<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (18. 8. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.8.2018 - 13:20) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.61
2 76 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.64
3 32 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.00
4 29 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.41
5 31 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.69
6 28 Karper IvanKarper Ivan 050929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.59
Celkom 6 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 15:50) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.49
2 76 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.64
3 32 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.96
4 29 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.39
5 31 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.63
28 Karper IvanKarper Ivan 050929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.8.2018 - 13:30) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.14
2 187 Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.56
3 131 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.62
Celkom 3 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 15:55) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.10
2 187 Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.46
3 131 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.48
Celkom 3 pretekári

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.8.2018 - 13:10) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 153 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.78
2 130 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.24
3 186 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.35
4 132 Holeková NelaHoleková Nela 060419 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.36
5 133 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.39
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.8.2018 - 13:10) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.95
2 128 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.43
3 127 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.76
4 129 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.85
5 134 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.06
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 153 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.78
2 184 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.95
3 130 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.24
4 186 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.35
5 132 Holeková NelaHoleková Nela 060419 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.36
6 133 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.39
7 128 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.43
8 127 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.76
9 129 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.85
10 134 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.06

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 15:45) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 153 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.76
2 184 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.81
3 186 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.13
4 133 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.28
5 130 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.37
6 128 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.41
7 132 Holeková NelaHoleková Nela 060419 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.52
127 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 18.8.2018 - 17:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.69 0.200 11.00
2 6 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.75 0.198 9.00
3 116 Tuček MartinTuček Martin 951205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.41 0.178 8.00
4 59 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.43 0.157 7.00
5 38 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.07 0.198 6.00
6 89 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.33 0.199 5.00
7 68 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.34 0.178 4.00
85 Zavacký AdamZavacký Adam 880627 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 18.8.2018 - 17:00) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.41 0.132 3.00
2 88 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.43 0.198 2.00
3 69 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 23.46 0.214 1.00
4 12 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.15 0.200
5 113 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.29 0.144
6 72 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.33 0.157
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 18.8.2018 - 17:00) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.80 0.201
2 61 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.05 0.265
MS 120 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 24.14 0.200
4 78 Martinec ErikMartinec Erik 960929 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.30 0.198
5 93 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.45 0.235
6 114 Niko JozefNiko Jozef 700514 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 24.56 0.247
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 18.8.2018 - 17:00) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 117 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 23.92 0.147
2 27 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.63 0.241
3 54 Kurucz NorbertKurucz Norbert 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.41 0.254
4 79 Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.65 0.200
5 82 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 26.14 0.198
6 104 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.78 0.203
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.69 0.200 11.00
2 6 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.75 0.198 9.00
3 116 Tuček MartinTuček Martin 951205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.41 0.178 8.00
4 59 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.43 0.157 7.00
5 38 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.07 0.198 6.00
6 89 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.33 0.199 5.00
7 68 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.34 0.178 4.00
8 60 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.41 0.132 3.00
9 88 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.43 0.198 2.00
10 69 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 23.46 0.214 1.00
11 75 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.80 0.201
12 117 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 23.92 0.147
13 61 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.05 0.265
14 120 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 24.14 0.200
15 12 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.15 0.200
16 113 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.29 0.144
17 78 Martinec ErikMartinec Erik 960929 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.30 0.198
18 72 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.33 0.157
19 93 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.45 0.235
20 114 Niko JozefNiko Jozef 700514 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 24.56 0.247
21 27 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.63 0.241
22 54 Kurucz NorbertKurucz Norbert 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.41 0.254
23 79 Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.65 0.200
24 82 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 26.14 0.198
25 104 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.78 0.203
85 Zavacký AdamZavacký Adam 880627 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 18.8.2018 - 17:15) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 920813 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.79 0.198 11.00
2 151 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.51 0.247 9.00
3 161 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.74 0.241 7.00
4 196 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 25.97 0.254 6.00
5 145 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 26.09 0.241 4.00
6 155 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.42 0.200 3.00
7 221 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.59 0.203 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 18.8.2018 - 17:15) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 222 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.70 0.157 8.00
2 181 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 26.08 0.159 5.00
3 159 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.02 0.148
4 160 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.40 0.251
5 194 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 28.06 0.168
215 Klímová BarboraKlímová Barbora 970627 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 18.8.2018 - 17:15) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 214 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 970211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.46 0.256 2.00
2 188 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 27.60 0.244
MS 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.65 0.231
4 179 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.73 0.222
5 166 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 28.11 0.214
6 218 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 28.62 0.200
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 18.8.2018 - 17:15) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 146 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 28.51 0.200
2 202 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 28.63 0.265
3 193 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.94 0.198
4 208 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.43 0.158
MS 123 Králiková MarieKráliková Marie 981201 AK OlomoucAK Olomouc 6 30.56 0.168
MS 135 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 31.21 0.198
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 920813 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.79 0.198 11.00
2 151 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.51 0.247 9.00
3 222 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.70 0.157 8.00
4 161 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.74 0.241 7.00
5 196 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 25.97 0.254 6.00
6 181 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 26.08 0.159 5.00
7 145 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 26.09 0.241 4.00
8 155 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.42 0.200 3.00
9 214 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 970211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.46 0.256 2.00
10 221 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.59 0.203 1.00
11 159 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.02 0.148
12 160 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.40 0.251
13 188 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 27.60 0.244
14 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.65 0.231
15 179 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.73 0.222
16 194 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 28.06 0.168
17 166 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 28.11 0.214
18 146 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 28.51 0.200
19 218 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 28.62 0.200
20 202 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 28.63 0.265
21 193 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.94 0.198
22 208 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.43 0.158
23 123 Králiková MarieKráliková Marie 981201 AK OlomoucAK Olomouc 6 30.56 0.168
24 135 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 31.21 0.198
215 Klímová BarboraKlímová Barbora 970627 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 18.8.2018 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 49.96 0.245 11.00
2 80 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 50.37 0.261 9.00
3 77 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 51.06 0.182 8.00
4 58 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 51.97 0.257 7.00
MS 66 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 52.04 0.191
6 107 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 55.13 0.240 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 18.8.2018 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 117 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 51.55 0.383
MS 120 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 52.52 0.279
3 61 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 53.15 0.172 6.00
4 104 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:00.26 0.258
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 49.96 0.245 11.00
2 80 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 50.37 0.261 9.00
3 77 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 51.06 0.182 8.00
4 117 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 51.55 0.383
5 58 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 51.97 0.257 7.00
6 66 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 52.04 0.191
7 120 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 52.52 0.279
8 61 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 53.15 0.172 6.00
9 107 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 55.13 0.240 5.00
10 104 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:00.26 0.258

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 18.8.2018 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 55.59 0.428 11.00
2 222 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 56.44 0.229 9.00
3 220 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 59.43 0.260 8.00
4 196 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 1:02.14 0.255 5.00
5 160 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:02.26 0.225 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 18.8.2018 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Klímová BarboraKlímová Barbora 970627 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:00.49 0.256 7.00
2 176 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:00.78 0.256 6.00
3 197 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 1:05.43 0.214 3.00
4 175 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 1:08.90 0.248 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 55.59 0.428 11.00
2 222 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 56.44 0.229 9.00
3 220 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 59.43 0.260 8.00
4 215 Klímová BarboraKlímová Barbora 970627 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:00.49 0.256 7.00
5 176 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:00.78 0.256 6.00
6 196 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 1:02.14 0.255 5.00
7 160 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:02.26 0.225 4.00
8 197 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 1:05.43 0.214 3.00
9 175 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 1:08.90 0.248 2.00

800 m - Muži (Beh)

Beh (so, 18.8.2018 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:54.85 11.00
2 103 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:55.10 9.00
MS 97 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 1:58.73
MS 119 Urban OliverUrban Oliver 010413 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:02.62
5 105 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 930108 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:03.74 8.00
6 70 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:05.28 7.00
MS 118 Kubička LukášKubička Lukáš 010419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:08.76
8 91 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:08.86 6.00
9 48 Čukan SamuelČukan Samuel 000414 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:17.30
10 84 Zaťko MartinZaťko Martin 960921 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:26.51
23 Kelemen BenceKelemen Bence 950923 TFSETFSE 5 DNS
Celkom 11 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 18.8.2018 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 147 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:11.32 11.00
2 191 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:11.78 9.00
3 140 Hálová KaterinaHálová Katerina 810625 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:15.19 8.00
4 220 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:16.45 7.00
5 200 Prokešová AliceProkešová Alice 991026 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 2:20.12 6.00
6 216 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:20.49 5.00
7 199 Kalousová EliškaKalousová Eliška 980217 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 2:21.67 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 18.8.2018 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 225 Vaceková DominikaVaceková Dominika 990918 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:25.28
MS 122 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:26.35
MS 224 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 990715 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:30.62
4 189 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:30.97 3.00
MS 126 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 970924 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:32.41
6 162 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:34.16 2.00
7 192 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:43.17 1.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 147 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:11.32 11.00
2 191 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:11.78 9.00
3 140 Hálová KaterinaHálová Katerina 810625 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:15.19 8.00
4 220 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:16.45 7.00
5 200 Prokešová AliceProkešová Alice 991026 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 2:20.12 6.00
6 216 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:20.49 5.00
7 199 Kalousová EliškaKalousová Eliška 980217 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 2:21.67 4.00
8 225 Vaceková DominikaVaceková Dominika 990918 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:25.28
9 122 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:26.35
10 224 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 990715 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:30.62
11 189 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:30.97 3.00
12 126 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 970924 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:32.41
13 162 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:34.16 2.00
14 192 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:43.17 1.00

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 18.8.2018 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 103 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4:06.18 11.00
MS 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 4:14.60
3 35 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:14.68 9.00
MS 64 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4:15.74
MS 97 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4:16.22
6 17 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4:43.94
MS 34 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4:43.97
MS 33 Surový SamuelSurový Samuel 020713 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4:51.65
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 18.8.2018 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 185 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4:42.37 11.00
2 152 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 941227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:43.50 9.00
3 217 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4:49.33 8.00
4 191 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5:11.44 7.00
199 Kalousová EliškaKalousová Eliška 980217 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves DNF
Celkom 5 pretekárov

3000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 18.8.2018 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 20 Urban JozefUrban Jozef 860124 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09:01.44 11.00
2 21 Valachovič JakubValachovič Jakub 850911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09:11.81 9.00
3 52 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09:13.94 8.00
4 110 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09:15.20 7.00
MS 3 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09:22.73
MS 2 Kopiar JakubKopiar Jakub 990716 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09:31.57
7 73 Fedák MatejFedák Matej 910505 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09:42.89 6.00
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 18.8.2018 - 15:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 217 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10:13.97 11.00
2 152 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 941227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:17.82 9.00
MS 178 Beláková LuciaBeláková Lucia 980419 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 10:31.76
4 138 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 000627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11:17.72 8.00
5 165 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 970202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11:34.28 7.00
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 18.8.2018 - 16:50) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.00 0.169 11.00
2 150 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 900330 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 14.70 0.154 9.00
3 168 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.84 0.178 8.00
4 183 Janatová DanielaJanatová Daniela 970308 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 15.41 0.168 7.00
5 197 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 16.47 0.198 4.00
205 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 880426 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNF 0.178
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 18.8.2018 - 16:50) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 209 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika 990317 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 15.85 0.198 6.00
2 214 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 970211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 16.32 0.178 5.00
3 158 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16.68 0.165 3.00
4 210 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa 990604 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 17.92 0.144 2.00
5 198 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 20.63 0.177
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.00 0.169 11.00
2 150 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 900330 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 14.70 0.154 9.00
3 168 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.84 0.178 8.00
4 183 Janatová DanielaJanatová Daniela 970308 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 15.41 0.168 7.00
5 209 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika 990317 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 15.85 0.198 6.00
6 214 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 970211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 16.32 0.178 5.00
7 197 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 16.47 0.198 4.00
8 158 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16.68 0.165 3.00
9 210 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa 990604 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 17.92 0.144 2.00
10 198 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 20.63 0.177
205 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 880426 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNF 0.178

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 18.8.2018 - 16:40) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Pokorný MartinPokorný Martin 880922 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.82 0.188 11.00
2 101 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 15.13 0.175 9.00
3 116 Tuček MartinTuček Martin 951205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 15.27 0.178 8.00
4 16 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 15.59 0.235 6.00
5 71 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 15.82 0.198 5.00
6 86 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15.94 0.158 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 18.8.2018 - 16:40) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 15.55 0.178 7.00
2 83 Šoka ŠimonŠoka Šimon 960407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.07 0.199 3.00
3 50 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 17.34 0.189 2.00
4 62 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 800507 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 19.16 0.158
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Pokorný MartinPokorný Martin 880922 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.82 0.188 11.00
2 101 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 15.13 0.175 9.00
3 116 Tuček MartinTuček Martin 951205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 15.27 0.178 8.00
4 115 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 15.55 0.178 7.00
5 16 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 15.59 0.235 6.00
6 71 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 15.82 0.198 5.00
7 86 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15.94 0.158 4.00
8 83 Šoka ŠimonŠoka Šimon 960407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.07 0.199 3.00
9 50 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 17.34 0.189 2.00
10 62 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 800507 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 19.16 0.158

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 18.8.2018 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Kučera MartinKučera Martin 900510 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 51.26 0.268 11.00
2 116 Tuček MartinTuček Martin 951205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 51.74 0.255 9.00
3 71 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 53.31 0.244 8.00
4 8 Juránek MartinJuránek Martin 910313 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 53.77 0.278 7.00
5 86 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 56.13 0.211 6.00
6 58 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 57.78 0.198 5.00
7 56 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 58.71 0.225 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 18.8.2018 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 58.22 0.244 4.00
2 50 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 59.05 0.303 2.00
3 81 Pokorný MartinPokorný Martin 880922 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 59.08 0.326 1.00
4 13 Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:05.92 0.229
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Kučera MartinKučera Martin 900510 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 51.26 0.268 11.00
2 116 Tuček MartinTuček Martin 951205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 51.74 0.255 9.00
3 71 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 53.31 0.244 8.00
4 8 Juránek MartinJuránek Martin 910313 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 53.77 0.278 7.00
5 86 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 56.13 0.211 6.00
6 58 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 57.78 0.198 5.00
7 115 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 58.22 0.244 4.00
8 56 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 58.71 0.225 3.00
9 50 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 59.05 0.303 2.00
10 81 Pokorný MartinPokorný Martin 880922 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 59.08 0.326 1.00
11 13 Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:05.92 0.229

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 18.8.2018 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.70 0.341 11.00
2 183 Janatová DanielaJanatová Daniela 970308 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:05.50 0.313 9.00
3 168 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:08.75 0.245 8.00
4 201 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:10.83 0.306 7.00
5 175 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 1:13.65 0.236 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 18.8.2018 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 1:13.81 0.269 5.00
2 198 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:19.94 0.257 4.00
3 157 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:20.30 0.223 3.00
MS 123 Králiková MarieKráliková Marie 981201 AK OlomoucAK Olomouc 6 1:20.42 0.247
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.70 0.341 11.00
2 183 Janatová DanielaJanatová Daniela 970308 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:05.50 0.313 9.00
3 168 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:08.75 0.245 8.00
4 201 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:10.83 0.306 7.00
5 175 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 1:13.65 0.236 6.00
6 197 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 1:13.81 0.269 5.00
7 198 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:19.94 0.257 4.00
8 157 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:20.30 0.223 3.00
9 123 Králiková MarieKráliková Marie 981201 AK OlomoucAK Olomouc 6 1:20.42 0.247

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (so, 18.8.2018 - 17:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 21 Valachovič JakubValachovič Jakub 850911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09:52.62 11.00
2 56 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10:29.49 9.00
3 52 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10:47.79 8.00
Celkom 3 pretekári

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (so, 18.8.2018 - 17:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 185 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 12:12.57 11.00
2 165 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 970202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12:22.40 9.00
3 201 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 12:30.07 8.00
4 219 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 020406 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12:36.75 7.00
5 198 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 14:54.35 6.00
Celkom 5 pretekárov

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh (so, 18.8.2018 - 18:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Pavlovič, Talán, Juránek, Danáč Pavlovič, Talán, Juránek, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:26.34 0.236 11.00
2 77 Lúža, Cidorík, Danilov, Pavelka Lúža, Cidorík, Danilov, Pavelka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:27.14 0.269 9.00
3 101 Drozda, Timoranský, Vitáloš, Jablokov Drozda, Timoranský, Vitáloš, Jablokov AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 3:27.93 0.258 8.00
4 59 Puchovský, Mazúch, Rigo, Mrva Puchovský, Mazúch, Rigo, Mrva ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 3:29.93 0.300 7.00
MS 117 Beloš, Kubička, Urban, Vojtáš Beloš, Kubička, Urban, Vojtáš Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 3:37.01 0.247
6 61 Ručka, Fronc, Brath, Čukan Ručka, Fronc, Brath, Čukan ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 3:54.70 0.254
Celkom 6 pretekárov

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (so, 18.8.2018 - 18:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Malatincová, Tomková, Vlčáková, Putalová Malatincová, Tomková, Vlčáková, Putalová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 3:58.63 0.236 11.00
2 158 Haršányová, Ištvánová, Takácsová, Ledecká Haršányová, Ištvánová, Takácsová, Ledecká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:10.34 0.247 9.00
3 216 Kubaščíková, Markovičová, Bučková, Šimlovičová Kubaščíková, Markovičová, Bučková, Šimlovičová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:12.11 0.269 8.00
4 192 Takáčová, Cidoríková, Bučičová, Matejíčková Takáčová, Cidoríková, Bučičová, Matejíčková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:15.04 0.258 7.00
5 159 Húsková, Lackovičová, Mydlíková, Nováková Húsková, Lackovičová, Mydlíková, Nováková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:20.68 0.296 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 18.8.2018 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 44 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
950709 12 731 +0.9 m/s 7,31  +0.9--7,31---
2 16 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 10 707 +0.6 m/s 6,67  +0.36,79  +0.77,07  +0.67,07-x6,95  -0.2
3 36 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980518 11 688 +1.1 m/s 6,80  +0.86,88  +1.16,66  +0.56,886,88  -0.16,87  -0.6x
4 43 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 6 649 +0.8 m/s xx6,49  +0.86,496,31  +0.36,36  -0.6x
5 88 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 8 638 +0.2 m/s x6,38  +0.2x6,38x6,35  +1.3x
6 18 Toth AttilaToth Attila
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
960704 5 633 +2.1 m/s 6.25 +0.2 m/s 6,25  +0.26,33  +2.16,24  +1.16,333,42  -0.76,14  +0.6x
7 41 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000519 7 632 +1.1 m/s 6,13  -0.36,19  +1.26,32  +1.16,326,20  -1.16,07  +0.16,24  -0.8
8 13 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 4 613 -0.1 m/s 5,64  +0.1x6,11  +2.26,11x6,13  -0.15,94  -0.4
9 19 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 9 600 +0.5 m/s 6,00  +0.54,48  +0.0x6,00
10 46 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 3 575 +1.3 m/s 5,75  +1.35,43  +1.8x5,75
11 22 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
961214 1 564 +0.9 m/s 5,64  +0.95,35  +1.75,56  +1.05,64
12 62 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 2 542 +1.8 m/s 5,35  +1.55,35  +1.85,42  +1.85,42
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 18.8.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 215 Klímová BarboraKlímová Barbora
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970627 4 555 +2.3 m/s 5.30 -1.5 m/s 5,455,20  -1.55,30  -1.55,454,99  -0.35,55  +2.3x
2 214 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970211 11 554 +1.1 m/s 5,195,20  +1.05,20  -0.95,205,24  -0.45,54  +1.1x
3 203 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950828 12 547 5,475,45  -0.65,40  -1.65,475,44  +0.45,07  +2.45,45  +1.2
4 183 Janatová DanielaJanatová Daniela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
970308 3 525 5,255,10  -0.45,12  +0.65,255,23  -0.5--
5 221 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
990519 5 525 -0.6 m/s 4,635,25  -0.64,97  -0.65,255,06  +0.2x3,93  +0.9
6 158 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000218 9 516 +1.8 m/s 5,084,92  -1.7x5,084,87  -0.2x5,16  +1.8
7 173 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000404 10 515 +1.7 m/s x4,95  +0.1x4,95xx5,15  +1.7
8 196 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
990913 8 472 -0.3 m/s 4,704,72  -0.3x4,72x--
9 154 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 7 462 +1.4 m/s x4,28  +0.34,62  +1.44,62
10 204 Hrašková EmaHrašková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
981020 2 451 -0.4 m/s 4,424,51  -0.44,47  -0.74,51
11 169 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020718 1 435 4,164,35x4,35
12 180 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
980505 6 434 +0.9 m/s 4,274,33  -0.44,34  +0.94,34
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 18.8.2018 - 15:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 207 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
900524 14 13.73 12.9113.3813.3313.3813.4413.0613.73 11.00
2 149 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980129 13 13.18 12.7413.18x13.1812.75x12.91 9.00
3 142 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
830321 2 12.23 11.26x12.2312.23--- 8.00
4 212 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 11 11.13 10.4910.64x10.6410.2610.6211.13 7.00
5 164 Maňovská JanaMaňovská Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000909 10 11.13 08.3509.69x09.69x09.0711.13 6.00
6 195 Feďová AndreaFeďová Andrea
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
980211 9 10.23 10.23xx10.2310.11x10.05 5.00
7 172 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 8 09.63 09.3709.63x09.63xx09.48 4.00
8 171 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000516 7 09.52 08.5809.52-09.52--- 3.00
9 205 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 6 09.33 09.3209.3309.1809.33 2.00
10 144 Lomnická NikolaLomnická Nikola
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
880816 3 09.04 08.5709.0408.7109.04 1.00
11 170 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020302 5 08.86 08.86xx08.86
12 213 Čaklošová SoňaČaklošová Soňa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
950618 1 08.82 08.8208.0708.2608.82
13 180 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
980505 4 08.41 08.1208.4108.2408.41
177 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 12 NM xxx0.0
Celkom 14 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 18.8.2018 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 8 16.02 14.3515.1615.0315.1616.0215.8415.94 11.00
2 55 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
880123 10 15.87 x15.1515.8715.87xx15.71 9.00
3 47 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 9 14.28 13.8313.7313.7113.8313.9314.28x 8.00
4 102 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 6 13.34 13.3412.99x13.34xxx 7.00
5 99 Daňo ViktorDaňo Viktor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
960722 7 12.80 12.80x12.3412.8012.6112.74x 6.00
6 106 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
691002 5 12.25 11.79x12.2512.25x12.0512.19 5.00
7 81 Pokorný MartinPokorný Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
880922 4 10.79 10.3910.7910.5810.7910.20x- 4.00
8 83 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
960407 2 10.25 x10.25x10.2509.72x10.05 3.00
9 57 Mečiar SamuelMečiar Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000909 3 09.97 09.7209.0609.9709.97 2.00
10 62 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 1 08.24 -07.8908.2408.24
Celkom 10 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(so, 18.8.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 142 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
830321 10 63.28 63.28--63.28--- 11.00
2 144 Lomnická NikolaLomnická Nikola
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
880816 9 62.46 x59.4062.0562.05x62.46x 9.00
3 212 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 8 44.57 x36.3240.4340.43x44.57x 8.00
MS 124 Jeratli FatimaJeratli Fatima
UNION St. PöltenUNION St. Pölten
950101 7 42.28 42.2840.11x42.28x40.21x
5 177 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 6 41.52 41.5240.4038.2841.52x40.7039.66 7.00
6 213 Čaklošová SoňaČaklošová Soňa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
950618 1 36.19 32.4135.15x35.1533.4835.1936.19 6.00
7 156 Gálová VeronikaGálová Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000106 3 32.60 28.29x31.8931.8930.5632.6028.44 5.00
8 206 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980708 4 31.29 31.2930.21x31.29xx28.64 4.00
MS 125 Kubalova NelaKubalova Nela
UNION St. PöltenUNION St. Pölten
020101 5 26.29 21.6922.90x22.9024.9823.5026.29
10 170 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020302 2 24.91 24.64x24.1424.64x23.8324.91 3.00
Celkom 10 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(so, 18.8.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Koukal JiříKoukal Jiří
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
820623 7 56.15 53.5256.1554.0156.1554.71xx 11.00
2 5 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000602 6 47.05 47.05xx47.05--- 9.00
3 47 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 5 45.82 38.2942.5341.9242.5345.82-- 8.00
MS 24 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
990909 44.30 41.73x41.8641.8643.5743.5744.30
5 90 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 4 39.99 36.5139.2536.3339.2538.8636.3739.99 7.00
6 102 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 3 39.31 35.2235.2338.7238.7239.31xx 6.00
7 95 Rusnák MichalRusnák Michal
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
961029 2 36.70 x36.69x36.69x36.70x 5.00
8 99 Daňo ViktorDaňo Viktor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
960722 1 30.68 29.4528.7627.0329.4530.68--
37 Lomnický MarcelLomnický Marcel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
870706 8 DNS 0.0
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(so, 18.8.2018 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 172 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 9 41.99 41.99x38.6941.9941.0541.34x 11.00
2 174 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
961107 10 40.21 38.58x40.2140.2135.5236.86x 9.00
3 171 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000516 11 39.12 38.7238.7936.4338.79x39.1237.22 8.00
4 209 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990317 7 35.53 x30.2735.5335.5332.5828.2934.23 7.00
5 201 Škovranová RadkaŠkovranová Radka
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
990423 6 31.51 x31.51-31.51--- 6.00
6 205 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 3 29.43 x29.43x29.43x28.2127.44 5.00
7 208 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980312 5 23.93 23.93x19.5923.9322.7520.7019.81
8 154 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 1 22.70 x22.7019.3622.7020.3918.7621.57
9 210 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990604 4 22.18 x19.4022.1822.18
10 204 Hrašková EmaHrašková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
981020 2 18.65 x18.6516.1518.65
139 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980326 8 DNS 0.0
Celkom 11 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(so, 18.8.2018 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 96 Žeňúch PatrikŽeňúch Patrik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
901230 11 71.94 x69.5571.3271.3271.2671.94x 11.00
2 42 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
960702 10 69.72 68.5269.7268.3869.72x67.8466.13 9.00
3 45 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 9 68.95 68.8965.7066.0568.8965.1068.9564.75 8.00
4 40 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000407 7 58.17 56.04x58.1758.1754.47xx 7.00
5 63 Taškár MarekTaškár Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
980104 8 57.11 57.11--57.11--- 6.00
6 102 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 5 53.27 50.98xx50.9851.8853.2752.08 5.00
7 74 Honner RichardHonner Richard
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
700320 6 52.76 52.7651.57x52.76x49.7552.10 4.00
8 49 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000211 1 46.03 40.6746.03x46.03x42.6244.43 3.00
9 108 Jelínek PatrikJelínek Patrik
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
010723 4 44.69 x43.8944.6944.69 2.00
10 13 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 2 44.32 43.4043.7444.3244.32 1.00
11 39 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020912 3 43.07 41.4839.5143.0743.07
Celkom 11 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 18.8.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 148 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 960324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 20:41.09 11.00
2 94 Rízek MilanRízek Milan 780105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22:15.22 9.00
3 11 Morvay MichalMorvay Michal 960819 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22:31.52 8.00
4 111 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 010419 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22:39.63 7.00
5 53 Kováč DanielKováč Daniel 010701 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22:52.08 6.00
6 51 Hamzič AlanHamzič Alan 000621 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27:37.79 5.00
26 Hlavenka TomášHlavenka Tomáš 770208 AC Moravská Slavia Brno o.s.AC Moravská Slavia Brno o.s. 7 DNS
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 18.8.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 137 Czaková MáriaCzaková Mária 881002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22:52.35 11.00
2 141 Hornáková MonikaHornáková Monika 950706 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 24:36.08 9.00
3 182 Hačundová EmaHačundová Ema 990305 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25:51.69 8.00
4 223 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 990615 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 26:36.70 7.00
5 211 Burzalová HanaBurzalová Hana 001103 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26:53.89 6.00
MS 226 Zemková KláraZemková Klára 020513 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31:54.40
Celkom 6 pretekárov