<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci , Košice, 1. 5. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 100 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 100 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice
Dci 100 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
Dci 100 m Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci 100 m Fiala Patrik 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 100 m Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 12.20
Dci 100 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice
Dci 100 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Dci 100 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z.
Dci 100 m Hreščo Róbert 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci 100 m Jusko Kevin 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci 100 m Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Dci 100 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 100 m Kubáni Samuel 04 Akademik TU Košice
Dci 100 m Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou
Dci 100 m Malatinec Matúš 02 ŠŠK-Junior Prešov 12.15
Dci 100 m Nihila Samuel 02 AK Slávia TU Košice
Dci 100 m Olenočin Šimon 02 1.Atletický klub Humenné
Dci 100 m Pavlo Radovan 04 MŠK Vranov nad Topľou
Dci 100 m Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou
Dci 100 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou
Dci 100 m Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit
Dci 100 m Vanek Miroslav 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 100 m Varga Šimon 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci 200 m Artim Fabián 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 26.34
Dci 200 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 24.08
Dci 200 m Fiala Patrik 03 1.Atletický klub Humenné 30.28
Dci 200 m Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice
Dci 200 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice
Dci 200 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Dci 200 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z.
Dci 200 m Hreščo Róbert 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci 200 m Jusko Kevin 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci 200 m Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 200 m Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice
Dci 200 m Majda Gabriel 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 200 m Malatinec Matúš 02 ŠŠK-Junior Prešov 26.00
Dci 200 m Nihila Samuel 02 AK Slávia TU Košice 25.73
Dci 200 m Olenočin Šimon 02 1.Atletický klub Humenné 27.61
Dci 200 m Pavlo Radovan 04 MŠK Vranov nad Topľou
Dci 200 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou
Dci 400 m Fiala Patrik 03 1.Atletický klub Humenné 69.60
Dci 400 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 59.99
Dci 400 m Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice
Dci 400 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 58.46
Dci 1500 m Mačanga Filip 02 AK Slávia TU Košice
Dci 1500 m Niedelský Šimon 03 AK Slávia TU Košice
Dci 110 m pr. 91,4 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Dci 110 m pr. 91,4 Kurty Matej 03 Akademik TU Košice
Dci 110 m pr. 91,4 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
Dci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 162
Dci výška Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 175
Dci výška Frič Jakub 04 Akademik TU Košice
Dci výška Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 170
Dci výška Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 181
Dci výška Kurty Matej 03 Akademik TU Košice 175
Dci výška Majda Gabriel 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 170
Dci výška Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou
Dci výška Vanek Miroslav 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci žrď Lisík Štefan 03 Akademik TU Košice 360
Dci diaľka Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
Dci diaľka Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci diaľka Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 509
Dci diaľka Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 490
Dci diaľka Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 506
Dci diaľka Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou
Dci diaľka Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 534
Dci diaľka Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 519
Dci diaľka Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 620
Dci diaľka Varga Šimon 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 523
Dci guľa 5 kg Artim Fabián 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci guľa 5 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou 09.84
Dci guľa 5 kg Dudáš Patrik 03 MŠK Vranov nad Topľou 14.67
Dci guľa 5 kg Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Dci guľa 5 kg Ragan Martin 02 MŠK Vranov nad Topľou
Dci guľa 5 kg Šima Andrej 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.00
Dci disk 1,5 kg Artim Fabián 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci disk 1,5 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou
Dci disk 1,5 kg Dudáš Patrik 03 MŠK Vranov nad Topľou
Dci disk 1,5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci disk 1,5 kg Šima Andrej 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci oštep 700 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci oštep 700 g Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci oštep 700 g Nihila Samuel 02 AK Slávia TU Košice
Dci oštep 700 g Olenočin Šimon 02 1.Atletický klub Humenné
Dci oštep 700 g Ragan Martin 02 MŠK Vranov nad Topľou
Dci oštep 700 g Šima Andrej 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci oštep 700 g Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit
Dci oštep 700 g Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
Dci oštep 700 g Vanek Miroslav 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 4 x 100 m kluby Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice
Mžci 60 m Babjarčík Tobiaš 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci 60 m Baran Matej 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Benko Ľudovít 07 Akademik TU Košice 09.12
Mžci 60 m Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice
Mžci 60 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Čižmár Branko 09 AK Slávia TU Košice 11.03
Mžci 60 m Fialka Daniel Mário 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 60 m Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.22
Mžci 60 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci 60 m Handžák Matúš 06 Akademik TU Košice
Mžci 60 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 09.90
Mžci 60 m Horváth Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 08.60
Mžci 60 m Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 08.86
Mžci 60 m Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 09.15
Mžci 60 m Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.06
Mžci 60 m Kobularčík Peter 06 Akademik TU Košice
Mžci 60 m Korfant Erich 07 Atletika Košice o.z.
Mžci 60 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 09.33
Mžci 60 m Kuliňák Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m Macko Marek 06 1.Atletický klub Humenné 09.59
Mžci 60 m Mihalčin Marek 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Miškovský Marcel 06 Atletický oddiel Svit
Mžci 60 m Mráz Tomáš 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.53
Mžci 60 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice
Mžci 60 m Petrov Boris 08 AK Slávia TU Košice 10.05
Mžci 60 m Priščák Viliam 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Prosták Miroslav 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m Ruščák Martin 07 MŠK Vranov nad Topľou
Mžci 60 m Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.31
Mžci 60 m Tančin Lukáš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60 m Tatár Peter 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.79
Mžci 60 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 07.96
Mžci 60 m Záboj Ľubomír 07 Atletika Košice o.z.
Mžci 150 m Babjarčík Tobiaš 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci 150 m Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 21.56
Mžci 150 m Benko Ľudovít 07 Akademik TU Košice
Mžci 150 m Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice
Mžci 150 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Čižmár Branko 09 AK Slávia TU Košice
Mžci 150 m Dzubák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.35
Mžci 150 m Fialka Daniel Mário 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 150 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci 150 m Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.33
Mžci 150 m Horváth Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 150 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 21.88
Mžci 150 m Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 150 m Korfant Erich 07 Atletika Košice o.z.
Mžci 150 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 23.86
Mžci 150 m Kuliňák Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 150 m Macko Marek 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci 150 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 24.42
Mžci 150 m Miškovský Marcel 06 Atletický oddiel Svit
Mžci 150 m Mráz Tomáš 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 150 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 22.13
Mžci 150 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 150 m Petrov Boris 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 150 m Pillár Matúš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Prosták Miroslav 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 150 m Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 19.77
Mžci 150 m Vasilišin Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Viszlay Flórián 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.65
Mžci 150 m Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 150 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.03
Mžci 150 m Záboj Ľubomír 07 Atletika Košice o.z.
Mžci 1500 m Brehuv Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 1500 m Bujdoš Dávid 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 5:31.77
Mžci 1500 m Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 1500 m Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 1500 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 5:17.95
Mžci 1500 m Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 1500 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 1500 m Mády Patrik 09 Atletika Košice o.z.
Mžci 1500 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 1500 m Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 1500 m Mruz Christopher 06 Atletika Košice o.z.
Mžci 1500 m Schuller Richárd 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 1500 m Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 1500 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 1500 m Tančin Lukáš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 11.08
Mžci 60m p 76,2-7,5 Dzubák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60m p 76,2-7,5 Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 60m p 76,2-7,5 Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.55
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.89
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 60m p 76,2-7,5 Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60m p 76,2-7,5 Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice
Mžci 60m p 76,2-7,5 Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.63
Mžci 60m p 76,2-7,5 Pillár Matúš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60m p 76,2-7,5 Priščák Viliam 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60m p 76,2-7,5 Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.52
Mžci 60m p 76,2-7,5 Vasilišin Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci chôdza 2000 m Ivanecký Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci chôdza 2000 m Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci chôdza 2000 m Komjáti Roland 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 14:45.16
Mžci chôdza 2000 m Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov 13:28.17
Mžci chôdza 2000 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 12:52.34
Mžci chôdza 2000 m Štefan Simon Jozef 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci chôdza 2000 m Viszlay Flórián 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci chôdza 2000 m Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci výška Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 135
Mžci výška Bujdoš Dávid 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 130
Mžci výška Gazda Adam 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci výška Kovaľ Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 130
Mžci diaľka Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z.
Mžci diaľka Benko Ľudovít 07 Akademik TU Košice 443
Mžci diaľka Brehuv Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Dubovecký Daniel 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci diaľka Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci diaľka Handžák Matúš 06 Akademik TU Košice
Mžci diaľka Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z.
Mžci diaľka Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 401
Mžci diaľka Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 440
Mžci diaľka Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Kobularčík Peter 06 Akademik TU Košice
Mžci diaľka Kovaľ Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci diaľka Macko Marek 06 1.Atletický klub Humenné 387
Mžci diaľka Mihalčin Marek 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci diaľka Miškovský Marcel 06 Atletický oddiel Svit
Mžci diaľka Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci diaľka Ruščák Martin 07 MŠK Vranov nad Topľou
Mžci diaľka Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 400
Mžci diaľka Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 462
Mžci diaľka Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 507
Mžci guľa 3 kg Dreveňák Egid 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci guľa 3 kg Dubovecký Daniel 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.18
Mžci guľa 3 kg Gazda Adam 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci guľa 3 kg Ivanecký Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci guľa 3 kg Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci guľa 3 kg Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci guľa 3 kg Komjáti Roland 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci guľa 3 kg Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.90
Mžci guľa 3 kg Mattina Kevin 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci guľa 3 kg Očko Martin 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci guľa 3 kg Richvalský Benjamín 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.08
Mžci guľa 3 kg Tatár Peter 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci guľa 3 kg Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 06.64
Mžci guľa 3 kg Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci guľa 3 kg Vaľko Tomáš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci guľa 3 kg Vateha Matúš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Babjarčík Tobiaš 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci kriket Baran Matej 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z. 28.25
Mžci kriket Dreveňák Egid 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Kolesár Jakub 07 Atletika Košice o.z.
Mžci kriket Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci kriket Komjáti Roland 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci kriket Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Kovaľ Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci kriket Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Mattina Kevin 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci kriket Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Očko Martin 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci kriket Richvalský Benjamín 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Schuller Richárd 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci kriket Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Tančin Lukáš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci kriket Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Vaľko Tomáš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Vateha Matúš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci 4 x 60 m kluby Baran Matej 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice
Mžci 4 x 60 m kluby Brehuv Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Dubovecký Daniel 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Dzubák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Fialka Daniel Mário 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 4 x 60 m kluby Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 4 x 60 m kluby Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Korfant Erich 07 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Mády Patrik 09 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Mihalčin Marek 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Petrov Boris 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 4 x 60 m kluby Pillár Matúš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Priščák Viliam 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Richvalský Benjamín 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Schuller Richárd 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 4 x 60 m kluby Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Vaľko Tomáš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Vasilišin Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Vateha Matúš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Viszlay Flórián 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 4 x 60 m kluby Záboj Ľubomír 07 Atletika Košice o.z.
Dky 100 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice
Dky 100 m Kolláriková Simonetta 03 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice 13.51
Dky 100 m Lacková Juliana 02 Akademik TU Košice
Dky 100 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Luptáková Patrícia 05 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Pilníková Diana 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dky 100 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Dky 100 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Rohályová Diana 02 Akademik TU Košice
Dky 100 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Kolláriková Simonetta 03 AK Slávia TU Košice 31.83
Dky 200 m Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice
Dky 200 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Dky 200 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Rohályová Diana 02 Akademik TU Košice 28.51
Dky 200 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 400 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 62.86
Dky 400 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 72.41
Dky 400 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Dky 400 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 1500 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice 5:43.72
Dky 1500 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 5:02.88
Dky 1500 m Krotká Karolína 04 AK Slávia TU Košice
Dky 100m p 76,2-8,5 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 15.55
Dky 100m p 76,2-8,5 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 16.42
Dky 100m p 76,2-8,5 Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice
Dky 100m p 76,2-8,5 Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Dky výška Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 145
Dky žrď Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 210
Dky žrď Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 210
Dky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 463
Dky diaľka Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 480
Dky diaľka Kicová Sára 03 AK Slávia TU Košice 476
Dky diaľka Luptáková Patrícia 05 AK Slávia TU Košice 437
Dky diaľka Pilníková Diana 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 422
Dky diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 555
Dky diaľka Terezková Liliana 05 Akademik TU Košice 456
Dky trojskok Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice
Dky trojskok Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 11.38
Dky trojskok Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice
Dky trojskok Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Dky guľa 3 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Dky guľa 3 kg Jacková Anna Nathália 02 AO Športové gymnázium Košice 10.34
Dky guľa 3 kg Kicová Sára 03 AK Slávia TU Košice 10.47
Dky guľa 3 kg Lenková Denisa 02 AO Športové gymnázium Košice 12.52
Dky guľa 3 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 13.34
Dky guľa 3 kg Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.67
Dky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 07.75
Dky disk 1 kg Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice
Dky disk 1 kg Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice
Dky disk 1 kg Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice
Dky disk 1 kg Homová Ivana 03 AK Slávia TU Košice
Dky disk 1 kg Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice
Dky disk 1 kg Lacková Juliana 02 Akademik TU Košice
Dky disk 1 kg Luptáková Patrícia 05 AK Slávia TU Košice
Dky disk 1 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou
Dky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 19.64
Dky oštep 500 g Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Dky oštep 500 g Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice
Dky oštep 500 g Kicová Sára 03 AK Slávia TU Košice
Dky oštep 500 g Kočerhová Katarína 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dky oštep 500 g Lacková Juliana 02 Akademik TU Košice
Dky oštep 500 g Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 24.01
Dky oštep 500 g Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Dky oštep 500 g Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Kolláriková Simonetta 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Krotká Karolína 04 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.53
Mžky 60 m Bartalošová Božena 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 60 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 08.87
Mžky 60 m Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky 60 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 09.19
Mžky 60 m Čižmarová Zora 06 AK Slávia TU Košice 10.41
Mžky 60 m Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Demková Nela 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.82
Mžky 60 m Fecková Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Fričová Diana 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.21
Mžky 60 m Gavulová Alexandra 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.65
Mžky 60 m Gregušová Vivian 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 60 m Greššová Ivana 07 Akademik TU Košice
Mžky 60 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 09.81
Mžky 60 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 10.55
Mžky 60 m Chromová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit 09.21
Mžky 60 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 09.33
Mžky 60 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Kocúrová Lea 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Koščová Melissa 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.65
Mžky 60 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 09.38
Mžky 60 m Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Marhefková Alexandra 07 Atletický oddiel Svit
Mžky 60 m Matušeková Dorota 07 Atletický oddiel Svit
Mžky 60 m Melegová Soňa 06 MŠK Vranov nad Topľou
Mžky 60 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 08.65
Mžky 60 m Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z. 09.34
Mžky 60 m Nagyová Xénia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 60 m Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Onderčinová Yvonne 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 60 m Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.18
Mžky 60 m Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Poczová Alexandra 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 60 m Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Rijaková Karolína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 09.80
Mžky 60 m Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.77
Mžky 60 m Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Šipošová Zuzana 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 60 m Šoltýsová Diana 07 AK Slávia TU Košice 10.81
Mžky 60 m Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit 09.02
Mžky 60 m Tovarňáková Gabriela 07 1.Atletický klub Humenné 10.10
Mžky 60 m Valkayová Bettina 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 10.55
Mžky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.99
Mžky 60 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.64
Mžky 60 m Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.90
Mžky 150 m Bartalošová Božena 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 150 m Blichová Alexandra 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 23.23
Mžky 150 m Čižmarová Zora 06 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m Demková Nela 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 24.89
Mžky 150 m Fričová Diana 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 150 m Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.91
Mžky 150 m Greššová Ivana 07 Akademik TU Košice
Mžky 150 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 24.58
Mžky 150 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 25.81
Mžky 150 m Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit 22.90
Mžky 150 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 27.45
Mžky 150 m Kiralyová Klaudia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 25.82
Mžky 150 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Kocúrová Lea 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Koščová Melissa 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 24.00
Mžky 150 m Majirská Petra 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 150 m Marhefková Alexandra 07 Atletický oddiel Svit
Mžky 150 m Matušeková Dorota 07 Atletický oddiel Svit
Mžky 150 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice
Mžky 150 m Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z. 24.19
Mžky 150 m Nagyová Xénia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 25.81
Mžky 150 m Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Olearčinová Simona 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Osifová Soňa 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 150 m Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.60
Mžky 150 m Poczová Alexandra 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 150 m Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.35
Mžky 150 m Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Šimková Anna 06 Akademik TU Košice
Mžky 150 m Šipošová Zuzana 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 150 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 23.46
Mžky 150 m Šoltýsová Diana 07 AK Slávia TU Košice 30.14
Mžky 150 m Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit 22.95
Mžky 150 m Takács Anna 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 25.17
Mžky 150 m Tovarňáková Gabriela 07 1.Atletický klub Humenné 25.73
Mžky 150 m Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 22.57
Mžky 1500 m Bartalošová Božena 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 1500 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 5:31.98
Mžky 1500 m Demková Nela 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 1500 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov 6:54.57
Mžky 1500 m Haneková Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 1500 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 5:44.20
Mžky 1500 m Chromová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 1500 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 5:23.34
Mžky 1500 m Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 1500 m Matušeková Dorota 07 Atletický oddiel Svit
Mžky 1500 m Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 1500 m Rafaelisová Sofia 07 Akademik TU Košice
Mžky 1500 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou
Mžky 1500 m Takács Anna 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60m p 76,2-7,5 Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 12.08
Mžky 60m p 76,2-7,5 Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov 16.32
Mžky 60m p 76,2-7,5 Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.08
Mžky 60m p 76,2-7,5 Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 10.56 10.56
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 11.04
Mžky chôdza 2000 m Cingelyová Tímea 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky chôdza 2000 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 12:31.00
Mžky chôdza 2000 m Kiralyová Klaudia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 14:29.67
Mžky chôdza 2000 m Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 13:29.21
Mžky chôdza 2000 m Majirská Petra 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky chôdza 2000 m Pavljuková Emma 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky chôdza 2000 m Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 13:16.72
Mžky výška Ádámová Patríca 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky výška Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 140
Mžky výška Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov 125
Mžky výška Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 125
Mžky diaľka Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 345
Mžky diaľka Blichová Alexandra 07 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 370
Mžky diaľka Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky diaľka Fecková Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 390
Mžky diaľka Greššová Ivana 07 Akademik TU Košice
Mžky diaľka Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit
Mžky diaľka Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 353
Mžky diaľka Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 412
Mžky diaľka Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 367
Mžky diaľka Marhefková Alexandra 07 Atletický oddiel Svit
Mžky diaľka Melegová Soňa 06 MŠK Vranov nad Topľou
Mžky diaľka Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 494
Mžky diaľka Nagyová Xénia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky diaľka Olearčinová Simona 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 306
Mžky diaľka Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 351
Mžky diaľka Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 341
Mžky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 407
Mžky diaľka Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit
Mžky diaľka Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 358
Mžky diaľka Takács Anna 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 246
Mžky diaľka Valková Katarína 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 353
Mžky diaľka Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky guľa 3 kg Ádámová Patríca 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky guľa 3 kg Bodíková Nina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky guľa 3 kg Cingelyová Tímea 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky guľa 3 kg Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky guľa 3 kg Geffertová Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky guľa 3 kg Gregušová Vivian 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky guľa 3 kg Kiralyová Klaudia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 06.50
Mžky guľa 3 kg Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.50
Mžky guľa 3 kg Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 07.18
Mžky guľa 3 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 04.86
Mžky guľa 3 kg Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.15
Mžky guľa 3 kg Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 05.11
Mžky guľa 3 kg Valková Katarína 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.33
Mžky guľa 3 kg Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.80
Mžky guľa 3 kg Vargová Gabriela 06 AK Slávia TU Košice 05.52
Mžky kriket Ádámová Patríca 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky kriket Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky kriket Bodíková Nina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky kriket Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky kriket Gavulová Alexandra 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky kriket Geffertová Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky kriket Gregušová Vivian 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky kriket Haneková Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky kriket Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z.
Mžky kriket Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky kriket Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky kriket Osifová Soňa 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Papcunová Tereza 06 Atletika Košice o.z.
Mžky kriket Pavljuková Emma 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky kriket Rijaková Karolína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky kriket Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 42.80
Mžky kriket Šipošová Zuzana 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky kriket Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Tovarňáková Gabriela 07 1.Atletický klub Humenné
Mžky kriket Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z. 19.20
Mžky kriket Valkayová Bettina 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky kriket Valková Katarína 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky kriket Vargová Gabriela 06 AK Slávia TU Košice
Mžky 4 x 60 m kluby Blichová Alexandra 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 4 x 60 m kluby Cingelyová Tímea 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 4 x 60 m kluby Fecková Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Gavulová Alexandra 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 4 x 60 m kluby Geffertová Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Haneková Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 4 x 60 m kluby Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Chromová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Kocúrová Lea 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Koščová Melissa 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Olearčinová Simona 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 4 x 60 m kluby Valkayová Bettina 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 4 x 60 m kluby Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 4 x 60 m kluby Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1