<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Dubnica n.V. (21. 7. 2018)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 21.7.2018 - 14:00) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.71 0.169 11.00
2 9 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.88 0.147 9.00
3 32 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.10 0.158 8.00
4 37 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.18 0.198 6.00
5 59 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.21 0.158 5.00
6 38 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 13.53 0.174
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 21.7.2018 - 14:00) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.17 0.159 7.00
2 79 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.24 0.148 4.00
3 39 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.25 0.126 3.00
MS 23 Lehocký LukášLehocký Lukáš 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.31 0.178
MS 26 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 11.50 0.198
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 21.7.2018 - 14:00) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Kubinec JakubKubinec Jakub 980518 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.26 0.187 2.00
2 29 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.54 0.165
3 72 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.56 0.159
4 74 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.73 0.162
5 14 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.45 0.147
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 21.7.2018 - 14:00) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.42 0.144 1.00
MS 107 Hýbela MichalHýbela Michal 840925 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.68 0.178
3 60 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.83 0.158
18 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 970109 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
65 Turányi AntonTurányi Anton 990719 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ -0.010
Poznámky:
DQ 162/8
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 21.7.2018 - 14:00) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.66 0.166
2 88 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.33 0.158
3 43 Bóna PatrikBóna Patrik 990831 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.61 0.174
4 70 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.51 0.187
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.71 0.169 11.00
2 9 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.88 0.147 9.00
3 32 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.10 0.158 8.00
4 81 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.17 0.159 7.00
5 37 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.18 0.198 6.00
6 59 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.21 0.158 5.00
7 79 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.24 0.148 4.00
8 39 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.25 0.126 3.00
9 34 Kubinec JakubKubinec Jakub 980518 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.26 0.187 2.00
10 23 Lehocký LukášLehocký Lukáš 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.31 0.178
11 69 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.42 0.144 1.00
12 26 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 11.50 0.198
13 29 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.54 0.165
14 72 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.56 0.159
15 91 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.66 0.166
16 107 Hýbela MichalHýbela Michal 840925 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.68 0.178
17 74 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.73 0.162
18 60 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.83 0.158
19 88 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.33 0.158
20 14 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.45 0.147
21 43 Bóna PatrikBóna Patrik 990831 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.61 0.174
22 38 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 13.53 0.174
23 70 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.51 0.187
18 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 970109 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
65 Turányi AntonTurányi Anton 990719 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ -0.010

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 21.7.2018 - 14:15) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 920813 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.69 0.169 11.00
2 174 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.02 0.158 9.00
3 126 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.12 0.168 8.00
4 132 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.16 0.177 7.00
5 163 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 12.44 0.189 6.00
6 152 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 12.70 0.147 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 21.7.2018 - 14:15) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.85 0.187 4.00
2 182 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.02 0.174 3.00
3 151 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13.15 0.166 2.00
4 135 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.21 0.177 1.00
5 134 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.23 0.189
6 145 Zeleňáková MonikaZeleňáková Monika 970926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 13.57 0.169
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 920813 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.69 0.169 11.00
2 174 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.02 0.158 9.00
3 126 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.12 0.168 8.00
4 132 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.16 0.177 7.00
5 163 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 12.44 0.189 6.00
6 152 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 12.70 0.147 5.00
7 192 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.85 0.187 4.00
8 182 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.02 0.174 3.00
9 151 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13.15 0.166 2.00
10 135 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.21 0.177 1.00
11 134 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.23 0.189
12 145 Zeleňáková MonikaZeleňáková Monika 970926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 13.57 0.169

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 21.7.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 47.27 0.235 11.00
2 9 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 47.84 0.256 9.00
3 17 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 48.95 0.241 8.00
4 92 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 49.98 0.200 5.00
5 58 Repčík JozefRepčík Jozef 860803 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 50.38 0.199 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 21.7.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Juránek MartinJuránek Martin 910313 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 49.54 0.256 7.00
2 47 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 49.72 0.222 6.00
3 100 Koch MartinKoch Martin 930923 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 50.76 0.233 2.00
4 72 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 51.12 0.236 1.00
5 98 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 51.41 0.241
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 21.7.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 51.32 0.287
2 57 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 52.23 0.222
3 85 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 52.47 0.236
4 96 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 52.84 0.256
73 Martinec ErikMartinec Erik 960929 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DQ 0.198
Poznámky:
163/3b
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 21.7.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 50.41 0.256 3.00
2 101 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 52.23 0.231
3 14 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 52.48 0.259
4 60 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 53.77 0.199
5 63 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 53.85 0.241
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 21.7.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 55.74 0.210
2 87 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 56.16 0.366
3 54 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 56.19 0.254
MS 84 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 56.56 0.236
5 70 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:11.34 0.248
46 Čukan SamuelČukan Samuel 000414 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ 0.365
Poznámky:
DQ 163/3b
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 47.27 0.235 11.00
2 9 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 47.84 0.256 9.00
3 17 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 48.95 0.241 8.00
4 11 Juránek MartinJuránek Martin 910313 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 49.54 0.256 7.00
5 47 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 49.72 0.222 6.00
6 92 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 49.98 0.200 5.00
7 58 Repčík JozefRepčík Jozef 860803 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 50.38 0.199 4.00
8 78 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 50.41 0.256 3.00
9 100 Koch MartinKoch Martin 930923 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 50.76 0.233 2.00
10 72 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 51.12 0.236 1.00
11 68 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 51.32 0.287
12 98 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 51.41 0.241
13 57 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 52.23 0.222
13 101 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 52.23 0.231
15 85 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 52.47 0.236
16 14 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 52.48 0.259
17 96 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 52.84 0.256
18 60 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 53.77 0.199
19 63 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 53.85 0.241
20 88 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 55.74 0.210
21 87 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 56.16 0.366
22 54 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 56.19 0.254
23 84 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 56.56 0.236
24 70 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:11.34 0.248
73 Martinec ErikMartinec Erik 960929 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DQ 0.198
46 Čukan SamuelČukan Samuel 000414 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ 0.365

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 21.7.2018 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 55.07 0.222 11.00
2 173 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 900702 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 55.23 0.236 9.00
3 191 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 56.13 0.263 8.00
4 189 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 58.92 0.241 7.00
116 Sásová KatrinSásová Katrin 980728 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 21.7.2018 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:00.25 0.258 6.00
2 163 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:00.31 0.269 5.00
3 135 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.69 0.247 4.00
4 155 Janatová DanielaJanatová Daniela 970308 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:01.04 0.258 3.00
5 161 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:05.36 0.241
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 21.7.2018 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 1:03.39 0.200 2.00
2 185 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:04.27 0.201 1.00
3 138 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:04.41 0.236
4 157 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:08.95 0.241
5 160 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:11.58 0.211
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 55.07 0.222 11.00
2 173 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 900702 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 55.23 0.236 9.00
3 191 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 56.13 0.263 8.00
4 189 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 58.92 0.241 7.00
5 182 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:00.25 0.258 6.00
6 163 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:00.31 0.269 5.00
7 135 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.69 0.247 4.00
8 155 Janatová DanielaJanatová Daniela 970308 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:01.04 0.258 3.00
9 164 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 1:03.39 0.200 2.00
10 185 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:04.27 0.201 1.00
11 138 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:04.41 0.236
12 161 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:05.36 0.241
13 157 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:08.95 0.241
14 160 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:11.58 0.211
116 Sásová KatrinSásová Katrin 980728 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 2 DNS

1500 m - Muži

(so, 21.7.2018 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 58 Repčík JozefRepčík Jozef 860803 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 3:56.70 11.00
2 98 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:58.09 9.00
3 101 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 4:02.89 8.00
4 17 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 4:03.93 7.00
5 71 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 4:07.64 6.00
6 96 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 4:10.75 5.00
MS 109 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 4:12.46
MS 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 6 4:13.05
MS 113 Prívara LukášPrívara Lukáš 960619 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 11 4:14.58
MS 41 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 9 4:24.18
MS 112 Nevedel JozefNevedel Jozef 001016 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 10 4:27.57
MS 67 Uher KristiánUher Kristián 961230 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 8 4:29.76
MS 40 Mikula MichalMikula Michal 951010 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14 4:30.00
14 209 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13 4:40.72
15 36 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12 4:54.07
16 77 Zaťko MartinZaťko Martin 960921 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16 5:17.11
Celkom 16 pretekárov

1500 m - Ženy

(so, 21.7.2018 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 156 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 4:38.11 11.00
2 184 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 4:40.72 9.00
3 189 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 4:42.42 8.00
MS 154 Beláková LuciaBeláková Lucia 980419 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 4:43.12
MS 115 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 4:58.95
6 121 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 000627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 5:05.16 7.00
7 205 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 5:24.69 6.00
8 149 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 5:33.51 5.00
Celkom 8 pretekárov

5000 m - Muži

(so, 21.7.2018 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 30 Ďurec PeterĎurec Peter 920912 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 15:11.01 11.00
2 71 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 16:06.38 9.00
MS 3 Kopiar JakubKopiar Jakub 990716 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16:10.66
4 89 Tomeček RadovanTomeček Radovan 941120 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 16:15.67 8.00
MS 109 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 16:31.46
6 51 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 16:45.70 7.00
MS 80 Herich LudvigHerich Ludvig 971008 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 17:01.60
8 61 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 19:03.57
19 Valachovič JakubValachovič Jakub 850911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 DNF
Celkom 9 pretekárov

5000 m - Ženy

(so, 21.7.2018 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 129 Dušková ElenaDušková Elena 010725 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 17:52.81
2 184 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 17:58.39 11.00
MS 176 Valová SilviaValová Silvia 910817 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 18:02.66
4 128 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 941227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 18:38.40 9.00
5 156 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 19:42.41 8.00
MS 130 Ľašová VeronikaĽašová Veronika 920625 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 20:09.11
7 141 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 970202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 20:17.09 7.00
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 21.7.2018 - 13:20) official Vietor: -4.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.07 0.196 11.00
2 164 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 16.22 0.168 9.00
3 172 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika 990317 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 16.48 0.174 6.00
4 168 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 880426 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 18.39 0.174 4.00
155 Janatová DanielaJanatová Daniela 970308 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF 0.158
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 21.7.2018 - 13:20) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 16.29 0.165 8.00
2 133 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16.30 0.175 7.00
3 175 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa 990604 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 18.17 0.187 5.00
4 165 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 19.15 0.174
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.07 0.196 11.00
2 164 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 16.22 0.168 9.00
3 140 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 16.29 0.165 8.00
4 133 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16.30 0.175 7.00
5 172 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika 990317 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 16.48 0.174 6.00
6 175 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa 990604 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 18.17 0.187 5.00
7 168 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 880426 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 18.39 0.174 4.00
8 165 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 19.15 0.174
155 Janatová DanielaJanatová Daniela 970308 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF 0.158

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 21.7.2018 - 13:10) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Juránek MartinJuránek Martin 910313 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.74 0.200 9.00
2 95 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.99 0.161 8.00
3 78 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.50 0.184 7.00
4 16 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 15.52 0.193 6.00
5 48 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 16.58 0.204 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 21.7.2018 - 13:10) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Pokorný MartinPokorný Martin 880922 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.68 0.176 11.00
MS 111 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 15.65 0.242
3 66 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 17.68 0.164 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Pokorný MartinPokorný Martin 880922 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.68 0.176 11.00
2 11 Juránek MartinJuránek Martin 910313 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.74 0.200 9.00
3 95 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.99 0.161 8.00
4 78 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.50 0.184 7.00
5 16 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 15.52 0.193 6.00
6 111 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 15.65 0.242
7 48 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 16.58 0.204 5.00
8 66 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 17.68 0.164 4.00

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(so, 21.7.2018 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 19 Valachovič JakubValachovič Jakub 850911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09:52.61 11.00
2 51 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10:00.48 9.00
3 44 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10:15.33 8.00
MS 4 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10:18.32
5 50 Kačina SebastiánKačina Sebastián 001030 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:36.09 7.00
6 62 Šajter RomanŠajter Roman 000825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11:49.33
74 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNF
Celkom 7 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(so, 21.7.2018 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 114 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12:09.68
2 141 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 970202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12:26.12 11.00
3 146 Brisudová Anna MáriaBrisudová Anna Mária 980721 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13:30.52 9.00
4 165 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 14:30.74 8.00
5 142 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15:01.62
Celkom 5 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži (Kvalifikácia)

Kvalifikácia (so, 21.7.2018 - 17:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 196 Kádassy, Boros, Szabó, Sipos Kádassy, Boros, Szabó, Sipos HungaryHungary 5 40.60 0.256
2 Fendek, Marček, Buvala, Sloboda Fendek, Marček, Buvala, Sloboda SLOVENSKOSLOVENSKO 4 42.33 0.222
3 Pázmány, Bellus, Drobný, Lúža Pázmány, Bellus, Drobný, Lúža SLOVENSKOSLOVENSKO 6 45.60 0.236
Celkom 3 pretekári

4 x 100 m kluby - Muži (Celkový stav)

Celkový stav (so, 21.7.2018 - 17:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Fendek, Marček, Buvala, Sloboda Fendek, Marček, Buvala, Sloboda ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 42.33 0.222 11.00
2 11 Juránek, Pavlovič, Talán, Danáč Juránek, Pavlovič, Talán, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 43.26 0.222 9.00
3 95 Drozda, Ďurica, Révész, Bottlík Drozda, Ďurica, Révész, Bottlík AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 44.93 0.241 8.00
4 65 Turányi, Bóna, Mrva, Rigo Turányi, Bóna, Mrva, Rigo ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 45.35 0.258 7.00
5 75 Pázmány, Bellus, Drobný, Lúža Pázmány, Bellus, Drobný, Lúža AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 45.60 0.236 6.00
6 66 Varga, Halmo, Kačina, Borovka Varga, Halmo, Kačina, Borovka ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 46.98 0.236 5.00
7 73 Martinec, Babulík, Pavelka, Erban Martinec, Babulík, Pavelka, Erban AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 47.07 0.248 4.00
Celkom 7 pretekárov

4 x 100 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (so, 21.7.2018 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 185 Markovičová, Kubaščíková, Klímová, Ďurkechová Markovičová, Kubaščíková, Klímová, Ďurkechová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 50.14 0.140 11.00
2 172 Strýčková, Zhřívalová, Štuková, Weigertová Strýčková, Zhřívalová, Štuková, Weigertová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 50.64 0.241 9.00
3 167 Ošková, Gyomraiová, Jencaková, Garčárová Ošková, Gyomraiová, Jencaková, Garčárová TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 51.50 0.255 8.00
4 133 Haršányová, Húsková, Lackovičová, Ištvánová Haršányová, Húsková, Lackovičová, Ištvánová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 51.51 0.300 7.00
5 158 Martinusová, Krasňanská, Mišániková, Beláčková Martinusová, Krasňanská, Mišániková, Beláčková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 53.72 0.236 6.00
145 Zeleňáková, Forster, Takácsová, Ledecká Zeleňáková, Forster, Takácsová, Ledecká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNF 0.256
Celkom 6 pretekárov

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (so, 21.7.2018 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Putalová, Štuková, Ledecká, Bezeková Putalová, Štuková, Ledecká, Bezeková SLOVENSKOSLOVENSKO 5 3:33.98 0.200
2 201 Molnár, Nádházy, Kéri, Mátó Molnár, Nádházy, Kéri, Mátó HungaryHungary 6 3:35.74 0.158
3 Švecová, Šamudovská, Zápotočná, Urbanová Švecová, Šamudovská, Zápotočná, Urbanová SLOVENSKOSLOVENSKO 4 3:50.18 0.196
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Muži

(so, 21.7.2018 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 160170175180185190195200203205207209211213215217221 Body
1 28 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
891114 8 217 -----------o-o-oxxx 11.00
2 6 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
890823 7 213 -------o---o-o-xxx 9.00
3 21 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
961214 6 207 -----oooo-xoxxx 8.00
MS 24 Szyszkowicz JanSzyszkowicz Jan
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980911 4 203 ----o-oooxxx
5 99 Kalafus MartinKalafus Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
881208 5 195 ----xoooxxx 7.00
6 34 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980518 2 190 -ooooxxoxxx 6.00
7 64 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 3 180 -oooxxx 5.00
7 Bočkay JozefBočkay Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
790718 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 21.7.2018 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 140150155160165170173175177179181 Body
1 122 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
920725 4 179 ---o-oo-xoxxoxxx 11.00
2 144 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
990302 5 179 ----oooxxooxxoxxx 9.00
3 171 Michlíková MiroslavaMichlíková Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
910226 2 160 -oooxxx 8.00
4 168 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 1 155 -ooxxx 7.00
5 166 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
020904 3 155 oxxooxxx 6.00
119 Hrbubá MichaelaHrbubá Michaela
USK PrahaUSK Praha
980221 6 DNS
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 21.7.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 260300320340360380400420430440470490500510520 Body
1 22 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
910516 11 520 ---------oxo-xo-xxo 11.00
2 53 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890930 10 510 ---------ooxo-xxoxxx 9.00
MS 27 Daňko MarekDaňko Marek
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
890507 7 420 -----ooxoxxx
MS 105 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
000912 9 400 -----oxoxx-x
5 15 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 8 400 ----oxoxoxxx 8.00
6 33 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010109 6 380 --ooooxxx 7.00
7 102 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
940906 3 380 ---xxooxoxxx 6.00
8= 20 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
660718 4 340 ---xxoxxx 4.50
8= 5 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
570907 2 340 --oxxoxxx 4.50
10 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 5 340 --xoxxoxxx 3.00
MS 106 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
570223 1 320 oooxxx
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 21.7.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 200220240260280300320330340350 Body
1 172 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990317 7 340 ------ooox 11.00
2 167 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
991116 8 330 ---oooxoxoxxx 9.00
3 175 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990604 1 320 ---ooooxxx 8.00
4 186 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
981123 6 300 ---oooxxx 7.00
5 180 Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
990920 4 280 ---ooxxx 6.00
6= 188 Režná PetraRežná Petra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
900515 3 260 -oooxxx 4.50
6= 183 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020131 2 260 -oooxxx 4.50
137 Krajňáková SoňaKrajňáková Soňa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
961214 5 NM -xxx
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Muži

(so, 21.7.2018 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 16 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 4 14.32 -0.2 m/s 14,13  +0.014,32  -0.2x14,3214,15  -1.2-14,23  -1.6
2 18 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 3 13.86 -0.2 m/s 13,86  -0.213,65  +0.213,58  -0.613,8613,76  -1.512,07  +0.1x
3 81 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 1 12.68 -1.4 m/s 12,28  -0.2xx12,28x12,68  -1.412,32  -1.0
4 64 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 2 11.64 -0.8 m/s 11,64  -0.8--11,64---
Celkom 4 pretekárov

Trojskok - Ženy

(so, 21.7.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 179 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970211 6 12.48 -0.1 m/s x12,07  -0.712,33  +0.312,3312,41  -0.412,29  +0.312,48  -0.1
2 181 Klímová BarboraKlímová Barbora
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970627 1 12.12 +0.1 m/s 11,92  -0.4x12,12  +0.112,12x11,60  -0.7x
3 151 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000404 4 11.80 -1.5 m/s xxx0.0xx11,80  -1.5
4 133 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000218 5 11.37 -3.3 m/s 11.08  -0.610,96  -1.6x11.0811,37  -3.3x11,22  -1.5
5 158 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
990801 3 11.17 +0.1 m/s x11,17  +0.1x11,17x10,97  -0.1x
6 166 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
020904 2 10.74 +0.1 m/s 10,62  +1.110,74  +0.110,64  -1.010,7410,42  -0.3-10,14  +0.2
25 Mykytjuk IrinaMykytjuk Irina
GruzínskoGruzínsko
860119 7 DNS --0.0---
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 21.7.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 170 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
900524 15 13.83 13,6013,83-13,83--- 11.00
2 127 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980129 14 13.68 13,0913,1213,2313,23x13,5413,68 9.00
3 178 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 12 11.73 10,3310,8811,6311,6311,0010,9111,73 8.00
4 153 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 13 11.43 10,6210,9311,4311,43xx11,32 7.00
5 174 Weigertová MonikaWeigertová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
920320 10 10.92 10,35-10,5010,5010,9210,68x 6.00
6 162 Feďová AndreaFeďová Andrea
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
980211 8 10.31 10,319,96x9,96x10,02x 5.00
7 136 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890904 11 10.24 8,719,3610,109,3610,24xx 4.00
8 204 Kostková NatáliaKostková Natália
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000603 2 09.94 9,94--9,94--- 3.00
9 147 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000516 9 09.87 9,08x9,879,87 2.00
10 148 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 1 09.58 9,04x9,589,58 1.00
11 168 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 6 08.83 8,718,128,838,83
12 145 Zeleňáková MonikaZeleňáková Monika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
970926 7 08.71 8,71-8,708,71
13 203 Sabová EsterSabová Ester
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 5 07.72 7,72--7,72
14 159 Mišániková DanielaMišániková Daniela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
990402 4 07.61 7,247,077,617,61
15 157 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
000624 3 06.40 6,256,405,896,40
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 21.7.2018 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 55 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
880123 8 15.53 15,24x15,5315,5315,51xx 11.00
2 12 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 1 15.34 15,1215,34x15,34xxx 9.00
3 45 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 7 14.96 14,0614,0214,9614,96xxx 8.00
4 97 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 6 14.24 12,61x13,1913,19x14,2414,08 7.00
5 104 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
691002 5 12.39 12,39x12,3312,3911,83x12,11 6.00
6 76 Pokorný MartinPokorný Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
880922 3 11.24 -10,3610,2610,3611,24-10,83 5.00
7 15 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 4 11.16 11,0910,9910,3811,09x10,8511,16 4.00
8 56 Mečiar SamuelMečiar Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000909 2 10.73 10,50x10,2810,5010,7310,44x 3.00
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(so, 21.7.2018 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 170 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
900524 10 45.92 40,5439,81x40,5444,1345,92x 11.00
MS 117 Choo ConnieChoo Connie
MalaysiaMalaysia
940209 1 41.03 31,74x34,1834,1839,80x41,03
3 136 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890904 9 41.02 38,7440,2438,7740,2440,6941,0239,23 9.00
4 127 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980129 8 36.13 x36,13x36,13xxx 8.00
5 162 Feďová AndreaFeďová Andrea
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
980211 7 34.44 31,4034,1233,4434,1232,8134,4434,43 7.00
6 190 Štefancová AndreaŠtefancová Andrea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
960327 2 34.06 31,8730,8433,2133,2134,0633,6232,87 6.00
7 131 Dirnbachová LuciaDirnbachová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001013 5 28.26 26,2428,2627,9728,2626,4227,7827,77
8 148 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 3 27.27 x26,30x26,30x27,1027,27
150 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010801 4 DNS ---0---
153 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 6 NM xxx0.0---
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Muži (Finále)

Finále (so, 21.7.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 207 Matušík AdriánMatušík Adrián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
800413 1 52.60 42.0752.3152.3852.3850.2749.5552.60
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(so, 21.7.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 42 Shamshuddin IrfanShamshuddin Irfan
Malaysia Athletics FederationMalaysia Athletics Federation
950816 11 55.28 x41,8054,8654,8655,28xx
2 97 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 9 50.42 46,66x50,1750,1750,42xx 11.00
3 45 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 8 43.76 x42,40x42,40xx43,76 9.00
4 55 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
880123 7 43.52 39,8340,8941,6441,6442,7343,2743,52 8.00
5 12 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 1 41.49 36,6041,49x41,49x40,68x 7.00
6 102 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
940906 6 39.76 39,76xx39,76xx37,45 6.00
7 104 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
691002 5 36.35 33,9635,56x35,5630,7734,5036,35 5.00
8 15 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 4 36.17 33,4835,4935,2035,4935,79x36,17 4.00
9 83 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 3 28.26 26,5228,26x28,26---
10 76 Pokorný MartinPokorný Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
880922 2 26.75 25,79x26,7526,75
10 Holica MichalHolica Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
920603 10 DNS ---0---
Celkom 11 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(so, 21.7.2018 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 125 Lomnická NikolaLomnická Nikola
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
880816 9 63.90 63,90x61,7163,90x63,21x 11.00
2 124 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
930419 8 62.85 60,20x62,8562,85x60,9861,85 9.00
3 178 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 7 47.73 41,45x44,6344,63x47,73x 8.00
4 153 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 6 43.48 40,2243,4842,0443,4841,0040,1939,80 7.00
5 136 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890904 5 39.69 37,6937,0838,8438,8439,55x39,69 6.00
6 190 Štefancová AndreaŠtefancová Andrea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
960327 2 32.51 28,8931,85x31,8532,5131,1030,31
7 131 Dirnbachová LuciaDirnbachová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001013 1 28.79 x26,3528,7928,79x25,7928,79
8 169 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980708 4 28.61 xx27,8727,87x28,61x
150 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010801 3 DNS 0.0
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(so, 21.7.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 35 Lomnický MarcelLomnický Marcel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
870706 7 75.20 72,4773,3575,2075,20xx72,71 11.00
MS 108 Koukal JiříKoukal Jiří
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
820623 6 57.92 54,6855,29x55,2957,9255,8557,20
3 8 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000602 5 50.66 50,6648,49x50,66--- 9.00
MS 208 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
990909 1 45.91 45,19xx45,1944,8945,91x
5 83 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 3 41.26 40,9841,26x41,26x-- 8.00
6 45 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 4 38.23 38,23x-38,23--- 7.00
7 97 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 2 35.71 x34,19x34,1934,05x35,71 6.00
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Muži

(so, 21.7.2018 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 86 Rízek MilanRízek Milan 780105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21:31.99 11.00
MS 110 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 010419 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22:39.63
3 52 Kováč DanielKováč Daniel 010701 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22:59.88 9.00
4 49 Hamzič AlanHamzič Alan 000621 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25:04.82 8.00
13 Morvay MichalMorvay Michal 960819 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DQ
Poznámky:
230/7a
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Ženy

(so, 21.7.2018 - 15:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 123 Hornáková MonikaHornáková Monika 950706 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24:56.73 11.00
2 177 Burzalová HanaBurzalová Hana 001103 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25:12.49 9.00
3 193 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 990615 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25:31.70 8.00
187 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 020406 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNF
Celkom 4 pretekári