<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Mesto n.V. (3. 6. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 09:15) Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.79 10.00
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.79 10.00
3 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.24 8.00
4 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.52 7.00
5 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.61 6.00
6 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 08.72 4.00
7 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.79 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 09:15) Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.90 1.00
2 Homola IvanHomola Ivan 050730 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.95
3 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.04
4 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.12
5 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.22
6 231 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.30
Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 09:15) Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.19
2 Galaba JakubGalaba Jakub 050220 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.29
3 Kubica MichalKubica Michal 070514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.46
4 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.48
5 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.66
6 Hindák MiroslavHindák Miroslav 070203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.80
7 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 10.19
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 09:15) Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňuš MartinBeňuš Martin 060425 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.90 1.00
2 Forro NikolasForro Nikolas 070814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.55
3 Varga RichardVarga Richard 050111 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.62
4 Sedlák PeterSedlák Peter 070702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.91
5 Repa SamuelRepa Samuel 070709 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.05
6 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 061104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.10
7 Vanko MartinVanko Martin 060530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.33
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 3.6.2018 - 09:15) Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.67 5.00
2 Haberern RichardHaberern Richard 060427 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.90 1.00
3 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.66
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.79 10.00
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.79 10.00
3 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.24 8.00
4 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.52 7.00
5 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.61 6.00
6 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.67 5.00
7 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 08.72 4.00
8 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.79 3.00
9 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.90 1.00
9 Beňuš MartinBeňuš Martin 060425 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.90 1.00
9 Haberern RichardHaberern Richard 060427 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.90 1.00
12 Homola IvanHomola Ivan 050730 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.95
13 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.04
14 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.12
15 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.19
16 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.22
17 Galaba JakubGalaba Jakub 050220 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.29
18 231 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.30
19 Kubica MichalKubica Michal 070514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.46
20 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.48
21 Forro NikolasForro Nikolas 070814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.55
22 Varga RichardVarga Richard 050111 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.62
23 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.66
24 Hindák MiroslavHindák Miroslav 070203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.80
25 Sedlák PeterSedlák Peter 070702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.91
26 Repa SamuelRepa Samuel 070709 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.05
27 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 10.19
28 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.66
29 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 061104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.10
30 Vanko MartinVanko Martin 060530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.33
Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.41 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.52 9.00
3 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.55 8.00
4 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.56 7.00
5 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.59 6.00
6 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.61 5.00
7 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.67 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.80 3.00
2 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.82 2.00
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.88 1.00
4 66 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.94
5 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.96
6 137 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.98
7 65 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovičová AlexandraKrajčovičová Alexandra 060528 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.10
2 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.20
3 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.24
4 Juríková KarolínaJuríková Karolína 060213 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 5 09.28
5 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.29
6 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.43
7 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.65
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mónosiová SáraMónosiová Sára 060930 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.16
2 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.19
3 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 060616 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.24
4 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.25
5 Juríková TimeaJuríková Timea 050413 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.41
6 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.44
7 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.53
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.27
2 Danihelová EsterDanihelová Ester 050929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.41
3 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.54
4 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.56
5 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.60
6 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.66
7 Hrotková NatáliaHrotková Natália 080515 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.85
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.52
2 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 051205 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.68
3 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.94
4 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.98
5 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.11
6 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.15
7 Králiková MariannaKráliková Marianna 051203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.18
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.72
2 275 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.78
3 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.99
4 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 060421 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.24
5 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 070402 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.31
6 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.38
7 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.56
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.13
2 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 070511 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.21
3 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.60
4 139 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.81
5 Dušková KarolínaDušková Karolína 061229 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.03
6 Vančová VanessaVančová Vanessa 060904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.13
Kudelová BibianaKudelová Bibiana 060913 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.13
2 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.77
3 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.84
4 Kĺocová EmaKĺocová Ema 051015 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.29
5 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.47
6 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 061118 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.01
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.27
2 Kerestešová KarinKerestešová Karin 060304 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.55
3 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.89
4 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.97
5 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.09
6 Kužmová NatáliaKužmová Natália 061201 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.14
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 050927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.24
2 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.02
3 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.52
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.41 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.52 9.00
3 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.55 8.00
4 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.56 7.00
5 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.59 6.00
6 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.61 5.00
7 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.67 4.00
8 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.80 3.00
9 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.82 2.00
10 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.88 1.00
11 66 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.94
12 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.96
13 137 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.98
14 65 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.00
15 Krajčovičová AlexandraKrajčovičová Alexandra 060528 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.10
16 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.13
16 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.13
18 Mónosiová SáraMónosiová Sára 060930 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.16
19 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.19
20 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.20
21 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 070511 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.21
22 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.24
22 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 060616 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.24
22 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 050927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.24
25 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.25
26 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.27
26 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.27
28 Juríková KarolínaJuríková Karolína 060213 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 5 09.28
29 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.29
30 Juríková TimeaJuríková Timea 050413 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.41
30 Danihelová EsterDanihelová Ester 050929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.41
32 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.43
33 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.44
34 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.52
35 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.53
36 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.54
37 Kerestešová KarinKerestešová Karin 060304 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.55
38 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.56
39 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.60
39 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.60
41 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.65
42 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.66
43 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 051205 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.68
44 38 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.72
45 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 060424 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.77
46 275 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.78
47 139 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.81
48 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.84
49 Hrotková NatáliaHrotková Natália 080515 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.85
50 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.89
51 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.94
52 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.98
53 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.99
54 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.02
55 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.11
56 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.15
57 Králiková MariannaKráliková Marianna 051203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.18
58 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 060421 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.24
59 Kĺocová EmaKĺocová Ema 051015 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.29
60 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 070402 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.31
61 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.38
62 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.47
63 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.52
64 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.56
65 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.97
66 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 061118 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.01
67 Dušková KarolínaDušková Karolína 061229 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.03
68 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.09
69 Vančová VanessaVančová Vanessa 060904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.13
70 Kužmová NatáliaKužmová Natália 061201 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.14
Kudelová BibianaKudelová Bibiana 060913 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNS

100 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 08:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.24 9.00
2 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 11.54 7.00
3 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.06 6.00
4 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001022 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.37 5.00
Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 3.6.2018 - 08:45) Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 11.79
2 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.81
3 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.02
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.29
5 400 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.35
6 Mácsadi FerencMácsadi Ferenc 030712 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.65
7 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.95
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 3.6.2018 - 08:45) Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.49
2 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.74
3 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.99
4 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.34
5 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.91
6 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13.02
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 3.6.2018 - 08:45) Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.95
2 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.03
3 Gruchalák FilipGruchalák Filip 010619 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.17
4 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.49
5 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 12.74
6 Prusák JurajPrusák Juraj 040802 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 13.15
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 3.6.2018 - 08:45) Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 11.70
2 300 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.82
3 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.84
4 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.32
5 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.56
6 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.30
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.49
2 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 11.70
3 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.74
4 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 11.79
5 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.81
6 300 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.82
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.84
8 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.95
9 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.99
10 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.02
11 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.03
12 Gruchalák FilipGruchalák Filip 010619 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.17
13 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.29
14 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.32
15 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.34
16 400 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.35
17 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.49
18 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.56
19 Mácsadi FerencMácsadi Ferenc 030712 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.65
20 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 12.74
21 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.91
22 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.95
23 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13.02
24 Prusák JurajPrusák Juraj 040802 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 13.15
25 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.30

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 3.6.2018 - 10:00) Vietor: +3.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.30 11.00
2 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.44 9.00
3 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 11.59 7.50
4 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 11.59 7.50
5 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.61 6.00
6 300 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.84 5.00
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.88 4.00
Celkom 7 pretekárov
Finále B (ne, 3.6.2018 - 10:00) Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 11.40
2 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.01 3.00
3 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.04 2.00
4 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 12.06 1.00
5 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.07
6 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 12.10
Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 3.6.2018 - 09:00) Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.91
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.25
3 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.47
4 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 14.16
5 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020818 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.50
6 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.50
Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 3.6.2018 - 09:00) Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.48
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.83
3 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.69
4 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.14
5 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.52
6 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030821 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.86
Jezsová VeronikaJezsová Veronika 040807 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 3.6.2018 - 09:00) Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.57
2 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 13.31
3 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.65
4 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.71
5 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.79
6 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 14.53
7 Blahová ChiaraBlahová Chiara 031010 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.07
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 3.6.2018 - 09:00) Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.79
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 12.87
3 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 12.94
4 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.93
5 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.22
6 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.79
7 100 Adámková JohanaAdámková Johana 020808 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.86
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.48
2 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.57
3 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.79
4 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.83
5 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 12.87
6 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.91
7 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 12.94
8 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.25
9 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 13.31
10 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.47
11 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.65
12 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.69
13 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.71
14 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.79
15 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.93
16 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.14
17 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 14.16
18 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.22
19 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020818 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.50
19 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.50
21 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.52
22 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 14.53
23 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.79
24 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030821 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.86
24 100 Adámková JohanaAdámková Johana 020808 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.86
26 Blahová ChiaraBlahová Chiara 031010 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.07
Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Jezsová VeronikaJezsová Veronika 040807 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 3.6.2018 - 10:10) Vietor: +2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.25 11.00
2 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.40 9.00
3 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.68 8.00
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.72 7.00
5 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 12.76 6.00
6 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12.80 5.00
7 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 12.86 4.00
Celkom 7 pretekárov
Finále B (ne, 3.6.2018 - 10:10) Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.05 3.00
2 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.17 2.00
3 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.24 1.00
4 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.61
5 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 13.61
Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 DNS
Celkom 7 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 12:05) Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 18.27 11.00
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 18.80 9.00
3 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 19.77 8.00
4 215 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.30 7.00
5 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 21.14 3.00
6 Haberern RichardHaberern Richard 060427 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 21.36 2.00
7 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.60
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 12:05) Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.59 1.00
2 217 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 21.72
3 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.95
4 219 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.25
5 Duchovič DamianDuchovič Damian 060718 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.43
Kubala MatúšKubala Matúš 060706 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 DNS
Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 12:05) Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 22.01
2 Cvik RomanCvik Roman 061005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.30
3 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 23.48
4 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 050330 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 25.61
5 Laczkó AdamLaczkó Adam 060516 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 27.64
6 Čaprda JakubČaprda Jakub 061122 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 28.92
Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 12:05) Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 20.66 6.00
2 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 22.98
3 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.14
4 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.45
5 Takáč SimeonTakáč Simeon 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 24.13
6 Kubica MichalKubica Michal 070514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.33
7 Gazda GoranGazda Goran 060422 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 24.34
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 3.6.2018 - 12:05) Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.89 5.00
2 Aboudi SamirAboudi Samir 050818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.73
3 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.45
4 Libich ŠimonLibich Šimon 060328 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.79
5 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.82
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 3.6.2018 - 12:05) Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 21.09 4.00
2 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.28
3 Henček JánHenček Ján 060510 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.01
4 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 061104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 28.39
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 18.27 11.00
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 18.80 9.00
3 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 19.77 8.00
4 215 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.30 7.00
5 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 20.66 6.00
6 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.89 5.00
7 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 21.09 4.00
8 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 21.14 3.00
9 Haberern RichardHaberern Richard 060427 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 21.36 2.00
10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.59 1.00
11 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.60
12 217 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 21.72
13 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.95
14 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 22.01
15 219 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.25
16 Duchovič DamianDuchovič Damian 060718 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.43
17 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 22.98
18 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.14
19 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.28
20 Cvik RomanCvik Roman 061005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.30
21 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.45
22 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 23.48
23 Aboudi SamirAboudi Samir 050818 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.73
24 Takáč SimeonTakáč Simeon 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 24.13
25 Kubica MichalKubica Michal 070514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.33
26 Gazda GoranGazda Goran 060422 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 24.34
27 Kilian SimonKilian Simon 050922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.45
28 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 050330 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 25.61
29 Libich ŠimonLibich Šimon 060328 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.79
30 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.82
31 Henček JánHenček Ján 060510 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.01
32 Laczkó AdamLaczkó Adam 060516 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 27.64
33 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 061104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 28.39
34 Čaprda JakubČaprda Jakub 061122 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 28.92
Kubala MatúšKubala Matúš 060706 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 DNS
Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 12:15) Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.80 11.00
2 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.64 9.00
3 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.98 8.00
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.32 7.00
5 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 21.47 5.00
6 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21.69 2.00
7 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 21.99
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 12:15) Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.64 3.00
2 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.04
3 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 22.86
4 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.87
5 48 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.14
6 255 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 23.29
7 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.03
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 12:15) Vietor: +3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 21.61 4.00
2 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.14
3 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.43
4 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 060612 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.54
5 42 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 23.62
6 Machová NinaMachová Nina 051025 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 24.00
7 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.72
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 12:15) Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.14
2 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 23.26
3 Madáková LauraMadáková Laura 051215 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 23.98
4 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.23
5 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050909 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.24
6 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.68
7 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 25.80
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 3.6.2018 - 12:15) Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.58
2 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.87
3 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.33
4 208 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.58
5 Burianová VivienBurianová Vivien 061006 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 26.12
6 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.40
7 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.49
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 3.6.2018 - 12:15) Vietor: +2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 050926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.71 1.00
2 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.74
3 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.38
4 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.74
5 Vančová VanessaVančová Vanessa 060904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.56
6 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.31
7 Kužmová NatáliaKužmová Natália 061201 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 31.91
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ne, 3.6.2018 - 12:15) Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 22.70
2 Mónosiová SáraMónosiová Sára 060930 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.74
3 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.06
4 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 25.16
5 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.27
6 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.35
7 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.31
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (ne, 3.6.2018 - 12:15) Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 21.33 6.00
2 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.24
3 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.69
4 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.52
Kudelová BibianaKudelová Bibiana 060913 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS
Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.80 11.00
2 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.64 9.00
3 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.98 8.00
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.32 7.00
5 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 21.33 6.00
6 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 21.47 5.00
7 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 21.61 4.00
8 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.64 3.00
9 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21.69 2.00
10 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 050926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.71 1.00
11 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.74
12 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 21.99
13 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.04
14 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 22.70
15 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 22.86
16 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.87
17 48 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.14
17 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.14
17 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.14
20 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.24
21 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 23.26
22 255 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 23.29
23 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.38
24 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.43
25 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 060612 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.54
26 42 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 23.62
27 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.69
28 Mónosiová SáraMónosiová Sára 060930 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.74
29 Madáková LauraMadáková Laura 051215 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 23.98
30 Machová NinaMachová Nina 051025 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 24.00
31 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.03
32 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.06
33 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.23
34 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050909 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.24
35 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.58
36 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.68
37 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.72
38 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.74
39 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.87
40 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 25.16
41 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.27
42 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.33
43 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.35
44 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.52
45 208 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.58
46 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 25.80
47 Burianová VivienBurianová Vivien 061006 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 26.12
48 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.31
49 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.40
50 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.49
51 Vančová VanessaVančová Vanessa 060904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.56
52 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.31
53 Kužmová NatáliaKužmová Natália 061201 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 31.91
Kudelová BibianaKudelová Bibiana 060913 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS
Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 24.26 11.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 23.33 9.00
2 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 23.47 8.00
3 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.54 7.00
4 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.86 6.00
5 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.94 5.00
6 48 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.22 2.00
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.38 0.50
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 24.38 0.50
2 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 24.53
3 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.83
4 42 Halvoň PavolHalvoň Pavol 010810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.15
5 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.36
6 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.02
Bleščák TomášBleščák Tomáš 021013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.71
2 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.84
3 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 26.39
4 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.44
5 Kopček JakubKopček Jakub 031006 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.57
6 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.95
7 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 27.10
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 23.13 11.00
2 300 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.95 4.00
3 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 23.96 3.00
4 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.81
5 195 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.89
6 Mácsadi FerencMácsadi Ferenc 030712 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.95
7 151 Dömeny DanielDömeny Daniel 010220 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 30.35
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 23.13 11.00
2 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 23.33 9.00
3 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 23.47 8.00
4 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.54 7.00
5 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.86 6.00
6 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.94 5.00
7 300 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.95 4.00
8 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 23.96 3.00
9 48 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.22 2.00
10 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.38 0.50
10 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 24.38 0.50
12 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 24.53
13 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.81
14 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.83
15 42 Halvoň PavolHalvoň Pavol 010810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.15
16 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.36
17 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.71
18 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.84
19 195 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.89
20 Mácsadi FerencMácsadi Ferenc 030712 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.95
21 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.02
22 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 26.39
23 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.44
24 Kopček JakubKopček Jakub 031006 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.57
25 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.95
26 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 27.10
27 151 Dömeny DanielDömeny Daniel 010220 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 30.35
Bleščák TomášBleščák Tomáš 021013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 12:45) Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.55 11.00
2 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 000223 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 27.94 9.00
3 196 Klučka VivienKlučka Vivien 990811 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 29.39 8.00
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 12:45) Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.69 11.00
2 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.02 9.00
3 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.09 8.00
4 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.12 7.00
5 100 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.23 6.00
6 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 26.60 5.00
7 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 27.29 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 12:45) Vietor: +2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 27.55 3.00
2 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.34 1.00
3 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 30.04
4 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.77
5 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030821 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.86
6 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 31.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 12:45) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.10 2.00
2 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.76
3 Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.50
4 184 Dudášová PetronelaDudášová Petronela 020213 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 30.25
5 Pločeková NatáliaPločeková Natália 011015 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 30.39
6 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 33.26
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.69 11.00
2 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.02 9.00
3 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.09 8.00
4 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.12 7.00
5 100 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.23 6.00
6 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 26.60 5.00
7 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 27.29 4.00
8 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 27.55 3.00
9 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.10 2.00
10 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.34 1.00
11 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.76
12 Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.50
13 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 30.04
14 184 Dudášová PetronelaDudášová Petronela 020213 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 30.25
15 Pločeková NatáliaPločeková Natália 011015 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 30.39
16 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.77
17 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030821 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.86
18 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 31.08
19 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 33.26

400 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 10:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 50.94 9.00
66 Kalmár DávidKalmár Dávid 990709 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 10:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 54.10 11.00
2 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 55.81 9.00
3 Šmehlík MartinŠmehlík Martin 011107 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 57.64 8.00
4 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 59.67 7.00
207 Laktiš JakubLaktiš Jakub 020826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 10:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 196 Klučka VivienKlučka Vivien 990811 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:07.43 9.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 10:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:02.29 11.00
2 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:04.30 9.00
3 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:06.14 7.00
5 194 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:09.08 4.00
6 Pločeková NatáliaPločeková Natália 011015 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 1:09.26 3.00
Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 10:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:05.30 8.00
2 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:07.74 6.00
3 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:08.18 5.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:02.29 11.00
2 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:04.30 9.00
3 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:05.30 8.00
4 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:06.14 7.00
5 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:07.74 6.00
6 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:08.18 5.00
7 194 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:09.08 4.00
8 Pločeková NatáliaPločeková Natália 011015 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 1:09.26 3.00
Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 48 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:03.43 11.00
2 286 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 2:04.97 9.00
3 42 Halvoň PavolHalvoň Pavol 010810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:13.66 8.00
4 6 Surový SamuelSurový Samuel 020713 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:14.23 7.00
5 231 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:24.07 6.00
6 195 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:27.03 5.00
7 38 Ambruš OndrejAmbruš Ondrej 020523 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:32.60 4.00
Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 8 pretekárov

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 09:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 196 Klučka VivienKlučka Vivien 990811 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:40.18 9.00
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 09:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 126 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 020316 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 2:36.07 11.00
2 57 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:39.02 9.00
3 184 Dudášová PetronelaDudášová Petronela 020213 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:42.34 8.00
4 40 Danková TerezkaDanková Terezka 030411 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:51.63 7.00
5 202 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 3:01.80 6.00
6 261 Kudličková PatriciaKudličková Patricia 030604 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3:02.33 5.00
222 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 11:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 208 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 4:42.19 11.00
2 218 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 4:45.85 9.00
3 259 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 4:52.68 8.00
4 142 Kravárik OliverKravárik Oliver 040628 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 5:04.99 7.00
5 21 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 5:19.25 6.00
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 11:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 186 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 5:15.44 11.00
2 217 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 5:18.13 9.00
3 215 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 5:24.22 8.00
4 219 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 5:24.94 7.00
5 243 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 5:35.24 6.00
6 13 Buday PeterBuday Peter 070905 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 5:35.83 5.00
7 273 Melo MichalMelo Michal 061003 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 6:02.00 4.00
8 231 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 6:03.17 3.00
9 235 Lichanec ŠimonLichanec Šimon 050808 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 6:18.57 2.00
10 211 Batka ŠimonBatka Šimon 070215 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 9 6:32.06 1.00
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 11:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 227 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 5:21.98 11.00
2 232 Šišková AndreaŠišková Andrea 010724 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 5:24.01 9.00
3 194 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 6:20.38 8.00
4 209 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 6:31.14 7.00
Celkom 4 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 286 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 5:23.20 11.00
2 195 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 5:23.82 9.00
3 6 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 5:25.92 8.00
4 42 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 5:38.72 5.00
5 48 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 5:56.67 3.00
6 38 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 5:56.79 2.00
7 26 Ballová LinaBallová Lina 060808 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 6:31.59
8 137 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 6:35.80
9 255 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 6:38.92
10 65 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 6:40.84
11 201 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 7:08.40
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 140 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21 5:28.91 7.00
2 248 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16 5:29.33 6.00
3 122 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18 5:48.17 4.00
4 275 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22 6:10.20 1.00
5 66 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14 6:18.50
6 236 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 17 6:25.68
7 246 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 060323 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 15 6:29.76
8 222 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 6:32.74
9 139 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19 6:37.01
10 145 Bartošíková LolaBartošíková Lola 070529 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12 6:38.21
11 290 Petríková BarboraPetríková Barbora 050902 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 20 6:39.00
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 286 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 5:23.20 11.00
2 195 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 5:23.82 9.00
3 6 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 5:25.92 8.00
4 140 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21 5:28.91 7.00
5 248 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16 5:29.33 6.00
6 42 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 5:38.72 5.00
7 122 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18 5:48.17 4.00
8 48 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 5:56.67 3.00
9 38 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 5:56.79 2.00
10 275 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22 6:10.20 1.00
11 66 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14 6:18.50
12 236 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 17 6:25.68
13 246 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 060323 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 15 6:29.76
14 26 Ballová LinaBallová Lina 060808 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 6:31.59
15 222 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 6:32.74
16 137 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 6:35.80
17 139 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19 6:37.01
18 145 Bartošíková LolaBartošíková Lola 070529 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12 6:38.21
19 255 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 6:38.92
20 290 Petríková BarboraPetríková Barbora 050902 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 20 6:39.00
21 65 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 6:40.84
22 201 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 7:08.40

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 08:20) Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.49 11.00
2 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.07 8.00
3 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.57 7.00
4 Erdélyi SamuelErdélyi Samuel 050104 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 12.58 6.00
5 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.98 1.00
6 15 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 16.28
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 08:20) Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 11.12 9.00
2 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 13.22 5.00
3 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.49 4.00
4 Cvik RomanCvik Roman 061005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.05 3.00
5 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.21 2.00
Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.49 11.00
2 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 11.12 9.00
3 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.07 8.00
4 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.57 7.00
5 Erdélyi SamuelErdélyi Samuel 050104 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 12.58 6.00
6 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 13.22 5.00
7 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.49 4.00
8 Cvik RomanCvik Roman 061005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.05 3.00
9 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.21 2.00
10 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.98 1.00
11 15 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 16.28
Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 DNS

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 08:35) Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.36 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.37 9.00
3 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.73 8.00
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.23 7.00
5 286 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 11.54 5.00
6 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.02 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 08:35) Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 11.48 6.00
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 12.27 3.00
3 248 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.35 2.00
4 6 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.56 0.50
5 236 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.96
6 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 08:35) Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.12
2 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.56
3 201 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.64
4 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.84
5 232 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.09
6 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.51
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 08:35) Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polakovičová AdelaPolakovičová Adela 051111 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.56 0.50
2 Juríková TimeaJuríková Timea 050413 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.56
3 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 14.81
4 Kerestešová KarinKerestešová Karin 060304 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.73
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.36 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.37 9.00
3 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.73 8.00
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.23 7.00
5 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 11.48 6.00
6 286 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 11.54 5.00
7 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.02 4.00
8 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 12.27 3.00
9 248 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.35 2.00
10 6 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.56 0.50
10 Polakovičová AdelaPolakovičová Adela 051111 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.56 0.50
12 236 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.96
13 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.12
14 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.56
14 Juríková TimeaJuríková Timea 050413 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.56
16 201 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.64
17 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.79
18 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.84
19 232 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.09
20 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.51
21 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 14.81
22 Kerestešová KarinKerestešová Karin 060304 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.73

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 08:10) Vietor: +3.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 15.81 9.00
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [76,2cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 08:10) Vietor: +3.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.76 11.00
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.94 9.00
3 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 15.53 8.00
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 15.62 7.00
5 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.83 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 08:10) Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.84 5.00
2 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.94 4.00
3 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 16.52 3.00
4 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 17.34 2.00
5 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 17.38 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 08:10) Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 17.93
2 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 18.59
3 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 020411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.09
4 10 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.17
5 38 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 040512 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 20.63
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.76 11.00
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.94 9.00
3 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 15.53 8.00
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 15.62 7.00
5 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.83 6.00
6 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.84 5.00
7 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.94 4.00
8 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 16.52 3.00
9 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 17.34 2.00
10 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 17.38 1.00
11 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 17.93
12 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 18.59
13 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 020411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.09
14 10 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.17
15 38 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 040512 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 20.63

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 08:00) Vietor: +2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 16.65 9.00
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 11:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 66.52 11.00
2 176 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 80.74 9.00
Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 3 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 11:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 71.78 9.00
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 11:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 66.54 11.00
2 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 67.61 9.00
3 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 70.66 8.00
4 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 76.33 7.00
Celkom 4 pretekári

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 10:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 176 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 7:21.76 11.00
2 151 Dömeny DanielDömeny Daniel 010220 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 9:09.75 9.00
Celkom 2 pretekári

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 10:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 10 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10:03.66 11.00
2 38 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 040512 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10:47.60 9.00
Celkom 2 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samuel, Peregrín, Hayden, Dániel Samuel, Peregrín, Hayden, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 34.16 11.00
2 Molnár, Homola, Duchovič, Bojda Molnár, Homola, Duchovič, Bojda ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 34.56 9.00
3 231 Vadovič, Forro, Hlúbik, Gál Vadovič, Forro, Hlúbik, Gál AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 37.05 8.00
4 15 Baláž, Lichanec, Batka, Hlaváč Baláž, Lichanec, Batka, Hlaváč Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 37.45 7.00
5 Varga, Pomichal, Hrabovský, Erdélyi Varga, Pomichal, Hrabovský, Erdélyi TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 39.31 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hindák, Takáč, Mészáros, Bičan Hindák, Takáč, Mészáros, Bičan TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 37.55 6.00
2 Špaňo, Gaj, Stranovský, Aboudi Špaňo, Gaj, Stranovský, Aboudi ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 38.52 5.00
3 Kocian, Laczkó, Rozkoš, Beňuš Kocian, Laczkó, Rozkoš, Beňuš TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 39.89 3.00
4 Čaprda, Lencsés, Melo, Repa Čaprda, Lencsés, Melo, Repa TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 40.83 2.00
5 Sako, Marťák, Sládek, Škodáček Sako, Marťák, Sládek, Škodáček Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 41.08 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samuel, Peregrín, Hayden, Dániel Samuel, Peregrín, Hayden, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 34.16 11.00
2 Molnár, Homola, Duchovič, Bojda Molnár, Homola, Duchovič, Bojda ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 34.56 9.00
3 231 Vadovič, Forro, Hlúbik, Gál Vadovič, Forro, Hlúbik, Gál AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 37.05 8.00
4 15 Baláž, Lichanec, Batka, Hlaváč Baláž, Lichanec, Batka, Hlaváč Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 37.45 7.00
5 Hindák, Takáč, Mészáros, Bičan Hindák, Takáč, Mészáros, Bičan TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 37.55 6.00
6 Špaňo, Gaj, Stranovský, Aboudi Špaňo, Gaj, Stranovský, Aboudi ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 38.52 5.00
7 Varga, Pomichal, Hrabovský, Erdélyi Varga, Pomichal, Hrabovský, Erdélyi TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 39.31 4.00
8 Kocian, Laczkó, Rozkoš, Beňuš Kocian, Laczkó, Rozkoš, Beňuš TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 39.89 3.00
9 Čaprda, Lencsés, Melo, Repa Čaprda, Lencsés, Melo, Repa TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 40.83 2.00
10 Sako, Marťák, Sládek, Škodáček Sako, Marťák, Sládek, Škodáček Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 41.08 1.00

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 13:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková, Demitrová, Čudaiová, Brezanová Ďurišková, Demitrová, Čudaiová, Brezanová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 32.69 11.00
2 Chovancová, Flajžíková, Hanusová, Ravasová Chovancová, Flajžíková, Hanusová, Ravasová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 34.49 9.00
3 Šišáková, Šulterová, Duchoňová, Kováčová Šišáková, Šulterová, Duchoňová, Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 34.71 8.00
4 290 Hindáková, Petríková, Repová, Stranovská Hindáková, Petríková, Repová, Stranovská TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 34.99 7.00
5 137 Rolincová, Novosadová, Karabová, Slobodová Rolincová, Novosadová, Karabová, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 36.34 5.00
6 Šimová, Orelová, Valachová, Czaková Šimová, Orelová, Valachová, Czaková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 36.41 4.00
7 Ursíny, Leváková, Strapeková, Dobi Ursíny, Leváková, Strapeková, Dobi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 37.74 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 13:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janovičová, Gučková, Danihelová, Vrablecová Janovičová, Gučková, Danihelová, Vrablecová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 35.58 6.00
2 Čudaiová, Vendžúrová, Bartošíková, Mikušincová Čudaiová, Vendžúrová, Bartošíková, Mikušincová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 37.42 3.00
3 Tomášiková, Ďurišová, Gašpárková, Rapavá Tomášiková, Ďurišová, Gašpárková, Rapavá AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 38.41
4 218 Adamovičová, Holková, Repková, Pastieriková Adamovičová, Holková, Repková, Pastieriková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 38.62
5 Czéreová, Ščúryová, Znamínková, Mészárosová Czéreová, Ščúryová, Znamínková, Mészárosová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 39.19
6 Sedláčková, Šimončičová, Fáberová, Mlíchová Sedláčková, Šimončičová, Fáberová, Mlíchová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 39.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 13:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Zmeková, Čuvalová, Gbelcová, Jursová Zmeková, Čuvalová, Gbelcová, Jursová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 37.80 1.00
2 Lanczová, Králiková, Kráľovičová, Kĺocová Lanczová, Králiková, Kráľovičová, Kĺocová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 39.15
3 290 Mónosiová, Čemanová, Heltová, Benkovicsová Mónosiová, Čemanová, Heltová, Benkovicsová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 39.35
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková, Demitrová, Čudaiová, Brezanová Ďurišková, Demitrová, Čudaiová, Brezanová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 32.69 11.00
2 Chovancová, Flajžíková, Hanusová, Ravasová Chovancová, Flajžíková, Hanusová, Ravasová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 34.49 9.00
3 Šišáková, Šulterová, Duchoňová, Kováčová Šišáková, Šulterová, Duchoňová, Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 34.71 8.00
4 290 Hindáková, Petríková, Repová, Stranovská Hindáková, Petríková, Repová, Stranovská TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 34.99 7.00
5 Janovičová, Gučková, Danihelová, Vrablecová Janovičová, Gučková, Danihelová, Vrablecová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 35.58 6.00
6 137 Rolincová, Novosadová, Karabová, Slobodová Rolincová, Novosadová, Karabová, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 36.34 5.00
7 Šimová, Orelová, Valachová, Czaková Šimová, Orelová, Valachová, Czaková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 36.41 4.00
8 Čudaiová, Vendžúrová, Bartošíková, Mikušincová Čudaiová, Vendžúrová, Bartošíková, Mikušincová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 37.42 3.00
9 Ursíny, Leváková, Strapeková, Dobi Ursíny, Leváková, Strapeková, Dobi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 37.74 2.00
10 48 Zmeková, Čuvalová, Gbelcová, Jursová Zmeková, Čuvalová, Gbelcová, Jursová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 37.80 1.00
11 Tomášiková, Ďurišová, Gašpárková, Rapavá Tomášiková, Ďurišová, Gašpárková, Rapavá AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 38.41
12 218 Adamovičová, Holková, Repková, Pastieriková Adamovičová, Holková, Repková, Pastieriková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 38.62
13 Lanczová, Králiková, Kráľovičová, Kĺocová Lanczová, Králiková, Kráľovičová, Kĺocová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 39.15
14 Czéreová, Ščúryová, Znamínková, Mészárosová Czéreová, Ščúryová, Znamínková, Mészárosová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 39.19
15 Sedláčková, Šimončičová, Fáberová, Mlíchová Sedláčková, Šimončičová, Fáberová, Mlíchová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 39.31
16 290 Mónosiová, Čemanová, Heltová, Benkovicsová Mónosiová, Čemanová, Heltová, Benkovicsová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 39.35

100-200-300-400 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 13:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiačik, Ostrovský, Valo, Dráfi Žiačik, Ostrovský, Valo, Dráfi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:09.04 11.00
2 Čery, Pavlovič, Laca, Labuda Čery, Pavlovič, Laca, Labuda AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:12.69 9.00
3 218 Sopúch, Slivka, Ručka, Nemec Sopúch, Slivka, Ručka, Nemec ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:17.13 8.00
4 Blšták, Rojka, Prochác, Kováč Blšták, Rojka, Prochác, Kováč Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:18.88 7.00
Celkom 4 pretekári

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 13:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikušincová, Švachová, Cellerová, Šujanová Mikušincová, Švachová, Cellerová, Šujanová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:28.86 11.00
2 100 Adámková, Križanová, Kovácsová, Mečiarová Adámková, Križanová, Kovácsová, Mečiarová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:30.52 9.00
3 Geseová, Janeková, Vargová, Štrpková Geseová, Janeková, Vargová, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:34.42 8.00
4 Holešová, Húsková, Švecová, Bédiová Holešová, Húsková, Švecová, Bédiová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:41.26 7.00
5 Ballová, Piterková, Bryndzová, Lacinová Ballová, Piterková, Bryndzová, Lacinová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:52.40 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 150155160165170173 Body
1 Bleščák TomášBleščák Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
021013 170 oooxoxoxxx 11.00
2 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031001 165 oooxoxxx 9.00
3 Blšták MatúšBlšták Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030904 165 ooxxoxoxxx 8.00
4 Sopúch MichalSopúch Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020528 155 ooxxx 7.00
5 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030812 150 xxoxxx 6.00
Pifko ŠtefanPifko Štefan
ABC HumennéABC Humenné
030101 NM xxx
Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 10:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 115120125130135140148 Body
1 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 140 ---oooxxx 11.00
2 Duchovič DamianDuchovič Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060718 135 oxoooxxoxxx 9.00
3= Erdélyi SamuelErdélyi Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050104 125 oooxxx 7.00
3= Homola IvanHomola Ivan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050730 125 oooxx 7.00
3= 194 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
051204 125 oooxxxxxx 7.00
6 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 125 ooxoxxx 5.00
7= Bičan David DexterBičan David Dexter
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060825 120 ooxxx 3.50
7= Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
080502 120 ooxxx 3.50
9 Pomichal DominikPomichal Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050724 115 oxxx<