<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický míting - Memoriál T. Babjaka, akademické Majstrovstvá SR

Bratislava (16. 6. 2018)

100 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 14:10) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 10.30 0.156
2 199 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.73 0.187
3 225 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 10.92 0.148
4 3 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.07 0.198
5 129 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.18 0.174
6 66 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.26 0.165
7 7 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.30 0.147
60 Zavacký AdamZavacký Adam 880627 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Poznámky:
100m - Muži :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 14:12) Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 116 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.20 0.187
2 37 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.35 0.178
3 170 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.46 0.154
4 46 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.61 0.187
5 2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.96 0.199
6 51 Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.31 0.168
9 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
223 Kubinec JakubKubinec Jakub 980518 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNF 0.250
Poznámky:
100m - Muži :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (so, 16.6.2018 - 14:14) Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.08 0.198
2 164 Hlúbik PavolHlúbik Pavol 970201 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.26 0.174
3 49 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.44 0.144
4 117 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.71 0.165
5 13 Bencz VladimírBencz Vladimír 980603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.83 0.167
6 67 Novosad MartinNovosad Martin 990528 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 12.23 0.178
7 119 Brath RichardBrath Richard 000222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.35 0.198
8 39 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.83 0.200
Poznámky:
100m - Muži :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Beh 4 (so, 16.6.2018 - 14:16) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 135 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.27 0.154
2 139 Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.80 0.200
3 150 Chromek DominikChromek Dominik 930802 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 8 11.99 0.178
4 152 Orolín DanielOrolín Daniel 970306 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 1 12.09 0.169
5 54 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.34 0.158
6= 146 Frajtko Marcel EnrikoFrajtko Marcel Enriko 970220 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 2 12.66 0.178
6= 70 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 010422 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 12.66 0.198
8 136 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.72 0.214
Poznámky:
100m - Muži :: Beh D
Celkom 8 pretekárov
Beh 5 (so, 16.6.2018 - 14:18) Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Sárkány AttilaSárkány Attila 950716 SZVSESZVSE 3 11.35 0.198
2 219 Juhaščik JakubJuhaščik Jakub 950324 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 11.55 0.154
3 154 Sučka JaroslavSučka Jaroslav 970315 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 5 11.65 0.165
4 218 Hudáček JánHudáček Ján 970330 UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica 2 11.68 0.144
5 190 Fischer EliasFischer Elias 990722 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 6 12.09 0.123
6 160 Zavadsky Lukáš Zavadsky Lukáš 941029 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 4 12.40 0.178
7 231 Šimko Tomᚊimko Tomáš 980105 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 13.81 0.187
214 Nnamdi ChukwumaNnamdi Chukwuma 990206 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 7 DNS
Poznámky:
100m - Muži :: Beh E
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 10.30 0.156
2 199 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.73 0.187
3 225 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 10.92 0.148
4 3 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.07 0.198
5 200 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.08 0.198
6 129 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.18 0.174
7 116 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.20 0.187
8 66 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.26 0.165
8 164 Hlúbik PavolHlúbik Pavol 970201 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.26 0.174
10 135 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.27 0.154
11 7 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.30 0.147
12 37 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.35 0.178
12 198 Sárkány AttilaSárkány Attila 950716 SZVSESZVSE 3 11.35 0.198
14 49 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.44 0.144
15 170 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.46 0.154
16 219 Juhaščik JakubJuhaščik Jakub 950324 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 11.55 0.154
17 46 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.61 0.187
18 154 Sučka JaroslavSučka Jaroslav 970315 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 5 11.65 0.165
19 218 Hudáček JánHudáček Ján 970330 UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica 2 11.68 0.144
20 117 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.71 0.165
21 139 Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.80 0.200
22 13 Bencz VladimírBencz Vladimír 980603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.83 0.167
23 2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.96 0.199
24 150 Chromek DominikChromek Dominik 930802 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 8 11.99 0.178
25 152 Orolín DanielOrolín Daniel 970306 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 1 12.09 0.169
25 190 Fischer EliasFischer Elias 990722 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 6 12.09 0.123
27 67 Novosad MartinNovosad Martin 990528 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 12.23 0.178
28 51 Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.31 0.168
29 54 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.34 0.158
30 119 Brath RichardBrath Richard 000222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.35 0.198
31 160 Zavadsky Lukáš Zavadsky Lukáš 941029 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 4 12.40 0.178
32 146 Frajtko Marcel EnrikoFrajtko Marcel Enriko 970220 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 2 12.66 0.178
32 70 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 010422 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 12.66 0.198
34 136 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.72 0.214
35 231 Šimko Tomᚊimko Tomáš 980105 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 13.81 0.187
36 39 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.83 0.200
60 Zavacký AdamZavacký Adam 880627 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
9 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
223 Kubinec JakubKubinec Jakub 980518 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNF 0.250
214 Nnamdi ChukwumaNnamdi Chukwuma 990206 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 7 DNS

100 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 14:25) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.02 0.156
2 123 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.37 0.198
3 174 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.43 0.178
4 211 Švecová NatáliaŠvecová Natália 960818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.58 0.177
5 103 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 12.60 0.165
6 106 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 13.02 0.155
7 132 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.12 0.165
8 56 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.46 0.147
Poznámky:
100m - Ženy :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 14:27) Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.25 0.168
2 197 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.45 0.157
3 63 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 13.53 0.166
4 101 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 13.75 0.178
5 166 Králiková LenkaKráliková Lenka 980708 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.77 0.189
6 17 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 13.88 0.178
7 222 Kobolková HadasaKobolková Hadasa 970607 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.71 0.178
8 52 Nagyová KristínaNagyová Kristína 020517 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 15.64 0.177
Poznámky:
100m - Ženy :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (so, 16.6.2018 - 14:29) Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Gmitterová EvaGmitterová Eva 961106 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 4 13.51 0.168
2 193 Kneringer RuthKneringer Ruth 021001 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 6 13.68 0.178
3 147 Galarovičová VeronikaGalarovičová Veronika 980821 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 5 14.99 0.198
Poznámky:
100m - Ženy :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.02 0.156
2 123 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.37 0.198
3 174 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.43 0.178
4 211 Švecová NatáliaŠvecová Natália 960818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.58 0.177
5 103 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 12.60 0.165
6 106 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 13.02 0.155
7 132 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.12 0.165
8 11 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.25 0.168
9 197 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.45 0.157
10 56 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.46 0.147
11 148 Gmitterová EvaGmitterová Eva 961106 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 4 13.51 0.168
12 63 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 13.53 0.166
13 193 Kneringer RuthKneringer Ruth 021001 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 6 13.68 0.178
14 101 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 13.75 0.178
15 166 Králiková LenkaKráliková Lenka 980708 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.77 0.189
16 17 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 13.88 0.178
17 222 Kobolková HadasaKobolková Hadasa 970607 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.71 0.178
18 147 Galarovičová VeronikaGalarovičová Veronika 980821 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 5 14.99 0.198
19 52 Nagyová KristínaNagyová Kristína 020517 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 15.64 0.177

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 13:15) Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 18.09
2 36 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.27
3 76 Liška DávidLiška Dávid 040513 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 19.52
4 86 Belluš MartinBelluš Martin 040420 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 19.78
5 80 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.17
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 13:17) Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 19.56
2 71 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.98
3 75 Liška AdamLiška Adam 030516 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.25
4 58 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.42
53 Oravec MatejOravec Matej 060917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Beh 3 (so, 16.6.2018 - 13:19) Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Basile Tommaso Basile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 19.91
2 38 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.08
3 47 Laczky TomášLaczky Tomáš 040817 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.55
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 18.09
2 36 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.27
3 76 Liška DávidLiška Dávid 040513 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 19.52
4 90 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 19.56
5 86 Belluš MartinBelluš Martin 040420 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 19.78
6 33 Basile Tommaso Basile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 19.91
7 80 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.17
8 71 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.98
9 75 Liška AdamLiška Adam 030516 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.25
10 58 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.42
11 38 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.08
12 47 Laczky TomášLaczky Tomáš 040817 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.55
53 Oravec MatejOravec Matej 060917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 13:30) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 19.81
2 88 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 19.97
3 35 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.34
4 100 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 20.45
5 55 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.79
6 98 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 21.18
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 13:32) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.11
2 73 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 041012 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.32
3 97 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.94
4 95 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 21.69
5 93 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.80
6 89 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 22.13
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (so, 16.6.2018 - 13:34) Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.66
2 99 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 20.74
3 42 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.23
4 31 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.88
5 81 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 23.43
32 Bankošová BarboraBankošová Barbora 050109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (so, 16.6.2018 - 13:36) Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 20.01
2 59 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.06
3 78 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.88
4 48 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.79
5 94 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.82
50 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 19.81
2 88 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 19.97
3 133 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 20.01
4 77 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.11
5 73 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 041012 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.32
6 35 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.34
7 100 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 20.45
8 87 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.66
9 99 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 20.74
10 55 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.79
11 97 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.94
12 59 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.06
13 98 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 21.18
14 42 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.23
15 95 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 21.69
16 93 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.80
17 31 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.88
17 78 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.88
19 89 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 22.13
20 48 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.79
21 81 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 23.43
22 94 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.82
32 Bankošová BarboraBankošová Barbora 050109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
50 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 16:00) Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 21.76 0.200
2 135 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.18 0.214
3 199 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.40 0.241
4 200 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.87 0.251
5 129 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.05 0.201
6 7 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.33 0.236
Poznámky:
200m - Muži :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 16:02) Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.44 0.198
2 170 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.60 0.188
3 46 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.74 0.251
4 167 Lučka DominikLučka Dominik 950825 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.18 0.214
5 54 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.67 0.231
6 51 Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.38 0.222
Poznámky:
200m - Muži :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (so, 16.6.2018 - 16:04) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Kučera MartinKučera Martin 900510 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 22.26 0.214
2 182 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.87 0.215
3 216 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.82 0.222
4 102 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 26.47 0.236
70 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 010422 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 DNS
66 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 DNS
Poznámky:
200m - Muži :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (so, 16.6.2018 - 16:06) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Sučka JaroslavSučka Jaroslav 970315 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 2 23.33 0.231
2 150 Chromek DominikChromek Dominik 930802 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 4 25.08 0.222
3 136 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.29 0.214
160 Zavadsky LukášZavadsky Lukáš 941029 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 5 DNS
Poznámky:
200m - Muži :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 16.6.2018 - 16:08) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Fischer EliasFischer Elias 990722 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 5 24.51 0.200
2 231 Šimko Tomᚊimko Tomáš 980105 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 29.03 0.218
214 Nnamdi ChukwumaNnamdi Chukwuma 990206 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 4 DNS
Poznámky:
200m - Muži :: Beh E
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 21.76 0.200
2 135 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.18 0.214
3 82 Kučera MartinKučera Martin 900510 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 22.26 0.214
4 199 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.40 0.241
5 200 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.87 0.251
5 182 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.87 0.215
7 129 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.05 0.201
8 7 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.33 0.236
8 154 Sučka JaroslavSučka Jaroslav 970315 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 2 23.33 0.231
10 37 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.44 0.198
11 170 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.60 0.188
12 46 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.74 0.251
13 216 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.82 0.222
14 167 Lučka DominikLučka Dominik 950825 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.18 0.214
15 190 Fischer EliasFischer Elias 990722 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 5 24.51 0.200
16 54 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.67 0.231
17 150 Chromek DominikChromek Dominik 930802 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 4 25.08 0.222
18 51 Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.38 0.222
19 136 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.29 0.214
20 102 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 26.47 0.236
21 231 Šimko Tomᚊimko Tomáš 980105 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 29.03 0.218
70 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 010422 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 DNS
66 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 DNS
160 Zavadsky LukášZavadsky Lukáš 941029 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 5 DNS
214 Nnamdi ChukwumaNnamdi Chukwuma 990206 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 4 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 16:15) Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.14 0.265
2 224 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.68 0.200
3 173 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.51 0.241
4 106 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.59 0.214
5 132 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.89 0.198
6 107 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.19 0.256
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 16:17) Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Lehocká NatáliaLehocká Natália 000729 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.61 0.200
2 211 Švecová NatáliaŠvecová Natália 960818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.46 0.203
3 56 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.51 0.241
4 197 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.79 0.221
5 121 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.40 0.231
6 204 Fehérová TerezaFehérová Tereza 970206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.22 0.200
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (so, 16.6.2018 - 16:19) Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.70
2 101 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 28.49
3 17 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.79
4 52 Nagyová KristínaNagyová Kristína 020517 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 32.62
148 Gmitterová EvaGmitterová Eva 961106 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 1 DNS
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh C
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.14 0.265
2 224 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.68 0.200
3 173 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.51 0.241
4 126 Lehocká NatáliaLehocká Natália 000729 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.61 0.200
5 211 Švecová NatáliaŠvecová Natália 960818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.46 0.203
6 106 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.59 0.214
7 132 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.89 0.198
8 107 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.19 0.256
9 56 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.51 0.241
10 11 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.70
11 197 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.79 0.221
12 121 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.40 0.231
13 101 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 28.49
14 17 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.79
15 204 Fehérová TerezaFehérová Tereza 970206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.22 0.200
16 52 Nagyová KristínaNagyová Kristína 020517 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 32.62
148 Gmitterová EvaGmitterová Eva 961106 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 1 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 15:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Kučera MartinKučera Martin 900510 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 48.34 0.245
2 118 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 49.38 0.247
3 22 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 50.45 0.258
4 49 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 50.50 0.248
5 208 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 51.72 0.233
6 216 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 52.13 0.200
Poznámky:
400m - Muži :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 15:02) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Jeras JernejJeras Jernej 910826 AD MASS LJUBLJANAAD MASS LJUBLJANA 3 49.13 0.241
2 142 Vodeb Jakob JanezVodeb Jakob Janez 950420 AD MASS LJUBLJANAAD MASS LJUBLJANA 4 49.89 0.219
3 143 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 51.40 0.266
4 117 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 52.06 0.258
5 40 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 020416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 57.31 0.234
6 26 Jendreják PeterJendreják Peter 801224 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:01.59 0.217
Poznámky:
400m - Muži :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Jendreják PeterJendreják Peter 801224 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:01.59 0.217
2 82 Kučera MartinKučera Martin 900510 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 48.34 0.245
3 140 Jeras JernejJeras Jernej 910826 AD MASS LJUBLJANAAD MASS LJUBLJANA 3 49.13 0.241
4 118 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 49.38 0.247
5 142 Vodeb Jakob JanezVodeb Jakob Janez 950420 AD MASS LJUBLJANAAD MASS LJUBLJANA 4 49.89 0.219
6 22 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 50.45 0.258
7 49 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 50.50 0.248
8 143 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 51.40 0.266
9 208 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 51.72 0.233
10 117 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 52.06 0.258
11 216 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 52.13 0.200
12 40 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 020416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 57.31 0.234

400 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 15:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 900702 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 55.45 0.241
2 174 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 56.49 0.214
3 173 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 57.32 0.268
4 141 Lenardič AjdaLenardič Ajda 960318 AD MASS LJUBLJANAAD MASS LJUBLJANA 5 57.70 0.254
107 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNF 0.235
Poznámky:
400m - Ženy :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 15:17) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:08.11
63 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNS 0.254
Poznámky:
400m - Ženy :: Beh B
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:08.11
2 84 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 900702 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 55.45 0.241
3 174 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 56.49 0.214
4 173 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 57.32 0.268
5 141 Lenardič AjdaLenardič Ajda 960318 AD MASS LJUBLJANAAD MASS LJUBLJANA 5 57.70 0.254
107 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNF 0.235
63 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNS 0.254

800 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 16:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 83 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 1:52.41
2 16 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:52.93
3 201 Kelemen BenceKelemen Bence 950923 TFSETFSE 3 1:53.73
4 44 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:55.29
5 162 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:55.35
6 184 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:55.81
7 202 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 4 1:55.86
8 168 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:00.40
9 65 Macho JurajMacho Juraj 990709 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 2:06.01
Poznámky:
800m - Muži :: Beh A
Celkom 9 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 16:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 110 Nevedel JozefNevedel Jozef 001016 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 2:09.86
2 104 Mikula MichalMikula Michal 951010 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:12.87
3 23 Čačík MatejČačík Matej 021004 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:14.43
4 188 Šmida RóbertŠmida Róbert 990214 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:15.15
5 165 Kolenič MichalKolenič Michal 970902 FTVŠ UK BratislavaFTVŠ UK Bratislava 4 2:22.51
6 28 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:23.79
34 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
185 Halász PeterHalász Peter 930903 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Poznámky:
800m - Muži :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 83 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 1:52.41
2 16 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:52.93
3 201 Kelemen BenceKelemen Bence 950923 TFSETFSE 3 1:53.73
4 44 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:55.29
5 162 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:55.35
6 184 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:55.81
7 202 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 4 1:55.86
8 168 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:00.40
9 65 Macho JurajMacho Juraj 990709 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 2:06.01
10 110 Nevedel JozefNevedel Jozef 001016 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 2:09.86
11 104 Mikula MichalMikula Michal 951010 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:12.87
12 23 Čačík MatejČačík Matej 021004 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:14.43
13 188 Šmida RóbertŠmida Róbert 990214 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:15.15
14 165 Kolenič MichalKolenič Michal 970902 FTVŠ UK BratislavaFTVŠ UK Bratislava 4 2:22.51
15 28 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:23.79
34 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
185 Halász PeterHalász Peter 930903 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

800 m - Ženy

(so, 16.6.2018 - 16:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 179 Nikolenko ViktóriaNikolenko Viktória 910615 KievKiev 1 2:07.81
2 203 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 2:18.18
3 25 Guttmannová KristínaGuttmannová Kristína 790927 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:30.46
4 125 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:32.74
5 158 Vagaská VeronikaVagaská Veronika 980611 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 3 2:33.98
6 156 Štefaníková ŽanetaŠtefaníková Žaneta 970106 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 6 2:40.07
Poznámky:
800m - Ženy
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Ženy

(so, 16.6.2018 - 15:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 232 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 960726 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10:16.17
2 233 Durcová ZuzanaDurcová Zuzana 960606 Bratislavský maratónBratislavský maratón 10:18.58
3 205 Janečková LuciaJanečková Lucia 950323 Bratislavský maratónBratislavský maratón 10:43.76
4 115 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11:23.62
5 163 Grexová MartinaGrexová Martina 951023 FTVŠ UK BratislavaFTVŠ UK Bratislava 12:38.88
Poznámky:
3000m - Ženy
Celkom 5 pretekárov

5000 m - Muži

(so, 16.6.2018 - 15:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 157 Tomeček RadovanTomeček Radovan 941120 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 16:05.60
2 207 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16:07.05
3 180 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 16:17.82
4 105 Páleník MatejPáleník Matej 920317 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 16:30.02
5 149 Herich LudvigHerich Ludvig 971008 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 16:44.34
6 65 Chomanič PavolChomanič Pavol 920418 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 16:55.55
7 228 Prívara LukášPrívara Lukáš 960619 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 17:09.96
8 24 Čačík MiroslavČačík Miroslav 780410 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 17:44.29
9 227 Morvay MichalMorvay Michal 960819 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18:01.64
10 27 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 771025 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 18:02.11
11 151 Jakubkovič DominikJakubkovič Dominik 930709 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 18:06.72
12 30 Šnirc JánŠnirc Ján 820628 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 18:20.77
13 153 Purdeš RichardPurdeš Richard 950602 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 18:26.03
14 29 Straka JánStraka Ján 650112 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 20:01.55
15 Csiba BorisCsiba Boris 800817 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava DNS
226 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica DNS
144 Makuch MariánMakuch Marián 950430 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNF
Poznámky:
5000m - Muži
Celkom 17 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci

(so, 16.6.2018 - 13:05) Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.85
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladší žiaci
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky

(so, 16.6.2018 - 13:00) Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.26
2 122 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.54
3 87 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.58
4 78 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.06
32 Bankošová BarboraBankošová Barbora 050109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladšie žiačky
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy

(so, 16.6.2018 - 14:50) Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 14.03 0.198
2 181 Zapfel YvonneZapfel Yvonne 920930 LTB-Eisenstadt LTB-Eisenstadt 2 14.17 0.158
3 212 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.31 0.177
4 172 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 950323 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 16.17 0.168
5 127 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.57 0.178
112 Smreková KarolínaSmreková Karolína 980117 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
Poznámky:
100m prekážky [84,0cm] - Ženy
Celkom 6 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži

(so, 16.6.2018 - 14:40) Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.95 0.158
2 210 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 15.35 0.178
3 195 Markovic DavidMarkovic David 960101 SVS Schwechat AustriaSVS Schwechat Austria 7 15.40 0.198
4 57 Šoka ŠimonŠoka Šimon 960407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 15.86 0.178
5 130 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 18.29 0.177
Poznámky:
110m prekážky [106,7cm] - Muži
Celkom 5 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(so, 16.6.2018 - 13:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 52.79 0.204
2 178 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 KievKiev 6 55.00 0.200
3 208 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 58.62 0.189
Poznámky:
400m prekážky [91,4cm] - Muži
Celkom 3 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(so, 16.6.2018 - 13:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:04.59 0.241
2 191 Hladky LisaHladky Lisa 951205 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 3 1:08.58 0.217
3 91 Hatinová KláraHatinová Klára 000619 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:12.62 0.254
4 131 Zeleňáková MonikaZeleňáková Monika 970926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:17.83 0.211
Poznámky:
400m prekážky [76,2cm] - Ženy
Celkom 4 pretekári

4 x 100 m kluby - Muži

(so, 16.6.2018 - 16:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 MARČEK, DUBAŠÁK, JUHAŠČÍK, HUDÁČEK MARČEK, DUBAŠÁK, JUHAŠČÍK, HUDÁČEK UMB Banská Bystrica AUMB Banská Bystrica A 2 44.51 0.215
2 Bician, Fázik, Mészáros, Rigler Bician, Fázik, Mészáros, Rigler Atletika Bratislava AAtletika Bratislava A 5 45.08 0.251
3 SUČKA, ZÁVADSKÝ, OROLÍN, CHROMEK SUČKA, ZÁVADSKÝ, OROLÍN, CHROMEK FŠ PU Prešov AFŠ PU Prešov A 4 46.71 0.231
4 LÚČKA Dominik, KOLENIČ Michal, PAVELKA Adrián, ĎURICA Peter LÚČKA Dominik, KOLENIČ Michal, PAVELKA Adrián, ĎURICA Peter FTVŠ UB Bratislava AFTVŠ UB Bratislava A 6 46.80 0.264
5 Frajberg, Kostolný, Krošlák, Pázmány Frajberg, Kostolný, Krošlák, Pázmány AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 3 48.02 0.222
6 ŠUBA Ján, TURCSÁNYI Daniel, MRVA Stanislav, MAZÚCH Dávid ŠUBA Ján, TURCSÁNYI Daniel, MRVA Stanislav, MAZÚCH Dávid UKF Nitra AUKF Nitra A 1 52.81 0.214
Poznámky:
4 x 100m - Muži
Celkom 6 pretekárov

4 x 100 m kluby - Ženy

(so, 16.6.2018 - 17:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 KUŠTÁROVÁ, MALATINCOVÁ, FLOSNÍKOVÁ, TOMKOVÁ KUŠTÁROVÁ, MALATINCOVÁ, FLOSNÍKOVÁ, TOMKOVÁ SZU Banská BystricaSZU Banská Bystrica 5 49.06 0.241
2 TAKÁCSOVÁ Simona, ŠVECOVÁ Natália, OSTROŽLÍKOVÁ Natália, JANEČKOVÁ Natália TAKÁCSOVÁ Simona, ŠVECOVÁ Natália, OSTROŽLÍKOVÁ Natália, JANEČKOVÁ Natália UKF NitraUKF Nitra 3 51.16 0.200
3 LEDECKÁ, ZRASTÁKOVÁ, KARAFFOVÁ, KAMENSKÁ LEDECKÁ, ZRASTÁKOVÁ, KARAFFOVÁ, KAMENSKÁ UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica 2 51.56 0.231
4 ZELEŇÁKOVÁ Monika, KRÁLIKOVÁ Lenka, SELECKÁ Lucia, MESZÁROSOVÁ Noémi ZELEŇÁKOVÁ Monika, KRÁLIKOVÁ Lenka, SELECKÁ Lucia, MESZÁROSOVÁ Noémi FTVŠ UK BratislavaFTVŠ UK Bratislava 6 54.32 0.214
Poznámky:
4 x 100m - Ženy
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Muži

(so, 16.6.2018 - 15:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 160165170175180185190195200208215
1 113 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
890823 208 --------oxoxxx
2 57 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
960407 185 ---oooxxx
3 183 Zeman ĽubomírZeman Ľubomír
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
950116 180 --oooxxx
152 Orolín DanielOrolín Daniel
FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov
970306 NM xxx
146 Frajtko Marcel EnrikoFrajtko Marcel Enriko
FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov
970220 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Muži
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 16.6.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 150155160165170175180
1 1 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
920725 175 ---oooxxx
2 187 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
980505 165 -ooxoxxx
3 221 Karaffová ZuzanaKaraffová Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
960613 160 oooxxx
4 111 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 160 ooxxoxxx
5 177 Rubecz AnitaRubecz Anita
Ikarus BSEIkarus BSE
950405 155 oxxoxxx
6= 169 Selecká LuciaSelecká Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
960205 150 xoxxx
6= 137 Lafeková MartinaLafeková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010415 150 xoxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Ženy
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 16.6.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 223 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980518 722 +1.2 m/s 681  +1.1685  +0.8722  +1.2722---
2 210 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 713 +0.6 m/s 660  +0.5681  +0.3706  +0.1706713  +0.6 +0.3695  +0.3
3 213 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 709 +0.5 m/s 669  +0.8681  +0.1 +0.4681709  +0.5632  +0.5 +0.4
4 61 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
840515 679 +1.1 m/s 679  +1.1 +1.1 +1.1679 +0.4 +0.1 +0.7
5 9 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 676 +0.3 m/s 644  +0.3661  +1.0673  +1.9673676  +0.3 +0.1 +0.9
6 218 Hudáček JánHudáček Ján
UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica
970330 631 -0.1 m/s 631  +1.6618  +1.0597  +1.5631619  +0.0 +0.5631  -0.1
7 20 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
940906 614 +1.3 m/s 598  +0.7614  +1.3525  +1.3614 +0.2 +1.5 +0.8
8 18 Letovanec JánLetovanec Ján
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980927 606 +1.1 m/s 600  +1.2606  +1.1 +0.5606 +0.4578  +0.9 +0.6
9 119 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 604 +1.2 m/s  +0.8601  +0.9604  +1.2604
10 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 590 +0.9 m/s 590  +0.9590  +1.0 +1.8590
11 70 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
010422 513 +1.1 m/s  +1.3 +1.6513  +1.1513
12 39 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
890116 434 +1.0 m/s 420  +0.2434  +1.0421  +0.2434
167 Lučka DominikLučka Dominik
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950825 NM xxx0.0
139 Nguyen MichalNguyen Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000529 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Muži
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 16.6.2018 - 15:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 186 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950828 576 +0.4 m/s  +1.3 +1.4576  +0.4576 +1.2 +1.8552  +1.8
2 171 Flosníková VeronikaFlosníková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
971217 569 +0.9 m/s 569  +0.9567  +0.9376  +0.4569567  +1.3 +0.4 +1.5
3 189 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
990801 566 +1.2 m/s 501  +0.6538  +0.1515  +1.0538534  +0.5 +0.9566  +1.2
4 126 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 522 +0.7 m/s 522  +0.7502  +1.8495  +1.5522522  +0.7514  +0.9504  +1.9
5 220 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980307 507 +1.1 m/s 507  +1.1 +1.0 +0.5507 +2.1 +0.0 +2.6
6 10 Lehenová MonikaLehenová Monika
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
020423 499 +0.9 m/s 464  +0.1450  +0.6499  +0.9499493  +0.5478  +0.0 +1.9
7 138 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010125 482 +0.1 m/s 482  +0.1 +0.6 +1.1482 +1.0474  +1.6435  +0.9
8 128 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000416 475 +1.2 m/s  +0.9451  +0.7473  +0.3473 +1.8475  +1.2 +0.2
9 192 Kneringer RuthKneringer Ruth
SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik
020110 462 +0.8 m/s 456  +1.0462  +0.8432  +1.3462
10 121 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
011025 456 +0.5 m/s  +0.9456  +0.5447  +0.4456
11 59 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 453 +1.2 m/s 434  +0.6451  +0.5453  +1.2453
12 204 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
970206 449 +0.5 m/s 449  +0.5 +0.2439  +1.4449
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Ženy
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 16.6.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 234 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980129 13.73 x13,73x13,7313,73xx
2 172 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
950323 11.27 9,6510,7811,279,6510,2010,55x
3 159 Vargová MiroslavaVargová Miroslava
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
960423 10.13 9,92xx9,929,8110,13x
4 131 Zeleňáková MonikaZeleňáková Monika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
970926 09.56 9,268,799,569,569,188,98x
5 145 Baníková ZitaBaníková Zita
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
950803 09.03 9,038,55x9,038,618,60x
6 204 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
970206 07.86 ---07,867,526,97
7 155 Šoltésová JanaŠoltésová Jana
FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov
961003 06.37 6,165,876,376,37x6,04x
Poznámky/pokusy:
" Guľa [4kg] - Ženy
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 16.6.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 120 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 16.13 15,0315,2715,0615,27x15,7416,13
Poznámky/pokusy:
" Guľa [7,26kg] - Muži
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(so, 16.6.2018 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 234 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980129 38.81 xxx0.038,7938,81x
2 112 Smreková KarolínaSmreková Karolína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
980117 38.46 x38,30x38,3038,4636,8338,07
3 109 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
980211 34.64 xx32,6532,6534,64xx
4 235 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980326 27.47 20,73xx20,7327,47xx
5 159 Vargová MiroslavaVargová Miroslava
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
960423 20.67 19,34x20,6720,6719,02xx
6 166 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980708 20.63 x19,65x19,6520,6318,51-
186 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950828 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Ženy
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(so, 16.6.2018 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 120 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 49.20 49,20xx49,20xxx
2 20 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
940906 41.66 41,66xx41,66xxx
Poznámky/pokusy:
" Disk [2kg] - Muži
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(so, 16.6.2018 - 16:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 175 Jákfalvi BlankaJákfalvi Blanka
Ikarus BSEIkarus BSE
950216 43.57 40,7241,4640,9541,4640,7743,5742,29
2 134 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
961107 43.18 40,85x43,1843,1840,78x41,95
3 235 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980326 41.73 xxx0.0x41,73x
4 159 Vargová MiroslavaVargová Miroslava
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
960423 38.31 36,6737,2836,6337,2835,6438,31x
5 145 Baníková ZitaBaníková Zita
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
950803 34.03 32,04xx32,0434,03xx
6 169 Selecká LuciaSelecká Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
960205 30.35 x30,35x30,35x27,3428,84
7 45 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
000624 27.87 20,8826,2527,4527,4524,2127,8727,48
8 19 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980312 24.40 21,6624,4022,1524,4024,1523,93x
5 Kadlečíková VeronikaKadlečíková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
910601 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Oštep [600g] - Ženy
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(so, 16.6.2018 - 15:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 108 Žeňúch PatrikŽeňúch Patrik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
901230 75.31 74,00xx74,00x75,31x
2 229 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
960702 74.71 69,5674,7173,3374,7172,98x
3 176 Rab AttilaRab Attila
Ikarus BSEIkarus BSE
940327 69.55 64,86xx64,8665,30x69,55
4 215 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 69.11 65,2469,1164,9669,1165,4665,3864,46
5 41 Honner RichardHonner Richard
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
700320 53.46 49,8953,46x53,4650,91x51,06
6 120 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 49.94 x49,94-49,94---
20 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
940906 NM x--0.0---
Poznámky/pokusy:
" Oštep [800g] - Muži
Celkom 7 pretekárov