky 60 m Čaklošová Valentína 06 Naša atletika 09.40
Mžky 60 m Dávidová Lívia 06 Naša atletika 09.40
Mžky 60 m Durczoková Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.77
Mžky 60 m Glembová Klára 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.7
Mžky 60 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 09.80
Mžky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.69
Mžky 60 m Klementová Júlia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.38
Mžky 60 m Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.31
Mžky 60 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.27
Mžky 60 m Lovásová Viktória 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.43
Mžky 60 m Majerčíková Tereza 07 Naša atletika 09.77
Mžky 60 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.07
Mžky 60 m Michálková Natália 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.13
Mžky 60 m Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 09.78
Mžky 60 m Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 10.39
Mžky 60 m Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.04
Mžky 60 m Pulková Chiara Christin 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 60 m Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky 08.65
Mžky 60 m Rusnáková Zuzana 06 AK Slávia UK Bratislava 08.93
Mžky 60 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 10.00
Mžky 60 m Solárová Veronika 07 AK Inter-SC Bratislava
Mžky 60 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.82
Mžky 60 m Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.34
Mžky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.35
Mžky 60 m Tancerová Hanka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.83
Mžky 60 m Trgová Viktória 06 Naša atletika 08.53
Mžky 60 m Urszínyová Dominika 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 600 m Fornadeľová Michaela 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:15.50
Mžky 600 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 2:05.71
Mžky 600 m Grmanová Laura 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:57.55
Mžky 600 m Hubertová Danka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:57.78
Mžky 600 m Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 600 m Plavuchová Lucia 06 Naša atletika 2:05.01
Mžky 600 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 2:05.64
Mžky 600 m Trgová Viktória 06 Naša atletika 1:45.00
Mžky 60m p 76,2-7,5 Glembová Klára 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.23
Mžky 60m p 76,2-7,5 Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.50
Mžky výška Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 132
Mžky diaľka Becker Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 398
Mžky diaľka Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 390
Mžky diaľka Čaklošová Valentína 06 Naša atletika 360
Mžky diaľka Dávidová Lívia 06 Naša atletika 345
Mžky diaľka Glembová Klára 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 345
Mžky diaľka Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky diaľka Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 321
Mžky diaľka Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 391
Mžky diaľka Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 363
Mžky diaľka Majerčíková Tereza 07 Naša atletika 368
Mžky diaľka Michálková Natália 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 316
Mžky diaľka Pulková Chiara Christin 07 Atletický klub AC Malacky 357
Mžky diaľka Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky 366
Mžky diaľka Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 355
Mžky diaľka Solárová Veronika 07 AK Inter-SC Bratislava 325
Mžky diaľka Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava
Mžky guľa 3 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 06.61
Mžky guľa 3 kg Michálková Natália 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky guľa 3 kg Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky guľa 3 kg Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 05.99
Mžky kriket Alaksová Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 29.74
Mžky kriket Bendová Ema 07 Naša atletika 25.51
Mžky kriket Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 41.52
Mžky kriket Durczoková Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 15.19
Mžky kriket Klementová Júlia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky kriket Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 16.43
Mžky kriket Lovásová Viktória 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky kriket Majerčíková Tereza 07 Naša atletika 23.77
Mžky kriket Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky kriket Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 40.28
Mžky kriket Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky kriket Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 37.23
Mžky kriket Pulková Chiara Christin 07 Atletický klub AC Malacky 27.83
Mžky kriket Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky 27.45
Mžky kriket Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky kriket Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 29.84
Mžky kriket Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.19
Mžky kriket Tancerová Hanka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 17.62
Mžky kriket Urszínyová Dominika 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky kriket Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Baláž Ján 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky 09.89
Nžci 60 m Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.37
Nžci 60 m Gribenyuk Makar 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.15
Nžci 60 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 09.76
Nžci 60 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.17
Nžci 60 m Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.37
Nžci 60 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.87
Nžci 60 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.63
Nžci 60 m Kristin Alex 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.5
Nžci 60 m Krkoška Samuel 08 AK Slávia UK Bratislava 10.56
Nžci 60 m Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžci 60 m Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava
Nžci 60 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 09.96
Nžci 60 m Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.47
Nžci 60 m Syč Marek 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 60 m Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Tallo Ondrej 09 Naša atletika 11.90
Nžci 60 m Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 10.90
Nžci 60 m Tručka Daniel Eliáš 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 08.85
Nžci 60 m Wagner Damián 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.15
Nžci 60 m Závodský Samuel 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.59
Nžci 600 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 1:57.30
Nžci 600 m Kristin Alex 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:06.6
Nžci 60m p 76,2-7,5 Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci výška Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžci výška Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžci diaľka Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky 328
Nžci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 372
Nžci diaľka Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 379
Nžci diaľka Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 332
Nžci diaľka Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžci diaľka Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 384
Nžci diaľka Syč Marek 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky 337
Nžci diaľka Tallo Ondrej 09 Naša atletika
Nžci diaľka Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 328
Nžci diaľka Tručka Daniel Eliáš 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci diaľka Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 381
Nžci diaľka Wagner Damián 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 366
Nžci diaľka Závodský Samuel 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 376
Nžci guľa 2 kg Baláž Ján 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci kriket Baláž Ján 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci kriket Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci kriket Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci kriket Gribenyuk Makar 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci kriket Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 32.90
Nžci kriket Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci kriket Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci kriket Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci kriket Krkoška Samuel 08 AK Slávia UK Bratislava 21.49
Nžci kriket Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava
Nžci kriket Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 31.43
Nžci kriket Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 28.33
Nžci kriket Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci kriket Tallo Ondrej 09 Naša atletika
Nžci kriket Tručka Daniel Eliáš 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci kriket Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 32.80
Nžci kriket Wagner Damián 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.97
Nžci kriket Závodský Samuel 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.51
Nžky 60 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika 09.66
Nžky 60 m Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.21
Nžky 60 m Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava 09.34
Nžky 60 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika 11.24
Nžky 60 m Fábryová Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.87
Nžky 60 m Jačeková Emma 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.90
Nžky 60 m Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.43
Nžky 60 m Melíšková Michaela Nelly 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.02
Nžky 60 m Mrhalová Anna 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.69
Nžky 60 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Pleschová Júlia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.03
Nžky 60 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.32
Nžky 60 m Pulcová Vanesa Lili 08 Naša atletika 10.1
Nžky 60 m Šidlíková Vesna 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 09.20
Nžky 60 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava 2:03.19
Nžky 600 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 600 m Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 600 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 600 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 2:23.58
Nžky diaľka Bortlíková Lucia 08 Naša atletika 347
Nžky diaľka Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 398
Nžky diaľka Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava 389
Nžky diaľka Dubajová Sofia 09 Naša atletika 296
Nžky diaľka Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 345
Nžky diaľka Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 271
Nžky diaľka Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 355
Nžky diaľka Pulcová Vanesa Lili 08 Naša atletika 347
Nžky diaľka Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 293
Nžky guľa 2 kg Jačeková Emma 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 06.52
Nžky kriket Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 14.82
Nžky kriket Dubajová Sofia 09 Naša atletika 08.26
Nžky kriket Jačeková Emma 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky kriket Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky kriket Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky kriket Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.15
Nžky kriket Melíšková Michaela Nelly 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky kriket Mrhalová Anna 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky kriket Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky kriket Pleschová Júlia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky kriket Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 18.61
Nžky kriket Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky kriket Šidlíková Vesna 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky kriket Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky kriket Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky