<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Dubnica nad Váhom (30. - 1. 7. 2018)

100 m - Juniori (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (so, 30.6.2018 - 14:15) Vietor: +4.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10.97 0.178
2 23 Lánik MatejLánik Matej 990728 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.24 0.193
3 43 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.30 0.136
4 49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.15 0.203
Celkom 4 pretekári
Kvalifikácia 02 (so, 30.6.2018 - 14:17) Vietor: +6.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 001028 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 11.77 0.198
2 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 4 12.17 0.201
3 17 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 020119 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 18.66 0.202
Celkom 3 pretekári

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 30.6.2018 - 15:15) Vietor: +2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.63 0.196
2 99 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.06 0.186
3 40 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.23 0.168
4 81 Hložny AdrianHložny Adrian 001103 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 11.50 0.232
5 22 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.65 0.169
6 41 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.96 0.221
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 30.6.2018 - 15:15) Vietor: +3.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.86 0.170
2 88 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.86 0.184
3 43 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.16 0.161
4 25 Bača MartinBača Martin 000916 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.42 0.197
5 76 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 001028 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 11.83 0.200
49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 30.6.2018 - 15:15) Vietor: +2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.98 0.202
2 10 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.13 0.154
3 106 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 11.31 0.154
4 93 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.55 0.172
5 34 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.93 0.186
6 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 1 12.36 0.232
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 30.6.2018 - 15:15) Vietor: +5.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Lánik MatejLánik Matej 990728 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.89 0.222
2 63 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.99 0.197
3 91 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.32 0.256
4= 48 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 11.67 0.216
4= 29 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.67 0.209
6 73 Novosad MartinNovosad Martin 990528 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 12.05 0.161
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.63 0.196
2 62 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.86 0.170
2 88 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.86 0.184
4 23 Lánik MatejLánik Matej 990728 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.89 0.222
5 39 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.98 0.202
6 63 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.99 0.197
7 99 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.06 0.186
8 10 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.13 0.154
9 43 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.16 0.161
10 40 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.23 0.168
11 106 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 11.31 0.154
12 91 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.32 0.256
13 25 Bača MartinBača Martin 000916 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.42 0.197
14 81 Hložny AdrianHložny Adrian 001103 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 11.50 0.232
15 93 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.55 0.172
16 22 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.65 0.169
17 48 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 11.67 0.216
17 29 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.67 0.209
19 76 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 001028 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 11.83 0.200
20 34 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.93 0.186
21 41 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.96 0.221
22 73 Novosad MartinNovosad Martin 990528 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 12.05 0.161
23 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 1 12.36 0.232
49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS

100 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 16:05) Vietor: +4.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.52 0.199
2 88 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.82 0.168
3 63 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.88 0.158
4 39 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 10.92 0.178
5 62 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.99 0.174
6 23 Lánik MatejLánik Matej 990728 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.35 0.198
Celkom 6 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 30.6.2018 - 14:00) Vietor: +3.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.30 0.197
2 204 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.85 0.357
3 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.00 0.223
4 233 Belešová PetraBelešová Petra 011106 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 13.37 0.193
5 149 Murgašová EmaMurgašová Ema 010102 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 14.13 0.186
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 30.6.2018 - 14:02) Vietor: +3.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.70 0.151
2 201 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.23 0.387
3 118 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 031211 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.47 0.184
4 160 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 14.12 0.200
153 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 000601 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 30.6.2018 - 14:04) Vietor: +4.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.32 0.187
2 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.83 0.225
3 152 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.04 0.233
4 167 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.15 0.209
5 119 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.55 0.217
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 30.6.2018 - 14:06) Vietor: +3.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 030916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 12.92 0.220
2 199 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.07 0.197
3 117 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.36 0.225
4 204 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.81 0.216
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.30 0.197
2 154 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.32 0.187
3 190 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.70 0.151
4 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.83 0.225
5 204 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.85 0.357
6 196 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 030916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 12.92 0.220
7 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.00 0.223
8 152 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.04 0.233
9 199 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.07 0.197
10 167 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.15 0.209
11 201 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.23 0.387
12 117 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.36 0.225
13 233 Belešová PetraBelešová Petra 011106 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 13.37 0.193
14 118 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 031211 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.47 0.184
15 119 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.55 0.217
16 204 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.81 0.216
17 160 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 14.12 0.200
18 149 Murgašová EmaMurgašová Ema 010102 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 14.13 0.186
153 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 000601 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 16:00) Vietor: +3.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.12 0.188
2 154 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.22 0.147
3 190 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.29 0.199
4 196 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 030916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.70 0.155
5 204 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.89 0.200
6 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.99 0.168
Celkom 6 pretekárov

200 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.7.2018 - 11:15) Vietor: +2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.19 0.240
2 106 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 23.19 0.236
3 91 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.60 0.263
4 24 Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.33 0.184
5 94 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.06 0.294
6 90 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.33 0.204
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.7.2018 - 11:15) Vietor: +3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.46 0.214
2 96 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.27 0.203
3 25 Bača MartinBača Martin 000916 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.84 0.221
4 95 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.03 0.203
5 66 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.17 0.301
6 92 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 020416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.62 0.229
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.7.2018 - 11:15) Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.72 0.210
2 99 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.55 0.200
3 29 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.02 0.236
4 18 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 25.40 0.241
22 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
40 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.7.2018 - 11:15) Vietor: +3.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.16 0.264
2 112 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.24 0.196
3 20 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 23.72 0.194
4 53 Bartoš FilipBartoš Filip 990831 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 24.20 0.200
5 54 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 26.10 0.473
49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.19 0.240
2 10 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.46 0.214
3 46 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.72 0.210
4 63 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.16 0.264
5 106 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 23.19 0.236
6 112 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.24 0.196
7 96 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.27 0.203
8 99 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.55 0.200
9 91 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.60 0.263
10 20 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 23.72 0.194
11 25 Bača MartinBača Martin 000916 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.84 0.221
12 29 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.02 0.236
13 95 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.03 0.203
14 66 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.17 0.301
15 53 Bartoš FilipBartoš Filip 990831 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 24.20 0.200
16 24 Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.33 0.184
17 94 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.06 0.294
18 90 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.33 0.204
19 18 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 25.40 0.241
20 92 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 020416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.62 0.229
21 54 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 26.10 0.473
22 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
40 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS

200 m - Juniori (Finále)

Finále (ne, 1.7.2018 - 12:40) Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.81 0.199
2 10 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.24 0.185
3 46 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 22.44 0.159
4 106 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 22.92 0.201
5 112 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23.03 0.203
6 63 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.04 0.168
Celkom 6 pretekárov

200 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.7.2018 - 11:00) Vietor: +3.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.38 0.214
2 227 Žilková IzabelaŽilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.72 0.254
3 167 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.07 0.222
4 145 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 000223 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.61 0.235
5 182 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 28.40 0.231
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.7.2018 - 11:00) Vietor: +3.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 25.41 0.223
2 204 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.91 0.247
3 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.10 0.443
4 119 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.14 0.220
5 187 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 28.65 0.232
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.7.2018 - 11:00) Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 27.75 0.203
2 204 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.30 0.217
3 143 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 30.98 0.218
225 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
154 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.7.2018 - 11:00) Vietor: +4.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.92 0.231
2 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.73 0.228
3 200 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.16 0.249
4 197 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.88 0.245
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.38 0.214
2 206 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 25.41 0.223
3 227 Žilková IzabelaŽilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.72 0.254
4 141 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.92 0.231
5 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.73 0.228
6 204 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.91 0.247
7 167 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.07 0.222
8 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.10 0.443
9 200 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.16 0.249
10 145 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 000223 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.61 0.235
11 117 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 27.75 0.203
12 119 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.14 0.220
13 204 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.30 0.217
14 182 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 28.40 0.231
15 187 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 28.65 0.232
16 197 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.88 0.245
17 143 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 30.98 0.218
225 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
154 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 1.7.2018 - 12:30) Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.41 0.201
2 206 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 25.30 0.245
3 141 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 25.70 0.199
4 227 Žilková IzabelaŽilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.19 0.299
5 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.94 0.243
6 117 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 27.65 0.208
Celkom 6 pretekárov

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 30.6.2018 - 14:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 52.49 0.235
2 15 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 52.86 0.199
3 96 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 52.95 0.218
4 82 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 53.61 0.254
5 107 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 54.11 0.214
6 20 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 55.28 0.200
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 30.6.2018 - 14:47) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 52.23 0.266
2 89 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 52.73 0.396
3 104 Galdík MartinGaldík Martin 000809 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 53.23 0.317
4 75 Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 54.36 0.198
49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
29 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNF 0.265
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 30.6.2018 - 14:49) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Bartoš FilipBartoš Filip 990831 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 53.30 0.242
2 114 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 56.00 0.263
3 12 Koiš MatejKoiš Matej 001221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 57.10 0.245
4 45 Evin ŠtefanEvin Štefan 010409 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 5 1:02.32 0.314
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 52.23 0.266
2 46 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 52.49 0.235
3 89 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 52.73 0.396
4 15 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 52.86 0.199
5 96 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 52.95 0.218
6 104 Galdík MartinGaldík Martin 000809 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 53.23 0.317
7 53 Bartoš FilipBartoš Filip 990831 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 53.30 0.242
8 82 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 53.61 0.254
9 107 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 54.11 0.214
10 75 Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 54.36 0.198
11 20 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 55.28 0.200
12 114 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 56.00 0.263
13 12 Koiš MatejKoiš Matej 001221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 57.10 0.245
14 45 Evin ŠtefanEvin Štefan 010409 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 5 1:02.32 0.314
49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
29 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNF 0.265

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 30.6.2018 - 14:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 57.90 0.256
2 226 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 58.22 0.293
3 227 Žilková IzabelaŽilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 58.59 0.281
4 225 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 58.78 0.268
5 136 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:00.36 0.300
6 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:00.77 0.261
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 30.6.2018 - 14:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 167 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:02.58 0.295
2 167 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:04.21 0.263
3 208 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 1:06.46 0.296
4 182 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 1:06.71 0.228
5 187 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 1:08.05 0.478
204 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNF 0.428
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 57.90 0.256
2 226 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 58.22 0.293
3 227 Žilková IzabelaŽilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 58.59 0.281
4 225 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 58.78 0.268
5 136 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:00.36 0.300
6 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:00.77 0.261
7 167 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:02.58 0.295
8 167 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:04.21 0.263
9 208 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 1:06.46 0.296
10 182 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 1:06.71 0.228
11 187 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 1:08.05 0.478
204 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNF 0.428

800 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 30.6.2018 - 15:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 70 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 2:02.46
2 105 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 2:02.95
3 115 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:03.14
4 5 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:05.22
5 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 6 2:07.39
6 72 Macho JurajMacho Juraj 990709 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 2:10.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 30.6.2018 - 15:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 60 Kačina SebastiánKačina Sebastián 001030 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:01.70
2 54 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:04.68
3 116 Nevedel JozefNevedel Jozef 001016 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 2:06.50
4 90 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:07.60
5 18 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 2:10.16
85 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 010725 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 30.6.2018 - 15:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 84 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:09.92
2 76 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 001028 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 2:14.66
3 55 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:15.03
4 50 Schenk JakubSchenk Jakub 000901 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:17.92
5 47 Fritzman FrantišekFritzman František 000922 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 2:25.08
17 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 020119 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 60 Kačina SebastiánKačina Sebastián 001030 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:01.70
2 70 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 2:02.46
3 105 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 2:02.95
4 115 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:03.14
5 54 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:04.68
6 5 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:05.22
7 116 Nevedel JozefNevedel Jozef 001016 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 2:06.50
8 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 6 2:07.39
9 90 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:07.60
10 84 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:09.92
11 18 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 2:10.16
12 72 Macho JurajMacho Juraj 990709 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 2:10.66
13 76 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 001028 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 2:14.66
14 55 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:15.03
15 50 Schenk JakubSchenk Jakub 000901 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:17.92
16 47 Fritzman FrantišekFritzman František 000922 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 2:25.08
85 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 010725 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 DNS
17 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 020119 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 DNS

800 m - Juniorky

(so, 30.6.2018 - 15:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:18.32
2 222 Slivková AdrianaSlivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:19.99
3 232 Vaceková DominikaVaceková Dominika 990918 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:23.73
4 157 Hatinová KláraHatinová Klára 000619 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:26.10
5 155 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:30.49
6 123 Klučka VivienKlučka Vivien 990811 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:31.58
7 256 Čechová AlexandraČechová Alexandra 990915 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:36.57
8 212 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 2:40.27
9 231 Samčíková AlexSamčíková Alex 021017 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:45.90
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Juniori

(ne, 1.7.2018 - 11:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 70 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 4:02.01
2 115 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 4:06.89
3 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 1 4:14.86
4 74 Cesnek DamiánCesnek Damián 010209 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 4:24.77
5 116 Nevedel JozefNevedel Jozef 001016 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 4:29.48
6 45 Evin ŠtefanEvin Štefan 010409 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 7 4:43.83
7 44 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 020311 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 4:58.28
8 47 Fritzman FrantišekFritzman František 000922 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 5:04.20
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Juniorky

(ne, 1.7.2018 - 11:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 234 Zavadská AlexandraZavadská Alexandra 000414 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 7 4:55.58
2 151 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 000627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 5:00.85
3 401 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 5:03.04
4 128 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 5:10.17
5 232 Vaceková DominikaVaceková Dominika 990918 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 5:10.88
6 230 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 990715 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 5:23.30
7 223 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 5:41.96
Celkom 7 pretekárov

5000 m - Juniori

(so, 30.6.2018 - 16:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Kopiar JakubKopiar Jakub 990716 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 16:06.81
2 3 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 16:16.01
3 74 Cesnek DamiánCesnek Damián 010209 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 16:23.36
4 71 Ursíny PeterUrsíny Peter 990907 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 17:23.51
5 64 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 000816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 18:10.48
6 6 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 18:12.59
Celkom 6 pretekárov

5000 m - Juniorky

(so, 30.6.2018 - 16:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 178 Gabčíková RebekaGabčíková Rebeka 000908 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 19:08.13
2 216 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 990807 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 7 19:27.42
3 218 Kadlečíková EditaKadlečíková Edita 000509 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 19:58.55
4 128 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 20:12.44
5 179 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 20:23.17
6 223 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 21:37.64
7 230 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 990715 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22:46.44
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 30.6.2018 - 13:30) Vietor: +6.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 15.10 0.158
2 194 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 15.24 0.198
3 134 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.42 0.178
4 171 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.65 0.174
5 208 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 16.69 0.155
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 30.6.2018 - 13:32) Vietor: +4.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 14.96 0.157
2 170 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.36 0.147
3 135 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 17.28 0.187
147 Králiková RomanaKráliková Romana 000814 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 DNF 0.177
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 14.96 0.157
2 229 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 15.10 0.158
3 194 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 15.24 0.198
4 134 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.42 0.178
5 171 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.65 0.174
6 170 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.36 0.147
7 208 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 16.69 0.155
8 135 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 17.28 0.187
147 Králiková RomanaKráliková Romana 000814 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 DNF 0.177

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 15:25) Vietor: +3.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 14.95 0.269
2 194 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 15.22 0.191
3 229 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 15.24 0.174
4 134 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.40 0.214
5 170 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 16.00 0.171
6 171 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16.04 0.381
Celkom 6 pretekárov

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(so, 30.6.2018 - 13:45) Vietor: +3.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 14.35 0.159
2 16 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 4 14.43 0.178
3 68 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.15 0.148
Celkom 3 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori

(ne, 1.7.2018 - 12:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 53.62 0.246
2 16 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 55.48 0.235
3 113 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 58.28 0.293
4 80 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 59.12 0.201
5 48 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 1:03.96 0.408
Celkom 5 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.7.2018 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 69.72 0.322
2 203 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 011002 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 71.72 0.365
3 208 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 73.10 0.214
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 1.7.2018 - 12:02) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 210 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 64.84 0.381
2 226 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 64.86 0.388
3 194 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 66.45 0.312
4 171 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 74.62 0.239
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 210 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 64.84 0.381
2 226 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 64.86 0.388
3 194 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 66.45 0.312
4 207 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 69.72 0.322
5 203 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 011002 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 71.72 0.365
6 208 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 73.10 0.214
7 171 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 74.62 0.239

3000 m prekážok [91,4 cm] - Juniori

(ne, 1.7.2018 - 13:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 60 Kačina SebastiánKačina Sebastián 001030 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:28.77
2 67 Šmida RóbertŠmida Róbert 990214 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11:34.31
3 58 Čukan SamuelČukan Samuel 000414 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13:37.40
Celkom 3 pretekári

3000 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky

(ne, 1.7.2018 - 12:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 120 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12:04.29
2 210 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 12:41.93
3 208 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 14:33.46
4 173 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14:56.13
Celkom 4 pretekári

4 x 100 m kluby - Juniori

(so, 30.6.2018 - 17:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Opavský, Kačina, Rigo, Brath Opavský, Kačina, Rigo, Brath ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 44.83
2 91 Ďurdina, Lúža, Cidorík, Igaz Ďurdina, Lúža, Cidorík, Igaz AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 44.88
3 99 Sedlák, Fabián, Nihila, Kišš Sedlák, Fabián, Nihila, Kišš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 45.09
4 20 Legnavský, Revaj, Baluch, Lazar Legnavský, Revaj, Baluch, Lazar AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 46.67
Celkom 4 pretekári

4 x 100 m kluby - Juniorky

(so, 30.6.2018 - 16:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 220 Kubaščíková, Zápotočná, Žilková, Kišková Kubaščíková, Zápotočná, Žilková, Kišková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 49.15
2 199 Krajčovičová, Okásová, Cidoríková, Martinusová Krajčovičová, Okásová, Cidoríková, Martinusová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 50.06
3 170 Húsková, Lukáčová, Holešová, Švecová Húsková, Lukáčová, Holešová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 50.37
4 208 Gyomraiová, Jencaková, Ošková, Garčárová Gyomraiová, Jencaková, Ošková, Garčárová TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 51.11
5 203 Kuczik, Ongáľová, Rusnáková, Riššová Kuczik, Ongáľová, Rusnáková, Riššová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 51.33
Celkom 5 pretekárov

4 x 400 m kluby - Juniori

(ne, 1.7.2018 - 13:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Pázmány, Drobný, Cidorík, Lúža Pázmány, Drobný, Cidorík, Lúža AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:34.23
2 20 Revaj, Baluch, Lazar, Koperdák Revaj, Baluch, Lazar, Koperdák AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 3:38.92
3 60 Šimune, Kačina, Šmida, Rigo Šimune, Kačina, Šmida, Rigo ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 3:45.28
4 Bartoníček, Valo, Žiačik, Dráfi Bartoníček, Valo, Žiačik, Dráfi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:46.21
Celkom 4 pretekári

4 x 400 m kluby - Juniorky

(ne, 1.7.2018 - 13:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 220 Kubaščíková, Žilková, Zápotočná, Kišková Kubaščíková, Žilková, Zápotočná, Kišková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:02.65
2 256 Čechová, Húsková, Lehocká, Ištvánová Čechová, Húsková, Lehocká, Ištvánová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:08.99
3 210 Jencaková, Škovranová, Garčárová, Gyomraiová Jencaková, Škovranová, Garčárová, Gyomraiová TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 4:17.04
4 204 Kuczik, Riššová, Ongáľová, Mikušova Kuczik, Riššová, Ongáľová, Mikušova AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 4:22.51
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Juniori

(ne, 1.7.2018 - 11:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 165170175180184188191
1 98 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 188 -ooxxoooxx-
2 28 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
000902 184 -ooooxxx
3 27 Chynoradský MatúšChynoradský Matúš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
011012 175 ooxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ne, 1.7.2018 - 12:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 145150155159163167170173176178180
1 156 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
990302 176 ----xooooxoxxx
2 192 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
990430 163 --oxooxxx
3 134 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 159 -oxooxxx
4 118 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
031211 155 ooxoxxx
5 137 Lafeková MartinaLafeková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010415 145 oxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(so, 30.6.2018 - 12:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 280300320340360380390400410420430
1 109 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
000912 400 -o-xxo-xxx
2 14 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 380 -----xxo-xxx
3 35 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010109 360 --ooxoxxx
4 34 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 360 --oxoxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(so, 30.6.2018 - 15:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 22024025026027028029300310320330340
1 213 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
021003 330 ---o-oooxoxooxxx
2 176 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 320 ---o-o-ooox-xx
3 209 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
991116 300 ----o-ooxxx
4 129 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 300 -ooooxooxxoxxx
5 217 Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
990920 260 -ooxoxxx
6 228 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
041224 260 ooxoxoxxx
7 221 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020131 250 xoooxxx
8 162 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 240 ooxxx
224 Šajbenová KláraŠajbenová Klára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
001003 NM -xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 30.6.2018 - 12:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 10 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000714 662 +1.0 m/s 6,09  -0.26,29  +1.16,37  -0.26,376,43  +0.56,62  +1.0x
2 43 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
000209 655 +0.2 m/s 6,05  -2.16,38  +0.46,55  +0.26,554,86  +0.76,30  -0.96,36  -0.3
3 24 Nguyen MichalNguyen Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000529 638 +0.4 m/s xx5,91  -0.45,913,15  +1.86,38  +0.4x
4 41 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 634 +0.0 m/s 6,20  +1.76,34  +0.0x6,34x6,32  -2.26,17  -0.1
5 87 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
000704 612 +0.7 m/s 5,84  -1.06,12  +0.76,07  +0.86,125,76  +1.06,00  +0.45,88  -2.5
6 39 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000519 612 -0.1 m/s 6,05  +0.16,12  -0.14,90  +0.76,125,85  +1.65,92  +0.7-
7 57 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 575 -1.8 m/s 5,49  -0.25,64  +0.05,74  +0.95,74xx5,75  -1.8
14 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 DNS ---0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 30.6.2018 - 14:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 153 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000601 565 -1.3 m/s 5,54  +0.3xx5,544,66  -2.85,65  -1.35,45  +0.9
2 189 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000404 549 -1.3 m/s 4,73  -0.1x5,49  -1.35,495,34  -1.5xx
3 198 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
990801 547 -0.7 m/s 4,77  +0.43,71  +0.15,07  +0.65,075,22  +0.05,47  -0.75,16  -1.1
4 154 Tomková DášaTomková Dáša
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000616 528 -0.3 m/s 4,97  -0.65,08  -1.45,24  +1.95,245,28  -0.35,15  +0.55,13  +0.7
5 152 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010305 516 -2.0 m/s 4,82  +0.05,06  -0.55,16  -2.05,16xx5,06  -0.8
6 176 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 502 +1.1 m/s 4,89  -0.94,89  +1.1x4,895,02  +1.14,94  -1.1-
7 119 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 487 -0.7 m/s 4,54  +0.24,86  +0.64,61  -2.04,864,74  +0.84,85  -0.44,87  -0.7
8 138 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010125 476 +0.4 m/s 4,70  -1.14,76  +0.44,56  +0.14,764,66  +0.6x4,70  -1.3
9 172 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000416 475 +1.5 m/s 4,75  +1.5x4,74  -0.54,75
10 118 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
031211 458 +1.3 m/s 4,25  +0.54,58  +1.3x4,58
11 135 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010324 436 -1.1 m/s xx4,36  -1.14,36
12 117 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041027 419 +0.6 m/s 4,19  +0.64,04  -0.23,99  -1.24,19
13 149 Murgašová EmaMurgašová Ema
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
010102 396 -0.4 m/s 3,96  -0.43,95  -0.73,92  -0.63,96
14 193 Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
000807 382 -0.7 m/s xx3,82  -0.73,82
Celkom 14 pretekárov

Trojskok - Juniori

(ne, 1.7.2018 - 12:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 83 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
020311 14.10 -2.4 m/s 13,4813,54  -1.913,79  -0.613,7913,76  +0.013,58  -0.614,10  -2.4
2 26 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
001023 13.51 -0.7 m/s x12,90x12,9013,51  -0.7xx
3 57 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 12.20 -2.5 m/s 11,86  -2.8x11,88  +0.111,8812,20  -2.5xx
Celkom 3 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(ne, 1.7.2018 - 11:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 211 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
991227 12.02 +0.2 m/s 12,01  +0.311,95  +0.112,02  +0.212,0211,56  +0.311,92  +0.8x
2 189 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000404 11.77 -0.3 m/s 11,41  -1.111,67  -0.411,56  -1.211,6711,73  -1.211,77  -0.3x
3 134 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 11.25 +0.5 m/s 11,04  +0.811,25  +0.511,11  +0.211,2511,09  +0.211,01  -1.1x
4 198 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
990801 11.18 -0.6 m/s 10,93  +0.510,90  -0.911,18  -0.611,1809,91  -0.311,11  +0.0-
5 190 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010828 11.11 -0.1 m/s 10,80  -0.411,06  -1.410,94  -0.111,0610,69  +0.310,74  -1.011,11  -0.1
6 169 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 10.94 -1.9 m/s 10,76  -0.410,40  +0.1-10,7610,23  -0.610,94  -1.910,70  -1.1
7 183 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020718 10.05 +0.4 m/s xx09,77  -0.709,7709,81  +0.209,74  -1.310,05  +0.4
8 171 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020628 09.87 +0.3 m/s 09,87  +0.309,46  -1.0x09,8709,78  +1.4--
9 184 Faturová GabrielaFaturová Gabriela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
991207 09.39 -1.1 m/s 09,39  -1.1xx09,39
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(ne, 1.7.2018 - 11:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 132 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
010217 11.67 11,09x11,6511,6511,67xx
2 191 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 11.59 10,8210,89x10,89x11,5911,48
3 148 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
001215 09.00 09,0008,2208,8809,0008,6908,7308,76
4 72 Sabová EsterSabová Ester
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 08.93 x08,5008,9308,93xxx
5 142 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010527 08.80 xx08,5408,54xx08,80
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(ne, 1.7.2018 - 12:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 56 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
991214 18.16 17,4718,16x18,16xxx
2 13 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 17.34 16,9017,3417,2417,34xxx
3 78 Guňovský MarekGuňovský Marek
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000707 14.08 13,6313,6712,9013,67x13,1614,08
4 79 Skoupa NorbertSkoupa Norbert
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
001103 12.99 12,5412,7912,9912,9912,77xx
5 31 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020215 12.48 12,1311,3712,4112,4111,8012,2412,48
6 61 Mečiar SamuelMečiar Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000909 11.37 x10,0910,7710,7711,3711,3410,36
7 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves
020819 11.37 11,37xx11,37x11,2911,24
8 101 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 10.54 9,669,9110,549,9110,30xx
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(so, 30.6.2018 - 15:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 131 Palanská LenkaPalanská Lenka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
021007 35.07 29,0833,44x33,4433,7835,07x
2 191 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 34.26 28,7630,18x30,1832,6334,2633,78
3 127 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
031212 32.66 32,0730,25x32,07xx32,66
4 257 Dirnbachová LuciaDirnbachová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001013 29.57 xx28,6028,6029,5726,6028,76
5 188 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010801 28.43 28,1828,43x28,4328,3427,4527,95
6 148 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
001215 25.09 22,92xx22,92x24,6625,09
7 215 Zváčová KatarínaZváčová Katarína
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
001222 24.48 23,5224,0924,0224,0924,4821,1623,42
8 214 Szendyová LauraSzendyová Laura
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020702 21.26 x19,5419,0019,5418,56x21,26
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(so, 30.6.2018 - 14:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 56 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
991214 47.17 x46,6546,9146,91x47,17x
2 13 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 46.03 45,75xx45,75x41,5046,03
3 78 Guňovský MarekGuňovský Marek
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000707 41.07 37,3040,0540,0541,07x36,06
4 33 Ruman RomanRuman Roman
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
011007 41.03 33,0137,0541,0341,0333,9136,6337,00
5 86 Helmanovský PatrikHelmanovský Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
000710 38.68 x38,6838,68xxx
6 101 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 33.10 29,60x31,6431,64x33,10x
7 32 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
990909 30.51 30,02xx30,0230,51x30,22
8 110 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020926 25.68 x21,25x21,2525,6824,3924,01
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Juniorky

(so, 30.6.2018 - 14:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 150 Beňková MelanieBeňková Melanie
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
001208 44.20 x44,20x44,20xxx
2 191 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 42.80 39,4240,6442,8042,8042,54x40,31
3 158 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
010905 37.35 x36,18x36,1836,1537,35x
4 133 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030906 36.64 36,5335,5536,6436,6433,4234,0135,16
5 165 Gálová VeronikaGálová Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000106 31.19 31,14x28,8331,14x29,6231,19
6 159 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
020319 31.18 29,4031,1831,18xxx
7 188 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010801 29.72 x29,6329,7229,72xxx
8 214 Szendyová LauraSzendyová Laura
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020702 24.90 24,9023,39x24,90xx21,78
9 215 Zváčová KatarínaZváčová Katarína
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
001222 21.91 20,9120,6621,9121,91
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(so, 30.6.2018 - 12:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 11 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000602 60.55 59,4160,55x60,55xxx
2 32 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
990909 53.16 x53,16x53,1652,39x50,79
3 101 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 51.36 50,8251,3650,4051,36x50,87x
4 79 Skoupa NorbertSkoupa Norbert
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
001103 47.33 44,6147,33x47,33xxx
5 110 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020926 26.71 22,2123,7925,2325,23x26,1826,71
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky

(ne, 1.7.2018 - 12:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 185 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000516 44.15 39,1138,2637,4839,1144,15x38,68
2 186 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 42.13 33,0639,66x39,6639,02x42,13
3 140 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
990215 34.29 32,02x-32,02-28,2634,29
4 146 Bruňová LenkaBruňová Lenka
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
001001 34.12 30,7233,1929,3633,1930,7031,2634,12
5 161 Kochanová KatarínaKochanová Katarína
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
990923 29.78 25,8829,7827,6929,7826,0027,8524,97
6 132 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
010217 29.51 29,5129,45x29,5126,72x-
7 197 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
000624 28.98 x26,8025,6726,8028,9828,0726,11
8 187 Harceková MáriaHarceková Mária
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020703 27.72 20,6327,7224,0527,72x26,5525,33
9 148 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
001215 24.07 19,2824,07x24,07
10 142 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010527 21.78 x21,4921,7821,78
Celkom 10 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori

(ne, 1.7.2018 - 11:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 38 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000407 59.45 56,6554,9659,4559,45x55,0057,97
2 21 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
000214 52.85 46,3852,8551,9552,85xx51,61
3 301 Jelínek PatrikJelínek Patrik
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
010723 46.72 41,2145,04x45,04xx46,72
4 51 Šulík FilipŠulík Filip
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
991029 45.18 25,4132,6733,5233,5227,8935,8645,18
5 37 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020912 39.03 37,9535,34-37,9534,13-39,03
6 52 Zeleňák SamuelZeleňák Samuel
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
020326 37.71 37,7135,1237,0337,7132,4133,8134,36
7 102 Nihila SamuelNihila Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020122 31.40 31,0731,4030,9831,40xxx
Celkom 7 pretekárov