<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ v cezpoľnom behu

Brezno (3. 11. 2018)

Cezpoľný beh - Muži

(so, 3.11.2018 - 14:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 195 Schieber MatejSchieber Matej 960606 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 23:27
MS 196 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23:45
3 200 Holeša PatrikHoleša Patrik 910515 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 24:48
MS 150 Knapčok MartinKnapčok Martin 770730 M-PezinokM-Pezinok 25:22
5 105 Hájek MiroslavHájek Miroslav 910518 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 26:45
MS 198 Valocka MilanValocka Milan 601214 UNIBEC ZvolenUNIBEC Zvolen 29:10
Kačáni PeterKačáni Peter 830616 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica DNS
Poznámky:
6 km - Muži 1998 a starší
Celkom 7 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniori

(so, 3.11.2018 - 14:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 193 Obergries BorisObergries Boris 000427 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23:15
MS 91 Kňaze Gabriel Kňaze Gabriel 000430 GeoSportGeoSport 24:32
3 178 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 24:41
Poznámky:
6 km - Juniori 1999-2000
Celkom 3 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenci

(so, 3.11.2018 - 13:47) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 180 Urban OliverUrban Oliver 010413 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15:57
2 184 Kubička LukášKubička Lukáš 010419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15:57
Poznámky:
4 km - Dorastenci 2001-2002
Celkom 2 pretekári

Cezpoľný beh - Starší žiaci

(so, 3.11.2018 - 13:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 147 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12:38
2 157 Duda MichalDuda Michal 040304 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:45
3 182 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12:57
4 136 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 13:04
5 177 Beharka AdriánBeharka Adrián 031002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13:35
6 96 Židek MiroslavŽidek Miroslav 030415 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 13:39
7 183 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14:22
8 176 Nosáľ AdamNosáľ Adam 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15:12
9 93 Divko JakubDivko Jakub 030511 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 15:12
Poznámky:
3 km - Starší žiaci 2003-2004
Celkom 9 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladší žiaci

(so, 3.11.2018 - 12:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 162 Bátovský BorisBátovský Boris 050125 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 8:13
2 124 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8:34
3 90 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8:49
4 190 Brezáni KristiánBrezáni Kristián 051107 Rosly klub RajecRosly klub Rajec 8:59
MS 104 Kán OliverKán Oliver 050810 ZŠ BeňušZŠ Beňuš 9:02
6 189 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 9:03
7 89 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 9:07
8 108 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 050412 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 9:25
9 164 Maňko JakubMaňko Jakub 050211 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 9:27
MS 101 Gašperan JakubGašperan Jakub 061023 ZŠ BeňušZŠ Beňuš 9:56
11 133 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 10:14
12 106 Gregáň MichalGregáň Michal 051025 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 10:35
13 132 Katona MichalKatona Michal 060717 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 11:21
Poznámky:
2 km - Mladší žiaci 2005-2006
Celkom 13 pretekárov

Cezpoľný beh - Ženy

(so, 3.11.2018 - 14:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 163 Berčíková NikolaBerčíková Nikola 950530 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 18:08
2 97 Medveďová MonikaMedveďová Monika 721020 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 19:31
MS 194 Alexová AndreaAlexová Andrea 780609 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 21:36
Poznámky:
4 km - Ženy 1998 a staršie
Celkom 3 pretekári

Cezpoľný beh - Juniorky

(so, 3.11.2018 - 14:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 167 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 990807 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 17:44
2 179 Vaceková DominikaVaceková Dominika 990918 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 20:05
3 166 Pribulová AgátaPribulová Agáta 000815 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 20:27
4 186 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 990715 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 21:49
Poznámky:
4 km - Juniorky 1999-2000
Celkom 4 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenky

(so, 3.11.2018 - 13:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 159 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 14:46
2 129 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 16:31
3 134 Kučeráková KatarínaKučeráková Katarína 010906 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 17:01
4 185 Krejzlová KatarínaKrejzlová Katarína 020719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 18:48
Poznámky:
3 km - Dorastenky 2001-2002
Celkom 4 pretekári

Cezpoľný beh - Staršie žiačky

(so, 3.11.2018 - 13:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 146 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8:36
2 73 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 9:04
3 160 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9:15
4 94 Kalinová SarahKalinová Sarah 041221 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 9:22
5 142 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 9:24
6 199 Zimenová KatarínaZimenová Katarína 030127 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 9:42
7 76 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 9:53
8 175 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9:53
9 191 Kasmanová ZuzanaKasmanová Zuzana 031128 Rosly klub RajecRosly klub Rajec 10:31
10 80 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 10:57
Poznámky:
2 km - Staršie žiačky 2003-2004
Celkom 10 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladšie žiačky

(so, 3.11.2018 - 12:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 161 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 3:46
2 153 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4:01
3 141 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4:06
4 143 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4:11
5 165 Ňanova SofiaŇanova Sofia 061229 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4:13
6 181 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:13
7 187 Dudová IvanaDudová Ivana 050608 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:15
8 81 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4:16
9 122 Sujová SabinaSujová Sabina 050620 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4:24
10 121 Mojžišová MargarétaMojžišová Margaréta 060401 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4:30
11 152 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4:38
12 139 Poštová NinaPoštová Nina 051214 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4:42
13 86 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4:45
14 128 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4:48
MS 174 Hajrová MiriamHajrová Miriam 050628 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:55
MS 173 Zukalová LilianaZukalová Liliana 051229 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5:52
17 99 Bariaková SáraBariaková Sára 050630 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5:58
Poznámky:
1 km - Mladšie žiačky 2005-2006
Celkom 17 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladší žiaci

(so, 3.11.2018 - 12:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 148 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3:56
2 154 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3:58
MS 149 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4:03
MS 100 Kán FilipKán Filip 081211 ZŠ BeňušZŠ Beňuš 4:11
5 168 Šoltés PeterŠoltés Peter 071221 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4:12
MS 103 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 ValaskáValaská 4:23
7 78 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4:28
MS 172 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 BreznoBrezno 4:42
9 87 Štefík KrištofŠtefík Krištof 080426 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4:47
10 123 Troiak MatúšTroiak Matúš 080826 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4:55
11 188 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 071221 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4:58
12 158 Mažgút JakubMažgút Jakub 070806 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:09
13 197 Bacúšan PeterBacúšan Peter 110308 ŠKFiliper BreznoŠKFiliper Brezno 8:45
Poznámky:
1 km - Prípravka chlapci 2007 a mladší
Celkom 13 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladšie žiačky

(so, 3.11.2018 - 12:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 156 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 070927 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:09
2 127 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4:10
3 145 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4:12
4 169 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 070930 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4:13
5 171 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 080415 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4:17
6 107 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 070914 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4:17
7 151 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4:18
8 95 Kalinová SofiaKalinová Sofia 071209 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4:39
9 66 Čemanová LujzaČemanová Lujza 090905 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4:45
10 120 Mlynárová EmaMlynárová Ema 070812 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4:50
MS 92 Rošková TamaraRošková Tamara 110504 HK BreznoHK Brezno 4:57
12 69 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 080607 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4:58
13 125 Balážová VanesaBalážová Vanesa 071016 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4:59
14 135 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 080830 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5:10
15 126 Betková LindaBetková Linda 071030 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5:38
16 67 Červienková Svetlana Červienková Svetlana 071214 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5:43
17 138 Poštová NelaPoštová Nela 071227 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6:01
18 79 Ťureková AndreaŤureková Andrea 080903 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6:21
19 140 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 070923 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6:28
20 77 Predmeská Lucia Predmeská Lucia 100301 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6:43
Poznámky:
1 km - Prípravka dievčatá 2007 a mladšie
Celkom 20 pretekárov