<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (6. 10. 2018)

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 6.10.2018 - 12:30) official Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.49 0.195
2 117 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.49 0.148
3 39 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.62 0.153
4 35 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.95 0.166
5 66 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 13.09 0.179
6 54 Špak FilipŠpak Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 13.12 0.159
7 96 Rúrik DavidRúrik David 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 14.11 0.164
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 6.10.2018 - 12:30) official Vietor: -2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.76 0.175
2 106 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.88 0.184
3 44 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.20 0.161
4 28 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.66 0.186
5 70 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.71 0.186
6 274 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.76 0.144
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 6.10.2018 - 12:30) official Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 279 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.13 0.143
2 40 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.26 0.178
3 34 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.33 0.169
4 42 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.83 0.157
5 51 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 12.85 0.182
6 277 Čápek MárioČápek Mário 040307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.84 0.169
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.76 0.175
2 106 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.88 0.184
3 279 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.13 0.143
4 44 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.20 0.161
5 40 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.26 0.178
6 34 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.33 0.169
7 72 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.49 0.195
7 117 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.49 0.148
9 39 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.62 0.153
10 28 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.66 0.186
11 70 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.71 0.186
12 42 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.83 0.157
13 51 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 12.85 0.182
14 35 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.95 0.166
15 66 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 13.09 0.179
16 54 Špak FilipŠpak Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 13.12 0.159
17 274 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.76 0.144
18 277 Čápek MárioČápek Mário 040307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.84 0.169
19 96 Rúrik DavidRúrik David 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 14.11 0.164

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 6.10.2018 - 14:15) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.57 0.165 11.00
2 99 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.67 0.142 9.00
3 106 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.86 0.140 8.00
4 72 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.96 0.191 7.00
5 44 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.17 0.141 6.00
6 40 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.34 0.168 5.00
7 34 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.41 0.189 4.00
279 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 6.10.2018 - 14:15) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.25 0.171 2.00
2 35 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.37 0.161 1.00
3 51 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 12.44 0.145
4 54 Špak FilipŠpak Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 12.52 0.176
5 66 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.69 0.144
6 28 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.70 0.179
7 70 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.80 0.182
8 42 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.15 0.153
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 6.10.2018 - 12:20) official Vietor: -2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 13.21 0.178
2 186 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 13.38 0.165
3 224 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.81 0.177
4 250 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.86 0.154
5 141 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 13.88 0.150
6 249 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.97 0.189
7 201 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 15.49 0.155
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 6.10.2018 - 12:20) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.35 0.134
2 211 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.38 0.138
3 216 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13.54 0.142
4 260 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.79 0.165
5 187 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.28 0.150
6 281 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.33 0.155
7 236 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 14.75 0.177
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 13.21 0.178
2 197 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.35 0.134
3 186 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 13.38 0.165
3 211 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.38 0.138
5 216 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13.54 0.142
6 260 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.79 0.165
7 224 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.81 0.177
8 250 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.86 0.154
9 141 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 13.88 0.150
10 249 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.97 0.189
11 187 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.28 0.150
12 281 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.33 0.155
13 236 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 14.75 0.177
14 201 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 15.49 0.155

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 6.10.2018 - 14:00) official Vietor: -2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 13.17 0.136 11.00
2 197 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.28 0.149 9.00
3 186 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.39 0.150 8.00
4 211 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 13.40 0.171 7.00
5 216 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 13.62 0.150 6.00
6 250 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.79 0.145 5.00
7 260 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.80 0.164 4.00
8 224 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.85 0.141 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 6.10.2018 - 14:00) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13.80 0.183 2.00
2 249 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.09 0.189 1.00
3 281 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.57 0.160
4 187 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.58 0.160
201 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 DNS
236 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 6.10.2018 - 15:35) official Vietor: -2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.55 0.157 11.00
2 106 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.80 0.167 9.00
3 43 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.91 0.152 8.00
4 72 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.03 0.250 7.00
5 74 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.24 0.165 5.00
6 32 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.56 0.153 4.00
7 48 Kršiak JánKršiak Ján 010323 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.60 0.164 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 6.10.2018 - 15:35) official Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 279 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.16 0.147 6.00
2 44 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.73 0.161 2.00
3 124 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 24.87 0.175 1.00
4 40 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.49 0.148
5 54 Špak FilipŠpak Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 25.65 0.156
6 2 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.12 0.191
7 274 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 27.57 0.224
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.55 0.157 11.00
2 106 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.80 0.167 9.00
3 43 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.91 0.152 8.00
4 72 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.03 0.250 7.00
5 279 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.16 0.147 6.00
6 74 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.24 0.165 5.00
7 32 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.56 0.153 4.00
8 48 Kršiak JánKršiak Ján 010323 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.60 0.164 3.00
9 44 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.73 0.161 2.00
10 124 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 24.87 0.175 1.00
11 40 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.49 0.148
12 54 Špak FilipŠpak Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 25.65 0.156
13 2 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.12 0.191
14 274 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 27.57 0.224

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.10.2018 - 15:20) official Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.96 0.174 11.00
2 225 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 26.60 0.167 9.00
3 253 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.92 0.163 7.00
4 141 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 27.19 0.198 6.00
5 185 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 27.55 0.137 3.00
6 260 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.84 0.174 1.00
7 224 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 28.73 0.171
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 6.10.2018 - 15:20) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 27.47 0.141 5.00
2 207 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 27.51 0.177 4.00
3 137 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.61 0.165 2.00
4 209 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 28.90 0.196
5 162 Kočišová ErikaKočišová Erika 030319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 29.63 0.177
6 205 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 30.06 0.150
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 6.10.2018 - 15:20) official Vietor: -2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 211 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 26.91 0.150 8.00
2 216 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 27.90 0.154
3 250 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.40 0.144
4 208 Simová PetraSimová Petra 041228 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 30.06 0.156
236 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
201 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.96 0.174 11.00
2 225 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 26.60 0.167 9.00
3 211 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 26.91 0.150 8.00
4 253 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.92 0.163 7.00
5 141 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 27.19 0.198 6.00
6 200 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 27.47 0.141 5.00
7 207 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 27.51 0.177 4.00
8 185 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 27.55 0.137 3.00
9 137 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.61 0.165 2.00
10 260 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.84 0.174 1.00
11 216 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 27.90 0.154
12 250 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.40 0.144
13 224 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 28.73 0.171
14 209 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 28.90 0.196
15 162 Kočišová ErikaKočišová Erika 030319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 29.63 0.177
16 205 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 30.06 0.150
16 208 Simová PetraSimová Petra 041228 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 30.06 0.156
236 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
201 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 DNS

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 6.10.2018 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 52.28 0.180 11.00
2 32 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 52.78 0.217 9.00
3 6 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 53.02 0.200 8.00
4 74 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 53.34 0.155 7.00
5 48 Kršiak JánKršiak Ján 010323 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 54.87 0.195 6.00
6 124 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 54.89 0.196 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 6.10.2018 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 123 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 57.92 0.163 4.00
2 104 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 59.07 0.158 3.00
3 36 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 59.76 0.181 2.00
4 120 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 59.93 0.157 1.00
5 122 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 030401 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:01.48 0.160
6 72 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:01.77 0.212
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 52.28 0.180 11.00
2 32 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 52.78 0.217 9.00
3 6 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 53.02 0.200 8.00
4 74 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 53.34 0.155 7.00
5 48 Kršiak JánKršiak Ján 010323 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 54.87 0.195 6.00
6 124 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 54.89 0.196 5.00
7 123 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 57.92 0.163 4.00
8 104 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 59.07 0.158 3.00
9 36 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 59.76 0.181 2.00
10 120 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 59.93 0.157 1.00
11 122 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 030401 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:01.48 0.160
12 72 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:01.77 0.212

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.10.2018 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.20 0.148 11.00
2 207 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 1:00.67 0.153 9.00
3 229 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 1:01.28 0.199 8.00
4 185 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:02.43 0.164 7.00
5 222 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 1:06.16 0.176 4.00
6 209 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 1:06.39 0.194 3.00
7 208 Simová PetraSimová Petra 041228 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 1:08.62 0.147
8 205 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 1:10.34 0.178
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.10.2018 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 228 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:04.61 0.170 6.00
2 242 Potocká ElaPotocká Ela 031111 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:05.42 0.208 5.00
3 130 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:06.41 0.213 2.00
4 230 Šujanová EllaŠujanová Ella 031019 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 1:06.93 0.173 1.00
5 165 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 1:07.53 0.227
6 261 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:07.69 0.178
7 164 Krúteková MichaelaKrúteková Michaela 040406 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:17.67 0.192
8 248 Benčeková TatianaBenčeková Tatiana 030412 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:20.77 0.156
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.20 0.148 11.00
2 207 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 1:00.67 0.153 9.00
3 229 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 1:01.28 0.199 8.00
4 185 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:02.43 0.164 7.00
5 228 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:04.61 0.170 6.00
6 242 Potocká ElaPotocká Ela 031111 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:05.42 0.208 5.00
7 222 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 1:06.16 0.176 4.00
8 209 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 1:06.39 0.194 3.00
9 130 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:06.41 0.213 2.00
10 230 Šujanová EllaŠujanová Ella 031019 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 1:06.93 0.173 1.00
11 165 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 1:07.53 0.227
12 261 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:07.69 0.178
13 208 Simová PetraSimová Petra 041228 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 1:08.62 0.147
14 205 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 1:10.34 0.178
15 164 Krúteková MichaelaKrúteková Michaela 040406 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:17.67 0.192
16 248 Benčeková TatianaBenčeková Tatiana 030412 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:20.77 0.156

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 6.10.2018 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 6 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:11.30 11.00
2 278 Laktiš JakubLaktiš Jakub 020826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:16.33 9.00
3 74 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:21.43 8.00
4 102 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:22.07 7.00
5 5 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:29.75 6.00
6 113 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:31.05 5.00
7 116 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:31.28 4.00
50 Majkút MiroslavMajkút Miroslav 020823 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 6.10.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 130 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:32.68 11.00
2 185 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:33.01 9.00
3 228 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:39.54 8.00
4 256 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:46.06 7.00
5 213 Bartošíková EllaBartošíková Ella 041106 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:47.40 6.00
6 214 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:47.98 5.00
7 177 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:51.22 4.00
8 267 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:57.48 3.00
9 257 Jančová LenkaJančová Lenka 020717 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:57.59 2.00
10 143 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 2:57.64 1.00
11 160 Jacsová ZuzanaJacsová Zuzana 030215 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 3:34.02
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 6.10.2018 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 314 Urban OliverUrban Oliver 010413 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 4:30.23
2 75 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 4:47.40 11.00
3 109 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 4:49.76 9.00
4 8 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 5:01.27 8.00
5 86 Franek MichalFranek Michal 010315 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 5:08.84 7.00
6 80 Žilka SamuelŽilka Samuel 020930 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 5:22.23 6.00
7 81 Boško DenisBoško Denis 040326 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 5:24.30 5.00
8 61 Čepilek LukášČepilek Lukáš 030414 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 5:27.90 4.00
9 114 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 5:32.81 3.00
10 119 Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 5:34.33 2.00
11 1 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 5:35.83 1.00
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 6.10.2018 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 229 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 4:46.68 11.00
2 220 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 5:31.61 9.00
3 145 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 5:36.76 8.00
4 194 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 5:41.63 7.00
5 237 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 5:46.92 6.00
6 198 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 5:58.97 5.00
7 134 Karabová VeronikaKarabová Veronika 050601 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 6:03.20 4.00
8 268 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 6:03.69 3.00
9 234 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 6:12.94 2.00
10 264 Radráková EmaRadráková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 7:26.74 1.00
Celkom 10 pretekárov

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 6.10.2018 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 71 Mihalička AlexMihalička Alex 040830 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11:41.59 11.00
2 24 Poracký LiborPoracký Libor 030103 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11:42.34 9.00
3 89 Harant AndrejHarant Andrej 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11:47.39 8.00
4 31 Valent TadeášValent Tadeáš 030101 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11:48.16 7.00
5 16 Kuruc MárioKuruc Mário 030227 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12:05.30 6.00
6 62 Čvirik MarkoČvirik Marko 030807 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12:43.41 5.00
7 115 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13:17.19 4.00
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 6.10.2018 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 202 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 11:21.77 11.00
2 240 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11:22.92 9.00
3 245 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12:42.33 8.00
4 163 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 13:04.85 7.00
5 147 Tonkovičová PaulínaTonkovičová Paulína 040326 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 13:09.72 6.00
6 191 Majzlíková KristínaMajzlíková Kristína 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13:44.39 5.00
7 259 Krotká KarolínaKrotká Karolína 041007 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13:55.52 4.00
8 215 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15:21.75 3.00
9 174 Batyková SofiaBatyková Sofia 030520 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16:42.35 2.00
Celkom 9 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.10.2018 - 14:30) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 253 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.41 0.172 11.00
2 265 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 16.27 0.158 9.00
3 232 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 16.31 0.141 8.00
4 190 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 16.45 0.176 7.00
5 231 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 16.59 0.142 6.00
6 177 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17.29 0.193 3.00
7 181 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 17.96 0.153 1.00
8 254 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 18.10 0.155
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.10.2018 - 14:30) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 16.63 0.178 5.00
2 227 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 16.80 0.179 4.00
3 136 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 17.80 0.156 2.00
4 158 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 18.12 0.153
5 161 Kičinová TamaraKičinová Tamara 041116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 19.22 0.140
6 169 Škrabáková MartinaŠkrabáková Martina 021204 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 20.46 0.150
186 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ 0.150
Poznámky:
DQ podľa pravidla 168.7 b
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 253 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.41 0.172 11.00
2 265 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 16.27 0.158 9.00
3 232 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 16.31 0.141 8.00
4 190 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 16.45 0.176 7.00
5 231 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 16.59 0.142 6.00
6 203 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 16.63 0.178 5.00
7 227 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 16.80 0.179 4.00
8 177 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17.29 0.193 3.00
9 136 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 17.80 0.156 2.00
10 181 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 17.96 0.153 1.00
11 254 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 18.10 0.155
12 158 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 18.12 0.153
13 161 Kičinová TamaraKičinová Tamara 041116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 19.22 0.140
14 169 Škrabáková MartinaŠkrabáková Martina 021204 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 20.46 0.150
186 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ 0.150

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 6.10.2018 - 14:45) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.56 0.157 11.00
2 90 Harant PatrikHarant Patrik 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 16.72 0.153 9.00
3 126 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 17.64 0.178 8.00
4 78 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17.81 0.174 7.00
5 49 Majkút MarekMajkút Marek 020823 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 20.02 0.147 6.00
6 118 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.72 0.153 5.00
7 110 Špacir LucasŠpacir Lucas 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 21.58 0.174 4.00
33 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 6.10.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 276 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 59.16 0.154 11.00
2 68 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.55 0.188 8.00
3 78 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:03.20 0.184 7.00
4 13 Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:07.41 0.201 3.00
5 95 Randa PatrikRanda Patrik 030503 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:23.36 0.157
94 Piaček MatúšPiaček Matúš 030820 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DQ
Poznámky:
DQ - Pravidlo 162.7
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 6.10.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 103 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.23 0.181 9.00
2 126 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:03.54 0.156 6.00
3 107 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:04.91 0.202 5.00
4 278 Laktiš JakubLaktiš Jakub 020826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:07.00 0.183 4.00
5 118 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:12.92 0.195 2.00
6 92 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:14.84 0.166 1.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 276 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 59.16 0.154 11.00
2 103 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.23 0.181 9.00
3 68 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.55 0.188 8.00
4 78 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:03.20 0.184 7.00
5 126 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:03.54 0.156 6.00
6 107 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:04.91 0.202 5.00
7 278 Laktiš JakubLaktiš Jakub 020826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:07.00 0.183 4.00
8 13 Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:07.41 0.201 3.00
9 118 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:12.92 0.195 2.00
10 92 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:14.84 0.166 1.00
11 95 Randa PatrikRanda Patrik 030503 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:23.36 0.157
94 Piaček MatúšPiaček Matúš 030820 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DQ

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.10.2018 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 253 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:06.59 0.220 11.00
2 190 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:09.59 0.212 9.00
3 227 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 1:10.13 0.167 8.00
4 254 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:10.63 0.221 7.00
5 149 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 1:11.64 0.179 5.00
6 181 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:13.00 0.127 4.00
7 263 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 011002 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:14.63 0.183 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 6.10.2018 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 232 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 1:10.78 0.163 6.00
2 158 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:17.46 0.124 2.00
3 252 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:17.49 0.148 1.00
4 180 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:21.89 0.156
5 169 Škrabáková MartinaŠkrabáková Martina 021204 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 1:27.63 0.161
6 161 Kičinová TamaraKičinová Tamara 041116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 1:28.33 0.160
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 253 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:06.59 0.220 11.00
2 190 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:09.59 0.212 9.00
3 227 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 1:10.13 0.167 8.00
4 254 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:10.63 0.221 7.00
5 232 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 1:10.78 0.163 6.00
6 149 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 1:11.64 0.179 5.00
7 181 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:13.00 0.127 4.00
8 263 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 011002 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:14.63 0.183 3.00
9 158 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:17.46 0.124 2.00
10 252 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:17.49 0.148 1.00
11 180 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:21.89 0.156
12 169 Škrabáková MartinaŠkrabáková Martina 021204 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 1:27.63 0.161
13 161 Kičinová TamaraKičinová Tamara 041116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 1:28.33 0.160

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 6.10.2018 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 77 Sporiš MarianSporiš Marian 010529 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 7:23.26 11.00
2 45 Biblyák MartinBiblyák Martin 030527 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 7:33.84 9.00
3 13 Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 7:45.06 8.00
4 25 Rosa DávidRosa Dávid 010529 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 7:56.78 7.00
5 108 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 8:00.15 6.00
6 101 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 8:18.62 5.00
7 87 Galovič MarošGalovič Maroš 040709 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 8:29.78 4.00
8 33 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 8:41.39 3.00
9 121 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 9:02.74 2.00
Celkom 9 pretekárov

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 6.10.2018 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 170 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 8:21.40 11.00
2 270 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 020207 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 8:56.92 9.00
3 246 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 030819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 9:04.91 8.00
4 231 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 9:17.77 7.00
5 181 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 9:32.65 6.00
6 180 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:30.13 5.00
Celkom 6 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 6.10.2018 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Kostolný, Ďurdina, Igaz, Beladič Kostolný, Ďurdina, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 45.60 0.194 11.00
2 46 Golian, Kršiak, Miklóš, Špak Golian, Kršiak, Miklóš, Špak MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 47.33 0.173 9.00
3 90 Harant, Rúrik, Franek, Duchoslav Harant, Rúrik, Franek, Duchoslav AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 47.51 0.144 8.00
4 42 Müller, Čery, Chodelka, Labuda Müller, Čery, Chodelka, Labuda AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 48.73 0.169 6.00
5 34 Žiačik, Bartoníček, Tóth, Kuruc Žiačik, Bartoníček, Tóth, Kuruc Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 49.51 0.225 4.00
6 66 Kopček, Žilka, Jano, Čápek Kopček, Žilka, Jano, Čápek ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 50.01 0.152 3.00
7 116 Haják, Csontos, Fedák, Gonda Haják, Csontos, Fedák, Gonda AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 51.40 0.178
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 6.10.2018 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Pavlovič, Svoreň, Fiala, Moosch Pavlovič, Svoreň, Fiala, Moosch AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 47.88 0.210 7.00
2 124 Sedlák, Novitzky, Kalakay, Patarák Sedlák, Novitzky, Kalakay, Patarák AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 49.23 0.310 5.00
3 102 Bugár, Minár, Lapšanský, Špacir Bugár, Minár, Lapšanský, Špacir AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.54 0.219 2.00
4 75 Slivka, Sporiš, Buranský, Mihalička Slivka, Sporiš, Buranský, Mihalička ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 51.34 0.216 1.00
5 8 Gonczol, Dániel, Očkay, Valent Gonczol, Dániel, Očkay, Valent Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 52.14 0.273
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Kostolný, Ďurdina, Igaz, Beladič Kostolný, Ďurdina, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 45.60 0.194 11.00
2 46 Golian, Kršiak, Miklóš, Špak Golian, Kršiak, Miklóš, Špak MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 47.33 0.173 9.00
3 90 Harant, Rúrik, Franek, Duchoslav Harant, Rúrik, Franek, Duchoslav AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 47.51 0.144 8.00
4 43 Pavlovič, Svoreň, Fiala, Moosch Pavlovič, Svoreň, Fiala, Moosch AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 47.88 0.210 7.00
5 42 Müller, Čery, Chodelka, Labuda Müller, Čery, Chodelka, Labuda AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 48.73 0.169 6.00
6 124 Sedlák, Novitzky, Kalakay, Patarák Sedlák, Novitzky, Kalakay, Patarák AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 49.23 0.310 5.00
7 34 Žiačik, Bartoníček, Tóth, Kuruc Žiačik, Bartoníček, Tóth, Kuruc Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 49.51 0.225 4.00
8 66 Kopček, Žilka, Jano, Čápek Kopček, Žilka, Jano, Čápek ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 50.01 0.152 3.00
9 102 Bugár, Minár, Lapšanský, Špacir Bugár, Minár, Lapšanský, Špacir AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.54 0.219 2.00
10 75 Slivka, Sporiš, Buranský, Mihalička Slivka, Sporiš, Buranský, Mihalička ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 51.34 0.216 1.00
11 116 Haják, Csontos, Fedák, Gonda Haják, Csontos, Fedák, Gonda AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 51.40 0.178
12 8 Gonczol, Dániel, Očkay, Valent Gonczol, Dániel, Očkay, Valent Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 52.14 0.273

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.10.2018 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 235 Zavřelová, Švachová, Mikušincová, Cellerová Zavřelová, Švachová, Mikušincová, Cellerová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 52.35 0.152 11.00
2 249 Brachová, Diňová, Semanova, Ongáľová Brachová, Diňová, Semanova, Ongáľová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 54.43 0.188 9.00
3 281 Zelenáková, Štrpková, Mačaiová, Janeková Zelenáková, Štrpková, Mačaiová, Janeková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 55.26 0.166 8.00
4 169 Škrabáková, Gazíková, Sásová, Kičinová Škrabáková, Gazíková, Sásová, Kičinová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 56.49 0.187 7.00
5 187 Kováčová, Hubková, Seidlová, Šubová Kováčová, Hubková, Seidlová, Šubová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 58.77 0.169 5.00
6 199 Boldizsárová, Tarjányiová, Nochtová, Simová Boldizsárová, Tarjányiová, Nochtová, Simová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 61.27 0.160 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 6.10.2018 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 221 Hiadlovská, Trusková, Bartošíková, Brezanová Hiadlovská, Trusková, Bartošíková, Brezanová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 57.77 0.159 6.00
2 189 Lacinová, Bryndzová, Batyková, Majzlíková Lacinová, Bryndzová, Batyková, Majzlíková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 60.28 0.161 4.00
3 257 Jančová, Špakovská, Hertnekyová, Benčeková Jančová, Špakovská, Hertnekyová, Benčeková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 60.45 0.193 3.00
4 159 Jackuliaková, Bódiková, Krúteková, Sarvašová Jackuliaková, Bódiková, Krúteková, Sarvašová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 60.72 0.161 2.00
268 Stanová, Luptáková, Radráková, Andrushchak Stanová, Luptáková, Radráková, Andrushchak AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DQ 0.149
Poznámky:
DQ - Pravidlo 170.7
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 235 Zavřelová, Švachová, Mikušincová, Cellerová Zavřelová, Švachová, Mikušincová, Cellerová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 52.35 0.152 11.00
2 249 Brachová, Diňová, Semanova, Ongáľová Brachová, Diňová, Semanova, Ongáľová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 54.43 0.188 9.00
3 281 Zelenáková, Štrpková, Mačaiová, Janeková Zelenáková, Štrpková, Mačaiová, Janeková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 55.26 0.166 8.00
4 169 Škrabáková, Gazíková, Sásová, Kičinová Škrabáková, Gazíková, Sásová, Kičinová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 56.49 0.187 7.00
5 221 Hiadlovská, Trusková, Bartošíková, Brezanová Hiadlovská, Trusková, Bartošíková, Brezanová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 57.77 0.159 6.00
6 187 Kováčová, Hubková, Seidlová, Šubová Kováčová, Hubková, Seidlová, Šubová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 58.77 0.169 5.00
7 189 Lacinová, Bryndzová, Batyková, Majzlíková Lacinová, Bryndzová, Batyková, Majzlíková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 60.28 0.161 4.00
8 257 Jančová, Špakovská, Hertnekyová, Benčeková Jančová, Špakovská, Hertnekyová, Benčeková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 60.45 0.193 3.00
9 159 Jackuliaková, Bódiková, Krúteková, Sarvašová Jackuliaková, Bódiková, Krúteková, Sarvašová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 60.72 0.161 2.00
10 199 Boldizsárová, Tarjányiová, Nochtová, Simová Boldizsárová, Tarjányiová, Nochtová, Simová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 61.27 0.160 1.00
268 Stanová, Luptáková, Radráková, Andrushchak Stanová, Luptáková, Radráková, Andrushchak AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DQ 0.149

100-200-300-400 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 6.10.2018 - 17:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Špacir, Ďurdina, Kostolný, Cisár Špacir, Ďurdina, Kostolný, Cisár AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:10.01 0.199 11.00
2 2 Bartoníček, Dráfi, Žiačik, Valo Bartoníček, Dráfi, Žiačik, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:10.27 0.239 9.00
3 46 Golian, Horváth, Biblyák, Majkút Golian, Horváth, Biblyák, Majkút MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:24.50 0.199 6.00
4 71 Mihalička, Kováč, Sporiš, Žilka Mihalička, Kováč, Sporiš, Žilka ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:27.04 0.145 5.00
5 114 Fedák, Kusek, Martončík, Nihila Fedák, Kusek, Martončík, Nihila AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:27.44 0.177 3.00
6 96 Rúrik, Galovič, Hradňanský, Boško Rúrik, Galovič, Hradňanský, Boško AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:36.20 0.163 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 6.10.2018 - 17:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Čvirik, Laktiš, Slivka, Danek Čvirik, Laktiš, Slivka, Danek ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:14.39 0.195 8.00
2 28 Tóth, Kuruc, Očkay, Gonczol Tóth, Kuruc, Očkay, Gonczol Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:24.44 0.202 7.00
3 5 Dániel, Kecskés, Poracký, Rosa Dániel, Kecskés, Poracký, Rosa Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:27.10 0.177 4.00
4 94 Piaček, Očkay, Randa, Dudr Piaček, Očkay, Randa, Dudr AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:49.56 0.158 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Špacir, Ďurdina, Kostolný, Cisár Špacir, Ďurdina, Kostolný, Cisár AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:10.01 0.199 11.00
2 2 Bartoníček, Dráfi, Žiačik, Valo Bartoníček, Dráfi, Žiačik, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:10.27 0.239 9.00
3 62 Čvirik, Laktiš, Slivka, Danek Čvirik, Laktiš, Slivka, Danek ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:14.39 0.195 8.00
4 28 Tóth, Kuruc, Očkay, Gonczol Tóth, Kuruc, Očkay, Gonczol Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:24.44 0.202 7.00
5 46 Golian, Horváth, Biblyák, Majkút Golian, Horváth, Biblyák, Majkút MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:24.50 0.199 6.00
6 71 Mihalička, Kováč, Sporiš, Žilka Mihalička, Kováč, Sporiš, Žilka ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:27.04 0.145 5.00
7 5 Dániel, Kecskés, Poracký, Rosa Dániel, Kecskés, Poracký, Rosa Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:27.10 0.177 4.00
8 114 Fedák, Kusek, Martončík, Nihila Fedák, Kusek, Martončík, Nihila AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:27.44 0.177 3.00
9 96 Rúrik, Galovič, Hradňanský, Boško Rúrik, Galovič, Hradňanský, Boško AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:36.20 0.163 2.00
10 94 Piaček, Očkay, Randa, Dudr Piaček, Očkay, Randa, Dudr AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:49.56 0.158 1.00

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.10.2018 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Kuricová, Comová, Šmehílová, Paulínyová Kuricová, Comová, Šmehílová, Paulínyová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 2:27.86 0.195 11.00
2 235 Zavřelová, Šišoláková, Hubschová, Harceková Zavřelová, Šišoláková, Hubschová, Harceková Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:37.17 0.153 9.00
3 141 Mišovičová, Geseová, Janeková, Štrpková Mišovičová, Geseová, Janeková, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:37.55 0.204 8.00
4 249 Brachová, Jančová, Špakovská, Azariová Brachová, Jančová, Špakovská, Azariová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:41.70 0.168 7.00
5 244 Tichá, Jenčová, Potocká, Čermáková Tichá, Jenčová, Potocká, Čermáková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:45.40 0.202 6.00
6 172 Vilhanová, Kočová, Šuleková, Kočišová Vilhanová, Kočová, Šuleková, Kočišová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 2:49.10 0.208 3.00
7 194 Seidlová, Iglárová, Kováčová, Majzlíková Seidlová, Iglárová, Kováčová, Majzlíková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:55.72 0.153 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 6.10.2018 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Mačaiová, Tonkovičová, Rolincová, Zelenáková Mačaiová, Tonkovičová, Rolincová, Zelenáková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:46.58 0.135 5.00
2 268 Stanová, Ongáľová, Semanova, Devaldová Stanová, Ongáľová, Semanova, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:46.60 0.182 4.00
3 264 Radráková, Hertnekyová, Luptáková, Andrushchak Radráková, Hertnekyová, Luptáková, Andrushchak AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:49.19 0.156 2.00
4 198 Vaculčiaková, Šubová, Lacinová, Hubková Vaculčiaková, Šubová, Lacinová, Hubková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 3:00.09 0.160
5 173 Avenová, Bryndzová, Duchoňová, Bédiová Avenová, Bryndzová, Duchoňová, Bédiová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 3:04.30 0.143
213 Bartošíková, Šarinová, Brezanová, Šujanová Bartošíková, Šarinová, Brezanová, Šujanová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 DQ 0.166
Poznámky:
DQ - Pravidlo 170.14
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Kuricová, Comová, Šmehílová, Paulínyová Kuricová, Comová, Šmehílová, Paulínyová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 2:27.86 0.195 11.00
2 235 Zavřelová, Šišoláková, Hubschová, Harceková Zavřelová, Šišoláková, Hubschová, Harceková Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:37.17 0.153 9.00
3 141 Mišovičová, Geseová, Janeková, Štrpková Mišovičová, Geseová, Janeková, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:37.55 0.204 8.00
4 249 Brachová, Jančová, Špakovská, Azariová Brachová, Jančová, Špakovská, Azariová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:41.70 0.168 7.00
5 244 Tichá, Jenčová, Potocká, Čermáková Tichá, Jenčová, Potocká, Čermáková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:45.40 0.202 6.00
6 138 Mačaiová, Tonkovičová, Rolincová, Zelenáková Mačaiová, Tonkovičová, Rolincová, Zelenáková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:46.58 0.135 5.00
7 268 Stanová, Ongáľová, Semanova, Devaldová Stanová, Ongáľová, Semanova, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:46.60 0.182 4.00
8 172 Vilhanová, Kočová, Šuleková, Kočišová Vilhanová, Kočová, Šuleková, Kočišová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 2:49.10 0.208 3.00
9 264 Radráková, Hertnekyová, Luptáková, Andrushchak Radráková, Hertnekyová, Luptáková, Andrushchak AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:49.19 0.156 2.00
10 194 Seidlová, Iglárová, Kováčová, Majzlíková Seidlová, Iglárová, Kováčová, Majzlíková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:55.72 0.153 1.00
11 198 Vaculčiaková, Šubová, Lacinová, Hubková Vaculčiaková, Šubová, Lacinová, Hubková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 3:00.09 0.160
12 173 Avenová, Bryndzová, Duchoňová, Bédiová Avenová, Bryndzová, Duchoňová, Bédiová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 3:04.30 0.143
213 Bartošíková, Šarinová, Brezanová, Šujanová Bartošíková, Šarinová, Brezanová, Šujanová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 DQ 0.166

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 160165170175180185190194198201204207210213216219 Body
1 111 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 8 185 --oooxoxxx 11.00
2 276 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020318 7 185 o-o-xoxoxxx 9.00
3= 63 Danek PatrikDanek Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
011002 6 175 oooxoxxx 7.50
3= 9 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020525 9 175 --oxoxxx 7.50
5 76 Sopúch MichalSopúch Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020528 3 170 xooxoxx 6.00
6 56 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
011114 5 165 xoxoxxx 5.00
7 117 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 1 165 xxoxoxxx 4.00
22 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021129 4 NM xxx
94 Piaček MatúšPiaček Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030820 2 NM xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 140145150155160164168171174177180 Body
1 244 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 12 160 ooooxoxxx 11.00
2 172 Vilhanová WandaVilhanová Wanda
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020618 9 155 ooxooxxx 9.00
3 136 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 11 155 ooxxoxoxxx 8.00
4 177 Broďániová BarboraBroďániová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040111 1 155 oooxxoxxx 7.00
5 165 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 13 150 oxooxxx 6.00
6 235 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050131 10 150 oxoxoxxx 5.00
7 265 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 8 150 oxoxxoxxx 4.00
8= 148 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 7 145 oxo-xxx 2.50
8= 149 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 5 145 oxoxxx 2.50
10 179 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050321 6 145 xoxoxxx 1.00
167 Sarvašová SimonaSarvašová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030327 3 NM xxx
184 Iglárová TamaraIglárová Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020205 2 NM xxx
230 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031019 4 NM xxx
Celkom 13 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 250270290310330350370390400410420430440450460 Body
1 39 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 4 350 ----xxoxxoxxx 11.00
2 38 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030514 3 310 -oooxxx 9.00
3 89 Harant AndrejHarant Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010927 2 250 o- 8.00
76 Sopúch MichalSopúch Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020528 1 NM xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 200220240260280290300310320330340350360370380 Body
MS 127 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 6 260 --xooxxx
2 212 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020718 1 240 xoxoxoxxx 11.00
3 184 Iglárová TamaraIglárová Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020205 2 200 oxxx 9.00
136 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 5 NM xxx
149 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 4 NM xxx
193 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020304 3 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 117 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 18 652 +1.8 m/s 652  +1.8641  +2.3 +1.0652629  +3.4 +2.9 +2.6
2 86 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010315 16 603 +2.3 m/s 601 +0.9 m/s 598  +1.1584  +1.1570  +3.8598598  +1.8603  +2.3601  +0.9
3 63 Danek PatrikDanek Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
011002 1 585 +3.4 m/s 583 +2.0 m/s 554  +2.1566  +2.4583  +2.0583559  +2.8585  +3.4560  +2.5
4 90 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010927 17 572 +1.9 m/s 572  +1.9 +0.9562  +3.2572564  +2.6 +2.2 +1.5
5 20 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030812 13 571 +2.1 m/s 565  +2.9568  +2.7557  +3.3568571  +2.1 +1.5526  +3.8
6 40 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020509 14 565 +1.9 m/s 561  +3.2523  +1.3547  +2.4561565  +1.9--
7 120 Martončík PatrikMartončík Patrik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010824 8 557 +4.2 m/s 539 +1.0 m/s 519  +0.9438  +1.4557  +4.2557531  +2.6530  +1.5539  +1.0
8 70 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
021029 15 551 +2.3 m/s 551  +2.3 +2.7 +2.8551 +4.6--
9 56 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
011114 12 544 +2.7 m/s 513 +1.5 m/s  +0.9544  +2.7513  +1.5544
10 65 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
031114 4 539 +1.9 m/s  +3.0539  +1.9522  +2.4539
11 22 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021129 10 536 +3.3 m/s 491 +0.9 m/s 491  +0.9512  +3.7536  +3.3536
12 76 Sopúch MichalSopúch Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020528 11 530 +2.7 m/s 516 +1.5 m/s 516  +1.5530  +2.7500  +2.6530
13 50 Majkút MiroslavMajkút Miroslav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020823 9 508 +5.1 m/s 502 +0.2 m/s 488  +2.3502  +0.2508  +5.1508
14 115 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 2 496 +3.6 m/s 489  +2.3482  +3.4496  +3.6496
15 122 Novitzky SamuelNovitzky Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030401 3 490 +2.6 m/s 465 +1.8 m/s 465  +1.8490  +2.6484  +2.1490
16 46 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050119 5 489 +3.5 m/s 483 +1.6 m/s 450  +2.6483  +1.6489  +3.5489
17 113 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 6 480 +2.3 m/s 468 +1.7 m/s 468  +1.7480  +2.3477  +3.2480
18 275 Horváth AdrianHorváth Adrian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
040205 19 477 +3.5 m/s 476 +1.4 m/s 477  +3.5471  +2.9476  +1.4477
19 116 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040222 7 454 +1.8 m/s 454  +1.8446  +3.4 +1.9454
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 211 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
040220 13 542 +3.4 m/s  +1.1523  +2.6542  +3.4542---
2 265 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 17 535 +3.0 m/s 528  +4.2 +1.9535  +3.0535525  +4.1530  +4.7530  +3.8
3 200 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
010522 16 520 +2.7 m/s 458  +3.7467  +5.5491  +2.8491481  +4.2520  +2.7507  +3.3
4 231 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031222 15 520 +1.0 m/s 489  +2.4520  +1.0 +3.8520---
5 137 Lehenová MonikaLehenová Monika
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
020423 14 518 +3.3 m/s 498  +3.4509  +2.7515  +3.6515518  +3.3504  +2.7516  +3.6
6 250 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 8 502 +2.4 m/s  +3.6 +3.9502  +2.4502 +4.0482  +2.9495  +3.7
7 203 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
030517 10 479 +3.9 m/s 472  +2.8446  +4.2479  +3.9479477  +4.0479  +2.9 +4.0
8 162 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030319 11 476 +5.1 m/s 463 +1.6 m/s 476  +5.1 +3.0463  +1.6476450  +1.0471  +3.0 +0.8
9 252 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030611 9 469 +2.4 m/s 456 +1.6 m/s 427  +2.5469  +2.4456  +1.6469
10 132 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031130 12 468 +2.7 m/s 468  +2.7453  +3.3461  +2.7468
11 238 Jenčová NelaJenčová Nela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030905 1 460 +3.2 m/s 460  +3.2445  +2.5440  +4.1460
12 138 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
020818 7 459 +4.4 m/s 453 +2.0 m/s 459  +4.4453  +2.0438  +4.7459
13 168 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
040624 6 450 +1.6 m/s  +2.8450  +1.6 +3.4450
14 179 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050321 5 437 +3.0 m/s 379  +2.8359  +3.0437  +3.0437
15 283 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060321 3 412 +2.4 m/s 412 +1.7 m/s  +3.4412  +2.4412  +1.7412
16 175 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010826 4 411 +2.4 m/s 407 +1.9 m/s 392  +2.6411  +2.4407  +1.9411
17 285 Doroková NikoletaDoroková Nikoleta
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050127 2 398 +4.6 m/s 383 +1.8 m/s 398  +4.6388  +3.1383  +1.8398
Celkom 17 pretekárov

Trojskok - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 68 Kutruc TomášKutruc Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010813 3 11.92 +2.8 m/s --10.35  +2.510.3510.86  +2.311.57  +2.511.92  +2.8
2 22 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021129 4 11.88 +3.2 m/s 11.03 +1.3 m/s 11.66  +3.011.03  +1.311.58  +2.911.6611.63  +3.411.55  +3.911.88  +3.2
3 276 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020318 7 11.77 +2.4 m/s 10.86  +2.511.77  +2.411.21  +4.511.77-11.77  +4.011.67  +2.6
4 59 Buranský BorisBuranský Boris
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020904 1 11.34 +2.7 m/s 10.51 +1.3 m/s 11.01  +2.911.06  +3.110.27  +4.711.0610.51  +1.310.05  +4.111.34  +2.7
5 56 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
011114 6 10.99 +2.1 m/s 10.88  +2.510.99  +2.110.83  +4.010.9910.80  +3.3 +2.0 +2.2
6 70 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
021029 5 10.98 +2.5 m/s 10.87 +1.9 m/s 10.98  +2.510.86  +3.3 +3.210.989.84  +2.910.95  +2.910.87  +1.9
7 9 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020525 2 10.24 +0.9 m/s 9.87  +1.810.17  +3.39.59  +3.19.879.87  +3.610.24  +0.99.71  +3.2
Celkom 7 pretekárov

Trojskok - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 225 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010828 10 10.63 +5.0 m/s 09.71 +1.9 m/s 10.63  +5.010.60  +2.9-10.6309.71  +1.9--
2 165 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 9 10.48 +2.7 m/s 10.23  +4.610.41  +2.810.40  +2.210.4110.30  +2.310.29  +3.110.48  +2.7
3 137 Lehenová MonikaLehenová Monika
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
020423 6 10.30 +4.8 m/s 10.15 +1.3 m/s 10.23  +4.810.05  +4.6 +1.510.2310.03  +1.210.30  +4.810.15  +1.3
4 190 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020628 5 10.19 +2.6 m/s 09.80 +0.6 m/s 10.19  +2.609.52  +1.609.80  +0.610.1909.81  +2.4--
5 227 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010413 7 10.08 +2.1 m/s 09.54  +4.809.70  +3.509.26  +2.309.7009.64  +2.510.08  +2.109.86  +2.9
6 180 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020329 2 09.14 +2.3 m/s 08.47 +1.6 m/s 08.56  +2.608.47  +1.608.70  +2.608.7009.03  +3.209.14  +2.309.03  +2.8
7 212 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020718 8 09.08 +2.2 m/s 08.83 +1.0 m/s 08.41  +2.708.83  +1.009.08  +2.209.08 +3.7 +2.5 +2.4
8 170 Šuleková PetraŠuleková Petra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020928 3 08.66 +3.2 m/s 08.66  +3.207.60  +2.908.63  +2.708.6608.17  +3.308.43  +2.6-
9 172 Vilhanová WandaVilhanová Wanda
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020618 4 08.48 +2.0 m/s 08.48  +2.0 +1.908.45  +1.708.48
10 175 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010826 1 08.08 +2.7 m/s  +2.1 +3.208.08  +2.708.08
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 219 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 17 12.39 10.9412.3912.0412.3911.88xx 11.00
2 195 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050217 13 11.37 10.0610.6710.7210.7211.3711.1010.66 9.00
3 287 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020302 15 10.31 x09.5209.8409.84xx10.31 8.00
4 282 Žilková ViktóriaŽilková Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
020228 11 09.91 09.3109.7009.5809.7009.6909.0909.91 7.00
5 133 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010527 16 09.84 x08.7809.4709.4709.8409.13x 6.00
6 186 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040103 10 09.73 09.2509.1009.6409.6409.7308.1809.11 5.00
7 206 Papanová ValentínaPapanová Valentína
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
021008 9 09.55 09.2909.2709.5509.5508.6809.1208.83 4.00
8 223 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010801 14 09.37 09.3709.2508.7309.3709.1909.18x 3.00
9 156 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050802 8 09.21 08.5509.2107.4409.21 2.00
10 139 Maňásková MartinaMaňásková Martina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
011227 7 09.05 08.5109.05x09.05 1.00
11 144 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 5 08.62 08.5408.6208.5308.62
12 160 Jacsová ZuzanaJacsová Zuzana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030215 6 08.41 08.41-08.3708.41
13 286 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030808 4 08.38 07.4407.9008.3808.38
14 199 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
020224 2 07.69 07.6907.1806.4207.69
15 254 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020814 12 07.10 07.1006.05x07.10
16 266 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 3 06.99 x06.9906.4306.99
17 244 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 1 06.63 05.9706.6306.3806.63
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 37 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010406 15 17.75 17.0117.39x17.3917.7517.40x 11.00
2 10 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021115 14 15.43 15.43xx15.43xxx 9.00
3 58 Boócz MartinBoócz Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010511 12 13.13 13.1312.7812.2113.1312.7012.3411.09 8.00
4 14 Konopka MiloslavKonopka Miloslav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
011220 11 12.62 12.6212.1711.9012.62x11.8910.73 7.00
5 88 Habáň PatrikHabáň Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010725 10 12.30 11.77xx11.77x11.7612.30 6.00
6 97 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010312 13 12.03 xx11.7611.76x12.03x 5.00
7 105 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020925 1 11.41 10.8210.5411.4111.41x10.0910.63 4.00
8 51 Miklóš MartinMiklóš Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020627 9 10.85 09.1610.8510.5310.85--- 3.00
9 55 Vikor DanielVikor Daniel
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020720 8 10.03 10.03x08.7610.03 2.00
10 64 Gabriel ŠtefanGabriel Štefan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010323 6 09.85 x09.8509.6609.85 1.00
11 73 Pekarovič DanielPekarovič Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020314 7 09.72 08.3609.7209.7209.72
12 111 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 2 09.71 09.1409.4309.7109.71
13 93 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030923 4 09.14 08.6809.1408.8209.14
14 83 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 5 07.74 07.74x07.5407.74
15 84 Dudr RastislavDudr Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030823 3 06.11 06.1105.9506.0606.11
Celkom 15 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 219 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 19 28.02 22.3228.02x28.02xx25.66 11.00
2 223 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010801 20 26.52 22.3023.8426.5226.52xx20.92 9.00
3 287 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020302 17 24.90 19.7424.9022.0224.90xx23.08 8.00
4 282 Žilková ViktóriaŽilková Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
020228 5 22.44 15.86x17.5017.50x22.0122.44 7.00
5 195 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050217 3 22.22 x20.3017.9520.3022.2220.89x 6.00
6 206 Papanová ValentínaPapanová Valentína
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
021008 15 21.37 19.6217.4020.2420.2416.6121.3717.87 5.00
7 140 Maráková PaulínaMaráková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030627 10 21.09 18.58x16.2518.5816.4415.9221.09 4.00
8 144 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 12 19.68 19.68x15.0019.6815.9515.9416.22 3.00
9 152 Žiaková ViktóriaŽiaková Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010724 18 17.20 xx17.2017.20 2.00
10 266 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 13 16.94 x16.94x16.94 1.00
11 193 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020304 2 16.93 x14.5616.9316.93
12 133 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010527 16 16.27 16.27xx16.27
13 159 Jackuliaková PatríciaJackuliaková Patrícia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
040325 6 15.79 15.2615.0715.7915.79
14 286 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030808 4 14.61 x14.61x14.61
15 128 Adámeková SofiaAdámeková Sofia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
020711 11 14.58 12.36x14.5814.58
16 135 Kosmálová SimonaKosmálová Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040804 9 14.30 x14.1214.3014.30
17 199 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
020224 1 13.68 x13.68x13.68
18 166 Salaiová LuciaSalaiová Lucia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
031013 7 13.41 13.41x12.2813.41
19 247 Belišová RadkaBelišová Radka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
021004 8 11.99 11.99x11.3711.99
139 Maňásková MartinaMaňásková Martina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
011227 14 NM xxx0.0
Celkom 20 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 37 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010406 10 53.93 53.9352.74x53.9350.2051.9253.52 11.00
2 10 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021115 9 45.35 44.3145.3541.8845.35xx42.47 9.00
3 97 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010312 5 31.36 18.0927.7327.1927.73x31.3629.52 8.00
4 64 Gabriel ŠtefanGabriel Štefan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010323 6 29.86 20.5629.8627.1829.86x26.1422.77 7.00
5 88 Habáň PatrikHabáň Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010725 7 29.65 18.45x21.7121.7121.2029.65x 6.00
6 14 Konopka MiloslavKonopka Miloslav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
011220 8 29.63 24.4227.3025.7027.30x26.6629.63 5.00
7 105 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020925 1 29.55 22.74xx22.7423.2329.5524.35 4.00
8 55 Vikor DanielVikor Daniel
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020720 4 25.62 24.3625.6223.5725.62x22.08x 3.00
9 83 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 3 18.14 x18.14x18.14 2.00
10 73 Pekarovič DanielPekarovič Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020314 2 17.79 x17.7914.6117.79 1.00
Celkom 10 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 223 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010801 10 30.90 0.0 11.00
2 152 Žiaková ViktóriaŽiaková Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010724 9 29.13 0.0 9.00
3 287 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020302 11 27.48 0.0 8.00
4 266 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 8 23.96 0.0 7.00
5 144 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 7 21.69 0.0 6.00
6 260 Kuczik MáriaKuczik Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020520 2 20.85 0.0 5.00
7 140 Maráková PaulínaMaráková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030627 6 20.24 0.0 4.00
8 286 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030808 3 19.88 0.0 3.00
9 282 Žilková ViktóriaŽilková Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
020228 4 16.66 0.0 2.00
10 247 Belišová RadkaBelišová Radka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
021004 1 11.17 0.0 1.00
11 166 Salaiová LuciaSalaiová Lucia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
031013 5 07.77 0.0
Celkom 11 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Konopka MiloslavKonopka Miloslav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
011220 12 68.39 68.1568.3967.8068.3967.8767.5667.12 11.00
2 97 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010312 11 30.99 30.9929.6929.3930.9923.0230.5630.60 9.00
3 88 Habáň PatrikHabáň Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010725 9 25.15 24.8224.0025.1525.1524.6724.2123.57 8.00
4 10 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021115 7 22.85 19.4021.7222.8522.8521.66x21.86 7.00
5 64 Gabriel ŠtefanGabriel Štefan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010323 1 22.46 x20.3921.1421.1422.4621.0521.83 6.00
6 83 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 8 22.30 21.5619.8420.7421.5621.0022.3019.80 5.00
7 93 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030923 6 20.85 19.7918.0319.4719.7918.1720.7120.85 4.00
8 55 Vikor DanielVikor Daniel
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020720 4 19.95 19.8819.3019.8619.8819.8819.95- 3.00
9 92 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040420 5 16.73 16.2016.7316.5116.73 2.00
10 84 Dudr RastislavDudr Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030823 2 15.31 x15.31x15.31 1.00
73 Pekarovič DanielPekarovič Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020314 10 NM xxx0.0
123 Patarák MatúšPatarák Matúš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010211 3 NM -0.0
Celkom 12 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 219 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 13 45.32 x38.10x38.1045.32xx 11.00
2 212 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020718 11 27.87 27.29x27.1327.2926.9626.2527.87 9.00
3 220 Harceková MáriaHarceková Mária
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020703 10 27.87 -22.3527.8727.8727.08x22.87 8.00
4 139 Maňásková MartinaMaňásková Martina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
011227 12 27.70 27.70x23.2227.70x24.54x 7.00
5 133 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010527 8 27.56 27.56xx27.5627.17x26.61 6.00
6 135 Kosmálová SimonaKosmálová Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040804 6 23.39 23.39x22.3423.3920.1120.5221.03 5.00
7 247 Belišová RadkaBelišová Radka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
021004 5 22.04 18.5020.6122.0422.0420.5519.3420.43 4.00
8 128 Adámeková SofiaAdámeková Sofia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
020711 7 20.39 20.3416.6420.3720.3719.4518.9520.39 3.00
9 246 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030819 4 18.90 18.9017.7518.5118.90 2.00
10 152 Žiaková ViktóriaŽiaková Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010724 9 18.51 x18.3618.5118.51 1.00
11 159 Jackuliaková PatríciaJackuliaková Patrícia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
040325 1 16.50 12.6214.4216.5016.50
12 193 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020304 2 16.18 16.18x14.1816.18
13 210 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
030218 3 15.34 15.09x15.3415.34
Celkom 13 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 89 Harant AndrejHarant Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010927 11 47.14 40.4046.6544.6646.6540.8447.1446.36 11.00
2 49 Majkút MarekMajkút Marek
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020823 9 45.21 40.6137.1441.2741.2739.0945.2143.59 9.00
3 105 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020925 10 43.47 17.2239.5643.0143.0137.8743.4736.65 8.00
4 59 Buranský BorisBuranský Boris
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020904 1 36.52 29.9635.6831.7335.6832.2536.5232.15 7.00
5 42 Müller PatrikMüller Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040409 8 36.30 34.6034.19x34.6036.30xx 6.00
6 78 Šimune KristiánŠimune Kristián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010601 4 34.50 x27.7634.5034.5023.3025.90- 5.00
7 121 Nihila SamuelNihila Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020122 7 33.38 33.38xx33.38-x30.82 4.00
8 87 Galovič MarošGalovič Maroš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040709 5 28.73 26.2727.6828.7328.7326.9826.33x 3.00
9 126 Váňa LukášVáňa Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031016 6 27.34 27.0927.3425.1927.34 2.00
10 9 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020525 2 22.78 x22.78x22.78 1.00
11 65 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
031114 3 19.14 19.14xx19.14
Celkom 11 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 6.10.2018 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Kováč DanielKováč Daniel 010701 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25:27.19 11.00
277 Čápek MárioČápek Mário 040307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DQ
Poznámky:
DQ - Pravidlo 230.7
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 6.10.2018 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 173 Avenová PaulínaAvenová Paulína 040822 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27:40.11 11.00
2 251 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 29:02.38 9.00
3 255 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 030503 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 31:57.01 8.00
4 182 Hubková DominikaHubková Dominika 010606 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 35:44.80 7.00
5 196 Šubová DenisaŠubová Denisa 040119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 36:47.95 6.00
6 146 Tinková TatianaTinková Tatiana 040229 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 37:20.86 5.00
7 221 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 37:38.08 4.00
8 178 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 40:19.33 3.00
Celkom 8 pretekárov