<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

ÖMS MK Halle + Rahmenprogramm

Viedeň AUT (3. 2. 2018)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (so, 3.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 06.81
3 Turčáni RomanTurčáni Roman 900328 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 06.94
26 Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.78
Celkom 3 pretekári

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 06.80
3 Turčáni RomanTurčáni Roman 900328 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 06.89
Celkom 2 pretekári

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (so, 3.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 07.76
22 Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.32
27 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.64
Celkom 3 pretekári

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 07.81
Celkom 1 pretekári

200 m - Muži (Beh)

Beh (so, 3.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.31
13 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 24.13
17 Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 25.23
Celkom 3 pretekári

200 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 3.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
8 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 25.83
22 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 29.07
23 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 29.69
Celkom 3 pretekári

400 m - Muži (Beh)

Beh (so, 3.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Koch MartinKoch Martin 930923 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 50.12
6 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 51.38
Celkom 2 pretekári

400 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 3.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.95
4 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:00.36
Celkom 2 pretekári

800 m - Muži (Beh)

Beh (so, 3.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1:54.53
2 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1:59.84
8 Kabina AndrejKabina Andrej 881009 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2:20.07
9 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:21.16
Celkom 4 pretekári

3000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 3.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08:45.91
6 Mráz JozefMráz Jozef 800916 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10:27.98
7 Almási MariánAlmási Marián 700214 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10:32.32
8 Teixeira PedroTeixeira Pedro 780318 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11:02.75
9 Straka JánStraka Ján 650112 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11:53.39
Celkom 5 pretekárov

3000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 3.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Guttmannová KristínaGuttmannová Kristína 790927 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11:18.96
3 Bašnáková JanaBašnáková Jana 790729 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11:44.30
4 Mrázová RenátaMrázová Renáta 791208 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 12:49.41
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 3.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Kováč DanielKováč Daniel 010701 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12:26.9
2 Hamzič AlanHamzič Alan 000621 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13:20.5
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 3.2.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
5 Vargová SvetlanaVargová Svetlana 001005 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19:00.6
Celkom 1 pretekári