<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok

Michalovce (30. 6. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 30.6.2018 - 11:30) unofficial Vietor: +2.8 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 83 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.78
2 66 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.82
3 70 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 08.50
4 52 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.60
56 Blaško DanielBlaško Daniel 060722 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 30.6.2018 - 11:30) unofficial Vietor: +0.1 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.90
2 73 Kračuník JakubKračuník Jakub 050104 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 08.13
3 5 Antal MarianAntal Marian 050516 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 08.43
4 72 Gondkovič JánGondkovič Ján 050308 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 08.71
5 53 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.47
6 50 Radik FilipRadik Filip 061009 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.85
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 13:10) unofficial Vietor: +1.6 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.69
2 83 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.91
3 66 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.04
4 73 Kračuník JakubKračuník Jakub 050104 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 08.11
5 5 Antal MarianAntal Marian 050516 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 08.35
6 70 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 08.51
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 30.6.2018 - 11:50) unofficial Vietor: +1.0 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.26
2 245 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.65
3 262 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 070505 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.87
4 231 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.17
5 117 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.40
6 184 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.42
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 30.6.2018 - 11:50) unofficial Vietor: -0.5 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.49
2 227 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.60
3 188 Halčínová EliškaHalčínová Eliška 060803 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 08.76
4 264 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.04
5 113 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 09.42
6 168 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 050927 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.76
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 30.6.2018 - 11:50) unofficial Vietor: +1.3 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 217 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.52
2 106 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.62
3 114 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.84
4 167 Baculáková NinaBaculáková Nina 051029 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.93
5 242 Semančíková HanaSemančíková Hana 070623 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.70
6 246 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.76
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 30.6.2018 - 11:50) unofficial Vietor: +1.6 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.60
2 228 Šibová NatáliaŠibová Natália 050626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.94
3 263 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.99
4 235 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.78
177 Horváthová SašaHorváthová Saša 060617 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 DNS
178 Kaminská LeaKaminská Lea 050813 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 30.6.2018 - 11:50) unofficial Vietor: +0.6 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.69
2 265 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.97
3 260 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad Váhom AAC Victoria Turany nad Váhom A 5 09.12
4 152 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.16
5 248 Vargová GabrielaVargová Gabriela 060625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.10
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 13:15) unofficial Vietor: -0.4 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.39
2 233 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.49
3 227 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.53
4 217 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.55
5 162 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 08.69
6 106 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 08.87
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 30.6.2018 - 12:15) unofficial Vietor: +2.2 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 18.76
2 28 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 20.06
3 63 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.10
4 91 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.12
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 30.6.2018 - 12:15) unofficial Vietor: +2.8 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 20.37
2 57 Lošonský LukášLošonský Lukáš 050506 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 20.63
3 17 Takács AndrásTakács András 060210 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 20.80
4 21 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.84
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 30.6.2018 - 12:15) unofficial Vietor: +3.5 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 20.56
2 89 Chovanec MartinChovanec Martin 050307 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.86
3 97 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 21.19
4 24 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.20
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 30.6.2018 - 12:15) unofficial Vietor: -1.8 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
13 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 21.56
78 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 21.15
84 Knapec AndrejKnapec Andrej 050312 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 22.46
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 30.6.2018 - 12:15) unofficial Vietor: +2.8 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
22 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.51
27 Bidulský MatejBidulský Matej 050816 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 22.93
96 Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.25
Celkom 3 pretekári

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 30.6.2018 - 12:40) unofficial Vietor: +1.7 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 236 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.41
2 218 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.70
3 216 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 20.81
4 170 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 20.93
Poznámky:
Ďurišková 20,697
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 30.6.2018 - 12:40) unofficial Vietor: +2.4 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 20.70
2 186 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 20.91
3 121 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 21.12
4 174 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 21.70
Poznámky:
Bendová: 20,693
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 30.6.2018 - 12:40) unofficial Vietor: +1.6 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.10
2 111 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 21.59
3 234 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.76
4 185 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 21.77
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 30.6.2018 - 12:40) unofficial Vietor: +4.2 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 21.68
2 182 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 21.69
3 183 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.70
4 109 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1 22.04
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 30.6.2018 - 12:40) unofficial Vietor: +0.2 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 22.50
2 257 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 AC Victoria Turany nad Váhom AAC Victoria Turany nad Váhom A 4 22.80
3 116 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 22.84
4 240 Kundisová KamilaKundisová Kamila 050628 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.92
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 30.6.2018 - 12:40) unofficial Vietor: -1.7 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.06
2 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.49
3 239 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.54
198 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050514 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 30.6.2018 - 12:40) unofficial Vietor: +2.0 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 060619 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 23.56
2 102 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.71
165 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela 050919 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (so, 30.6.2018 - 12:40) unofficial Vietor: +3.3 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Kaněrová VanesaKaněrová Vanesa 050603 AC Victoria Turany nad Váhom AAC Victoria Turany nad Váhom A 2 23.55
2 199 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 4 25.40
Celkom 2 pretekári

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 30.6.2018 - 13:25) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 9 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 1:44.15
2 33 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:44.74
3 2 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:45.79
4 81 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:46.45
5 17 Takács AndrásTakács András 060210 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 1:48.74
6 36 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 1:49.34
7 4 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:51.04
8 18 Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 2:00.12
9 47 Filčák MartinFilčák Martin 070127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 9 2:05.80
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 30.6.2018 - 13:25) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 64 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:56.33
2 53 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:56.49
3 26 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:57.42
4 74 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 1:59.60
5 11 Kollár MatejKollár Matej 070304 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 2:00.31
6 8 Horvath RichardHorvath Richard 051026 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 2:06.35
7 16 Šomody RastislavŠomody Rastislav 060720 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 2:10.81
56 Blaško DanielBlaško Daniel 060722 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 30.6.2018 - 13:45) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 101 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:43.06
2 103 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:46.99
3 186 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 1:48.04
4 243 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 051015 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:50.42
5 124 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:52.64
6 163 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 1:55.03
7 170 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:56.46
8 180 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 1:57.29
9 234 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 2:02.01
10 130 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:04.26
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 30.6.2018 - 13:45) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 204 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:54.31
2 160 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 1:55.85
3 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:01.78
4 237 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:03.45
5 203 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:04.49
6 152 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:05.59
7 251 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 9 2:06.09
8 224 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 070810 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 2:06.53
9 111 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10 2:06.98
10 114 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 2:08.95
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (so, 30.6.2018 - 13:45) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 264 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:50.85
2 166 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:06.16
3 110 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 060406 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 2:07.56
4 199 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 2 2:08.72
5 117 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 2:15.66
6 112 Demková NeilaDemková Neila 071106 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 2:20.55
177 Horváthová SašaHorváthová Saša 060617 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 7 DNS
242 Semančíková HanaSemančíková Hana 070623 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 30.6.2018 - 14:40) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 68 Bátovský BorisBátovský Boris 050125 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 4:54.23
2 43 Frič AdriánFrič Adrián 050516 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 5:05.67
3 98 Bače RadoslavBače Radoslav 050316 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 5:09.13
4 1 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 5:09.82
5 25 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 5:10.41
6 69 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 060216 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 5:14.33
7 85 Sklenka NatanaelSklenka Natanael 060619 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 5:19.73
8 65 Majtán SamuelMajtán Samuel 060105 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 5:23.08
9 52 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 5:39.36
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 30.6.2018 - 14:40) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 100 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 050101 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 4:38.32
2 97 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 5:10.12
3 13 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 5:12.75
4 3 Kucman MatúšKucman Matúš 050129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 5:17.66
5 86 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 5:22.91
6 14 Palkó SamuelPalkó Samuel 050906 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 5:54.47
88 Guth RichardGuth Richard 050107 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
27 Bidulský MatejBidulský Matej 050816 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNF
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 30.6.2018 - 15:00) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 109 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1 5:14.79
2 128 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 5:21.60
3 202 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 5:23.77
4 172 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 5:23.85
5 132 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 5:28.61
6 164 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 5:42.30
7 129 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 5:49.60
120 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 30.6.2018 - 15:00) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 156 Plačková LindaPlačková Linda 060802 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 5:46.14
2 225 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 5:47.83
3 168 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 050927 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 5:52.56
4 211 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 050617 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 5:56.88
5 208 Ržoncová AnnaRžoncová Anna 060531 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 6:20.22
6 209 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 061022 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 6:33.70
7 153 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 6:35.65
8 175 Kurimská SárahKurimská Sárah 050823 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 6:40.02
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 30.6.2018 - 14:05) unofficial Vietor: +1.1 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.07
2 66 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.19
3 87 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.79
4 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.67
5 44 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 12.70
6 50 Radik FilipRadik Filip 061009 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 13.14
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 30.6.2018 - 14:05) unofficial Vietor: -0.8 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.76
2 93 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.89
3 35 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 12.61
4 48 Macko MarekMacko Marek 060830 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 13.49
82 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 15:20) unofficial Vietor: +2.0 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.18
2 93 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.49
3 66 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.49
4 28 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.53
5 87 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.58
51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 30.6.2018 - 14:20) unofficial Vietor: -2.2 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.50
2 160 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 10.66
3 107 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 050529 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 11.09
4 218 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 11.54
5 125 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.27
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 30.6.2018 - 14:20) unofficial Vietor: -1.1 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.77
2 229 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.01
3 131 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.84
4 151 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 13.25
198 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050514 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 30.6.2018 - 14:20) unofficial Vietor: +1.2 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.00
2 200 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.80
3 266 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.93
4 253 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 12.22
5 166 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 14.08
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 30.6.2018 - 14:20) unofficial Vietor: -1.9 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 205 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.69
2 134 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.89
3 106 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 11.25
4 162 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.29
5 149 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 12.90
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 30.6.2018 - 14:20) unofficial Vietor: +0.9 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 101 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.29
2 236 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.06
3 252 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 11.81
4 113 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 12.39
5 161 Danková TamaraDanková Tamara 071029 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 13.61
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 15:25) unofficial Vietor: -0.2 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.38
2 105 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.00
3 160 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 10.09
4 101 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.23
5 205 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.45
6 179 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.54
Celkom 6 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 30.6.2018 - 16:40) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Dániel, Peregrín, Andi, Kucman Dániel, Peregrín, Andi, Kucman Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 1 32.50
2 72 Gondkovič, Čížek, Uhlár, Kudláček Gondkovič, Čížek, Uhlár, Kudláček ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 33.15
3 26 Vadovič, Hrubala, Pecko, Horňák Vadovič, Hrubala, Pecko, Horňák AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 4 33.20
4 13 Nyíri, Palkó, Takács, Jančik Nyíri, Palkó, Takács, Jančik Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 33.46
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 30.6.2018 - 16:40) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Dzubák, Chovanec, Šima, Tokarčík Dzubák, Chovanec, Šima, Tokarčík ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 33.04
2 67 Šimík, Majtán, Čamaj, Sádecký Šimík, Majtán, Čamaj, Sádecký AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 33.68
3 35 Baláž, Truban, Demian, Plačko Baláž, Truban, Demian, Plačko Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 33.74
Celkom 3 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 30.6.2018 - 16:55) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 245 Šmagalová, Kundisová, Spišáková, Devaldová Šmagalová, Kundisová, Spišáková, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 33.22
2 235 Majerčíková, Antošová, Kandráčová, Čorejová Majerčíková, Antošová, Kandráčová, Čorejová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 33.51
3 134 Ivanová, Molnárová Sujak, Terezková, Šimková Ivanová, Molnárová Sujak, Terezková, Šimková Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 33.78
4 211 Laporčáková, Onderčinová, Drábiková, Marcinová Laporčáková, Onderčinová, Drábiková, Marcinová ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 35.55
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 30.6.2018 - 16:55) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 215 Brezanová, Ďurišková, Čudaiová, Demitrová Brezanová, Ďurišková, Čudaiová, Demitrová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 32.18
2 123 Chovancová, Ravasová, Flajžíková, Palanská Chovancová, Ravasová, Flajžíková, Palanská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 33.10
3 253 Krajčiová, Dzurušová, Čuga, Mikuštiaková Krajčiová, Dzurušová, Čuga, Mikuštiaková AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 34.84
4 169 Jánošíková, Baculáková, Lukašíková, Jánošíková Jánošíková, Baculáková, Lukašíková, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 35.05
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 30.6.2018 - 16:55) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 183 Krajčovičová, Mnichova, Bendová, Trgová Krajčovičová, Mnichova, Bendová, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 32.64
2 113 Gállová, Hutkaiová, Pelegrinová, Balázs Gállová, Hutkaiová, Pelegrinová, Balázs Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 34.25
3 152 Rolincová, Slobodová, Grňová, Debnárová Rolincová, Slobodová, Grňová, Debnárová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 34.27
4 259 Kaněrová, Žiaková, Haľamová, Dlugošová Kaněrová, Žiaková, Haľamová, Dlugošová AC Victoria Turany nad Váhom AAC Victoria Turany nad Váhom A 2 34.57
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 30.6.2018 - 16:55) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Leváková, Tomanová, Ursíny, Žibritová Leváková, Tomanová, Ursíny, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 32.98
2 263 Magnerová, Jurečeková, Samčíková, Tabačarová Magnerová, Jurečeková, Samčíková, Tabačarová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 33.74
3 231 Zajacová, Knišová, Šibová, Vaneková Zajacová, Knišová, Šibová, Vaneková ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 34.00
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 30.6.2018 - 16:55) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Králiková, Zmeková, Koptáková, Vašková Králiková, Zmeková, Koptáková, Vašková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 34.39
2 208 Ržoncová, Kurucová, Zaveráková, Fapšová Ržoncová, Kurucová, Zaveráková, Fapšová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 36.85
3 150 Novosadová, Holková, Karabová, Adamovičová Novosadová, Holková, Karabová, Adamovičová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 37.66
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 30.6.2018 - 16:55) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Kolozsvaryova, Gallová, Mikuličková, Dolníková Kolozsvaryova, Gallová, Mikuličková, Dolníková KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 34.28
2 239 Krišková, Švidová, Stanová, Hrabovská Krišková, Švidová, Stanová, Hrabovská AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 36.47
3 248 Vargová, Salóciová, Šoltésová, Kafková Vargová, Salóciová, Šoltésová, Kafková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 39.47
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 30.6.2018 - 13:45) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 120125130135140145150153156163
1 61 Jurina PavolJurina Pavol
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050313 6 156 --ooooooxxoxxx
2 94 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 5 153 -o-oxoxooxoxxx
3 67 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 3 153 -ooooooxxoxxx
4 76 Martin KendziorMartin Kendzior
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
060202 2 150 oooxooxxooxxx
5 21 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050401 4 145 ---oooxxx
48 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060830 1 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 30.6.2018 - 15:20) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 115120125130135140143146149151153155157159161163165167
1 154 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 17 149 --oooxooxooxxx
2 205 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 18 149 ---oooxoxxooxxx
3 229 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050413 16 149 --o-oxoxoxxooxxx
4 265 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 19 146 ----ooooxxx
5 250 Grygerova NatáliaGrygerova Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
050211 14 143 --oooxxooxxx
6 200 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050321 15 140 ooooooxxx
7 136 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050916 13 140 ---ooxxoxxx
8 174 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070725 11 135 -oxoxxooxxx
9 258 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad Váhom AAC Victoria Turany nad Váhom A
060403 10 135 ooxoxoxxoxxx
10= 212 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
051022 5 130 ooooxxx
10= 116 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
060727 12 130 ---oxxx
10= 217 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050525 9 130 -oooxxx
10= 215 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050130 8 130 ooooxxx
10= 133 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 1 130 ooooxxx
15 138 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050703 7 130 -ooxoxxx
16 131 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061217 6 130 ooxxoxoxxx
17 256 Dlugošová EsteraDlugošová Estera
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
050919 3 125 oooxxx
18 254 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060520 4 125 ooxoxxx
19 176 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070616 2 115 oxxx
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 30.6.2018 - 11:30) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 34 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050608 18 514 +2.8 m/s 508 -2.8 m/s 502  -1.2508  -2.8508514  +2.8483  +0.2482  -1.6
2 4 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 16 512 +2.3 m/s 473 +1.1 m/s 466  +2.4459  -1.0459  +1.2466445  -0.7473  +1.1512  +2.3
3 80 Bačík MichalBačík Michal
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
050731 17 508 -0.4 m/s 508  -0.4485  -0.7496  +0.3508474  -1.1449  +2.4
4 59 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050119 15 480 +2.1 m/s 413 -2.7 m/s 480  +2.1342  -3.9413  -2.7480328  +0.7416  +3.4
5 94 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 12 468 +1.5 m/s 455  -0.7437  +1.3455401  -0.6457  -0.8468  +1.5
6 61 Jurina PavolJurina Pavol
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050313 14 449 -0.8 m/s 449  -0.8428  +0.1449439  +2.0
7 95 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 5 449 +0.1 m/s 421  +2.6386  +0.1431  +1.1431384  +0.4449  +0.1
8 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060207 8 436 -0.7 m/s 436  -0.7436413  -0.7396  -0.2417  +2.8
9 60 Jurina MatúšJurina Matúš
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050313 6 421 +0.1 m/s 421  +0.1377  +2.2372  +4.3421
10 41 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
051204 9 418 +2.1 m/s 412 +0.6 m/s 412  +0.6418  +2.1406  +0.9418
11 58 Maľák JakubMaľák Jakub
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
050114 13 414 +0.9 m/s 414  +0.9398  -1.3414
12 92 Salát DávidSalát Dávid
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
060603 11 413 +2.1 m/s 403 -1.7 m/s 402  +1.5413  +2.1403  -1.7413
13 32 Bučko NorbertBučko Norbert
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
051006 10 409 +2.2 m/s 396 +0.5 m/s 393  -1.2409  +2.2396  +0.5409
14 48 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060830 2 393 -0.3 m/s 393  -0.3390  +2.3363  +2.2393
15 71 Gaľa MichalGaľa Michal
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
060214 1 375 +2.4 m/s 276 -2.1 m/s 375  +2.4276  -2.1375
16 44 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060812 7 365 +0.6 m/s 365  +0.6318  -1.0365
17 47 Filčák MartinFilčák Martin
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
070127 3 344 -1.0 m/s 344  -1.0190  +2.5344
18 20 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060610 4 317 +0.0 m/s 317  +0.0189  +2.7317
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 30.6.2018 - 13:25) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 105 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 24 494 -0.5 m/s 476  -2.7x492  +0.3492493  -0.2494  -0.5x
2 134 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 20 483 +2.1 m/s 481 +0.8 m/s  -0.5481  +0.8467  -0.7481477  -1.6483  +2.1475  +1.8
3 137 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 21 477 -0.7 m/s  -1.1 +1.1477  -0.7477454  -2.5461  +0.4459  +1.0
4 193 Batky JázminBatky Jázmin
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
050611 22 460 +1.7 m/s 429  -2.7448  +3.0435  -1.7448430  -0.6436  +1.7460  +1.7
5 146 Debnárová EmaDebnárová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050204 17 448 +0.2 m/s 418  -1.8424  -0.9410  +0.9424428  -2.5378  -0.4448  +0.2
6 107 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050529 16 444 +2.0 m/s 403  -4.2434  -2.7x434444  +2.0x417  +2.0
7 220 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
060110 23 436 -2.0 m/s 432  -2.0410  -2.3416  -1.8432432  +1.3436  -2.0418  -0.1
8 266 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050126 18 434 -1.0 m/s 421  -2.0407  +1.3417  +0.7421434  -1.0410  -0.9425  +2.5
9 254 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060520 19 412 +2.0 m/s 401  +3.2412  +2.0403  +0.0412
10 133 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 9 408 +0.1 m/s 408  +0.1401  +0.9389  +0.4408
11 138 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050703 10 405 +3.2 m/s 403 -0.6 m/s 403  -0.6405  +3.2387  -0.3405
12 253 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
060111 8 405 +1.9 m/s 405  +1.9388  +1.2380  -1.0405
13 127 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050825 7 399 -3.7 m/s 399  -3.7398  -1.1x399
14 252 Dzurušová NinaDzurušová Nina
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
050615 12 397 -2.0 m/s 397  -2.0364  +1.4293  +0.0397
15 232 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
051128 15 396 -1.9 m/s 396  -1.9376  -0.6385  +0.1396
16 215 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050130 14 393 +0.9 m/s 386  -1.3393  +0.9378  +1.0393
17 181 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050414 11 391 +0.5 m/s 391  +0.5391  +0.8388  +0.1391
18 145 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050409 4 390 -0.5 m/s 388  +0.1390  -0.5352  -1.8390
19 135 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
070227 6 390 +0.4 m/s 355  -0.9364  +1.6390  +0.4390
20 150 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 3 388 +0.3 m/s 388  +0.3387  -1.6378  -1.6388
21 176 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070616 13 374 +3.3 m/s 367 -4.3 m/s 367  -4.3366  -0.6374  +3.3374
22 149 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 2 356 -3.4 m/s 356  -3.4xx356
23 163 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060107 1 345 +0.0 m/s 345  +0.0325  +1.8324  -0.7345
24 161 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
071029 5 341 +1.5 m/s 298  -2.8330  -1.0341  +1.5341
Celkom 24 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 30.6.2018 - 14:20) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 42 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
050629 10 10.62 10,62x10,1910,6210,4609,4410,33
2 95 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 9 10.42 09,9410,3810,4210,42xx10,30
3 34 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050608 2 09.27 08,6009,0009,2709,2708,25xx
4 99 Pavelica MarekPavelica Marek
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
050707 7 09.06 09,0608,2308,4609,0608,5008,3008,38
5 39 Marťák TomášMarťák Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050109 5 08.90 08,90x08,4908,9008,3808,0808,38
6 36 Demian TomášDemian Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050106 6 08.11 08,1107,5407,3908,11x07,1107,73
7 96 Mikloš TomášMikloš Tomáš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
050521 3 07.89 07,8907,4807,8807,8906,3107,8807,25
8 53 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070913 1 07.32 06,5006,6406,9806,9806,6105,8807,32
9 37 Gábriš Šimon EduardGábriš Šimon Eduard
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050310 4 06.70 x06,7006,4706,70
82 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
051230 8 DNS 0.0
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 30.6.2018 - 15:25) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 108 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050530 12 10.34 10,3110,34x10,3409,50xx
2 122 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050302 11 09.76 09,1309,4109,7609,7609,0809,6608,69
3 119 Čermáková NatáliaČermáková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050531 13 09.66 09,3809,66x09,6609,2509,5208,39
4 192 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050802 9 08.73 07,3708,5708,7308,73x07,1507,68
5 147 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 8 07.89 07,8007,6407,8807,8807,8507,89x
6 249 Baňacká DanielleBaňacká Danielle
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
050412 5 07.86 07,4006,9107,8607,8607,5507,70x
7 167 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 4 07.83 x07,6007,8307,8307,5307,6606,91
8 267 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 6 07.52 07,39x07,5207,52x07,4507,05
9 210 Baková LeaBaková Lea
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
050312 7 07.41 x07,41x07,41
10 190 Vrbová SimonaVrbová Simona
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050711 10 07.40 07,4007,26x07,40
11 115 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
060411 2 05.73 05,3505,5005,7305,73
12 168 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050927 1 04.80 x04,8004,4604,80
165 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
050919 3 DNS 0.0
Celkom 13 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 30.6.2018 - 13:10) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 60 Jurina MatúšJurina Matúš
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050313 17 59.40 56,1354,2554,9456,1354,3555,9359,40
2 40 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050417 16 57.85 49,30x50,7050,7050,3152,7657,85
3 79 Varady TomášVarady Tomáš
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
050923 15 53.26 x53,2648,8753,2646,5851,01
4 58 Maľák JakubMaľák Jakub
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
050114 18 53.09 52,8452,4153,0953,0952,2751,2051,21
5 14 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
050906 13 50.98 44,6645,8444,4045,8450,9841,3246,27
6 93 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050928 10 49.88 46,1546,4745,9346,4746,6549,5749,88
7 6 Smolko MilanSmolko Milan
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050806 11 47.62 39,8343,5847,6247,6237,40--
8 90 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050221 14 47.26 43,6447,26-47,2645,1744,7745,05
9 83 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
060612 12 42.20 40,1942,2036,4642,20
10 24 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060519 8 42.18 41,8442,1830,0942,18
11 33 Černý MatejČerný Matej
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050418 7 41.01 36,9839,2041,0141,01
12 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060207 9 40.92 40,4240,9237,1540,92
13 8 Horvath RichardHorvath Richard
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
051026 4 36.44 34,2136,44x36,44
14 11 Kollár MatejKollár Matej
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
070304 6 35.89 x35,8930,9535,89
15 15 Smutný ErikSmutný Erik
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
060108 5 31.48 25,5927,6731,4831,48
16 50 Radik FilipRadik Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
061009 1 30.16 28,2027,1630,1630,16
17 16 Šomody RastislavŠomody Rastislav
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
060720 2 27.32 27,3220,0126,3427,32
18 22 Horňák MarošHorňák Maroš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070121 3 25.92 20,9025,2525,9225,92
Celkom 18 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 30.6.2018 - 11:30) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 212 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
051022 17 53.04 50,0753,0447,2453,0452,6049,6245,18
2 189 Rendvanská EmaRendvanská Ema
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050201 16 49.47 45,2749,4743,6249,4748,9646,58x
3 191 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060324 12 47.32 47,3242,4243,6247,3245,2045,1543,12
4 106 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051004 13 46.88 42,3646,8841,2346,8842,5742,5242,97
5 206 Hoštáková LauraHoštáková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050108 15 46.20 46,2043,0842,7146,2044,9441,5743,97
6 220 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
060110 10 41.23 37,0737,7836,0537,7837,0641,2339,96
7 175 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050823 11 38.44 35,4934,4036,2536,2533,5438,4438,19
8 123 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
061016 9 38.23 36,0938,2333,8138,2335,9834,3835,60
9 156 Plačková LindaPlačková Linda
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
060802 7 35.65 33,2630,1635,6535,65
10 137 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 14 34.67 34,5434,1034,6734,67
11 180 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050501 6 33.39 25,6933,3932,2233,39
12 110 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
060406 4 30.53 30,5326,5030,53
13 157 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
070216 8 29.77 19,6128,3029,7729,77
14 169 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 3 28.54 24,5328,5427,0928,54
15 239 Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050829 2 28.18 24,0625,0228,1828,18
16 181 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050414 5 23.49 23,4917,1816,5423,49
178 Kaminská LeaKaminská Lea
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
050813 1 DNS 0.0
Celkom 17 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 30.6.2018 - 15:35) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 29 Krestianko FilipKrestianko Filip 051213 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10:09.38
2 31 Rosenbaum LukášRosenbaum Lukáš 070725 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 10:31.31
3 45 Bátovský JakubBátovský Jakub 050618 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11:11.63
4 46 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 080226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11:40.84
5 77 Olexa LukášOlexa Lukáš 070519 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 12:39.63
6 41 Truban MatúšTruban Matúš 051204 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 12:46.17
7 55 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 12:54.25
8 35 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 13:23.39
9 30 Mažgút JakubMažgút Jakub 070806 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 13:23.46
Poznámky:
1 ŽK: 31, 45, 55, 35, 77- 2ŽK : 46 - 1ČK: 46, 31
Celkom 9 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 30.6.2018 - 16:05) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 261 Dudová IvanaDudová Ivana 050608 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09:52.96
2 221 Černajová EmaČernajová Ema 050503 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 10:54.33
3 139 Jančová BibiánaJančová Bibiána 060417 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 9 11:08.63
4 158 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 050209 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 5 11:20.34
5 144 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 070927 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 11:36.66
6 197 Gazárková MáriaGazárková Mária 050926 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 11:42.10
7 207 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 050324 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 11:45.90
8 148 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 11:50.22
9 173 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 050411 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 12:00.67
10 223 Haschová NinaHaschová Nina 070414 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 19 12:16.69
11 141 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 060919 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11 12:18.51
12 150 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 050704 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13 12:23.53
13 255 Berešíková EmaBerešíková Ema 060514 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 12:34.44
14 145 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 050409 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 12:51.96
15 194 Poštová NinaPoštová Nina 051214 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 10 12:52.55
16 155 Žiaková MáriaŽiaková Mária 071208 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16 12:53.63
17 196 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 20 12:54.82
18 140 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 070501 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17 13:09.61
19 169 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 15 13:15.87
20 195 Cvečková KristínaCvečková Kristína 050819 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 18 13:23.74
21 142 Stachová SimonaStachová Simona 070328 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 21 13:31.73
22 238 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22 13:49.08
23 143 Vránska PaulínaVránska Paulína 080612 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 25 14:43.65
24 115 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 23 15:11.07
213 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 070115 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 24 DNF
Poznámky:
1 ŽK: 144, 139, 223, 142, 150, 195, 261, 155, 145, 115, 143, 213 / 1 ČK: 145
Celkom 25 pretekárov