<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ v cezpoľnom behu

Nové Zámky (4. 11. 2018)

Cezpoľný beh - Muži

(ne, 4.11.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 155 Valachovič JakubValachovič Jakub 850911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 0:21:02
2 108 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:21:29
3 109 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:22:26
4 67 Mészaros JakubMészaros Jakub 910129 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 5 0:23:03
5 69 Miskolczi RóbertMiskolczi Róbert 841126 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 6 0:23:47
6 102 Zavadil TomášZavadil Tomáš 810101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12 0:25:18
7 103 Bachratý RomanBachratý Roman 820621 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 0:26:48
8 157 Zaťko MartinZaťko Martin 960921 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 0:28:18
9 66 Polák SamuelPolák Samuel 960327 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 7 0:31:12
68 Rusznyák ĽudovítRusznyák Ľudovít 860815 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 8 DNS
Poznámky:
Muži - 6000 m
Celkom 10 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniori

(ne, 4.11.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 162 Kopiar JakubKopiar Jakub 990716 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:16:10
2 70 Kašík FrantišekKašík František 000110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:17:49
3 110 Šajter RomanŠajter Roman 000825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:18:38
4 81 Vatter MichalVatter Michal 991203 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:21:37
Poznámky:
Juniori - 4500 m
Celkom 4 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenci

(ne, 4.11.2018 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 161 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:12:13
2 58 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 2 0:12:28
MS 185 Marx BalázsMarx Balázs 020101 Gyori Atlétikai ClubGyori Atlétikai Club 0:12:31
4 59 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 3 0:13:22
MS 187 Markó PéterMarkó Péter 020101 Gyori Atlétikai ClubGyori Atlétikai Club 0:13:32
6 107 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:13:34
7 61 Bršel SamuelBršel Samuel 010407 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 1 0:13:47
MS 186 Marx BálintMarx Bálint 020101 Gyori Atlétikai ClubGyori Atlétikai Club 0:14:00
9 60 Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 5 0:14:09
10 13 Susík JakubSusík Jakub 021109 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:14:36
11 56 Holzhei DávidHolzhei Dávid 010206 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 4 0:16:24
57 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 8 DNS
Poznámky:
Dorastenci - 3500 m
Celkom 12 pretekárov

Cezpoľný beh - Starší žiaci

(ne, 4.11.2018 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 1 0:09:10
2 125 Zubák AdamZubák Adam 041021 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom ACentrum Voľného času Brezov... 22 0:09:19
3 40 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 5 0:09:25
MS 188 Marx BenceMarx Bence 040101 Gyori Atlétikai ClubGyori Atlétikai Club 0:09:28
5 126 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 030830 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom ACentrum Voľného času Brezov... 8 0:09:28
6 50 Valent TadeášValent Tadeáš 030101 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 19 0:09:34
7 43 Poracký LiborPoracký Libor 030103 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 14 0:09:44
8 76 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 0:09:53
9 198 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 0:09:57
10 124 Vesperín AndrejVesperín Andrej 040324 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom ACentrum Voľného času Brezov... 21 0:09:58
11 128 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom ACentrum Voľného času Brezov... 6 0:10:20
12 127 Sabota KristiánSabota Kristián 031005 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom ACentrum Voľného času Brezov... 15 0:10:21
13 175 Černiansky PeterČerniansky Peter 030816 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 3 0:10:29
14 176 Kravárik OliverKravárik Oliver 040628 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 9 0:10:51
15 48 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 2 0:11:03
16 41 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 12 0:11:03
17 46 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 20 0:11:03
18 54 Valent SimonValent Simon 040919 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 0:11:15
19 173 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 4 0:11:23
20 49 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 17 0:12:09
51 Tóth TiborTóth Tibor 030916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 DNS
Poznámky:
Starší žiaci - 2500 m
Celkom 21 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladší žiaci

(ne, 4.11.2018 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 123 Jankových TomášJankových Tomáš 050325 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom ACentrum Voľného času Brezov... 11 0:05:35
MS 189 Vig BálintVig Bálint 050101 Gyori Atlétikai ClubGyori Atlétikai Club 0:05:38
3 27 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 4 0:05:47
4 168 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 15 0:05:54
5 120 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom ACentrum Voľného času Brezov... 10 0:05:54
6 179 Hezký RajmundHezký Rajmund 051123 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 0:06:09
7 25 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 13 0:06:13
8 73 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:06:14
9 26 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 1 0:06:19
10 169 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 9 0:06:33
11 28 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 2 0:06:42
12 122 Primič DanielPrimič Daniel 050420 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom ACentrum Voľného času Brezov... 14 0:06:43
13 170 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 16 0:06:45
14 119 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 0:07:10
15 121 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom ACentrum Voľného času Brezov... 8 0:07:20
16 135 Kubík SamuelKubík Samuel 060403 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 12 0:07:26
17 195 Francisci AlexFrancisci Alex 060224 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:07:31
18 30 Očkai DávidOčkai Dávid 051109 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:08:06
24 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Poznámky:
Mladší žiaci - 1500 m
Celkom 19 pretekárov

Cezpoľný beh - Ženy

(ne, 4.11.2018 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 199 Kuriačková IvanaKuriačková Ivana 940521 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:13:50
2 79 Vargová DagmarVargová Dagmar 810214 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:15:24
3 78 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 790906 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:15:58
4 101 Martišová MichalaMartišová Michala 830730 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:16:41
5 178 Hezká ZdenkaHezká Zdenka 800817 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 0:17:37
MS 197 Glatzová KatarínaGlatzová Katarína 940329 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:18:12
Poznámky:
Ženy - 3500 m
Celkom 6 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniorky

(ne, 4.11.2018 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 63 Grolmusová BibianaGrolmusová Bibiana 991017 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:15:18
64 Valková ZuzanaValková Zuzana 991110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Poznámky:
Juniorky - 3500 m
Celkom 2 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 4.11.2018 - 12:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 160 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 0:09:32
MS 180 Zatykó LucaZatykó Luca 020101 Gyori Atlétikai ClubGyori Atlétikai Club 0:09:38
3 77 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 0:11:56
4 52 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:11:58
5 100 Nemcová AdrianaNemcová Adriana 020217 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:13:43
6 55 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 021226 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:14:22
Poznámky:
Dorastenky - 2500 m
Celkom 6 pretekárov

Cezpoľný beh - Staršie žiačky

(ne, 4.11.2018 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 156 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21 0:05:50
MS 181 Jó AlízJó Alíz 040101 Gyori Atlétikai ClubGyori Atlétikai Club 0:05:54
MS 159 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12 0:05:55
4 97 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK Skalica AAtletika ŠK Skalica A 15 0:06:04
MS 182 Gyimóti RékaGyimóti Réka 040101 Gyori Atlétikai ClubGyori Atlétikai Club 0:06:12
MS 183 Marx BiankaMarx Bianka 040101 Gyori Atlétikai ClubGyori Atlétikai Club 0:06:19
7 153 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 0:06:20
8 74 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:06:20
9 34 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 19 0:06:21
10 75 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 20 0:06:25
11 38 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 2 0:06:47
12 62 Štifnerová ChiaraŠtifnerová Chiara 040919 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 0:05:04
13 36 Laktišová EliškaLaktišová Eliška 040417 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 8 0:06:51
14 171 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 0:06:53
15 33 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 11 0:06:55
16 29 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 18 0:06:57
17 39 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 4 0:07:03
18 37 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 1 0:07:04
19 96 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK Skalica AAtletika ŠK Skalica A 7 0:07:18
20 172 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22 0:07:42
21 99 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 030415 Atletika ŠK Skalica AAtletika ŠK Skalica A 13 0:08:07
Poznámky:
Staršie žiačky - 1500 m
Celkom 21 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladšie žiačky

(ne, 4.11.2018 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 92 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK Skalica AAtletika ŠK Skalica A 26 0:06:07
2 95 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK Skalica AAtletika ŠK Skalica A 15 0:06:08
3 167 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20 0:06:09
4 21 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 23 0:06:12
MS 184 Magyari FlóraMagyari Flóra 050101 Gyori Atlétikai ClubGyori Atlétikai Club 0:06:22
6 93 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK Skalica AAtletika ŠK Skalica A 5 0:06:30
7 151 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 050218 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 11 0:06:40
8 22 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 28 0:06:42
9 166 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 0:06:45
10 106 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25 0:06:49
11 165 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:06:50
12 15 Taricsová KristínaTaricsová Kristína 060809 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 22 0:06:52
13 18 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 24 0:07:04
14 91 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK Skalica AAtletika ŠK Skalica A 16 0:07:07
15 192 Hanesová HankaHanesová Hanka 051109 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:10
16 133 Daňková KarolínaDaňková Karolína 050820 ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 6 0:07:14
17 132 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 18 0:07:29
18 140 Gazárková MáriaGazárková Mária 050926 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 9 0:07:36
19 130 Bonová ZoéBonová Zoé 060130 ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 3 0:07:42
20 137 Cvečková KristínaCvečková Kristína 050819 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 0:07:44
21 19 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17 0:08:09
22 131 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 1 0:08:46
23 134 Hodúrová NatáliaHodúrová Natália 060419 ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 13 0:10:36
20 Stern LilyStern Lily 050322 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21 DNS
17 Bednáriková BarboraBednáriková Barbora 050402 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Poznámky:
Mladšie žiačky - 1500 m
Celkom 25 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladší žiaci

(ne, 4.11.2018 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 142 Mandák AlexMandák Alex 070525 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 13 0:03:32
2 71 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:03:34
3 2 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 20 0:03:34
MS 163 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 0:03:35
5 104 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:03:36
6 136 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 16 0:03:42
7 4 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 5 0:03:54
8 152 Mikuška RichardMikuška Richard 080809 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 14 0:03:56
9 143 Kašiar HugoKašiar Hugo 100514 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 10 0:03:57
10 111 Bartoš JurajBartoš Juraj 070906 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom ACentrum Voľného času Brezov... 0:04:01
11 177 Hlaváček MarekHlaváček Marek 071215 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:04:02
12 3 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 2 0:04:11
13 6 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 11 0:04:16
14 141 Hričina AndrejHričina Andrej 100714 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 8 0:04:13
15 112 Kubovčiak NikolajKubovčiak Nikolaj 070731 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom ACentrum Voľného času Brezov... 12 0:04:26
16 1 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 6 0:04:27
17 113 Repta RomanRepta Roman 080919 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom ACentrum Voľného času Brezov... 15 0:04:28
18 129 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom ACentrum Voľného času Brezov... 19 0:04:30
19 5 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 100301 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 0:04:32
Poznámky:
Najmladší žiaci - 1000 m
Celkom 19 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladšie žiačky

(ne, 4.11.2018 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 148 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 070909 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 16 0:03:35
2 84 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 Atletika ŠK Skalica AAtletika ŠK Skalica A 25 0:03:43
3 149 Laktišová SimonaLaktišová Simona 070611 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 12 0:03:46
4 117 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom ACentrum Voľného času Brezov... 30 0:03:49
5 150 Gajdošová ŽanetaGajdošová Žaneta 070214 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 3 0:03:51
6 147 Moravská DeboraMoravská Debora 070628 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 17 0:04:01
7 105 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26 0:04:02
8 72 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18 0:04:03
9 158 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 29 0:04:04
10 8 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 5 0:04:14
11 196 Tóthová AdélaTóthová Adéla 090101 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:04:17
12 116 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom ACentrum Voľného času Brezov... 14 0:04:18
13 164 Jablonská SoňaJablonská Soňa 080111 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 0:04:19
14 191 Fabio Alessia VeronicFabio Alessia Veronic 070312 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:04:24
15 146 Rudolphi Mia SophieRudolphi Mia Sophie 071104 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 22 0:04:25
16 145 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia 090102 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 24 0:04:25
17 12 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 27 0:04:25
18 115 Tormová LenkaTormová Lenka 070420 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom ACentrum Voľného času Brezov... 28 0:04:26
19 11 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 21 0:04:32
20 193 Hlinková DominikaHlinková Dominika 080525 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 0:04:33
21 86 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 Atletika ŠK Skalica AAtletika ŠK Skalica A 31 0:04:41
22 88 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 Atletika ŠK Skalica AAtletika ŠK Skalica A 9 0:04:42
23 10 Halienková EllaHalienková Ella 090908 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 7 0:04:36
24 138 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 10 0:04:46
25 85 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 Atletika ŠK Skalica AAtletika ŠK Skalica A 10 0:04:47
26 14 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 1 0:04:48
27 9 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 6 0:04:52
28 89 Pavelková BibianaPavelková Bibiana 070822 Atletika ŠK Skalica BAtletika ŠK Skalica B 19 0:05:04
29 118 Marková MarkétaMarková Markéta 090620 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom ACentrum Voľného času Brezov... 15 0:05:06
30 90 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 070902 Atletika ŠK Skalica BAtletika ŠK Skalica B 11 0:05:11
31 83 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 100519 Atletika ŠK Skalica BAtletika ŠK Skalica B 23 0:05:12
32 144 Mandáková KarinMandáková Karin 090211 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 13 0:05:13
Poznámky:
Najmladšie žiačky - 1000 m
Celkom 32 pretekárov