<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v behu do vrchu

Kláštor pod Znievom (10. 6. 2018)

Beh do vrchu - Muži (Beh)

Beh (ne, 10.6.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 167 Paulen AndrejPaulen Andrej 940916 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 167 0:28:04
2 31 Urban JozefUrban Jozef 860124 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 31 0:28:54
3 32 Tomeček RadovanTomeček Radovan 941120 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 32 0:29:31
4 68 Foltín AndrejFoltín Andrej 830127 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 68 0:29:48
5 40 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 870227 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 40 0:30:14
6 168 Kováč MichalKováč Michal 910806 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 168 0:30:35
7 12 Koleda ZdenoKoleda Zdeno 710223 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 12 0:30:41
8 172 Žigo DávidŽigo Dávid 980819 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 172 0:30:56
9 35 Henček EmilHenček Emil 920429 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 35 0:31:22
10 140 Šarkan BranislavŠarkan Branislav 841222 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 140 0:31:35
11 136 Kačáni PeterKačáni Peter 830616 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 136 0:31:53
12 147 Benko TomášBenko Tomáš 870128 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 147 0:32:29
13 34 Sopko DominikSopko Dominik 920925 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 34 0:32:38
14 134 Gibala JozefGibala Jozef 970529 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 134 0:33:22
15 121 Junga MarianJunga Marian 690725 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 121 0:37:01
17 21 Spodniak JánSpodniak Ján 670302 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 21 0:40:03
18 108 Pavol PeterPavol Peter 531004 AŠK Nad Medzvou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzvou Spišská Nov... 108 0:44:54
Šoltýs MilanŠoltýs Milan 720609 Bežecký klub PopradBežecký klub Poprad DNS
Vyhnička KamilVyhnička Kamil 790514 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou DNS
Celkom 19 pretekárov

Beh do vrchu - Juniori (Beh)

Beh (ne, 10.6.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 135 Ursíny PeterUrsíny Peter 990907 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 135 0:31:11
2 33 Tomeček AdamTomeček Adam 001019 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 33 0:35:40
3 23 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 23 0:37:20
4 66 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 66 0:38:58
Celkom 4 pretekári

Beh do vrchu - Ženy (Beh)

Beh (ne, 10.6.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 74 Paulínyová KatarínaPaulínyová Katarína 750428 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 74 0:35:20
2 131 Čubáňová LuciaČubáňová Lucia 950809 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 131 0:37:28
3 83 Bakalarova VeronikaBakalarova Veronika 870215 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 83 0:38:40
4 67 Chovanová MonikaChovanová Monika 870119 Bežecký klub Dolný KubinBežecký klub Dolný Kubin 67 0:39:43
5 125 Balošáková AnnaBalošáková Anna 610317 Športový klub polície ČadcaŠportový klub polície Čadca 125 0:43:43
6 54 Božová DanicaBožová Danica 631114 Bežecký klub PopradBežecký klub Poprad 54 0:44:55
7 77 Takáčová DanicaTakáčová Danica 650513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 77 0:55:14
8 76 Marcibálová MáriaMarcibálová Mária 341023 Klub Kysuckého maratónu ČadcaKlub Kysuckého maratónu Čadca 76 1:05:55
Vanáková DominikaVanáková Dominika 820304 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec DNS
Koledová-Židek JanaKoledová-Židek Jana 600505 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina DNS
Fainová MonikaFainová Monika 950312 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNS
Celkom 11 pretekárov

Beh do vrchu - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 10.6.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
101 Gabčíková RebekaGabčíková Rebeka 000908 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 101 0:36:01
130 Valková ZuzanaValková Zuzana 991110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:36:05
Poznámky:
MSR v behu do vrchu v kat. Juniorky nebude vyhlásené (2 pretekárky)
Celkom 2 pretekári