<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (1. 9. 2018)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 10:40) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.53 11.00
2 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.60 8.00
3 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 07.64 7.00
4 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.76 6.00
5 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 07.77 5.00
MS Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.87
7 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.96 3.00
8 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.97 1.50
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 10:40) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.58 9.00
MS Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.68
3 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.84 4.00
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.98
5 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.15
6 22 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 08.20
7 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.20
8 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.57
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 10:40) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.25
2 23 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.41
3 29 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.82
4 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.89
5 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.11
6 24 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.32
Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 1.9.2018 - 10:40) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.97 1.50
2 Mácsadi FerencMácsadi Ferenc 030712 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.98
3 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.02
4 Kožík AdamKožík Adam 041029 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.48
5 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.56
6 Szorád MichalSzorád Michal 060909 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.33
7 Šurin JakubŠurin Jakub 040101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.43
Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.53 11.00
2 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.58 9.00
3 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.60 8.00
4 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 07.64 7.00
5 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.68
6 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.76 6.00
7 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 07.77 5.00
8 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.84 4.00
9 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.87
10 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.96 3.00
11 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.97 1.50
11 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.97 1.50
13 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.98
13 Mácsadi FerencMácsadi Ferenc 030712 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.98
15 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.02
16 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.15
17 22 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 08.20
17 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.20
19 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.25
20 23 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.41
21 Kožík AdamKožík Adam 041029 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.48
22 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.56
23 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.57
24 29 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.82
25 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.89
26 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.11
27 24 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.32
28 Szorád MichalSzorád Michal 060909 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.33
29 Šurin JakubŠurin Jakub 040101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.43
Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 DNS
Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 10:50) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.30 11.00
2 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.32 9.00
3 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.37 8.00
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.47 7.00
5 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.49 6.00
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.57 5.00
MS Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.61
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 10:50) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.65 3.50
2 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.65 3.50
3 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.69 2.00
MS Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.70
5 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.91
6 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.96
7 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.13
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 10:50) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.81 1.00
2 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.93
MS Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.97
4 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 08.99
5 Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.08
6 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.08
7 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.25
8 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.36
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 1.9.2018 - 10:50) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.06
2 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 041006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.24
3 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.32
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.42
5 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 040808 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.51
6 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.57
7 145 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.73
8 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.79
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 1.9.2018 - 10:50) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.51
2 44 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.86
3 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.95
4 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.08
5 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.23
6 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10.27
7 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.39
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 1.9.2018 - 10:50) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.10
MS Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.30
3 Jakubíková LeaJakubíková Lea 050512 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.32
4 Biharyová AnetaBiharyová Aneta 031224 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 09.81
5 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.96
6 30 Bednáriková BarboraBednáriková Barbora 050402 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.97
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.30 11.00
2 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.32 9.00
3 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.37 8.00
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.47 7.00
5 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.49 6.00
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.57 5.00
7 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.61
8 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.65 3.50
8 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.65 3.50
10 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.69 2.00
11 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.70
12 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.81 1.00
13 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.91
14 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.93
15 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.96
16 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.97
17 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 08.99
18 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.06
19 Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.08
19 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.08
21 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.10
22 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.13
23 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 041006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.24
24 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.25
25 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.30
26 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.32
26 Jakubíková LeaJakubíková Lea 050512 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.32
28 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.36
29 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.42
30 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 040808 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.51
30 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.51
32 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.57
33 145 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.73
34 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.79
35 Biharyová AnetaBiharyová Aneta 031224 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 09.81
36 44 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.86
37 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.95
38 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.96
39 30 Bednáriková BarboraBednáriková Barbora 050402 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.97
40 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.08
41 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.23
42 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10.27
43 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.39
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 11:00) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.82 11.00
2 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.11 8.00
3 66 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.41 6.00
4 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.79 5.00
5 Kubica MichalKubica Michal 070514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.83 4.00
6 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.87 2.00
7 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 090326 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 09.90 1.00
8 Forro NikolasForro Nikolas 070814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.02
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 11:00) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.33
2 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.64
3 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.67
4 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.73
5 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.81
6 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.00
7 Jurčák JakubJurčák Jakub 120625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.20
8 Brežný MichalBrežný Michal 120702 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 12.30
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 11:00) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.97 9.00
2 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.27 7.00
3 69 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.86 3.00
4 Svorad OliverSvorad Oliver 080426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.10
5 Procházka TimotejProcházka Timotej 080223 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 10.79
6 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 10.96
7 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 11.42
8 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 110108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.17
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.82 11.00
2 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.97 9.00
3 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.11 8.00
4 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.27 7.00
5 66 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.41 6.00
6 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.79 5.00
7 Kubica MichalKubica Michal 070514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.83 4.00
8 69 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.86 3.00
9 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.87 2.00
10 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 090326 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 09.90 1.00
11 Forro NikolasForro Nikolas 070814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.02
12 Svorad OliverSvorad Oliver 080426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.10
13 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.33
14 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.64
15 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.67
16 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.73
17 Procházka TimotejProcházka Timotej 080223 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 10.79
18 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.81
19 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 10.96
20 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.00
21 Jurčák JakubJurčák Jakub 120625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.20
22 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 11.42
23 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 110108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.17
24 Brežný MichalBrežný Michal 120702 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 12.30

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 11:10) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 09.19 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.21 9.00
3 Martišová DianaMartišová Diana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.23 8.00
4 76 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.31 7.00
5 77 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.33 6.00
6 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.37 5.00
7 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 09.70 4.00
MS 132 Holická LauraHolická Laura 080301 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.72
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 11:10) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.88 3.00
2 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.94 2.00
3 Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 070205 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 09.99 1.00
4 134 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.04
5 86 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.07
6 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 10.49
7 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 070703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.53
8 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.90
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 11:10) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.20
2 Koštalová TimeaKoštalová Timea 090502 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 10.60
3 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.14
4 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 100223 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 11.36
5 Dubovská SáraDubovská Sára 100715 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 11.37
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 1.9.2018 - 11:10) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.49
2 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.50
3 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 110228 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.80
4 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 110224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.52
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 09.19 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.21 9.00
3 Martišová DianaMartišová Diana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.23 8.00
4 76 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.31 7.00
5 77 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.33 6.00
6 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.37 5.00
7 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 09.70 4.00
8 132 Holická LauraHolická Laura 080301 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.72
9 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.88 3.00
10 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.94 2.00
11 Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 070205 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 09.99 1.00
12 134 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.04
13 86 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.07
14 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.20
15 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 10.49
15 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.49
17 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.50
18 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 070703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.53
19 Koštalová TimeaKoštalová Timea 090502 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 10.60
20 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.90
21 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.14
22 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 100223 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 11.36
23 Dubovská SáraDubovská Sára 100715 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 11.37
24 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 110228 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.80
25 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 110224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.52

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 13:40) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.38 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 17.74 9.00
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 17.77 8.00
4 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 17.99 6.00
5 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 18.27 4.00
Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 13:40) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.16
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.19 5.00
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.45 3.00
4 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 18.80 2.00
5 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.99
6 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 19.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 13:40) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 18.89 1.00
2 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.22
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 19.25
4 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.84
5 28 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.98
6 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 1.9.2018 - 13:40) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.06
2 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.59
3 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.78
4 47 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 21.94
5 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.58
6 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 22.68
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 1.9.2018 - 13:40) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 18.27
2 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.01
3 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 19.86
4 Šurin JakubŠurin Jakub 040101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.13
5 Libich ŠimonLibich Šimon 060328 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.31
Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 1.9.2018 - 13:40) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 17.85 7.00
2 23 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.50
3 21 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.95
4 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.41
5 Kožík AdamKožík Adam 041029 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.81
6 46 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 21.24
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.38 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 17.74 9.00
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 17.77 8.00
4 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 17.85 7.00
5 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 17.99 6.00
6 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.16
7 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.19 5.00
8 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 18.27 4.00
8 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 18.27
10 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.45 3.00
11 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 18.80 2.00
12 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 18.89 1.00
13 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.99
14 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.01
15 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 19.06
16 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.22
17 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 19.25
18 23 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.50
19 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.84
20 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 19.86
21 21 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.95
22 28 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.98
23 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.00
24 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.06
25 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.41
26 Kožík AdamKožík Adam 041029 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.81
27 46 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 21.24
28 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.59
29 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.78
30 47 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 21.94
31 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.58
32 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 22.68
33 Šurin JakubŠurin Jakub 040101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.13
34 Libich ŠimonLibich Šimon 060328 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.31
Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 DNF
Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 13:55) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.74 11.00
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 19.96 9.00
3 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.08 8.00
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 20.70 6.00
MS Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 20.97
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 13:55) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.33 7.00
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.88 5.00
3 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.04 4.00
4 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.34 3.00
MS Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.36
6 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.53
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 13:55) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.40 2.00
2 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.65
3 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.18
4 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.21
5 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.29
6 12 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 1.9.2018 - 13:55) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.73
2 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.31
3 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.43
4 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.20
5 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 23.28
6 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.58
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 1.9.2018 - 13:55) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.91
MS Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.23
3 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.43
4 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.00
5 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.92
6 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 1.9.2018 - 13:55) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.75
2 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.47
3 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.83
4 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.08
5 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 25.60
6 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.42
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 1.9.2018 - 13:55) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 20.87
2 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 21.41 1.00
3 37 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.01
4 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja 040912 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.71
Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.74 11.00
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 19.96 9.00
3 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.08 8.00
4 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.33 7.00
5 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 20.70 6.00
6 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 20.87
7 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.88 5.00
8 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 20.97
9 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.04 4.00
10 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.34 3.00
11 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.36
12 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.40 2.00
13 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 21.41 1.00
14 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.53
15 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.65
16 34 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.73
17 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.18
18 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.21
19 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.29
20 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.31
21 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.43
22 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.91
23 37 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.01
24 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.20
25 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.23
26 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 23.28
27 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.43
28 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.58
29 39 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.75
30 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.00
31 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.47
32 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja 040912 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.71
33 12 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.75
34 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.83
35 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.92
36 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.08
37 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.47
38 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 25.60
39 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.42
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 DNS
Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 14:10) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.90 11.00
2 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.61 9.00
3 65 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.00 8.00
4 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.05 5.00
5 64 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.43 4.00
6 Forro NikolasForro Nikolas 070814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.83 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 14:10) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.89 6.00
2 74 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.99 1.00
3 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.34
4 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 26.09
5 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.29
6 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.43
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 14:10) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 23.82 7.00
2 53 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.65 3.00
3 Svorad OliverSvorad Oliver 080426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.51
4 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.14
Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 110108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 1.9.2018 - 14:10) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.88 8.00
2 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 23.92 2.00
3 Novotný DominikNovotný Dominik 080721 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 25.78
4 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 28.38
Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 1.9.2018 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.20 6.00
2 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 23.81 5.00
3 Szórad NormenSzórad Normen 080919 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.05
4 Barta MatúšBarta Matúš 070822 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 25.59
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.90 11.00
2 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.61 9.00
3 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.88 8.00
4 65 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.00 8.00
5 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.20 6.00
6 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 23.81 5.00
7 69 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 23.82 7.00
8 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.89 6.00
9 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 23.92 2.00
10 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.05 5.00
11 64 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.43 4.00
12 53 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.65 3.00
13 Forro NikolasForro Nikolas 070814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.83 2.00
14 74 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.99 1.00
15 Szórad NormenSzórad Normen 080919 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.05
16 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.34
17 Svorad OliverSvorad Oliver 080426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.51
18 Barta MatúšBarta Matúš 070822 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 25.59
19 Novotný DominikNovotný Dominik 080721 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 25.78
20 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 26.09
21 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.14
22 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.29
23 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.43
24 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 28.38
Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 110108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 14:25) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.25 11.00
2 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.33 9.00
3 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.47 8.00
4 Martišová DianaMartišová Diana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.94 6.00
5 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.45 4.00
6 Brežná DanielaBrežná Daniela 080801 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 24.20 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 14:25) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.83 7.00
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.83 1.00
3 2 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.85
4 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 25.62
Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 070205 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 DNS
Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 070111 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 14:25) official Vietor: +2.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.44 2.00
2 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 25.10
3 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.11
4 133 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 090419 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 26.82
5 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.36
6 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.39
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 1.9.2018 - 14:25) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 23.33 5.00
2 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.23
3 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 090126 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 27.06
4 135 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 30.66
5 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 110228 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 33.05
6 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 110224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 36.08
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.25 11.00
2 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.33 9.00
3 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.47 8.00
4 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.83 7.00
5 Martišová DianaMartišová Diana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.94 6.00
6 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 23.33 5.00
7 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.45 4.00
8 Brežná DanielaBrežná Daniela 080801 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 24.20 3.00
9 131 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.44 2.00
10 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.83 1.00
11 2 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.85
12 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 25.10
13 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.11
14 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.23
15 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 25.62
16 133 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 090419 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 26.82
17 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 090126 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 27.06
18 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.36
19 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.39
20 135 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 30.66
21 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 110228 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 33.05
22 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 110224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 36.08
Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 070205 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 DNS
Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 070111 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 37.14 11.00
2 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 37.42 9.00
3 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 37.65 8.00
4 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 38.32 7.00
5 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 38.89 6.00
6 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 39.02 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 40.69 4.00
2 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 41.55 2.00
3 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 42.24 1.00
4 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 42.82
5 21 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 43.56
6 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 46.45
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 49.08
Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 45.16
Komora AndrejKomora Andrej 040205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 55.66
17 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.12 3.00
Mácsadi FerencMácsadi Ferenc 030712 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 43.98
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 37.14 11.00
2 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 37.42 9.00
3 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 37.65 8.00
4 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 38.32 7.00
5 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 38.89 6.00
6 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 39.02 5.00
7 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 40.69 4.00
8 17 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.12 3.00
9 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 41.55 2.00
10 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 42.24 1.00
11 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 42.82
12 21 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 43.56
13 Mácsadi FerencMácsadi Ferenc 030712 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 43.98
14 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 45.16
15 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 46.45
16 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 49.08
17 Komora AndrejKomora Andrej 040205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 55.66

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 43.55 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 44.11 9.00
MS Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 44.55
4 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 45.18 8.00
5 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 46.38 6.00
6 Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 49.91 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 47.86 5.00
2 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 49.12 4.00
3 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 49.47 3.00
4 41 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 49.94 1.00
5 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 51.05
6 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 51.29
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 46.25 7.00
2 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 50.75
3 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 50.86
4 Hlavatá ZdenkaHlavatá Zdenka 040806 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 1:01.52
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 43.55 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 44.11 9.00
3 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 44.55
4 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 45.18 8.00
5 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 46.25 7.00
6 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 46.38 6.00
7 35 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 47.86 5.00
8 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 49.12 4.00
9 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 49.47 3.00
10 Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 49.91 2.00
11 41 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 49.94 1.00
12 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 50.75
13 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 50.86
14 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 51.05
15 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 51.29
16 Hlavatá ZdenkaHlavatá Zdenka 040806 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 1:01.52

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.9.2018 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 64 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:55.83 11.00
2 65 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:59.37 9.00
3 69 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 10 2:00.34 8.00
4 72 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 13 2:01.39 7.00
5 70 Buday PeterBuday Peter 070905 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 2:02.55 6.00
6 66 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:03.45 5.00
7 68 Petríček ŠimonPetríček Šimon 071006 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 9 2:03.97 4.00
8 67 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:05.84 3.00
9 53 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:09.83 2.00
10 54 Sipina MatúšSipina Matúš 080212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:09.85 1.00
11 71 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12 2:12.17
12 74 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 2:18.07
13 63 Vernarec ŠimonVernarec Šimon 070512 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:18.08
14 73 Buday KristiánBuday Kristián 100325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 2:20.46
15 55 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:57.96
Celkom 15 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 1:59.34 11.00
2 78 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:59.71 9.00
3 76 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:01.63 8.00
4 79 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:04.16 7.00
5 77 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:05.80 6.00
6 82 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 2:12.59 4.00
7 80 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:14.44 3.00
8 83 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:20.64 1.00
9 81 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:24.81
10 85 Bučková TamaraBučková Tamara 070329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:30.43
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 136 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 2:06.51 5.00
MS 132 Holická LauraHolická Laura 080301 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:08.88
3 131 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:18.97 2.00
4 135 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:25.81
5 86 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 2:32.04
6 130 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:33.02
7 133 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 090419 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:33.65
8 134 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:35.65
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 1:59.34 11.00
2 78 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:59.71 9.00
3 76 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:01.63 8.00
4 79 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:04.16 7.00
5 77 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:05.80 6.00
6 136 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 2:06.51 5.00
7 132 Holická LauraHolická Laura 080301 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:08.88
8 82 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 2:12.59 4.00
9 80 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:14.44 3.00
10 131 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:18.97 2.00
11 83 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:20.64 1.00
12 81 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:24.81
13 135 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:25.81
14 85 Bučková TamaraBučková Tamara 070329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:30.43
15 86 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 2:32.04
16 130 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:33.02
17 133 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 090419 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:33.65
18 134 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:35.65

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.9.2018 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:16.69 11.00
2 20 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:19.54 9.00
3 23 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:21.19 8.00
4 21 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:21.22 7.00
5 18 Mihalička AlexMihalička Alex 040830 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:24.14 6.00
6 28 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:24.82 5.00
7 19 Štefek Tomᚊtefek Tomáš 040102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:25.30 4.00
8 24 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 2:37.76 3.00
9 29 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 12 2:40.02 2.00
10 26 Horváth ErikHorváth Erik 030620 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:40.16 1.00
22 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 DNS
27 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros 031213 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 DNS
Celkom 12 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 1.9.2018 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:34.23 11.00
2 34 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:35.22 9.00
3 35 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:38.82 8.00
4 38 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:40.34 7.00
5 37 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:43.12 6.00
6 39 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:43.78 5.00
MS 40 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 060109 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:44.50
8 43 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 14 2:45.44 4.00
9 41 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 2:50.01 3.00
10 32 Plačková LindaPlačková Linda 060802 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 2:52.89 2.00
11 42 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 13 2:59.82 1.00
12 31 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 3:04.28
13 30 Bednáriková BarboraBednáriková Barbora 050402 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 3:15.53
14 44 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 3:21.26
36 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
Celkom 15 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 1.9.2018 - 13:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 157 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 8:15.69 11.00
2 158 Karabová VeronikaKarabová Veronika 050601 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 9:22.65 9.00
3 145 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 9:28.57 8.00
4 144 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10:23.63 7.00
159 Laktišová EliškaLaktišová Eliška 040417 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.9.2018 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 138 Zubák AdamZubák Adam 041021 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 10:41.28 11.00
2 139 Černiansky PeterČerniansky Peter 030816 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11:20.09 9.00
3 141 Vesperín AndrejVesperín Andrej 040324 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 11:37.70 8.00
4 140 Sauer TimurSauer Timur 041002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11:41.06 7.00
5 143 Režnák TomášRežnák Tomáš 040927 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 12:02.03 6.00
6 137 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 13:00.05 5.00
7 142 Šima AndrejŠima Andrej 030602 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13:28.56 4.00
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.9.2018 - 10:20) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.48 11.00
2 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.03 9.00
3 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.10 8.00
4 66 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 13.23 7.00
Straňovský NicoStraňovský Nico 080520 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 10:30) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 071025 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.09 9.00
2 81 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 14.28 8.00
3 1 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 14.52 6.00
4 82 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 14.61 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 10:30) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 13.07 11.00
2 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 14.30 7.00
3 133 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 090419 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.34 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 13.07 11.00
2 Kulichová KristínaKulichová Kristína 071025 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.09 9.00
3 81 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 14.28 8.00
4 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 14.30 7.00
5 1 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 14.52 6.00
6 82 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 14.61 5.00
7 133 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 090419 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.34 4.00

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 14.62 11.00
MS Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 15.64
MS Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 15.70
4 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 16.18 8.00
5 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 16.92 7.00
6 Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.81 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 10:00) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 15.16 9.00
2 Kachlík FilipKachlík Filip 030310 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 18.91 5.00
3 137 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 19.18 4.00
4 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 20.41 3.00
5 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 20.95 2.00
6 Sabota KristiánSabota Kristián 031005 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 21.01 1.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 14.62 11.00
2 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 15.16 9.00
3 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 15.64
4 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 15.70
5 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 16.18 8.00
6 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 16.92 7.00
7 Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.81 6.00
8 Kachlík FilipKachlík Filip 030310 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 18.91 5.00
9 137 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 19.18 4.00
10 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 20.41 3.00
11 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 20.95 2.00
12 Sabota KristiánSabota Kristián 031005 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 21.01 1.00

100 m prekážok [76,2cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 10:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.18 11.00
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 16.29 9.00
3 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 16.30 8.00
4 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 16.84 7.00
5 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 17.27 5.00
6 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 17.45 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 10:10) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 17.05
2 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 19.46 3.00
3 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 21.12
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 10:10) official Vietor: -1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.70 2.00
Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 16.96 6.00
31 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 22.64
Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.98 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.18 11.00
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 16.29 9.00
3 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 16.30 8.00
4 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 16.84 7.00
5 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 16.96 6.00
6 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 17.05
7 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 17.27 5.00
8 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 17.45 4.00
9 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 19.46 3.00
10 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.70 2.00
11 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.98 1.00
12 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 21.12
13 31 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 22.64

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 42.16 11.00
2 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 42.58 9.00
MS Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 42.93
4 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 43.54 8.00
5 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 46.28 6.00
6 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 47.98 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 49.02
2 Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 49.62 4.00
3 Kachlík FilipKachlík Filip 030310 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 52.02 2.00
4 8 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 1:01.61
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 43.56
2 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 43.64 7.00
3 Sabota KristiánSabota Kristián 031005 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 50.68 3.00
4 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 57.48 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 42.16 11.00
2 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 42.58 9.00
3 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 42.93
4 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 43.54 8.00
5 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 43.56
6 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 43.64 7.00
7 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 46.28 6.00
8 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 47.98 5.00
9 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 49.02
10 Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 49.62 4.00
11 Sabota KristiánSabota Kristián 031005 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 50.68 3.00
12 Kachlík FilipKachlík Filip 030310 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 52.02 2.00
13 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 57.48 1.00
14 8 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 1:01.61

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 47.16 11.00
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 49.00 9.00
3 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 49.37 8.00
4 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 52.15 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 57.06 6.00
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:01.47 5.00
3 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:02.86 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 47.16 11.00
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 49.00 9.00
3 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 49.37 8.00
4 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 52.15 7.00
5 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 57.06 6.00
6 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:01.47 5.00
7 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:02.86 4.00

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.9.2018 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 46 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 5:23.13 11.00
2 49 Kravárik OliverKravárik Oliver 040628 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 5:39.93 9.00
3 48 Jobb JakubJobb Jakub 040312 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 5:50.10 8.00
4 45 Marťák ErikMarťák Erik 030318 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 6:52.68 7.00
5 47 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 6:54.94 6.00
Celkom 5 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 1.9.2018 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 5:42.32 11.00
2 51 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 5:59.40 9.00
3 52 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 7:54.29 8.00
Celkom 3 pretekári

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svoreň, Fiala, Müller, Čery Svoreň, Fiala, Müller, Čery AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 29.39 11.00
2 Fáber, Rojka, Prochác, Pasternák Fáber, Rojka, Prochác, Pasternák Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 29.43 9.00
3 Bartoníček, Mácsadi, Muránsky, Tóth Bartoníček, Mácsadi, Muránsky, Tóth Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 31.62 8.00
141 Vesperín, Jobb, Halabrín, Kachlík Vesperín, Jobb, Halabrín, Kachlík Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Andi, Dániel, Gonczol, Samuel Andi, Dániel, Gonczol, Samuel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 33.12 7.00
2 Hlaváč, Hulka, Truban, Režnák Hlaváč, Hulka, Truban, Režnák Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 35.24 6.00
3 Štefák, Seko, Kopček, Laca Štefák, Seko, Kopček, Laca AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 37.03 5.00
4 11 Škodáček, Marťák, Baláž, Sidor Škodáček, Marťák, Baláž, Sidor Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 37.54 4.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svoreň, Fiala, Müller, Čery Svoreň, Fiala, Müller, Čery AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 29.39 11.00
2 Fáber, Rojka, Prochác, Pasternák Fáber, Rojka, Prochác, Pasternák Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 29.43 9.00
3 Bartoníček, Mácsadi, Muránsky, Tóth Bartoníček, Mácsadi, Muránsky, Tóth Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 31.62 8.00
4 Andi, Dániel, Gonczol, Samuel Andi, Dániel, Gonczol, Samuel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 33.12 7.00
5 Hlaváč, Hulka, Truban, Režnák Hlaváč, Hulka, Truban, Režnák Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 35.24 6.00
6 Štefák, Seko, Kopček, Laca Štefák, Seko, Kopček, Laca AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 37.03 5.00
7 11 Škodáček, Marťák, Baláž, Sidor Škodáček, Marťák, Baláž, Sidor Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 37.54 4.00
141 Vesperín, Jobb, Halabrín, Kachlík Vesperín, Jobb, Halabrín, Kachlík Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 DNF

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cellerová, Brezanová, Švachová, Balajová Cellerová, Brezanová, Švachová, Balajová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 32.99 11.00
2 Kolocsicsová, Kusyová, Ursíny, Žibritová Kolocsicsová, Kusyová, Ursíny, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 33.44 9.00
3 Debnárová, Geseová, Janeková, Pomajbová Debnárová, Geseová, Janeková, Pomajbová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 33.44 8.00
4 39 Čuvalová, Koptáková, Vašková, Palanská Čuvalová, Koptáková, Vašková, Palanská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 33.68 7.00
5 Hulíková, Urminská, Hudeková, Ďurišová Hulíková, Urminská, Hudeková, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 34.16 6.00
6 Ištoková, Lukáčková, Plačková, Kubíčková Ištoková, Lukáčková, Plačková, Kubíčková Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 38.58
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fabiánová, Malovecká, Melíšková, Prohácková Fabiánová, Malovecká, Melíšková, Prohácková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 34.24 5.00
2 Srholcová, Dinková, Macháčková, Petrovičová Srholcová, Dinková, Macháčková, Petrovičová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 34.59 4.00
3 Michalčíková, Haydenová, Sedgwick, Pauleová Michalčíková, Haydenová, Sedgwick, Pauleová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 35.48 3.00
4 Leváková, Šranková, Švajdová, Tomanová Leváková, Šranková, Švajdová, Tomanová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 35.87 2.00
5 Chynoranská, Ďurišová, Gašpárková, Bartošovičová Chynoranská, Ďurišová, Gašpárková, Bartošovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 37.23 1.00
6 144 Slobodová, Repková, Karabová, Adamovičová Slobodová, Repková, Karabová, Adamovičová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 37.75
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cellerová, Brezanová, Švachová, Balajová Cellerová, Brezanová, Švachová, Balajová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 32.99 11.00
2 Kolocsicsová, Kusyová, Ursíny, Žibritová Kolocsicsová, Kusyová, Ursíny, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 33.44 9.00
2 Debnárová, Geseová, Janeková, Pomajbová Debnárová, Geseová, Janeková, Pomajbová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 33.44 8.00
4 39 Čuvalová, Koptáková, Vašková, Palanská Čuvalová, Koptáková, Vašková, Palanská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 33.68 7.00
5 Hulíková, Urminská, Hudeková, Ďurišová Hulíková, Urminská, Hudeková, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 34.16 6.00
6 Fabiánová, Malovecká, Melíšková, Prohácková Fabiánová, Malovecká, Melíšková, Prohácková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 34.24 5.00
7 Srholcová, Dinková, Macháčková, Petrovičová Srholcová, Dinková, Macháčková, Petrovičová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 34.59 4.00
8 Michalčíková, Haydenová, Sedgwick, Pauleová Michalčíková, Haydenová, Sedgwick, Pauleová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 35.48 3.00
9 Leváková, Šranková, Švajdová, Tomanová Leváková, Šranková, Švajdová, Tomanová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 35.87 2.00
10 Chynoranská, Ďurišová, Gašpárková, Bartošovičová Chynoranská, Ďurišová, Gašpárková, Bartošovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 37.23 1.00
11 144 Slobodová, Repková, Karabová, Adamovičová Slobodová, Repková, Karabová, Adamovičová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 37.75
12 Ištoková, Lukáčková, Plačková, Kubíčková Ištoková, Lukáčková, Plačková, Kubíčková Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 38.58

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.9.2018 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chobot, Hvozdík, Buday, Nduka Chobot, Hvozdík, Buday, Nduka AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 38.75 11.00
2 53 Kóvagó, Róža, Svorad, Valach Kóvagó, Róža, Svorad, Valach Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 38.78 9.00
3 55 Šilhavý, Sorád, Hlavatovič, Horňák Šilhavý, Sorád, Hlavatovič, Horňák AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 41.19 8.00
Celkom 3 pretekári

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šurinová, Rapavá, Kulichová, Kročková Šurinová, Rapavá, Kulichová, Kročková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 38.83 8.00
2 Klučka, Tóthová, Goriláková, Goriláková Klučka, Tóthová, Goriláková, Goriláková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.64 7.00
3 130 Kúkelová, Moravíková, Bilická, Mádelová Kúkelová, Moravíková, Bilická, Mádelová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 41.35 5.00
4 Mihalovičová, Šarudiová, Kachlíková, Mihočková Mihalovičová, Šarudiová, Kachlíková, Mihočková Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 42.53 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Drahovská, Brežná, Koštalová, Krupová Drahovská, Brežná, Koštalová, Krupová TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 37.37 11.00
2 76 Svatíková, Gbelcová, Jursová, Martišová Svatíková, Gbelcová, Jursová, Martišová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 38.02 9.00
3 3 Žiaková, Holková, Pastieriková, Halásová Žiaková, Holková, Pastieriková, Halásová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 41.06 6.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Drahovská, Brežná, Koštalová, Krupová Drahovská, Brežná, Koštalová, Krupová TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 37.37 11.00
2 76 Svatíková, Gbelcová, Jursová, Martišová Svatíková, Gbelcová, Jursová, Martišová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 38.02 9.00
3 Šurinová, Rapavá, Kulichová, Kročková Šurinová, Rapavá, Kulichová, Kročková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 38.83 8.00
4 Klučka, Tóthová, Goriláková, Goriláková Klučka, Tóthová, Goriláková, Goriláková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.64 7.00
5 3 Žiaková, Holková, Pastieriková, Halásová Žiaková, Holková, Pastieriková, Halásová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 41.06 6.00
6 130 Kúkelová, Moravíková, Bilická, Mádelová Kúkelová, Moravíková, Bilická, Mádelová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 41.35 5.00
7 Mihalovičová, Šarudiová, Kachlíková, Mihočková Mihalovičová, Šarudiová, Kachlíková, Mihočková Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 42.53 4.00

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 1.9.2018 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 130135140145150153156159162165168171173176179182185 Body
1 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031001 12 159 ooooxooooxxx 11.00
2 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
031021 11 159 ----ooxoxxoxx 9.00
3 Lászlo FilipLászlo Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
031117 9 156 oooooxooxxx 8.00
4 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030812 7 153 ooooooxxx 7.00
5 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 4 150 oooxxoxoxxx 6.00
6= Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 8 145 ooooxxx 4.00
6= Pifko ŠtefanPifko Štefan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
031129 2 145 ooooxxx 4.00
6= 138 Zubák AdamZubák Adam
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
041021 3 145 ooooxxx 4.00
9 48 Jobb JakubJobb Jakub
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
040312 5 145 oooxoxxx 2.00
10 Kucman MatúšKucman Matúš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050129 1 140 oooxxx 1.00
11 Sabota KristiánSabota Kristián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
031005 6 140 oxooxxx
27 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
031213 10 DNS
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 1.9.2018 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 120125130135140143146149152155158161163 Body
1 14 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050131 7 158 -oooooooxoooxxx 11.00
2 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 8 152 --oooooxoxoxxx 9.00
3 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 5 149 --ooooxoxxoxxx 8.00
4 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030519 6 140 ----o--xxx 7.00
5 Ištoková NikolaIštoková Nikola
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
051013 2 135 xoooxxoxxx 6.00
6 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050130 4 130 oxxoxoxxx 5.00
7 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
041002 3 125 ooxxx 4.00
8 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040224 1 125 xoxxoxxx 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 1.9.2018 - 13:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 105110115120123126129132135138141143147150 Body
1 70 Buday PeterBuday Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070905 3 126 oooooxoxxx 11.00
2 Kubica MichalKubica Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
070514 1 123 xooxxoxooxxx 9.00
3 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080908 2 115 xoooxxx 8.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 1.9.2018 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 100105110113116119122125 Body
1 78 Šebestová SáraŠebestová Sára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
071004 7 122 oooooooxx 11.00
2 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 6 122 ooxoxooooxxx 9.00
3 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070125 5 113 ooooxxx 8.00
4 136 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
070801 8 113 oxxoooxxx 7.00
5 Šurinová AlenaŠurinová Alena
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070209 3 110 xoxoxxoxxx 6.00
6 Otrubová LuciaOtrubová Lucia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070423 1 110 xxoxxoxxo 5.00
7 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
070104 2 105 oxxoxxx 4.00
Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070703 4 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 1.9.2018 - 09:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 180200220230240250260270280290300310320340350360370382 Body
1 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 4 370 ------------xooxoxxooxxx 11.00
2 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030514 3 310 ------xooxooxooxxx 9.00
3 19 Štefek Tomᚊtefek Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040102 2 270 xooooooxxooxxx 8.00
4 Lászlo FilipLászlo Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
031117 1 200 oxoxxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 1.9.2018 - 09:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 160180200210220230240250260270280 Body
MS Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 1 270 ------o-ooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 1.9.2018 - 09:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 160180200210220230240250260 Body
1 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040912 5 220 -oooxoxxx 11.00
2 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 1 200 oooxxx 9.00
3 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 4 180 ooxxx 8.00
4 Repková DianaRepková Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050620 2 160 xxoxxx 7.00
Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 3 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 1.9.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030812 16 538 -0.4 m/s 537  -0.2538  -0.4497  +0.3538523  +0.7507  +1.0486  +0.9
2 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040217 15 530 -0.3 m/s 530  -0.3x482  +1.0530x525  +0.9x
3 22 Hruška PeterHruška Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
031008 12 526 +0.3 m/s 493  +0.9493  -0.5518  -0.8518526  +0.3x516  +0.5
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050608 14 522 +0.3 m/s 488  -1.0489  -0.4504  +0.9504495  +0.2517  +1.7522  +0.3
5 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040309 8 499 +0.2 m/s 447  +0.0471  +0.6463  +0.9471489  +1.4478  +0.0499  +0.2
6 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 11 491 +0.7 m/s 469  +0.3x465  +0.0469491  +0.7482  +0.9487  +0.8
7 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 9 484 -0.3 m/s 484  -0.3445  +0.4x484380  +1.2442  +2.0384  +2.2
8 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031001 13 476 +0.6 m/s 397  +0.9476  +0.6-476---
9 29 Čulák TomášČulák Tomáš
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
040303 1 420 -0.1 m/s 420  -0.1395  +0.8411  +0.5420
10 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 5 415 +1.5 m/s 415  +1.5381  +1.3404  +1.1415
11 10 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
051204 7 413 +0.6 m/s x413  +0.6402  +0.3413
12 Szorád MichalSzorád Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060909 4 384 +1.5 m/s x330  +0.4384  +1.5384
13 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 6 381 +0.0 m/s 358  +0.4364  +0.9381  +0.0381
14 Libich ŠimonLibich Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060328 3 281 +1.7 m/s 190x281  +1.7281
Kucman MatúšKucman Matúš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050129 2 DNS 0.0
27 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
031213 10 DNS 0.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 1.9.2018 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040111 25 553