<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ dorastu a st. žiactva

Trnava (27. 5. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.5.2018 - 09:05) Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.67
2 139 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.75
3 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.80
4 39 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.96
5 75 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.10
6 53 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 08.84
7 302 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 08.92
65 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DQ
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.5.2018 - 09:05) Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.64
2 69 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.83
3 74 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.08
4 303 Mráz MárioMráz Mário 030820 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 08.19
5 164 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.33
6 72 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.50
7 52 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 08.93
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 27.5.2018 - 09:05) Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 172 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.70
2 47 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 07.78
3 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.81
4 64 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.20
5 149 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.30
6 157 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.42
7 40 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.66
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 27.5.2018 - 09:05) Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 07.60
2 151 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 07.83
3 147 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.03
4 36 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.17
5 115 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 08.40
6 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.48
7 34 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.01
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 07.60
2 23 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.64
3 165 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.67
4 172 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.70
5 139 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.75
6 47 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 07.78
7 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.80
8 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.81
9 69 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.83
9 151 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 07.83
11 39 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.96
12 147 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.03
13 74 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.08
14 75 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.10
15 36 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.17
16 303 Mráz MárioMráz Mário 030820 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 08.19
17 64 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.20
18 149 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.30
19 164 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.33
20 115 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 08.40
21 157 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.42
22 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.48
23 72 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.50
24 40 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.66
25 53 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 08.84
26 302 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 08.92
27 52 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 08.93
28 34 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.01
65 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DQ

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 27.5.2018 - 10:15) Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.40
2 122 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 07.53
3 23 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.57
4 172 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 07.61
5 139 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.66
6 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 07.73
7 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 07.77
8 47 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 07.79
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.5.2018 - 09:15) Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.16
2 246 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.28
3 261 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.66
4 192 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.93
5 198 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.98
6 244 Beťková JúliaBeťková Júlia 030721 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.14
7 191 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.33
8 249 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.77
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.5.2018 - 09:15) Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.27
2 227 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.73
3 348 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.88
4 366 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 030916 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.89
5 186 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.91
6 193 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.92
7 362 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.25
274 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 27.5.2018 - 09:15) Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 363 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.20
2 358 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.88
3 219 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.02
4 199 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.17
5 253 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.20
6 301 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 09.27
MS 181 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.31
251 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 27.5.2018 - 09:15) Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 347 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.30
2 184 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.30
MS 179 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 031211 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.67
4 233 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.86
5 159 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.00
6 357 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.06
7 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.70
8 252 Hrkeľová EliškaHrkeľová Eliška 040722 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.88
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 27.5.2018 - 09:15) Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 178 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.37
2 223 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.90
3 332 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.01
4 266 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.34
5 183 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.36
6 220 Valíková ViktóriaValíková Viktória 040120 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.70
7 155 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.30
211 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DQ
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 27.5.2018 - 09:15) Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 341 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.44
MS 180 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.64
3 221 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.02
4 217 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 09.08
5 258 Krajčovičová AlexandraKrajčovičová Alexandra 060528 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.10
6 312 Cibuľová KarinCibuľová Karin 030816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.12
MS 177 Apparicio AndreaApparicio Andrea 041226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.25
8 154 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.05
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.16
2 363 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.20
3 214 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.27
4 246 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.28
5 347 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.30
5 184 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.30
7 178 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.37
8 341 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.44
9 180 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.64
10 261 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.66
11 179 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 031211 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.67
12 227 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.73
13 233 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.86
14 348 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.88
14 358 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.88
16 366 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 030916 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.89
17 223 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.90
18 186 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.91
19 193 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.92
20 192 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.93
21 198 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.98
22 159 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.00
23 332 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.01
24 219 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.02
24 221 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.02
26 357 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.06
27 217 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 09.08
28 258 Krajčovičová AlexandraKrajčovičová Alexandra 060528 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.10
29 312 Cibuľová KarinCibuľová Karin 030816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.12
30 244 Beťková JúliaBeťková Júlia 030721 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.14
31 199 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.17
32 253 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.20
33 362 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.25
33 177 Apparicio AndreaApparicio Andrea 041226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.25
35 301 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 09.27
36 181 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.31
37 191 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.33
38 266 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.34
39 183 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.36
40 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.70
40 220 Valíková ViktóriaValíková Viktória 040120 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.70
42 249 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.77
43 252 Hrkeľová EliškaHrkeľová Eliška 040722 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.88
44 154 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.05
45 155 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.30
274 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
251 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
211 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 27.5.2018 - 10:20) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 363 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.02
2 344 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.10
3 184 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.12
4 214 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.18
5 246 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.20
6 347 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.21
7 341 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.49
8 261 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.84
Celkom 8 pretekárov

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 27.5.2018 - 08:45) Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.00
2 62 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.32
3 143 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.54
4 141 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.54
Celkom 4 pretekári

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 10:05) Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.98
2 62 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.23
3 116 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.34
4 55 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 11.55
5 141 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.55
6 143 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.55
7 49 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.71
8 150 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 11.97
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 27.5.2018 - 08:45) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 116 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 11.21
2 55 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 11.46
3 49 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.50
4 150 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 11.82
5 70 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001022 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.36
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.5.2018 - 08:45) Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 118 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.25
2 110 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 11.86
3 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 011223 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 12.22
4 84 Gruchalák FilipGruchalák Filip 010619 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.24
5 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.42
6 58 Bleščák TomášBleščák Tomáš 021013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.44
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.5.2018 - 08:45) Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.59
2 82 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.77
3 135 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.03
4 35 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.30
5 68 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.70
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.25
2 41 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.59
3 82 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.77
4 110 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 11.86
5 135 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.03
6 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 011223 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 12.22
7 84 Gruchalák FilipGruchalák Filip 010619 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.24
8 35 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.30
9 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.42
10 58 Bleščák TomášBleščák Tomáš 021013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.44
11 68 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.70

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 27.5.2018 - 10:05) Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.65
2 110 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 11.73
3 82 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.06
4 135 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.18
5 84 Gruchalák FilipGruchalák Filip 010619 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.20
6 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 011223 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 12.38
7 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.55
8 35 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.62
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 27.5.2018 - 08:55) Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 330 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.55
Celkom 1 pretekári

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 27.5.2018 - 08:55) Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.98
2 182 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.04
3 204 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 990802 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.62
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.5.2018 - 08:55) Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 314 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.89
2 260 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.02
3 228 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.67
4 291 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.36
5 241 Adámková JohanaAdámková Johana 020808 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.10
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.5.2018 - 08:55) Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 364 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.99
2 235 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.52
3 257 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.18
4 281 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020818 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.31
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 314 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.89
2 364 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.99
3 260 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.02
4 235 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.52
5 228 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.67
6 257 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.18
7 281 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020818 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.31
8 291 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.36
9 241 Adámková JohanaAdámková Johana 020808 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.10

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 27.5.2018 - 10:10) Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 364 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.84
2 314 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.88
3 260 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.98
4 235 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.51
5 228 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.71
6 291 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 14.55
7 281 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020818 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 14.81
257 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 12:40) Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 17.53
2 122 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 17.83
3 23 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 17.98
4 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.08
5 106 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 18.21
6 14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.72
7 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 18.89
48 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 12:40) Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.34
2 36 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.38
3 149 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 19.87
4 64 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.06
5 132 Kováč EduardKováč Eduard 031119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 20.81
6 2 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.26
52 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 DNS
80 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.5.2018 - 12:40) Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.19
2 107 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 19.40
3 147 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 19.45
4 20 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.66
5 30 Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 20.35
6 303 Mráz MárioMráz Mário 030820 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 20.51
7 53 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 21.26
8 302 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 21.34
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 17.53
2 122 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 17.83
3 23 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 17.98
4 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.08
5 106 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 18.21
6 14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.72
7 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 18.89
8 25 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.19
9 74 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.34
10 36 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.38
11 107 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 19.40
12 147 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 19.45
13 20 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.66
14 149 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 19.87
15 64 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.06
16 30 Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 20.35
17 303 Mráz MárioMráz Mário 030820 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 20.51
18 132 Kováč EduardKováč Eduard 031119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 20.81
19 53 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 21.26
20 302 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 21.34
21 2 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.26
48 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS
52 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 DNS
80 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS

150 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 27.5.2018 - 12:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 17.53
2 122 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 17.83
3 23 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.98
4 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18.08
5 106 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 18.21
6 14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18.72
7 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18.89
8 25 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19.19
9 74 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.34
10 36 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19.38
11 107 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 19.40
12 147 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19.45
13 20 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.66
14 149 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 19.87
15 64 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20.06
16 30 Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20.35
17 303 Mráz MárioMráz Mário 030820 AK Junior HoličAK Junior Holič 20.51
18 132 Kováč EduardKováč Eduard 031119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20.81
19 53 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 21.26
20 302 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 21.34
21 2 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.26
80 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
48 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom DNS
52 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom DNS
Celkom 24 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 12:50) Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.23
2 344 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 19.46
3 363 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.47
4 189 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.54
5 214 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 19.59
6 284 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 19.96
7 246 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.10
8 369 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 20.79
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 12:50) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 347 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.25
2 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 20.53
3 193 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.71
4 348 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.74
5 212 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.97
6 197 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.64
7 199 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 21.80
221 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.5.2018 - 12:50) Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 331 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.05
2 183 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.17
3 191 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.17
4 209 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.19
5 210 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.34
6 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 23.16
7 270 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 23.56
8 206 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.58
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 27.5.2018 - 12:50) Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 21.74
2 223 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.01
3 332 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 22.04
4 301 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 22.24
5 252 Hrkeľová EliškaHrkeľová Eliška 040722 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.71
6 274 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.79
7 249 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.33
8 271 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.16
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.23
2 344 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 19.46
3 363 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.47
4 189 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.54
5 214 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 19.59
6 284 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 19.96
7 246 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.10
8 347 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.25
9 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 20.53
10 193 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.71
11 348 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.74
12 369 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 20.79
13 212 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.97
14 197 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.64
15 159 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 21.74
16 199 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 21.80
17 223 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.01
18 332 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 22.04
19 331 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.05
20 183 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.17
20 191 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.17
22 209 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.19
23 301 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 22.24
24 210 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.34
25 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 23.16
26 270 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 23.56
27 206 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.58
28 252 Hrkeľová EliškaHrkeľová Eliška 040722 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.71
29 274 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.79
30 249 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.33
31 271 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.16
221 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 DNS

150 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 27.5.2018 - 12:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.23
2 344 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.46
3 363 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.47
4 189 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.54
5 214 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 19.59
6 284 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19.96
7 246 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20.10
8 347 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20.25
9 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20.53
10 193 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.71
11 348 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20.74
12 369 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20.79
13 212 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20.97
14 197 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.64
15 159 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 21.74
16 199 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.80
17 223 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 22.01
18 332 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.04
19 331 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.05
20= 191 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.17
20= 183 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.17
22 209 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.19
23 301 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 22.24
24 210 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.34
25 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 23.16
26 270 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.56
27 206 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 23.58
28 252 Hrkeľová EliškaHrkeľová Eliška 040722 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.71
29 274 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.79
30 249 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.33
31 271 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.16
221 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce DNS
Celkom 32 pretekárov

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 12:20) Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.40
MS 108 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.71
3 141 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.16
4 143 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.20
5 138 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.92
MS 173 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.25
140 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ
Celkom 7 pretekárov

200 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 12:20) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 116 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.27
2 150 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 23.04
3 73 Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.86
4 171 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 24.07
5 70 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001022 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.05
6 79 Valent OndrejValent Ondrej 000706 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.35
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 12:20) Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 118 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.00
2 110 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 23.31
3 71 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.80
4 82 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 23.82
5 142 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.86
21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 12:20) Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 011223 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 25.14
2 68 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.78
3 35 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.18
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.00
2 110 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 23.31
3 71 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.80
4 82 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 23.82
5 142 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.86
6 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 011223 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 25.14
7 68 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.78
8 35 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.18
21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNF

200 m - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 27.5.2018 - 12:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 22.00
2 110 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 23.31
3 71 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.80
4 82 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 23.82
5 142 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.86
6 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 011223 AK Junior HoličAK Junior Holič 25.14
7 68 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.78
8 35 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 26.18
21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNF
Celkom 9 pretekárov

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 12:30) Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 990408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.20
2 182 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.70
3 288 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 000223 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.67
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 12:30) Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 314 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.92
2 260 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.52
3 315 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.64
4 207 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.97
5 257 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.49
6 291 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 30.27
7 295 Ábelová ErikaÁbelová Erika 011204 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 30.78
Celkom 7 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 09:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 37.20
2 106 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 37.94
3 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 39.01
4 83 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 39.62
5 14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 39.83
6 87 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 40.43
7 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.38
52 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 09:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 38.95
2 107 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 42.03
3 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 43.02
4 157 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 44.47
5 132 Kováč EduardKováč Eduard 031119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 45.00
6 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 45.92
7 2 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 47.34
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 37.20
2 106 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 37.94
3 139 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 38.95
4 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 39.01
5 83 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 39.62
6 14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 39.83
7 87 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 40.43
8 107 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 42.03
9 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.38
10 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 43.02
11 157 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 44.47
12 132 Kováč EduardKováč Eduard 031119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 45.00
13 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 45.92
14 2 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 47.34
52 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 DNS

300 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 27.5.2018 - 09:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 37.20
2 106 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 37.94
3 139 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 38.95
4 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 39.01
5 83 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 39.62
6 14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 39.83
7 87 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 40.43
8 107 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 42.03
9 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.38
10 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 43.02
11 157 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 44.47
12 132 Kováč EduardKováč Eduard 031119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 45.00
13 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 45.92
14 2 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 47.34
52 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom DNS
Celkom 15 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 09:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 189 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.65
2 284 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 44.95
3 358 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 46.56
4 251 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 48.33
5 243 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 49.79
6 219 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 49.94
7 217 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 50.37
8 266 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.62
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 09:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 47.10
2 297 Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 47.99
3 210 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 48.78
4 362 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 50.06
5 273 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.81
195 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 189 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.65
2 284 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 44.95
3 358 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 46.56
4 197 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 47.10
5 297 Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 47.99
6 251 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 48.33
7 210 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 48.78
8 243 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 49.79
9 219 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 49.94
10 362 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 50.06
11 217 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 50.37
12 266 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.62
13 273 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.81
195 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS

300 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 27.5.2018 - 09:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 189 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.65
2 284 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 44.95
3 358 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 46.56
4 197 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 47.10
5 297 Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 47.99
6 251 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 48.33
7 210 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 48.78
8 243 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 49.79
9 219 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 49.94
10 362 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 50.06
11 217 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 50.37
12 266 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 50.62
13 273 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 50.81
195 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 14 pretekárov

400 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 09:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 108 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 50.48
MS 173 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 52.44
3 138 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 55.49
Celkom 3 pretekári

400 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 09:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 50.45
MS 175 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 51.99
3 141 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 53.37
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 09:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 51.99
2 5 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 52.78
3 82 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 52.85
4 71 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 53.07
5 142 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 54.12
Celkom 5 pretekárov

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 09:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 262 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 59.94
2 315 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:01.86
3 298 Pločeková NatáliaPločeková Natália 011015 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 1:09.13
38 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 010615 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DQ
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 119 Polák MichalPolák Michal 010915 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:12.09
2 6 Fulop IstvánFulop István 010418 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:19.58
3 90 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 020106 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:25.51
4 81 Ambruš OndrejAmbruš Ondrej 020523 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:25.79
Celkom 4 pretekári

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 19 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:18.89
2 85 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:19.89
3 57 Hrušecký FilipHrušecký Filip 030714 AK Junior HoličAK Junior Holič 11 2:20.30
4 164 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:20.30
5 115 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 2:23.05
6 54 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:24.22
7 86 Paška KristiánPaška Kristián 030531 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:24.27
8 25 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:24.90
9 160 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040528 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:28.00
10 95 Jobb JakubJobb Jakub 040312 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 2:29.18
11 76 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:29.60
12 305 Obrtlík DominikObrtlík Dominik 030711 AK Junior HoličAK Junior Holič 12 2:30.69
Celkom 12 pretekárov

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 317 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:41.53
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 300 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 020316 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:30.68
Celkom 1 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 10:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 225 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:31.41
2 226 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:32.30
3 276 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:33.24
4 196 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:40.82
5 215 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:45.87
6 240 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:58.57
7 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:59.45
195 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 10:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 296 Danková TerezkaDanková Terezka 030411 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:47.36
2 312 Cibuľová KarinCibuľová Karin 030816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:48.04
3 293 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 2:49.77
4 331 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:55.40
5 154 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:58.63
6 155 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 3:08.42
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 225 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:31.41
2 226 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:32.30
3 276 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:33.24
4 196 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:40.82
5 215 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:45.87
6 296 Danková TerezkaDanková Terezka 030411 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:47.36
7 312 Cibuľová KarinCibuľová Karin 030816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:48.04
8 293 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 2:49.77
9 331 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:55.40
10 240 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:58.57
11 154 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:58.63
12 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:59.45
13 155 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 3:08.42
195 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS

800 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 27.5.2018 - 10:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 225 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:31.41
2 226 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:32.30
3 276 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:33.24
4 196 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:40.82
5 215 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:45.87
6 296 Danková TerezkaDanková Terezka 030411 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:47.36
7 312 Cibuľová KarinCibuľová Karin 030816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:48.04
8 293 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:49.77
9 331 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:55.40
10 240 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:58.57
11 154 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 2:58.63
12 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:59.45
13 155 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 3:08.42
195 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 14 pretekárov

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 112 Búzek FilipBúzek Filip 001120 AK Junior HoličAK Junior Holič 5:20.63
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 5 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:33.97
2 144 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:46.08
3 114 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 020311 AK Junior HoličAK Junior Holič 4:50.63
Celkom 3 pretekári

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 205 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 5:08.99
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 287 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 5:18.80
2 299 Šišková AndreaŠišková Andrea 010724 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 5:27.12
3 355 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 5:37.32
4 202 Dudášová PetronelaDudášová Petronela 020213 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 5:45.43
Celkom 4 pretekári

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 212 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 7:02.47
2 236 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 7:28.78
3 267 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 7:31.19
4 326 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 7:33.60
5 206 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 7:43.96
6 294 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 9:28.66
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 50 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 10:27.93
2 105 Zubák AdamZubák Adam 041021 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 10:30.24
3 4 Poracký LiborPoracký Libor 030103 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10:31.10
4 137 Mihalička AlexMihalička Alex 040830 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10:31.17
5 96 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 030830 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 11:10.24
6 61 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11:13.84
7 42 Sauer TimurSauer Timur 041002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11:17.03
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 08:15) Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.67
MS 129 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 15.31
3 30 Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 16.19
4 93 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 16.21
5 54 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 17.69
6 124 Prusák JurajPrusák Juraj 040802 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 17.71
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 08:15) Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 128 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 16.11
2 69 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.17
MS 126 Hajdu MarekHajdu Marek 030228 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 18.68
4 80 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.95
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.67
2 129 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 15.31
3 128 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 16.11
4 69 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.17
5 30 Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 16.19
6 93 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 16.21
7 54 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 17.69
8 124 Prusák JurajPrusák Juraj 040802 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 17.71
9 126 Hajdu MarekHajdu Marek 030228 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 18.68
10 80 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.95

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 27.5.2018 - 08:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.67
2 129 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 15.31
3 128 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 16.11
4 69 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16.17
5 30 Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.19
6 93 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 16.21
7 54 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 17.69
8 124 Prusák JurajPrusák Juraj 040802 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 17.71
9 126 Hajdu MarekHajdu Marek 030228 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 18.68
10 80 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18.95
Celkom 10 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 08:25) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 330 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.38
2 319 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 17.03
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 08:25) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 16.00
2 320 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.13
3 256 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 16.89
4 268 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 020411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 19.11
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 08:35) Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.51
2 311 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.35
3 368 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.58
4 316 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16.33
5 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 16.37
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 08:35) Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 16.46
2 253 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 17.89
3 192 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.07
4 186 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.26
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.51
2 311 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.35
3 368 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.58
4 316 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16.33
5 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 16.37
6 200 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 16.46
7 253 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 17.89
8 192 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.07
9 186 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.26

100 m prekážok [76,2cm] - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 27.5.2018 - 08:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14.51
2 311 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.35
3 368 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15.58
4 316 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16.33
5 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16.37
6 200 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 16.46
7 253 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17.89
8 192 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18.07
9 186 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.26
Celkom 9 pretekárov

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 08:00) Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 15.28
MS 1 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 000326 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 15.98
Celkom 2 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 08:00) Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 117 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 16.93
2 133 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 18.45
MS 127 Kajtor RichardKajtor Richard 020914 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 19.98
146 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNF
Celkom 4 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 11:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 42.15
2 93 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 44.97
3 20 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 46.79
4 161 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 48.01
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 11:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 129 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 42.40
2 172 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 46.20
MS 128 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 47.80
MS 126 Hajdu MarekHajdu Marek 030228 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 48.22
5 148 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 56.63
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 42.15
2 129 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 42.40
3 93 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 44.97
4 172 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 46.20
5 20 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 46.79
6 128 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 47.80
7 161 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 48.01
8 126 Hajdu MarekHajdu Marek 030228 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 48.22
9 148 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 56.63

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 27.5.2018 - 11:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 42.15
2 129 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 42.40
3 93 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 44.97
4 172 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 46.20
5 20 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 46.79
6 128 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 47.80
7 161 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 48.01
8 126 Hajdu MarekHajdu Marek 030228 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 48.22
9 148 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 56.63
Celkom 9 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 12:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 44.59
2 311 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 45.96
3 201 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 46.00
4 368 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 47.29
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 12:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 254 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 51.62
2 272 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 54.64
3 209 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 55.02
4 248 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030821 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 56.01
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 44.59
2 311 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 45.96
3 201 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 46.00
4 368 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 47.29
5 254 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 51.62
6 272 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 54.64
7 209 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 55.02
8 248 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030821 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 56.01

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 27.5.2018 - 12:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 44.59
2 311 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 45.96
3 201 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 46.00
4 368 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 47.29
5 254 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 51.62
6 272 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 54.64
7 209 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 55.02
8 248 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030821 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 56.01
Celkom 8 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 176 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 58.41
2 171 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:00.86
Celkom 2 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Halvoň PavolHalvoň Pavol 010810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 58.35
2 146 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 59.11
MS 117 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 61.22
4 133 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 62.66
127 Kajtor RichardKajtor Richard 020914 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 71.63
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 365 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 68.75
Celkom 1 pretekári

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 161 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 5:20.73
2 66 Kravárik OliverKravárik Oliver 040628 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 5:31.58
3 60 Černiansky PeterČerniansky Peter 030816 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 5:34.26
4 92 Gašpar Ján JurajGašpar Ján Juraj 040428 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 6:22.45
5 98 Marťák ErikMarťák Erik 030318 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 6:57.62
Celkom 5 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 239 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 5:48.23
2 198 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 5:58.24
3 370 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 6:25.45
4 346 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 6:51.76
5 359 Janíková LuciaJaníková Lucia 041002 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 6:56.25
6 357 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 6:58.43
7 356 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 7:07.25
Celkom 7 pretekárov

2000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 323 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 6:19.56
Celkom 1 pretekári

2000 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 145 Šajter RomanŠajter Roman 000825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 6:37.32
2 333 Kačina SebastiánKačina Sebastián 001030 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6:52.83
Celkom 2 pretekári

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 78 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 6:59.38
2 77 Surový SamuelSurový Samuel 020713 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 7:11.42
3 134 Laktiš JakubLaktiš Jakub 020826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 7:21.88
4 11 Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 7:31.72
5 28 Halvoň PavolHalvoň Pavol 010810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 7:37.55
Celkom 5 pretekárov

2000 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 324 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 9:28.17
Celkom 1 pretekári

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 313 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:30.62
Poznámky:
10:30,22
Celkom 1 pretekári

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dvoran, Kubík, Hiadlovský, Grajcarík Dvoran, Kubík, Hiadlovský, Grajcarík Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 29.34
2 92 Podzámsky, Gašpar, Krahulec, Truban Podzámsky, Gašpar, Krahulec, Truban Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 33.66
Celkom 2 pretekári

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 332 Znášiková, Cibuľová, Broďániová, Švecová Znášiková, Cibuľová, Broďániová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 32.37
2 227 Macháčková, Petrovičová, Poláčková, Mixová Macháčková, Petrovičová, Poláčková, Mixová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 32.79
3 217 Ščepková, Miškovičová, Hornáková, Farajpour Ščepková, Miškovičová, Hornáková, Farajpour Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 33.07
4 279 Janeková, Geseová, Kukučková, Grňová Janeková, Geseová, Kukučková, Grňová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 33.59
5 191 Malovecká, Černá, Švajdová, Ursíny Malovecká, Černá, Švajdová, Ursíny Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 34.95
344 Cellerová, Balajová, Švachová, Mikušincová Cellerová, Balajová, Švachová, Mikušincová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNF
Celkom 6 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 320 Gavalovičová, Luptáková, Ištvánová, Húsková Gavalovičová, Luptáková, Ištvánová, Húsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 52.58
2 291 Štrpková, Zelenáková, Mačaiová, Maňásková Štrpková, Zelenáková, Mačaiová, Maňásková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 57.17
Celkom 2 pretekári

4 x 300 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 14:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Ostrovský, Bartoníček, Vojtek, Valo Ostrovský, Bartoníček, Vojtek, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:41.18
2 23 Čery, Seko, Müller, Labuda Čery, Seko, Müller, Labuda AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:44.95
3 164 Fuksa, Lobotka, Ševčík, Lukšo Fuksa, Lobotka, Ševčík, Lukšo Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:47.55
4 74 Pačes, Kravárik, Kročka, Pobjecký Pačes, Kravárik, Kročka, Pobjecký AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:51.04
5 95 Jobb, Krahulec, Halabrín, Zubák Jobb, Krahulec, Halabrín, Zubák Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 2:53.35
6 98 Truban, Marťák, Gašpar, Ištok Truban, Marťák, Gašpar, Ištok Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 3:24.65
Celkom 6 pretekárov

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 14:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Farkas, Žibritová, Prohácková, Kusyová Farkas, Žibritová, Prohácková, Kusyová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:56.27
2 373 Zavřelová, Šujanová, Štefáneková, Čudaiová Zavřelová, Šujanová, Štefáneková, Čudaiová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 3:11.50
3 237 Vašková, Rybáriková, Hrajnohová, Režnáková Vašková, Rybáriková, Hrajnohová, Režnáková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 3:11.90
4 261 Krokvicová, Haydenová, Hulíková, Ďurišová Krokvicová, Haydenová, Hulíková, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:12.93
5 279 Geseová, Janeková, Kukučková, Mišovičová Geseová, Janeková, Kukučková, Mišovičová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 3:18.71
6 248 Sedgwick, Frimmerová, Sedgwick, Hudeková Sedgwick, Frimmerová, Sedgwick, Hudeková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 3:20.57
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 10:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 180185190195200
1 111 Votruba AdamVotruba Adam
AK Junior HoličAK Junior Holič
951125 195 oooxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 10:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 150155160165170175178
1 109 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
021216 175 oooooxxoxxx
2 114 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
020311 170 oooooxxx
3 58 Bleščák TomášBleščák Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
021013 170 oooxoxoxxx
4 15 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021129 165 oooxxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 130135140145148153158163168173176179181
1 167 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031001 163 --xooooxooxxx
2= 13 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030812 153 oooooxoxxx
2= 124 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 153 --oooxoxxx
4 95 Jobb JakubJobb Jakub
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
040312 145 -oxoxxoxxx
5 148 Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040920 140 -ooxxx
6 160 Aštáry SamuelAštáry Samuel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
040528 135 oxoxxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 11:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 130135140145150155160163166169172175178181
1= 328 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
990430 166 -----ooxoxxoxxx
1= 131 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
990302 173 ooooxoxx
2 310 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 140 -ooxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 11:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 130135140145150155160163166169172175178
1 263 Lafeková MartinaLafeková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010415 145 -oooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 08:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 120125130135140145150155158160
MS 179 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
031211 155 ----ooxoo-xxx
2 373 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050131 155 -oxooooxoxoxxx
3 289 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 150 oooooooxxx
4 280 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 150 -ooooxooxxx
5 369 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030519 145 --oooxoxxx
6 367 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031019 140 ooxxooxxoxxx
7 337 Chovancová TerezaChovancová Tereza
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040420 135 ooooxx
8= 229 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
030428 135 -ooxoxxx
8= 272 Urminská EmaUrminská Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040521 135 oooxoxxx
8= 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050705 135 -ooxoxxx
11= 361 Krištofová LauraKrištofová Laura
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030610 130 oooxxx
11= 342 Suchopová NikolSuchopová Nikol
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040421 130 oooxxx
13= 277 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 130 ooxoxxx
13= 356 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
041120 130 ooxoxxx
15 346 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050130 130 ooxxoxxx
16= 359 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
041002 125 -oxxx
16= 339 Laurová ViktóriaLaurová Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040204 125 ooxxx
18 259 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
041027 125 xooxxx
19 237 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
041014 125 xoxoxxx
Celkom 19 pretekárov

Skok o žrdi - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 07:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 280290300310320330340350360370380
1 37 Mclennan StephenMclennan Stephen
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
781117 370 -------oooxxx
2 46 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
660718 350 -------oxxx
3 Burda JiříBurda Jiří
Česká republikaČeská republika
670101 350 -------xxoxxx
4 22 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
570907 320 xoo-oo-xx-x
MS 174 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
570223 310 xoxoooxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 07:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 180200220230240250260270280290300310320330340350360
1 33 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 350 --------o-o-o-xooxxx
2 30 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030514 310 ------o-ooxxoxoxxx
3 43 Seko JakubSeko Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030924 220 oxoxxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 180200220240
1 310 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 220 -ooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 180200220240260280290300311321
MS 374 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
021003 311 ----oooxooxxx
2 207 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 290 ---ooxxoxoxxx
3 202 Dudášová PetronelaDudášová Petronela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020213 220 oooxxx
4 325 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020304 180 xoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 160180200210220230240
1 208 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040912 230 -ooooxoxxx
2 211 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
051125 200 -xooxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 08:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 44 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 661 -1.2 m/s 618  -1.2635  +0.2x635657  -0.1661  -1.2x
2 45 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 651 -1.7 m/s 473  -0.4xx473x477  +0.0651  -1.7
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 08:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS 1 Žilavý MarcelŽilavý Marcel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
000326 614 -0.6 m/s 519  -1.3605  -1.1614  -0.6614614  +0.6612  -0.5477  -1.8
2 73 Nguyen MichalNguyen Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000529 609 -0.2 m/s 563  -0.5609  -0.2594  -0.4609-607  -1.4564  -0.3
3 130 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 583 +0.4 m/s 581  -0.4x583  +0.4583557  -0.3579  -0.1583  -1.0
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 08:00) Excel Info Prihlášky Výsledky