<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR v behu na 10 000 m na dráhe mužov, žien a juniorov, Kysucké Nové Mesto, 27. 4. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 10 000 m Bubeník Jozef 87 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
M 10 000 m Červeňák Michal 92 AC Michalovce
M 10 000 m Čižmar Filip 99 TJ OBAL SERVIS Košice
M 10 000 m Ďurec Peter 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 10 000 m Fraňo Peter 96 AK Mostáreň Brezno
M 10 000 m Hladík Marek 90 Bratislavský maratón
M 10 000 m Kocian Konštantín 90 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 10 000 m Kopiar Jakub 99 Atletický klub AC Malacky
M 10 000 m Kováč Michal 91 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
M 10 000 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 10 000 m Kubej Tomáš 92 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 10 000 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 10 000 m Mojžiš Michal 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 10 000 m Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava
M 10 000 m Prívara Lukáš 96 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
M 10 000 m Sahajda Tibor 90 Bratislavský maratón
M 10 000 m Schieber Matej 96 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
M 10 000 m Sopko Dominik 92 TJ OBAL SERVIS Košice
M 10 000 m Szabo Jaroslav 87 TJ OBAL SERVIS Košice
M 10 000 m Šarkan Branislav 84 Športový klub KOMPAS Košice
M 10 000 m Tichý Peter 69 Atletický klub ZZO Čadca
M 10 000 m Trizna Samuel (SVK) 93 AC Kriváň LM
M 10 000 m Trizna Samuel (SVK) 93 Ak Kriváň LM 00:36.00
M 10 000 m Urban Jozef 86 TJ OBAL SERVIS Košice
J 10 000 m Baroňák Pavol 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
J 10 000 m Fridmanský Denis 01 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
J 10 000 m Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice
J 10 000 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 10 000 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Ž 10 000 m Brezovská Barbora 82 Bratislavský maratón
Ž 10 000 m Kovalančíková Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 10 000 m Kuchtová Dominika 99 AC Stavbár Nitra
Ž 10 000 m Mihoková Timea 97 Bežecký klub Poprad
Ž 10 000 m Pejpková Katarína 87 TJ OBAL SERVIS Košice
Ž 10 000 m Vorková Daniela 99 Atletický klub ZZO Čadca
Ž 10 000 m Zrastáková Veronika 96 ŠK ŠOG Nitra
Jky 10 000 m Dubeňová Alexandra 01 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Jky 10 000 m Dubeňová Lucia 01 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Jky 10 000 m Ondrúšková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Jky 10 000 m Zavadská Alexandra 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto