<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Athletics Indoor Ostrava I

Ostrava CZE (8. 2. 2018)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 950709 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.91
5 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 07.02
6 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.03
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 06.99
2 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 07.13
6 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.33
8 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.85
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 07.28
4 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.39
7 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.48
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 04 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.63
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.76
Celkom 1 pretekári

60 m - Muži (Finále)

Finále 01 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.96
5 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.03
6 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 07.07
Celkom 3 pretekári
Finále 02 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 07.14
4 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.30
Celkom 2 pretekári

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.73
7 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.94
8 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 900330 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.97
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.80
2 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 07.82
4 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.98
5 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.03
6 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.08
Celkom 5 pretekárov

60 m - Ženy (Finále)

Finále 01 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Velďáková DanaVelďáková Dana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.72
5 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.81
6 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 07.91
Celkom 3 pretekári
Finále 02 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.75
2 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 900330 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.85
4 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.97
7 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.10
8 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.13
Celkom 5 pretekárov

200 m - Muži (Beh)

Beh 02 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.06
Celkom 1 pretekári
Beh 04 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.44
Celkom 1 pretekári
Beh 05 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.90
4 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.27
5 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.45
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.91
Celkom 1 pretekári

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.95
3 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.80
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.86
Celkom 1 pretekári
Beh 03 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.64
3 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.44
Celkom 2 pretekári
Beh 04 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25.43
3 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.88
4 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.12
Celkom 3 pretekári

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 52.37
4 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 53.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.69
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 59.37
Celkom 1 pretekári

3000 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08:48.18
2 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08:53.36
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.22
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.17
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.51
2 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 900330 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.85
3 Velďáková DanaVelďáková Dana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.91
4 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.91
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.64
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.55
2 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 900330 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.80
3 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.91
4 Velďáková DanaVelďáková Dana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.92
7 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.24
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 02 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.64
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Finále)

Finále (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.22
5 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.61
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.53
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Finále)

Finále (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.50
Celkom 1 pretekári

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
950709 720 0.0
4 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
000209 669 0.0
6 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 636 0.0
8 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000519 577 0.0
12 Lučka DominikLučka Dominik
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950825 558 0.0
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Finále)

Finále (št, 8.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 596 0.0
Celkom 1 pretekárov