<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Dubnica n.V. (2. 9. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 14:40) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovárik TomášKovárik Tomáš 050102 ZŠ Borský MikulášZŠ Borský Mikuláš 3 08.08
2 Lošonský LukášLošonský Lukáš 050101 ZŠ Jána KupeckéhoZŠ Jána Kupeckého 2 08.25
3 Lukáč MichalLukáč Michal 050914 ZŠ BreznoZŠ Brezno 6 08.29
4 Grúber VincentGrúber Vincent 050201 ZŠ Jána KupeckéhoZŠ Jána Kupeckého 4 08.37
5 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 050412 ZŠ KrupinaZŠ Krupina 5 08.54
6 443 Medveď OndrejMedveď Ondrej 050101 Spojená škola TilgnerovaSpojená škola Tilgnerova 1 08.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 436 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Športové gymnázium TrenčínŠportové gymnázium Trenčín 4 07.70
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 ZŠ Školská Považská BystricaZŠ Školská Považská Bystrica 2 07.75
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 ZŠ BezručováZŠ Bezručová 1 07.75
4 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ZŠ ŠmeralováZŠ Šmeralová 5 08.35
5 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ZŠ BardejovZŠ Bardejov 6 08.44
6 Golian ŠimonGolian Šimon 051219 ZŠ LučenecZŠ Lučenec 3 08.54
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.9.2018 - 14:40) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 444 Peregrin MartinPeregrin Martin 051207 ZŠ KomjaticeZŠ Komjatice 6 08.18
2 Legath GabrielLegath Gabriel 050101 ZŠ KysakZŠ Kysak 2 08.30
3 Galba RóbertGalba Róbert 050101 ZŠ ZávodZŠ Závod 3 08.46
4 Klas MatúšKlas Matúš 050101 ZŠ ZáhoráckaZŠ Záhorácka 5 08.73
5 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ZŠ BardejovZŠ Bardejov 4 08.76
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 436 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Športové gymnázium TrenčínŠportové gymnázium Trenčín 4 07.70
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 ZŠ Školská Považská BystricaZŠ Školská Považská Bystrica 2 07.75
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 ZŠ BezručováZŠ Bezručová 1 07.75
4 Kovárik TomášKovárik Tomáš 050102 ZŠ Borský MikulášZŠ Borský Mikuláš 3 08.08
5 444 Peregrin MartinPeregrin Martin 051207 ZŠ KomjaticeZŠ Komjatice 6 08.18
6 Lošonský LukášLošonský Lukáš 050101 ZŠ Jána KupeckéhoZŠ Jána Kupeckého 2 08.25
7 Lukáč MichalLukáč Michal 050914 ZŠ BreznoZŠ Brezno 6 08.29
8 Legath GabrielLegath Gabriel 050101 ZŠ KysakZŠ Kysak 2 08.30
9 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ZŠ ŠmeralováZŠ Šmeralová 5 08.35
10 Grúber VincentGrúber Vincent 050201 ZŠ Jána KupeckéhoZŠ Jána Kupeckého 4 08.37
11 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ZŠ BardejovZŠ Bardejov 6 08.44
12 Galba RóbertGalba Róbert 050101 ZŠ ZávodZŠ Závod 3 08.46
13 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 050412 ZŠ KrupinaZŠ Krupina 5 08.54
13 Golian ŠimonGolian Šimon 051219 ZŠ LučenecZŠ Lučenec 3 08.54
15 443 Medveď OndrejMedveď Ondrej 050101 Spojená škola TilgnerovaSpojená škola Tilgnerova 1 08.66
16 Klas MatúšKlas Matúš 050101 ZŠ ZáhoráckaZŠ Záhorácka 5 08.73
17 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ZŠ BardejovZŠ Bardejov 4 08.76

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 15:00) official Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 421 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050101 ZŠ Zborov nad BystrouZŠ Zborov nad Bystrou 4 08.41
2 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ZŠ Kráľa Svätopluka NitraZŠ Kráľa Svätopluka Nitra 2 08.57
3 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.86
4 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.96
5 401 Lukašíková BeataLukašíková Beata 060101 ZŠ Rázusová ČadcaZŠ Rázusová Čadca 6 09.00
6 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.15
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 15:00) official Vietor: +2.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 409 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 ZŠ TOM KošiceZŠ TOM Košice 5 08.41
2 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.45
3 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 ZŠ BezručováZŠ Bezručová 3 08.52
4 Janigová PetraJanigová Petra 050308 ZŠ Slovenských partizánov Považská B.ZŠ Slovenských partizánov P... 6 08.58
5 424 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 ZŠ Banská ŠtiavnicaZŠ Banská Štiavnica 2 08.79
6 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 ZŠ BreznoZŠ Brezno 1 09.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.9.2018 - 15:00) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 402 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 08.70
2 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ZŠ BardejovZŠ Bardejov 5 08.71
3 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 ZŠ BezručováZŠ Bezručová 4 08.71
4 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ZŠ BardejovZŠ Bardejov 1 08.80
5 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ZŠ ŠmeralováZŠ Šmeralová 2 09.02
425 Rodová MartinaRodová Martina 050101 ZŠ DubnicaZŠ Dubnica 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 2.9.2018 - 15:00) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halčínová EliškaHalčínová Eliška 060803 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 08.63
2 405 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 050627 ZŠ BachováZŠ Bachová 6 08.82
3 Karasová JúliaKarasová Júlia 050101 ZŠ SmižanyZŠ Smižany 3 09.71
403 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050101 ZŠ MalackyZŠ Malacky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 421 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050101 ZŠ Zborov nad BystrouZŠ Zborov nad Bystrou 4 08.41
1 409 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 ZŠ TOM KošiceZŠ TOM Košice 5 08.41
3 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.45
4 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 ZŠ BezručováZŠ Bezručová 3 08.52
5 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ZŠ Kráľa Svätopluka NitraZŠ Kráľa Svätopluka Nitra 2 08.57
6 Janigová PetraJanigová Petra 050308 ZŠ Slovenských partizánov Považská B.ZŠ Slovenských partizánov P... 6 08.58
7 Halčínová EliškaHalčínová Eliška 060803 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 08.63
8 402 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 08.70
9 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ZŠ BardejovZŠ Bardejov 5 08.71
9 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 ZŠ BezručováZŠ Bezručová 4 08.71
11 424 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 ZŠ Banská ŠtiavnicaZŠ Banská Štiavnica 2 08.79
12 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ZŠ BardejovZŠ Bardejov 1 08.80
13 405 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 050627 ZŠ BachováZŠ Bachová 6 08.82
14 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.86
15 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.96
16 401 Lukašíková BeataLukašíková Beata 060101 ZŠ Rázusová ČadcaZŠ Rázusová Čadca 6 09.00
17 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ZŠ ŠmeralováZŠ Šmeralová 2 09.02
18 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 ZŠ BreznoZŠ Brezno 1 09.10
19 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.15
20 Karasová JúliaKarasová Júlia 050101 ZŠ SmižanyZŠ Smižany 3 09.71
425 Rodová MartinaRodová Martina 050101 ZŠ DubnicaZŠ Dubnica 6 DNS
403 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050101 ZŠ MalackyZŠ Malacky 2 DNS

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 12:30) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.37 0.164 11.00
2 107 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.74 0.196 9.00
3 95 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.99 0.195 8.00
4 54 Klvaňa FilipKlvaňa Filip 770724 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.00 0.164 7.00
5 62 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.74 0.198
4 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DQ -0.084
Poznámky:
162/8
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 12:30) official Vietor: +3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Holec DominikHolec Dominik 951007 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.04 0.194 6.00
2 94 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.09 0.198 5.00
3 71 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.12 0.223 4.00
4 121 Turčáni RomanTurčáni Roman 900328 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.18 0.187 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 2.9.2018 - 12:30) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.32 0.175 2.00
2 76 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.49 0.179 1.00
3 125 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.88 0.206
4 126 Niko JozefNiko Jozef 700514 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.91 0.148
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.37 0.164 11.00
2 107 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.74 0.196 9.00
3 95 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.99 0.195 8.00
4 54 Klvaňa FilipKlvaňa Filip 770724 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.00 0.164 7.00
5 29 Holec DominikHolec Dominik 951007 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.04 0.194 6.00
6 94 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.09 0.198 5.00
7 71 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.12 0.223 4.00
8 121 Turčáni RomanTurčáni Roman 900328 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.18 0.187 3.00
9 30 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.32 0.175 2.00
10 76 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.49 0.179 1.00
11 62 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.74 0.198
12 125 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.88 0.206
13 126 Niko JozefNiko Jozef 700514 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.91 0.148
4 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DQ -0.084

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 12:40) official Vietor: +2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.87 0.204 11.00
2 220 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.99 0.206 9.00
3 148 Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.06 0.170 8.00
4 172 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.07 0.249 7.00
5 153 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.38 0.200 5.00
6 203 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 12.68 0.188 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 12:40) official Vietor: +2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.27 0.174 6.00
2 183 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.58 0.186 4.00
3 243 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.84 0.241 2.00
4 194 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.12 0.183 1.00
5 219 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 010828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.30 0.142
6 234 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 13.52 0.228
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.87 0.204 11.00
2 220 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.99 0.206 9.00
3 148 Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.06 0.170 8.00
4 172 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.07 0.249 7.00
5 246 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.27 0.174 6.00
6 153 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.38 0.200 5.00
7 183 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.58 0.186 4.00
8 203 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 12.68 0.188 3.00
9 243 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.84 0.241 2.00
10 194 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.12 0.183 1.00
11 219 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 010828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.30 0.142
12 234 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 13.52 0.228

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 13:40) official Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.22 0.247 11.00
2 107 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.78 0.199 9.00
3 54 Klvaňa FilipKlvaňa Filip 770724 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.07 0.254 7.00
4 95 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.11 0.300 6.00
5 35 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.84 0.278 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 13:40) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Tuček MartinTuček Martin 951205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 21.99 0.245 8.00
2 61 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.41 0.268 5.00
3 71 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.86 0.222 3.00
7 Kučera MartinKučera Martin 900510 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ 0.047
Poznámky:
162/8
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 2.9.2018 - 13:40) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.88 0.258 2.00
2 122 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 23.28 0.315 1.00
3 72 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.42 0.314
4 125 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.19 0.268
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.22 0.247 11.00
2 107 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.78 0.199 9.00
3 128 Tuček MartinTuček Martin 951205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 21.99 0.245 8.00
4 54 Klvaňa FilipKlvaňa Filip 770724 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.07 0.254 7.00
5 95 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.11 0.300 6.00
6 61 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.41 0.268 5.00
7 35 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.84 0.278 4.00
8 71 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.86 0.222 3.00
9 30 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.88 0.258 2.00
10 122 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 23.28 0.315 1.00
11 72 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.42 0.314
12 125 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.19 0.268
7 Kučera MartinKučera Martin 900510 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ 0.047

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 13:50) official Vietor: +3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.31 0.268 11.00
2 220 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.63 0.200 9.00
3 160 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.17 0.247 8.00
4 145 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 25.22 0.233 7.00
5 203 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 25.83 0.247 4.00
6 142 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 26.02 0.254 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 13:50) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.48 0.222 6.00
2 241 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.56 0.214 5.00
3 183 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 26.50 0.241 2.00
4 243 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.57 0.200 1.00
5 199 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 31.16 0.236
210 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.31 0.268 11.00
2 220 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.63 0.200 9.00
3 160 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.17 0.247 8.00
4 145 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 25.22 0.233 7.00
5 246 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.48 0.222 6.00
6 241 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.56 0.214 5.00
7 203 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 25.83 0.247 4.00
8 142 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 26.02 0.254 3.00
9 183 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 26.50 0.241 2.00
10 243 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.57 0.200 1.00
11 199 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 31.16 0.236
210 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Tuček MartinTuček Martin 951205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 48.95 0.236 11.00
2 4 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 49.00 0.298 9.00
3 15 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 49.50 0.222 8.00
4 49 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 49.51 0.247 7.00
5 54 Klvaňa FilipKlvaňa Filip 770724 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 51.17 0.300 5.00
6 120 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 930108 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 51.72 0.254 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 51.10 0.222 6.00
2 82 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 52.03 0.244 3.00
3 26 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 52.81 0.258 2.00
4 122 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 54.51 0.298 1.00
5 35 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 55.37 0.247
6 102 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 58.23 0.265
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Tuček MartinTuček Martin 951205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 48.95 0.236 11.00
2 4 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 49.00 0.298 9.00
3 15 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 49.50 0.222 8.00
4 49 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 49.51 0.247 7.00
5 75 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 51.10 0.222 6.00
6 54 Klvaňa FilipKlvaňa Filip 770724 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 51.17 0.300 5.00
7 120 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 930108 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 51.72 0.254 4.00
8 82 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 52.03 0.244 3.00
9 26 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 52.81 0.258 2.00
10 122 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 54.51 0.298 1.00
11 35 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 55.37 0.247
12 102 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 58.23 0.265

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 15:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 54.91 0.269 11.00
2 172 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 55.57 0.247 9.00
3 162 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 56.66 0.235 8.00
4 241 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 57.22 0.258 7.00
5 145 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 58.80 0.244 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 15:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.96 0.236 5.00
2 230 Klímová BarboraKlímová Barbora 970627 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:01.11 0.257 4.00
3 204 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 1:05.05 0.199 3.00
4 215 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:08.42 0.200 2.00
5 200 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:09.06 0.247 1.00
6 176 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 1:10.26 0.255
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 54.91 0.269 11.00
2 172 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 55.57 0.247 9.00
3 162 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 56.66 0.235 8.00
4 241 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 57.22 0.258 7.00
5 145 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 58.80 0.244 6.00
6 195 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.96 0.236 5.00
7 230 Klímová BarboraKlímová Barbora 970627 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:01.11 0.257 4.00
8 204 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 1:05.05 0.199 3.00
9 215 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:08.42 0.200 2.00
10 200 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:09.06 0.247 1.00
11 176 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 1:10.26 0.255

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 2.9.2018 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 411 Vašková AdrianaVašková Adriana 051027 ZŠ Brezová pod BradlomZŠ Brezová pod Bradlom 13 1:45.32
2 408 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 Športové gymnázium Banská BystricaŠportové gymnázium Banská B... 5 1:45.87
3 419 Tomanová LauraTomanová Laura 050101 ZŠ Nové ZámkyZŠ Nové Zámky 11 1:47.17
4 405 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 050627 ZŠ BachováZŠ Bachová 13 1:49.43
5 414 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 050101 ZŠ Vranov nad TopľovZŠ Vranov nad Topľov 2 1:49.98
6 417 Slezáková RebekaSlezáková Rebeka 050101 ZŠ MalackyZŠ Malacky 10 1:50.16
7 401 Lukašíková BeataLukašíková Beata 060101 ZŠ Rázusová ČadcaZŠ Rázusová Čadca 9 1:50.22
8 409 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 ZŠ TOM KošiceZŠ TOM Košice 3 1:51.59
9 412 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 010917 ZŠ Brezová pod BradlomZŠ Brezová pod Bradlom 4 1:54.26
10 402 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 1:54.41
11 425 Rodová MartinaRodová Martina 050101 ZŠ DubnicaZŠ Dubnica 10 1:54.46
12 423 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 1:55.22
13 418 Sabová KristínaSabová Kristína 050101 ZŠ MalackyZŠ Malacky 7 1:57.21
14 413 Pavlisová IvonaPavlisová Ivona 050214 ZŠ a MŠ Lysá pod MakytovZŠ a MŠ Lysá pod Makytov 6 1:58.12
15 420 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050101 Gymnázium PartizánskeGymnázium Partizánske 8 1:58.61
16 404 Hrubá AdrianaHrubá Adriana 050101 ZŠ Nábrežná Kys. Nové MestoZŠ Nábrežná Kys. Nové Mesto 7 1:59.63
17 426 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050828 ZŠ SmoleniceZŠ Smolenice 12 1:59.68
18 407 Behálová VeronikaBehálová Veronika 050101 ZŠ Jána KupeckéhoZŠ Jána Kupeckého 1 2:02.21
19 422 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:06.56
20 410 Sidorová DášaSidorová Dáša 050330 ZŠ TrebišovZŠ Trebišov 9 2:07.79
416 Trubačiková LenkaTrubačiková Lenka 050101 ZŠ BratislavaZŠ Bratislava 12 DNS
421 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050101 ZŠ Zborov nad BystrouZŠ Zborov nad Bystrou 3 DNS
406 Dolníková NinaDolníková Nina 050101 ZŠ BratislavaZŠ Bratislava 4 DNS
415 Kovalčinová AndreaKovalčinová Andrea 070403 ZŠ ŠmeralováZŠ Šmeralová 5 DNS
424 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 ZŠ Banská ŠtiavnicaZŠ Banská Štiavnica 6 DNS
403 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050101 ZŠ MalackyZŠ Malacky 11 DNS
Celkom 26 pretekárov

800 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 2.9.2018 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 15 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:51.44 11.00
2 114 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:52.90 9.00
3 63 Repčík JozefRepčík Jozef 860803 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:55.55 8.00
4 26 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:55.70 7.00
5 70 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:57.40 6.00
6 120 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 930108 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:58.27 5.00
7 12 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:58.85 4.00
8 84 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:02.44 3.00
9 53 Kačina SebastiánKačina Sebastián 001030 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:03.94 2.00
10 97 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:07.93 1.00
Celkom 10 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 2.9.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 197 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:07.64 11.00
2 143 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:11.28 9.00
3 133 Hálová KaterinaHálová Katerina 810625 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:11.63 8.00
4 239 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:12.17 7.00
5 185 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:13.65 6.00
6 196 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:14.48 5.00
7 231 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:22.82 4.00
8 158 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:31.28 3.00
9 161 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:36.74 2.00
10 205 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 2:47.30 1.00
Celkom 10 pretekárov

1000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 2.9.2018 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 430 Bátovský BorisBátovský Boris 050125 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 3:05.55
2 440 Valent SamuelValent Samuel 060101 ZŠ ŠmeralováZŠ Šmeralová 16 3:16.20
3 431 Černý MatejČerný Matej 050418 ZŠ BojničkyZŠ Bojničky 4 3:16.50
4 443 Medveď OndrejMedveď Ondrej 050101 Spojená škola TilgnerovaSpojená škola Tilgnerova 9 3:16.83
5 439 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ZŠ BardejovZŠ Bardejov 14 3:18.11
6 441 Novák NicolasNovák Nicolas 050101 ZŠ JakubovZŠ Jakubov 11 3:18.92
7 438 Suchár RomanSuchár Roman 050822 ZŠ KružinaZŠ Kružina 13 3:20.23
8 432 Havír JozefHavír Jozef 050210 ZŠ Borský MikulášZŠ Borský Mikuláš 6 3:21.08
9 444 Andi MartinAndi Martin 051207 ZŠ KomjaticeZŠ Komjatice 1 3:21.75
10 437 Hulka AlexHulka Alex 060601 ZŠ Brezová pod BradlomZŠ Brezová pod Bradlom 7 3:22.56
11 434 Lelkeš AdamLelkeš Adam 050101 ZŠ SokolíkovaZŠ Sokolíkova 8 3:23.98
12 442 Prokop PeterProkop Peter 050101 ZŠ MalackyZŠ Malacky 12 3:24.25
13 436 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Športové gymnázium TrenčínŠportové gymnázium Trenčín 5 3:34.27
14 435 Mozolík JakubMozolík Jakub 050101 ZŠ Jána KupeckéhoZŠ Jána Kupeckého 10 3:39.32
445 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 DNS
433 Trubačík DavidTrubačík David 050101 ZŠ RadoľaZŠ Radoľa 15 DNS
Celkom 16 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 2.9.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 63 Repčík JozefRepčík Jozef 860803 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 4:13.18 11.00
2 114 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 4:13.24 9.00
3 105 Revaj FilipRevaj Filip 020613 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 4:15.91 8.00
4 13 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 4:18.82 7.00
5 59 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:19.38 6.00
6 37 Obergries BorisObergries Boris 000427 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 4:21.14 5.00
7 70 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:22.42 4.00
8 87 Tolkunov TomášTolkunov Tomáš 980604 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:37.12 3.00
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 2.9.2018 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 193 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:39.87 11.00
2 149 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 941227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:42.63 9.00
3 233 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:44.12 8.00
4 239 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 4:49.20 7.00
5 187 Beláková LuciaBeláková Lucia 980419 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 4:52.24 6.00
6 196 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:56.25 5.00
7 167 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 970202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 5:20.21 4.00
8 205 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 9 5:36.69 3.00
9 179 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 5:37.81 2.00
10 151 Čechová AlexandraČechová Alexandra 990915 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 5:55.72 1.00
Celkom 10 pretekárov

5000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 2.9.2018 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Urban JozefUrban Jozef 860124 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 15:20.22 11.00
2 118 Pelikán JozefPelikán Jozef 840729 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 15:31.83 9.00
3 103 Tomeček RadovanTomeček Radovan 941120 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15:44.94 8.00
4 108 Csiba BorisCsiba Boris 800817 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 15:51.07 7.00
5 18 Valachovič JakubValachovič Jakub 850911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 15:55.95 6.00
6 81 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 16:12.33 5.00
7 123 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 16:17.14 4.00
8 55 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16:27.94 3.00
9 46 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 16:41.04 2.00
10 37 Obergries BorisObergries Boris 000427 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 16:49.32 1.00
Celkom 10 pretekárov

5000 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 2.9.2018 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 174 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 960726 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 18:02.07 11.00
2 138 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 18:04.70 9.00
3 233 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 18:10.68 8.00
4 149 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 941227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 18:25.07 7.00
5 191 Harčariková ZuzanaHarčariková Zuzana 901221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22:19.11 6.00
6 165 Majzlíková KristínaMajzlíková Kristína 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25:01.73 5.00
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 14:30) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.76 0.189 11.00
2 242 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 881108 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 14.20 0.199 9.00
3 170 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.53 0.178 8.00
4 204 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 15.19 0.177 6.00
5 139 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 950323 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 15.35 0.235 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 14:30) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 227 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 970211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 15.06 0.199 7.00
2 218 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika 990317 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 15.83 0.258 4.00
3 212 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 880426 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 16.13 0.244 3.00
4 164 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.82 0.247 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.76 0.189 11.00
2 242 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 881108 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 14.20 0.199 9.00
3 170 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.53 0.178 8.00
4 227 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 970211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 15.06 0.199 7.00
5 204 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 15.19 0.177 6.00
6 139 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 950323 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 15.35 0.235 5.00
7 218 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika 990317 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 15.83 0.258 4.00
8 212 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 880426 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 16.13 0.244 3.00
9 164 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.82 0.247 2.00

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 14:20) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Pokorný MartinPokorný Martin 880922 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.57 0.147 11.00
2 5 Juránek MartinJuránek Martin 910313 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 14.87 0.245 9.00
3 111 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 14.96 0.177 8.00
4 92 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.26 0.178 7.00
5 127 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 15.29 0.188 6.00
6 14 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.34 0.198 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 14:20) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Šoka ŠimonŠoka Šimon 960407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 15.71 0.199 4.00
2 51 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.22 0.254 3.00
3 68 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17.77 0.198 2.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Pokorný MartinPokorný Martin 880922 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.57 0.147 11.00
2 5 Juránek MartinJuránek Martin 910313 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 14.87 0.245 9.00
3 111 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 14.96 0.177 8.00
4 92 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.26 0.178 7.00
5 127 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 15.29 0.188 6.00
6 14 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.34 0.198 5.00
7 86 Šoka ŠimonŠoka Šimon 960407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 15.71 0.199 4.00
8 51 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.22 0.254 3.00
9 68 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17.77 0.198 2.00

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Kučera MartinKučera Martin 900510 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 51.63 0.297 11.00
2 128 Tuček MartinTuček Martin 951205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 53.09 0.221 9.00
3 5 Juránek MartinJuránek Martin 910313 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 53.26 0.248 8.00
4 49 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 53.89 0.294 7.00
5 75 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 54.29 0.246 6.00
6 111 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 55.73 0.172 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 54.90 0.277 5.00
2 60 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 58.95 0.454 3.00
3 127 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 59.49 0.220 2.00
4 83 Martinec ErikMartinec Erik 960929 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:01.39 0.265 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Kučera MartinKučera Martin 900510 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 51.63 0.297 11.00
2 128 Tuček MartinTuček Martin 951205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 53.09 0.221 9.00
3 5 Juránek MartinJuránek Martin 910313 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 53.26 0.248 8.00
4 49 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 53.89 0.294 7.00
5 75 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 54.29 0.246 6.00
6 92 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 54.90 0.277 5.00
7 111 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 55.73 0.172 4.00
8 60 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 58.95 0.454 3.00
9 127 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 59.49 0.220 2.00
10 83 Martinec ErikMartinec Erik 960929 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:01.39 0.265 1.00

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 60.35 0.367 11.00
2 241 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 61.74 0.371 9.00
3 170 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 65.63 0.213 6.00
4 243 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 66.45 0.292 5.00
5 209 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 70.91 0.453 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 64.48 0.194 8.00
2 198 Svrčková KarinSvrčková Karin 970327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 64.89 0.205 7.00
3 139 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 950323 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 68.37 0.293 4.00
4 184 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 70.17 0.414 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 60.35 0.367 11.00
2 241 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 61.74 0.371 9.00
3 142 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 64.48 0.194 8.00
4 198 Svrčková KarinSvrčková Karin 970327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 64.89 0.205 7.00
5 170 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 65.63 0.213 6.00
6 243 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 66.45 0.292 5.00
7 139 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 950323 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 68.37 0.293 4.00
8 184 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 70.17 0.414 3.00
9 209 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 70.91 0.453 2.00

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 2.9.2018 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 18 Valachovič JakubValachovič Jakub 850911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09:24.80 11.00
2 59 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10:10.71 9.00
3 55 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10:34.36 8.00
4 89 Zaťko MartinZaťko Martin 960921 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13:07.75 7.00
5 98 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14:36.70 6.00
Celkom 5 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 2.9.2018 - 13:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 206 Jenčušová NorikaJenčušová Norika 020414 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 11:59.35 11.00
2 167 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 970202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12:08.47 9.00
3 236 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 020406 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12:09.11 8.00
4 209 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 12:50.45 7.00
5 134 Hornáková MonikaHornáková Monika 950706 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12:57.51 6.00
6 238 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 14:02.61 5.00
7 169 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14:35.12 4.00
Celkom 7 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Noskovič, Kučera, Schneidgen, Volko Noskovič, Kučera, Schneidgen, Volko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 42.49 0.200 11.00
2 64 Rigo, Dömötör, Schnek, Opavský Rigo, Dömötör, Schnek, Opavský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 43.34 0.246 9.00
3 73 Benko, Bellus, Igaz, Beladič Benko, Bellus, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 44.16 0.200 8.00
4 Mizner, Drábek, Turčáni, Bujna Mizner, Drábek, Turčáni, Bujna AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 44.56 0.211 7.00
5 94 Jelínek, Sedlák, Baluch, Kišš Jelínek, Sedlák, Baluch, Kišš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 44.66 0.235 6.00
38 Palka, Marček, Sloboda, Holec Palka, Marček, Sloboda, Holec ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNF 0.247
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Pokorný, Ďurdina, Cidorík, Pavelka Pokorný, Ďurdina, Cidorík, Pavelka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 45.17 0.256 5.00
2 10 Pavlovič, Beer, Zeman, Turcsányi Pavlovič, Beer, Zeman, Turcsányi AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 46.71 0.233 4.00
3 45 Bóna, Mrva, Brath, Šimune Bóna, Mrva, Brath, Šimune ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 47.92 0.222 3.00
4 102 Staš, Lazar, Nihila, Fabián Staš, Lazar, Nihila, Fabián AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 48.33 0.241 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Noskovič, Kučera, Schneidgen, Volko Noskovič, Kučera, Schneidgen, Volko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 42.49 0.200 11.00
2 64 Rigo, Dömötör, Schnek, Opavský Rigo, Dömötör, Schnek, Opavský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 43.34 0.246 9.00
3 73 Benko, Bellus, Igaz, Beladič Benko, Bellus, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 44.16 0.200 8.00
4 Mizner, Drábek, Turčáni, Bujna Mizner, Drábek, Turčáni, Bujna AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 44.56 0.211 7.00
5 94 Jelínek, Sedlák, Baluch, Kišš Jelínek, Sedlák, Baluch, Kišš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 44.66 0.235 6.00
6 85 Pokorný, Ďurdina, Cidorík, Pavelka Pokorný, Ďurdina, Cidorík, Pavelka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 45.17 0.256 5.00
7 10 Pavlovič, Beer, Zeman, Turcsányi Pavlovič, Beer, Zeman, Turcsányi AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 46.71 0.233 4.00
8 45 Bóna, Mrva, Brath, Šimune Bóna, Mrva, Brath, Šimune ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 47.92 0.222 3.00
9 102 Staš, Lazar, Nihila, Fabián Staš, Lazar, Nihila, Fabián AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 48.33 0.241 2.00
38 Palka, Marček, Sloboda, Holec Palka, Marček, Sloboda, Holec ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNF 0.247

4 x 100 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 17:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Takácsová, Húsková, Kovačovicová, Forster Takácsová, Húsková, Kovačovicová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 49.06 0.199 11.00
2 198 Svrčková, Matejíčková, Majdáková, Cidoríková Svrčková, Matejíčková, Majdáková, Cidoríková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 50.94 0.236 9.00
3 136 Kamenská, Tomková, Kováčová, Lajčáková Kamenská, Tomková, Kováčová, Lajčáková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 51.01 0.188 8.00
4 223 Bučková, Kubaščíková, Nevařilová, Markovičová Bučková, Kubaščíková, Nevařilová, Markovičová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 51.87 0.264 7.00
5 205 Jencaková, Garčárová, Gyomraiová, Ošková Jencaková, Garčárová, Gyomraiová, Ošková TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 53.06 0.236 5.00
6 215 Lepotová, Hrašková, Zhřívalová, Tomečeková Lepotová, Hrašková, Zhřívalová, Tomečeková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 54.67 0.277 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 17:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Holešová, Ištvánová, Luptáková, Nováková Holešová, Ištvánová, Luptáková, Nováková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 52.72 0.254 6.00
2 232 Kuníková, Fujeríková, Čaklošová, Režná Kuníková, Fujeríková, Čaklošová, Režná AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 57.37 0.222 3.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Takácsová, Húsková, Kovačovicová, Forster Takácsová, Húsková, Kovačovicová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 49.06 0.199 11.00
2 198 Svrčková, Matejíčková, Majdáková, Cidoríková Svrčková, Matejíčková, Majdáková, Cidoríková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 50.94 0.236 9.00
3 136 Kamenská, Tomková, Kováčová, Lajčáková Kamenská, Tomková, Kováčová, Lajčáková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 51.01 0.188 8.00
4 223 Bučková, Kubaščíková, Nevařilová, Markovičová Bučková, Kubaščíková, Nevařilová, Markovičová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 51.87 0.264 7.00
5 156 Holešová, Ištvánová, Luptáková, Nováková Holešová, Ištvánová, Luptáková, Nováková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 52.72 0.254 6.00
6 205 Jencaková, Garčárová, Gyomraiová, Ošková Jencaková, Garčárová, Gyomraiová, Ošková TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 53.06 0.236 5.00
7 215 Lepotová, Hrašková, Zhřívalová, Tomečeková Lepotová, Hrašková, Zhřívalová, Tomečeková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 54.67 0.277 4.00
8 232 Kuníková, Fujeríková, Čaklošová, Režná Kuníková, Fujeríková, Čaklošová, Režná AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 57.37 0.222 3.00

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 17:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Pavlovič, Juránek, Talán, Danáč Pavlovič, Juránek, Talán, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:28.53 0.266 11.00
2 82 Lúža, Babulík, Pavelka, Danilov Lúža, Babulík, Pavelka, Danilov AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 3:28.93 0.235 9.00
3 64 Rigo, Mazúch, Mrva, Repčík Rigo, Mazúch, Mrva, Repčík ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 3:31.68 0.247 8.00
4 120 Timoranský, Pelikán, Drozda, Turčáni Timoranský, Pelikán, Drozda, Turčáni AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 3:31.94 0.214 7.00
5 101 Sedlák, Lazar, Nihila, Staš Sedlák, Lazar, Nihila, Staš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 3:52.29 0.258 4.00
6 40 Sloboda, Palka, Straška, Blaha Sloboda, Palka, Straška, Blaha ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 3:54.17 0.265 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 17:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Schneidgen, Beer, Valachovič, Šiko Schneidgen, Beer, Valachovič, Šiko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:43.82 0.211 6.00
2 80 Igaz, Tolkunov, Kováč, Cidorík Igaz, Tolkunov, Kováč, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 3:50.53 0.247 5.00
3 Varga, Kompas, Borovka, Šimune Varga, Kompas, Borovka, Šimune ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:53.05 0.236 3.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Pavlovič, Juránek, Talán, Danáč Pavlovič, Juránek, Talán, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:28.53 0.266 11.00
2 82 Lúža, Babulík, Pavelka, Danilov Lúža, Babulík, Pavelka, Danilov AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 3:28.93 0.235 9.00
3 64 Rigo, Mazúch, Mrva, Repčík Rigo, Mazúch, Mrva, Repčík ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 3:31.68 0.247 8.00
4 120 Timoranský, Pelikán, Drozda, Turčáni Timoranský, Pelikán, Drozda, Turčáni AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 3:31.94 0.214 7.00
5 12 Schneidgen, Beer, Valachovič, Šiko Schneidgen, Beer, Valachovič, Šiko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:43.82 0.211 6.00
6 80 Igaz, Tolkunov, Kováč, Cidorík Igaz, Tolkunov, Kováč, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 3:50.53 0.247 5.00
7 101 Sedlák, Lazar, Nihila, Staš Sedlák, Lazar, Nihila, Staš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 3:52.29 0.258 4.00
8 Varga, Kompas, Borovka, Šimune Varga, Kompas, Borovka, Šimune ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:53.05 0.236 3.00
9 40 Sloboda, Palka, Straška, Blaha Sloboda, Palka, Straška, Blaha ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 3:54.17 0.265 2.00

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 2.9.2018 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Kuštárová, Malatincová, Tomková, Tomková Kuštárová, Malatincová, Tomková, Tomková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 4:08.02 0.221 11.00
2 155 Haršányová, Ištvánová, Nováková, Lehocká Haršányová, Ištvánová, Nováková, Lehocká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:08.94 0.230 9.00
3 234 Markovičová, Kubaščíková, Klímová, Šamudovská Markovičová, Kubaščíková, Klímová, Šamudovská AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:11.35 0.245 8.00
4 200 Takáčová, Naňová, Matejíčková, Nikolenko Takáčová, Naňová, Matejíčková, Nikolenko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:12.02 0.199 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 2.9.2018 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 161 Lackovičová, Luptáková, Čechová, Húsková Lackovičová, Luptáková, Čechová, Húsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:23.78 0.266 6.00
2 137 Kováčová, Beláková, Kamenská, Vlčáková Kováčová, Beláková, Kamenská, Vlčáková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 4:27.03 0.214 5.00
3 223 Bučková, Nevařilová, Režná, Kuníková Bučková, Nevařilová, Režná, Kuníková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 4:36.60 0.241 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Kuštárová, Malatincová, Tomková, Tomková Kuštárová, Malatincová, Tomková, Tomková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 4:08.02 0.221 11.00
2 155 Haršányová, Ištvánová, Nováková, Lehocká Haršányová, Ištvánová, Nováková, Lehocká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:08.94 0.230 9.00
3 234 Markovičová, Kubaščíková, Klímová, Šamudovská Markovičová, Kubaščíková, Klímová, Šamudovská AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:11.35 0.245 8.00
4 200 Takáčová, Naňová, Matejíčková, Nikolenko Takáčová, Naňová, Matejíčková, Nikolenko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:12.02 0.199 7.00
5 161 Lackovičová, Luptáková, Čechová, Húsková Lackovičová, Luptáková, Čechová, Húsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:23.78 0.266 6.00
6 137 Kováčová, Beláková, Kamenská, Vlčáková Kováčová, Beláková, Kamenská, Vlčáková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 4:27.03 0.214 5.00
7 223 Bučková, Nevařilová, Režná, Kuníková Bučková, Nevařilová, Režná, Kuníková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 4:36.60 0.241 4.00

Skok do výšky - Muži

(ne, 2.9.2018 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 160170175180185190195200203206209212215218221224 Body
1 1 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
890823 7 212 -----o-o-ooxoxxx 11.00
2 24 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
891114 8 212 -------xo-xooxxoxxx 9.00
3 20 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
961214 6 203 ----ooxoxoxxoxxx 8.00
4 88 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 3 185 -ooooxxx 7.00
5 86 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
960407 5 185 ---oxxoxxx 6.00
6 33 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980518 4 180 --oxoxxx 5.00
7 67 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 2 170 oo 4.00
8 44 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 1 170 oxxoxxx 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ne, 2.9.2018 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 140150155160165170175 Body
1 130 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
920725 9 170 ---oooxxx 11.00
2 207 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
020904 7 165 -ooxoxxox 9.00
3= 162 Ledecká DanielaLedecká Daniela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
961104 3 160 -oooxxx 7.50
3= 212 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 8 160 ooooxxx 7.50
5 211 Hrašková EmaHrašková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
981020 6 160 -oxxooxxx 6.00
6 173 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
990302 10 160 --oxxoxxx 5.00
7 132 Flosníková VeronikaFlosníková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
971217 1 160 oxoxoxxoxxx 4.00
8 188 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
980505 5 155 --xxoxxx 3.00
9 194 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020429 4 150 ooxxx 2.00
10 228 Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
990920 2 140 xxo 1.00
Celkom 10 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 2.9.2018 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 260300320340360380400420430440450460470480490500510520 Body
1 57 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890930 6 480 ------o---o-xooxxx 11.00
2 32 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010109 4 400 ---oooxxoxxx 9.00
3 50 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000211 1 380 --o-xoxxoxxx 8.00
4 86 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
960407 2 320 -oxoxxx 7.00
21 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
910516 7 DNS
27 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 3 DNS
11 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 5 NM ----xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ne, 2.9.2018 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 200220240260280300320330340350360 Body
1 218 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990317 8 340 ------oooxxx 11.00
2 222 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
021003 7 330 ---ooooxoxxx 9.00
3 208 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
991116 6 320 ---xooxooxxx 8.00
4 235 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
981123 4 300 ---ooxxoxxx 7.00
5 221 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990604 5 280 ---ooxxx 6.00
6= 228 Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
990920 3 260 --ooxxx 4.50
6= 132 Flosníková VeronikaFlosníková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
971217 1 260 --ooxxx 4.50
8 150 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 2 240 -oxoxxx 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ne, 2.9.2018 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 43 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
950709 11 703 +0.7 m/s 6,95  +0.67,03  +0.7-7,03-
2 14 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 9 689 +0.1 m/s 659  +0.16,89  +0.66,83  +1.36596,83  +0.3
3 33 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980518 10 685 +2.6 m/s 6.68 +0.2 m/s 6,54  +0.56,68  +0.2x6,686,85  +2.6
4 115 Koch MartinKoch Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
930923 2 666 +1.6 m/s 6,25  +0.56,48  +0.66,66  +1.66,66x
5 79 Hriň AdamHriň Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020311 6 661 +0.3 m/s 6,44  +0.36,52  +0.96,61  +0.36,616,53  +1.0
6 94 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 7 631 +0.7 m/s 5,95  +0.26,27  +0.36,31  +0.76,316,12  +0.8
7 16 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 8 598 +0.2 m/s 5,98  +0.64,46  +1.2591  +0.25915,85  +0.1
8 72 Bellus ŠtefanBellus Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020312 1 585 +0.5 m/s 5,11  +0.35,53  +0.55,85  +0.55,855,41  +0.4
9 116 Letovanec JánLetovanec Ján
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980927 3 569 +0.5 m/s 5,49  +0.65,55  +0.95,69  +0.55,695,49  +0.2
10 47 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 5 567 +0.0 m/s 5,48  +1.15,50  +0.25,67  +0.05,675,59  +0.0
11 44 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 4 563 +1.5 m/s 5,57  +0.25,63  +1.55,27  +0.25,635,34  +0.9
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 2.9.2018 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 242 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
881108 8 612 +0.3 m/s 6,05  +0.96,10  +0.56,12  +0.36,126,03  +0.3
2 148 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 9 606 +0.6 m/s 6,06  +0.6xx6,064,09  +0.7
3 147 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 7 577 +0.3 m/s 5,63  +0.2xx5,635,77  +0.3
4 181 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000404 4 540 +0.0 m/s 5,37  +1.05,40  +0.0-5,40-
5 210 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950828 6 538 +0.0 m/s 4,88  +1.35,32  +0.65,38  +0.05,385,23  +0.1
6 227 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970211 5 520 +0.6 m/s x4,99  +0.95,08  +1.25,085,20  +0.6
7 155 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000218 2 500 +0.9 m/s 4,84  +0.45,00  +0.94,96  +1.45,004,98  +0.9
8 163 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 3 495 +0.2 m/s 4,74  +0.14,95  +0.24,93  +1.54,95x
9 211 Hrašková EmaHrašková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
981020 1 434 +0.1 m/s 4,34  +0.14,32  +0.94,20  +0.34,344,29  +0.2
Celkom 9 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 2.9.2018 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 43 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
950709 8 15.18 +0.2 m/s 15,18  +0.2--15,18-
2 14 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 7 14.74 +1.0 m/s 14,42  +1.714,64  +0.914,74  +1.014,7414,71  +1.1
3 115 Koch MartinKoch Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
930923 1 14.30 +1.6 m/s 14,06  +0.8x14,30  +1.614,30x
4 79 Hriň AdamHriň Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020311 5 13.83 +0.5 m/s 13,45  +1.013,81  +0.913,83  +0.513,83x
5 16 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 6 13.57 +1.0 m/s 12,96  +0.213,35  +1.713,57  +1.013,57x
6 116 Letovanec JánLetovanec Ján
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980927 4 12.57 +0.4 m/s 12,57  +0.411,83  +0.512,27  +0.312,57x
7 67 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 2 11.72 +1.2 m/s 11,72  +1.2--11,72-
8 47 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 3 11.70 +0.2 m/s 11,70  +0.2xx11,70x
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 2.9.2018 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 147 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 10 13.02 -0.6 m/s x13,02  -0.6-13,02-
2 148 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 8 12.60 +2.1 m/s 12.42 +1.0 m/s 12,42  +1.012,30  -2.1x12,4212,60  +2.1
3 227 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970211 9 12.47 +0.4 m/s 12,13  +0.111,98  -1.912,01  +0.512,1312,47  +0.4
4 155 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000218 6 11.48 +0.3 m/s 11,07  +1.7x11,36  +0.311,3611,48  +0.3
5 230 Klímová BarboraKlímová Barbora
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970627 7 11.35 +0.0 m/s x11,35  +0.011,08  +0.911,35x
6 163 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 4 10.94 +0.1 m/s 10,83  +0.610,94  +0.110,91  -0.610,9410,71  +0.9
7 181 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000404 5 10.86 -1.5 m/s 10,76  +1.410,86  -1.5-10,86-
8 207 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
020904 3 10.53 +0.1 m/s x10,53  +0.110,40  -0.210,5310,46  -1.6
216 Maláková DarleneMaláková Darlene
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
010509 2 DNS ---0-
175 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020718 1 NM xxx0.0-
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 2.9.2018 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 229 Kárniková JanaKárniková Jana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
810214 1 14.48 14.1914,4814,1714.19x 11.00
2 144 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980129 11 13.37 13,35x13,3713,37x 9.00
3 214 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
900524 12 13.31 12,9013,1113,3113,3113,06 8.00
4 135 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
830321 9 12.00 11,21x11,6811,6812,00 7.00
5 225 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 8 11.55 10,4111,0211,5511,55x 6.00
6 186 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 10 11.35 10,8210,52x10,8211,35 5.00
7 159 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890904 6 10.87 10,4110,87x10,8710,38 4.00
8 220 Weigertová MonikaWeigertová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
920320 5 10.30 10,3010,2409.9810,3010,09 3.00
9 202 Feďová AndreaFeďová Andrea
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
980211 4 09.98 09.93xx09.9309.98 2.00
10 166 Maňovská JanaMaňovská Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000909 7 09.54 09.5409.01x09.54x 1.00
11 177 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000516 3 09.44 09.4109.44x09.44x
12 188 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
980505 2 08.56 07.7708.3007.5108.3008.56
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 2.9.2018 - 15:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 58 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
880123 7 15.84 14,5614,8515,3615,3615,84 11.00
2 6 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 5 15.31 15,3115,1415,1915,31x 9.00
3 48 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 6 14.41 14,41x14,3714,4114,33 8.00
4 113 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 3 14.17 12,7913,9813,7213,9814,17 7.00
5 109 Daňo ViktorDaňo Viktor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
960722 4 11.99 11,99xx11,9911,03 6.00
6 33 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980518 1 11.67 -10,5011,3311,3311,67 5.00
7 85 Pokorný MartinPokorný Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
880922 2 10.88 10,5410,6410,6810,6810,88 4.00
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(ne, 2.9.2018 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 214 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
900524 11 44.17 42,1336,6144,1744,17x 11.00
2 229 Kárniková JanaKárniková Jana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
810214 1 42.72 41,7040,4742,7242,7242,13 9.00
3 159 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890904 10 41.52 41,52x40,8141,52x 8.00
4 144 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980129 9 38.14 36,62x38,1438,14x 7.00
5 240 Štefancová AndreaŠtefancová Andrea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
960327 5 35.91 33,4035,91x35,9133,48 6.00
6 141 Lomnická NikolaLomnická Nikola
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
880816 2 35.88 xx32,5532,5535,88 5.00
7 202 Feďová AndreaFeďová Andrea
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
980211 7 33.61 29,9733,61x33,6133,22 4.00
8 217 Smreková KarolínaSmreková Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980117 8 33.05 32,4233,05x33,0532,22 3.00
9 186 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 6 32.30 x32,30x32,3031,38 2.00
10 152 Dirnbachová LuciaDirnbachová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001013 4 28.61 25,2126,90x26,9028,61 1.00
11 178 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 3 26.49 24,8226,4925,4726,4926,32
Celkom 11 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(ne, 2.9.2018 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 113 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 8 53.25 48,2053,2552,4053,25x 11.00
2 48 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 7 45.77 41,4145,23x45,2345,77 9.00
3 6 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 5 44.57 44,57xx44,5744,04 8.00
4 58 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
880123 6 43.13 43,13x41,4343,13x 7.00
5 109 Daňo ViktorDaňo Viktor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
960722 4 37.11 32,0536,7036,7036,7037,11 6.00
6 222 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
990909 1 29.85 28,5129,85x29,85x 5.00
7 100 Rusnák MichalRusnák Michal
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
961029 2 27.80 24,6026,9827,8027,80x 4.00
8 96 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 3 27.61 27,6125,6327,3427,6125,71 3.00
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(ne, 2.9.2018 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 141 Lomnická NikolaLomnická Nikola
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
880816 9 60.16 x58,6560,1660,1656,99 11.00
2 135 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
830321 10 58.37 58,04xx58,0458,37 9.00
3 225 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 8 47.43 43,1242,6945,3945,3947,43 8.00
4 159 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890904 6 40.21 40,2138,16x40,2139,67 7.00
5 186 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 7 39.94 39,45x38,9839,4539,94 6.00
6 226 Čaklošová SoňaČaklošová Soňa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
950618 5 39.24 35,4637,7938,4338,4339,24 5.00
7 213 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980708 4 31.47 30,1832,13x32,1330,46 4.00
8 154 Gálová VeronikaGálová Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000106 3 31.13 31,18x31,4731,4729,93 3.00
9 217 Smreková KarolínaSmreková Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980117 1 26.32 x26,32-26,32- 2.00
180 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010801 2 DNS 0.0
Celkom 10 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(ne, 2.9.2018 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 Lomnický MarcelLomnický Marcel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
870706 8 74.26 74.26x72.5574.2673.16 11.00
2 3 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000602 7 52.24 x47.0152.2452.24- 9.00
3 222 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
990909 6 47.95 47.3847.5747.9547.9547.83 8.00
4 48 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 5 43.92 36.9241.4442.1342.1343.92 7.00
5 96 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 4 40.52 x39.42x39.4240.52 6.00
6 100 Rusnák MichalRusnák Michal
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
961029 3 35.13 x34.8735.1335.1334.52 5.00
7 109 Daňo ViktorDaňo Viktor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
960722 2 29.76 28.7829.76x29.7628.29 4.00
8 50 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000211 1 10.65 --10.6510.65- 3.00
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(ne, 2.9.2018 - 15:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 242 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
881108 11 41.45 41,45x-41,45- 11.00
2 177 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000516 10 39.84 34,9938,4839,8439,84x 9.00
3 182 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
961107 9 38.56 34,5238,5637,5438,56x 8.00
4 131 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980326 8 36.88 xxx0.036,88 7.00
5 218 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990317 7 34.31 29,1830,9834,3134,3127,89 6.00
6 132 Flosníková VeronikaFlosníková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
971217 4 29.05 28,36x28,6228,6229,05 5.00
7 209 Škovranová RadkaŠkovranová Radka
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
990423 6 28.97 28,9728,0726,6228,9728,79 4.00
8 212 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 5 27.57 25,7227,5725,6927,5725,27 3.00
9 240 Štefancová AndreaŠtefancová Andrea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
960327 2 27.52 25,5125,2527,3027,3027,52 2.00
10 150 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 3 22.57 x20,1119,7020,1122,57 1.00
11 156 Holešová NatáliaHolešová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020218 1 17.32 x14,6817,3217,32x
Celkom 11 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(ne, 2.9.2018 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 39 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
960702 9 65.95 x61,7063,0563,0565,95 11.00
2 44 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 8 63.62 59,0757,5859,3159,3163,62 9.00
3 36 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000407 7 63.28 62,53x63,2863,28x 8.00
4 113 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 5 51.62 51,6250,6049,4251,6250,23 7.00
5 78 Honner RichardHonner Richard
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
700320 6 51.13 51,1351,1249,5751,1350,06 6.00
6 91 Žlnay MartinŽlnay Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
970126 3 47.36 x42,6445,8245,8247,36 5.00
7 50 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000211 4 44.06 44,06--44,0640,23 4.00
8 93 Fabián MartinFabián Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000430 2 33.51 33,51x-33,51- 3.00
2 Bočkay JozefBočkay Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
790718 1 DNS 0.0
Celkom 9 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 2.9.2018 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 42 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 960324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 20:15.16 11.00
2 25 Černý DominikČerný Dominik 971101 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 20:38.29 9.00
3 99 Rízek MilanRízek Milan 780105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21:07.42 8.00
4 124 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 010419 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 21:17.23 7.00
5 8 Morvay MichalMorvay Michal 960819 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 21:28.12 6.00
6 56 Kováč DanielKováč Daniel 010701 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21:28.67 5.00
7 52 Hamzič AlanHamzič Alan 000621 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24:32.97 4.00
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 2.9.2018 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 129 Czaková MáriaCzaková Mária 881002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 21:58.66 11.00
2 134 Hornáková MonikaHornáková Monika 950706 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24:39.94 9.00
3 224 Burzalová HanaBurzalová Hana 001103 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25:46.08 8.00
4 244 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 990615 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26:04.28 7.00
5 171 Vargová SvetlanaVargová Svetlana 001005 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 36:36.13 6.00
Celkom 5 pretekárov