<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok

Trenčín (23. 9. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 23.9.2018 - 13:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 450 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.16 514.00
2 422 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.46 434.00
3 447 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.53 416.00
4 445 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.60 398.00
5 443 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.06 291.00
6 446 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.65 176.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.9.2018 - 13:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.10 531.00
2 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.36 460.00
3 414 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.38 454.00
4 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.57 406.00
5 411 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.73 366.00
6 442 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.91 324.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.9.2018 - 13:10) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.69 653.00
2 429 Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 08.65 386.00
3 405 Antala MartinAntala Martin 060821 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.83 343.00
4 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.84 340.00
5 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.25 251.00
6 404 Brezina MatejBrezina Matej 061030 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.62 181.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 23.9.2018 - 13:10) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 437 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.94 577.00
2 424 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 08.66 383.00
3 415 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.92 322.00
4 410 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.39 224.00
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 23.9.2018 - 13:30) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin 050215 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.78 354.00
2 425 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 08.93 320.00
3 409 Osuský SamuelOsuský Samuel 050405 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.01 302.00
4 412 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.51 201.00
5 413 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.62 181.00
6 427 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 10.26 85.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 23.9.2018 - 13:30) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 436 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.36 460.00
2 426 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 09.24 253.00
3 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.30 241.00
4 428 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.42 218.00
5 435 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.93 131.00
6 406 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.94 129.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 23.9.2018 - 13:40) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 448 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 08.85 338.00
2 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.26 249.00
3 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.51 201.00
4 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 060818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.78 154.00
5 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.80 151.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (ne, 23.9.2018 - 13:40) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 419 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.98 309.00
2 421 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.82 148.00
3 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.05 113.00
4 439 Sedlák PeterSedlák Peter 070702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.16 98.00
5 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel 050215 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.88 24.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.69 653.00
2 437 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.94 577.00
3 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.10 531.00
4 450 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.16 514.00
5 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.36 460.00
5 436 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.36 460.00
7 414 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.38 454.00
8 422 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.46 434.00
9 447 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.53 416.00
10 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.57 406.00
11 445 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.60 398.00
12 429 Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 08.65 386.00
13 424 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 08.66 383.00
14 411 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.73 366.00
15 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin 050215 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.78 354.00
16 405 Antala MartinAntala Martin 060821 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.83 343.00
17 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.84 340.00
18 448 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 08.85 338.00
19 442 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.91 324.00
20 415 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.92 322.00
21 425 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 08.93 320.00
22 419 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.98 309.00
23 409 Osuský SamuelOsuský Samuel 050405 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.01 302.00
24 443 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.06 291.00
25 426 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 09.24 253.00
26 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.25 251.00
27 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.26 249.00
28 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.30 241.00
29 410 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.39 224.00
30 428 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.42 218.00
31 412 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.51 201.00
31 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.51 201.00
33 404 Brezina MatejBrezina Matej 061030 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.62 181.00
33 413 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.62 181.00
35 446 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.65 176.00
36 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 060818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.78 154.00
37 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.80 151.00
38 421 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.82 148.00
39 435 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.93 131.00
40 406 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.94 129.00
41 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.05 113.00
42 439 Sedlák PeterSedlák Peter 070702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.16 98.00
43 427 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 10.26 85.00
44 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel 050215 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.88 24.00

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 23.9.2018 - 13:20) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.36 741.00
2 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.40 729.00
3 341 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.63 665.00
4 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 08.74 635.00
5 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.17 523.00
6 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 050529 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.49 447.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.9.2018 - 12:20) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.54 690.00
2 322 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.77 626.00
3 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.85 605.00
4 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.90 592.00
5 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 08.93 584.00
6 306 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.18 521.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.9.2018 - 12:30) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 08.83 610.00
2 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.07 548.00
3 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.09 543.00
4 345 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.35 480.00
5 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.43 461.00
6 333 Plačková LindaPlačková Linda 060802 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 09.80 378.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 23.9.2018 - 12:30) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 350 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.75 632.00
2 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.78 624.00
3 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.02 561.00
4 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.18 521.00
5 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.70 400.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 23.9.2018 - 12:40) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.57 681.00
2 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.89 595.00
3 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.11 538.00
4 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.61 419.00
5 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.69 402.00
6 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.08 320.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 23.9.2018 - 12:40) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.76 629.00
2 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.82 613.00
3 302 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.13 533.00
4 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.42 463.00
5 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.88 361.00
6 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 11.00 161.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 23.9.2018 - 12:50) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 364 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.25 504.00
2 340 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.36 477.00
3 346 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.48 449.00
4 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.56 431.00
5 307 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.89 359.00
6 361 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.13 310.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 23.9.2018 - 12:50) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 050217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.85 605.00
2 344 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.09 543.00
3 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.13 533.00
4 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.17 523.00
5 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.19 518.00
6 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.07 322.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 23.9.2018 - 13:20) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.50 444.00
2 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 09.57 428.00
3 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.90 357.00
4 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.93 171.00
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ne, 23.9.2018 - 13:20) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.29 494.00
2 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.30 492.00
3 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.69 402.00
4 321 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.82 374.00
5 318 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.11 314.00
6 338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 070708 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.22 293.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.36 741.00
2 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.40 729.00
3 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.54 690.00
4 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.57 681.00
5 341 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.63 665.00
6 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 08.74 635.00
7 350 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.75 632.00
8 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.76 629.00
9 322 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.77 626.00
10 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.78 624.00
11 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.82 613.00
12 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 08.83 610.00
13 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.85 605.00
13 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 050217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.85 605.00
15 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.89 595.00
16 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.90 592.00
17 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 08.93 584.00
18 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.02 561.00
19 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.07 548.00
20 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.09 543.00
20 344 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.09 543.00
22 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.11 538.00
23 302 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.13 533.00
23 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.13 533.00
25 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.17 523.00
25 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.17 523.00
27 306 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.18 521.00
27 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.18 521.00
29 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.19 518.00
30 364 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.25 504.00
31 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.29 494.00
32 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.30 492.00
33 345 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.35 480.00
34 340 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.36 477.00
35 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.42 463.00
36 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.43 461.00
37 346 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.48 449.00
38 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 050529 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.49 447.00
39 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.50 444.00
40 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.56 431.00
41 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 09.57 428.00
42 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.61 419.00
43 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.69 402.00
43 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.69 402.00
45 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.70 400.00
46 333 Plačková LindaPlačková Linda 060802 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 09.80 378.00
47 321 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.82 374.00
48 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.88 361.00
49 307 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.89 359.00
50 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.90 357.00
51 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.07 322.00
52 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.08 320.00
53 318 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.11 314.00
54 361 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.13 310.00
55 338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 070708 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.22 293.00
56 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.93 171.00
57 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 11.00 161.00

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 23.9.2018 - 14:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 1:40.54 833.00
2 422 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 1:42.11 804.00
3 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 11 1:42.77 792.00
4 445 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:44.35 763.00
5 414 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:45.75 739.00
6 447 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 1:46.61 724.00
7 450 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 1:47.77 704.00
8 411 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 1:53.36 611.00
9 442 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 1:56.25 565.00
10 443 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:03.10 464.00
11 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:06.12 422.00
12 446 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 2:11.05 358.00
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.9.2018 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:44.22 766.00
2 437 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11 1:50.21 662.00
3 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:50.35 660.00
4 424 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 1:51.38 643.00
5 429 Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:57.57 545.00
6 415 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 1:59.85 511.00
7 404 Brezina MatejBrezina Matej 061030 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:04.83 440.00
8 410 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 2:07.27 407.00
9 409 Osuský SamuelOsuský Samuel 050405 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:07.67 402.00
10 405 Antala MartinAntala Martin 060821 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:07.73 401.00
11 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 2:09.20 382.00
Celkom 11 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.9.2018 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 426 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 1:52.61 623.00
2 436 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:52.88 619.00
3 413 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:56.10 568.00
4 425 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 1:57.22 550.00
5 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin 050215 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 1:58.06 538.00
6 406 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:59.32 519.00
7 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:02.34 475.00
8 412 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:02.82 468.00
9 428 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 2:05.64 429.00
10 427 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 2:06.49 417.00
11 435 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:17.95 277.00
Celkom 11 pretekárov
Beh 04 (ne, 23.9.2018 - 15:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 448 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 1:47.08 715.00
2 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:03.73 455.00
3 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:04.02 451.00
4 419 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:06.69 415.00
5 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel 050215 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:08.66 389.00
6 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:10.01 371.00
7 439 Sedlák PeterSedlák Peter 070702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:10.10 370.00
8 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 060818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:10.91 360.00
9 421 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:11.61 351.00
10 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:15.76 302.00
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 1:40.54 833.00
2 422 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 1:42.11 804.00
3 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 11 1:42.77 792.00
4 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:44.22 766.00
5 445 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:44.35 763.00
6 414 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:45.75 739.00
7 447 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 1:46.61 724.00
8 448 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 1:47.08 715.00
9 450 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 1:47.77 704.00
10 437 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11 1:50.21 662.00
11 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:50.35 660.00
12 424 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 1:51.38 643.00
13 426 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 1:52.61 623.00
14 436 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:52.88 619.00
15 411 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 1:53.36 611.00
16 413 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:56.10 568.00
17 442 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 1:56.25 565.00
18 425 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 1:57.22 550.00
19 429 Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:57.57 545.00
20 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin 050215 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 1:58.06 538.00
21 406 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:59.32 519.00
22 415 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 1:59.85 511.00
23 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:02.34 475.00
24 412 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:02.82 468.00
25 443 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:03.10 464.00
26 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:03.73 455.00
27 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:04.02 451.00
28 404 Brezina MatejBrezina Matej 061030 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:04.83 440.00
29 428 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 2:05.64 429.00
30 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:06.12 422.00
31 427 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 2:06.49 417.00
32 419 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:06.69 415.00
33 410 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 2:07.27 407.00
34 409 Osuský SamuelOsuský Samuel 050405 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:07.67 402.00
35 405 Antala MartinAntala Martin 060821 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:07.73 401.00
36 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel 050215 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:08.66 389.00
37 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 2:09.20 382.00
38 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:10.01 371.00
39 439 Sedlák PeterSedlák Peter 070702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:10.10 370.00
40 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 060818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:10.91 360.00
41 446 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 2:11.05 358.00
42 421 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:11.61 351.00
43 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:15.76 302.00
44 435 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:17.95 277.00

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 23.9.2018 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:43.29 782.00
2 322 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:47.84 702.00
3 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1:49.61 672.00
4 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:49.78 670.00
5 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:49.88 668.00
6 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1:51.81 636.00
7 306 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:56.36 564.00
8 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:58.60 530.00
9 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:03.61 457.00
10 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:07.42 405.00
11 341 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:12.29 343.00
12 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 050529 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:18.69 269.00
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.9.2018 - 14:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 1:48.58 690.00
2 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:51.66 638.00
3 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 1:53.21 613.00
4 345 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 1:54.63 591.00
5 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 1:59.43 517.00
6 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 2:01.14 492.00
7 333 Plačková LindaPlačková Linda 060802 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 2:02.51 472.00
8 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:05.63 429.00
9 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:06.53 417.00
10 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:07.10 409.00
11 350 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:17.95 277.00
Celkom 11 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.9.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 1:57.60 545.00
2 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:58.25 535.00
3 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:58.70 528.00
4 302 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:59.64 514.00
5 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 12 2:03.42 460.00
6 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:06.54 417.00
7 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:07.01 410.00
8 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 2:08.10 396.00
9 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:09.36 380.00
10 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 2:15.19 308.00
11 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:16.55 293.00
Celkom 11 pretekárov
Beh 04 (ne, 23.9.2018 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 050217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 1:56.95 555.00
2 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:59.22 520.00
3 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 1:59.70 513.00
4 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:01.32 489.00
5 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 9 2:03.39 460.00
6 346 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 15 2:09.08 383.00
7 307 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:11.13 357.00
8 364 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:11.81 349.00
9 344 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 2:12.16 344.00
10 340 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:13.64 327.00
11 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:15.54 304.00
12 361 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 10 2:17.11 286.00
Celkom 12 pretekárov
Beh 05 (ne, 23.9.2018 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 1:53.63 607.00
2 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 1:59.79 512.00
3 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:03.75 455.00
4 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:04.84 440.00
5 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:04.91 439.00
6 321 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:07.39 405.00
7 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 2:08.31 393.00
8 318 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 2:13.50 328.00
9 338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 070708 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14 2:13.67 326.00
10 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:21.65 237.00
11 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 2:42.80 67.00
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:43.29 782.00
2 322 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:47.84 702.00
3 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 1:48.58 690.00
4 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1:49.61 672.00
5 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:49.78 670.00
6 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:49.88 668.00
7 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:51.66 638.00
8 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1:51.81 636.00
9 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 1:53.21 613.00
10 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 1:53.63 607.00
11 345 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 1:54.63 591.00
12 306 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:56.36 564.00
13 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 050217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 1:56.95 555.00
14 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 1:57.60 545.00
15 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:58.25 535.00
16 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:58.60 530.00
17 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:58.70 528.00
18 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:59.22 520.00
19 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 1:59.43 517.00
20 302 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:59.64 514.00
21 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 1:59.70 513.00
22 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 1:59.79 512.00
23 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 2:01.14 492.00
24 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:01.32 489.00
25 333 Plačková LindaPlačková Linda 060802 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 2:02.51 472.00
26 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 9 2:03.39 460.00
27 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 12 2:03.42 460.00
28 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:03.61 457.00
29 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:03.75 455.00
30 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:04.84 440.00
31 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:04.91 439.00
32 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:05.63 429.00
33 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:06.53 417.00
34 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:06.54 417.00
35 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:07.01 410.00
36 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:07.10 409.00
37 321 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:07.39 405.00
38 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:07.42 405.00
39 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 2:08.10 396.00
40 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 2:08.31 393.00
41 346 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 15 2:09.08 383.00
42 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:09.36 380.00
43 307 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:11.13 357.00
44 364 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:11.81 349.00
45 344 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 2:12.16 344.00
46 341 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:12.29 343.00
47 318 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 2:13.50 328.00
48 340 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:13.64 327.00
49 338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 070708 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14 2:13.67 326.00
50 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 2:15.19 308.00
51 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:15.54 304.00
52 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:16.55 293.00
53 361 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 10 2:17.11 286.00
54 350 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:17.95 277.00
55 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 050529 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:18.69 269.00
56 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:21.65 237.00
57 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 2:42.80 67.00

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 23.9.2018 - 11:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 450 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.65 609.00
2 422 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.02 537.00
3 445 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.24 497.00
4 443 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.63 428.00
5 446 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.66 423.00
6 447 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.83 249.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.9.2018 - 11:10) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.10 522.00
2 442 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.13 517.00
3 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.31 484.00
4 411 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.95 376.00
5 414 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.38 310.00
6 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.64 274.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.9.2018 - 11:18) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.12 519.00
2 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.14 515.00
3 429 Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 10.67 421.00
4 405 Antala MartinAntala Martin 060821 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.35 315.00
5 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.57 284.00
6 404 Brezina MatejBrezina Matej 061030 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.97 121.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 23.9.2018 - 11:18) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 424 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10.34 479.00
2 437 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 11.06 359.00
3 409 Osuský SamuelOsuský Samuel 050405 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.09 354.00
4 415 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.16 343.00
5 410 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.69 267.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 23.9.2018 - 11:26) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin 050215 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.48 454.00
2 412 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.16 343.00
3 425 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 11.85 246.00
4 427 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 12.88 130.00
5 413 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.08 111.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 23.9.2018 - 11:26) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 436 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.67 605.00
2 428 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 12.60 158.00
3 406 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.75 143.00
4 426 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 13.14 106.00
5 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.28 94.00
6 435 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.79 57.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 23.9.2018 - 11:34) official Vietor: -1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 448 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 11.44 302.00
2 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 060818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.82 250.00
3 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.48 171.00
4 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.53 165.00
5 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 13.49 78.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (ne, 23.9.2018 - 11:34) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 419 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.95 233.00
2 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel 050215 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 13.06 113.00
3 421 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.26 96.00
4 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.39 86.00
5 439 Sedlák PeterSedlák Peter 070702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 14.07 40.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 450 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.65 609.00
2 436 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.67 605.00
3 422 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.02 537.00
4 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.10 522.00
5 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.12 519.00
6 442 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.13 517.00
7 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.14 515.00
8 445 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.24 497.00
9 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.31 484.00
10 424 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10.34 479.00
11 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin 050215 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.48 454.00
12 443 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.63 428.00
13 446 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.66 423.00
14 429 Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 10.67 421.00
15 411 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.95 376.00
16 437 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 11.06 359.00
17 409 Osuský SamuelOsuský Samuel 050405 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.09 354.00
18 415 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.16 343.00
18 412 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.16 343.00
20 405 Antala MartinAntala Martin 060821 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.35 315.00
21 414 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.38 310.00
22 448 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 11.44 302.00
23 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.57 284.00
24 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.64 274.00
25 410 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.69 267.00
26 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 060818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.82 250.00
27 447 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.83 249.00
28 425 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 11.85 246.00
29 419 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.95 233.00
30 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.48 171.00
31 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.53 165.00
32 428 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 12.60 158.00
33 406 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.75 143.00
34 427 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 12.88 130.00
35 404 Brezina MatejBrezina Matej 061030 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.97 121.00
36 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel 050215 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 13.06 113.00
37 413 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.08 111.00
38 426 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 13.14 106.00
39 421 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.26 96.00
40 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.28 94.00
41 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.39 86.00
42 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 13.49 78.00
43 435 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.79 57.00
44 439 Sedlák PeterSedlák Peter 070702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 14.07 40.00

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 23.9.2018 - 10:30) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.59 791.00
2 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.19 677.00
3 341 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.82 566.00
4 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 11.33 484.00
5 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 050529 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 11.69 429.00
6 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 12.40 329.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.9.2018 - 10:30) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.86 738.00
2 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.18 679.00
3 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 10.22 672.00
4 322 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.70 587.00
5 306 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.10 520.00
6 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.87 270.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.9.2018 - 10:38) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.61 602.00
2 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.66 594.00
3 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.47 462.00
4 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 11.95 391.00
5 345 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 12.84 274.00
6 333 Plačková LindaPlačková Linda 060802 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 13.24 227.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 23.9.2018 - 10:38) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.48 625.00
2 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.88 556.00
3 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.88 556.00
4 350 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.60 442.00
5 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 11.96 389.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 23.9.2018 - 10:46) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.81 568.00
2 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.90 553.00
3 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.28 491.00
4 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.32 485.00
5 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.21 355.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 23.9.2018 - 10:46) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.46 629.00
2 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.98 540.00
3 302 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.87 402.00
4 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 12.52 314.00
5 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.79 280.00
6 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 14.40 115.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 23.9.2018 - 10:54) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 340 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.52 454.00
2 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.29 344.00
3 346 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 12.41 328.00
4 307 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.80 279.00
5 364 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 13.00 255.00
6 361 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 13.12 241.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 23.9.2018 - 10:54) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 344 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.27 493.00
2 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 050217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.55 450.00
3 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 11.91 397.00
4 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.57 307.00
5 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.59 305.00
6 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.61 302.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 23.9.2018 - 11:02) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.52 454.00
2 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 12.10 370.00
3 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 13.16 236.00
4 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.38 212.00
5 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 17.87 0.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (ne, 23.9.2018 - 11:02) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.92 395.00
2 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.41 328.00
3 321 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 12.81 277.00
4 338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 070708 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 13.54 195.00
5 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 13.85 164.00
6 318 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 21.14 0.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.59 791.00
2 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.86 738.00
3 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.18 679.00
4 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.19 677.00
5 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 10.22 672.00
6 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.46 629.00
7 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.48 625.00
8 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.61 602.00
9 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.66 594.00
10 322 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.70 587.00
11 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.81 568.00
12 341 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.82 566.00
13 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.88 556.00
13 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.88 556.00
15 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.90 553.00
16 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.98 540.00
17 306 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.10 520.00
18 344 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.27 493.00
19 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.28 491.00
20 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.32 485.00
21 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 11.33 484.00
22 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.47 462.00
23 340 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.52 454.00
23 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.52 454.00
25 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 050217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.55 450.00
26 350 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.60 442.00
27 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 050529 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 11.69 429.00
28 302 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.87 402.00
29 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 11.91 397.00
30 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.92 395.00
31 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 11.95 391.00
32 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 11.96 389.00
33 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 12.10 370.00
34 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.21 355.00
35 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.29 344.00
36 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 12.40 329.00
37 346 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 12.41 328.00
37 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.41 328.00
39 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 12.52 314.00
40 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.57 307.00
41 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.59 305.00
42 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.61 302.00
43 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.79 280.00
44 307 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.80 279.00
45 321 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 12.81 277.00
46 345 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 12.84 274.00
47 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.87 270.00
48 364 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 13.00 255.00
49 361 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 13.12 241.00
50 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 13.16 236.00
51 333 Plačková LindaPlačková Linda 060802 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 13.24 227.00
52 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.38 212.00
53 338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 070708 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 13.54 195.00
54 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 13.85 164.00
55 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 14.40 115.00
56 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 17.87 0.00
57 318 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 21.14 0.00

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále A1 (ne, 23.9.2018 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
050926 7 500 +1.1 m/s x500  +1.1457  +1.6500
2 422 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050519 11 499 +1.0 m/s 468  +0.0485  +1.6499  +1.0499
3 450 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050815 9 492 +2.0 m/s x485  +1.3492  +2.0492
4 447 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 8 482 +1.3 m/s 435  +1.3482  +1.3x482
5 445 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 4 480 +0.0 m/s 449  +2.2471  +0.5480  +0.0480
6 411 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050125 10 480 +0.0 m/s 480  +0.0466  +1.9435  +2.1480
7 414 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 12 478 +0.6 m/s 446  +0.5453  +1.5478  +0.6478
8 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
051225 1 452 +1.0 m/s 423  -0.8452  +1.0423  +0.0452
9 443 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050310 2 450 +0.0 m/s 450  +0.0435  +0.7x450
10 442 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050221 5 433 +0.4 m/s 433  +0.4xx433
11 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050613 6 431 -0.2 m/s 431  -0.2409  +1.4405  +1.3431
12 446 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050928 3 386 +0.4 m/s 339  +2.1373  +2.0386  +0.4386
Celkom 12 pretekárov
Finále A2 (ne, 23.9.2018 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 437 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
060612 2 550 +1.4 m/s x485  +1.3550  +1.4550
2 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050313 1 491 +0.4 m/s 491  +0.4457  +1.4440  -0.1491
3 429 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050119 11 470 +0.6 m/s x469  +1.4470  +0.6470
4 415 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050401 8 469 +1.2 m/s 440  +1.2451  +2.1469  +1.2469
5 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050531 3 466 -0.1 m/s 445  +3.0x466  -0.1466
6 424 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050417 9 450 +1.0 m/s 416  +1.4450  +1.0438  +1.8450
7 405 Antala MartinAntala Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060821 10 437 +2.0 m/s 412  +0.3437  +2.0x437
8 409 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050405 5 435 +1.8 m/s 435  +1.8415  +0.8413  -0.4435
9 410 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060615 6 417 +0.8 m/s x417  +0.8378  +0.0417
10 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050201 4 404 +1.1 m/s 365  +1.6403  +0.0404  +1.1404
11 404 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061030 7 353 +1.6 m/s 328  +1.7353  +1.6342  +0.2353
Celkom 11 pretekárov
Finále B1 (ne, 23.9.2018 - 11:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 436 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
051230 11 506 +0.4 m/s 475  +1.3506  +0.4x506
2 427 Baláž MarošBaláž Maroš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050213 3 493 +1.0 m/s 394  +1.1x493  +1.0493
3 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050215 9 450 +0.2 m/s 443  +0.3442  +2.0450  +0.2450
4 425 Demian TomášDemian Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050106 1 409 +0.5 m/s 409  +0.5361  +0.5x409
5 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050203 2 408 +0.2 m/s 389  +1.8408  +0.2408  +0.0408
6 426 Hulka AlexHulka Alex
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
060801 6 406 +2.8 m/s 396 +0.2 m/s 396  +0.2406  +2.8385  -0.1406
7 428 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060812 5 394 +1.3 m/s 394  +1.3332  +0.2362  +0.0394
8 413 Andi MartinAndi Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
051207 8 388 +1.0 m/s 375  +0.1388  +1.0381  +0.3388
9 412 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 10 381 +0.8 m/s 288  +0.0381x381
10 406 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060827 7 347 +1.6 m/s 302  +1.3315  +3.2347  +1.6347
11 435 Holý PeterHolý Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050513 4 331 +1.7 m/s 294  +1.3331  +1.7325  -0.4331
Celkom 11 pretekárov
Finále B2 (ne, 23.9.2018 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 448 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060302 10 446 +1.0 m/s 422  +1.8446  +1.0355  +1.4446
2 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060528 1 413 -0.2 m/s 394  +0.0389  +0.0413  -0.2413
3 419 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060519 8 382 +0.2 m/s 382  +0.2371  +0.0x382  +0.0
4 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
080502 7 371 +0.0 m/s 362  +0.0368  +0.0371  +0.0371
5 439 Sedlák PeterSedlák Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
070702 6 368 +0.2 m/s 368  +0.2x356  -0.7368
6 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060818 5 367 +0.8 m/s 361  +1.1328  +0.0367  +0.8367
7 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061116 4 358 +0.0 m/s 344  +0.3332  +0.0358  +0.0358
8 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
071007 9 357 +1.2 m/s 357  +1.2348  +0.0355  +0.0357
9 421 Poláček AdamPoláček Adam
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060622 2 348 +0.3 m/s 348  +0.3x310  -0.7348
10 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050215 3 336 +0.3 m/s 336  +0.3x310  -0.7336
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A1 (ne, 23.9.2018 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 54 497 +0.0 m/s 497  +0.0492  +0.0481  +2.1497
2 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050719 6 487 +0.8 m/s 487  +0.8x480  +0.0487
3 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
060110 3 486 +1.4 m/s 455  +1.7476  +0.0486  +1.4486
4 322 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
051027 460 +0.9 m/s 426  +0.2417  +0.0460  +0.9460
5 358 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 452 +0.0 m/s xx452  +0.0452
6 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
061223 441 +0.1 m/s 441  +0.1429  +0.0434  +1.4441
7 341 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070226 429 -0.3 m/s x429  -0.3x429
8 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050510 420 +0.0 m/s x420  +0.0x420
9 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051004 412 +0.4 m/s 412  +0.4402  +0.0406  +1.8412
10 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050529 401 +0.3 m/s 364  +1.2389  +0.0401  +0.3401
11 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050318 398 +0.1 m/s x367  +0.0398  +0.1398
12 306 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050916 387 +0.0 m/s xx387  +0.0387
Celkom 12 pretekárov
Finále A2 (ne, 23.9.2018 - 13:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050530 11 444 +0.7 m/s 416  +1.0444  +0.7409  +0.5444  +0.7  +0.0
2 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051007 10 423 +0.4 m/s 423  +0.4421  +0.7423  +0.0423
3 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050525 1 412 +1.2 m/s 410  +0.0412  +1.2409  +0.0412
4 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050917 6 409 +0.0 m/s 408  +0.0409  +0.0383  +0.0409
5 302 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050610 7 399 +0.0 m/s 399  +0.0312  +0.0390  +0.0399
6 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050930 8 399 +0.3 m/s 325  +0.0399  +0.3376  +0.0399
7 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050720 5 391 +0.1 m/s 349  +0.2366  +1.2391  +0.1391
8 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060520 12 389 +1.0 m/s 389  +1.0370  +0.0375  +0.0389
9 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050825 4 384 +0.1 m/s 277  +0.0255  +0.0384  +0.1384
10 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050914 9 377 +0.6 m/s 304  +0.7377  +0.6349  +0.0377
11 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060922 2 345 +0.0 m/s xx345  +0.0345
12 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
051203 3 315 +1.6 m/s 306  +0.7315  +1.6x315
Celkom 12 pretekárov
Finále A3 (ne, 23.9.2018 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060614 16 414 +0.0 m/s x385  +0.0414  +0.0414
2 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
061024 8 368 +0.0 m/s 368  +0.0358  +0.5329  +0.0368
3 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
071130 6 368 +0.5 m/s 368  +0.5325  +1.1350  +0.0368
4 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
070801 3 358 +0.0 m/s 335  +0.0x358  +0.0358
5 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
070820 12 357 +1.0 m/s 357  +1.0340  +0.0350  +0.0357
6 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061217 2 354 +0.0 m/s xx354  +0.0354
7 321 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
061210 11 350 +0.0 m/s 342  +1.0340  +0.1350  +0.0350
8 318 Tancerová HankaTancerová Hanka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
061022 9 342 +0.9 m/s x342  +0.9x342
9 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070709 4 284 +0.0 m/s 284  +0.0xx284
338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070708 1 NM xxx0.0
Celkom 10 pretekárov
Finále B1 (ne, 23.9.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 12 457 +0.4 m/s 418  +1.7418  +1.1457  +0.4457
2 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050126 10 454 +1.2 m/s 421  +1.1454  +1.2431  +1.2454
3 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
050716 1 449 +0.1 m/s 335  +0.0345  +1.1449  +0.1449
4 350 Repová KristínaRepová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050717 8 428 +1.7 m/s 410  +1.9428  +1.7x428
5 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 11 427 +0.1 m/s 402  +0.0427  +0.1x427
6 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
060112 3 424 +1.6 m/s 359  +0.8424  +1.6x424  +0.0
7 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050131 7 410 +1.0 m/s 403  +0.3410  +1.0402  +1.4410
8 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050218 2 401 +0.2 m/s 396  +0.0385  +1.1401  +0.2401
9 345 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050501 6 397 +1.4 m/s x385  +0.0397  +1.4397
10 333 Plačková LindaPlačková Linda
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
060802 4 374 +1.0 m/s 342  +1.1x374  +1.0374
11 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050818 5 352 +1.5 m/s 337  +0.9331  +0.3352  +1.5352
Celkom 11 pretekárov
Finále B2 (ne, 23.9.2018 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050222 12 430 +1.0 m/s 410  +0.0420  +0.3430  +1.0430
2 346 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
051208 15 422 +0.8 m/s 400  +0.0420  +0.0422  +0.8422
3 340 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050414 10 419 +0.5 m/s 419  +0.5399  +0.6x419
4 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050419 7 414 +0.0 m/s x414  +0.0x414
5 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050428 3 413 +0.2 m/s 387  +0.1413  +0.2412  +0.7413
6 344 Mnichova EmaMnichova Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050308 8 410 +0.6 m/s x397  +0.0410  +0.6410
7 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050217 9 397 +0.5 m/s 386  +0.0397  +0.5380  +0.9397
8 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060104 5 397 +0.0 m/s 382  +0.0350  +1.8397  +0.0397
9 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050130 11 383 +0.3 m/s x383  +0.3349  +1.0383
10 307 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050706 1 365 +0.4 m/s 343  +1.0348  +0.0365  +0.4365
11 364 Magnerová PetraMagnerová Petra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050719 2 359 +0.1 m/s 359  +0.1x354  +0.4359
12 361 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060324 7 351 +0.0 m/s 351  +0.0xx351
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

Mladší žiaci A1 (ne, 23.9.2018 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 414 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 9 60.40 60.4060.40 397.00
2 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
051225 12 59.16 59.1659.16 386.00
3 442 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050221 10 55.74 55.7455.74 357.00
4 446 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050928 11 54.71 54.7154.71 348.00
5 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
050926 7 50.55 50.5550.55 312.00
6 443 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050310 6 47.48 47.4847.48 287.00
7 411 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050125 5 43.70 43.7043.70 255.00
8 450 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050815 4 43.27 43.2743.27 251.00
9 445 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 8 42.05 42.0542.05 241.00
10 422 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050519 1 33.70 33.7033.70 173.00
11 447 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 3 33.50 33.5033.50 171.00
12 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050613 2 30.10 30.1030.10 144.00
Celkom 12 pretekárov
Mladší žiaci A2 (ne, 23.9.2018 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 424 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050417 12 59.54 59.5459.54 390.00
2 437 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
060612 11 47.79 47.7947.79 289.00
3 410 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060615 10 43.42 43.4243.42 253.00
4 415 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050401 7 40.44 40.4440.44 228.00
5 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050313 1 37.35 37.3537.35 202.00
6 404 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061030 9 37.15 37.1537.15 201.00
7 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050531 5 35.22 35.2235.22 185.00
8 405 Antala MartinAntala Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060821 4 34.76 34.7634.76 181.00
9 429 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050119 6 32.03 32.0332.03 159.00
10 409 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050405 3 29.04 29.0429.04 136.00
11 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050201 2 26.58 26.5826.58 117.00
Celkom 11 pretekárov
Mladší žiaci B1 (ne, 23.9.2018 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050215 3 48.33 48.3348.33 294.00
2 436 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
051230 5 44.57 44.5744.57 262.00
3 413 Andi MartinAndi Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
051207 10 39.47 39.4739.47 220.00
4 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050203 11 39.19 39.1939.19 218.00
5 435 Holý PeterHolý Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050513 8 38.92 38.9238.92 215.00
6 412 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 9 38.11 38.1138.11 209.00
7 428 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060812 7 37.06 37.0637.06 200.00
8 427 Baláž MarošBaláž Maroš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050213 1 36.20 36.2036.20 193.00
9 406 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060827 6 33.69 33.6933.69 173.00
10 426 Hulka AlexHulka Alex
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
060801 4 33.25 33.2533.25 169.00
11 425 Demian TomášDemian Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050106 2 31.04 31.0431.04 152.00
Celkom 11 pretekárov
Mladší žiaci B2 (ne, 23.9.2018 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060528 2 45.05 45.0545.05 266.00
2 419 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060519 10 38.49 38.4938.49 212.00
3 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061116 3 38.39 38.3938.39 211.00
4 421 Poláček AdamPoláček Adam
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060622 6 37.94 37.9437.94 207.00
5 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
071007 9 36.99 36.9936.99 200.00
6= 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060818 8 33.45 33.4533.45 171.00
6= 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
080502 7 33.45 33.4533.45 171.00
8 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050215 4 31.58 31.5831.58 156.00
9 448 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060302 1 28.76 28.7628.76 134.00
10 439 Sedlák PeterSedlák Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
070702 5 27.83 27.8327.83 126.00
Celkom 10 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky A1 (ne, 23.9.2018 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051004 12 51.45 0.0 498.00
2 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
060110 10 46.24 0.0 432.00
3 306 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050916 11 46.07 0.0 430.00
4 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050529 8 43.20 0.0 395.00
5 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050719 9 37.12 0.0 320.00
6 322 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
051027 2 36.90 0.0 318.00
7 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 3 33.65 0.0 279.00
8 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
061223 1 32.10 0.0 260.00
9 358 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 7 30.14 0.0 237.00
10 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050510 6 27.79 0.0 209.00
11 341 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070226 5 25.51 0.0 183.00
12 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050318 4 21.91 0.0 142.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky A2 (ne, 23.9.2018 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050720 11 39.26 0.0 346.00
2 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050930 8 35.10 0.0 296.00
3 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
051203 10 34.43 0.0 288.00
4 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050917 3 33.13 0.0 272.00
5 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060520 5 31.58 0.0 254.00
6 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051007 9 31.55 0.0 253.00
7 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050914 2 28.45 0.0 217.00
8 302 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050610 7 27.08 0.0 201.00
9 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050525 1 22.98 0.0 154.00
10 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050825 6 19.55 0.0 116.00
11 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050530 4 17.82 0.0 97.00
12 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060922 15.85 0.0 75.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky A3 (ne, 23.9.2018 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 321 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
061210 16 36.70 0.0 315.00
2 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060614 2 30.58 0.0 242.00
3 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
070801 12 25.28 0.0 180.00
4 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
071130 6 24.78 0.0 174.00
5 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
061024 14 23.93 0.0 165.00
6 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061217 13 21.37 0.0 136.00
7 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070709 15 21.36 0.0 136.00
8 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
070820 10 19.89 0.0 119.00
9 318 Tancerová HankaTancerová Hanka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
061022 8 17.62 0.0 94.00
10 338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070708 4 11.47 0.0 30.00
Celkom 10 pretekárov
Mladšie žiačky B1 (ne, 23.9.2018 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050218 12 49.27 0.0 470.00
2 333 Plačková LindaPlačková Linda
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
060802 11 45.63 0.0 425.00
3 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
050716 2 45.13 0.0 419.00
4 350 Repová KristínaRepová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050717 3 42.89 0.0 391.00
5 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 4 36.60 0.0 314.00
6 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 1 36.58 0.0 314.00
7 345 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050501 10 33.13 0.0 272.00
8 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050131 7 32.97 0.0 270.00
9 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
060112 6 32.54 0.0 265.00
10 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050818 8 27.25 0.0 203.00
11 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050126 9 23.94 0.0 165.00
Celkom 11 pretekárov
Mladšie žiačky B2 (ne, 23.9.2018 - 11:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 307 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050706 1 37.39 0.0 324.00
2 344 Mnichova EmaMnichova Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050308 12 35.79 0.0 304.00
3 346 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
051208 5 32.74 0.0 268.00
4 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050419 4 32.45 0.0 264.00
5 361 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060324 7 29.48 0.0 229.00
6 364 Magnerová PetraMagnerová Petra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050719 5 28.92 0.0 222.00
7 340 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050414 11 28.29 0.0 215.00
8 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050217 6 27.96 0.0 211.00
9 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050222 10 26.10 0.0 190.00
10 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050428 8 24.68 0.0 173.00
11 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050130 2 23.70 0.0 162.00
12 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060104 11 18.46 0.0 104.00
Celkom 12 pretekárov
Pätboj - Mladší žiaci
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská Bystrica{8} 2528
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2501
3 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica{8} 2468
4 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital Bratislava{8} 2445
5 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2368
6 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2340
7 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU Košice{8} 2328
8 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU Košice{8} 2244
9 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové Zámky{8} 2241
10 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom{8} 2185
11 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 2024
12 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC Malacky{8} 1953
13 Dostál BenjaminDostál Benjamin 050215 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1930
14 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU Košice{8} 1908
15 Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX Lučenec{8} 1837
16 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica{8} 1772
17 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 1760
18 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1745
19 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1728
20 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1524
21 Antala MartinAntala Martin 060821 Atletický klub AC Malacky{8} 1507
22 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 1503
23 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU Košice{8} 1489
24 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom{8} 1488
25 Osuský SamuelOsuský Samuel 050405 Atletický klub AC Malacky{8} 1458
26 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové Zámky{8} 1397
27 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC Malacky{8} 1385
28 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská Bystrica{8} 1368
29 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom{8} 1366
30 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1346
31 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové Zámky{8} 1267
32 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1247
33 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica Zvolen{8} 1201
34 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom{8} 1194
35= Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC Malacky{8} 1090
35= Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 060818 Atletický klub AC Malacky{8} 1090
37 Brezina MatejBrezina Matej 061030 Atletický klub AC Malacky{8} 1078
38 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 0990
39 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 0982
40 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC Malacky{8} 0971
41 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0929
42 Vrlák SamuelVrlák Samuel 050215 Atletický klub AC Malacky{8} 0793
43 Sedlák PeterSedlák Peter 070702 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 0790
44 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 0784
Celkom 44 pretekárov
Pätboj - Mladšie žiačky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové Zámky{8} 2926
2 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU Bratislava{8} 2906
3 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU Košice{8} 2746
4 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 Mestský športový klub Žiar nad Hronom{8} 2745
5 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK Skalica{8} 2687
6 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC Malacky{8} 2617
7 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš{8} 2558
8 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod Makytou{8} 2459
9 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 2332
10 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS Martin{8} 2329
11 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC Malacky{8} 2314
12= Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 2270
12= Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 2270
14 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 2246
15 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská Bystrica{8} 2231
16 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2204
17 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2156
18 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 2133
19 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia Trnava{8} 2132
20 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 050217 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 2122
21 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia Galanta{8} 2116
22 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 050720 Atletický klub AC Malacky{8} 2104
23 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 AK Iskra pri ZŠ Revúca{8} 2091
24 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 2059
25 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 2015
26 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC Malacky{8} 2001
27 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 1994
28 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK Skalica{8} 1965
29 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC Malacky{8} 1955
30 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1920
31 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 1918
32 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1906
33 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG Nitra{8} 1883
34 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK Skalica{8} 1859
35 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 050529 AK Iskra pri ZŠ Revúca{8} 1850
36 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU Košice{8} 1777
37 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica{8} 1774
38 Plačková LindaPlačková Linda 060802 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom{8} 1752
39 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 1741
40 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1720
41 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 1714
42 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1686
43 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS Martin{8} 1594
44 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom{8} 1587
45 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1580
46 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté Moravce{8} 1572
47 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK Skalica{8} 1571
48 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1564
49 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 Atletický klub AC Malacky{8} 1550
50 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1444
51 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica{8} 1268
52 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté Moravce{8} 1163
53 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1090
54 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 Maraton AC Rača{8} 1005
55 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 0920
56 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 070708 AK Danica Zvolen{8} 0844
57 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica Zvolen{8} 0455
Celkom 57 pretekárov