<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR mužov a žien, Dubnica nad Váhom, 27. 7. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.56
M 100 m Buvala Jozef 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.52
M 100 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 11.50
M 100 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné
M 100 m Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava 11.60
M 100 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra 11.27
M 100 m Rigler Erik 94 Atletika Bratislava 11.21
M 100 m Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra 11.00
M 100 m Slotta Andrej 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.51
M 100 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
M 100 m Táborský Pavol 01 AC Stavbár Nitra 11.93
M 200 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.81
M 200 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 23.35
M 200 m Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.44
M 200 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 22.56
M 200 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra
M 200 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.42
M 200 m Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra 23.26
M 200 m Slotta Andrej 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.59
M 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.74
M 200 m Táborský Pavol 01 AC Stavbár Nitra 24.04
M 400 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.58
M 400 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.14
M 400 m Niko Jozef 70 Slávia šport. gymnázium Trenčín 55.56
M 400 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 50.50
M 800 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice 1:59.48
M 800 m Kalina Adam 01 Individuálny člen SAZ 2:13.00
M 800 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:06.68
M 800 m Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice 2:04.30
M 1500 m Bubeník Jozef 87 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
M 1500 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice 4:08.31
M 1500 m Macko Matúš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 1500 m Mojžiš Michal 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3:59.01
M 1500 m Obergries Boris 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:14.00
M 1500 m Szabo Jaroslav 87 TJ OBAL SERVIS Košice
M 1500 m Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice 4:17.66
M 5000 m Bubeník Jozef 87 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
M 5000 m Ďurec Peter 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14:42.80
M 5000 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 5000 m Mojžiš Michal 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15:25.04
M 5000 m Tomeček Radovan 94 TJ OBAL SERVIS Košice 16:54.75
M 5000 m Urban Jozef 86 TJ OBAL SERVIS Košice
M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.70
M 3000 m pr. 91,4 Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 10:20.43
M 3000 m pr. 91,4 Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11:02.45
M 3000 m pr. 91,4 Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 09:19.02
M 3000 m pr. 91,4 Vajs Roman 89 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:17.21
M výška Bubeník Matúš 89 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 225
M žrď Kremser Adam 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 440
M žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 400
M diaľka Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 615
M trojskok Veszelka Tomáš 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16.78
M guľa 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 16.98
M guľa 7,26 kg Broš Nikolas 96 ŠK ŠOG Nitra 15.91
M guľa 7,26 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 14.55
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.21
M guľa 7,26 kg Löbb Robert 88 ŠK ŠOG Nitra 15.58
M disk 2 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 48.65
M disk 2 kg Broš Nikolas 96 ŠK ŠOG Nitra 48.78
M disk 2 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 52.00
M disk 2 kg Löbb Robert 88 ŠK ŠOG Nitra 46.96
M kladivo 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 48.91
M kladivo 7,26 kg Lomnický Marcel 87 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 77.15
M kladivo 7,26 kg Mistrík Martin 99 AK Danica Zvolen 51.48
M oštep 800 g Bartoň Ondrej 93 ŠK ŠOG Nitra 71.34
M oštep 800 g Martinka Eduard 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M oštep 800 g Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M oštep 800 g Michalec Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 69.05
M oštep 800 g Slezák Maximilian 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 73.93
M 4 x 100 m kluby Buvala Jozef 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava (A)
M 4 x 100 m kluby Fázik Adam 93 Atletika Bratislava (A)
M 4 x 100 m kluby Fendek Jakub 91 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava (A)
M 4 x 100 m kluby Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby Rigler Erik 94 Atletika Bratislava (A)
M 4 x 100 m kluby Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Slotta Andrej 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Táborský Pavol 01 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Hrudkay Jozef 75 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 100 m Močáryová Petra 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.58
Ž 100 m Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.69
Ž 100 m Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Ž 100 m Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.13
Ž 200 m Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.05
Ž 200 m Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.13
Ž 200 m Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.10
Ž 200 m Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.39
Ž 400 m Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.27
Ž 800 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:22.40
Ž 1500 m Kovalančíková Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:46.05
Ž 1500 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:15.59
Ž 5000 m Nemcová Barbora 97 TJ OBAL SERVIS Košice 20:51.37
Ž 5000 m Pejpková Katarína 87 TJ OBAL SERVIS Košice 18:04.77
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 13.95
Ž 400 m pr. 76,2 Lackovičová Simona 00 ŠK ŠOG Nitra 68.34
Ž 400 m pr. 76,2 Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 56.79
Ž 400 m pr. 76,2 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 63.68
Ž výška Bošková Kristína 99 AO Sparta Považská Bystrica 180
Ž diaľka Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 585
Ž diaľka Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 522
Ž diaľka Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 447
Ž diaľka Velďáková Jana 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 627
Ž trojskok Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.14
Ž trojskok Velďáková Dana 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.20
Ž disk 1 kg Feďová Andrea 98 AO Športové gymnázium Košice 36.48
Ž oštep 600 g Filová Soňa 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 42.16
Ž oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 47.06
Ž oštep 600 g Hozáková Michaela 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 31.76
Ž oštep 600 g Mokrá Barbora 96 Slávia šport. gymnázium Trenčín 44.87
Ž 4 x 100 m kluby Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Ž 4 x 100 m kluby Močáryová Petra 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Ž 4 x 100 m kluby Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Ž 4 x 100 m kluby Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Ž 4 x 100 m kluby Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby Zeleňáková Monika 97 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica