<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci , Košice, 12. 5. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Babjak Martin 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.41
Žci 60 m Baránek Emanuel 05 1.Atletický klub Humenné 09.04
Žci 60 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 08.28
Žci 60 m Bujdoš Adam 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.50
Žci 60 m Čech Alex 05 ŠŠK-Junior Prešov 09.09
Žci 60 m Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.22
Žci 60 m Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.99
Žci 60 m Fajner Maroš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.88
Žci 60 m Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 08.01
Žci 60 m Gergely Filip Attila 05 ŠŠK-Junior Prešov 09.30
Žci 60 m Gondkovič Ján 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.50
Žci 60 m Gulič Jakub 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 60 m Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.89
Žci 60 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.12
Žci 60 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 08.60
Žci 60 m Kubáni Samuel 04 Akademik TU Košice 08.42
Žci 60 m Kudláček Lukáš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.44
Žci 60 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 60 m Lazorik Juraj 07 Individuálny člen SAZ 08.83
Žci 60 m Mezei Marco 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 60 m Milas Robert 05 ŠŠK-Junior Prešov 08.90
Žci 60 m Mrúz Michal 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 60 m Olejár Martin 04 ŠŠK-Junior Prešov 09.58
Žci 60 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 09.03
Žci 60 m Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.43
Žci 60 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 08.00
Žci 60 m Rosinský Denis 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.07
Žci 60 m Serenčko Sebastián 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 60 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 07.77
Žci 60 m Švída Dominik 05 AK Slávia TU Košice 08.80
Žci 60 m Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.30
Žci 60 m Vojtko Patrik 05 ŠŠK-Junior Prešov 09.71
Žci 60 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 07.96
Žci 150 m Babjak Martin 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 25.46
Žci 150 m Baránek Emanuel 05 1.Atletický klub Humenné 23.16
Žci 150 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 20.54
Žci 150 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 20.65
Žci 150 m Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 20.26
Žci 150 m Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.35
Žci 150 m Fajner Maroš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 23.09
Žci 150 m Gajdoš Jakub 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.85
Žci 150 m Gondkovič Ján 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 20.97
Žci 150 m Guth Richard 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 150 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 18.96
Žci 150 m Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.26
Žci 150 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 20.50
Žci 150 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 21.29
Žci 150 m Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Žci 150 m Kažimír Šimon 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 150 m Kubáni Samuel 04 Akademik TU Košice 22.63
Žci 150 m Kudláček Lukáš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 20.67
Žci 150 m Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice
Žci 150 m Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 24.00
Žci 150 m Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 20.26
Žci 150 m Milas Robert 05 ŠŠK-Junior Prešov 22.70
Žci 150 m Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov 24.42
Žci 150 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 21.91
Žci 150 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 21.30
Žci 150 m Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 24.33
Žci 150 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 19.17
Žci 150 m Švída Dominik 05 AK Slávia TU Košice 21.98
Žci 150 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 19.77
Žci 150 m Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.10
Žci 150 m Tovarňák Marián 04 1.Atletický klub Humenné 21.12
Žci 150 m Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 24.99
Žci 150 m Varady Tomáš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 21.48
Žci 150 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 20.46
Žci 300 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 40.88
Žci 300 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 41.44
Žci 300 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 44.76
Žci 300 m Tóth Matej 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 800 m Bujdoš Adam 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:24.41
Žci 800 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:18.00
Žci 800 m Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 800 m Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice 2:37.91
Žci 800 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 800 m Lazorik Juraj 07 Individuálny člen SAZ
Žci 800 m Lokšík Ján 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 800 m Mrúz Michal 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:58.70
Žci 800 m Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 800 m Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:20.32
Žci 800 m Olejár Martin 04 ŠŠK-Junior Prešov 2:51.14
Žci 800 m Rosinský Denis 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:24.33
Žci 800 m Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:58.08
Žci 800 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 800 m Tóth Matej 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 800 m Vojtko Patrik 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 100 m pr. 83,8 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 19.12
Žci 100 m pr. 83,8 Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.12
Žci 100 m pr. 83,8 Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 14.49
Žci 100 m pr. 83,8 Gergely Filip Attila 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 100 m pr. 83,8 Guth Richard 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18.15
Žci 100 m pr. 83,8 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 16.95
Žci 100 m pr. 83,8 Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 100 m pr. 83,8 Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 100 m pr. 83,8 Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 19.28
Žci 100 m pr. 83,8 Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.29
Žci 100 m pr. 83,8 Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 14.31
Žci 300 m pr. 76,2 Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 300 m pr. 76,2 Čech Alex 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 300 m pr. 76,2 Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 53.42
Žci 300 m pr. 76,2 Guth Richard 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m pr. 76,2 Kažimír Šimon 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 300 m pr. 76,2 Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov 56.77
Žci 300 m pr. 76,2 Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 300 m pr. 76,2 Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 49.88
Žci 300 m pr. 76,2 Ščerbatý Alex 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m pr. 76,2 Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit
Žci 300 m pr. 76,2 Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m pr. 76,2 Tovarňák Marián 04 1.Atletický klub Humenné 60.01
Žci 300 m pr. 76,2 Vanta Kevin 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci chôdza 3000 m Baránek Emanuel 05 1.Atletický klub Humenné
Žci chôdza 3000 m Gajdoš Jakub 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci chôdza 3000 m Hornáček Jakub 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci chôdza 3000 m Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22:26.9
Žci chôdza 3000 m Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci chôdza 3000 m Komjáti Roland 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 23:35.0
Žci chôdza 3000 m Mikita Juraj 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 17:11.9
Žci chôdza 3000 m Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci chôdza 3000 m Olejár Samuel 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci chôdza 3000 m Paľa Marek 06 ŠŠK-Junior Prešov 22:33.8
Žci chôdza 3000 m Palkó Samuel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 19:39.4
Žci chôdza 3000 m Smutný Erik 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 23:34.8
Žci chôdza 3000 m Tóth Matej 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci výška Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 144
Žci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 163
Žci výška Gulič Jakub 04 ŠŠK-Junior Prešov 140
Žci výška Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci výška Mezei Marco 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 155
Žci výška Palkó Samuel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 155
Žci výška Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 168
Žci výška Tovarňák Marián 04 1.Atletický klub Humenné 145
Žci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 130
Žci diaľka Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 498
Žci diaľka Čech Alex 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci diaľka Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 544
Žci diaľka Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 540
Žci diaľka Gajdoš Jakub 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 420
Žci diaľka Gergely Filip Attila 05 ŠŠK-Junior Prešov 406
Žci diaľka Gulič Jakub 04 ŠŠK-Junior Prešov 331
Žci diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 532
Žci diaľka Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 555
Žci diaľka Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 418
Žci diaľka Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 440
Žci diaľka Lazorik Juraj 07 Individuálny člen SAZ
Žci diaľka Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 539
Žci diaľka Milas Robert 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci diaľka Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci diaľka Ondkanin Oliver 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 378
Žci diaľka Sivák Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci diaľka Ščerbatý Alex 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 327
Žci diaľka Vanta Kevin 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci diaľka Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 507
Žci guľa 4 kg Adamuščin Adam 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci guľa 4 kg Balog Patrik 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 06.45
Žci guľa 4 kg Cimbaľák Adrián 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci guľa 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 11.17
Žci guľa 4 kg Gondkovič Ján 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci guľa 4 kg Grulyo Miguel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 07.68
Žci guľa 4 kg Hornáček Jakub 05 ŠŠK-Junior Prešov 06.41
Žci guľa 4 kg Chovanec Tomáš 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.61
Žci guľa 4 kg Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 06.16
Žci guľa 4 kg Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.69
Žci guľa 4 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.79
Žci guľa 4 kg Paľa Marek 06 ŠŠK-Junior Prešov 05.50
Žci guľa 4 kg Roman Lukáš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci guľa 4 kg Sivák Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 08.20
Žci guľa 4 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.04
Žci guľa 4 kg Taras Šimon 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.44
Žci guľa 4 kg Tertinský Dominik 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 06.45
Žci guľa 4 kg Vadoc Filip 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.06
Žci disk 1 kg Adamuščin Adam 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci disk 1 kg Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 20.68
Žci disk 1 kg Cimbaľák Adrián 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci disk 1 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 37.19
Žci disk 1 kg Grulyo Miguel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci disk 1 kg Chovanec Tomáš 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 20.59
Žci disk 1 kg Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Žci disk 1 kg Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci disk 1 kg Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 14.20
Žci disk 1 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 32.46
Žci disk 1 kg Ondkanin Oliver 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.07
Žci disk 1 kg Smutný Erik 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 12.24
Žci disk 1 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 38.60
Žci disk 1 kg Taras Šimon 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.23
Žci oštep 600 g Balog Patrik 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci oštep 600 g Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 35.23
Žci oštep 600 g Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30.98
Žci oštep 600 g Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 24.60
Žci oštep 600 g Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 26.24
Žci oštep 600 g Grulyo Miguel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 25.36
Žci oštep 600 g Hornáček Jakub 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g Chovanec Tomáš 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 25.91
Žci oštep 600 g Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g Komjáti Roland 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci oštep 600 g Olejár Samuel 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g Palkó Samuel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 24.68
Žci oštep 600 g Roman Lukáš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci oštep 600 g Serenčko Sebastián 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 25.62
Žci oštep 600 g Sivák Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g Smutný Erik 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 16.80
Žci oštep 600 g Taras Šimon 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.06
Žci oštep 600 g Tertinský Dominik 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 18.15
Žci oštep 600 g Vadoc Filip 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.38
Žci oštep 600 g Varady Tomáš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 29.31
Žci 4 x 60 m kluby Adamuščin Adam 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 4 x 60 m kluby Cimbaľák Adrián 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Ondkanin Oliver 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Roman Lukáš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Ščerbatý Alex 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Vadoc Filip 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Vanta Kevin 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 60 m Bežovská Daniela 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.98
Žky 60 m Brutvanová Sofia 04 ŠŠK-Junior Prešov 08.90
Žky 60 m Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 08.96
Žky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.13
Žky 60 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 09.90
Žky 60 m Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 08.50
Žky 60 m Jordánová Viktória 04 Atletický oddiel Svit 09.19
Žky 60 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 09.33
Žky 60 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.39
Žky 60 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 09.00
Žky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.45
Žky 60 m Kurimská Sárah 05 ŠŠK-Junior Prešov 09.39
Žky 60 m Laporčáková Daniela 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.38
Žky 60 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 09.04
Žky 60 m Michtová Aneta 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 60 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 08.31
Žky 60 m Olčáková Sarah 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 60 m Paľovčíková Hana 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žky 60 m Petrášová Mia 04 Atletický oddiel Svit
Žky 60 m Petrová Henrieta 05 ŠŠK-Junior Prešov 09.01
Žky 60 m Preverčiková Dominika 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.03
Žky 60 m Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.24
Žky 60 m Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.85
Žky 60 m Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 09.50
Žky 60 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 08.58
Žky 60 m Smolková Viktória 05 Atletika Košice o.z. 09.84
Žky 60 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 08.93
Žky 60 m Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.85
Žky 60 m Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 08.67
Žky 60 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 09.30
Žky 60 m Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 60 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.87
Žky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.83
Žky 60 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.50
Žky 150 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 22.33
Žky 150 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 25.72
Žky 150 m Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 150 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov 23.78
Žky 150 m Haneková Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.06
Žky 150 m Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice 22.54
Žky 150 m Jordánová Viktória 04 Atletický oddiel Svit 22.75
Žky 150 m Kandravá Sára 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.65
Žky 150 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 23.30
Žky 150 m Krajniková Hanka 04 1.Atletický klub Humenné
Žky 150 m Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov 24.39
Žky 150 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 22.15
Žky 150 m Michtová Aneta 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.44
Žky 150 m Olčáková Sarah 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 150 m Petrášová Mia 04 Atletický oddiel Svit
Žky 150 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice 23.32
Žky 150 m Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.43
Žky 150 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 19.40
Žky 150 m Smolková Viktória 05 Atletika Košice o.z. 25.83
Žky 150 m Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 26.00
Žky 150 m Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 150 m Šantručeková Diana 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 24.90
Žky 150 m Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.47
Žky 150 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 22.44
Žky 150 m Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 24.59
Žky 150 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 21.48
Žky 150 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 22.25
Žky 300 m Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice 47.71
Žky 300 m Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice 54.48
Žky 300 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 49.85
Žky 300 m Luptáková Patrícia 05 AK Slávia TU Košice 51.73
Žky 300 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice 51.65
Žky 300 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 46.72
Žky 300 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Žky 300 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Žky 800 m Bežovská Daniela 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:44.81
Žky 800 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 800 m Brutvanová Sofia 04 ŠŠK-Junior Prešov 2:40.17
Žky 800 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 800 m Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 800 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 800 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 800 m Hižnayová Alexandra 07 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky 800 m Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice 2:50.46
Žky 800 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Žky 800 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 2:28.00
Žky 800 m Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:32.91
Žky 800 m Krotká Karolína 04 AK Slávia TU Košice
Žky 800 m Laporčáková Daniela 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žky 800 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 800 m Molentová Tamara 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 2:51.56
Žky 800 m Navarčíková Natália 04 AK Slávia TU Košice
Žky 800 m Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 800 m Paľovčíková Hana 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:37.73
Žky 800 m Preverčiková Dominika 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 3:02.63
Žky 800 m Reľovská Sára 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 800 m Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 2:59.94
Žky 100m p 76,2-8,2 Bežovská Diana 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 19.38
Žky 100m p 76,2-8,2 Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Žky 100m p 76,2-8,2 Chlebušová Kornélia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 19.07
Žky 100m p 76,2-8,2 Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 15.64
Žky 100m p 76,2-8,2 Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 15.11
Žky 100m p 76,2-8,2 Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice
Žky 300 m pr. 76,2 Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Žky 300 m pr. 76,2 Chlebušová Kornélia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky 300 m pr. 76,2 Jordánová Viktória 04 Atletický oddiel Svit 56.33
Žky 300 m pr. 76,2 Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 300 m pr. 76,2 Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 300 m pr. 76,2 Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 53.92
Žky 300 m pr. 76,2 Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky chôdza 3000 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 16:18.31
Žky chôdza 3000 m Rojáková Rebeka 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 23:25.4
Žky chôdza 3000 m Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky chôdza 3000 m Štempelová Alexandra 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca 19:39.1
Žky chôdza 3000 m Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 20:26.2
Žky chôdza 3000 m Viestová Zuzana 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca 23:20.0
Žky výška Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov 120
Žky výška Hižnayová Alexandra 07 AK Iskra pri ZŠ Revúca 115
Žky výška Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 135
Žky výška Krajniková Hanka 04 1.Atletický klub Humenné 130
Žky výška Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 141
Žky výška Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov 127
Žky výška Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 168
Žky výška Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 125
Žky výška Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 146
Žky výška Terezková Liliana 05 Akademik TU Košice 138
Žky výška Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 152
Žky žrď Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 210
Žky žrď Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 250
Žky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 487
Žky diaľka Chlebušová Kornélia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 450
Žky diaľka Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 518
Žky diaľka Krajniková Hanka 04 1.Atletický klub Humenné
Žky diaľka Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 399
Žky diaľka Kurimská Sárah 05 ŠŠK-Junior Prešov 407
Žky diaľka Luptáková Patrícia 05 AK Slávia TU Košice 437
Žky diaľka Molentová Tamara 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 395
Žky diaľka Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 508
Žky diaľka Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 494
Žky diaľka Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 369
Žky diaľka Petrášová Mia 04 Atletický oddiel Svit
Žky diaľka Petrová Henrieta 05 ŠŠK-Junior Prešov 363
Žky diaľka Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 467
Žky diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 555
Žky diaľka Šantručeková Diana 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 411
Žky diaľka Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 489
Žky diaľka Terezková Liliana 05 Akademik TU Košice 456
Žky diaľka Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 463
Žky guľa 3 kg Brutvanová Sofia 04 ŠŠK-Junior Prešov 07.60
Žky guľa 3 kg Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov 05.98
Žky guľa 3 kg Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 07.80
Žky guľa 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.67
Žky guľa 3 kg Geffertová Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.66
Žky guľa 3 kg Kiselová Zuzana 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 10.34
Žky guľa 3 kg Kršňáková Lívia 04 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky guľa 3 kg Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice
Žky guľa 3 kg Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.88
Žky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 07.75
Žky guľa 3 kg Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 07.67
Žky guľa 3 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.67
Žky guľa 3 kg Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.15
Žky guľa 3 kg Vavreková Nina Natália 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 10.06
Žky guľa 3 kg Viestová Zuzana 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca 05.51
Žky guľa 3 kg Vyskočová Denisa 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.54
Žky disk 1 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.12
Žky disk 1 kg Kiselová Zuzana 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 17.68
Žky disk 1 kg Kršňáková Lívia 04 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky disk 1 kg Luptáková Patrícia 05 AK Slávia TU Košice 14.35
Žky disk 1 kg Rojáková Rebeka 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 14.24
Žky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 21.84
Žky disk 1 kg Štempelová Alexandra 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca 18.18
Žky disk 1 kg Vavreková Nina Natália 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 21.54
Žky disk 1 kg Vyskočová Denisa 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14.45
Žky oštep 500 g Geffertová Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g Haneková Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g Kandravá Sára 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.04
Žky oštep 500 g Kiselová Zuzana 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 14.61
Žky oštep 500 g Kršňáková Lívia 04 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky oštep 500 g Kurimská Sárah 05 ŠŠK-Junior Prešov 13.65
Žky oštep 500 g Marcinová Michaela 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 28.33
Žky oštep 500 g Petrová Henrieta 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žky oštep 500 g Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.15
Žky oštep 500 g Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice
Žky oštep 500 g Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky oštep 500 g Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.77
Žky oštep 500 g Štempelová Alexandra 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca 16.51
Žky oštep 500 g Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky oštep 500 g Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky oštep 500 g Vavreková Nina Natália 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 32.10
Žky 4 x 60 m kluby Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 60 m kluby Haneková Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Hižnayová Alexandra 07 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky 4 x 60 m kluby Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Kandravá Sára 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Krotká Karolína 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 60 m kluby Michtová Aneta 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Molentová Tamara 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky 4 x 60 m kluby Navarčíková Natália 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Olčáková Sarah 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Reľovská Sára 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Rojáková Rebeka 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky 4 x 60 m kluby Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Viestová Zuzana 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky 4 x 60 m kluby Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 09.78
Nžci 60 m Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné 09.82
Nžci 60 m Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.67
Nžci 60 m Domonkoš Dominik 10 AK Slávia TU Košice 10.54
Nžci 60 m Dzák Oliver 11 ABC Humenné 11.44
Nžci 60 m Hlinka Dávid 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca 10.92
Nžci 60 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 09.90
Nžci 60 m Janok Tobias Gabri 08 MŠK Vranov nad Topľou 09.20
Nžci 60 m Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 10.27
Nžci 60 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 10.81
Nžci 60 m Kočiš Richard 10 Akademik TU Košice 11.00
Nžci 60 m Kostík Lukáš 09 AK Slávia TU Košice 10.29
Nžci 60 m Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.92
Nžci 60 m Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.37
Nžci 60 m Lazorik Jakub 09 Individuálny člen SAZ 10.70
Nžci 60 m Leško Richard 08 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Mády Patrik 09 Atletika Košice o.z. 10.55
Nžci 60 m Makkay Tobias 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.54
Nžci 60 m Makovec Petr 08 ABC Humenné 09.58
Nžci 60 m Matta Miroslav 10 ABC Humenné 10.66
Nžci 60 m Mihál Dávid 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca 09.76
Nžci 60 m Paleček Tobias 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 60 m Petrik Adam 10 ABC Humenné 12.35
Nžci 60 m Petrov Boris 08 AK Slávia TU Košice 10.00
Nžci 60 m Sokolovič Lukáš 09 ABC Humenné 10.06
Nžci 60 m Tobák Adam 09 Atletika Košice o.z. 10.57
Nžci 60 m Trcka Ronald 12 Atletika Košice o.z. 11.65
Nžci 60 m Zibura David 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 150 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 24.99
Nžci 150 m Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné
Nžci 150 m Borbeľ Peter 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 150 m Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 150 m Hlaď Oliver 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 25.38
Nžci 150 m Janok Tobias Gabri 08 MŠK Vranov nad Topľou 23.70
Nžci 150 m Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 26.01
Nžci 150 m Kostík Lukáš 09 AK Slávia TU Košice 26.53
Nžci 150 m Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.83
Nžci 150 m Leško Richard 08 Atletika Košice o.z.
Nžci 150 m Mády Patrik 09 Atletika Košice o.z. 25.41
Nžci 150 m Makkay Tobias 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 23.82
Nžci 150 m Makovec Petr 08 ABC Humenné 23.00
Nžci 150 m Mihál Dávid 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca 24.84
Nžci 150 m Pavlišin Rastislav 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.68
Nžci 150 m Petrov Boris 08 AK Slávia TU Košice 26.01
Nžci 150 m Zibura David 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 25.63
Nžci 600 m Berko Enrico 09 Akademik TU Košice
Nžci 600 m Galovič Martin 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 2:42.27
Nžci 600 m Hlinka Dávid 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 600 m Kaláb Oskar 08 ABC Humenné
Nžci 600 m Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m Lazorik Jakub 09 Individuálny člen SAZ
Nžci 600 m Makovec Petr 08 ABC Humenné 2:09.58
Nžci 600 m Pangrác Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m Tobák Adam 09 Atletika Košice o.z. 2:19.14
Nžci chôdza 1000 m Petrik Adam 10 ABC Humenné
Nžci diaľka z miesta Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z. 362
Nžci diaľka z miesta Domonkoš Dominik 10 AK Slávia TU Košice 312
Nžci diaľka z miesta Dzák Oliver 11 ABC Humenné 284
Nžci diaľka z miesta Galovič Martin 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci diaľka z miesta Hlaď Oliver 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z miesta Hlinka Dávid 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca 260
Nžci diaľka z miesta Janok Tobias Gabri 08 MŠK Vranov nad Topľou 419
Nžci diaľka z miesta Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 347
Nžci diaľka z miesta Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 259
Nžci diaľka z miesta Kočiš Richard 10 Akademik TU Košice
Nžci diaľka z miesta Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 382
Nžci diaľka z miesta Makkay Tobias 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci diaľka z miesta Matta Miroslav 10 ABC Humenné 302
Nžci diaľka z miesta Mihál Dávid 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca 388
Nžci diaľka z miesta Paleček Tobias 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca 344
Nžci diaľka z miesta Pavlišin Rastislav 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 338
Nžci diaľka z miesta Sokolovič Lukáš 09 ABC Humenné 392
Nžci kriket Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné 27.64
Nžci kriket Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z. 35.30
Nžci kriket Berko Enrico 09 Akademik TU Košice
Nžci kriket Borbeľ Peter 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.54
Nžci kriket Galovič Martin 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 29.65
Nžci kriket Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 35.29
Nžci kriket Kaláb Oskar 08 ABC Humenné 17.30
Nžci kriket Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 38.28
Nžci kriket Lazorik Jakub 09 Individuálny člen SAZ
Nžci kriket Matta Miroslav 10 ABC Humenné
Nžci kriket Paleček Tobias 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci kriket Pangrác Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.53
Nžci kriket Petrov Boris 08 AK Slávia TU Košice 10.70
Nžci kriket Sokolovič Lukáš 09 ABC Humenné 25.10
Nžci kriket Trcka Ronald 12 Atletika Košice o.z. 06.54
Nžci 4 x 60 m kluby Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Hlaď Oliver 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby Leško Richard 08 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby Mády Patrik 09 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby Pangrác Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Pavlišin Rastislav 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Tobák Adam 09 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby Trcka Ronald 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Bottová Hana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 10.78
Nžky 60 m Cingeľová Nina 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 09.16
Nžky 60 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 09.66
Nžky 60 m Grácová Monika 08 Atletický oddiel Svit 10.14
Nžky 60 m Halická Lucia 12 ABC Humenné 11.67
Nžky 60 m Hlinková Daniela 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca 11.06
Nžky 60 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 09.78
Nžky 60 m Hudecová Petra 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 10.85
Nžky 60 m Chlebušová Tamara 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 11.41
Nžky 60 m Kardošová Gréta 10 AK Slávia TU Košice 10.37
Nžky 60 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 09.6
Nžky 60 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 10.67
Nžky 60 m Kubinová Lara 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 10.48
Nžky 60 m Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.0
Nžky 60 m Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z. 11.44
Nžky 60 m Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné 09.57
Nžky 60 m Matejová Claudia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.38
Nžky 60 m Matušeková Adela 10 Atletický oddiel Svit
Nžky 60 m Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z. 09.34
Nžky 60 m Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 10.37
Nžky 60 m Potočná Nikola 09 Atletický oddiel Svit 11.00
Nžky 60 m Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 10.93
Nžky 60 m Rojáková Sabina 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 60 m Serečunová Emma 10 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Simanová Sofia 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 10.64
Nžky 60 m Stachova Tereza 10 AK Slávia TU Košice 11.01
Nžky 60 m Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 09.05
Nžky 60 m Vatalová Vanda 10 Atletika Košice o.z. 11.9
Nžky 60 m Weissová Natalia 11 AK Slávia TU Košice 09.8
Nžky 60 m Zajacová Katarína 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 150 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 23.15
Nžky 150 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 25.03
Nžky 150 m Grácová Monika 08 Atletický oddiel Svit
Nžky 150 m Guláková Liana 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 150 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 24.50
Nžky 150 m Kardošová Gréta 10 AK Slávia TU Košice 25.95
Nžky 150 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 27.51
Nžky 150 m Kubinová Lara 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.37
Nžky 150 m Kuseková Teodora 10 AK Slávia TU Košice 28.81
Nžky 150 m Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 26.32
Nžky 150 m Matejová Claudia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 27.52
Nžky 150 m Matušeková Adela 10 Atletický oddiel Svit
Nžky 150 m Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z. 22.94
Nžky 150 m Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 25.96
Nžky 150 m Potočná Nikola 09 Atletický oddiel Svit 28.95
Nžky 150 m Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z.
Nžky 150 m Stachova Tereza 10 AK Slávia TU Košice 28.96
Nžky 150 m Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 22.86
Nžky 150 m Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z. 26.01
Nžky 150 m Weissová Natalia 11 AK Slávia TU Košice 26.08
Nžky 150 m Zajacová Katarína 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 600 m Bottová Hana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 600 m Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 600 m Hlinková Daniela 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 600 m Levická Stella 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 600 m Makovcová Tereza 10 ABC Humenné 2:27.70
Nžky 600 m Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné 2:10.62
Nžky 600 m Simanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 600 m Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:27.81
Nžky chôdza 1000 m Makovcová Tereza 10 ABC Humenné
Nžky chôdza 1000 m Rojáková Sabina 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky výška Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 110
Nžky diaľka z miesta Bottová Hana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 288
Nžky diaľka z miesta Cingeľová Nina 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z miesta Grácová Monika 08 Atletický oddiel Svit 353
Nžky diaľka z miesta Halická Lucia 12 ABC Humenné 287
Nžky diaľka z miesta Hlinková Daniela 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca 254
Nžky diaľka z miesta Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 361
Nžky diaľka z miesta Hudecová Petra 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 268
Nžky diaľka z miesta Chlebušová Tamara 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 278
Nžky diaľka z miesta Kardošová Gréta 10 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka z miesta Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 320
Nžky diaľka z miesta Kubinová Lara 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 293
Nžky diaľka z miesta Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 342
Nžky diaľka z miesta Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z miesta Levická Stella 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca 306
Nžky diaľka z miesta Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z miesta Makovcová Tereza 10 ABC Humenné
Nžky diaľka z miesta Matušeková Adela 10 Atletický oddiel Svit
Nžky diaľka z miesta Potočná Nikola 09 Atletický oddiel Svit 279
Nžky diaľka z miesta Serečunová Emma 10 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z miesta Simanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 329
Nžky diaľka z miesta Simanová Sofia 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky diaľka z miesta Stachova Tereza 10 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka z miesta Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 424
Nžky diaľka z miesta Vatalová Vanda 10 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z miesta Weissová Natalia 11 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka z miesta Zajacová Katarína 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky kriket Guláková Liana 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky kriket Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.27
Nžky kriket Hudecová Petra 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 21.00
Nžky kriket Chlebušová Tamara 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 24.63
Nžky kriket Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.22
Nžky kriket Levická Stella 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca 16.20
Nžky kriket Rojáková Sabina 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky kriket Simanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky kriket Simanová Sofia 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 25.53
Nžky kriket Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z. 19.30
Nžky 4 x 60 m kluby Cingeľová Nina 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Guláková Liana 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Serečunová Emma 10 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Váczyová Vilma 10 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Vatalová Vanda 10 Atletika Košice o.z.