Mžci |
60 m |
|
Bakai Mário |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.27 |
|
Mžci |
60 m |
|
Bielik Richard |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.56 |
|
Mžci |
60 m |
|
Bojda Samuel |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.59 |
|
Mžci |
60 m |
|
Čaprda Jakub |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Dávid Peter |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.77 |
|
Mžci |
60 m |
|
Dobiáš Daniel |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.91 |
|
Mžci |
60 m |
|
Fico Adrián |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.35 |
|
Mžci |
60 m |
|
Gaj Bruno |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.68 |
|
Mžci |
60 m |
|
Gargalík Gregor |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.93 |
|
Mžci |
60 m |
|
Halász Alex |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.59 |
|
Mžci |
60 m |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.96 |
|
Mžci |
60 m |
|
Horný Jakub |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.08 |
|
Mžci |
60 m |
|
Hurta Samuel |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.74 |
|
Mžci |
60 m |
|
Janota Eduard |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Kaufman Timotej |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.87 |
|
Mžci |
60 m |
|
Kňažík Matej |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.84 |
|
Mžci |
60 m |
|
Kovársky Andrej |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.10 |
|
Mžci |
60 m |
|
Kubica Michal |
07 |
ŠK Jablonica |
|
09.37 |
|
Mžci |
60 m |
|
Kubíček Filip |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.46 |
|
Mžci |
60 m |
|
Laczkó Adam |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.97 |
|
Mžci |
60 m |
|
Libich Šimon |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.51 |
|
Mžci |
60 m |
|
Mako Peter |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Marek Jaromír |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.76 |
|
Mžci |
60 m |
|
Melo Michal |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.82 |
|
Mžci |
60 m |
|
Mészáros Lukáš |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.35 |
|
Mžci |
60 m |
|
Pecko Róbert |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.66 |
|
Mžci |
60 m |
|
Petrík Timotej |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Repa Samuel |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.05 |
|
Mžci |
60 m |
|
Rolinec Michal |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Ryšavý Pavel |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.69 |
|
Mžci |
60 m |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.03 |
|
Mžci |
60 m |
|
Sidor Nikolas |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.06 |
|
Mžci |
60 m |
|
Szíjjártó Maxim |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.91 |
|
Mžci |
60 m |
|
Šándor Rastislav |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.71 |
|
Mžci |
60 m |
|
Tóth Tomáš |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.82 |
|
Mžci |
60 m |
|
Tvrdý Lukáš |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07.60 |
|
Mžci |
60 m |
|
Vontorčík Adam František |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.40 |
|
Mžci |
60 m |
|
Záležák Matej |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Závodný Leo |
11 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Zeman Jakub |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.70 |
|
Mžci |
150 m |
|
Bartoš Juraj |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
25.28 |
|
Mžci |
150 m |
|
Broďáni Martin |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.61 |
|
Mžci |
150 m |
|
Fico Adrián |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
22.79 |
|
Mžci |
150 m |
|
Haberern Richard |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
20.94 |
|
Mžci |
150 m |
|
Halanda Filip |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
27.73 |
|
Mžci |
150 m |
|
Handl Richard |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.81 |
|
Mžci |
150 m |
|
Hartl Andrej |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Hendricken Evan |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Hrdlička Adam |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
21.54 |
|
Mžci |
150 m |
|
Král Adam |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
20.27 |
|
Mžci |
150 m |
|
Polák Richard |
06 |
AK Junior Holič |
|
23.17 |
|
Mžci |
150 m |
|
Požgaj Jerguš |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.17 |
|
Mžci |
150 m |
|
Róža Samuel Sebastian |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.20 |
|
Mžci |
150 m |
|
Stranovský Viktor |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.30 |
|
Mžci |
150 m |
|
Štercel Róbert |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.57 |
|
Mžci |
150 m |
|
Zuberec Milan |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
28.01 |
|
Mžci |
600 m |
|
Bilanič Ján |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Gargalík Gregor |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
1:59.91 |
|
Mžci |
600 m |
|
Gašparovič Samuel |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:11.99 |
|
Mžci |
600 m |
|
Grujbár Dušan |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:13.55 |
|
Mžci |
600 m |
|
Haberern Richard |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
1:53.87 |
|
Mžci |
600 m |
|
Handl Richard |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:02.33 |
|
Mžci |
600 m |
|
Hindák Miroslav |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Hlaváček Marek |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:02.31 |
|
Mžci |
600 m |
|
Janota Eduard |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:07.81 |
|
Mžci |
600 m |
|
Kaufman Timotej |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:42.02 |
|
Mžci |
600 m |
|
Kordoš Matúš |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Krepop Samuel |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:05.12 |
|
Mžci |
600 m |
|
Kubala Matúš |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:00.33 |
|
Mžci |
600 m |
|
Kubovčiak Nikolaj |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
2:26.43 |
|
Mžci |
600 m |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Lencsés Noel |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Lencsés Samuel |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:51.73 |
|
Mžci |
600 m |
|
Mako Peter |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:30.79 |
|
Mžci |
600 m |
|
Mészáros Lukáš |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:04.07 |
|
Mžci |
600 m |
|
Petríček Šimon |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:03.97 |
|
Mžci |
600 m |
|
Petrík Timotej |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Petrovič Natan |
06 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
1:43.66 |
|
Mžci |
600 m |
|
Poláček Adam |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:11.61 |
|
Mžci |
600 m |
|
Polák Richard |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Pribula Juraj |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:26.99 |
|
Mžci |
600 m |
|
Rolinec Michal |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Ryšavý Pavel |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:25.27 |
|
Mžci |
600 m |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:04.02 |
|
Mžci |
600 m |
|
Sedlák Peter |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:10.10 |
|
Mžci |
600 m |
|
Stranovský Viktor |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:15.04 |
|
Mžci |
600 m |
|
Szíjjártó Maxim |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Szorád Michal |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
1:56.51 |
|
Mžci |
600 m |
|
Šilhavý Peter |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:08.13 |
|
Mžci |
600 m |
|
Veselý Filip |
06 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
1:58.03 |
|
Mžci |
600 m |
|
Vontorčík Adam František |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Buday Peter |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
5:35.83 |
|
Mžci |
1500 m |
|
Čík Tristan |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
6:11.92 |
|
Mžci |
1500 m |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
5:17.52 |
|
Mžci |
1500 m |
|
Kňaško Marcel |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
6:16.11 |
|
Mžci |
1500 m |
|
Kňažík Matej |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Kovársky Andrej |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Kubíček Filip |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
5:43.09 |
|
Mžci |
1500 m |
|
Melo Michal |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
6:02.00 |
|
Mžci |
1500 m |
|
Štercel Róbert |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
5:20.58 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Broďáni Martin |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.19 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Forro Nikolas |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
13.39 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Gašparovič Samuel |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Hendricken Evan |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
10.62 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Hlaváček Marek |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
14.36 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Horňák Maroš |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
11.13 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kubica Michal |
07 |
ŠK Jablonica |
|
12.74 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Mészáros Lukáš |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Pecko Róbert |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.95 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Poláček Adam |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.62 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Róža Samuel Sebastian |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
12.21 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Sidor Nikolas |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
12.41 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
11.36 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.16 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Zeman Jakub |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Bartoš Juraj |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Hartl Andrej |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
12:26.31 |
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Zuberec Milan |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
16:26.06 |
|
Mžci |
výška |
|
Bednár Martin |
07 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Bičan David Dexter |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
125 |
|
Mžci |
výška |
|
Buday Peter |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
126 |
|
Mžci |
výška |
|
Dávid Peter |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
125 |
|
Mžci |
výška |
|
Král Adam |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
115 |
|
Mžci |
výška |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
145 |
|
Mžci |
výška |
|
Sidor Nikolas |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
132 |
|
Mžci |
výška |
|
Veselý Filip |
06 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
150 |
|
Mžci |
výška |
|
Zeman Jakub |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Bednár Martin |
07 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Bičan David Dexter |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
375 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Bilanič Ján |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Fico Adrián |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
380 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Forro Nikolas |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
380 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Frýdl Jakub |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
352 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Grujbár Dušan |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
397 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Hindák Miroslav |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
372 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Horňák Maroš |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
414 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
367 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Kovács Sebastián |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Krepop Samuel |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
445 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Kubala Matúš |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
416 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
471 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Lencsés Noel |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Lencsés Samuel |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
329 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Nduka Samuel |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
473 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Petríček Šimon |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
359 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Petrovič Natan |
06 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
411 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Pribula Juraj |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
333 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Sedlák Peter |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
380 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Szorád Michal |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
419 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Šilhavý Peter |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
456 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Válek David |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Veselý Filip |
06 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
395 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Záležák Matej |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Bakai Mário |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
06.59 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Batka Lukáš |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.24 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Čaprda Jakub |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
06.55 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Černý Ivan |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11.00 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Dobiáš Daniel |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
07.79 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Felber Marek |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.53 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
07.69 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Horváth Matúš |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Kovács Sebastián |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
04.03 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Laczkó Adam |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
07.66 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Repa Samuel |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
08.32 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Sádovský Jakub |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
05.79 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Sako Simon |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.59 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Tvrdý Lukáš |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Záležák Matej |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
06.05 |
|
Mžci |
kriket |
|
Bielik Richard |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
29.61 |
|
Mžci |
kriket |
|
Bilanič Ján |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
32.49 |
|
Mžci |
kriket |
|
Bojda Samuel |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
29.34 |
|
Mžci |
kriket |
|
Broďáni Martin |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
36.80 |
|
Mžci |
kriket |
|
Čík Tristan |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
39.68 |
|
Mžci |
kriket |
|
Dávid Peter |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
32.17 |
|
Mžci |
kriket |
|
Gaj Bruno |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
32.47 |
|
Mžci |
kriket |
|
Halanda Filip |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Halász Alex |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
48.67 |
|
Mžci |
kriket |
|
Horný Jakub |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
28.75 |
|
Mžci |
kriket |
|
Horváth Matúš |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
24.87 |
|
Mžci |
kriket |
|
Hurta Samuel |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
33.15 |
|
Mžci |
kriket |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
28.18 |
|
Mžci |
kriket |
|
Kordoš Matúš |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Kovársky Andrej |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
32.45 |
|
Mžci |
kriket |
|
Kubica Michal |
07 |
ŠK Jablonica |
|
32.87 |
|
Mžci |
kriket |
|
Libich Šimon |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
30.17 |
|
Mžci |
kriket |
|
Mako Peter |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
22.28 |
|
Mžci |
kriket |
|
Marek Jaromír |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
18.78 |
|
Mžci |
kriket |
|
Nduka Samuel |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
50.27 |
|
Mžci |
kriket |
|
Pecko Róbert |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
43.06 |
|
Mžci |
kriket |
|
Petrík Timotej |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
34.40 |
|
Mžci |
kriket |
|
Polák Richard |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Požgaj Jerguš |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Sádovský Jakub |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
42.78 |
|
Mžci |
kriket |
|
Sedlák Peter |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
27.83 |
|
Mžci |
kriket |
|
Sojka Martin |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
40.82 |
|
Mžci |
kriket |
|
Šándor Rastislav |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Šilhavý Peter |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.88 |
|
Mžci |
kriket |
|
Tvrdý Lukáš |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Válek David |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
36.14 |
|
Mžci |
kriket |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
53.51 |
|
Mžci |
kriket |
|
Vontorčík Adam František |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
24.18 |
|
Mžci |
kriket |
|
Záležák Matej |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Závodný Leo |
11 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
24.61 |
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Bartoš Juraj |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Batka Lukáš |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Bičan David Dexter |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Bielik Richard |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Čík Tristan |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Forro Nikolas |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Frýdl Jakub |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Gašparovič Samuel |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Grujbár Dušan |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Haberern Richard |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Halász Alex |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Hartl Andrej |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Hendricken Evan |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Hindák Miroslav |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Hrdlička Adam |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kňažík Matej |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kordoš Matúš |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kovács Sebastián |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Krepop Samuel |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kubala Matúš |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kubíček Filip |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kubovčiak Nikolaj |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Laczkó Adam |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Lencsés Noel |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Lencsés Samuel |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Libich Šimon |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Marek Jaromír |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Melo Michal |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Petríček Šimon |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Pribula Juraj |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Repa Samuel |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Ryšavý Pavel |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Sako Simon |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Sojka Martin |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Šándor Rastislav |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Závodný Leo |
11 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Zuberec Milan |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Antalová Klára |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.51 |
|
Mžky |
60 m |
|
Bartoňová Vivien |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.96 |
|
Mžky |
60 m |
|
Belanská Veronika |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.20 |
|
Mžky |
60 m |
|
Benčaťová Emma |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
10.25 |
|
Mžky |
60 m |
|
Bieliková Paulína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.39 |
|
Mžky |
60 m |
|
Bojdová Lucia |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.35 |
|
Mžky |
60 m |
|
Bugárová Noémi |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.70 |
|
Mžky |
60 m |
|
Dobi Olívia |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.07 |
|
Mžky |
60 m |
|
Dodrvová Andrea |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.99 |
|
Mžky |
60 m |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.65 |
|
Mžky |
60 m |
|
Fabiánová Šejla |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.72 |
|
Mžky |
60 m |
|
Gahurová Miriam |
06 |
AK Junior Holič |
|
09.95 |
|
Mžky |
60 m |
|
Gbelcová Adela |
07 |
ŠK Jablonica |
|
09.39 |
|
Mžky |
60 m |
|
Gorbatenková Simona |
06 |
AK Junior Holič |
|
09.94 |
|
Mžky |
60 m |
|
Gorbatenková Sofia |
06 |
AK Junior Holič |
|
09.87 |
|
Mžky |
60 m |
|
Hlaváčková Alicia |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.70 |
|
Mžky |
60 m |
|
Hobothová Mária |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Chovancová Martina |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.88 |
|
Mžky |
60 m |
|
Indrišková Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Jurčáková Katarína |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.72 |
|
Mžky |
60 m |
|
Jursová Magdaléna |
07 |
ŠK Jablonica |
|
09.66 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kajanovičová Veronika |
06 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
10.25 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kiesel Stela |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.07 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kohoutová Christina Zahara |
07 |
AK Junior Holič |
|
09.68 |
|
Mžky |
60 m |
|
Komínková Nikol |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
10.46 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kotasová Ema |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.60 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kováčová Dominika |
07 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
09.95 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kováčová Rebeka |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.63 |
|
Mžky |
60 m |
|
Laluchová Lenka |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.25 |
|
Mžky |
60 m |
|
Lisyová Sofia |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.11 |
|
Mžky |
60 m |
|
Luisa Krakou |
07 |
AK Junior Holič |
|
10.22 |
|
Mžky |
60 m |
|
Lukáčková Zuzana |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.64 |
|
Mžky |
60 m |
|
Macháčková Karolína |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.50 |
|
Mžky |
60 m |
|
Maniačková Magdaléna |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.88 |
|
Mžky |
60 m |
|
Mehager Hana Mária |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.44 |
|
Mžky |
60 m |
|
Michalčíková Bianka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.53 |
|
Mžky |
60 m |
|
Molnárová Lilien |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
11.00 |
|
Mžky |
60 m |
|
Novotová Martina |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.08 |
|
Mžky |
60 m |
|
Oravcová Veronika |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.63 |
|
Mžky |
60 m |
|
Orelová Laura |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.27 |
|
Mžky |
60 m |
|
Péková Veronika |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11.00 |
|
Mžky |
60 m |
|
Penzešová Alexandra |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.02 |
|
Mžky |
60 m |
|
Petrovičová Sofia |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Pillerová Martina |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.20 |
|
Mžky |
60 m |
|
Pintérová Sofia |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.65 |
|
Mžky |
60 m |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.88 |
|
Mžky |
60 m |
|
Raymonds Ella |
07 |
AK Junior Holič |
|
09.44 |
|
Mžky |
60 m |
|
Reháková Karolína |
07 |
AK Junior Holič |
|
11.81 |
|
Mžky |
60 m |
|
Reptová Katarína |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
11.86 |
|
Mžky |
60 m |
|
Seidelová Lea |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Strapeková Johanna |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.76 |
|
Mžky |
60 m |
|
Svatíková Tamara |
07 |
ŠK Jablonica |
|
09.06 |
|
Mžky |
60 m |
|
Sýkorová Natália |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.52 |
|
Mžky |
60 m |
|
Šándorová Katarína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Šarudiová Diana |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
10.60 |
|
Mžky |
60 m |
|
Ščúryová Lucia |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.13 |
|
Mžky |
60 m |
|
Šeniglová Bianka |
06 |
AK Junior Holič |
|
09.18 |
|
Mžky |
60 m |
|
Šiková Nela |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.39 |
|
Mžky |
60 m |
|
Šiková Sara |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.29 |
|
Mžky |
60 m |
|
Šimurková Petra |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.12 |
|
Mžky |
60 m |
|
Šurinová Kristína |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
10.72 |
|
Mžky |
60 m |
|
Švachová Petra |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.70 |
|
Mžky |
60 m |
|
Valachová Vanesa |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.84 |
|
Mžky |
60 m |
|
Zacharová Zoja |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.88 |
|
Mžky |
150 m |
|
Adamcová Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.85 |
|
Mžky |
150 m |
|
Benkovičová Edit |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.78 |
|
Mžky |
150 m |
|
Cepková Lýdia |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Czaková Natália |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
22.04 |
|
Mžky |
150 m |
|
Goriláková Tamara |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.20 |
|
Mžky |
150 m |
|
Hajdu Lila |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
26.92 |
|
Mžky |
150 m |
|
Konečná Lívia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
26.14 |
|
Mžky |
150 m |
|
Králiková Natália |
06 |
ŠK Jablonica |
|
23.35 |
|
Mžky |
150 m |
|
Kubíčková Tereza |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
23.35 |
|
Mžky |
150 m |
|
Kubová Karin |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
22.90 |
|
Mžky |
150 m |
|
Kuglérová Tiana |
07 |
ŠK Jablonica |
|
25.34 |
|
Mžky |
150 m |
|
Kužmová Natália |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
28.66 |
|
Mžky |
150 m |
|
Maršalová Viktória |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
24.52 |
|
Mžky |
150 m |
|
Masárová Nina |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
26.50 |
|
Mžky |
150 m |
|
Michálková Natália |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Navarová Tea |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.69 |
|
Mžky |
150 m |
|
Némethová Tereza |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.53 |
|
Mžky |
150 m |
|
Nováková Karin |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.29 |
|
Mžky |
150 m |
|
Novotová Martina |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Odlerová Mária |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
23.32 |
|
Mžky |
150 m |
|
Pálinkášová Sofia |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Pavelková Bibiana |
07 |
ŠK Jablonica |
|
25.83 |
|
Mžky |
150 m |
|
Pavelková Dominika |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
27.12 |
|
Mžky |
150 m |
|
Porubčinová Anna |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Prvá Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.04 |
|
Mžky |
150 m |
|
Rezničeková Simona |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.45 |
|
Mžky |
150 m |
|
Rosinská Simona |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
26.24 |
|
Mžky |
150 m |
|
Sárazová Eva |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.74 |
|
Mžky |
150 m |
|
Vassová Karolína |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
26.01 |
|
Mžky |
150 m |
|
Vojteková Katarína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Vojtíšková Adriana |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Žatková Viola |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
24.12 |
|
Mžky |
600 m |
|
Abelovičová Denisa |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Antalová Klára |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:56.60 |
|
Mžky |
600 m |
|
Baloghová Viktoria |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
2:32.71 |
|
Mžky |
600 m |
|
Benčaťová Emma |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
2:10.75 |
|
Mžky |
600 m |
|
Beňová Karin |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Bieliková Paulína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
1:54.80 |
|
Mžky |
600 m |
|
Bonová Zoé |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
2:15.85 |
|
Mžky |
600 m |
|
Čemanová Lea |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Čudaiová Viktória |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:04.15 |
|
Mžky |
600 m |
|
Drahovská Eliška |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
1:55.42 |
|
Mžky |
600 m |
|
Ďuríčková Sabina |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
2:27.29 |
|
Mžky |
600 m |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:11.34 |
|
Mžky |
600 m |
|
Gašpárková Eliška |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
1:55.18 |
|
Mžky |
600 m |
|
Goriláková Tamara |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:07.24 |
|
Mžky |
600 m |
|
Hanusová Karolína |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:07.70 |
|
Mžky |
600 m |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:12.59 |
|
Mžky |
600 m |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:10.27 |
|
Mžky |
600 m |
|
Jurčáková Katarína |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:20.02 |
|
Mžky |
600 m |
|
Kajanovičová Veronika |
06 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
2:14.70 |
|
Mžky |
600 m |
|
Kiesel Stela |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:19.62 |
|
Mžky |
600 m |
|
Kisléghyová Karin |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:23.87 |
|
Mžky |
600 m |
|
Kotasová Ema |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Kováčová Dominika |
07 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
2:08.39 |
|
Mžky |
600 m |
|
Kuglérová Tiana |
07 |
ŠK Jablonica |
|
2:11.52 |
|
Mžky |
600 m |
|
Lieskovská Hanka |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:39.21 |
|
Mžky |
600 m |
|
Luisa Krakou |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Lukáčková Zuzana |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
2:19.74 |
|
Mžky |
600 m |
|
Luptáková Liana |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Masárová Sofia |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
2:03.88 |
|
Mžky |
600 m |
|
Miháliková Emma |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:05.88 |
|
Mžky |
600 m |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Novotná Anna Kateřina |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:18.83 |
|
Mžky |
600 m |
|
Oravcová Veronika |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:18.48 |
|
Mžky |
600 m |
|
Orelová Laura |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
1:53.34 |
|
Mžky |
600 m |
|
Páleníková Emma |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
1:55.46 |
|
Mžky |
600 m |
|
Pálinkášová Sofia |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Pavelková Bibiana |
07 |
ŠK Jablonica |
|
2:19.81 |
|
Mžky |
600 m |
|
Petrovičová Sofia |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:34.11 |
|
Mžky |
600 m |
|
Prvá Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:06.45 |
|
Mžky |
600 m |
|
Seidelová Lea |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Svatíková Tamara |
07 |
ŠK Jablonica |
|
1:51.96 |
|
Mžky |
600 m |
|
Sýkorová Natália |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:09.20 |
|
Mžky |
600 m |
|
Šándorová Katarína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:21.12 |
|
Mžky |
600 m |
|
Šimurková Petra |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
1:55.43 |
|
Mžky |
600 m |
|
Šurinová Alena |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:16.12 |
|
Mžky |
600 m |
|
Švachová Petra |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:03.68 |
|
Mžky |
600 m |
|
Tokošová Vanesa |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:03.12 |
|
Mžky |
600 m |
|
Valachová Vanesa |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:08.41 |
|
Mžky |
600 m |
|
Vetríková Vanesa |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
2:04.59 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Ciklaminiová Andrea |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
5:41.69 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Dodrvová Andrea |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Gorbatenková Simona |
06 |
AK Junior Holič |
|
5:53.41 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Kmeťová Daniela |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Kováčová Zuzana |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
6:43.01 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Maniačková Magdaléna |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
6:31.01 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Mehager Hana Mária |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
5:26.23 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Šebestová Sára |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Tormová Lenka |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
7:07.62 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Vendžúrová Hana |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
5:58.63 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Belanská Veronika |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Bonová Zoé |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
12.01 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Bugárová Noémi |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.76 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Dobi Olívia |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
13.31 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Gahurová Miriam |
06 |
AK Junior Holič |
|
14.65 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Gašpárková Eliška |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.90 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Horváthová Daria |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.97 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
12.27 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Králiková Natália |
06 |
ŠK Jablonica |
|
12.10 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Mlíchová Kamila |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.81 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
13.01 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.83 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Střelcová Ema |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
13.75 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Šurinová Alena |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
14.18 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Vetríková Vanesa |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
12.10 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Zacharová Zoja |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
13.05 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Závodská Lucia |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Adamcová Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
15:29.68 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Bojdová Lucia |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Fúsková Alexandra |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Holková Liliana |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
11:50.22 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Kachlíková Liliana |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Kubíčková Tereza |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
12:07.09 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Petríková Simona |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Vojtíšková Adriana |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Žiaková Mária |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
12:53.63 |
|
Mžky |
výška |
|
Benkovicsová Tamara |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
130 |
|
Mžky |
výška |
|
Beňová Karin |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Cepková Lýdia |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
142 |
|
Mžky |
výška |
|
Dúbravská Veronika |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
115 |
|
Mžky |
výška |
|
Gorbatenková Sofia |
06 |
AK Junior Holič |
|
132 |
|
Mžky |
výška |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
142 |
|
Mžky |
výška |
|
Hlaváčková Alicia |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
115 |
|
Mžky |
výška |
|
Kohoutová Christina Zahara |
07 |
AK Junior Holič |
|
125 |
|
Mžky |
výška |
|
Lieskovská Hanka |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Lukáčková Zuzana |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
125 |
|
Mžky |
výška |
|
Mlíchová Kamila |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
135 |
|
Mžky |
výška |
|
Moravčíková Dorotka |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
120 |
|
Mžky |
výška |
|
Rakusová Natália |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
115 |
|
Mžky |
výška |
|
Repaská Radoslava |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Šiková Nela |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
110 |
|
Mžky |
výška |
|
Šiková Sara |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
125 |
|
Mžky |
výška |
|
Tokošová Vanesa |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
120 |
|
Mžky |
výška |
|
Vetríková Vanesa |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
127 |
|
Mžky |
výška |
|
Zacharová Lujza |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
120 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Baloghová Viktoria |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
343 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Benkovicsová Tamara |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
392 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Ciklaminiová Andrea |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
421 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Čemanová Lea |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
309 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Čudaiová Viktória |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
377 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Drahovská Eliška |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
378 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Dúbravská Veronika |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
324 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Gašpárková Eliška |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
426 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
428 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Hanusová Karolína |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
416 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Hidvégiová Hana |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Horváthová Daria |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
449 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
445 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Karnošová Tamara |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Kisléghyová Karin |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
353 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Kojšová Helena |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
333 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Kováčová Dominika |
07 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Masárová Sofia |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
360 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Mihočková Patrícia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
372 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Mónosiová Sára |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
389 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Moravčíková Dorotka |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
336 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Nižnanová Ema |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
285 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Novotná Anna Kateřina |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Páleníková Emma |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
399 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Petrovičová Katarína |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Rakusová Natália |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
395 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Repaská Radoslava |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Sárazová Eva |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
350 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Slezáková ViktóriaMart |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
394 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Šebestová Sára |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
400 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Šimončičová Adela |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
339 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Vaculková Gabriela |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
303 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Vajdová Tamara |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Vendžúrová Hana |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
374 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Zacharová Lujza |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Závodská Lucia |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Znamínková Viktória |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
393 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Ayiba Loreal |
07 |
AK Junior Holič |
|
08.23 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Benkovičová Edit |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
06.58 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Bučková Tamara |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
07.43 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Fúsková Alexandra |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
06.45 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07.85 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Kováčová Zuzana |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
06.48 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Králiková Natália |
06 |
ŠK Jablonica |
|
07.77 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Kubíčková Tereza |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
06.76 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Kubová Karin |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
06.70 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Maršalová Viktória |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
05.38 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Masárová Nina |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Mihalovičová Silvia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
07.22 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Mináriková Simona |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
06.32 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Mónosiová Sára |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
07.12 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Penzešová Alexandra |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Petríková Simona |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
04.78 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.50 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Raymonds Ella |
07 |
AK Junior Holič |
|
05.62 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Šimončičová Adela |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
06.36 |
|
Mžky |
kriket |
|
Abelovičová Denisa |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
22.17 |
|
Mžky |
kriket |
|
Bartoňová Vivien |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
38.91 |
|
Mžky |
kriket |
|
Dodrvová Andrea |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
18.27 |
|
Mžky |
kriket |
|
Fabiánová Šejla |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Gbelcová Adela |
07 |
ŠK Jablonica |
|
37.78 |
|
Mžky |
kriket |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
27.54 |
|
Mžky |
kriket |
|
Hidvégiová Hana |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
23.46 |
|
Mžky |
kriket |
|
Chovancová Martina |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
41.45 |
|
Mžky |
kriket |
|
Indrišková Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
13.42 |
|
Mžky |
kriket |
|
Jurčáková Katarína |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
15.87 |
|
Mžky |
kriket |
|
Jursová Magdaléna |
07 |
ŠK Jablonica |
|
29.20 |
|
Mžky |
kriket |
|
Kajanovičová Veronika |
06 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Karnošová Tamara |
07 |
AK Junior Holič |
|
20.81 |
|
Mžky |
kriket |
|
Kojšová Helena |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
28.90 |
|
Mžky |
kriket |
|
Komínková Nikol |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
22.23 |
|
Mžky |
kriket |
|
Kováčová Dominika |
07 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
26.17 |
|
Mžky |
kriket |
|
Luptáková Liana |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Macháčková Karolína |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
33.50 |
|
Mžky |
kriket |
|
Mihočková Patrícia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
34.67 |
|
Mžky |
kriket |
|
Michalčíková Bianka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
28.56 |
|
Mžky |
kriket |
|
Michálková Natália |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Némethová Tereza |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Nižnanová Ema |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Nováková Karin |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Novotová Martina |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
28.70 |
|
Mžky |
kriket |
|
Oravcová Veronika |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Páleníková Emma |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
24.12 |
|
Mžky |
kriket |
|
Pavelková Dominika |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Péková Veronika |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Petrovičová Sofia |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
18.13 |
|
Mžky |
kriket |
|
Petrovičová Katarína |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
24.88 |
|
Mžky |
kriket |
|
Plačková Linda |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
45.63 |
|
Mžky |
kriket |
|
Porubčinová Anna |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Reháková Karolína |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Reptová Katarína |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
18.04 |
|
Mžky |
kriket |
|
Rezničeková Simona |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
18.69 |
|
Mžky |
kriket |
|
Rosinská Simona |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Strapeková Johanna |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Svatíková Tamara |
07 |
ŠK Jablonica |
|
39.23 |
|
Mžky |
kriket |
|
Šándorová Katarína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
26.07 |
|
Mžky |
kriket |
|
Šarudiová Diana |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
41.78 |
|
Mžky |
kriket |
|
Ščúryová Lucia |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
34.92 |
|
Mžky |
kriket |
|
Šebestová Sára |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Šeniglová Bianka |
06 |
AK Junior Holič |
|
27.93 |
|
Mžky |
kriket |
|
Šurinová Kristína |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
29.31 |
|
Mžky |
kriket |
|
Vaculková Gabriela |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
30.76 |
|
Mžky |
kriket |
|
Vassová Karolína |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
29.28 |
|
Mžky |
kriket |
|
Žatková Viola |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
15.83 |
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Adamcová Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Antalová Klára |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Ayiba Loreal |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Bartoňová Vivien |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Benčaťová Emma |
07 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Benkovicsová Tamara |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Bieliková Paulína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Bugárová Noémi |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Ciklaminiová Andrea |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Czaková Natália |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Čemanová Lea |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Dobi Olívia |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Drahovská Eliška |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Ďuríčková Sabina |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Gbelcová Adela |
07 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Gorbatenková Simona |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Gorbatenková Sofia |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hanusová Karolína |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hidvégiová Hana |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hobothová Mária |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hríbiková Nina |
08 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Chovancová Martina |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Indrišková Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Jursová Magdaléna |
07 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kachlíková Liliana |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Klučiarová Emma |
09 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kohoutová Christina Zahara |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kojšová Helena |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Konečná Lívia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kotasová Ema |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kováčová Dominika |
07 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kováčová Rebeka |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Krepopová Natália |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Krupová Zora |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kubová Karin |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kuglérová Tiana |
07 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Laluchová Lenka |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Luptáková Liana |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Macháčková Karolína |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Maniačková Magdaléna |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Maršalová Viktória |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Mehager Hana Mária |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Mihočková Patrícia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Michalčíková Bianka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Molnárová Lilien |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Mónosiová Sára |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Nižnanová Ema |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Orelová Laura |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Pavelková Bibiana |
07 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Petrovičová Katarína |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Porubčinová Anna |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Prvá Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Raymonds Ella |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Reptová Katarína |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Seidelová Lea |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Slezáková ViktóriaMart |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Sýkorová Natália |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Šarudiová Diana |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Šeniglová Bianka |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Šiková Nela |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Šiková Sara |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Šurinová Kristína |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Tokošová Vanesa |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Tormová Lenka |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Vaculková Gabriela |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Vajdová Tamara |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Valachová Vanesa |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Vojteková Katarína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Vojtíšková Adriana |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Zacharová Zoja |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Závodská Lucia |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Znamínková Viktória |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Žatková Viola |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Adamec Gregor |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Bača Daniel |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Bakay Šimon |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Balaban Roman |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Baráth Juraj |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Bennár Samuel |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Bilanič Jakub |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Bilický Félix Oliver |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Bočkay Adam |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Bolerázsky Andrej |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Boroš Patrik |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Bošanský Nicolas |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Brežný Matej |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Buček Alex |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Buday Kristián |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Cifra Martin |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Cservenka Kristóf |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Čerešňa Alexander |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Černý Lukáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Česnek Dávid |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Dobiaš Nikolaj |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Dohnálek Alexander |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Dohnálek Maximilán |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Drábik Filip |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Drančák Samuel |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Dubovský Zoran |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Fedorišin Tadeáš |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Filo Tobias |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Fúska Alexander |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Fúska Jakub |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Galba Alex |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Gronsky Jakub |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Grúber Richard |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Hajbane Adam |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Halás Vladimír |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Hamza Gregor |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Hangya Roland |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Havlíček Jakub |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Hencz Krisztián |
09 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Hlava Samuel |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Horňák Lukáš |
08 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Horváth Matúš |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Hvozdík Andrej |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Jancso Štefan |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Jančo Romano |
08 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Janega Lukáš |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Józsa Dávid |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Jurčák Tomáš |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Karol Šimon |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Katrušin Leo |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Keketi Leon |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Klásek Karol |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Kmeťo Matej |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Kolej Ondrej |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Krajčír Vincent |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Krajčovič Leonard |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Krajčovič Martin |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Krumpál Oliver |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Kupči Marko |
08 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Kuzma Filip |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Lackovič Peter |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Langchald Illés |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Lehocký Leonard |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Ligač Roland |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Liška Ondrej |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Malík Filip |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Martiš Peter |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Mateáš Jakub |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Mešter Ladislav |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Mikulčík Filip |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Mistrík Šimon |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Nemec Erik |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Novota Adam |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Novotný Dominik |
08 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Paúk Martin |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Paulovič Tomáš |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Pecko Samuel |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Petho Kristián |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Petrík Tobiáš |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Petrovič Michal |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Petrovič Richard |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Plajer Dominik |
08 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Polák Matej |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Porubčin Ondrej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Procházka Timotej |
08 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Prokop Martin |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Rábara Bartolomej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Rapand Alex |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Remiš Jakub |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Repiský Slavomír |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Róka Noel |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Sipina Matúš |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Sirotek Radoslav |
08 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Smolen Sebastián |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Smolka Milan |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Sorád Tomáš |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Spasič Viliam |
08 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Šandrik Marek |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Ševc Adrián |
09 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Šilhavý Michal |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Šinkovič Max |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Šuba Peter |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Švajda Filip |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Tkačivský Alex |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Tőrők Šimon |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Úradník Tadeáš |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Vailing Teodor |
11 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Valach Daniel |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Valášek Jakub |
08 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Valášek Jakub |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Voleček Patrik |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Záležák Šimon |
08 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Zápražný Tobiáš |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Zeman Šimon |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Antolíková Alžbeta |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Báčiková Nina |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Bejdáková Karla |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Bejdáková Pavla |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Belková Alžbeta |
09 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Belokostolská Tamara |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Bilická Alica Izabela |
10 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Bíliková Anna |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Bizmarova Isabella |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Blahová Nella |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Blaškovičová Nina |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Bočkayová Nikita |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Bódiová Simona |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Budaiová Viktória |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Bukovská Laura |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Csemezová Karolína |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Čaladiková Diana |
09 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Čerenková Nella |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Dinková Nataša |
08 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Doffek Petra |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Drgová Jana |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Drobná Gréta |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Ďurovská Miriam |
10 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Dvořáková Radmila |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Gajová Ella |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Gbelcová Agáta |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Giraltošová Simona |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Goriláková Simona |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Grinajová Nina |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Halienková Ella |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hamranová Lea |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hangya Vivien |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Harantová Veronika |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hartlova Daniela |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hartmanová Sofia |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Havranová Simona |
11 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Heldesová Karolína |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hlavnová Tatiana |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hlozáková Eliška |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Holienčinová Zuzana |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Holková Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hríbiková Nina |
08 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hudecová Klára |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hudecová Naďa |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Humlová Hana |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hupková Stella |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hutárová Sára |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Huttová Natália |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Chobotová Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Chobotová Natália |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Chudá Ema |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Indrišková Timea |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Jakubcová Sofia |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Jakubíková Tereza Roisi |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Jančíková Barbora |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Jarošová Nina |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Jergušová Alexandra |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Juríková Katarína |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kajanovičová Lucia |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Karhanová Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kászová Karolína |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kimerlingová Teraza |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Klučiarová Emma |
09 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Klučka Dominika |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kňašková Ema |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kocianová Laura |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kocianová Tamara |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kočišková Claudia |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Koišová Petra |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kotlárová Vanesa |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kozolková Liana |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kozolková Melissa |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Krásna Alexandra |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Krepopová Natália |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Krupová Zora |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kubičková Alexandra |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kúkelová Juliána |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kuráková Karolína |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kyselicová Gabriela |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Lehocká Hana |
09 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Lelovská Alexandra |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Libich Romana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Mádelová Júlia |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Majerčinová Lenka |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Malá Martina |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Mandíková Nela |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Martišová Diana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Martišová Laura |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Mészárosová Vivien |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Mičániová Katka |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Mičková Diana |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Mikušaťová Terézia |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Moravíková Sára |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Némethová Ela |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Némethová Lucia |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Pajtinková Alexandra |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Pajtinková Ema |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Pániková Nina |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Papánková Klaudia |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Pastieriková Alexandra |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Pastierová Adela |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Pašková Nina |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Pavelková Miriam |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Peciarová Katarína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Pečimútová Nela |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Pelclová Sára |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Petranská Bianka |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Poláčková Vanesa |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Poláková Kamila |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Príkazská Michaela |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Prosmanová Klára |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Roštárová Lea |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Sasková Laura |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Satmarová Hannah |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Sedláčková Adela |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Seková Barbora |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Sláviková Paulína |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Smatanová Ema |
09 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Smolenová Alexandra |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Smolková Isabella |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Stará Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Stoklasová Sofia |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Szabó Veronika |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Szarvasová Kiara |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Ščúryová Patrícia |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Šebestová Kornélia |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Šilhavá Júlia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Štercelová Oľga |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Štukovská Veronika |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Šupicová Petra |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Tesárova Sabína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Titková Natália |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Tóthová Adelka |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Tothová Laura |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Tóthová Timea |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Uhliariková Viktoria |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Úradníková Natália |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Vassova Valentína |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Veľká Karla |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Volešinyiová Simona |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Volobueva Maiia |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Vrablecová Katarína |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Vytisková Eliška |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Záhorská Michaela |
09 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|