<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ 4. kolo mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (17. 6. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:05) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.64 11.00
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.67 9.00
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.79 8.00
4 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.18 6.00
5 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.36 5.00
6 11 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.54 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 11:05) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučko NorbertBučko Norbert 051006 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.59 3.00
2 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.64 1.00
3 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.77
4 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.79
5 Haberern RichardHaberern Richard 060427 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.94
6 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.03
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 11:05) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Homola IvanHomola Ivan 050730 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.62 2.00
2 Beňuš MartinBeňuš Martin 060425 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.74
3 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.94
4 15 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 08.94
5 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.00
6 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 11:05) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.79
2 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.09
3 3 Sobotka MichalSobotka Michal 051123 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.40
4 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.46
5 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.78
6 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.6.2018 - 11:05) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.09
2 7 Pavle PeterPavle Peter 050925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.53
3 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.84
4 Prodaj MárioProdaj Mário 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.02
5 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 050330 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.18
6 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.32
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 17.6.2018 - 11:05) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.93 7.00
2 Jankových MichalJankových Michal 080808 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.66
3 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.69
4 17 Koleno JakubKoleno Jakub 051006 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.71
5 6 Trokan MatúšTrokan Matúš 051223 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.91
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (ne, 17.6.2018 - 11:05) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláž ArturBaláž Artur 061010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.15
2 Klásek FilipKlásek Filip 061127 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.72
3 Laczkó AdamLaczkó Adam 060516 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.97
4 Rozkoš LukášRozkoš Lukáš 051021 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.25
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 17.6.2018 - 11:05) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sabo SamuelSabo Samuel 060312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.58
2 5 Valent PeterValent Peter 051207 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.70
3 Valkó OliverValkó Oliver 051212 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.12
4 Demjan ChristiánDemjan Christián 051112 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.77
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.64 11.00
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.67 9.00
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.79 8.00
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.93 7.00
5 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.18 6.00
6 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.36 5.00
7 11 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.54 4.00
8 Bučko NorbertBučko Norbert 051006 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.59 3.00
9 Homola IvanHomola Ivan 050730 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.62 2.00
10 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.64 1.00
11 Beňuš MartinBeňuš Martin 060425 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.74
12 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.77
13 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.79
13 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.79
15 Haberern RichardHaberern Richard 060427 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.94
15 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.94
15 15 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 08.94
18 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.00
19 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.03
20 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.06
21 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.09
21 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.09
23 3 Sobotka MichalSobotka Michal 051123 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.40
24 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.46
25 7 Pavle PeterPavle Peter 050925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.53
26 Sabo SamuelSabo Samuel 060312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.58
27 Jankových MichalJankových Michal 080808 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.66
28 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.69
29 5 Valent PeterValent Peter 051207 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.70
30 17 Koleno JakubKoleno Jakub 051006 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.71
31 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.78
32 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.84
33 6 Trokan MatúšTrokan Matúš 051223 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.91
34 Prodaj MárioProdaj Mário 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.02
35 Valkó OliverValkó Oliver 051212 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.12
36 Baláž ArturBaláž Artur 061010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.15
37 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 050330 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.18
38 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.32
39 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.47
40 Klásek FilipKlásek Filip 061127 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.72
41 Laczkó AdamLaczkó Adam 060516 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.97
42 Rozkoš LukášRozkoš Lukáš 051021 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.25
43 Demjan ChristiánDemjan Christián 051112 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.77

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.48 11.00
2 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.49 9.00
3 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.57 8.00
4 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.61 7.00
5 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.63 6.00
6 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.65 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.68 4.00
2 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.80 3.00
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.96 1.00
4 22 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.01
5 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.02
6 57 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.00
2 54 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.05
3 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.21
4 Juríková KarolínaJuríková Karolína 060213 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 09.23
5 Mónosiová SáraMónosiová Sára 060930 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.35
6 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.36
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.13
2 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.18
3 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.19
4 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.36
5 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.60
6 62 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.96
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.48
2 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.50
3 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.66
4 56 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.68
5 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 051205 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.71
6 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.52
2 18 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.63
3 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.71
4 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.91
5 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.01
6 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.11
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 09.64
2 Beňová KarinBeňová Karin 060102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.86
3 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.95
4 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.96
5 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 060421 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.13
6 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.22
2 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.48
3 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.84
4 Dušková KarolínaDušková Karolína 061229 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.99
5 Vančová VanessaVančová Vanessa 060904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.07
Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 050409 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.11
2 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.12
3 19 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 050704 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.62
4 Bagalová KristínaBagalová Kristína 061115 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.55
5 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 060913 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.73
6 Kužmová NatáliaKužmová Natália 061201 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 050301 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.83
2 Poláková SofiaPoláková Sofia 050615 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.88
3 17 Čemanová LeaČemanová Lea 060906 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.70
4 Kočiková Viktória MichaeKočiková Viktória Michae 060929 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 11.78
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.91 2.00
2 Švrčková SandraŠvrčková Sandra 051126 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.13
3 21 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.33
4 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.49
5 Petrušová EliškaPetrušová Eliška 050122 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 09.51
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.48 11.00
2 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.49 9.00
3 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.57 8.00
4 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.61 7.00
5 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.63 6.00
6 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.65 5.00
7 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.68 4.00
8 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.80 3.00
9 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.91 2.00
10 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.96 1.00
11 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.00
12 22 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.01
13 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.02
14 54 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.05
15 57 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.08
16 18 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 050409 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.11
17 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.12
18 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.13
18 Švrčková SandraŠvrčková Sandra 051126 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.13
20 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.18
21 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.19
22 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.21
23 Juríková KarolínaJuríková Karolína 060213 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 09.23
24 21 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.33
25 Mónosiová SáraMónosiová Sára 060930 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.35
26 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.36
26 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.36
28 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.48
29 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.49
30 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.50
31 Petrušová EliškaPetrušová Eliška 050122 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 09.51
32 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.52
33 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.60
34 19 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 050704 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.62
35 18 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.63
36 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 09.64
37 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.66
38 56 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.68
39 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 051205 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.71
39 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.71
41 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.80
42 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 050301 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.83
43 Beňová KarinBeňová Karin 060102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.86
44 Poláková SofiaPoláková Sofia 050615 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.88
45 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.91
46 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.95
47 62 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.96
47 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.96
49 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.01
50 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.11
51 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 060421 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.13
52 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.20
53 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.22
54 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.48
55 Bagalová KristínaBagalová Kristína 061115 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.55
56 17 Čemanová LeaČemanová Lea 060906 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.70
57 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.84
58 Dušková KarolínaDušková Karolína 061229 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.99
59 Vančová VanessaVančová Vanessa 060904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.07
60 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 060913 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.73
61 Kočiková Viktória MichaeKočiková Viktória Michae 060929 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 11.78
62 Kužmová NatáliaKužmová Natália 061201 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.83
Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:45) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.46 11.00
2 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.89 9.00
3 39 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.10 8.00
MS 27 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 09.22
5 Forro NikolasForro Nikolas 070814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.37 5.00
6 Kubica MichalKubica Michal 070514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.54 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 10:45) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.34 6.50
2 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.34 6.50
3 Fico AdriánFico Adrián 070605 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.41 4.00
4 41 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.62 1.00
5 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.66
6 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.74
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 10:45) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Takáč SimeonTakáč Simeon 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.47 3.00
2 33 Kňažík MatejKňažík Matej 070721 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.84
3 Kováč MatúšKováč Matúš 080227 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.86
4 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.06
5 Frimmer LukášFrimmer Lukáš 071225 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.14
6 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 10:45) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.83
2 Kovács SebastiánKovács Sebastián 070317 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.18
3 31 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.35
4 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.37
5 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.57
6 37 Švajda FilipŠvajda Filip 091007 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.62
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.6.2018 - 10:45) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.07
2 Hajbane AdamHajbane Adam 090613 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.32
3 38 Stjepanovič MárioStjepanovič Mário 081012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.39
4 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.45
5 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.55
6 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 17.6.2018 - 10:45) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.87
2 Jurčák JakubJurčák Jakub 120625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.92
3 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.93
4 Bakai MárioBakai Mário 070523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.56
5 Némethy SamuelNémethy Samuel 080518 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.60
6 Brežný MichalBrežný Michal 120702 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 12.12
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 17.6.2018 - 10:45) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František 070727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.40
2 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.62
3 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 110108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.95
4 Vailing ToedorVailing Toedor 110429 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 12.44
5 Bočkay AdamBočkay Adam 110914 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.50
6 Binovec LukášBinovec Lukáš 110331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 17.6.2018 - 10:45) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.58
2 Komora AdamKomora Adam 100802 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.99
3 Babka MartinBabka Martin 090423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.38
4 Tomko DominikTomko Dominik 110608 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.70
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.46 11.00
2 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.89 9.00
3 39 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.10 8.00
4 27 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 09.22
5 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.34 6.50
5 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.34 6.50
7 Forro NikolasForro Nikolas 070814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.37 5.00
8 Fico AdriánFico Adrián 070605 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.41 4.00
9 Takáč SimeonTakáč Simeon 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.47 3.00
10 Kubica MichalKubica Michal 070514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.54 2.00
11 41 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.62 1.00
12 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.66
13 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.74
14 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.83
15 33 Kňažík MatejKňažík Matej 070721 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.84
16 Kováč MatúšKováč Matúš 080227 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.86
17 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.06
18 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.07
19 Frimmer LukášFrimmer Lukáš 071225 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.14
20 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.18
20 Kovács SebastiánKovács Sebastián 070317 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.18
22 Hajbane AdamHajbane Adam 090613 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.32
23 31 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.35
24 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.37
25 38 Stjepanovič MárioStjepanovič Mário 081012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.39
26 Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František 070727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.40
27 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.45
28 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.55
29 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.57
30 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.58
31 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.60
32 37 Švajda FilipŠvajda Filip 091007 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.62
33 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.87
34 Jurčák JakubJurčák Jakub 120625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.92
35 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.93
36 Komora AdamKomora Adam 100802 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.99
37 Babka MartinBabka Martin 090423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.38
38 Bakai MárioBakai Mário 070523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.56
39 Némethy SamuelNémethy Samuel 080518 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.60
40 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.62
41 Tomko DominikTomko Dominik 110608 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.70
42 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 110108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.95
43 Brežný MichalBrežný Michal 120702 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 12.12
44 Vailing ToedorVailing Toedor 110429 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 12.44
45 Bočkay AdamBočkay Adam 110914 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.50
46 Binovec LukášBinovec Lukáš 110331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.66

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 08.70 11.00
2 Martišová DianaMartišová Diana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.03 9.00
3 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.17 8.00
4 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.23 7.00
5 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 070511 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.36 4.00
6 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.52 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.64 2.00
2 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.78
3 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.83
4 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.84
5 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.88
Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 070111 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.72 1.00
2 49 Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 070205 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 09.76
3 Hrotková NatáliaHrotková Natália 080515 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.81
4 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.88
5 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.98
Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.95
2 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.02
3 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 070205 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.03
4 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.10
5 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.27
6 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 070813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.63
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.80
2 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.08
3 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela 070913 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10.21
4 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.31
5 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 070402 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.51
6 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.53
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpárková JessicaGašpárková Jessica 070619 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.18
2 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.34
3 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.47
4 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 070529 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.62
5 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.68
6 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.76
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.15
2 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.54
3 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.82
4 6 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.91
5 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória 070228 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.23
6 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 071106 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.26
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 10.88
2 Lencsésová SofiaLencsésová Sofia 070621 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.99
3 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.12
4 48 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.22
5 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 100223 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 11.42
6 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.08
2 Jakušová LuciaJakušová Lucia 080202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.22
3 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.50
4 Dubovská SáraDubovská Sára 100715 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 11.55
5 Ballová VeronikaBallová Veronika 071008 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.61
6 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dobošová KamilaDobošová Kamila 090318 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.15
2 10 Kolláriková EllaKolláriková Ella 090806 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 10.91
3 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 091118 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.14
4 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 070725 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.17
5 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 070807 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 11.47
6 Ušiaková SáraUšiaková Sára 090113 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 11.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.27 6.00
2 Konrádová GrétkaKonrádová Grétka 090911 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.28
3 Otrubová LuciaOtrubová Lucia 070423 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.71
4 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 090316 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.11
5 Priedhorská PetraPriedhorská Petra 081225 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 12.13
6 Vassova ValentínaVassova Valentína 090730 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.35
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 09.35 5.00
2 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 09.76
3 Komínková NikolKomínková Nikol 071130 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.46
4 Koštalová TimeaKoštalová Timea 090502 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 10.60
5 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.92
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 08.70 11.00
2 Martišová DianaMartišová Diana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.03 9.00
3 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.17 8.00
4 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.23 7.00
5 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.27 6.00
6 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 09.35 5.00
7 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 070511 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.36 4.00
8 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.52 3.00
9 Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.64 2.00
10 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 070111 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.72 1.00
11 49 Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 070205 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 09.76
11 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 09.76
13 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.78
14 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.80
15 Hrotková NatáliaHrotková Natália 080515 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.81
16 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.83
17 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.84
18 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.88
18 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.88
20 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.95
21 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.98
22 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.02
23 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 070205 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.03
24 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.08
25 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.10
26 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.15
26 Dobošová KamilaDobošová Kamila 090318 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.15
28 Gašpárková JessicaGašpárková Jessica 070619 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.18
29 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela 070913 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10.21
30 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.27
31 Konrádová GrétkaKonrádová Grétka 090911 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.28
32 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.31
33 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.34
34 Komínková NikolKomínková Nikol 071130 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.46
35 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.47
36 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 070402 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.51
37 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.53
38 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.54
39 Koštalová TimeaKoštalová Timea 090502 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 10.60
40 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 070529 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.62
41 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 070813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.63
42 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.68
43 Otrubová LuciaOtrubová Lucia 070423 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.71
44 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.76
45 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.82
46 9 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 10.88
47 6 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.91
47 10 Kolláriková EllaKolláriková Ella 090806 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 10.91
49 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.92
50 Lencsésová SofiaLencsésová Sofia 070621 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.99
51 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.08
52 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 090316 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.11
53 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.12
54 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 091118 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.14
55 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 070725 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.17
56 48 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.22
56 Jakušová LuciaJakušová Lucia 080202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.22
58 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória 070228 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.23
59 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 071106 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.26
60 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 100223 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 11.42
61 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.44
62 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 070807 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 11.47
63 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.50
64 Dubovská SáraDubovská Sára 100715 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 11.55
65 Ballová VeronikaBallová Veronika 071008 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.61
66 Ušiaková SáraUšiaková Sára 090113 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 11.72
67 Priedhorská PetraPriedhorská Petra 081225 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 12.13
68 Vassova ValentínaVassova Valentína 090730 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.35
69 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.49
Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:50) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.00 11.00
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 18.44 9.00
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 18.94 7.50
4 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 19.86 6.00
5 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 20.99 5.00
6 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 29.81
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 12:50) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haberern RichardHaberern Richard 060427 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 21.11 4.00
2 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.48 3.00
3 12 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.83 1.00
4 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.00
5 Duchovič DamianDuchovič Damian 060718 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.34
6 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.05
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 12:50) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňuš MartinBeňuš Martin 060425 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 21.80 2.00
2 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.30
3 Jakuš MichalJakuš Michal 050605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.45
4 Aboudi SamirAboudi Samir 050818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.96
5 Cvik RomanCvik Roman 061005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.02
6 Grujbár DušanGrujbár Dušan 060926 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 12:50) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 18.94 7.50
2 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 22.12
3 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.30
4 Jankových MichalJankových Michal 080808 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 23.94
5 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.69
6 Libich ŠimonLibich Šimon 060328 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.6.2018 - 12:50) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bičan David DexterBičan David Dexter 060825 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 23.04
2 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 23.92
3 Halász AlexHalász Alex 060311 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 25.63
4 Mikušať JakubMikušať Jakub 061225 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 27.48
5 Klásek FilipKlásek Filip 061127 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 27.83
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.00 11.00
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 18.44 9.00
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 18.94 7.50
3 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 18.94 7.50
5 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 19.86 6.00
6 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 20.99 5.00
7 Haberern RichardHaberern Richard 060427 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 21.11 4.00
8 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.48 3.00
9 Beňuš MartinBeňuš Martin 060425 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 21.80 2.00
10 12 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.83 1.00
11 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.00
12 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 22.12
13 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.30
14 Duchovič DamianDuchovič Damian 060718 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.34
15 Jakuš MichalJakuš Michal 050605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.45
16 Aboudi SamirAboudi Samir 050818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.96
17 Cvik RomanCvik Roman 061005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.02
18 Bičan David DexterBičan David Dexter 060825 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 23.04
19 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.05
20 Grujbár DušanGrujbár Dušan 060926 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.06
21 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.30
22 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 23.92
23 Jankových MichalJankových Michal 080808 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 23.94
24 Halász AlexHalász Alex 060311 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 25.63
25 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.69
26 Libich ŠimonLibich Šimon 060328 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.31
27 Mikušať JakubMikušať Jakub 061225 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 27.48
28 Klásek FilipKlásek Filip 061127 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 27.83
29 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 29.81

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.74 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.15 9.00
3 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 20.35 8.00
4 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 20.98 7.00
5 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.99 6.00
6 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.08 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 21.04 5.00
2 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 050926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.66 3.00
3 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.68 2.00
4 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.17
5 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 22.58
6 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 22.62
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.37
2 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.39
3 Mónosiová SáraMónosiová Sára 060930 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.25
4 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.49
5 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.58
6 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 060612 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 060616 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.84
2 Machová NinaMachová Nina 051025 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.44
3 Madáková LauraMadáková Laura 051215 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.69
4 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 050501 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.90
5 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.01
6 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050909 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 25.36
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová KarinBeňová Karin 060102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.11
2 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 24.11
3 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 050301 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.25
4 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.62
5 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.88
6 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.64
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 23.19
2 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.60
3 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.85
4 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.23
5 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.21
Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.64
2 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.83
3 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.09
4 Vančová VanessaVančová Vanessa 060904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.53
5 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 060913 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 29.82
6 Kužmová NatáliaKužmová Natália 061201 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 31.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.74
2 Ballová LinaBallová Lina 060808 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.36
3 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.97
4 Kočiková Viktória MichaeKočiková Viktória Michae 060929 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 29.19
Pokorná PatríciaPokorná Patrícia 060402 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 21.70 1.00
2 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 21.71
3 Pilková SašaPilková Saša 060603 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 22.71
4 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.10
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +5.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 060323 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.02
2 Švrčková SandraŠvrčková Sandra 051126 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 22.06
3 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.89
4 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.91
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.74 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.15 9.00
3 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 20.35 8.00
4 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 20.98 7.00
5 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.99 6.00
6 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 21.04 5.00
7 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.08 4.00
8 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 050926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.66 3.00
9 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.68 2.00
10 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 21.70 1.00
11 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 21.71
12 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 060323 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.02
13 Švrčková SandraŠvrčková Sandra 051126 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 22.06
14 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.17
15 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.37
16 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.39
17 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 22.58
18 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 22.62
19 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.64
20 Pilková SašaPilková Saša 060603 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 22.71
21 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 060616 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.84
22 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.89
23 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.10
24 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 23.19
25 Mónosiová SáraMónosiová Sára 060930 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.25
26 Machová NinaMachová Nina 051025 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.44
27 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.49
28 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.58
29 Madáková LauraMadáková Laura 051215 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.69
30 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.74
31 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.83
32 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 050501 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.90
33 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.91
34 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 060612 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.99
35 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.01
36 Beňová KarinBeňová Karin 060102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.11
36 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 24.11
38 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 050301 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.25
39 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.60
40 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.62
41 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.85
42 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.88
43 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.23
44 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050909 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 25.36
44 Ballová LinaBallová Lina 060808 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.36
46 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.64
47 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.97
48 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.09
49 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.21
50 Vančová VanessaVančová Vanessa 060904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.53
51 Kočiková Viktória MichaeKočiková Viktória Michae 060929 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 29.19
52 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 060913 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 29.82
53 Kužmová NatáliaKužmová Natália 061201 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 31.20
Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Pokorná PatríciaPokorná Patrícia 060402 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:30) official Vietor: +3.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.20 11.00
MS 27 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 21.79
3 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 21.96 9.00
4 Fico AdriánFico Adrián 070605 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 23.27 7.00
5 Kováč MatúšKováč Matúš 080227 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 23.52 5.00
6 Némethy SamuelNémethy Samuel 080518 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 12:30) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 23.47 6.00
2 Forro NikolasForro Nikolas 070814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.56 4.00
3 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.29
4 34 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.42
5 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.59
6 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 26.88
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 12:30) official Vietor: +3.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 25.46
2 Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František 070727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.55
3 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.63
4 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.79
5 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.65
6 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 12:30) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.95 8.00
2 Frimmer LukášFrimmer Lukáš 071225 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.19 2.00
3 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.44
4 Tóth TomášTóth Tomáš 070607 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.58
5 Hamza GregorHamza Gregor 110202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.90
6 Babka MartinBabka Martin 090423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.21
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.6.2018 - 12:30) official Vietor: +2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.72 3.00
2 Kovács SebastiánKovács Sebastián 070317 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 26.19
3 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.76
4 Tomko DominikTomko Dominik 110608 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.69
5 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 110108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.11
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 17.6.2018 - 12:30) official Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repa SamuelRepa Samuel 070709 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 24.24 1.00
2 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.21
3 Zuberec MilanZuberec Milan 070114 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 28.01
4 Binovec LukášBinovec Lukáš 110331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32.38
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.20 11.00
2 27 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 21.79
3 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 21.96 9.00
4 41 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.95 8.00
5 Fico AdriánFico Adrián 070605 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 23.27 7.00
6 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 23.47 6.00
7 Kováč MatúšKováč Matúš 080227 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 23.52 5.00
8 Forro NikolasForro Nikolas 070814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.56 4.00
9 35 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.72 3.00
10 Frimmer LukášFrimmer Lukáš 071225 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.19 2.00
11 Repa SamuelRepa Samuel 070709 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 24.24 1.00
12 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.29
13 34 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.42
14 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.44
15 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 25.46
16 Tóth TomášTóth Tomáš 070607 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.58
17 Kovács SebastiánKovács Sebastián 070317 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 26.19
18 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.21
19 Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František 070727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.55
20 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.59
21 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.63
22 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.79
23 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 26.88
24 Hamza GregorHamza Gregor 110202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.90
25 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.65
26 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.76
27 Zuberec MilanZuberec Milan 070114 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 28.01
28 Babka MartinBabka Martin 090423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.21
29 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.06
30 Tomko DominikTomko Dominik 110608 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.69
31 Némethy SamuelNémethy Samuel 080518 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.79
32 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 110108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.11
33 Binovec LukášBinovec Lukáš 110331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32.38

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:40) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.35 11.00
2 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.16 9.00
3 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.30 8.00
4 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.31 7.00
5 Martišová DianaMartišová Diana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.41 3.00
6 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.86
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 12:40) official Vietor: +3.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.04 4.00
2 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.71 1.00
3 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.01
4 Brežná DanielaBrežná Daniela 080801 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 24.34
Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 12:40) official Vietor: +2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.89
2 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 24.08
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.22
4 7 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.78
5 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 25.10
6 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 12:40) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 24.48
2 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.41
3 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 090419 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 25.66
4 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.01
5 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.11
6 Petríková SimonaPetríková Simona 070617 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.6.2018 - 12:40) official Vietor: +4.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.12
2 6 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 26.82
3 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.41
4 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 070307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.00
5 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 28.50
6 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 071106 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 17.6.2018 - 12:40) official Vietor: +2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrotková NatáliaHrotková Natália 080515 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.17
2 Navarová TeaNavarová Tea 070509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.04
3 Pintérová SofiaPintérová Sofia 070618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.55
4 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.80
5 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.93
6 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 17.6.2018 - 12:40) official Vietor: +3.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpárková JessicaGašpárková Jessica 070619 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 25.33
2 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 070813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.18
3 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 28.89
4 Ušiaková SáraUšiaková Sára 090113 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 29.87
5 Priedhorská PetraPriedhorská Petra 081225 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 31.27
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (ne, 17.6.2018 - 12:40) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 22.66 6.00
2 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 22.99 5.00
3 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 23.66 2.00
4 Koštalová TimeaKoštalová Timea 090502 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 26.05
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ne, 17.6.2018 - 12:40) official Vietor: +2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 26.48
2 Talajková VanessaTalajková Vanessa 090611 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.61
3 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 32.11
4 Vassova ValentínaVassova Valentína 090730 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 33.23
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.35 11.00
2 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.16 9.00
3 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.30 8.00
4 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.31 7.00
5 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 22.66 6.00
6 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 22.99 5.00
7 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.04 4.00
8 Martišová DianaMartišová Diana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.41 3.00
9 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 23.66 2.00
10 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.71 1.00
11 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.86
12 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.89
13 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.01
14 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 24.08
15 Hrotková NatáliaHrotková Natália 080515 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.17
16 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.22
17 Brežná DanielaBrežná Daniela 080801 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 24.34
18 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 24.48
19 7 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.78
20 Navarová TeaNavarová Tea 070509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.04
21 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 25.10
22 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.20
23 Gašpárková JessicaGašpárková Jessica 070619 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 25.33
24 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.41
25 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 090419 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 25.66
26 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.01
27 Koštalová TimeaKoštalová Timea 090502 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 26.05
28 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.11
29 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.12
30 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 26.48
31 Pintérová SofiaPintérová Sofia 070618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.55
32 Petríková SimonaPetríková Simona 070617 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.67
33 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.80
34 6 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 26.82
35 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.93
36 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 070813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.18
37 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.20
38 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.41
39 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 070307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.00
40 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 28.50
41 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 28.89
42 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 071106 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.00
43 Ušiaková SáraUšiaková Sára 090113 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 29.87
44 Talajková VanessaTalajková Vanessa 090611 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.61
45 Priedhorská PetraPriedhorská Petra 081225 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 31.27
46 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 32.11
47 Vassova ValentínaVassova Valentína 090730 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 33.23
Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 17.6.2018 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 27 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 3:23.86
2 33 Kňažík MatejKňažík Matej 070721 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14 3:35.24 11.00
3 25 Buday PeterBuday Peter 070905 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:37.43 9.00
4 35 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 3:39.93 8.00
5 28 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 3:46.63 7.00
6 32 Petríček ŠimonPetríček Šimon 071006 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 16 3:47.99 6.00
7 30 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 17 3:48.68 5.00
8 36 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 3:59.07 4.00
9 26 Buday KristiánBuday Kristián 100325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 4:07.09 3.00
10 34 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 4:08.05 2.00
11 38 Stjepanovič MárioStjepanovič Mário 081012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 4:09.34 1.00
12 39 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 18 4:15.10
13 37 Švajda FilipŠvajda Filip 091007 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:16.63
14 40 Kozár MariánKozár Marián 080110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15 4:17.07
15 31 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 4:18.21
16 24 Bilanič JánBilanič Ján 070511 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 4:19.37
17 29 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 4:25.79
Celkom 17 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 17.6.2018 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 47 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 3:26.74 11.00
2 1 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 3:44.05 9.00
3 45 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 3:46.21 8.00
4 50 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 4:02.07 7.00
5 46 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 4:12.50 6.00
6 42 Bučková TamaraBučková Tamara 070329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:17.93 5.00
7 43 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 070825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:23.59 4.00
8 49 Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 070205 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 4:25.96 3.00
9 44 Koišová PetraKoišová Petra 080315 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 4:33.92 2.00
10 48 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 5:11.21 1.00
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 17.6.2018 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 10 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 5:22.92 11.00
2 15 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 5:23.84 9.00
3 11 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 5:24.10 8.00
4 12 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 5:25.47 7.00
5 9 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 5:32.56 6.00
6 2 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 5:43.91 5.00
7 14 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 051025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 5:51.87 4.00
8 17 Koleno JakubKoleno Jakub 051006 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 5:55.17 3.00
9 3 Sobotka MichalSobotka Michal 051123 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 5:58.57 2.00
10 16 Kubala MatúšKubala Matúš 060706 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 6:10.21 1.00
11 13 Lichanec ŠimonLichanec Šimon 050808 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 6:13.42
12 5 Valent PeterValent Peter 051207 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15 6:14.80
13 7 Pavle PeterPavle Peter 050925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 6:14.92
14 8 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 6:19.44
15 6 Trokan MatúšTrokan Matúš 051223 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 6:20.26
Celkom 15 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 17.6.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 23 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19 5:19.29 11.00
2 57 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 5:24.48 9.00
3 51 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 5:25.47 8.00
4 59 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 5:27.27 7.00
5 20 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 5:31.07 6.00
6 53 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 5:31.69 5.00
7 50 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 060109 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 5:41.69 4.00
8 58 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 5:52.27 3.00
9 19 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20 5:54.17 2.00
10 61 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 5:58.38 1.00
11 63 Plačková LindaPlačková Linda 060802 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 18 6:08.43
12 62 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 6:09.37
13 22 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 6:10.65
14 56 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 17 6:21.38
15 54 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13 6:22.57
16 52 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 6:22.99
17 60 Kráľovičová NinaKráľovičová Nina 050505 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 16 6:33.53
18 18 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 6:42.84
19 21 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 6:47.57
20 55 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14 7:17.76
Celkom 20 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:20) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.27 11.00
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 11.31 9.00
3 Erdélyi SamuelErdélyi Samuel 050104 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 12.30 8.00
4 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.46 7.00
5 Prodaj MárioProdaj Mário 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.10 3.00
6 Karper IvanKarper Ivan 050929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.68
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 10:20) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 12.59 6.00
2 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.61 5.00
3 Jakuš MichalJakuš Michal 050605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.62 4.00
4 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.24 2.00
5 8 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.61
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 10:20) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.48 1.00
2 Cvik RomanCvik Roman 061005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.73
3 Mikušať JakubMikušať Jakub 061225 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 15.11
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.27 11.00
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 11.31 9.00
3 Erdélyi SamuelErdélyi Samuel 050104 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 12.30 8.00
4 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.46 7.00
5 2 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 12.59 6.00
6 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.61 5.00
7 Jakuš MichalJakuš Michal 050605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.62 4.00
8 Prodaj MárioProdaj Mário 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.10 3.00
9 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.24 2.00
10 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.48 1.00
11 8 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.61
12 Karper IvanKarper Ivan 050929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.68
13 Cvik RomanCvik Roman 061005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.73
14 Mikušať JakubMikušať Jakub 061225 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 15.11

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:30) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.24 11.00
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.42 9.00
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.77 8.00
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.39 7.00
5 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.13 5.00
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.39
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 10:30) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.56 6.00
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.32 4.00
3 Polakovičová AdelaPolakovičová Adela 051111 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.38 3.00
4 51 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.41 2.00
5 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.94 1.00
6 52 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.28
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 10:30) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.01
2 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 13.30
3 Miháliková NinaMiháliková Nina 061215 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 13.33
4 61 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 13.35
5 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.70
6 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 14.54
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.24 11.00
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.42 9.00
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.77 8.00
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.39 7.00
5 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.56 6.00
6 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.13 5.00
7 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.32 4.00
8 Polakovičová AdelaPolakovičová Adela 051111 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.38 3.00
9 51 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.41 2.00
10 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.94 1.00
11 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.01
12 52 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.28
13 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 13.30
14 Miháliková NinaMiháliková Nina 061215 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 13.33
15 61 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 13.35
16 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.39
17 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.70
18 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 14.54

60 m prekážok [76,2 cm] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 17.6.2018 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.37 11.00
2 Rehák MatejRehák Matej 070215 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 13.15 9.00
3 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.39 8.00
4 39 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 13.66 7.00
5 Pelech MichalPelech Michal 091208 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 14.09 6.00
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:10) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 071025 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.89 11.00
2 Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.39 9.00
3 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.45 8.00
4 46 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 13.53 7.00
5 5 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.40 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 10:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 14.25 6.00
2 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.80 4.00
3 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 14.81 3.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 071025 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.89 11.00
2 Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.39 9.00
3 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.45 8.00
4 46 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 13.53 7.00
5 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 14.25 6.00
6 5 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.40 5.00
7 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.80 4.00
8 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 14.81 3.00

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samuel, Balogh, Peregrín, Dániel Samuel, Balogh, Peregrín, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 33.04 11.00
2 15 Hulka, Truban, Demian, Plačko Hulka, Truban, Demian, Plačko Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 33.30 9.00
3 Bojda, Duchovič, Homola, Molnár Bojda, Duchovič, Homola, Molnár ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 33.80 8.00
4 9 Černý, Bučko, Kubala, Haberern Černý, Bučko, Kubala, Haberern Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 33.96 7.00
5 Vadovič, Horňák, Pecko, Karper Vadovič, Horňák, Pecko, Karper AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 35.75 6.00
6 Halász, Grujbár, Valkó, Beňuš Halász, Grujbár, Valkó, Beňuš TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 38.34
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Aboudi, Dávid, Pavle, Jakuš Aboudi, Dávid, Pavle, Jakuš ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 37.59 5.00
2 Gábriš, Minárčiný, Škodáček, Lichanec Gábriš, Minárčiný, Škodáček, Lichanec Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 37.73 2.00
3 Mészáros, Rozkoš, Kocian, Bičan Mészáros, Rozkoš, Kocian, Bičan TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 38.29 1.00
Cvik, Hayden, Andi, Černý Cvik, Hayden, Andi, Černý Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Erdélyi, Hrabovský, Pomichal, Varga Erdélyi, Hrabovský, Pomichal, Varga TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 37.62 4.00
2 Belica, Kilian, Kovársky, Stranovský Belica, Kilian, Kovársky, Stranovský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 37.65 3.00
3 Jankových, Sládek, Sojka, Kubíček Jankových, Sládek, Sojka, Kubíček Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 39.03
4 Sako, Marťák, Kračmár, Kopunec Sako, Marťák, Kračmár, Kopunec Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 42.49
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samuel, Balogh, Peregrín, Dániel Samuel, Balogh, Peregrín, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 33.04 11.00
2 15 Hulka, Truban, Demian, Plačko Hulka, Truban, Demian, Plačko Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 33.30 9.00
3 Bojda, Duchovič, Homola, Molnár Bojda, Duchovič, Homola, Molnár ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 33.80 8.00
4 9 Černý, Bučko, Kubala, Haberern Černý, Bučko, Kubala, Haberern Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 33.96 7.00
5 Vadovič, Horňák, Pecko, Karper Vadovič, Horňák, Pecko, Karper AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 35.75 6.00
6 Aboudi, Dávid, Pavle, Jakuš Aboudi, Dávid, Pavle, Jakuš ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 37.59 5.00
7 Erdélyi, Hr