<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (10. 11. 2018)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Vavřík ŠimonVavřík Šimon 040731 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 20.01
2 23 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 20.02
3 75 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 20.21
4 17 Šipoš ŠimonŠipoš Šimon 041003 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 21.96
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 10.11.2018 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Gymnázium Groslingova 18, BratislavaGymnázium Groslingova 18, B... 2 19.36
2 28 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 4 20.21
24 Barilla ArneBarilla Arne 040922 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Gymnázium Groslingova 18, BratislavaGymnázium Groslingova 18, B... 2 19.36
2 20 Vavřík ŠimonVavřík Šimon 040731 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 20.01
3 23 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 20.02
4 75 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 20.21
4 28 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 4 20.21
6 17 Šipoš ŠimonŠipoš Šimon 041003 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 21.96
24 Barilla ArneBarilla Arne 040922 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 3 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 21.61
2 46 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.77
3 19 Terlanda MarekTerlanda Marek 061107 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 22.87
4 34 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 060614 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 3 25.06
35 Zatloukal DávidZatloukal Dávid 050611 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 1 DNS
Celkom 5 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 19.89
2 127 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 1 20.44
3 125 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 3 20.66
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 10.11.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 21.34
2 93 Polkorábová SáraPolkorábová Sára 031007 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 24.88
129 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Gymnázium Tomášikova 2, BratislavaGymnázium Tomášikova 2, Bra... 1 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 19.89
2 127 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 1 20.44
3 125 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 3 20.66
4 67 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 21.34
5 93 Polkorábová SáraPolkorábová Sára 031007 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 24.88
129 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Gymnázium Tomášikova 2, BratislavaGymnázium Tomášikova 2, Bra... 1 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 10:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.42
2 112 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 22.67
3 139 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.78
4 114 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 24.29
5 141 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 25.73
90 Halčínová EliškaHalčínová Eliška 060803 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 10.11.2018 - 10:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 78 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 21.23
2 91 Horvatová PetraHorvatová Petra 061027 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 23.45
3 123 Klementová JúliaKlementová Júlia 060708 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 2 23.96
4 126 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 6 24.17
5 71 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 24.61
6 133 Szileczká KristínaSzileczká Kristína 061026 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 5 24.86
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 10.11.2018 - 10:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ZŠ krála Svatopluka NitraZŠ krála Svatopluka Nitra 1 21.62
2 132 Salagová LuciaSalagová Lucia 050203 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 5 21.91
3 55 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 22.57
4 56 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 23.65
5 70 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 25.02
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 78 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 21.23
2 128 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ZŠ krála Svatopluka NitraZŠ krála Svatopluka Nitra 1 21.62
3 132 Salagová LuciaSalagová Lucia 050203 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 5 21.91
4 137 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.42
5 55 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 22.57
6 112 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 22.67
7 139 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.78
8 91 Horvatová PetraHorvatová Petra 061027 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 23.45
9 56 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 23.65
10 123 Klementová JúliaKlementová Júlia 060708 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 2 23.96
11 126 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 6 24.17
12 114 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 24.29
13 71 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 24.61
14 133 Szileczká KristínaSzileczká Kristína 061026 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 5 24.86
15 70 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 25.02
16 141 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 25.73
90 Halčínová EliškaHalčínová Eliška 060803 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 DNS

150 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Streška FilipStreška Filip 101112 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 1 25.44
2 5 Mašura AdamMašura Adam 090705 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 25.63
3 14 Nagy JakubNagy Jakub 091109 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 26.99
4 38 Polkan LeonPolkan Leon 100802 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 4 27.25
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 10.11.2018 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Čupka MichalČupka Michal 090512 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 3 26.36
2 41 Szileczký MatejSzileczký Matej 100716 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 1 27.96
3 68 Kogel AlexKogel Alex 101106 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 31.77
32 Sliš MarkoSliš Marko 100829 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Streška FilipStreška Filip 101112 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 1 25.44
2 5 Mašura AdamMašura Adam 090705 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 25.63
3 36 Čupka MichalČupka Michal 090512 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 3 26.36
4 14 Nagy JakubNagy Jakub 091109 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 26.99
5 38 Polkan LeonPolkan Leon 100802 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 4 27.25
6 41 Szileczký MatejSzileczký Matej 100716 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 1 27.96
7 68 Kogel AlexKogel Alex 101106 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 31.77
32 Sliš MarkoSliš Marko 100829 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 4 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 22.73
2 48 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 24.58
3 47 Luka MatejLuka Matej 080502 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 25.73
4 42 Cimba JakubCimba Jakub 080116 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.28
5 44 Hudík RichardHudík Richard 071226 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 29.29
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 10.11.2018 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Bobovský SamuelBobovský Samuel 080422 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 23.00
2 15 Polkoráb AndrejPolkoráb Andrej 070517 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 23.30
3 12 Koman MichalKoman Michal 071005 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 25.03
4 16 Sališ SebastianSališ Sebastian 070115 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 28.02
5 143 Zaremba LukášZaremba Lukáš 080209 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 29.15
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 10.11.2018 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Polák FedorPolák Fedor 070722 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 1 22.40
2 39 Repka PatrikRepka Patrik 081210 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 5 23.40
3 25 Belluš SamuelBelluš Samuel 070417 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 3 23.41
4 27 Košťál MatúšKošťál Matúš 070608 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 2 26.10
5 30 Minárik MartinMinárik Martin 071006 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 4 27.55
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Polák FedorPolák Fedor 070722 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 1 22.40
2 11 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 22.73
3 8 Bobovský SamuelBobovský Samuel 080422 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 23.00
4 15 Polkoráb AndrejPolkoráb Andrej 070517 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 23.30
5 39 Repka PatrikRepka Patrik 081210 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 5 23.40
6 25 Belluš SamuelBelluš Samuel 070417 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 3 23.41
7 48 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 24.58
8 12 Koman MichalKoman Michal 071005 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 25.03
9 47 Luka MatejLuka Matej 080502 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 25.73
10 27 Košťál MatúšKošťál Matúš 070608 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 2 26.10
11 42 Cimba JakubCimba Jakub 080116 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.28
12 30 Minárik MartinMinárik Martin 071006 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 4 27.55
13 16 Sališ SebastianSališ Sebastian 070115 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 28.02
14 143 Zaremba LukášZaremba Lukáš 080209 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 29.15
15 44 Hudík RichardHudík Richard 071226 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 29.29

150 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 090626 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 26.18
2 140 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 100301 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 27.01
3 83 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 100615 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 27.52
4 103 Dunajská VivienDunajská Vivien 090505 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 27.59
5 106 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 100912 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 28.75
6 49 Vrábľová EmaVrábľová Ema 090505 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 28.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 10.11.2018 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 130 Graffingerová HanaGraffingerová Hana 090506 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 2 24.50
2 94 Sališová NinaSališová Nina 101024 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 27.29
3 79 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 110606 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 28.06
4 118 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 100705 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 3 28.14
5 81 Pálešová KarlaPálešová Karla 100305 Zš s Mš K.Strmeňa PalárikovoZš s Mš K.Strmeňa Palárikovo 4 28.21
6 96 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 110806 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 33.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 10.11.2018 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Marková KarolínaMarková Karolína 090830 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 2 26.25
2 131 Kratochvíľová HanaKratochvíľová Hana 100127 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 3 26.97
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 130 Graffingerová HanaGraffingerová Hana 090506 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 2 24.50
2 109 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 090626 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 26.18
3 122 Marková KarolínaMarková Karolína 090830 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 2 26.25
4 131 Kratochvíľová HanaKratochvíľová Hana 100127 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 3 26.97
5 140 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 100301 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 27.01
6 94 Sališová NinaSališová Nina 101024 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 27.29
7 83 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 100615 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 27.52
8 103 Dunajská VivienDunajská Vivien 090505 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 27.59
9 79 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 110606 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 28.06
10 118 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 100705 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 3 28.14
11 81 Pálešová KarlaPálešová Karla 100305 Zš s Mš K.Strmeňa PalárikovoZš s Mš K.Strmeňa Palárikovo 4 28.21
12 106 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 100912 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 28.75
13 49 Vrábľová EmaVrábľová Ema 090505 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 28.80
14 96 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 110806 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 33.75

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Goliašová DominikaGoliašová Dominika 070705 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 23.89
2 85 Bromová EmaBromová Ema 070622 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 25.33
3 105 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 080830 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 25.46
4 111 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 070923 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 26.23
5 86 Cinová LauraCinová Laura 070621 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 27.09
6 45 Špilová AlexŠpilová Alex 080907 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 27.23
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 10.11.2018 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.64
2 84 Bochničková SImonaBochničková SImona 071120 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 25.33
3 138 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 080607 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 25.92
4 110 Svinčáková LauraSvinčáková Laura 070307 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 26.10
5 135 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 26.53
6 88 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 081019 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 27.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 10.11.2018 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 6 23.12
2 69 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 23.61
3 77 Magurová LuisaMagurová Luisa 070217 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 23.74
4 65 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 070209 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 24.55
5 59 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 24.75
6 72 Kogelová KarolínaKogelová Karolína 070913 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 26.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 10.11.2018 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Mináriková IvetaMináriková Iveta 080110 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 23.51
2 119 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 070714 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 24.52
3 58 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 24.94
4 121 Marková JúliaMarková Júlia 071016 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 3 25.69
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.64
2 62 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 6 23.12
3 57 Mináriková IvetaMináriková Iveta 080110 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 23.51
4 69 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 23.61
5 77 Magurová LuisaMagurová Luisa 070217 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 23.74
6 89 Goliašová DominikaGoliašová Dominika 070705 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 23.89
7 119 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 070714 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 24.52
8 65 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 070209 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 24.55
9 59 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 24.75
10 58 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 24.94
11 85 Bromová EmaBromová Ema 070622 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 25.33
11 84 Bochničková SImonaBochničková SImona 071120 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 25.33
13 105 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 080830 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 25.46
14 121 Marková JúliaMarková Júlia 071016 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 3 25.69
15 138 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 080607 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 25.92
16 110 Svinčáková LauraSvinčáková Laura 070307 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 26.10
17 111 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 070923 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 26.23
18 135 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 26.53
19 72 Kogelová KarolínaKogelová Karolína 070913 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 26.79
20 86 Cinová LauraCinová Laura 070621 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 27.09
21 88 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 081019 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 27.10
22 45 Špilová AlexŠpilová Alex 080907 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 27.23

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 10.11.2018 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 43 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 48.21
Celkom 1 pretekári

300 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 10.11.2018 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Bruňo MichalBruňo Michal 050629 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 46.93
2 4 Kopček MichalKopček Michal 060327 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 49.69
Celkom 2 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 10.11.2018 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 47.25
2 113 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 48.65
3 104 Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 041014 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 57.02
Celkom 3 pretekári

300 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 78 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 48.80
2 128 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ZŠ krála Svatopluka NitraZŠ krála Svatopluka Nitra 2 49.81
3 71 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 54.34
4 108 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 57.30
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 10.11.2018 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 3 47.50
2 3 Frliečková Ema FrederikaFrliečková Ema Frederika 061031 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 53.69
3 70 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 58.03
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 3 47.50
2 78 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 48.80
3 128 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ZŠ krála Svatopluka NitraZŠ krála Svatopluka Nitra 2 49.81
4 3 Frliečková Ema FrederikaFrliečková Ema Frederika 061031 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 53.69
5 71 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 54.34
6 108 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 57.30
7 70 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 58.03

300 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh (so, 10.11.2018 - 13:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Hladík FilipHladík Filip 090612 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 3 1:01.41
2 14 Nagy JakubNagy Jakub 091109 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 1:12.83
Celkom 2 pretekári

300 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 10.11.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Janiga TomášJaniga Tomáš 080502 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 59.56
Celkom 1 pretekári

300 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh (so, 10.11.2018 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 83 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 100615 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 1:02.00
2 79 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 110606 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 1:07.89
Celkom 2 pretekári

300 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 55.45
2 64 Belica MiaBelica Mia 070501 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 57.26
3 84 Bochničková SImonaBochničková SImona 071120 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 57.29
4 88 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 081019 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 59.89
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 10.11.2018 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Kubáňová Anna KarolínaKubáňová Anna Karolína 071122 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 52.51
2 119 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 070714 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 3 53.03
3 65 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 070209 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 56.41
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Kubáňová Anna KarolínaKubáňová Anna Karolína 071122 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 52.51
2 119 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 070714 NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia 3 53.03
3 66 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 55.45
4 65 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 070209 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 56.41
5 64 Belica MiaBelica Mia 070501 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 57.26
6 84 Bochničková SImonaBochničková SImona 071120 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 57.29
7 88 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 081019 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 59.89

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 10.11.2018 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 22 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 2:10.57
Celkom 1 pretekári

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 10.11.2018 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 ZŠ Bachova 4, BratislavaZŠ Bachova 4, Bratislava 4 1:48.84
2 82 Behalová VeronikaBehalová Veronika 050929 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 1:56.79
3 114 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 2:07.08
4 87 Federlová NinaFederlová Nina 060604 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 2:13.77
Celkom 4 pretekári

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 10.11.2018 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 48 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:14.85
Celkom 1 pretekári

600 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh (so, 10.11.2018 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 95 Šipošová HanaŠipošová Hana 090214 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 2:19.35
2 103 Dunajská VivienDunajská Vivien 090505 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 2:31.42
140 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 100301 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 3 pretekári

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.11.2018 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 80 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 ZŠ Rudolfa Jašíka PartizánskeZŠ Rudolfa Jašíka Partizánske 1 2:04.60
2 111 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 070923 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 2:15.43
3 138 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 080607 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:16.48
4 105 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 080830 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 2:19.95
5 100 Balážová VanesaBalážová Vanesa 071016 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 2:20.65
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 10.11.2018 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 74 Kubáňová Anna KarolínaKubáňová Anna Karolína 071122 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 2:05.73
2 77 Magurová LuisaMagurová Luisa 070217 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 2:05.79
3 66 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 2:10.93
4 64 Belica MiaBelica Mia 070501 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 2:20.35
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 80 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 ZŠ Rudolfa Jašíka PartizánskeZŠ Rudolfa Jašíka Partizánske 1 2:04.60
2 74 Kubáňová Anna KarolínaKubáňová Anna Karolína 071122 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 2:05.73
3 77 Magurová LuisaMagurová Luisa 070217 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 2:05.79
4 66 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 2:10.93
5 111 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 070923 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 2:15.43
6 138 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 080607 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:16.48
7 105 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 080830 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 2:19.95
8 64 Belica MiaBelica Mia 070501 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 2:20.35
9 100 Balážová VanesaBalážová Vanesa 071016 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 2:20.65

1000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 10.11.2018 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 23 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 3:29.73
Celkom 1 pretekári

1000 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 10.11.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 112 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 3:37.95
2 124 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br... 3 3:42.56
Celkom 2 pretekári

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 10.11.2018 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 11 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 3:56.05
2 6 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 071124 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 4:06.21
Celkom 2 pretekári

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 10.11.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 101 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 3:53.49
2 58 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 4:01.98
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 10.11.2018 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 100105110115120125130135140145150
1 18 Špoták Lukᚊpoták Lukáš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
050114 1 145 ---ooooooxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 10.11.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 100105110115120125130135140145150155
1 113 Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
040525 1 150 --ooooooooxxoxxx
2 61 Vargová MargaretVargová Margaret
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
041120 2 140 -----oooxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 10.11.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 100105110115120125130135140145150155
1 60 Vargová AndreaVargová Andrea
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
050704 4 150 ----ooooooxoxxx
2 53 Cepková LýdiaCepková Lýdia
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
060911 1 135 oxoxoooooxoxxx
3 144 Lantajová LenkaLantajová Lenka
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 2 130 oooooooxxx
4 108 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
050812 3 130 --ooxooxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (so, 10.11.2018 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 100105110115
1 2 Celušňák SamuelCelušňák Samuel
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
080624 1 110 xoxoxxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 10.11.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 100105110115120125130135140145
1 54 Halásová NikolaHalásová Nikola
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
070219 1 130 ooooooxxoxxx
2 80 Šebestová SáraŠebestová Sára
ZŠ Rudolfa Jašíka PartizánskeZŠ Rudolfa Jašíka Partizánske
071004 3 120 ooooxoxxx
3 76 Kultanová BeataKultanová Beata
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
080224 2 115 xooxoxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 10.11.2018 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 28 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia
040630 3 455 455448443455443
2 7 Belluš MartinBelluš Martin
Gymnázium Groslingova 18, BratislavaGymnázium Groslingova 18, B...
040420 1 449 398425449449447
3 43 Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
040223 2 441 437441407441426
4 17 Šipoš ŠimonŠipoš Šimon
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
041003 5 404 401377392401404
5 20 Vavřík ŠimonVavřík Šimon
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
040731 6 403 370372403403x
75 Mikuláš AdamMikuláš Adam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
040324 4 DNS 0.0
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 10.11.2018 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 18 Špoták Lukᚊpoták Lukáš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
050114 4 454 422437439439454
2 1 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
050629 1 426 415426426404
3 46 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060318 3 401 396381401401x
4 4 Kopček MichalKopček Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
060327 2 393 354x354393
5 19 Terlanda MarekTerlanda Marek
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
061107 5 340 x339340340331
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 10.11.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 67 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
041003 1 463 457463x463x
2 129 Veselská SandraVeselská Sandra
Gymnázium Tomášikova 2, BratislavaGymnázium Tomášikova 2, Bra...
041004 6 458 xx458458x
3 61 Vargová MargaretVargová Margaret
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
041120 5 433 421433418433419
4 52 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
C.S.Lewis, Bilingual High SchoolC.S.Lewis, Bilingual High S...
040124 4 427 419427x427420
5 127 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Gymnázium L. Novomeského BratislavaGymnázium L. Novomeského Br...
040722 7 417 403410417417410
6 104 Kováčiková BarboraKováčiková Barbora
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
041014 2 342 323342326342x
7 93 Polkorábová SáraPolkorábová Sára
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
031007 3 303 303x303x
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 10.11.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 56 Karabová EliškaKarabová Eliška
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
060405 6 417 412294417417x
2 55 Horváthová DariaHorváthová Daria
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
061218 5 412 412409408412404
3 139 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060111 7 411 411395392411388
4 137 Dzurušová NinaDzurušová Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050615 2 400 x372400400359
5 97 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Gymnázium L.Sáru 1, BratislavaGymnázium L.Sáru 1, Bratislava
050530 8 398 398354x398x
6 117 Gallová CarolínaGallová Carolína
NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia
050414 4 389 387389358389
7 98 Dolníková NinaDolníková Nina
Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati...
050501 1 385 xxx0.0385
8 144 Lantajová LenkaLantajová Lenka
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 9 382 382367320382x
9 99 Mníchová EmaMníchová Ema
Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati...
050308 10 379 x378379379x
10 3 Frliečková Ema FrederikaFrliečková Ema Frederika
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
061031 3 316 316288304316x
11 141 Šubová KarolínaŠubová Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061203 11 292 xxx0.0292
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Miniprípravka-chlapci (Finále)

Finále (so, 10.11.2018 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 5 Mašura AdamMašura Adam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
090705 2 367 x367311367337
2 40 Streška FilipStreška Filip
ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava
101112 4 263 x252253253263
3 38 Polkan LeonPolkan Leon
ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava
100802 3 262 xx249249262
4 68 Kogel AlexKogel Alex
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
101106 1 224 210x224224211
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (so, 10.11.2018 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 31 Polák FedorPolák Fedor
NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia
070722 8 374 372359365372374
2 8 Bobovský SamuelBobovský Samuel
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
080422 2 370 343370357370363
3 12 Koman MichalKoman Michal
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
071005 6 354 348354x354335
4 47 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080502 7 347 347329331347306
5 42 Cimba JakubCimba Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080116 4 318 318317291318291
6 15 Polkoráb AndrejPolkoráb Andrej
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
070517 9 316 316311277316x
7 25 Belluš SamuelBelluš Samuel
NAŠA športová akadémiaNAŠA športová akadémia
070417 1 308 308x308
8 2 Celušňák SamuelCelušňák Samuel
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
080624 3 300 300285x300271
9 44 Hudík RichardHudík Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071226 5 298 298256277298x
10 143 Zaremba LukášZaremba Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080209 12 234 xx234234x
6 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
071124 11 DNS 0.0
39 Repka PatrikRepka Patrik
ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava
081210 10 DNS 0.0
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Miniprípravka-dievčatá (Finále)

Finále (so, 10.11.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 130 Graffingerová HanaGraffingerová Hana
ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava
090506 1 326 xx326326x
2 106 Luptáková EliškaLuptáková Eliška
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
100912 2 296 296xx296283
3 109 Schererová ClaudiaSchererová Claudia
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
090626 3 283 283255268283x
49 Vrábľová EmaVrábľová Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
090505 4 NM xx0.0x
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 10.11.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 63 Bendová EmaBendová Ema
Gymnázium Česká 10, BratislavaGymnázium Česká 10, Bratislava
070226 2 436 415436431436x
2 54 Halásová NikolaHalásová Nikola
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
070219 8 397 397384395397391
3 62 Zacharová ZojaZacharová Zoja
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
070312 16 396 396360x396279
4 136 Ďurišová PetraĎurišová Petra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070703 6 378 x371347371378
5 59 Střelcová EmaStřelcová Ema
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
070808 13 369 369364320369369
6 69 Kmeč EmmaKmeč Emma
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
080326 9 361 361308302361340
7 57 Mináriková IvetaMináriková Iveta
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
080110 12 359 xx359359351
8 89 Goliašová DominikaGoliašová Dominika
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
070705 7 348 336334348348324
9 101 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
070405 4 343 332343343x
10 85 Bromová EmaBromová Ema
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
070622 3 322 xx287287322
11 110 Svinčáková LauraSvinčáková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
070307 14 318 292308298308318
12 76 Kultanová BeataKultanová Beata
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
080224 11 314 314291271314293
13 100 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
071016 1 285 285284285x
14 72 Kogelová KarolínaKogelová Karolína
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
070913 10 281 281261256281269
15 135 Donovalová SilviaDonovalová Silvia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071114 5 263 xxx0.0263
16 45 Špilová AlexŠpilová Alex
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080907 15 238 229224229238
Celkom 16 pretekárov