<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo ZsAZ družstiev ml. žiactva a 3. kolo ZsAZ družstiev najml. žiactva, Skalica, 26. 5. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Bakai Mário 07 ŠK ŠOG Nitra 10.27
Mžci 60 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 08.56
Mžci 60 m Bojda Samuel 06 ŠK ŠOG Nitra 08.59
Mžci 60 m Čaprda Jakub 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 08.77
Mžci 60 m Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra 09.91
Mžci 60 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.35
Mžci 60 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 08.68
Mžci 60 m Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.93
Mžci 60 m Halász Alex 06 TJ Olympia Galanta 10.59
Mžci 60 m Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom 08.96
Mžci 60 m Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.08
Mžci 60 m Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky 09.74
Mžci 60 m Janota Eduard 07 Atletika ŠK Skalica
Mžci 60 m Kaufman Timotej 07 ŠK ŠOG Nitra 10.87
Mžci 60 m Kňažík Matej 07 TJ Olympia Galanta 09.84
Mžci 60 m Kovársky Andrej 06 ŠK ŠOG Nitra 08.10
Mžci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 09.37
Mžci 60 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 09.46
Mžci 60 m Laczkó Adam 06 TJ Olympia Galanta 10.97
Mžci 60 m Libich Šimon 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.51
Mžci 60 m Mako Peter 06 AC Stavbár Nitra
Mžci 60 m Marek Jaromír 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.76
Mžci 60 m Melo Michal 06 TJ Olympia Galanta 10.82
Mžci 60 m Mészáros Lukáš 06 TJ Olympia Galanta 09.35
Mžci 60 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.66
Mžci 60 m Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 60 m Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 10.05
Mžci 60 m Rolinec Michal 07 Atletický klub Bojničky
Mžci 60 m Ryšavý Pavel 07 TJ Olympia Galanta 10.69
Mžci 60 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.03
Mžci 60 m Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.06
Mžci 60 m Szíjjártó Maxim 07 ŠK ŠOG Nitra 10.91
Mžci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.71
Mžci 60 m Tóth Tomáš 07 ŠK ŠOG Nitra 09.82
Mžci 60 m Tvrdý Lukáš 06 Atletický klub Bojničky
Mžci 60 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.60
Mžci 60 m Vontorčík Adam František 07 AC Stavbár Nitra 10.40
Mžci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžci 60 m Závodný Leo 11 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 60 m Zeman Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.70
Mžci 150 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 25.28
Mžci 150 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 22.61
Mžci 150 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 22.79
Mžci 150 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 20.94
Mžci 150 m Halanda Filip 06 ŠK ŠOG Nitra 27.73
Mžci 150 m Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky 23.81
Mžci 150 m Hartl Andrej 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 150 m Hendricken Evan 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 150 m Hrdlička Adam 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 150 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 21.54
Mžci 150 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 20.27
Mžci 150 m Polák Richard 06 AK Junior Holič 23.17
Mžci 150 m Požgaj Jerguš 07 ŠK ŠOG Nitra 24.17
Mžci 150 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 23.20
Mžci 150 m Stranovský Viktor 06 ŠK ŠOG Nitra 22.30
Mžci 150 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 23.57
Mžci 150 m Zuberec Milan 07 TJ Olympia Galanta 28.01
Mžci 600 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 1:59.91
Mžci 600 m Gašparovič Samuel 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:11.99
Mžci 600 m Grujbár Dušan 06 TJ Olympia Galanta 2:13.55
Mžci 600 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 1:53.87
Mžci 600 m Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky 2:02.33
Mžci 600 m Hindák Miroslav 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 600 m Hlaváček Marek 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:02.31
Mžci 600 m Janota Eduard 07 Atletika ŠK Skalica 2:07.81
Mžci 600 m Kaufman Timotej 07 ŠK ŠOG Nitra 2:42.02
Mžci 600 m Kordoš Matúš 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 600 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 2:05.12
Mžci 600 m Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 2:00.33
Mžci 600 m Kubovčiak Nikolaj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 2:26.43
Mžci 600 m Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra
Mžci 600 m Lencsés Noel 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 600 m Lencsés Samuel 06 TJ Olympia Galanta 2:51.73
Mžci 600 m Mako Peter 06 AC Stavbár Nitra 2:30.79
Mžci 600 m Mészáros Lukáš 06 TJ Olympia Galanta 2:04.07
Mžci 600 m Petríček Šimon 07 TJ Družba Piešťany 2:03.97
Mžci 600 m Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 600 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 1:43.66
Mžci 600 m Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:11.61
Mžci 600 m Polák Richard 06 AK Junior Holič
Mžci 600 m Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:26.99
Mžci 600 m Rolinec Michal 07 Atletický klub Bojničky
Mžci 600 m Ryšavý Pavel 07 TJ Olympia Galanta 2:25.27
Mžci 600 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:04.02
Mžci 600 m Sedlák Peter 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:10.10
Mžci 600 m Stranovský Viktor 06 ŠK ŠOG Nitra 2:15.04
Mžci 600 m Szíjjártó Maxim 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 600 m Szorád Michal 06 AC Stavbár Nitra 1:56.51
Mžci 600 m Šilhavý Peter 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 2:08.13
Mžci 600 m Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 1:58.03
Mžci 600 m Vontorčík Adam František 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 1500 m Buday Peter 07 AC Stavbár Nitra 5:35.83
Mžci 1500 m Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom 6:11.92
Mžci 1500 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 5:17.52
Mžci 1500 m Kňaško Marcel 07 ŠK ŠOG Nitra 6:16.11
Mžci 1500 m Kňažík Matej 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 1500 m Kovársky Andrej 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 1500 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 5:43.09
Mžci 1500 m Melo Michal 06 TJ Olympia Galanta 6:02.00
Mžci 1500 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 5:20.58
Mžci 60m p 76,2-7,5 Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 11.19
Mžci 60m p 76,2-7,5 Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 13.39
Mžci 60m p 76,2-7,5 Gašparovič Samuel 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hendricken Evan 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom 10.62
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hlaváček Marek 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.36
Mžci 60m p 76,2-7,5 Horňák Maroš 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 11.13
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 12.74
Mžci 60m p 76,2-7,5 Mészáros Lukáš 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 60m p 76,2-7,5 Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.95
Mžci 60m p 76,2-7,5 Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava 12.62
Mžci 60m p 76,2-7,5 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 12.21
Mžci 60m p 76,2-7,5 Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 12.41
Mžci 60m p 76,2-7,5 Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 11.36
Mžci 60m p 76,2-7,5 Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.16
Mžci 60m p 76,2-7,5 Zeman Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci chôdza 2000 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci chôdza 2000 m Hartl Andrej 07 TJ Olympia Galanta 12:26.31
Mžci chôdza 2000 m Zuberec Milan 07 TJ Olympia Galanta 16:26.06
Mžci výška Bednár Martin 07 Atletický klub Šurany
Mžci výška Bičan David Dexter 06 TJ Olympia Galanta 125
Mžci výška Buday Peter 07 AC Stavbár Nitra 126
Mžci výška Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 125
Mžci výška Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 115
Mžci výška Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 145
Mžci výška Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 132
Mžci výška Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 150
Mžci výška Zeman Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci diaľka Bednár Martin 07 Atletický klub Šurany
Mžci diaľka Bičan David Dexter 06 TJ Olympia Galanta 375
Mžci diaľka Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 380
Mžci diaľka Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 380
Mžci diaľka Frýdl Jakub 06 CVČ Brezová pod Bradlom 352
Mžci diaľka Grujbár Dušan 06 TJ Olympia Galanta 397
Mžci diaľka Hindák Miroslav 07 TJ Olympia Galanta 372
Mžci diaľka Horňák Maroš 07 AK AŠK Slávia Trnava 414
Mžci diaľka Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 367
Mžci diaľka Kovács Sebastián 07 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 445
Mžci diaľka Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 416
Mžci diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 471
Mžci diaľka Lencsés Noel 07 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Lencsés Samuel 06 TJ Olympia Galanta 329
Mžci diaľka Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 473
Mžci diaľka Petríček Šimon 07 TJ Družba Piešťany 359
Mžci diaľka Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 411
Mžci diaľka Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava 333
Mžci diaľka Sedlák Peter 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 380
Mžci diaľka Szorád Michal 06 AC Stavbár Nitra 419
Mžci diaľka Šilhavý Peter 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 456
Mžci diaľka Válek David 07 Atletika ŠK Skalica
Mžci diaľka Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 395
Mžci diaľka Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžci guľa 3 kg Bakai Mário 07 ŠK ŠOG Nitra 06.59
Mžci guľa 3 kg Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.24
Mžci guľa 3 kg Čaprda Jakub 06 TJ Olympia Galanta 06.55
Mžci guľa 3 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 11.00
Mžci guľa 3 kg Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra 07.79
Mžci guľa 3 kg Felber Marek 07 AC Stavbár Nitra 09.53
Mžci guľa 3 kg Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom 07.69
Mžci guľa 3 kg Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci guľa 3 kg Kovács Sebastián 07 TJ Olympia Galanta 04.03
Mžci guľa 3 kg Laczkó Adam 06 TJ Olympia Galanta 07.66
Mžci guľa 3 kg Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 08.32
Mžci guľa 3 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 05.79
Mžci guľa 3 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 08.59
Mžci guľa 3 kg Tvrdý Lukáš 06 Atletický klub Bojničky
Mžci guľa 3 kg Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 06.05
Mžci kriket Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 29.61
Mžci kriket Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 32.49
Mžci kriket Bojda Samuel 06 ŠK ŠOG Nitra 29.34
Mžci kriket Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 36.80
Mžci kriket Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom 39.68
Mžci kriket Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 32.17
Mžci kriket Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 32.47
Mžci kriket Halanda Filip 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Halász Alex 06 TJ Olympia Galanta 48.67
Mžci kriket Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.75
Mžci kriket Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce 24.87
Mžci kriket Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky 33.15
Mžci kriket Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 28.18
Mžci kriket Kordoš Matúš 07 TJ Olympia Galanta
Mžci kriket Kovársky Andrej 06 ŠK ŠOG Nitra 32.45
Mžci kriket Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 32.87
Mžci kriket Libich Šimon 06 AK AŠK Slávia Trnava 30.17
Mžci kriket Mako Peter 06 AC Stavbár Nitra 22.28
Mžci kriket Marek Jaromír 07 AK AŠK Slávia Trnava 18.78
Mžci kriket Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 50.27
Mžci kriket Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 43.06
Mžci kriket Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra 34.40
Mžci kriket Polák Richard 06 AK Junior Holič
Mžci kriket Požgaj Jerguš 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžci kriket Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 42.78
Mžci kriket Sedlák Peter 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.83
Mžci kriket Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom 40.82
Mžci kriket Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci kriket Šilhavý Peter 07 AK AŠK Slávia Trnava 26.88
Mžci kriket Tvrdý Lukáš 06 Atletický klub Bojničky
Mžci kriket Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 36.14
Mžci kriket Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 53.51
Mžci kriket Vontorčík Adam František 07 AC Stavbár Nitra 24.18
Mžci kriket Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžci kriket Závodný Leo 11 CVČ Brezová pod Bradlom 24.61
Mžci 4 x 60 m kluby Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Bičan David Dexter 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 60 m kluby Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Frýdl Jakub 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Gašparovič Samuel 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Grujbár Dušan 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby Halász Alex 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Hartl Andrej 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Hendricken Evan 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Hindák Miroslav 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Hrdlička Adam 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Kňažík Matej 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Kordoš Matúš 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Kovács Sebastián 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Kubovčiak Nikolaj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Laczkó Adam 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Lencsés Noel 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Lencsés Samuel 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Libich Šimon 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Marek Jaromír 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Melo Michal 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Petríček Šimon 07 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Ryšavý Pavel 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Závodný Leo 11 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Zuberec Milan 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.51
Mžky 60 m Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 09.96
Mžky 60 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky 10.20
Mžky 60 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 10.25
Mžky 60 m Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra 09.39
Mžky 60 m Bojdová Lucia 07 ŠK ŠOG Nitra 09.35
Mžky 60 m Bugárová Noémi 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.70
Mžky 60 m Dobi Olívia 07 Atletický club Nové Zámky 10.07
Mžky 60 m Dodrvová Andrea 08 CVČ Brezová pod Bradlom 09.99
Mžky 60 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.65
Mžky 60 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 08.72
Mžky 60 m Gahurová Miriam 06 AK Junior Holič 09.95
Mžky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 09.39
Mžky 60 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 09.94
Mžky 60 m Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 09.87
Mžky 60 m Hlaváčková Alicia 07 ŠK ŠOG Nitra 08.70
Mžky 60 m Hobothová Mária 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 08.88
Mžky 60 m Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Jurčáková Katarína 07 AC Stavbár Nitra 09.72
Mžky 60 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 09.66
Mžky 60 m Kajanovičová Veronika 06 Atletický oddiel Partizánske 10.25
Mžky 60 m Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra 10.07
Mžky 60 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 09.68
Mžky 60 m Komínková Nikol 07 Atletika ŠK Skalica 10.46
Mžky 60 m Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.60
Mžky 60 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače (A) 09.95
Mžky 60 m Kováčová Rebeka 07 TJ Olympia Galanta 09.63
Mžky 60 m Laluchová Lenka 07 TJ Olympia Galanta 10.25
Mžky 60 m Lisyová Sofia 06 ŠK ŠOG Nitra 10.11
Mžky 60 m Luisa Krakou 07 AK Junior Holič 10.22
Mžky 60 m Lukáčková Zuzana 06 CVČ Brezová pod Bradlom 09.64
Mžky 60 m Macháčková Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 09.50
Mžky 60 m Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom 09.88
Mžky 60 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 09.44
Mžky 60 m Michalčíková Bianka 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.53
Mžky 60 m Molnárová Lilien 07 TJ Olympia Galanta 11.00
Mžky 60 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 09.08
Mžky 60 m Oravcová Veronika 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.63
Mžky 60 m Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 09.27
Mžky 60 m Péková Veronika 06 Atletický club Nové Zámky 11.00
Mžky 60 m Penzešová Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra 09.02
Mžky 60 m Petrovičová Sofia 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 60 m Pillerová Martina 07 ŠK ŠOG Nitra 09.20
Mžky 60 m Pintérová Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra 10.65
Mžky 60 m Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.88
Mžky 60 m Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 09.44
Mžky 60 m Reháková Karolína 07 AK Junior Holič 11.81
Mžky 60 m Reptová Katarína 07 CVČ Brezová pod Bradlom 11.86
Mžky 60 m Seidelová Lea 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 60 m Strapeková Johanna 06 Atletický club Nové Zámky 09.76
Mžky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 09.06
Mžky 60 m Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra 09.52
Mžky 60 m Šándorová Katarína 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 60 m Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 10.60
Mžky 60 m Ščúryová Lucia 06 TJ Olympia Galanta 10.13
Mžky 60 m Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič 09.18
Mžky 60 m Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.39
Mžky 60 m Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.29
Mžky 60 m Šimurková Petra 06 ŠK ŠOG Nitra 09.12
Mžky 60 m Šurinová Kristína 08 CVČ Brezová pod Bradlom 10.72
Mžky 60 m Švachová Petra 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.70
Mžky 60 m Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 09.84
Mžky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.88
Mžky 150 m Adamcová Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 25.85
Mžky 150 m Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 21.78
Mžky 150 m Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky
Mžky 150 m Czaková Natália 06 AC Stavbár Nitra 22.04
Mžky 150 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 24.20
Mžky 150 m Hajdu Lila 07 ŠK ŠOG Nitra 26.92
Mžky 150 m Konečná Lívia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 26.14
Mžky 150 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 23.35
Mžky 150 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 23.35
Mžky 150 m Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 22.90
Mžky 150 m Kuglérová Tiana 07 ŠK Jablonica 25.34
Mžky 150 m Kužmová Natália 06 ŠK ŠOG Nitra 28.66
Mžky 150 m Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta 24.52
Mžky 150 m Masárová Nina 06 ŠAK športový AK Komárno 26.50
Mžky 150 m Michálková Natália 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 150 m Navarová Tea 07 ŠK ŠOG Nitra 24.69
Mžky 150 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 24.53
Mžky 150 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 24.29
Mžky 150 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 150 m Odlerová Mária 06 ŠK ŠOG Nitra 23.32
Mžky 150 m Pálinkášová Sofia 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky 150 m Pavelková Bibiana 07 ŠK Jablonica 25.83
Mžky 150 m Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra 27.12
Mžky 150 m Porubčinová Anna 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 24.04
Mžky 150 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 23.45
Mžky 150 m Rosinská Simona 07 ŠK ŠOG Nitra 26.24
Mžky 150 m Sárazová Eva 07 ŠK ŠOG Nitra 25.74
Mžky 150 m Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky 26.01
Mžky 150 m Vojteková Katarína 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 150 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.12
Mžky 600 m Abelovičová Denisa 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 600 m Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:56.60
Mžky 600 m Baloghová Viktoria 06 ŠAK športový AK Komárno 2:32.71
Mžky 600 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 2:10.75
Mžky 600 m Beňová Karin 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra 1:54.80
Mžky 600 m Bonová Zoé 06 ŠAK športový AK Komárno 2:15.85
Mžky 600 m Čemanová Lea 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 600 m Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:04.15
Mžky 600 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 1:55.42
Mžky 600 m Ďuríčková Sabina 07 CVČ Brezová pod Bradlom 2:27.29
Mžky 600 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:11.34
Mžky 600 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 1:55.18
Mžky 600 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 2:07.24
Mžky 600 m Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 2:07.70
Mžky 600 m Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:12.59
Mžky 600 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:10.27
Mžky 600 m Jurčáková Katarína 07 AC Stavbár Nitra 2:20.02
Mžky 600 m Kajanovičová Veronika 06 Atletický oddiel Partizánske 2:14.70
Mžky 600 m Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra 2:19.62
Mžky 600 m Kisléghyová Karin 07 ŠK ŠOG Nitra 2:23.87
Mžky 600 m Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače (A) 2:08.39
Mžky 600 m Kuglérová Tiana 07 ŠK Jablonica 2:11.52
Mžky 600 m Lieskovská Hanka 07 ŠK ŠOG Nitra 2:39.21
Mžky 600 m Luisa Krakou 07 AK Junior Holič
Mžky 600 m Lukáčková Zuzana 06 CVČ Brezová pod Bradlom 2:19.74
Mžky 600 m Luptáková Liana 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 600 m Masárová Sofia 06 ŠAK športový AK Komárno 2:03.88
Mžky 600 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 2:05.88
Mžky 600 m Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 600 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:18.83
Mžky 600 m Oravcová Veronika 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:18.48
Mžky 600 m Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 1:53.34
Mžky 600 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 1:55.46
Mžky 600 m Pálinkášová Sofia 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky 600 m Pavelková Bibiana 07 ŠK Jablonica 2:19.81
Mžky 600 m Petrovičová Sofia 06 AC Stavbár Nitra 2:34.11
Mžky 600 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:06.45
Mžky 600 m Seidelová Lea 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 600 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 1:51.96
Mžky 600 m Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra 2:09.20
Mžky 600 m Šándorová Katarína 06 AC Stavbár Nitra 2:21.12
Mžky 600 m Šimurková Petra 06 ŠK ŠOG Nitra 1:55.43
Mžky 600 m Šurinová Alena 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:16.12
Mžky 600 m Švachová Petra 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:03.68
Mžky 600 m Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica 2:03.12
Mžky 600 m Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 2:08.41
Mžky 600 m Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 2:04.59
Mžky 1500 m Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany 5:41.69
Mžky 1500 m Dodrvová Andrea 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 1500 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 5:53.41
Mžky 1500 m Kmeťová Daniela 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 1500 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 6:43.01
Mžky 1500 m Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom 6:31.01
Mžky 1500 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 5:26.23
Mžky 1500 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 1500 m Tormová Lenka 07 CVČ Brezová pod Bradlom 7:07.62
Mžky 1500 m Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:58.63
Mžky 60m p 76,2-7,5 Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bonová Zoé 06 ŠAK športový AK Komárno 12.01
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bugárová Noémi 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.76
Mžky 60m p 76,2-7,5 Dobi Olívia 07 Atletický club Nové Zámky 13.31
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gahurová Miriam 06 AK Junior Holič 14.65
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.90
Mžky 60m p 76,2-7,5 Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 10.97
Mžky 60m p 76,2-7,5 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 12.27
Mžky 60m p 76,2-7,5 Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 12.10
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.81
Mžky 60m p 76,2-7,5 Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.01
Mžky 60m p 76,2-7,5 Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.83
Mžky 60m p 76,2-7,5 Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky 13.75
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šurinová Alena 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.18
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 12.10
Mžky 60m p 76,2-7,5 Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 13.05
Mžky 60m p 76,2-7,5 Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky chôdza 2000 m Adamcová Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 15:29.68
Mžky chôdza 2000 m Bojdová Lucia 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky chôdza 2000 m Fúsková Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky chôdza 2000 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky 11:50.22
Mžky chôdza 2000 m Kachlíková Liliana 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky chôdza 2000 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 12:07.09
Mžky chôdza 2000 m Petríková Simona 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky chôdza 2000 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky chôdza 2000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 12:53.63
Mžky výška Benkovicsová Tamara 07 TJ Olympia Galanta 130
Mžky výška Beňová Karin 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 142
Mžky výška Dúbravská Veronika 06 AK AŠK Slávia Trnava 115
Mžky výška Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 132
Mžky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 142
Mžky výška Hlaváčková Alicia 07 ŠK ŠOG Nitra 115
Mžky výška Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 125
Mžky výška Lieskovská Hanka 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky výška Lukáčková Zuzana 06 CVČ Brezová pod Bradlom 125
Mžky výška Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 135
Mžky výška Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 120
Mžky výška Rakusová Natália 07 ŠK ŠOG Nitra 115
Mžky výška Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky
Mžky výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 110
Mžky výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 125
Mžky výška Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica 120
Mžky výška Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 127
Mžky výška Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 120
Mžky diaľka Baloghová Viktoria 06 ŠAK športový AK Komárno 343
Mžky diaľka Benkovicsová Tamara 07 TJ Olympia Galanta 392
Mžky diaľka Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany 421
Mžky diaľka Čemanová Lea 06 TJ Olympia Galanta 309
Mžky diaľka Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 377
Mžky diaľka Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 378
Mžky diaľka Dúbravská Veronika 06 AK AŠK Slávia Trnava 324
Mžky diaľka Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 426
Mžky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 428
Mžky diaľka Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 416
Mžky diaľka Hidvégiová Hana 07 TJ Olympia Galanta
Mžky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 449
Mžky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 445
Mžky diaľka Karnošová Tamara 07 AK Junior Holič
Mžky diaľka Kisléghyová Karin 07 ŠK ŠOG Nitra 353
Mžky diaľka Kojšová Helena 06 Atletika ŠK Skalica 333
Mžky diaľka Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače (A)
Mžky diaľka Masárová Sofia 06 ŠAK športový AK Komárno 360
Mžky diaľka Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 372
Mžky diaľka Mónosiová Sára 06 TJ Olympia Galanta 389
Mžky diaľka Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 336
Mžky diaľka Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 285
Mžky diaľka Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 399
Mžky diaľka Petrovičová Katarína 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Rakusová Natália 07 ŠK ŠOG Nitra 395
Mžky diaľka Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky
Mžky diaľka Sárazová Eva 07 ŠK ŠOG Nitra 350
Mžky diaľka Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom 394
Mžky diaľka Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 400
Mžky diaľka Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 339
Mžky diaľka Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 303
Mžky diaľka Vajdová Tamara 07 AK Junior Holič
Mžky diaľka Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 374
Mžky diaľka Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky diaľka Znamínková Viktória 06 TJ Olympia Galanta 393
Mžky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 08.23
Mžky guľa 3 kg Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 06.58
Mžky guľa 3 kg Bučková Tamara 07 ŠK ŠOG Nitra 07.43
Mžky guľa 3 kg Fúsková Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra 06.45
Mžky guľa 3 kg Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.85
Mžky guľa 3 kg Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 06.48
Mžky guľa 3 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 07.77
Mžky guľa 3 kg Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 06.76
Mžky guľa 3 kg Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 06.70
Mžky guľa 3 kg Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta 05.38
Mžky guľa 3 kg Masárová Nina 06 ŠAK športový AK Komárno
Mžky guľa 3 kg Mihalovičová Silvia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 07.22
Mžky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 06.32
Mžky guľa 3 kg Mónosiová Sára 06 TJ Olympia Galanta 07.12
Mžky guľa 3 kg Penzešová Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky guľa 3 kg Petríková Simona 07 ŠK ŠOG Nitra 04.78
Mžky guľa 3 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.50
Mžky guľa 3 kg Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 05.62
Mžky guľa 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 06.36
Mžky kriket Abelovičová Denisa 07 Atletika ŠK Skalica 22.17
Mžky kriket Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 38.91
Mžky kriket Dodrvová Andrea 08 CVČ Brezová pod Bradlom 18.27
Mžky kriket Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 37.78
Mžky kriket Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.54
Mžky kriket Hidvégiová Hana 07 TJ Olympia Galanta 23.46
Mžky kriket Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 41.45
Mžky kriket Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 13.42
Mžky kriket Jurčáková Katarína 07 AC Stavbár Nitra 15.87
Mžky kriket Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 29.20
Mžky kriket Kajanovičová Veronika 06 Atletický oddiel Partizánske
Mžky kriket Karnošová Tamara 07 AK Junior Holič 20.81
Mžky kriket Kojšová Helena 06 Atletika ŠK Skalica 28.90
Mžky kriket Komínková Nikol 07 Atletika ŠK Skalica 22.23
Mžky kriket Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače (A) 26.17
Mžky kriket Luptáková Liana 07 TJ Olympia Galanta
Mžky kriket Macháčková Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 33.50
Mžky kriket Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 34.67
Mžky kriket Michalčíková Bianka 07 AK AŠK Slávia Trnava 28.56
Mžky kriket Michálková Natália 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky kriket Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 28.70
Mžky kriket Oravcová Veronika 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky kriket Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 24.12
Mžky kriket Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky kriket Péková Veronika 06 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Petrovičová Sofia 06 AC Stavbár Nitra 18.13
Mžky kriket Petrovičová Katarína 07 Atletika ŠK Skalica 24.88
Mžky kriket Plačková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom 45.63
Mžky kriket Porubčinová Anna 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Reháková Karolína 07 AK Junior Holič
Mžky kriket Reptová Katarína 07 CVČ Brezová pod Bradlom 18.04
Mžky kriket Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 18.69
Mžky kriket Rosinská Simona 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky kriket Strapeková Johanna 06 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 39.23
Mžky kriket Šándorová Katarína 06 AC Stavbár Nitra 26.07
Mžky kriket Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 41.78
Mžky kriket Ščúryová Lucia 06 TJ Olympia Galanta 34.92
Mžky kriket Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske
Mžky kriket Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič 27.93
Mžky kriket Šurinová Kristína 08 CVČ Brezová pod Bradlom 29.31
Mžky kriket Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 30.76
Mžky kriket Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky 29.28
Mžky kriket Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.83
Mžky 4 x 60 m kluby Adamcová Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Benkovicsová Tamara 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Bugárová Noémi 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Czaková Natália 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Čemanová Lea 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Dobi Olívia 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Ďuríčková Sabina 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Hidvégiová Hana 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Hobothová Mária 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Kachlíková Liliana 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby Kojšová Helena 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Konečná Lívia 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Kováčová Rebeka 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Kuglérová Tiana 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Laluchová Lenka 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Luptáková Liana 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Macháčková Karolína 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Michalčíková Bianka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Molnárová Lilien 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Mónosiová Sára 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Pavelková Bibiana 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Petrovičová Katarína 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Porubčinová Anna 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Raymonds Ella 07 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby Reptová Katarína 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Seidelová Lea 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Šurinová Kristína 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Tormová Lenka 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Vajdová Tamara 07 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Vojteková Katarína 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Znamínková Viktória 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Adamec Gregor 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Bača Daniel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky
Nžci trojboj Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci trojboj Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Bilický Félix Oliver 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Bočkay Adam 11 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Bolerázsky Andrej 09 Funny athletics Piešťany
Nžci trojboj Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany
Nžci trojboj Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica
Nžci trojboj Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Cifra Martin 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Čerešňa Alexander 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
Nžci trojboj Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Dobiaš Nikolaj 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Dohnálek Alexander 08 AK Junior Holič
Nžci trojboj Dohnálek Maximilán 08 AK Junior Holič
Nžci trojboj Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžci trojboj Drančák Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Fedorišin Tadeáš 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Filo Tobias 10 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Fúska Alexander 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Galba Alex 11 ŠK Jablonica
Nžci trojboj Gronsky Jakub 09 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica
Nžci trojboj Hajbane Adam 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Halás Vladimír 09 Atletika ŠK Skalica
Nžci trojboj Hamza Gregor 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Hangya Roland 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Havlíček Jakub 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Hencz Krisztián 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžci trojboj Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci trojboj Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Horňák Lukáš 08 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžci trojboj Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci trojboj Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Jancso Štefan 09 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžci trojboj Janega Lukáš 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Józsa Dávid 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Jurčák Tomáš 09 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Katrušin Leo 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Klásek Karol 11 ŠK Jablonica
Nžci trojboj Kmeťo Matej 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Kolej Ondrej 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Krajčír Vincent 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci trojboj Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Krumpál Oliver 09 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Kupči Marko 08 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžci trojboj Kuzma Filip 10 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci trojboj Langchald Illés 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky
Nžci trojboj Ligač Roland 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Malík Filip 10 Atletika ŠK Skalica
Nžci trojboj Martiš Peter 10 ŠK Jablonica
Nžci trojboj Mateáš Jakub 09 Funny athletics Piešťany
Nžci trojboj Mešter Ladislav 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Mistrík Šimon 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Nemec Erik 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Novota Adam 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Novotný Dominik 08 ŠAK športový AK Komárno
Nžci trojboj Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky
Nžci trojboj Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Petho Kristián 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Petrík Tobiáš 10 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Petrovič Michal 08 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Petrovič Richard 10 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Plajer Dominik 08 ŠAK športový AK Komárno
Nžci trojboj Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany
Nžci trojboj Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Procházka Timotej 08 Atletický klub Šurany
Nžci trojboj Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Repiský Slavomír 08 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno
Nžci trojboj Smolen Sebastián 09 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Smolka Milan 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Sorád Tomáš 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Spasič Viliam 08 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžci trojboj Šandrik Marek 08 Funny athletics Piešťany
Nžci trojboj Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžci trojboj Šilhavý Michal 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci trojboj Švajda Filip 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Tőrők Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci trojboj Úradník Tadeáš 09 Funny athletics Piešťany
Nžci trojboj Vailing Toedor 11 TJ Družba Piešťany
Nžci trojboj Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica
Nžci trojboj Valášek Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica
Nžci trojboj Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžci trojboj Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany
Nžky trojboj Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Bejdáková Karla 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Bejdáková Pavla 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžky trojboj Belokostolská Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany
Nžky trojboj Bizmarova Isabella 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Csemezová Karolína 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Čerenková Nella 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Dinková Nataša 08 Atletický klub Šurany
Nžky trojboj Doffek Petra 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžky trojboj Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany
Nžky trojboj Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica
Nžky trojboj Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Grinajová Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Hangya Vivien 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky trojboj Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžky trojboj Heldesová Karolína 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Hlavnová Tatiana 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Hlozáková Eliška 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Holienčinová Zuzana 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky
Nžky trojboj Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžky trojboj Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Hudecová Naďa 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Hupková Stella 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky trojboj Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Huttová Natália 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Chudá Ema 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Jakubíková Tereza Roisi 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Jančíková Barbora 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžky trojboj Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Kászová Karolína 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany
Nžky trojboj Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžky trojboj Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany
Nžky trojboj Koišová Petra 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Kotlárová Vanesa 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Kozolková Liana 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany
Nžky trojboj Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany
Nžky trojboj Kubičková Alexandra 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Kuráková Karolína 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Lehocká Hana 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžky trojboj Lelovská Alexandra 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Majerčinová Lenka 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Martišová Diana 08 ŠK Jablonica
Nžky trojboj Martišová Laura 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Némethová Ela 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Pajtinková Alexandra 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky
Nžky trojboj Pastierová Adela 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Pečimútová Nela 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Pelclová Sára 10 Funny athletics Piešťany
Nžky trojboj Petranská Bianka 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica
Nžky trojboj Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Prosmanová Klára 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Roštárová Lea 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Sasková Laura 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky trojboj Satmarová Hannah 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Sedláčková Adela 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Seková Barbora 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica
Nžky trojboj Smatanová Ema 09 Atletický klub Šurany
Nžky trojboj Smolenová Alexandra 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Szabó Veronika 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Ščúryová Patrícia 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Šebestová Kornélia 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Štercelová Oľga 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Tothová Laura 10 Funny athletics Piešťany
Nžky trojboj Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Uhliariková Viktoria 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Úradníková Natália 11 Funny athletics Piešťany
Nžky trojboj Vassova Valentína 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Veľká Karla 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Volešinyiová Simona 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany
Nžky trojboj Vrablecová Katarína 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany
Nžky trojboj Záhorská Michaela 09 Detský atletický klub Tlmače (A)