<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

ASVÖ Vienna Indoor Gala

Viedeň AUT (11. 2. 2018)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 06.98
3 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.01
6 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.65
10 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.34
Celkom 4 pretekári

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 06.96
4 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.02
8 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.44
Celkom 3 pretekári

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
4 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.87
6 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.96
Celkom 2 pretekári

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.82
4= Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.87
4= Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.41
6 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.96
Celkom 4 pretekári

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
4 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.12
7 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.35
19 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.51
22 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.92
Celkom 4 pretekári

200 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
3 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.93
8 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.59
10 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.87
13 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.50
16 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.82
Celkom 5 pretekárov

400 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
3 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 48.51
8 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 50.18
13 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 51.19
16 Martinec ErikMartinec Erik 960929 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 52.28
Celkom 4 pretekári

400 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
9 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.42
11 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 58.76
14 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 59.37
16 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 59.68
Celkom 4 pretekári

800 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
3 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:50.52
15 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:59.16
Celkom 2 pretekári

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
2 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:17.42
Celkom 1 pretekári

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
4 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4:01.11
7 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4:03.05
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
4 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.64
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
4 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.61
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.03
4 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.36
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.91
4 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.64
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.84
4 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.75
Celkom 2 pretekári

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
3 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 633 633 0.0
5 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 628 628 0.0
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950828 581 581 0.0
Celkom 1 pretekárov