<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jesenné kontrolné preteky

Bratislava (10. 10. 2018)

Diaľka z miesta - Staršie žiačky (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040906 191 0.0
2 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050205 184 0.0
3 Moravcová NikolaMoravcová Nikola
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030101 181 0.0
4 Gavaldová LujzaGavaldová Lujza
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050101 171 0.0
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050815 09.54 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Szendyová LauraSzendyová Laura
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020702 08.84 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030908 10.77 0.0
2 Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040906 07.37 0.0
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050205 06.07 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
031001 15.72 0.0
2 Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040319 08.96 0.0
3 Darovec MichalDarovec Michal
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030719 08.06 0.0
4 Popík JakubPopík Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040101 07.29 0.0
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zváčová KatarínaZváčová Katarína
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
001222 08.63 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020415 09.72 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
031001 45.51 0.0
2 Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040319 23.54 0.0
3 Darovec MichalDarovec Michal
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030719 15.41 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zváčová KatarínaZváčová Katarína
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
001222 24.28 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030908 23.52 0.0
2 Szendyová LauraSzendyová Laura
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020702 19.39 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020415 31.38 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Szendyová LauraSzendyová Laura
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020702 24.36 0.0
2 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030908 21.76 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040319 21.77 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Juniorky (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zváčová KatarínaZváčová Katarína
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
001222 24.17 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020415 29.21 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Starší žiaci (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050815 50.61 0.0
2 Popík JakubPopík Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040101 37.72 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Staršie žiačky (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040906 38.11 0.0
2 Moravcová NikolaMoravcová Nikola
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030101 35.12 0.0
3 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050205 34.51 0.0
4 Gavaldová LujzaGavaldová Lujza
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050101 23.41 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Szendyová LauraSzendyová Laura
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020702 21.04 0.0
2 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030908 19.29 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Darovec MichalDarovec Michal
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030719 15.42 0.0
2 Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040319 11.91 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zváčová KatarínaZváčová Katarína
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
001222 23.88 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (Finále)

Finále (st, 10.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020415 28.04 0.0
Celkom 1 pretekárov