<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo dorastu a 5. kolo ml. žiactva

Nové Zámky (9. 9. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 11:00) official Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.70 11.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.77 9.00
3 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.82 8.00
4 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.04 7.00
5 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.37 6.00
6 Bučko NorbertBučko Norbert 051006 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 08.63 5.00
7 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.84 4.00
8 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.02
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 11:00) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.85 3.00
2 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.85 2.00
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.87 1.00
4 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.20
5 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.25
6 64 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.56
7 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.60
8 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.9.2018 - 11:00) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.35
2 Pavlík MathewPavlík Mathew 060515 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.48
3 61 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 09.78
4 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.79
5 70 Koleno JakubKoleno Jakub 051006 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.88
6 67 Kňažík MatejKňažík Matej 070721 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.91
7 63 Valentíny TomášValentíny Tomáš 050708 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.07
8 1 Hartl AndrejHartl Andrej 070211 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 10.65
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.9.2018 - 11:00) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Hartl DamiánHartl Damián 050819 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.79
2 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 050330 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.06
3 69 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.20
4 Vanko MartinVanko Martin 060530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.73
5 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.97
6 Matejka PatrikMatejka Patrik 060208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.05
7 Šutto OndrejŠutto Ondrej 050814 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 11.27
8 Balej SimonBalej Simon 050715 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.91
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.9.2018 - 11:00) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Liko SamuelLiko Samuel 051116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.44
2 Bičan David DexterBičan David Dexter 060825 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.62
3 Aboudi SamirAboudi Samir 050818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.84
4 72 Melo MichalMelo Michal 061003 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.82
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.70 11.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.77 9.00
3 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.82 8.00
4 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.04 7.00
5 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.37 6.00
6 Bučko NorbertBučko Norbert 051006 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 08.63 5.00
7 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.84 4.00
8 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.85 3.00
8 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.85 2.00
10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.87 1.00
11 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.02
12 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.20
13 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.25
14 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.35
15 71 Liko SamuelLiko Samuel 051116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.44
16 Pavlík MathewPavlík Mathew 060515 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.48
17 64 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.56
18 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.60
19 Bičan David DexterBičan David Dexter 060825 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.62
20 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.66
21 61 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 09.78
22 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.79
22 5 Hartl DamiánHartl Damián 050819 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.79
24 Aboudi SamirAboudi Samir 050818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.84
25 70 Koleno JakubKoleno Jakub 051006 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.88
26 67 Kňažík MatejKňažík Matej 070721 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.91
27 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 050330 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.06
28 63 Valentíny TomášValentíny Tomáš 050708 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.07
29 69 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.20
30 1 Hartl AndrejHartl Andrej 070211 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 10.65
31 Vanko MartinVanko Martin 060530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.73
32 72 Melo MichalMelo Michal 061003 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.82
33 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.97
34 Matejka PatrikMatejka Patrik 060208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.05
35 Šutto OndrejŠutto Ondrej 050814 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 11.27
36 Balej SimonBalej Simon 050715 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.91

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.47 11.00
2 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.48 9.00
3 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.52 8.00
4 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.56 7.00
5 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.58 6.00
6 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.68 5.00
7 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.77 4.00
8 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.82 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.95 1.00
2 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.03
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.05
4 83 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.07
5= Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.25
5= Martišová DianaMartišová Diana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.25
7 94 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.30
Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.90 2.00
2 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.17
3 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.25
4 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.32
5 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 070511 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.35
6 Mónosiová SáraMónosiová Sára 060930 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.37
7 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.41
8 93 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.47
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.43
2 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.47
3 92 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.55
4 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.59
5 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.62
6 86 Petríková BarboraPetríková Barbora 050902 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.64
7 Danihelová EsterDanihelová Ester 050929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.67
8 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.72
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.59
2 87 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 09.62
3 Machová NinaMachová Nina 051025 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.63
4 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.69
5 85 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 09.78
6 99 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.84
7 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 051205 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.90
8 97 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.93
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.56
2 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.77
3 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.92
4 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.03
5 Nosianová MichaelaNosianová Michaela 060509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.04
6 Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.17
7 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.24
8 Králiková MariannaKráliková Marianna 051203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 10.46
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.02
2 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.04
3 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.13
4 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.46
5 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 060421 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.63
6 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 070402 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.64
7 Kĺocová EmaKĺocová Ema 051015 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.70
Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 10.45
2 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.59
3 Hegedušová MichaelaHegedušová Michaela 051105 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 10.65
4 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.67
5 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 070725 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 11.01
6 Dušková KarolínaDušková Karolína 061229 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.62
7 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.03
8 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 061118 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 13.55
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vatlavicová MonikaVatlavicová Monika 060928 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.72
2 Minariková IvetaMinariková Iveta 080110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.77
3 Hanáková LianaHanáková Liana 091229 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.62
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.47 11.00
2 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.48 9.00
3 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.52 8.00
4 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.56 7.00
5 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.58 6.00
6 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.68 5.00
7 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.77 4.00
8 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.82 3.00
9 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.90 2.00
10 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.95 1.00
11 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.03
12 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.05
13 83 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.07
14 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.17
15 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.25
15 Martišová DianaMartišová Diana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.25
15 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.25
18 94 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.30
19 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.32
20 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 070511 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.35
21 Mónosiová SáraMónosiová Sára 060930 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.37
22 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.41
23 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.43
24 93 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.47
24 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.47
26 92 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.55
27 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.56
28 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.59
28 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.59
30 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.62
30 87 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 09.62
32 Machová NinaMachová Nina 051025 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.63
33 86 Petríková BarboraPetríková Barbora 050902 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.64
34 Danihelová EsterDanihelová Ester 050929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.67
35 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.69
36 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.72
36 Vatlavicová MonikaVatlavicová Monika 060928 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.72
38 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.77
38 Minariková IvetaMinariková Iveta 080110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.77
40 85 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 09.78
41 99 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.84
42 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 051205 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.90
43 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.92
44 97 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.93
45 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.02
46 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.03
47 Nosianová MichaelaNosianová Michaela 060509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.04
47 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.04
49 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.13
50 Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.17
51 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.24
52 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 10.45
53 Králiková MariannaKráliková Marianna 051203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 10.46
53 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.46
55 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.59
56 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 060421 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.63
57 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 070402 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.64
58 Hegedušová MichaelaHegedušová Michaela 051105 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 10.65
59 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.67
60 Kĺocová EmaKĺocová Ema 051015 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.70
61 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 070725 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 11.01
62 Dušková KarolínaDušková Karolína 061229 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.62
62 Hanáková LianaHanáková Liana 091229 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.62
64 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.03
65 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 061118 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 13.55
Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 9.9.2018 - 10:40) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.44
2 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.44
3 Bóna PatrikBóna Patrik 990831 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.33
4 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.34
5 Kurucz NorbertKurucz Norbert 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.59
6 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001022 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.81
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 9.9.2018 - 10:40) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.83
2 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.12
3 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.26
4 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.87
MS Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 13.13
6 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.33
7 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 13.36
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 9.9.2018 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 12.04
2 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.21
3 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.34
4 Szúcs RóbertSzúcs Róbert 020730 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.67
5 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 12.91
6 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.25
7 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 13.38
8 Czako SamuelCzako Samuel 030620 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.74
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 9.9.2018 - 10:40) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.83
2 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.83
3 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.84
4 Kováč DominikKováč Dominik 020806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 12.31
5 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.54
6 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.81
MS Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 12.94
8 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.51
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.83
1 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.83
1 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.83
4 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.84
5 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 12.04
6 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.12
7 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.21
8 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.26
9 Kováč DominikKováč Dominik 020806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 12.31
10 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.34
11 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.54
12 Szúcs RóbertSzúcs Róbert 020730 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.67
13 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.81
14 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.87
15 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 12.91
16 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 12.94
17 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 13.13
18 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.25
19 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.33
20 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 13.36
21 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 13.38
22 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.51
23 Czako SamuelCzako Samuel 030620 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.74

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 9.9.2018 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.44 11.00
2 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.61 9.00
3 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.69 8.00
4 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 11.73 7.00
5 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.75 6.00
6 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.93 5.00
7 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 11.94 4.00
8 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.25 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 9.9.2018 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.28
2 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.44
3 Kováč DominikKováč Dominik 020806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.84 2.00
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.23 1.00
5 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.27
6 Bóna PatrikBóna Patrik 990831 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.33
7 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.44
8 Kurucz NorbertKurucz Norbert 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.56
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 9.9.2018 - 10:50) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.38
MS Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 14.12
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 9.9.2018 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.91
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.35
3 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.78
4 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.00
5 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 14.70
6 Bédiová EmaBédiová Ema 010826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 14.94
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 9.9.2018 - 10:50) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.87
2 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.37
3 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.15
4= Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.85
4= Šujanová EllaŠujanová Ella 031019 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 15.85
Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 9.9.2018 - 10:50) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.23
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.75
3 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.94
4 Roštárová EmaRoštárová Ema 040831 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 14.62
5 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.23
6 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.83
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 9.9.2018 - 10:50) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.88
2 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.91
3 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.43
4 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.94
5 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.01
6 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 021226 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 16.38
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 9.9.2018 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.01
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.34
MS Králiková KristínaKráliková Kristína 021130 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 14.25
4 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.54
5 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.63
6 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 15.56
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.87
2 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.88
3 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.91
3 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.91
5 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.01
6 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.23
7 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.34
8 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.35
9 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.43
10 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.75
11 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.78
12 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.94
12 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.94
14 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.00
15 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.01
16 Králiková KristínaKráliková Kristína 021130 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 14.25
17 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.37
18 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.54
19 Roštárová EmaRoštárová Ema 040831 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 14.62
20 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.63
21 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 14.70
22 Bédiová EmaBédiová Ema 010826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 14.94
23 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.15
24 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.23
25 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 15.56
26 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.83
27 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.85
27 Šujanová EllaŠujanová Ella 031019 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 15.85
29 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 021226 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 16.38
Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 9.9.2018 - 11:55) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.37 11.00
2 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.82 9.00
3 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.94 8.00
4 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.95 7.00
5 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.01 6.00
6 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.13 5.00
7 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.31 4.00
8 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 13.49 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 9.9.2018 - 11:55) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.30 2.00
2 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.40
3 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.87 1.00
4 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.93
5 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 13.98
6 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 14.01
7 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 14.15
8 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.36
Celkom 8 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 14:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.98 9.00
2 60 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 20.92 8.00
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.72 7.00
4 Haberern RichardHaberern Richard 060427 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.10 5.00
5 54 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 22.14 4.00
6 53 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 22.59 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 14:00) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.83 6.00
2 62 Sobotka MichalSobotka Michal 051123 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.41 3.00
3 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.90 1.00
4 59 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.08
5 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.56
6 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 23.69
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.9.2018 - 14:00) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.69
2 61 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 24.05
3 Hindák MiroslavHindák Miroslav 070203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 24.55
4 Repa SamuelRepa Samuel 070709 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 25.28
5 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 050330 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 25.29
6 Halász AlexHalász Alex 060311 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 26.74
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.9.2018 - 14:00) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 19.35 11.00
2 Pavlík MathewPavlík Mathew 060515 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.98
3 2 Škodáček DanielŠkodáček Daniel 050420 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 24.54
4 Zuberec MilanZuberec Milan 070114 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 28.34
5 Šutto OndrejŠutto Ondrej 050814 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 28.84
6 Demjan ChristiánDemjan Christián 051112 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 31.77
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.9.2018 - 14:00) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Liko SamuelLiko Samuel 051116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.77
2 70 Koleno JakubKoleno Jakub 051006 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.53
3 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.23
4 Lencsés SamuelLencsés Samuel 060721 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 25.79
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 19.35 11.00
2 51 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.98 9.00
3 60 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 20.92 8.00
4 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.72 7.00
5 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.83 6.00
6 Haberern RichardHaberern Richard 060427 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.10 5.00
7 54 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 22.14 4.00
8 62 Sobotka MichalSobotka Michal 051123 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.41 3.00
9 53 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 22.59 2.00
10 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.90 1.00
11 59 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.08
12 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.56
13 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 23.69
13 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.69
15 71 Liko SamuelLiko Samuel 051116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.77
16 Pavlík MathewPavlík Mathew 060515 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.98
17 61 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 24.05
18 70 Koleno JakubKoleno Jakub 051006 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.53
19 2 Škodáček DanielŠkodáček Daniel 050420 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 24.54
20 Hindák MiroslavHindák Miroslav 070203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 24.55
21 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.23
22 Repa SamuelRepa Samuel 070709 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 25.28
23 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 050330 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 25.29
24 Lencsés SamuelLencsés Samuel 060721 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 25.79
25 Halász AlexHalász Alex 060311 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 26.74
26 Zuberec MilanZuberec Milan 070114 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 28.34
27 Šutto OndrejŠutto Ondrej 050814 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 28.84
28 Demjan ChristiánDemjan Christián 051112 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 31.77

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 14:15) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.50 11.00
2 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 21.00 9.00
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.34 8.00
4 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 21.37 7.00
5 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.50 6.00
6 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 21.76 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 14:15) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.77 4.00
2 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 22.21 1.00
3 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.37
4 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.53
5 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.55
6 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.01
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.9.2018 - 14:15) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.10 2.00
2 90 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 22.82
3 76 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.97
4 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.00
5 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.04
6 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 23.11
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.9.2018 - 14:15) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 22.65
2 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.90
3 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.46
4 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.54
5 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.89
6 Mónosiová SáraMónosiová Sára 060930 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 24.55
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.9.2018 - 14:15) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.45
2 79 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.10
3 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.79
4 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.83
5 Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.54
6 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.73
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 9.9.2018 - 14:15) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.87
2 Nosianová MichaelaNosianová Michaela 060509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.43
3 14 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.76
4 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.98
5 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.28
Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 9.9.2018 - 14:15) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 22.03 3.00
2 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 22.52
3 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 22.87
4 101 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 29.20
5 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 30.07
6 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 060913 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 30.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 9.9.2018 - 14:15) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 24.02
2 Minariková IvetaMinariková Iveta 080110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.07
3 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.58
4 88 Plačková LindaPlačková Linda 060802 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 25.23
5 Hanáková LianaHanáková Liana 091229 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 31.90
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (ne, 9.9.2018 - 14:15) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 070511 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 23.95
2 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.38
3 Králiková MariannaKráliková Marianna 051203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 27.19
4 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 070725 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 28.99
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ne, 9.9.2018 - 14:15) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 23.16
2 91 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 24.32
3 104 Pappová TamaraPappová Tamara 060728 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.33
4 106 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 060615 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.73
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.50 11.00
2 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 21.00 9.00
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.34 8.00
4 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 21.37 7.00
5 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.50 6.00
6 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 21.76 5.00
7 73 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.77 4.00
8 16 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 22.03 3.00
9 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.10 2.00
10 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 22.21 1.00
11 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.37
12 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 22.52
13 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.53
14 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.55
15 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 22.65
16 90 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 22.82
17 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 22.87
18 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.90
19 76 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.97
20 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.00
21 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.01
22 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.04
23 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 23.11
24 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 23.16
25 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.45
26 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.46
27 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.54
28 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.89
29 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 070511 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 23.95
30 85 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 24.02
31 Minariková IvetaMinariková Iveta 080110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.07
32 79 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.10
33 91 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 24.32
34 Mónosiová SáraMónosiová Sára 060930 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 24.55
35 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.58
36 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.79
37 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.83
38 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.87
39 88 Plačková LindaPlačková Linda 060802 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 25.23
40 Nosianová MichaelaNosianová Michaela 060509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.43
41 Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.54
42 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.73
43 14 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.76
44 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.98
45 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.28
46 104 Pappová TamaraPappová Tamara 060728 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.33
47 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.38
48 Králiková MariannaKráliková Marianna 051203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 27.19
49 106 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 060615 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.73
50 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 070725 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 28.99
51 101 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 29.20
52 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 30.07
53 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 060913 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 30.70
54 Hanáková LianaHanáková Liana 091229 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 31.90
Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 14:30) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 22.42
Kelemen GáborKelemen Gábor 961220 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 DNS
Celkom 2 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 14:30) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.19 9.00
2 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001022 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.30 7.00
3 22 Koiš MatejKoiš Matej 001221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.72 6.00
Kurucz NorbertKurucz Norbert 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNF
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 14:30) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.43 11.00
2 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.66 9.00
3 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 24.04 8.00
4 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.12 6.00
5 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.89 2.00
Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 14:30) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.10 7.00
2 23 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.31 5.00
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.88 3.00
4 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.93 1.00
5 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.49
Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.9.2018 - 14:30) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.56 4.00
2 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.01
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.21
4 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.58
5 7 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 26.97
Kováč DominikKováč Dominik 020806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.9.2018 - 14:30) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.67
2 Czako SamuelCzako Samuel 030620 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 28.30
3 108 Valent TadeášValent Tadeáš 030101 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 30.23
117 Holzhei DávidHolzhei Dávid 010206 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
116 Beke ZsoltBeke Zsolt 011003 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.9.2018 - 14:30) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.30
2 26 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.45
3 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.57
4 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.81
5 34 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 040408 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 29.38
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 9.9.2018 - 14:30) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.10
2 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 26.99
110 Bučko RoderikBučko Roderik 031003 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.43 11.00
2 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.66 9.00
3 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 24.04 8.00
4 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.10 7.00
5 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.12 6.00
6 23 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.31 5.00
7 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.56 4.00
8 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.88 3.00
9 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.89 2.00
10 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.93 1.00
11 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.01
12 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.21
13 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.49
14 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.10
15 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.30
16 26 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.45
17 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.57
18 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.58
19 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.67
20 7 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 26.97
21 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 26.99
22 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.81
23 Czako SamuelCzako Samuel 030620 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 28.30
24 34 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 040408 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 29.38
25 108 Valent TadeášValent Tadeáš 030101 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 30.23
Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNF
Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF
Kováč DominikKováč Dominik 020806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
117 Holzhei DávidHolzhei Dávid 010206 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
116 Beke ZsoltBeke Zsolt 011003 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
110 Bučko RoderikBučko Roderik 031003 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 14:40) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.20 9.00
MS Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 29.07
Trnková ViktóriaTrnková Viktória 000223 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DNS
37 Klučka VivienKlučka Vivien 990811 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 14:40) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.02 11.00
2 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.43 9.00
3 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.82 8.00
4 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 27.70 5.00
Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 14:40) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 28.30 3.00
2 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.54 2.00
3 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 29.67
4 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 29.68
5 3 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 30.77
Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.9.2018 - 14:40) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 29.00 1.00
2 42 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 30.65
3 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.97
4 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.38
5 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.72
6 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 021226 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 33.69
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.9.2018 - 14:40) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 27.25 7.00
2 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.69 6.00
3 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 28.29 4.00
4 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 29.12
5 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 30.58
6 43 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 32.01
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.9.2018 - 14:40) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 29.22
2 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 30.83
3 48 Tonkovičová PaulínaTonkovičová Paulína 040326 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 30.93
4 Roštárová EmaRoštárová Ema 040831 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 31.31
5 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 32.66
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.02 11.00
2 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.43 9.00
3 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.82 8.00
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 27.25 7.00
5 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.69 6.00
6 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 27.70 5.00
7 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 28.29 4.00
8 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 28.30 3.00
9 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.54 2.00
10 39 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 29.00 1.00
11 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 29.12
12 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 29.22
13 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 29.67
14 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 29.68
15 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 30.58
16 42 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 30.65
17 3 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 30.77
18 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 30.83
19 48 Tonkovičová PaulínaTonkovičová Paulína 040326 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 30.93
20 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.97
21 Roštárová EmaRoštárová Ema 040831 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 31.31
22 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.38
23 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.72
24 43 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 32.01
25 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 32.66
26 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 021226 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 33.69
Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF
Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS

400 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 55.96 9.00
2 Čukan SamuelČukan Samuel 000414 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:00.04 7.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 52.88 11.00
2 6 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 53.63 9.00
3 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 58.05 7.00
4 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:00.73 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fulop IstvánFulop István 010418 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 57.56 8.00
2 26 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 58.43 6.00
3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 58.99 5.00
4 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 59.38 4.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 52.88 11.00
2 6 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 53.63 9.00
3 Fulop IstvánFulop István 010418 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 57.56 8.00
4 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 58.05 7.00
5 26 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 58.43 6.00
6 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 58.99 5.00
7 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 59.38 4.00
8 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:00.73 3.00

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
37 Klučka VivienKlučka Vivien 990811 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 1:04.86 11.00
2 3 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:09.19 9.00
46 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 3 pretekári

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:43.12 11.00
2 60 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 1:43.34 9.00
3 51 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:43.59 8.00
4 55 Hezký RajmundHezký Rajmund 051123 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 1:47.85 7.00
5 53 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 1:50.46 6.00
6 52 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:50.56 5.00
7 56 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:51.66 4.00
8 58 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 1:57.05 3.00
9 54 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 1:57.74 2.00
10 59 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 1:58.14 1.00
11 61 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12 2:00.56
12 57 Szorád MichalSzorád Michal 060909 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:01.19
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 62 Sobotka MichalSobotka Michal 051123 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 1:59.23
2 66 Kubala MatúšKubala Matúš 060706 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 17 2:01.08
3 70 Koleno JakubKoleno Jakub 051006 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21 2:03.71
4 67 Kňažík MatejKňažík Matej 070721 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 18 2:04.66
5 64 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15 2:05.18
6 68 Kubík SamuelKubík Samuel 060403 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 19 2:05.71
7 72 Melo MichalMelo Michal 061003 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 23 2:07.75
8 49 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24 2:09.03
9 71 Liko SamuelLiko Samuel 051116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22 2:13.00
10 65 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16 2:14.67
11 69 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20 2:26.53
12 63 Valentíny TomášValentíny Tomáš 050708 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:27.16
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:43.12 11.00
2 60 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 1:43.34 9.00
3 51 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:43.59 8.00
4 55 Hezký RajmundHezký Rajmund 051123 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 1:47.85 7.00
5 53 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 1:50.46 6.00
6 52 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:50.56 5.00
7 56 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:51.66 4.00
8 58 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 1:57.05 3.00
9 54 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 1:57.74 2.00
10 59 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 1:58.14 1.00
11 62 Sobotka MichalSobotka Michal 051123 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 1:59.23
12 61 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12 2:00.56
13 66 Kubala MatúšKubala Matúš 060706 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 17 2:01.08
14 57 Szorád MichalSzorád Michal 060909 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:01.19
15 70 Koleno JakubKoleno Jakub 051006 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21 2:03.71
16 67 Kňažík MatejKňažík Matej 070721 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 18 2:04.66
17 64 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15 2:05.18
18 68 Kubík SamuelKubík Samuel 060403 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 19 2:05.71
19 72 Melo MichalMelo Michal 061003 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 23 2:07.75
20 49 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24 2:09.03
21 71 Liko SamuelLiko Samuel 051116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22 2:13.00
22 65 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16 2:14.67
23 69 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20 2:26.53
24 63 Valentíny TomášValentíny Tomáš 050708 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:27.16

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 1:47.00 11.00
2 73 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:47.15 9.00
3 76 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:49.83 8.00
4 79 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 1:54.06 7.00
5 81 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:00.47 6.00
6 82 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:00.57 5.00
7 77 Karabová VeronikaKarabová Veronika 050601 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:01.34 4.00
8 80 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 060323 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:02.54 2.00
9 83 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:03.48 1.00
10 78 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:05.17
74 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 90 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16 2:01.53 3.00
2 92 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 18 2:04.41
3 91 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 17 2:05.27
4 87 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14 2:06.24
5 88 Plačková LindaPlačková Linda 060802 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 15 2:07.38
6 85 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12 2:07.83
7 93 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19 2:07.93
8 95 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 21 2:11.61
9 94 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20 2:13.28
10 96 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22 2:15.31
11 86 Petríková BarboraPetríková Barbora 050902 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 2:19.10
Celkom 11 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.9.2018 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 104 Pappová TamaraPappová Tamara 060728 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 30 2:09.65
2 103 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 29 2:10.53
3 106 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 060615 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 32 2:11.74
4 97 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23 2:13.96
5 105 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 31 2:15.17
6 98 Bartošíková LolaBartošíková Lola 070529 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24 2:15.30
7 102 Bednáriková BarboraBednáriková Barbora 050402 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 28 2:15.99
8 99 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 25 2:18.08
9 100 Juríková PaulaJuríková Paula 050926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26 2:24.45
10 101 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 27 2:25.84
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 1:47.00 11.00
2 73 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:47.15 9.00
3 76 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:49.83 8.00
4 79 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 1:54.06 7.00
5 81 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:00.47 6.00
6 82 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:00.57 5.00
7 77 Karabová VeronikaKarabová Veronika 050601 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:01.34 4.00
8 90 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16 2:01.53 3.00
9 80 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 060323 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:02.54 2.00
10 83 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:03.48 1.00
11 92 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 18 2:04.41
12 78 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:05.17
13 91 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 17 2:05.27
14 87 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14 2:06.24
15 88 Plačková LindaPlačková Linda 060802 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 15 2:07.38
16 85 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12 2:07.83
17 93 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19 2:07.93
18 104 Pappová TamaraPappová Tamara 060728 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 30 2:09.65
19 103 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 29 2:10.53
20 95 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 21 2:11.61
21 106 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 060615 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 32 2:11.74
22 94 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20 2:13.28
23 97 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23 2:13.96
24 105 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 31 2:15.17
25 98 Bartošíková LolaBartošíková Lola 070529 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24 2:15.30
26 96 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22 2:15.31
27 102 Bednáriková BarboraBednáriková Barbora 050402 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 28 2:15.99
28 99 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 25 2:18.08
29 86 Petríková BarboraPetríková Barbora 050902 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 2:19.10
30 100 Juríková PaulaJuríková Paula 050926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26 2:24.45
31 101 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 27 2:25.84
74 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS

800 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 21 Szabó KrištofSzabó Krištof 000130 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:10.25 9.00
2 22 Koiš MatejKoiš Matej 001221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 2:14.15 7.00
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 23 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:06.23 11.00
2 31 Gomola JakubGomola Jakub 010627 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 2:11.39 9.00
3 26 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:11.53 8.00
4 24 Surový SamuelSurový Samuel 020713 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:15.07 7.00
5 27 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:15.54 6.00
6 28 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:15.67 5.00
7 36 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:17.11 4.00
8 34 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 040408 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:25.05 3.00
9 29 Kravárik OliverKravárik Oliver 040628 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:26.79 2.00
10 32 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:34.60 1.00
11 33 Lacko ViktorLacko Viktor 021009 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:35.04
12 30 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:37.49
13 35 Sauer TimurSauer Timur 041002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 2:37.59
Celkom 13 pretekárov

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 38 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:35.26 9.00
2 37 Klučka VivienKlučka Vivien 990811 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:53.07 7.00
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 39 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:25.95 11.00
2 41 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:34.82 9.00
3 42 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:35.55 8.00
4 43 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:39.21 7.00
5 40 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 020316 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 2:42.20 6.00
6 48 Tonkovičová PaulínaTonkovičová Paulína 040326 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 2:50.07 5.00
7 44 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:57.07 4.00
8 47 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:58.48 3.00
9 45 Laktišová EliškaLaktišová Eliška 040417 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 3:19.49 2.00
46 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Celkom 10 pretekárov

3000 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 107 Šajter RomanŠajter Roman 000825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10:22.80 9.00
Celkom 1 pretekári

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 111 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10:34.82 11.00
2 112 Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10:41.84 9.00
3 113 Zubák AdamZubák Adam 041021 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10:43.68 8.00
4 114 Mihalička AlexMihalička Alex 040830 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:50.50 7.00
5 108 Valent TadeášValent Tadeáš 030101 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11:41.56 6.00
6 115 Mokráš BorisMokráš Boris 030906 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11:47.92 5.00
7 116 Beke ZsoltBeke Zsolt 011003 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12:26.87 4.00
8 117 Holzhei DávidHolzhei Dávid 010206 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12:31.07 3.00
110 Bučko RoderikBučko Roderik 031003 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 9 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 118 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12:15.77 11.00
2 122 Majzlíková KristínaMajzlíková Kristína 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13:22.69 9.00
3 121 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13:27.50 8.00
4 120 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 15:06.47 7.00
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 10:20) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.95 11.00
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 10.88 9.00
3 56 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.03 8.00
4 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.43 7.00
5 Karper IvanKarper Ivan 050929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.63 6.00
6 4 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 13.22 3.00
7= Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 13.81 0.50
7= Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 13.81 0.50
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 10:20) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 12.75 5.00
2 68 Kubík SamuelKubík Samuel 060403 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 13.17 4.00
3 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.64 2.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.95 11.00
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 10.88 9.00
3 56 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.03 8.00
4 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.43 7.00
5 Karper IvanKarper Ivan 050929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.63 6.00
6 53 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 12.75 5.00
7 68 Kubík SamuelKubík Samuel 060403 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 13.17 4.00
8 4 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 13.22 3.00
9 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.64 2.00
10 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 13.81 0.50
10 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 13.81 0.50

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 10:30) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.08 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 11.04 9.00
3 75 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.09 8.00
4 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.64 7.00
5 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.72 6.00
6 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.46 5.00
7 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 12.61 3.50
8 76 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 12.64 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 10:30) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.61 3.50
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.86 1.00
3 91 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 13.12
4 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.23
5 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.27
6 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.66
7 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.76
8 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.9.2018 - 10:30) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 13.61
2 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.64
3 103 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 13.66
4 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 14.05
5 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.18
6 Lakyová LauraLakyová Laura 050917 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 14.22
7 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 14.54
8 7 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 14.82
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.08 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 11.04 9.00
3 75 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.09 8.00
4 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.64 7.00
5 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.72 6.00
6 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.46 5.00
7 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 12.61 3.50
7 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.61 3.50
9 76 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 12.64 2.00
10 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.86 1.00
11 91 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 13.12
12 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.23
13 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.27
14 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 13.61
15 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.64
16 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.66
16 103 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 13.66
18 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.76
19 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 14.05
20 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.07
21 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.18
22 Lakyová LauraLakyová Laura 050917 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 14.22
23 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 14.54
24 7 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 14.82

100 m prekážok [76,2cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 10:10) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.60 11.00
2 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 16.04 9.00
3 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16.31 8.00
4 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.42 7.00
5 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 16.66 6.00
6 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 18.15 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 10:10) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18.29 4.00
2 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.94 3.00
3 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 18.95 2.00
4 120 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.70 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.60 11.00
2 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 16.04 9.00
3 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16.31 8.00
4 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.42 7.00
5 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 16.66 6.00
6 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 18.15 5.00
7 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18.29 4.00
8 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.94 3.00
9 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 18.95 2.00
10 120 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.70 1.00

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 15.56
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 15.56 9.00
2 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 17.39 7.00
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 41.88 11.00
2 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 42.78 9.00
3 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 44.66 8.00
Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 44.61
2 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 48.28 7.00
MS Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 48.85
32 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 41.88 11.00
2 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 42.78 9.00
3 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 44.61
4 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 44.66 8.00
5 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 48.28 7.00
6 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 48.85
Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF
32 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS

300 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 13:20) official Excel Info Prihlášky