<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Trnava (7. - 8. 7. 2018)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.7.2018 - 16:05) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 10.73 0.154
2 79 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.11 0.127
3 116 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.17 0.199
4 124 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 11.39 0.198
5 105 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.62 0.190
6 135 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.73 0.246
7 106 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.76 0.191
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.7.2018 - 16:05) official Vietor: +3.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.40 0.181
2 61 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.94 0.169
3 51 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.96 0.174
4 10 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.09 0.168
5 48 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.30 0.154
6 89 Fázik AdamFázik Adam 930923 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.56 0.162
7 113 Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.19 0.192
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 7.7.2018 - 16:05) official Vietor: +2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 78 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.72 0.180
2 52 Holec DominikHolec Dominik 951007 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.95 0.170
3 95 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 10.98 0.190
4 13 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.23 0.151
5 108 Hlúbik PavolHlúbik Pavol 970201 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.38 0.184
6 125 Bencz VladimírBencz Vladimír 980603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.81 0.197
7 94 Novosad MartinNovosad Martin 990528 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 12.11 0.227
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 7.7.2018 - 16:05) official Vietor: +3.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.63 0.187
2 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.90 0.173
3 65 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 11.04 0.208
4 93 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.14 0.192
5 126 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.36 0.252
6 120 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.93 0.181
7 145 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 12.24 0.207
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.40 0.181
2 118 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.63 0.187
3 78 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.72 0.180
4 43 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 10.73 0.154
5 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.90 0.173
6 61 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.94 0.169
7 52 Holec DominikHolec Dominik 951007 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.95 0.170
8 51 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.96 0.174
9 95 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 10.98 0.190
10 65 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 11.04 0.208
11 10 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.09 0.168
12 79 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.11 0.127
13 93 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.14 0.192
14 116 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.17 0.199
15 13 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.23 0.151
16 48 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.30 0.154
17 126 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.36 0.252
18 108 Hlúbik PavolHlúbik Pavol 970201 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.38 0.184
19 124 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 11.39 0.198
20 89 Fázik AdamFázik Adam 930923 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.56 0.162
21 105 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.62 0.190
22 125 Bencz VladimírBencz Vladimír 980603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.81 0.197
23 120 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.93 0.181
24 94 Novosad MartinNovosad Martin 990528 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 12.11 0.227
25 113 Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.19 0.192
26 145 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 12.24 0.207
27 135 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.73 0.246
28 106 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.76 0.191

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 17:30) official Vietor: +2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 NR 10.14 0.174
2 128 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.37 0.207
3 118 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.60 0.186
4 78 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.61 0.166
5 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10.90 0.163
6 52 Holec DominikHolec Dominik 951007 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.96 0.179
7 61 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 10.99 0.204
8 51 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.00 0.172
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.7.2018 - 15:45) official Vietor: +3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 920813 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.51 0.174
2 185 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 900330 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.23 0.173
3 252 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12.35 0.197
4 220 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.80 0.175
5 223 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.80 0.163
6 225 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 13.62 0.188
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.7.2018 - 15:45) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.01 0.176
2 164 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.07 0.199
3 209 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.43 0.161
4 222 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.06 0.206
5 153 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.07 0.211
6 197 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 13.41 0.267
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 920813 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.51 0.174
2 235 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.01 0.176
3 164 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.07 0.199
4 185 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 900330 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.23 0.173
5 252 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12.35 0.197
6 209 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.43 0.161
7 220 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.80 0.175
7 223 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.80 0.163
9 222 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.06 0.206
10 153 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.07 0.211
11 197 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 13.41 0.267
12 225 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 13.62 0.188

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 17:20) official Vietor: +4.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 920813 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.44 0.189
2 164 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.81 0.183
3 235 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.82 0.182
4 185 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 900330 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.06 0.182
5 252 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 12.17 0.179
6 209 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 12.20 0.168
7 223 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.85 0.175
8 220 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.90 0.174
Celkom 8 pretekárov

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 8.7.2018 - 15:15) official Vietor: +4.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 22.00 0.183
2 140 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.67 0.206
3 124 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 22.89 0.211
4 55 Líška IgorLíška Igor 890713 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 23.78 0.217
5 116 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.87 0.194
15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNF 0.221
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 8.7.2018 - 15:15) official Vietor: +2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.22 0.217
2 65 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 22.38 0.173
3 103 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.97 0.214
4 45 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 6 23.81 0.209
5 46 Blaha MariánBlaha Marián 920804 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 24.24 0.289
6 120 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.57 0.221
7 145 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 24.74 0.261
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 8.7.2018 - 15:15) official Vietor: +3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.94 0.205
2 34 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.19 0.167
3 51 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22.79 0.202
4 146 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.20 0.181
5 49 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.70 0.211
6 130 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.84 0.181
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 8.7.2018 - 15:15) official Vietor: +3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.15 0.163
2 95 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 22.57 0.201
3 13 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.31 0.223
4 28 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 23.56 0.195
5 27 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 25.55 0.241
6 106 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 29.04 0.244
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.22 0.217
2 118 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.94 0.205
3 43 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 22.00 0.183
4 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.15 0.163
5 34 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.19 0.167
6 65 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 22.38 0.173
7 95 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 22.57 0.201
8 140 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.67 0.206
9 51 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22.79 0.202
10 124 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 22.89 0.211
11 103 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.97 0.214
12 146 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.20 0.181
13 13 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.31 0.223
14 28 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 23.56 0.195
15 49 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.70 0.211
16 55 Líška IgorLíška Igor 890713 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 23.78 0.217
17 45 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 6 23.81 0.209
18 116 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.87 0.194
19 46 Blaha MariánBlaha Marián 920804 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 24.24 0.289
20 120 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.57 0.221
21 145 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 24.74 0.261
22 130 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.84 0.181
23 27 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 25.55 0.241
24 106 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 29.04 0.244
15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNF 0.221

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:40) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 20.24 0.179
2 128 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 20.67 0.203
3 118 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 21.12 0.201
4 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 21.66 0.205
5 34 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.89 0.158
6 65 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 22.01 0.204
7 140 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 22.44 0.213
8 95 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 23.09 0.196
Celkom 8 pretekárov

200 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 8.7.2018 - 15:00) official Vietor: +2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 920813 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.07 0.199
2 222 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.34 0.202
3 241 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.05 0.290
4 176 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.14 0.197
5 181 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 27.44 0.225
6 221 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.20 0.242
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 8.7.2018 - 15:00) official Vietor: +5.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.48 0.269
2 164 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 25.60 0.224
3 153 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.89 0.203
4 224 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 27.14 0.246
5 229 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.33 0.325
6 225 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 27.77 0.144
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 8.7.2018 - 15:00) official Vietor: +3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 252 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 25.87 0.171
2 220 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.79 0.186
3 243 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.43 0.238
4 197 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.81 0.241
178 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.48 0.269
2 162 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 920813 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.07 0.199
3 164 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 25.60 0.224
4 252 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 25.87 0.171
5 222 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.34 0.202
6 220 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.79 0.186
7 153 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.89 0.203
8 241 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.05 0.290
9 176 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.14 0.197
9 224 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 27.14 0.246
11 229 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.33 0.325
12 243 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.43 0.238
13 181 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 27.44 0.225
14 225 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 27.77 0.144
15 197 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.81 0.241
16 221 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.20 0.242
178 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:30) official Vietor: +3.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 920813 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.28 0.232
2 182 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.94 0.182
3 252 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 24.83 0.211
4 164 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.96 0.215
5 222 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.19 0.219
6 241 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 26.57 0.195
7 220 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.81 0.217
8 153 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.05 0.289
Celkom 8 pretekárov

400 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.7.2018 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 50.49 0.226
2 85 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 50.85 0.175
3 137 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 930108 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 51.66 0.192
4 111 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 51.92 0.239
5 49 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 52.92 0.211
6 122 Galdík MartinGaldík Martin 000809 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 53.25 0.213
7 130 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 55.73 0.229
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.7.2018 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 49.71 0.201
2 114 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.36 0.204
3 134 Koch MartinKoch Martin 930923 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 50.75 0.203
4 24 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 50.77 0.218
5 15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 51.30 0.191
6 77 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 52.93 0.204
7 30 Jendreják PeterJendreják Peter 801224 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:01.31 0.216
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 49.71 0.201
2 114 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.36 0.204
3 11 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 50.49 0.226
4 134 Koch MartinKoch Martin 930923 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 50.75 0.203
5 24 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 50.77 0.218
6 85 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 50.85 0.175
7 15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 51.30 0.191
8 137 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 930108 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 51.66 0.192
9 111 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 51.92 0.239
10 49 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 52.92 0.211
11 77 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 52.93 0.204
12 122 Galdík MartinGaldík Martin 000809 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 53.25 0.213
13 130 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 55.73 0.229
14 30 Jendreják PeterJendreják Peter 801224 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:01.31 0.216

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 48.40 0.192
2 18 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 49.34 0.175
3 85 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 49.45 0.249
4 114 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 49.61 0.204
5 137 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 930108 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 50.70 0.196
6 24 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 51.21 0.161
7 15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 51.47 0.161
8 134 Koch MartinKoch Martin 930923 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 51.64 0.247
Celkom 8 pretekárov

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 16:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 241 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:00.69 0.275
6 243 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:04.45 0.203
7 226 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 1:09.79 0.272
1 166 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 900702 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 55.44 0.192
2 186 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 55.45 0.263
3 250 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 56.73 0.367
4 180 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 58.41 0.201
Celkom 7 pretekárov

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 7.7.2018 - 17:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 18 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:54.60
2 41 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 1:55.76
3 133 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:55.89
4 149 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:57.54
5 102 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:57.57
6 123 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 1:58.15
7 45 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 7 1:58.86
8 132 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:59.55
9 147 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 1:59.99
86 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 DNF
Poznámky:
400m - 133 - 52,93 600m - 133 - 1:22,75
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 7.7.2018 - 17:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 99 Cesnek DamiánCesnek Damián 010209 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:04.16
2 67 Mikula MichalMikula Michal 951010 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:08.26
3 151 Prívara LukášPrívara Lukáš 960619 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 2:08.54
4 150 Nevedel JozefNevedel Jozef 001016 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 2:08.84
5 28 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 2:13.91
6 27 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 2:14.21
7 31 Kabina AndrejKabina Andrej 881009 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:17.80
8 32 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 771025 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 2:22.22
9 33 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 2:26.53
Poznámky:
400m - 99 - 59,81 600m - 99 - 1:31,21
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 18 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:54.60
2 41 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 1:55.76
3 133 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:55.89
4 149 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:57.54
5 102 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:57.57
6 123 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 1:58.15
7 45 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 7 1:58.86
8 132 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:59.55
9 147 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 1:59.99
10 99 Cesnek DamiánCesnek Damián 010209 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:04.16
11 67 Mikula MichalMikula Michal 951010 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:08.26
12 151 Prívara LukášPrívara Lukáš 960619 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 2:08.54
13 150 Nevedel JozefNevedel Jozef 001016 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 2:08.84
14 28 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 2:13.91
15 27 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 2:14.21
16 31 Kabina AndrejKabina Andrej 881009 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:17.80
17 32 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 771025 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 2:22.22
18 33 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 2:26.53
86 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 DNF

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 17:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 182 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:09.56
2 249 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:15.21
3 189 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 941227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:15.67
4 216 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:16.86
5 192 Hatinová KláraHatinová Klára 000619 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:28.84
6 247 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:34.32
7 193 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:35.27
8 206 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:39.14
9 201 Krajňáková LíviaKrajňáková Lívia 890703 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 8 2:39.71
10 218 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:42.22
11 157 Mrázová RenátaMrázová Renáta 791208 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:47.34
Poznámky:
400m - 182 - 60,90 600m - 182 - 1:34,90
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 8.7.2018 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 42 Repčík JozefRepčík Jozef 860803 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 3:56.72
2 136 Pelikán JozefPelikán Jozef 840729 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 14 3:57.17
3 110 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:58.22
4 133 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:58.92
5 86 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 4:02.24
6 16 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 4:03.86
7 102 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:07.11
8 149 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 4:08.65
9 41 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 4:10.00
10 132 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13 4:10.26
11 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 11 4:12.92
12 44 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 921213 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 9 4:13.92
13 99 Cesnek DamiánCesnek Damián 010209 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 12 4:15.14
14 147 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 4:16.77
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.7.2018 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 4 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:21.01
2 90 Chomanič PavolChomanič Pavol 920418 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 4:21.44
3 98 Uher KristiánUher Kristián 961230 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 10 4:21.89
4 150 Nevedel JozefNevedel Jozef 001016 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 4:24.66
5 107 Halász PeterHalász Peter 930903 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:26.05
6 151 Prívara LukášPrívara Lukáš 960619 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 9 4:26.37
7 67 Mikula MichalMikula Michal 951010 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 4:28.58
8 31 Kabina AndrejKabina Andrej 881009 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 4:47.49
9 6 Miskolczi RóbertMiskolczi Róbert 841126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 4:48.77
10 33 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 4:52.98
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 42 Repčík JozefRepčík Jozef 860803 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 3:56.72
2 136 Pelikán JozefPelikán Jozef 840729 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 14 3:57.17
3 110 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:58.22
4 133 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:58.92
5 86 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 4:02.24
6 16 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 4:03.86
7 102 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:07.11
8 149 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 4:08.65
9 41 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 4:10.00
10 132 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13 4:10.26
11 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 11 4:12.92
12 44 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 921213 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 9 4:13.92
13 99 Cesnek DamiánCesnek Damián 010209 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 12 4:15.14
14 147 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 4:16.77
15 4 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:21.01
16 90 Chomanič PavolChomanič Pavol 920418 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 4:21.44
17 98 Uher KristiánUher Kristián 961230 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 10 4:21.89
18 150 Nevedel JozefNevedel Jozef 001016 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 4:24.66
19 107 Halász PeterHalász Peter 930903 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:26.05
20 151 Prívara LukášPrívara Lukáš 960619 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 9 4:26.37
21 67 Mikula MichalMikula Michal 951010 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 4:28.58
22 31 Kabina AndrejKabina Andrej 881009 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 4:47.49
23 6 Miskolczi RóbertMiskolczi Róbert 841126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 4:48.77
24 33 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 4:52.98

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 253 Beľová KatarínaBeľová Katarína 840301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 4:33.15
2 189 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 941227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:38.97
3 190 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 4:40.46
4 249 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 4:42.49
5 255 Zavadská AlexandraZavadská Alexandra 000414 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 4:46.11
6 210 Beláková LuciaBeláková Lucia 980419 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 4:54.02
7 168 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 000627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 5:00.07
8 204 Michaličková LuciaMichaličková Lucia 990721 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 11 5:17.08
9 157 Mrázová RenátaMrázová Renáta 791208 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 5:36.82
216 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 DNF
Celkom 10 pretekárov

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 19:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 136 Pelikán JozefPelikán Jozef 840729 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 15 15:26.29
2 84 Urban JozefUrban Jozef 860124 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 15:36.98
3 44 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 921213 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 15:39.15
4 129 Csiba BorisCsiba Boris 800817 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 15:45.76
5 76 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15:47.21
6 74 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 15:48.12
7 152 Šarkan BranislavŠarkan Branislav 841222 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 16 15:51.02
8 69 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 910725 MBO StrážskeMBO Strážske 19 15:53.73
9 4 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 16:04.70
10 83 Tomeček RadovanTomeček Radovan 941120 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 16:07.12
11 2 Kopiar JakubKopiar Jakub 990716 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 16:07.65
12 148 Bučo RobinBučo Robin 960828 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 16:21.19
13 60 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14 16:43.17
14 82 Henček EmilHenček Emil 920429 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 12 16:46.19
15 90 Chomanič PavolChomanič Pavol 920418 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 9 16:54.16
16 29 Páleník MatejPáleník Matej 920317 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 8 16:54.24
17 98 Uher KristiánUher Kristián 961230 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 17 17:11.04
7 Varga JánosVarga János 980102 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 DNF
Poznámky:
1000m: 84 - 3:09.50 2000m: 84 - 6:13.36 3000m: 84 - 9:19.02 4000m: 136 - 12:28.45
Celkom 18 pretekárov

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 18:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 200 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 960726 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 18:07.51
2 177 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 18:10.66
3 237 Valová SilviaValová Silvia 910817 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 18:12.62
4 165 Durcová ZuzanaDurcová Zuzana 960606 Bratislavský maratónBratislavský maratón 4 18:22.42
5 204 Michaličková LuciaMichaličková Lucia 990721 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 19:46.52
6 158 Petrjánošová SilviaPetrjánošová Silvia 801223 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 20:47.09
7 191 Trebulová KristínaTrebulová Kristína 980827 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 21:12.70
8 202 Nemcová BarboraNemcová Barbora 970820 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 23:41.14
Poznámky:
1000m: 237 - 3:34.24 2000m: 237 - 7:04.53 3000m: 237 - 10:53.66 4000m: 237 - 14:36.89
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh (so, 7.7.2018 - 16:55) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.38 0.166
2 198 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.15 0.143
3 224 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 15.01 0.244
4 254 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 15.81 0.193
5 226 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 17.89 0.238
161 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNF 0.176
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 15:15) official Vietor: +3.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.31 0.272
2 251 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 881108 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.74 0.365
3 198 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.00 0.284
4 224 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 15.09 0.219
5 254 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 15.23 0.408
6 167 Králiková RomanaKráliková Romana 000814 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 15.48 0.248
7 161 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 15.51 0.211
8 226 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 17.32 0.280
Celkom 8 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 15:30) official Vietor: +4.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 14.59 0.164
2 26 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 14.91 0.207
3 17 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 14.97 0.206
4 87 Bician AndrejBician Andrej 840515 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 15.46 0.151
5 115 Šoka ŠimonŠoka Šimon 960407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 15.68 0.217
6 73 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 15.86 0.190
7 80 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 800507 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 17.43 0.207
Celkom 7 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Kučera MartinKučera Martin 900510 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 51.51 0.219
2 26 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 54.73 0.216
3 131 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 55.79 0.174
4 112 Martinec ErikMartinec Erik 960929 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 56.77 0.281
5 77 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 57.77 0.292
6 73 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 58.32 0.205
7 123 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 1:01.32 0.165
Celkom 7 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 15:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 59.01 0.217
2 217 Svrčková KarinSvrčková Karin 970327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 66.10 0.321
3 215 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 66.37 0.219
4 228 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 67.51 0.251
Celkom 4 pretekári

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 17:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 20 Valachovič JakubValachovič Jakub 850911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09:30.37
2 76 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09:51.31
3 64 Vajs RomanVajs Roman 890206 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 10:03.16
4 3 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10:08.68
16 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNF
Poznámky:
1000m: 20- 2:58.19 2000m: 20- 6:09.14
Celkom 5 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 253 Beľová KatarínaBeľová Katarína 840301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11:18.28
2 189 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 941227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11:45.52
3 190 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 11:58.24
4 196 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 970202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12:03.20
5 226 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 13:58.54
154 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
Poznámky:
1000m: 253- 3:42.74 2000m: 253- 7:28.01
Celkom 6 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 18:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Fendek, Marček, Buvala, Holec Fendek, Marček, Buvala, Holec ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 42.98 0.205
2 116 Fabián, Jelínek, Kišš, Staš Fabián, Jelínek, Kišš, Staš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 43.84 0.244
89 Fázik, Mészáros, Bician, Rigler Fázik, Mészáros, Bician, Rigler Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNF 0.193
91 Jursa, Svitek, Zvonár, Novosad Jursa, Svitek, Zvonár, Novosad Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 DNF 0.306
13 Noskovič, Benda, Šuba, Danáč Noskovič, Benda, Šuba, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ -0.200
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162.7
Celkom 5 pretekárov

4 x 100 m kluby - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 18:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 185 Šibová, Putalová, Tomková, Lajčáková Šibová, Putalová, Tomková, Lajčáková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 47.13 0.178
2 199 Zeleňáková, Lehocká, Takácsová, Nováková Zeleňáková, Lehocká, Takácsová, Nováková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 49.95 0.239
3 227 Ošková, Gyomraiová, Jencaková, Garčárová Ošková, Gyomraiová, Jencaková, Garčárová TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 50.87 0.129
239 Ďurkechová, Kubaščíková, Šajbenová, Vadlejch Ďurkechová, Kubaščíková, Šajbenová, Vadlejch AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DQ 0.204
Poznámky:
DQ podľa pravidla 170.7
Celkom 4 pretekári

4 x 400 m kluby - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 17:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 15 Schneidgen, Benda, Talán, Danáč Schneidgen, Benda, Talán, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:22.80 0.193
2 134 Koch, Timoranský, Drozda, Jablokov Koch, Timoranský, Drozda, Jablokov AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 3:23.62 0.189
3 111 Lúža, Babulík, Cidorík, Pavelka Lúža, Babulík, Cidorík, Pavelka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:25.40 0.281
4 55 Líška, Blaha, Ďubašák, Marček Líška, Blaha, Ďubašák, Marček ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 3:33.59 0.294
Celkom 4 pretekári

4 x 400 m kluby - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Malatincová, Tomková, Vlčáková, Putalová Malatincová, Tomková, Vlčáková, Putalová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 3:54.03 0.182
2 195 Lehocká, Zeleňáková, Takácsová, Ledecká Lehocká, Zeleňáková, Takácsová, Ledecká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 3:57.12 0.164
3 243 Markovičová, Šamudovská, Kubaščíková, Urbanová Markovičová, Šamudovská, Kubaščíková, Urbanová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 3:58.82 0.263
4 218 Takáčová, Naňová, Svrčková, Matejíčková Takáčová, Naňová, Svrčková, Matejíčková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:17.51 0.227
252 Garčárová, Škovranová, Jencaková, Gyomraiová Garčárová, Škovranová, Jencaková, Gyomraiová TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 DQ
Poznámky:
DQ - Dráha 2 - 162.7
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 180190195200205210215220223226228230232
1 47 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
891114 6 220 -----xooo-xxx
2 9 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
890823 5 215 ---oooxoxxx
3 22 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
961214 4 205 -oooxoxxx
4 92 Kalafus MartinKalafus Martin
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
881208 3 200 oooxoxxx
5 115 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
960407 2 190 oxoxxx
80 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 1 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 150155160165169175177180183186
1 169 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
920725 6 175 ---ooo-xxx
2 213 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
980505 4 165 -ooxxoxxx
3 231 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 1 160 oooxxx
4 211 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
990430 5 160 -oxxoxxx
5 161 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 3 160 oxoxxoxxx
6 219 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 2 150 oxxx
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Muži (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 320340360380400420440450460470480490500510
1 38 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
890930 11 500 -------o-ooooxxx
2 23 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
910516 10 500 -------o-oxxoooxxx
3= 39 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010829 8 420 ----ooxxx
3= 87 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
840515 9 420 ---oooxxx
3= 141 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
000912 7 420 ---oooxxx
6= 36 Daňko MarekDaňko Marek
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
890507 5 400 --oooxxx
6= 14 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 6 400 ---ooxxx
8 21 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
660718 3 380 -xooxxoxxx
9 53 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010109 4 380 ooxxoxxoxxx
10 8 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
570907 2 340 xoxxoxxx
11 142 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
570223 1 320 xoxxx
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 17:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 220240260280290300310320330340350
1 236 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
021003 5 340 --xoooooxoxooxxx
2 227 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
991116 4 330 ---xooxoxoxooxxx
3 203 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 6 330 ----oxxoooxoxxx
4 245 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
981123 3 300 --xooxxooxxx
5 240 Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
990920 2 280 --ooxxx
6 246 Režná PetraRežná Petra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
900515 1 240 ooxxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 54 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980518 12 726 +3.7 m/s 6.90 +1.9 m/s 6.97  +4.26.90  +1.9 +3.46.977.16  +3.67.26  +3.75.71  +2.3
2 17 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 11 715 +3.2 m/s  +5.26.64  +2.37.15  +3.27.15 +4.2 +2.47.05  +3.0
3 10 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000714 5 710 +2.0 m/s 6.59  +3.26.60  +3.7 +2.36.606.65  +2.57.00  +3.97.10  +2.0
4 19 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 10 695 +3.9 m/s 6.43  +4.5 +3.06.78  +3.36.786.95  +3.9 +4.66.62  +3.4
5 117 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 9 690 +4.1 m/s 6.90  +4.1 +4.76.76  +2.46.906.74  +3.16.73  +2.9 +1.9
6 101 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
020311 8 687 +2.0 m/s 6.32  +3.0 +4.06.87  +2.06.876.77  +3.46.84  +2.56.41  +1.8
7 63 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 7 683 +2.3 m/s 6.07 +2.0 m/s 6.07  +2.0 +3.06.56  +2.16.566.74  +2.16.83  +2.36.72  +2.4
8 50 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 4 625 +4.6 m/s 6.12 +2.0 m/s 5.97  +2.45.60  +2.66.12  +2.06.126.16  +3.46.25  +4.66.13  +2.5
9 35 Nguyen MichalNguyen Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000529 3 608 +4.4 m/s 6.08  +4.4 +3.16.05  +2.66.08
10 71 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 2 598 +2.7 m/s 5.87  +4.85.98  +2.7 +2.55.98
11 37 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
001023 1 581 +3.2 m/s 5.41  +3.25.48  +4.95.81  +3.25.81
87 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
840515 6 NM  +3.6--0.0---
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 188 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 11 639 +2.4 m/s 6.21 +1.8 m/s  +1.6 +0.76.04  +1.66.046.39  +2.4 +3.56.21  +1.8
2 187 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 9 599 +0.1 m/s 4.54  +1.55.99  +0.1-5.99---
3 230 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950828 10 593 +3.5 m/s 5.73 +1.2 m/s 5.83  +2.55.25  +1.55.93  +3.55.93 +1.95.73  +2.75.73  +1.2
4 171 Flosníková VeronikaFlosníková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
971217 8 577 +3.1 m/s 5.75 +1.9 m/s  +2.2 +1.55.71  +1.15.71 +2.95.77  +3.15.75  +1.9
5 183 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000601 7 570 +1.6 m/s 5.70  +1.6 +1.05.34  +2.55.70 +2.45.59  +2.15.42  +1.3
6 214 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
990801 6 553 +1.9 m/s 5.28  +2.55.40  +0.74.06  +2.95.405.53  +1.9 +2.75.50  +2.3
7 176 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010305 4 543 +2.3 m/s 5.33 +1.9 m/s  +3.75.43  +2.35.33  +1.95.43 +2.65.09  +0.8 +2.1
8 207 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000404 5 526 +2.0 m/s  +1.7 +2.05.26  +2.05.26 +1.45.11  +3.8 +1.8
9 174 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980307 2 521 +2.3 m/s 5.21  +2.3 +2.2 +1.95.21
10 227 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
991116 1 494 +2.1 m/s 4.88 +1.1 m/s  +2.84.88  +1.14.94  +2.14.94
Celkom 10 pretekárov

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 17:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 17 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 6 15.15 +2.0 m/s 14.85  +3.314.82  +2.2 +2.314.8515.15  +2.014.17  +2.6 +4.3
2 19 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 5 14.69 +5.1 m/s 13.94  +2.614.56  +2.914.69  +5.114.6912.52  +3.3 +3.5-
3 37 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
001023 4 13.49 +3.2 m/s 13.37 +1.1 m/s 13.49  +3.2 +2.0 +2.813.49 +3.813.37  +1.1 +2.5
4 91 Jursa MichalJursa Michal
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
860214 3 12.76 +2.6 m/s  +3.4 +4.112.76  +2.612.76---
5 71 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 2 12.50 +3.6 m/s 12.20 +1.7 m/s 12.02  +3.612.50  +3.6 +3.312.5011.39  +4.212.20  +1.712.21  +3.0
6 80 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 1 11.57 +2.8 m/s  +2.611.57  +2.8 +2.311.57---
Celkom 6 pretekárov

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 187 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 3 13.78 +3.6 m/s  +3.6 +4.3 +1.60.0 +3.413.78  +3.6 +2.6
2 239 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970211 2 12.82 +2.6 m/s 12.25  +3.712.79  +3.4 +4.412.7911.47  +5.212.82  +2.6 +2.9
3 234 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
991227 1 11.71 +3.0 m/s 11.63  +3.611.71  +3.0 +3.011.7111.59  +4.4 +2.4 +3.0
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 233 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
900524 3 14.86 x14.7814.8614.8614.2114.4214.07
2 184 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980129 4 13.98 x12.9913.4213.4213.3813.98x
3 244 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
940327 2 11.91 11.9111.84x11.91x11.8211.31
4 238 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 1 11.65 10.1811.6211.2111.6211.6511.6510.90
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 75 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
880123 4 15.64 14.3515.35x15.3515.5915.5015.64
2 72 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 3 15.63 xx14.9614.9615.0915.2315.63
3 139 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
691002 2 12.52 x11.7512.4812.48x12.52x
4 81 Taškár MarekTaškár Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
980104 1 12.01 10.6111.4711.9311.93x12.01x
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 233 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
900524 5 47.34 44.5347.3440.8347.34xxx
MS 155 CHoo Kang NiCHoo Kang Ni
MalaysiaMalaysia
940209 7 43.75 40.4840.5537.7440.5540.4943.75x
3 295 Smreková KarolínaSmreková Karolína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
980117 1 42.13 39.6638.87x39.6642.13x37.81
4 163 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
890904 6 41.97 36.7041.9741.1141.9739.0841.0739.46
5 184 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980129 4 41.01 35.00x35.9735.9740.85x41.01
6 159 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
980211 2 36.89 35.3835.8533.3835.8534.7836.8934.77
7 160 Palanská LenkaPalanská Lenka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
021007 3 33.02 x29.9829.5429.9832.50x33.02
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS 25 Shamshuddin Mohd IrfanShamshuddin Mohd Irfan
MalaysiaMalaysia
950816 7 60.40 52.77x60.4060.4060.10x58.04
2 12 Holica MichalHolica Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
920603 6 56.67 50.0954.0256.6756.67xxx
3 72 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 5 49.08 xx49.0849.08x48.77x
4 5 Matušík AdriánMatušík Adrián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
800413 1 46.91 42.1346.1846.9146.91x44.88x
5 75 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
880123 4 46.36 46.3643.4044.8346.36x44.3244.97
6 139 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
691002 3 37.78 x36.86x36.8637.78xx
7 119 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 2 29.75 28.4228.3729.7529.7529.11x29.59
Celkom 7 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 172 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
830321 5 71.11 x67.9168.4168.4171.11x64.69
2 179 Lomnická NikolaLomnická Nikola
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
880816 4 65.71 x62.08x62.0865.5365.3765.71
3 175 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
930419 3 65.58 x62.9465.5865.58xxx
4 238 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 2 46.67 32.0744.1646.6746.6746.10xx
5 232 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980708 1 33.05 33.05x29.1433.0531.6431.5732.56
Celkom 5 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS 298 Donnelly SeanDonnelly Sean
United States of AmericaUnited States of America
930401 1 76.69 75.2376.3476.6976.69x75.78x
2 56 Lomnický MarcelLomnický Marcel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
870706 8 76.34 74.3374.6373.6774.6372.83x76.34
MS 297 McCullough ConorMcCullough Conor
United States of AmericaUnited States of America
910131 3 72.97 69.0870.2772.9772.97x70.9071.91
MS 296 Winkler RudyWinkler Rudy
United States of AmericaUnited States of America
941206 4 72.36 71.1672.3669.2672.3672.3170.3268.70
MS 299 Young AlexYoung Alex
United States of AmericaUnited States of America
940901 5 70.91 69.7070.9162.8370.9167.0069.25x
6 144 Koukal JiříKoukal Jiří
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
820623 7 58.50 56.73xx56.7358.5058.25x
7 119 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 6 43.16 42.39x42.1942.3940.7943.1643.09
Celkom 7 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 208 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
961107 4 43.18 42.2739.9742.4742.47x39.4843.18
2 205 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000516 5 42.50 41.9037.5540.4241.9039.0139.4642.50
3 170 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980326 3 40.67 x40.67-40.67xxx
4 244 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
940327 2 35.76 33.7635.7634.6535.7633.64xx
5 173 Kadlečíková VeronikaKadlečíková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
910601 1 31.93 x31.93x31.93-xx
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 18:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 121 Žeňúch PatrikŽeňúch Patrik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
901230 9 77.09 77.09x74.2777.09x71.2073.15
2 62 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
960702 8 75.45 72.8275.4571.4675.45x70.94x
3 70 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 7 71.83 71.8366.5867.9771.8367.8969.1165.25
4 81 Taškár MarekTaškár Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
980104 2 68.99 60.1162.2964.6964.6954.1053.4768.99
5 59 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000407 6 62.94 58.9661.0361.9061.90x62.1762.94
6 109 Honner RichardHonner Richard
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
700320 5 51.65 47.07x49.0349.0351.65x50.48
7 143 Jelínek PatrikJelínek Patrik
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
010723 4 44.75 x44.75x44.75xxx
8 58 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020912 3 42.58 42.58xx42.58-x38.35
9 88 Ďurkáč MichalĎurkáč Michal
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
880814 1 32.91 32.91--32.91
Celkom 9 pretekárov