<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Banská Bystrica (2. 6. 2018)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: +4.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.19 0.173 11.00
2 161 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.44 0.225 9.00
3 145 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.59 0.147 8.00
MS 110 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 10.65 0.158
5 97 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.70 0.178 7.00
6 61 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.75 0.189 6.00
7 96 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.85 0.211 5.00
8 143 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.21 0.247 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.17 0.207 4.00
MS 109 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.22 0.185
3 46 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.24 0.196 1.50
4 118 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.26 0.208
5 99 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.32 0.199
6 157 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 11.36 0.196
7 49 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.42 0.187
8 42 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.63 0.185
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.24 0.222 1.50
2 78 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 11.42 0.186
3 29 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.45 0.189
4 119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.51 0.248
5 68 Stremi RichardStremi Richard 970624 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.59 0.192
6 123 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.59 0.184
7 115 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 11.68 0.175
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.35 0.241
2 73 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.67 0.147
3 126 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.86 0.166
4 181 Hýbela MichalHýbela Michal 840925 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.91 0.187
5 159 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 11.96 0.174
6 171 Krnáč MariánKrnáč Marián 920724 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.22 0.185
7 45 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.24 0.178
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: +2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Hložny AdrianHložny Adrian 001103 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 11.42 0.176
2 128 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.65 0.168
3 149 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.81 0.182
4 92 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.85 0.185
5 120 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.89 0.214
6 151 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.99 0.273
7 174 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.53 0.189
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.71 0.174
2 167 Chodák IvanChodák Ivan 020407 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.08 0.169
3 83 Bóna PatrikBóna Patrik 990831 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.17 0.169
4 75 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 12.29 0.158
5 37 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.29 0.188
6 33 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 JUNPO PrešovJUNPO Prešov 4 12.40 0.157
MS 52 Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 12.52 0.147
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 56 Kubinec JakubKubinec Jakub 980518 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.40 0.189
MS 66 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.45 0.185
3 131 Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.52 0.147
MS 47 Gáll PeterGáll Peter 010911 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.54 0.178
MS 72 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 470219 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.76 0.195
6 124 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.04 0.165
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.19 0.173 11.00
2 161 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.44 0.225 9.00
3 145 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.59 0.147 8.00
4 110 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 10.65 0.158
5 97 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.70 0.178 7.00
6 61 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.75 0.189 6.00
7 96 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.85 0.211 5.00
8 144 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.17 0.207 4.00
9 143 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.21 0.247 3.00
10 109 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.22 0.185
11 46 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.24 0.196 1.50
11 100 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.24 0.222 1.50
13 118 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.26 0.208
14 99 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.32 0.199
15 15 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.35 0.241
16 157 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 11.36 0.196
17 56 Kubinec JakubKubinec Jakub 980518 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.40 0.189
18 49 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.42 0.187
18 78 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 11.42 0.186
18 114 Hložny AdrianHložny Adrian 001103 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 11.42 0.176
21 29 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.45 0.189
21 66 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.45 0.185
23 119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.51 0.248
24 68 Stremi RichardStremi Richard 970624 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.59 0.192
24 123 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.59 0.184
26 42 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.63 0.185
27 128 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.65 0.168
28 73 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.67 0.147
29 115 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 11.68 0.175
30 36 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.71 0.174
31 149 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.81 0.182
32 92 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.85 0.185
33 126 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.86 0.166
34 120 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.89 0.214
35 181 Hýbela MichalHýbela Michal 840925 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.91 0.187
36 159 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 11.96 0.174
37 151 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.99 0.273
38 167 Chodák IvanChodák Ivan 020407 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.08 0.169
39 83 Bóna PatrikBóna Patrik 990831 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.17 0.169
40 171 Krnáč MariánKrnáč Marián 920724 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.22 0.185
41 45 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.24 0.178
42 75 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 12.29 0.158
42 37 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.29 0.188
44 33 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 JUNPO PrešovJUNPO Prešov 4 12.40 0.157
45 52 Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 12.52 0.147
45 131 Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.52 0.147
47 174 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.53 0.189
48 47 Gáll PeterGáll Peter 010911 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.54 0.178
49 72 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 470219 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.76 0.195
50 124 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.04 0.165

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 14:35) Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.92 0.185 11.00
2 210 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.05 0.218 9.00
3 346 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.09 0.186 8.00
4 229 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.13 0.185 7.00
5 233 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.32 0.199 5.00
6 219 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 12.38 0.182 3.00
MS 193 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 12.41 0.221
8 344 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 12.43 0.218 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 14:35) Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 218 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.27 0.178 6.00
2 217 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 900330 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.35 0.200 4.00
3 309 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.62 0.169 1.00
4 319 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.91 0.188
MS 188 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.95 0.158
6 322 Žilková IzabelaŽilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 13.25 0.188
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 2.6.2018 - 14:35) Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 000601 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.82 0.189
2 342 Javorská NinaJavorská Nina 000105 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 13.00 0.178
3 307 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.08 0.201
4 310 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 13.11 0.200
5 359 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.12 0.165
6 208 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.31 0.199
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 2.6.2018 - 14:35) Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 213 Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.89 0.158
2 343 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 13.18 0.165
3 273 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.27 0.174
4 348 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 010828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.27 0.178
5 214 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.53 0.200
6 272 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.74 0.198
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.92 0.185 11.00
2 210 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.05 0.218 9.00
3 346 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.09 0.186 8.00
4 229 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.13 0.185 7.00
5 218 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.27 0.178 6.00
6 233 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.32 0.199 5.00
7 217 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 900330 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.35 0.200 4.00
8 219 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 12.38 0.182 3.00
9 193 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 12.41 0.221
10 344 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 12.43 0.218 2.00
11 309 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.62 0.169 1.00
12 215 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 000601 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.82 0.189
13 213 Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.89 0.158
14 319 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.91 0.188
15 188 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.95 0.158
16 342 Javorská NinaJavorská Nina 000105 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 13.00 0.178
17 307 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.08 0.201
18 310 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 13.11 0.200
19 359 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.12 0.165
20 343 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 13.18 0.165
21 322 Žilková IzabelaŽilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 13.25 0.188
22 273 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.27 0.174
22 348 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 010828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.27 0.178
24 208 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.31 0.199
25 214 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.53 0.200
26 272 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.74 0.198

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 15:30) Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.01 0.225 11.00
2 161 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.38 0.264 9.00
3 145 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.70 0.274 8.00
4 10 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.86 0.190 7.00
MS 110 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 21.87 0.260
6 142 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 22.37 0.199 3.00
MS 74 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 22.54 0.287
8 140 Zavacký AdamZavacký Adam 880627 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.62 0.205 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 15:30) Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.17 0.214 6.00
2 7 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.29 0.200 5.00
MS 35 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.35 0.226
4 96 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.36 0.187 4.00
5 178 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 22.63 0.193 1.00
6 115 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 23.48 0.199
163 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNF 0.200
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 2.6.2018 - 15:30) Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.93 0.215
2 121 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.10 0.199
3 119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.12 0.231
4 99 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.14 0.189
MS 157 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 23.29 0.214
6 42 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 23.74 0.200
14 Megela PatrikMegela Patrik 000209 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 2.6.2018 - 15:30) Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.13 0.199
2 184 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.34 0.189
3 123 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.83 0.199
4 128 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.94 0.214
5 120 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.01 0.213
6 134 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.35 0.215
7 151 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.88 0.241
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 2.6.2018 - 15:30) Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 36 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.44 0.214
2 15 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.74 0.199
3 181 Hýbela MichalHýbela Michal 840925 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.20 0.198
4 133 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian 000515 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.32 0.255
68 Stremi RichardStremi Richard 970624 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 DNS
55 Krišák PatrikKrišák Patrik 000618 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 2.6.2018 - 15:30) Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 126 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.11 0.224
2 167 Chodák IvanChodák Ivan 020407 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.54 0.294
MS 33 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 JUNPO PrešovJUNPO Prešov 4 25.30 0.223
MS 47 Gáll PeterGáll Peter 010911 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 25.36 0.327
5 174 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.98 0.313
6 124 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.59 0.200
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.01 0.225 11.00
2 161 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.38 0.264 9.00
3 145 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.70 0.274 8.00
4 10 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.86 0.190 7.00
5 110 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 21.87 0.260
6 97 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.17 0.214 6.00
7 7 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.29 0.200 5.00
8 35 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.35 0.226
9 96 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.36 0.187 4.00
10 142 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 22.37 0.199 3.00
11 74 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 22.54 0.287
12 140 Zavacký AdamZavacký Adam 880627 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.62 0.205 2.00
13 178 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 22.63 0.193 1.00
14 100 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.93 0.215
15 121 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.10 0.199
16 119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.12 0.231
17 118 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.13 0.199
18 99 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.14 0.189
19 157 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 23.29 0.214
20 184 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.34 0.189
21 36 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.44 0.214
22 115 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 23.48 0.199
23 42 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 23.74 0.200
23 15 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.74 0.199
25 123 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.83 0.199
26 128 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.94 0.214
27 120 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.01 0.213
28 126 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.11 0.224
29 181 Hýbela MichalHýbela Michal 840925 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.20 0.198
30 134 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.35 0.215
31 167 Chodák IvanChodák Ivan 020407 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.54 0.294
32 151 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.88 0.241
33 33 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 JUNPO PrešovJUNPO Prešov 4 25.30 0.223
34 133 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian 000515 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.32 0.255
35 47 Gáll PeterGáll Peter 010911 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 25.36 0.327
36 174 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.98 0.313
37 124 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.59 0.200
163 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNF 0.200
14 Megela PatrikMegela Patrik 000209 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
68 Stremi RichardStremi Richard 970624 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 DNS
55 Krišák PatrikKrišák Patrik 000618 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 15:50) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.61 0.201 11.00
2 346 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.95 0.200 9.00
3 218 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 25.00 0.214 8.00
4 344 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 25.19 0.189 7.00
5 233 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 25.32 0.215 6.00
6 212 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 25.57 0.218 5.00
7 229 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.62 0.198 3.00
MS 191 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 990408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.73 0.222
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 15:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 309 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.61 0.385 4.00
2 105 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 25.66 0.231 2.00
MS 193 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 25.94 0.198
4 209 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 950323 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 25.99 0.210 1.00
5 322 Žilková IzabelaŽilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.23 0.217
MS 188 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.82 0.216
7 271 Svrčková KarinSvrčková Karin 970327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 26.99 0.165
8 342 Javorská NinaJavorská Nina 000105 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 27.59 0.200
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 2.6.2018 - 15:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 343 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 27.18 0.199
MS 247 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 27.39 0.214
3 270 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.51 0.187
4 214 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 28.01 0.200
5 273 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 28.11 0.223
6 295 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.93 0.198
7 228 Fehérová TerezaFehérová Tereza 970206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 31.01 0.264
272 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.61 0.201 11.00
2 346 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.95 0.200 9.00
3 218 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 25.00 0.214 8.00
4 344 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 25.19 0.189 7.00
5 233 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 25.32 0.215 6.00
6 212 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 25.57 0.218 5.00
7 309 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.61 0.385 4.00
8 229 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.62 0.198 3.00
9 105 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 25.66 0.231 2.00
10 191 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 990408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.73 0.222
11 193 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 25.94 0.198
12 209 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 950323 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 25.99 0.210 1.00
13 322 Žilková IzabelaŽilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.23 0.217
14 188 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.82 0.216
15 271 Svrčková KarinSvrčková Karin 970327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 26.99 0.165
16 343 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 27.18 0.199
17 247 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 27.39 0.214
18 270 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.51 0.187
19 342 Javorská NinaJavorská Nina 000105 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 27.59 0.200
20 214 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 28.01 0.200
21 273 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 28.11 0.223
22 295 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.93 0.198
23 228 Fehérová TerezaFehérová Tereza 970206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 31.01 0.264
272 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 16:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 47.84 0.255 11.00
2 160 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 48.43 0.347 9.00
3 98 Repčík JozefRepčík Jozef 860803 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 49.43 0.332 8.00
MS 3 Havlík MarekHavlík Marek 010204 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 49.53 0.242
5 135 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 49.54 0.299 7.00
6 176 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 930108 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 49.84 0.176 6.00
7 12 Juránek MartinJuránek Martin 910313 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 49.96 0.229 5.00
8 21 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 50.74 0.377 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 16:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Koch MartinKoch Martin 930923 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 50.12 0.232 4.00
2 48 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 50.20 0.204 3.00
3 168 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 50.97 0.317 1.00
MS 29 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 51.85 0.252
5 18 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 51.93 0.303
6 149 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 52.07 0.170
7 172 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 52.64 0.228
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 2.6.2018 - 16:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 51.63 0.301
2 164 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 51.81 0.365
3 183 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 51.84 0.281
4 153 Galdík MartinGaldík Martin 000809 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 51.91 0.243
5 173 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 51.95 0.235
6 95 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 52.22 0.196
7 112 Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 52.41 0.307
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 2.6.2018 - 16:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Líška IgorLíška Igor 890713 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 52.11 0.229
2 61 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 52.31 0.234
3 49 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 53.07 0.215
4 19 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 53.27 0.321
5 156 Saluga KristiánSaluga Kristián 010518 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 55.20 0.506
6 50 Kán SlavomírKán Slavomír 981021 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 59.40 0.409
119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 2.6.2018 - 16:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 77 Riedel JurajRiedel Juraj 001201 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 54.48 0.348
2 75 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 55.84 0.279
MS 52 Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 56.63 0.262
MS 59 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 59.52 0.477
MS 64 Radler RadovanRadler Radovan 980906 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:01.24 0.200
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 47.84 0.255 11.00
2 160 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 48.43 0.347 9.00
3 98 Repčík JozefRepčík Jozef 860803 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 49.43 0.332 8.00
4 3 Havlík MarekHavlík Marek 010204 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 49.53 0.242
5 135 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 49.54 0.299 7.00
6 176 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 930108 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 49.84 0.176 6.00
7 12 Juránek MartinJuránek Martin 910313 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 49.96 0.229 5.00
8 170 Koch MartinKoch Martin 930923 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 50.12 0.232 4.00
9 48 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 50.20 0.204 3.00
10 21 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 50.74 0.377 2.00
11 168 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 50.97 0.317 1.00
12 129 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 51.63 0.301
13 164 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 51.81 0.365
14 183 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 51.84 0.281
15 29 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 51.85 0.252
16 153 Galdík MartinGaldík Martin 000809 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 51.91 0.243
17 18 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 51.93 0.303
18 173 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 51.95 0.235
19 149 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 52.07 0.170
20 57 Líška IgorLíška Igor 890713 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 52.11 0.229
21 95 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 52.22 0.196
22 61 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 52.31 0.234
23 112 Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 52.41 0.307
24 172 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 52.64 0.228
25 49 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 53.07 0.215
26 19 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 53.27 0.321
27 77 Riedel JurajRiedel Juraj 001201 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 54.48 0.348
28 156 Saluga KristiánSaluga Kristián 010518 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 55.20 0.506
29 75 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 55.84 0.279
30 52 Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 56.63 0.262
31 50 Kán SlavomírKán Slavomír 981021 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 59.40 0.409
32 59 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 59.52 0.477
33 64 Radler RadovanRadler Radovan 980906 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:01.24 0.200
119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 16:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 53.95 0.311 11.00
2 260 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 57.80 0.242 9.00
3 319 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 58.30 0.442 8.00
4 321 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 58.71 0.340 7.00
5 318 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 59.69 0.333 6.00
6 309 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 59.73 0.342 5.00
7 310 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:00.20 0.260 3.50
8 219 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 1:00.20 0.313 3.50
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 16:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 268 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.57 0.361 2.00
MS 187 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:02.01 0.238
3 312 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:04.09 0.360 1.00
4 294 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:05.06 0.283
5 358 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:07.50 0.250
MS 186 Hollá AnetaHollá Aneta 890718 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:08.73 0.251
356 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNF 0.300
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 53.95 0.311 11.00
2 260 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 57.80 0.242 9.00
3 319 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 58.30 0.442 8.00
4 321 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 58.71 0.340 7.00
5 318 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 59.69 0.333 6.00
6 309 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 59.73 0.342 5.00
7 310 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:00.20 0.260 3.50
7 219 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 1:00.20 0.313 3.50
9 268 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.57 0.361 2.00
10 187 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:02.01 0.238
11 312 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:04.09 0.360 1.00
12 294 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:05.06 0.283
13 358 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:07.50 0.250
14 186 Hollá AnetaHollá Aneta 890718 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:08.73 0.251
356 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNF 0.300

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 14:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Repčík JozefRepčík Jozef 860803 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:51.86 11.00
2 21 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:52.38 9.00
3 172 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:54.37 8.00
MS 107 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 1:54.97
5 117 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:56.18 7.00
6 168 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:56.94 5.00
7 164 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:56.96 4.00
MS 155 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 1:57.44
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 14:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 127 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:56.38 6.00
2 19 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:57.29 3.00
MS 154 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 1:57.67
4 180 Guga SebastiánGuga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:01.92
MS 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 6 2:02.26
MS 111 Uher KristiánUher Kristián 961230 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 1 2:04.87
7 101 Szabó KrištofSzabó Krištof 000130 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:10.77
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 2.6.2018 - 14:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 44 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:58.86 2.00
2 132 Muha LukášMuha Lukáš 970131 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:59.25 1.00
MS 108 Macho JurajMacho Juraj 990709 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 2:04.62
MS 76 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:04.67
5 152 Tomeček RadovanTomeček Radovan 941120 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:07.59
MS 147 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:09.70
7 50 Kán SlavomírKán Slavomír 981021 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:12.20
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 2.6.2018 - 14:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 122 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:07.22
MS 59 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:13.14
MS 2 Trizna SamuelTrizna Samuel 930707 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 1 2:13.32
MS 64 Radler RadovanRadler Radovan 980906 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:14.43
5 51 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:15.98
MS 4 Miskolczi RóbertMiskolczi Róbert 841126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:16.44
7 139 Zaťko MartinZaťko Martin 960921 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:20.91
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Repčík JozefRepčík Jozef 860803 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:51.86 11.00
2 21 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:52.38 9.00
3 172 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:54.37 8.00
4 107 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 1:54.97
5 117 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:56.18 7.00
6 127 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:56.38 6.00
7 168 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:56.94 5.00
8 164 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:56.96 4.00
9 19 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:57.29 3.00
10 155 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 1:57.44
11 154 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 1:57.67
12 44 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:58.86 2.00
13 132 Muha LukášMuha Lukáš 970131 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:59.25 1.00
14 180 Guga SebastiánGuga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:01.92
15 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 6 2:02.26
16 108 Macho JurajMacho Juraj 990709 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 2:04.62
17 76 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:04.67
18 111 Uher KristiánUher Kristián 961230 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 1 2:04.87
19 122 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:07.22
20 152 Tomeček RadovanTomeček Radovan 941120 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:07.59
21 147 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:09.70
22 101 Szabó KrištofSzabó Krištof 000130 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:10.77
23 50 Kán SlavomírKán Slavomír 981021 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:12.20
24 59 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:13.14
25 2 Trizna SamuelTrizna Samuel 930707 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 1 2:13.32
26 64 Radler RadovanRadler Radovan 980906 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:14.43
27 51 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:15.98
28 4 Miskolczi RóbertMiskolczi Róbert 841126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:16.44
29 139 Zaťko MartinZaťko Martin 960921 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:20.91

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 15:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 327 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:08.87 11.00
2 256 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:11.76 9.00
3 222 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 941227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:12.77 8.00
4 318 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:13.89 7.00
5 334 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:17.62 6.00
6 255 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:17.98 5.00
MS 248 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 2:23.79
8 316 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:31.33 3.00
268 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 15:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 199 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 000627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:29.19 4.00
2 251 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:34.64 2.00
3 235 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:34.95 1.00
MS 223 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 2:35.44
5 226 Čechová AlexandraČechová Alexandra 990915 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:36.44
MS 196 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 010109 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:36.53
MS 186 Hollá AnetaHollá Aneta 890718 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:38.11
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 327 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:08.87 11.00
2 256 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:11.76 9.00
3 222 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 941227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:12.77 8.00
4 318 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:13.89 7.00
5 334 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:17.62 6.00
6 255 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:17.98 5.00
7 248 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 2:23.79
8 199 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 000627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:29.19 4.00
9 316 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:31.33 3.00
10 251 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:34.64 2.00
11 235 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:34.95 1.00
12 223 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 2:35.44
13 226 Čechová AlexandraČechová Alexandra 990915 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:36.44
14 196 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 010109 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:36.53
15 186 Hollá AnetaHollá Aneta 890718 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:38.11
268 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy

(so, 2.6.2018 - 13:15) Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 210 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.79 0.241
MS 209 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 950323 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 15.00 0.174
MS 343 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 15.23 0.188
MS 247 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 15.57 0.171
MS 323 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 15.69 0.198
MS 194 Králiková RomanaKráliková Romana 000814 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 15.82 0.178
MS 341 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 16.88 0.156
Celkom 7 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 13:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Juránek MartinJuránek Martin 910313 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 52.38 0.199 11.00
2 160 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 52.99 0.209 9.00
3 121 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 53.65 0.265 8.00
4 163 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 54.82 0.221 7.00
5 142 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 54.93 0.200 6.00
6 86 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 55.16 0.187 5.00
MS 116 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 56.77 0.245
8 70 Vajs RomanVajs Roman 890206 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 1:00.15 0.225
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 13:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Martinec ErikMartinec Erik 960929 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 56.51 0.189 4.00
2 95 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 56.96 0.199 3.00
3 94 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 57.69 0.255 2.00
4 184 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 58.33 0.254 1.00
5 113 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 59.66 0.147
6 16 Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 1:00.20 0.231
7 106 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:04.28 0.247
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Juránek MartinJuránek Martin 910313 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 52.38 0.199 11.00
2 160 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 52.99 0.209 9.00
3 121 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 53.65 0.265 8.00
4 163 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 54.82 0.221 7.00
5 142 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 54.93 0.200 6.00
6 86 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 55.16 0.187 5.00
7 130 Martinec ErikMartinec Erik 960929 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 56.51 0.189 4.00
8 116 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 56.77 0.245
9 95 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 56.96 0.199 3.00
10 94 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 57.69 0.255 2.00
11 184 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 58.33 0.254 1.00
12 113 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 59.66 0.147
13 70 Vajs RomanVajs Roman 890206 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 1:00.15 0.225
14 16 Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 1:00.20 0.231
15 106 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:04.28 0.247

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 59.43 0.198 11.00
2 320 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:00.81 0.265 9.00
3 258 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:04.85 0.222 8.00
MS 190 Sásová KatrinSásová Katrin 980728 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 3 1:05.07 0.234
5 337 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 1:05.86 0.241 7.00
MS 360 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:06.28 0.241
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 238 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:09.46 0.198 6.00
2 341 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 1:09.99 0.200 5.00
MS 357 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 011002 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:12.23 0.247
4 306 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:17.22 0.188 4.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 59.43 0.198 11.00
2 320 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:00.81 0.265 9.00
3 258 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:04.85 0.222 8.00
4 190 Sásová KatrinSásová Katrin 980728 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 3 1:05.07 0.234
5 337 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 1:05.86 0.241 7.00
6 360 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:06.28 0.241
7 238 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:09.46 0.198 6.00
8 341 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 1:09.99 0.200 5.00
9 357 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 011002 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:12.23 0.247
10 306 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:17.22 0.188 4.00

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(so, 2.6.2018 - 16:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Valachovič JakubValachovič Jakub 850911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09:19.14 11.00
2 94 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09:37.10 9.00
3 70 Vajs RomanVajs Roman 890206 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 09:56.37 8.00
4 89 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09:58.43 7.00
5 88 Kačina SebastiánKačina Sebastián 001030 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:31.33 6.00
6 102 Šajter RomanŠajter Roman 000825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10:58.67 5.00
127 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(so, 2.6.2018 - 17:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 334 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12:18.47 11.00
2 337 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 12:39.42 9.00
3 241 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13:45.49 8.00
4 341 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 14:09.47 7.00
5 225 Bitarová IvanaBitarová Ivana 980927 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14:52.64 6.00
Celkom 5 pretekárov

4 x 400 m kluby - Muži

(so, 2.6.2018 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Cidorík, Lúža, Danilov, Pavelka Cidorík, Lúža, Danilov, Pavelka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:23.54 0.364 11.00
2 176 Timoranský, Drozda, Mizner, Ďurica Timoranský, Drozda, Mizner, Ďurica AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 3:23.63 0.286 9.00
3 86 Dömötör, Rigo, Mrva, Mazúch Dömötör, Rigo, Mrva, Mazúch ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:28.41 0.349 8.00
4 145 Kišš, Revaj, Fabián, Baluch Kišš, Revaj, Fabián, Baluch AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 3:31.19 0.312 7.00
5 70 Líška, Vajs, Hrudkay, Marček Líška, Vajs, Hrudkay, Marček ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 3:32.80 0.227 6.00
6 128 Krošlák, Muha, Drobný, Babulík Krošlák, Muha, Drobný, Babulík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 3:33.09 0.390 5.00
MS 102 Varga, Šajter, Kompas, Kačina Varga, Šajter, Kompas, Kačina ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 3:54.66 0.225
Celkom 7 pretekárov

4 x 400 m kluby - Ženy

(so, 2.6.2018 - 18:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 212 Malatincová, Vlčáková, Kuštárová, Tomková Malatincová, Vlčáková, Kuštárová, Tomková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 3:57.10 0.158 11.00
2 309 Bučičová, Matejíčková, Cidoríková, Nikolenko Bučičová, Matejíčková, Cidoríková, Nikolenko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:57.80 0.113 9.00
MS 359 Kuczik, Géciová, Riššová, Mikušova Kuczik, Géciová, Riššová, Mikušova AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 4:18.08 0.188
4 235 Lackovičová, Haršányová, Ondrušová, Čechová Lackovičová, Haršányová, Ondrušová, Čechová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:21.37 0.308 8.00
271 Okásová, Svrčková, Naňová, Krasňanská Okásová, Svrčková, Naňová, Krasňanská AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(so, 2.6.2018 - 13:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 160170175180185190195200203206209212215218221224 Body
1 41 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
891114 221 ---------o-oxoxooxxx 11.00
2 6 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
890823 215 -------o-o-xoxoxxx 9.00
MS 32 Andu NuhAndu Nuh
QatarQatar
990406 212 -----o-o-oxoxoxxx
4 169 Kalafus MartinKalafus Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
881208 200 ---ooooo-xxx 8.00
MS 30 Kunt JakubKunt Jakub
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
010924 195 ---ooxoxoxxx
6= 27 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
961214 190 ---oooxxx 7.00
6= 79 Sýkora MartinSýkora Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
970203 190 ----ooxxx
8 137 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
960407 185 --oooxxx 6.00
MS 39 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
000902 180 -oxooxxx
10 103 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 180 -xooxxoxxx 5.00
11 138 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 175 -oxxoxx- 4.00
80 Alštok DavidAlštok David
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
990625 DNF -----
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 2.6.2018 - 15:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 140150155160165170173176180 Body
1 200 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
920725 176 ---o-oxoxoxxx 11.00
2 245 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
990302 173 ---xoooxxoxxx 9.00
MS 257 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
990430 170 -ooooxxoxxx
4 339 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
020904 160 -oooxxx 8.00
5 259 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
980505 155 --oxxx 7.00
6 305 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 155 oxxoxxoxxx 6.00
7 231 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000218 150 ooxxx 5.00
8 224 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 140 oxxx 4.00
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 2.6.2018 - 14:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 300320340360 Body
1= 17 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 360 ---o
1= 16 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 360 --oo
3= 25 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
660718 340 --ox
3= 31 Burda JiříBurda Jiří
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
670915 340 --ox
MS 45 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 340 xooox
MS 175 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
940906 340 -oxox
MS 5 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
570907 340 -xoxox
MS 137 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
960407 320 xoxxoxxx
179 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
000912 DNS ---x
54 Kremser AlešKremser Aleš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
720425 DNS ---x
53 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010109 DNS ----
38 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010829 DNS ----
28 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
910516 DNS ----
90 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890930 DNS ----
158 Bician AndrejBician Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
840515 DNS ----
36 Daňko MarekDaňko Marek
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
890507 DNS ----
Celkom 16 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 2.6.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 220240260280290300310320330340350365 Body
1 307 Duvačová Anna MáriaDuvačová Anna Mária
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
930531 350 -----ooooooxxx 11.00
MS 246 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 330 --oooxooooxxx
3 338 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
991116 310 --oooxooxxx 9.00
MS 242 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
021003 310 --oxoooxoxxx
5 313 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
981123 290 -oooxoxxx 8.00
6= 234 Krajňáková SoňaKrajňáková Soňa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
961214 260 -ooxxx 6.50
6= 308 Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
990920 260 -ooxxx 6.50
8= 189 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 260 -oxoxxx
8= 315 Režná PetraRežná Petra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
900515 260 ooxoxxx 5.00
10 224 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 240 xooxxx 4.00
11 311 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020131 240 oxoxxx 3.00
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 2.6.2018 - 14:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 71 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
950709 710 -0.8 m/s 710  -0.8707  +0.0x710---
2 20 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 692 -0.5 m/s x649  -0.6664  -0.8664x692  -0.5x
3 158 Bician AndrejBician Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
840515 671 +1.1 m/s 644  -0.9494  +0.2662  -0.8662x-671  +1.1
4 23 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 666 -0.8 m/s x651  +0.6650  -0.9651x666  -0.8650  +0.7
5 144 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 647 -0.2 m/s x647  -0.2630  -0.3647610  -0.8616  -0.2630  +0.8
6 63 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000519 641 -0.3 m/s 641  -0.3612  -0.8625  +0.2641636  +0.2626  -0.8612  +1.1
7 7 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000714 641 +0.1 m/s 613  -0.5627  -1.4641  +0.1641---
8 125 Hriň AdamHriň Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020311 639 +1.1 m/s 623  -1.4639  +1.1615  -0.8639x615  -1.4635  +0.4
9 22 Toth AttilaToth Attila
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
960704 636 +0.6 m/s 636  +0.6628  -0.5436  -0.76360.00.00.0
10 67 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 625 -0.1 m/s x625  -0.1623  -0.36250.00.00.0
11 175 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
940906 617 -0.4 m/s -617  -0.4597  -0.26170.00.00.0
12 91 Králik MatúšKrálik Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
990809 592 +0.7 m/s 562  -0.2555  -0.8592  +0.75920.00.00.0
13 80 Alštok DavidAlštok David
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
990625 587 -0.2 m/s xx587  -0.25870.00.00.0
14 133 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
000515 579 +0.4 m/s 579  +0.4568  -0.7573  +0.65790.00.00.0
15 84 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 540 -0.1 m/s 540  -0.1457  +0.3414  +0.15400.00.00.0
14 Megela PatrikMegela Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000209 DNS -0.00.00.00.00.00.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 2.6.2018 - 13:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 221 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 627 +0.6 m/s x627  +0.6618  -1.3627486  -0.8xx
2 202 Flosníková VeronikaFlosníková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
971217 580 +0.8 m/s 572  +0.8569  -0.5580  +0.8580x570  -2.5x
3 215 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000601 572 -0.5 m/s 569  +0.6xx569556  -0.9408  -2.2572  -0.5
4 105 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950828 567 +0.0 m/s 567  +0.0549  -1.1549  -1.1567x561  -2.1x
5 306 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970211 555 -1.9 m/s 520  +1.9538  +0.0555  -1.9555x546  -0.4537  -0.6
6 237 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 534 +0.1 m/s 530  -0.4515  -0.4513  -1.3530x515  +0.4534  +0.1
7 317 Šajbenová KláraŠajbenová Klára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
001003 518 +1.6 m/s 518  +1.6501  -1.9x518x513  -0.2329  -0.5
8 206 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980307 518 +1.5 m/s 518  +1.5509  +0.2x518482  -0.4xx
9 347 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
991227 509 +1.3 m/s 504  +1.7509  +1.3497  -0.75090.00.00.0
10 308 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
990801 501 +0.3 m/s 501  +0.3495  +1.6497  -0.55010.00.00.0
11 336 Trajteľová NinaTrajteľová Nina
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
990303 494 +0.1 m/s 480  +0.8494  +0.1492  -0.24940.00.00.0
12 307 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020429 484 -0.9 m/s 480  +0.9482  +0.8484  -0.94840.00.00.0
13 267 Mišániková DanielaMišániková Daniela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
990402 474 -0.9 m/s 466  +0.8467  +0.8474  -0.94740.00.00.0
14 240 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000416 470 +1.8 m/s x470  +1.8459  -2.44700.00.00.0
15 351 Selecká LuciaSelecká Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
960205 458 +0.1 m/s 458  +0.1x441  -1.24580.00.00.0
16 228 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
970206 443 -0.7 m/s 422  +2.1421  +0.0443  -0.74430.00.00.0
17 340 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
010721 431 -1.4 m/s xx431  -1.44310.00.00.0
18 253 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000404 000 xxx0.00.00.00.0
Celkom 18 pretekárov

Trojskok - Muži

(so, 2.6.2018 - 17:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 71 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
950709 16.20 -0.4 m/s x16,20  -0.4x16,2015,50  -0.5--
2 20 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 14.82 -0.9 m/s 14,16  -1.014,82  -0.914,25  -0.614,82xxx
3 23 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 14.35 -0.9 m/s x11,46  -0.314,35  -0.914,3513,80  -0.812,94  -0.5x
MS 30 Kunt JakubKunt Jakub
AC TJ Slovácká Slavia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uhers...
010924 13.72 -0.2 m/s 13,28  -0.512,25  -0.511,87  -0.813,2811,89  -0.413,64  -1.013,72  -0.2
5 22 Toth AttilaToth Attila
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
960704 13.42 -0.7 m/s 13,42  -0.7x13,38  -0.313,4213,39  -1.0--
MS 37 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
001023 13.12 -0.3 m/s x13,09  -1.0x13,0912,91  -0.513,12  -0.3x
7 91 Králik MatúšKrálik Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
990809 12.13 +0.0 m/s x11,77  -0.112,13  +0.012,13x12,05  -0.811,54  +0.1
8 84 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 12.12 -0.2 m/s x12,01  -0.8x12,0112,03  -0.7x12,12  -0.2
9 103 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 11.55 -0.2 m/s 11,55  -0.210,89  -0.1-11,550.00.00.0
10 92 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
021029 11.47 -0.8 m/s 11,23  -0.1x11,47  -0.811,470.00.00.0
Celkom 10 pretekárov

Trojskok - Ženy

(so, 2.6.2018 - 15:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 220 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 13.32 +0.5 m/s x13,32  +0.513,20  -1.413,3213,00  -0.5--
2 306 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970211 12.21 -1.0 m/s 12,06  -0.412,17  +0.811,91  -1.212,1711,91  -0.412,21  -1.012,16  -0.7
3 237 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 11.68 +0.4 m/s x11,68  +0.410,86  -0.911,6810,99  -0.611,29  -0.611,56  -0.4
4 347 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
991227 11.64 -0.5 m/s x11,53  +1.311,41  -0.811,5311,51  -0.311,60  -0.411,64  -0.5
5 231 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000218 11.29 -0.7 m/s 10,80  -0.711,11  +0.411,06  -0.611,1110,85  -0.811,21  -0.311,29  -0.7
6 308 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
990801 11.08 -0.5 m/s 11,08  -0.510,76  +0.009,68  -0.411,0810,62  -0.5--
7 253 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000404 10.83 -0.8 m/s 09,63  -1.010,80  +0.209,69  -0.910,80x10,69  -0.910,83  -0.8
8 339 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
020904 10.43 -0.7 m/s 10,39  -0.6-x10,3910,43  -0.7--
MS 187 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
021128 10.36 -0.7 m/s 10,24  -0.310,29  +0.310,36  -0.710,360.00.00.0
10 305 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 09.84 +0.2 m/s 09,73  -0.109,84  +0.209,83  +0.309,840.00.00.0
11 240 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000416 09.68 -0.1 m/s 09,68  -0.109,35  -0.7-09,680.00.00.0
12 336 Trajteľová NinaTrajteľová Nina
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
990303 09.59 +0.3 m/s 09,36  -0.309,59  +0.309,39  -0.809,590.00.00.0
340 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
010721 NM xxx0.00.00.00.0
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2018 - 16:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Hodor MarekHodor Marek
Zdravotne znevýhodneníZdravotne znevýhodnení
830313 07.86 07,7207,8607,7907,8607,5107,5307,80
MS Hašuľ JánHašuľ Ján
Zdravotne znevýhodneníZdravotne znevýhodnení
941018 06.98 06,6806,9806,7406,9806,8806,9606,84
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 2.6.2018 - 14:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 216 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980129 14.43 13,2714,43x14,43xxx
MS 293 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
900524 14.39 13,6412,7913,3613,6413,5312,8814,39
MS 304 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 11.86 x11,36x11,36x11,7411,86
MS 250 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000516 09.29 09,29--09,29---
MS 254 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
961107 09.25 08,4909,25x09,25,--
MS 252 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010801 09.04 07,4407,9308,5508,5508,6408,3309,04
345 Feďová AndreaFeďová Andrea
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
980211 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 2.6.2018 - 13:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 81 Baran AdriánBaran Adrián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
991214 16.59 16,16xx16,16x16,4016,59
MS 93 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
880123 16.26 15,62x16,2616,2615,8716,08x
MS 227 Koukal JiříKoukal Jiří
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
820623 10.82 x10,0110,8210,8210,4810,8010,82
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(so, 2.6.2018 - 15:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 293 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
900524 42.73 38,48xx38,4842,7309,63- 11.00
2 232 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890904 42.52 39,9842,5241,8842,52x38,79x 9.00
3 216 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980129 40.66 x40,66x40,66x38,02x 8.00
4 350 Smreková KarolínaSmreková Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980117 37.16 31,4637,1632,7737,16xx34,21 7.00
5 345 Feďová AndreaFeďová Andrea
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
980211 34.14 33,0433,2834,1434,14x32,55x 6.00
MS 207 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
011027 26.53 26,5326,1824,8026,53x26,14x
MS 252 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010801 23.87 20,40x23,8723,87x--
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Muži

(so, 2.6.2018 - 16:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Matušík AdriánMatušík Adrián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
800413 51.76 49,9150,63x50,6351,58x51,76
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(so, 2.6.2018 - 16:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 165 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 53.50 52,21x53,5053,50xx- 11.00
2 11 Holica MichalHolica Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
920603 47.69 47,63x46,2747,6347,69x45,51 9.00
3 85 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 45.93 44,69xx44,6945,9345,12x 8.00
4 81 Baran AdriánBaran Adrián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
991214 42.54 41,1541,8341,7341,8341,8141,5542,54 7.00
5 93 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
880123 40.41 40,4138,13x40,4137,82x39,30 6.00
6 162 Daňo ViktorDaňo Viktor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
960722 39.45 39,45x37,6539,45x-- 5.00
7 175 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
940906 37.46 33,72x37,4637,46--- 4.00
8 16 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 31.61 30,0330,0831,1731,17x31,61x 3.00
MS 146 Kucka Filip MiroslKucka Filip Mirosl
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 22.23 22,23xx22,230.00.00.0
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(so, 2.6.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 204 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
830321 73.25 x73,25x73,2570,48x73,11 11.00
2 211 Lomnická NikolaLomnická Nikola
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
880816 67.47 65,8162,83x65,8166,7466,1467,47 9.00
3 304 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 47.85 42,3743,59x43,5942,6447,85x 8.00
4 197 Beňková MelanieBeňková Melanie
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
001208 43.42 42,3037,1340,9842,3040,9843,42x 7.00
5 232 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890904 43.38 42,9642,9943,3843,38xxx 6.00
MS 292 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980708 30.19 x26,36x26,3627,0129,1630,19
MS 230 Gálová VeronikaGálová Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000106 29.54 29,54x27,5529,5426,63x29,49
MS 252 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010801 26.82 24,1321,5523,7724,1322,9223,4226,82
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(so, 2.6.2018 - 14:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 58 Lomnický MarcelLomnický Marcel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
870706 74.45 x73,85x73,8574,45xx 11.00
2 227 Koukal JiříKoukal Jiří
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
820623 58.16 55,39x54,8155,39x58,1655,34 9.00
3 9 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000602 51.55 x51,26x51,2651,5550,77x 8.00
4 85 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 44.52 39,28--39,2844,52-- 7.00
5 146 Kucka Filip MiroslKucka Filip Mirosl
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 43.94 xx43,9443,94x43,6842,38 6.00
6 81 Baran AdriánBaran Adrián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
991214 42.59 x38,4240,1140,1140,3140,1342,59 5.00
7 165 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 38.06 35,4936,1737,4237,4238,06xx 4.00
Celkom 7 pretekárov

Hod kuželkou - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Kuřeja MarianKuřeja Marian
Zdravotne znevýhodneníZdravotne znevýhodnení
800730 26.60 26,2126,4226,5526,5526,6026,5625,79
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Hutka JúliusHutka Július
Zdravotne znevýhodneníZdravotne znevýhodnení
740318 28.33 27,3828,0026,7928,0027,6928,33x
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(so, 2.6.2018 - 15:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 250 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000516 41.38 41,14xx41,14x41,38x 11.00
MS 192 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
990215 39.34 39,3436,39x39,3433,68-38,43
3 254 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
961107 36.29 34,3236,2934,3436,29xx34,79 9.00
4 205 Kadlečíková VeronikaKadlečíková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
910601 35.49 32,2332,9335,4935,4931,8435,20x 8.00
5 201 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980326 33.04 33,04xx33,04xxx 7.00
6 351 Selecká LuciaSelecká Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
960205 31.87 26,9131,8730,9431,87xx29,16 6.00
MS 195 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
001215 27.21 25,2026,6226,1326,6226,44x27,21
MS 306 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
000624 26.64 20,04x26,6426,64xxx
MS 202 Flosníková VeronikaFlosníková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
971217 26.22 xx26,2226,220.00.00.0
MS 270 Okásová LenkaOkásová Lenka
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010301 22.58 19,6722,58x22,580.00.00.0
MS 239 Marinová SimonaMarinová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
990329 20.93 16,3619,1220,9320,930.00.00.0
Celkom 11 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(so, 2.6.2018 - 17:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 65 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
960702 72.26 70,6172,26x72,2669,4870,21x 11.00
2 82 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 63.76 60,5562,3961,7762,3962,30x63,76 9.00
3 62 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000407 63.30 56,8562,3963,3063,3062,19xx 8.00
MS 34 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
000214 53.89 x52,8053,8953,8953,85xx
5 165 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 50.76 -47,0550,6050,6049,0249,1850,76 7.00
6 Honner RichardHonner Richard
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
700320 49.28 43,2247,0948,9548,9548,1149,2848,97 6.00
7 141 Žlnay MartinŽlnay Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
970126 44.91 x42,7244,8644,8641,0844,1244,91 5.00
8 104 Šuba Tomᚊuba Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
980319 42.92 40,0942,0240,5342,0242,92-- 4.00
MS 143 Fabián MartinFabián Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000430 36.64 36,6434,58x36,640.00.00.0
MS 40 Brunner IgorBrunner Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
850408 33.37 x33,37x33,370.00.00.0
MS 159 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
920419 27.68 22,1327,6826,6527,680.00.00.0
148 Nihila SamuelNihila Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020122 NM xxx0.00.00.00.0
Celkom 12 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Muži

(so, 2.6.2018 - 17:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 69 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 960324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 19:55.66 11.00
2 43 Černý DominikČerný Dominik 971101 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 20:24.33 9.00
3 60 Majdán DušanMajdán Dušan 870908 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 20:47.07 8.00
4 150 Rízek MilanRízek Milan 780105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 21:10.34 7.00
5 182 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 010419 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 21:36.76 6.00
6 185 Medera ZdenkoMedera Zdenko 750101 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23:56.48 5.00
7 87 Hamzič AlanHamzič Alan 000621 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24:06.66 4.00
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Ženy

(so, 2.6.2018 - 17:26) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 203 Hornáková MonikaHornáková Monika 950706 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22:50.85 11.00
2 198 Czaková MáriaCzaková Mária 881002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23:01.30 9.00
3 13 Burzalová HanaBurzalová Hana 001103 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24:19.73 8.00
4 314 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 020406 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 25:51.31 7.00
MS 243 Vargová SvetlanaVargová Svetlana 001005 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 34:13.55
Celkom 5 pretekárov