<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ dorastu a st. žiactva

Trnava (27. 5. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.5.2018 - 09:05) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.67
2 139 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.75
3 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.80
4 39 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.96
5 75 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.10
6 53 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 08.84
7 302 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 08.92
65 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DQ
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.5.2018 - 09:05) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.64
2 69 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.83
3 74 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.08
4 303 Mráz MárioMráz Mário 030820 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 08.19
5 164 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.33
6 72 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.50
7 52 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 08.93
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 27.5.2018 - 09:05) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 172 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.70
2 47 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 07.78
3 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.81
4 64 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.20
5 149 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.30
6 157 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.42
7 40 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.66
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 27.5.2018 - 09:05) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 07.60
2 151 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 07.83
3 147 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.03
4 36 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.17
5 115 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 08.40
6 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.48
7 34 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.01
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 07.60
2 23 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.64
3 165 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.67
4 172 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.70
5 139 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.75
6 47 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 07.78
7 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.80
8 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.81
9 69 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.83
9 151 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 07.83
11 39 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.96
12 147 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.03
13 74 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.08
14 75 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.10
15 36 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.17
16 303 Mráz MárioMráz Mário 030820 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 08.19
17 64 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.20
18 149 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.30
19 164 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.33
20 115 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 08.40
21 157 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.42
22 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.48
23 72 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.50
24 40 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.66
25 53 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 08.84
26 302 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 08.92
27 52 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 08.93
28 34 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.01
65 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DQ

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 27.5.2018 - 10:15) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.40
2 122 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 07.53
3 23 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.57
4 172 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 07.61
5 139 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.66
6 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 07.73
7 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 07.77
8 47 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 07.79
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.16
2 246 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.28
3 261 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.66
4 192 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.93
5 198 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.98
6 244 Beťková JúliaBeťková Júlia 030721 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.14
7 191 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.33
8 249 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.77
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.27
2 227 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.73
3 348 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.88
4 366 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 030916 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.89
5 186 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.91
6 193 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.92
7 362 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.25
274 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 363 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.20
2 358 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.88
3 219 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.02
4 199 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.17
5 253 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.20
6 301 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 09.27
MS 181 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.31
251 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 347 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.30
2 184 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.30
MS 179 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 031211 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.67
4 233 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.86
5 159 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.00
6 357 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.06
7 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.70
8 252 Hrkeľová EliškaHrkeľová Eliška 040722 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.88
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 178 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.37
2 223 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.90
3 332 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.01
4 266 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.34
5 183 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.36
6 220 Valíková ViktóriaValíková Viktória 040120 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.70
7 155 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.30
211 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DQ
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 341 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.44
MS 180 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.64
3 221 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.02
4 217 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 09.08
5 258 Krajčovičová AlexandraKrajčovičová Alexandra 060528 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.10
6 312 Cibuľová KarinCibuľová Karin 030816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.12
MS 177 Apparicio AndreaApparicio Andrea 041226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.25
8 154 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.05
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.16
2 363 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.20
3 214 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.27
4 246 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.28
5 347 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.30
5 184 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.30
7 178 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.37
8 341 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.44
9 180 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.64
10 261 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.66
11 179 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 031211 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.67
12 227 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.73
13 233 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.86
14 348 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.88
14 358 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.88
16 366 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 030916 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.89
17 223 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.90
18 186 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.91
19 193 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.92
20 192 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.93
21 198 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.98
22 159 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.00
23 332 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.01
24 219 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.02
24 221 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.02
26 357 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.06
27 217 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 09.08
28 258 Krajčovičová AlexandraKrajčovičová Alexandra 060528 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.10
29 312 Cibuľová KarinCibuľová Karin 030816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.12
30 244 Beťková JúliaBeťková Júlia 030721 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.14
31 199 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.17
32 253 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.20
33 362 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.25
33 177 Apparicio AndreaApparicio Andrea 041226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.25
35 301 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 09.27
36 181 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.31
37 191 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.33
38 266 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.34
39 183 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.36
40 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.70
40 220 Valíková ViktóriaValíková Viktória 040120 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.70
42 249 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.77
43 252 Hrkeľová EliškaHrkeľová Eliška 040722 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.88
44 154 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.05
45 155 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.30
274 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
251 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
211 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 27.5.2018 - 10:20) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 363 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.02
2 344 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.10
3 184 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.12
4 214 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.18
5 246 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.20
6 347 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.21
7 341 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.49
8 261 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.84
Celkom 8 pretekárov

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 27.5.2018 - 08:45) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.00
2 62 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.32
3 143 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.54
4 141 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.54
Celkom 4 pretekári

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 10:05) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.98
2 62 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.23
3 116 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.34
4 55 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 11.55
5 141 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.55
6 143 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.55
7 49 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.71
8 150 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 11.97
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 27.5.2018 - 08:45) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 116 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 11.21
2 55 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 11.46
3 49 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.50
4 150 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 11.82
5 70 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001022 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.36
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.5.2018 - 08:45) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 118 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.25
2 110 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 11.86
3 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 011223 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 12.22
4 84 Gruchalák FilipGruchalák Filip 010619 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.24
5 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.42
6 58 Bleščák TomášBleščák Tomáš 021013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.44
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.5.2018 - 08:45) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.59
2 82 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.77
3 135 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.03
4 35 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.30
5 68 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.70
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.25
2 41 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.59
3 82 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.77
4 110 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 11.86
5 135 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.03
6 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 011223 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 12.22
7 84 Gruchalák FilipGruchalák Filip 010619 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.24
8 35 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.30
9 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.42
10 58 Bleščák TomášBleščák Tomáš 021013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.44
11 68 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.70

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 27.5.2018 - 10:05) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.65
2 110 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 11.73
3 82 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.06
4 135 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.18
5 84 Gruchalák FilipGruchalák Filip 010619 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.20
6 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 011223 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 12.38
7 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.55
8 35 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.62
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 27.5.2018 - 08:55) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 330 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.55
Celkom 1 pretekári

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 27.5.2018 - 08:55) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.98
2 182 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.04
3 204 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 990802 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.62
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.5.2018 - 08:55) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 314 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.89
2 260 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.02
3 228 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.67
4 291 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.36
5 241 Adámková JohanaAdámková Johana 020808 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.10
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.5.2018 - 08:55) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 364 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.99
2 235 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.52
3 257 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.18
4 281 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020818 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.31
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 314 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.89
2 364 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.99
3 260 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.02
4 235 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.52
5 228 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.67
6 257 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.18
7 281 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020818 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.31
8 291 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.36
9 241 Adámková JohanaAdámková Johana 020808 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.10

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 27.5.2018 - 10:10) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 364 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.84
2 314 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.88
3 260 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.98
4 235 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.51
5 228 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.71
6 291 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 14.55
7 281 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020818 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 14.81
257 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 12:40) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 17.53
2 122 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 17.83
3 23 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 17.98
4 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.08
5 106 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 18.21
6 14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.72
7 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 18.89
48 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 12:40) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.34
2 36 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.38
3 149 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 19.87
4 64 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.06
5 132 Kováč EduardKováč Eduard 031119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 20.81
6 2 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.26
52 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 DNS
80 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.5.2018 - 12:40) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.19
2 107 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 19.40
3 147 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 19.45
4 20 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.66
5 30 Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 20.35
6 303 Mráz MárioMráz Mário 030820 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 20.51
7 53 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 21.26
8 302 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 21.34
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 17.53
2 122 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 17.83
3 23 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 17.98
4 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.08
5 106 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 18.21
6 14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.72
7 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 18.89
8 25 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.19
9 74 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.34
10 36 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.38
11 107 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 19.40
12 147 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 19.45
13 20 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.66
14 149 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 19.87
15 64 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.06
16 30 Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 20.35
17 303 Mráz MárioMráz Mário 030820 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 20.51
18 132 Kováč EduardKováč Eduard 031119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 20.81
19 53 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 21.26
20 302 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 21.34
21 2 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.26
48 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS
52 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 DNS
80 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 12:50) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.23
2 344 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 19.46
3 363 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.47
4 189 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.54
5 214 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 19.59
6 284 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 19.96
7 246 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.10
8 369 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 20.79
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 12:50) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 347 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.25
2 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 20.53
3 193 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.71
4 348 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.74
5 212 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.97
6 197 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.64
7 199 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 21.80
221 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.5.2018 - 12:50) official Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 331 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.05
2 183 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.17
3 191 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.17
4 209 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.19
5 210 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.34
6 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 23.16
7 270 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 23.56
8 206 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.58
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 27.5.2018 - 12:50) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 21.74
2 223 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.01
3 332 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 22.04
4 301 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 22.24
5 252 Hrkeľová EliškaHrkeľová Eliška 040722 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.71
6 274 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.79
7 249 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.33
8 271 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.16
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.23
2 344 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 19.46
3 363 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.47
4 189 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.54
5 214 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 19.59
6 284 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 19.96
7 246 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.10
8 347 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.25
9 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 20.53
10 193 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.71
11 348 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.74
12 369 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 20.79
13 212 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.97
14 197 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.64
15 159 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 21.74
16 199 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 21.80
17 223 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.01
18 332 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 22.04
19 331 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.05
20 183 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.17
20 191 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.17
22 209 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.19
23 301 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 22.24
24 210 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.34
25 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 23.16
26 270 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 23.56
27 206 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.58
28 252 Hrkeľová EliškaHrkeľová Eliška 040722 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.71
29 274 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.79
30 249 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.33
31 271 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.16
221 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 12:20) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.40
MS 108 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.71
3 141 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.16
4 143 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.20
5 138 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.92
MS 173 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.25
140 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ
Celkom 7 pretekárov

200 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 12:20) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 116 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.27
2 150 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 23.04
3 73 Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.86
4 171 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 24.07
5 70 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001022 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.05
6 79 Valent OndrejValent Ondrej 000706 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.35
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 12:20) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 118 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.00
2 110 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 23.31
3 71 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.80
4 82 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 23.82
5 142 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.86
21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 12:20) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 011223 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 25.14
2 68 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.78
3 35 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.18
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.00
2 110 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 23.31
3 71 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.80
4 82 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 23.82
5 142 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.86
6 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 011223 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 25.14
7 68 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.78
8 35 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.18
21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNF

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 12:30) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 990408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.20
2 182 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.70
3 288 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 000223 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.67
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 12:30) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 314 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.92
2 260 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.52
3 315 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.64
4 207 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.97
5 257 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.49
6 291 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 30.27
7 295 Ábelová ErikaÁbelová Erika 011204 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 30.78
Celkom 7 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 37.20
2 106 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 37.94
3 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 39.01
4 83 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 39.62
5 14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 39.83
6 87 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 40.43
7 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.38
52 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 38.95
2 107 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 42.03
3 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 43.02
4 157 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 44.47
5 132 Kováč EduardKováč Eduard 031119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 45.00
6 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 45.92
7 2 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 47.34
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 37.20
2 106 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 37.94
3 139 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 38.95
4 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 39.01
5 83 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 39.62
6 14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 39.83
7 87 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 40.43
8 107 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 42.03
9 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.38
10 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 43.02
11 157 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 44.47
12 132 Kováč EduardKováč Eduard 031119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 45.00
13 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 45.92
14 2 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 47.34
52 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 09:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 189 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.65
2 284 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 44.95
3 358 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 46.56
4 251 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 48.33
5 243 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 49.79
6 219 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 49.94
7 217 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 50.37
8 266 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.62
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 09:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 47.10
2 297 Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 47.99
3 210 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 48.78
4 362 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 50.06
5 273 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.81
195 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 189 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.65
2 284 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 44.95
3 358 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 46.56
4 197 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 47.10
5 297 Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 47.99
6 251 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 48.33
7 210 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 48.78
8 243 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 49.79
9 219 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 49.94
10 362 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 50.06
11 217 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 50.37
12 266 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.62
13 273 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.81
195 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 108 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 50.48
MS 173 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 52.44
3 138 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 55.49
Celkom 3 pretekári

400 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 50.45
MS 175 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 51.99
3 141 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 53.37
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 51.99
2 5 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 52.78
3 82 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 52.85
4 71 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 53.07
5 142 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 54.12
Celkom 5 pretekárov

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 09:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 262 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 59.94
2 315 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:01.86
3 298 Pločeková NatáliaPločeková Natália 011015 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 1:09.13
38 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 010615 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DQ
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 119 Polák MichalPolák Michal 010915 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:12.09
2 6 Fulop IstvánFulop István 010418 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:19.58
3 90 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 020106 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:25.51
4 81 Ambruš OndrejAmbruš Ondrej 020523 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:25.79
Celkom 4 pretekári

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 19 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:18.89
2 85 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:19.89
3 57 Hrušecký FilipHrušecký Filip 030714 AK Junior HoličAK Junior Holič 11 2:20.30
4 164 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:20.30
5 115 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 2:23.05
6 54 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:24.22
7 86 Paška KristiánPaška Kristián 030531 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:24.27
8 25 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:24.90
9 160 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040528 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:28.00
10 95 Jobb JakubJobb Jakub 040312 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 2:29.18
11 76 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:29.60
12 305 Obrtlík DominikObrtlík Dominik 030711 AK Junior HoličAK Junior Holič 12 2:30.69
Celkom 12 pretekárov

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 317 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:41.53
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 300 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 020316 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:30.68
Celkom 1 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 10:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 225 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:31.41
2 226 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:32.30
3 276 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:33.24
4 196 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:40.82
5 215 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:45.87
6 240 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:58.57
7 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:59.45
195 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 10:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 296 Danková TerezkaDanková Terezka 030411 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:47.36
2 312 Cibuľová KarinCibuľová Karin 030816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:48.04
3 293 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 2:49.77
4 331 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:55.40
5 154 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:58.63
6 155 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 3:08.42
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 225 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:31.41
2 226 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:32.30
3 276 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:33.24
4 196 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:40.82
5 215 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:45.87
6 296 Danková TerezkaDanková Terezka 030411 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:47.36
7 312 Cibuľová KarinCibuľová Karin 030816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:48.04
8 293 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 2:49.77
9 331 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:55.40
10 240 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:58.57
11 154 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:58.63
12 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:59.45
13 155 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 3:08.42
195 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 112 Búzek FilipBúzek Filip 001120 AK Junior HoličAK Junior Holič 5:20.63
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 5 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:33.97
2 144 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:46.08
3 114 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 020311 AK Junior HoličAK Junior Holič 4:50.63
Celkom 3 pretekári

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 205 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 5:08.99
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 287 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 5:18.80
2 299 Šišková AndreaŠišková Andrea 010724 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 5:27.12
3 355 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 5:37.32
4 202 Dudášová PetronelaDudášová Petronela 020213 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 5:45.43
Celkom 4 pretekári

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 212 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 7:02.47
2 236 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 7:28.78
3 267 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 7:31.19
4 326 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 7:33.60
5 206 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 7:43.96
6 294 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 9:28.66
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 50 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 10:27.93
2 105 Zubák AdamZubák Adam 041021 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 10:30.24
3 4 Poracký LiborPoracký Libor 030103 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10:31.10
4 137 Mihalička AlexMihalička Alex 040830 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10:31.17
5 96 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 030830 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 11:10.24
6 61 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11:13.84
7 42 Sauer TimurSauer Timur 041002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11:17.03
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 08:15) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.67
MS 129 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 15.31
3 30 Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 16.19
4 93 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 16.21
5 54 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 17.69
6 124 Prusák JurajPrusák Juraj 040802 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 17.71
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 08:15) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 128 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 16.11
2 69 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.17
MS 126 Hajdu MarekHajdu Marek 030228 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 18.68
4 80 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.95
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.67
2 129 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 15.31
3 128 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 16.11
4 69 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.17
5 30 Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 16.19
6 93 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 16.21
7 54 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 17.69
8 124 Prusák JurajPrusák Juraj 040802 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 17.71
9 126 Hajdu MarekHajdu Marek 030228 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 18.68
10 80 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.95

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 08:25) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 330 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.38
2 319 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 17.03
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 08:25) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 16.00
2 320 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.13
3 256 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 16.89
4 268 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 020411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 19.11
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 08:35) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.51
2 311 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.35
3 368 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.58
4 316 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16.33
5 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 16.37
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 08:35) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 16.46
2 253 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 17.89
3 192 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.07
4 186 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.26
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.51
2 311 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.35
3 368 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.58
4 316 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16.33
5 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 16.37
6 200 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 16.46
7 253 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 17.89
8 192 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.07
9 186 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.26

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 08:00) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 15.28
MS 1 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 000326 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 15.98
Celkom 2 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 08:00) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 117 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 16.93
2 133 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 18.45
MS 127 Kajtor RichardKajtor Richard 020914 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 19.98
146 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNF
Celkom 4 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 11:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 42.15
2 93 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 44.97
3 20 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 46.79
4 161 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 48.01
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 11:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 129 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 42.40
2 172 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 46.20
MS 128 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 47.80
MS 126 Hajdu MarekHajdu Marek 030228 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 48.22
5 148 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 56.63
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 42.15
2 129 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 42.40
3 93 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 44.97
4 172 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 46.20
5 20 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 46.79
6 128 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 47.80
7 161 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 48.01
8 126 Hajdu MarekHajdu Marek 030228 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 48.22
9 148 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 56.63

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 12:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 44.59
2 311 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 45.96
3 201 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 46.00
4 368 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 47.29
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 12:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 254 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 51.62
2 272 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 54.64
3 209 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 55.02
4 248 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030821 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 56.01
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 44.59
2 311 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 45.96
3 201 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 46.00
4 368 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 47.29
5 254 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 51.62
6 272 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 54.64
7 209 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 55.02
8 248 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030821 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 56.01

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 176 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 58.41
2 171 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:00.86
Celkom 2 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Halvoň PavolHalvoň Pavol 010810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 58.35
2 146 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 59.11
MS 117 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 1:01.22
4 133 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:02.66
127 Kajtor RichardKajtor Richard 020914 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:11.63
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 365 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:08.75
Celkom 1 pretekári

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 161 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 5:20.73
2 66 Kravárik OliverKravárik Oliver 040628 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 5:31.58
3 60 Černiansky PeterČerniansky Peter 030816 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 5:34.26
4 92 Gašpar Ján JurajGašpar Ján Juraj 040428 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 6:22.45
5 98 Marťák ErikMarťák Erik 030318 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 6:57.62
Celkom 5 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 239 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 5:48.23
2 198 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 5:58.24
3 370 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 6:25.45
4 346 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 6:51.76
5 359 Janíková LuciaJaníková Lucia 041002 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 6:56.25
6 357 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 6:58.43
7 356 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 7:07.25
Celkom 7 pretekárov

2000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 323 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 6:19.56
Celkom 1 pretekári

2000 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 145 Šajter RomanŠajter Roman 000825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 6:37.32
2 333 Kačina SebastiánKačina Sebastián 001030 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6:52.83
Celkom 2 pretekári

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 78 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 6:59.38
2 77 Surový SamuelSurový Samuel 020713 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 7:11.42
3 134 Laktiš JakubLaktiš Jakub 020826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 7:21.88
4 11 Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 7:31.72
5 28 Halvoň PavolHalvoň Pavol 010810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 7:37.55
Celkom 5 pretekárov

2000 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 324 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 9:28.17
Celkom 1 pretekári

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 313 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:30.62
Poznámky:
10:30,22
Celkom 1 pretekári

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Dvoran, Kubík, Hiadlovský, Grajcarík Dvoran, Kubík, Hiadlovský, Grajcarík Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 29.34
2 100 Podzámsky, Gašpar, Krahulec, Truban Podzámsky, Gašpar, Krahulec, Truban Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 33.66
Celkom 2 pretekári

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 332 Znášiková, Cibuľová, Broďániová, Švecová Znášiková, Cibuľová, Broďániová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 32.37
2 227 Macháčková, Petrovičová, Poláčková, Mixová Macháčková, Petrovičová, Poláčková, Mixová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 32.79
3 219 Ščepková, Miškovičová, Hornáková, Farajpour Ščepková, Miškovičová, Hornáková, Farajpour Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 33.07
4 279 Janeková, Geseová, Kukučková, Grňová Janeková, Geseová, Kukučková, Grňová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 33.59
5 191 Malovecká, Černá, Švajdová, Ursíny Malovecká, Černá, Švajdová, Ursíny Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 34.95
347 Cellerová, Balajová, Švachová, Mikušincová Cellerová, Balajová, Švachová, Mikušincová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNF
Celkom 6 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 313 Gavalovičová, Luptáková, Ištvánová, Húsková Gavalovičová, Luptáková, Ištvánová, Húsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 52.58
2 287 Štrpková, Zelenáková, Mačaiová, Maňásková Štrpková, Zelenáková, Mačaiová, Maňásková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 57.17
Celkom 2 pretekári

4 x 300 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Ostrovský, Bartoníček, Vojtek, Valo Ostrovský, Bartoníček, Vojtek, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:41.18
2 23 Čery, Seko, Müller, Labuda Čery, Seko, Müller, Labuda AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:44.95
3 162 Fuksa, Lobotka, Ševčík, Lukšo Fuksa, Lobotka, Ševčík, Lukšo Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:47.55
4 74 Pačes, Kravárik, Kročka, Pobjecký Pačes, Kravárik, Kročka, Pobjecký AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:51.04
5 95 Jobb, Krahulec, Halabrín, Zubák Jobb, Krahulec, Halabrín, Zubák Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 2:53.35
6 102 Truban, Marťák, Gašpar, Ištok Truban, Marťák, Gašpar, Ištok Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 3:24.65
Celkom 6 pretekárov

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Farkas, Žibritová, Prohácková, Kusyová Farkas, Žibritová, Prohácková, Kusyová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:56.27
2 373 Zavřelová, Šujanová, Štefáneková, Čudaiová Zavřelová, Šujanová, Štefáneková, Čudaiová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 3:11.50
3 239 Vašková, Rybáriková, Hrajnohová, Režnáková Vašková, Rybáriková, Hrajnohová, Režnáková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 3:11.90
4 261 Krokvicová, Haydenová, Hulíková, Ďurišová Krokvicová, Haydenová, Hulíková, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:12.93
5 276 Geseová, Janeková, Kukučková, Mišovičová Geseová, Janeková, Kukučková, Mišovičová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 3:18.71
6 266 Sedgwick, Frimmerová, Sedgwick, Hudeková Sedgwick, Frimmerová, Sedgwick, Hudeková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 3:20.57
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 10:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 180185190195200
1 111 Votruba AdamVotruba Adam
AK Junior HoličAK Junior Holič
951125 1 195 oooxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 10:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 150155160165170175178
1 109 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
021216 175 oooooxxoxxx
2 114 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
020311 2 170 oooooxxx
3 58 Bleščák TomášBleščák Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
021013 1 170 oooxoxoxxx
4 15 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021129 3 165 oooxxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 130135140145148153158163168173176179181
1 167 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031001 6 163 --xooooxooxxx
2= 13 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030812 3 153 oooooxoxxx
2= 124 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 5 153 --oooxoxxx
4 95 Jobb JakubJobb Jakub
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
040312 2 145 -oxoxxoxxx
5 148 Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040920 4 140 -ooxxx
6 160 Aštáry SamuelAštáry Samuel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
040528 1 135 oxoxxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 11:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 130135140145150155160163166169172175178181
1= 328 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
990430 1 166 -----ooxoxxoxxx
1= 131 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
990302 173 ooooxoxx
2 310 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 2 140 -ooxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 11:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 130135140145150155160163166169172175178
1 263 Lafeková MartinaLafeková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010415 1 145 -oooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 08:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 120125130135140145150155158160
MS 179 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
031211 19 155 ----ooxoo-xxx
2 373 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050131 18 155 -oxooooxoxoxxx
3 289 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 14 150 oooooooxxx
4 280 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 16 150 -ooooxooxxx
5 369 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030519 17 145 --oooxoxxx
6 367 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031019 12 140 ooxxooxxoxxx
7 337 Chovancová TerezaChovancová Tereza
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040420 1 135 ooooxx
8= 272 Urminská EmaUrminská Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040521 6 135 -ooxoxxx
8= 229 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
030428 11 135 oooxoxxx
8= 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050705 7 135 -ooxoxxx
11= 342 Suchopová NikolSuchopová Nikol
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040421 5 130 oooxxx
11= 361 Krištofová LauraKrištofová Laura
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030610 2 130 oooxxx
13= 356 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
041120 8 130 ooxoxxx
13= 277 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 13 130 ooxoxxx
15 346 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050130 15 130 ooxxoxxx
16= 339 Laurová ViktóriaLaurová Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040204 9 125 ooxxx
16= 359 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
041002 10 125 -oxxx
18 259 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
041027 4 125 xooxxx
19 237 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
041014 3 125 xoxoxxx
Celkom 19 pretekárov

Skok o žrdi - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 07:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 280290300310320330340350360370380
1 37 Mclennan StephenMclennan Stephen
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
781117 370 -------oooxxx
2 46 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
660718 350 -------oxxx
3 Burda JiříBurda Jiří
Česká republikaČeská republika
670101 350 -------xxoxxx
4 22 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
570907 320 xoo-oo-xx-x
MS 174 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
570223 310 xoxoooxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 07:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 180200220230240250260270280290300310320330340350360
1 33 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 350 --------o-o-o-xooxxx
2 30 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030514 310 ------o-ooxxoxoxxx
3 43 Seko JakubSeko Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030924 220 oxoxxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 180200220240
1 310 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 1 220 -ooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 180200220240260280290300311321
MS 374 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
021003 4 311 ----oooxooxxx
2 207 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 3 290 ---ooxxoxoxxx
3 202 Dudášová PetronelaDudášová Petronela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020213 2 220 oooxxx
4 325 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020304 1 180 xoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 160180200210220230240
1 208 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040912 2 230 -ooooxoxxx
2 211 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
051125 1 200 -xooxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 44 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 2 661 -1.2 m/s 618  -1.2635  +0.2x635657  -0.1661  -1.2x
2 45 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 1 651 -1.7 m/s 473  -0.4xx473x477  +0.0651  -1.7
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS 1 Žilavý MarcelŽilavý Marcel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
000326 1 614 -0.6 m/s 519  -1.3605  -1.1614  -0.6614614  +0.6612  -0.5477  -1.8
2 73 Nguyen MichalNguyen Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000529 2 609 -0.2 m/s 563  -0.5609  -0.2594  -0.4609-607  -1.4564  -0.3
3 130 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 3 583 +0.4 m/s 581  -0.4x583  +0.4583557  -0.3579  -0.1583  -1.0
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 169 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010726 6 594 -0.5 m/s 588  -0.7x594  -0.5594583  +0.8592  +0.2593  -0.6
2 84 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010619 5 587 -0.7 m/s 524  +0.1570  -0.6571  -0.7571577  +0.9x587  -0.7
3 135 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
021029 4 569 +0.9 m/s xx526  +0.4526499  +0.6569  +0.9x
4 15 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021129 3 540 +1.5 m/s 533  -0.8534  -0.9529  +0.5534534  +0.3520  +0.6540  +1.5
5 120 Cvik JakubCvik Jakub
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
020227 1 522 +1.1 m/s 519  -0.8457  -0.4x519xx522  +1.1
6 109 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
021216 2 495 +0.9 m/s 435  -1.0356  -0.2479  -0.2479x457  +0.1495  +0.9
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 47 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
040703 12 580 +0.5 m/s x560  -1.3551  +0.9560x566  +0.2580  +0.5
2 75 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040217 10 551 +1.8 m/s 540  -0.7xx540543  +0.0551  +1.8525  +1.9
3 122 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
030108 13 551 +0.1 m/s 488  +0.0487  -1.6532  +0.8532523  -0.3501  -0.8551  +0.1
4 167 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031001 11 544 -0.3 m/s 490  -1.3510  -1.2536  -0.2536530  -0.7544  -0.3540  +2.2
5 13 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030812 5 537 -0.2 m/s 507  -1.2537  -0.2528  -1.3537x526  +0.4515  +0.7
6 54 Hruška PeterHruška Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
031008 9 520 +0.2 m/s 429  -0.1473  -1.5492  -0.4492492  -0.8520  +0.2513  +0.2
7 124 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 8 509 +0.4 m/s 477  -0.6505  +0.1492  +0.3505509  +0.4xx
8 16 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 6 468 -0.4 m/s 468  -0.4460  -0.1451  -0.3468448  -0.5460  -0.1440  +0.5
9 65 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040309 7 444 -1.1 m/s 444  -1.1442  -0.5440  -0.5444
10 40 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070301 3 438 -1.7 m/s 432  -1.0x438  -1.7438
11 102 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
051204 4 422 +0.1 m/s 407  -1.4422  +0.1410  -1.1422
12 34 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 2 401 -0.5 m/s x395  -0.4401  -0.5401
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 318 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 3 538 -0.5 m/s 513  -1.4538  -0.5506  -1.5538508  -2.6516  -1.8-
2 322 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000416 1 479 -1.1 m/s 458  -1.4419  -0.9397  -0.7458466  +0.2470  -1.7479  -1.1
3 204 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990802 2 467 -2.3 m/s 440  -2.2x467  -2.3467xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 320 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020628 4 469 +0.4 m/s 460  -13.0456  -1.6450  -0.9460469  +0.4448  -0.9460  -0.3
2 256 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010324 3 469 +0.3 m/s 447  -0.1457  -1.5456  -0.4457444  +0.4424  -1.2469  +0.3
3 281 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
020818 2 432 +0.0 m/s 432  +0.0x400  -0.5432410  +0.4x432  -0.1
4 241 Adámková JohanaAdámková Johana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020808 1 414 -0.9 m/s xx404  +0.6404307  -0.5403  -1.8414  -0.9
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 10:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 309 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040111 29 561 +0.7 m/s 544  +0.2x535  -1.1544532  -1.3561  +0.7523  -0.9
2 200 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 28 504 +0.4 m/s x272  +0.2473  -0.8473499  -0.2498  +1.1504  +0.4
3 279 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031130 24 497 +0.9 m/s 444  -1.4424  -1.3405  -0.9444x473  +0.0497  +0.9
MS 180 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 27 488 -0.8 m/s 488  -0.8476  -0.4x488488  -1.7482  -0.3484  -1.8
5 186 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
031129 18 485 -0.4 m/s 485  -0.4450  -0.8466  +0.6485454  -1.7485  +0.0477  -1.5
6 244 Beťková JúliaBeťková Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030721 17 462 -0.2 m/s x442  -0.6x442x462  -0.2x
7 307 Batky JázminBatky Jázmin
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
050611 25 455 +0.4 m/s 455  +0.4442  -0.5451  +0.3455441  -1.3xx
8 159 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela
AK Junior HoličAK Junior Holič
040211 4 441 -1.8 m/s 432  -3.1441  -1.8425  -0.6441x428  -0.9x
9 234 Poláčková SabínaPoláčková Sabína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
030415 22 438 -1.2 m/s 438  -1.2x426  -0.3438
10 335 Díteová NikoletaDíteová Nikoleta
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
030212 13 431 +0.4 m/s x327  -0.2431  +0.4431
MS 178 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041027 23 427 -0.1 m/s 409  -0.8407  -2.2427  -0.1427
12 367 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031019 8 427 -0.3 m/s 389  -0.7427  -0.3403  -0.6427
13 239 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
051027 26 425 -0.5 m/s 410  -0.9418  -1.0425  -0.5425
14 356 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
041120 20 422 -0.1 m/s 408  -1.7414  +0.0422  -0.1422
15 366 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030916 7 419 -0.2 m/s 378  -0.8365  -0.2419  -0.2419
16 343 Šišoláková PetraŠišoláková Petra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040210 19 417 -1.0 m/s 408  -2.2417  -1.0x417
17 341 Repová KristínaRepová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050717 5 414 -0.9 m/s 359  -1.5414  -0.9411  -0.2414
18 237 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
041014 21 411 +0.3 m/s 404  -2.1393  -0.7411  +0.3411
19 227 Macháčková DianaMacháčková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
030107 15 407 -0.6 m/s 401  +0.3407  -0.6x407
20 233 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
040406 12 402 -1.4 m/s 402  -1.4385  -0.5402  +0.1402
MS 181 Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040203 6 401 +0.1 m/s x401  +0.1x401
22 223 Tešíková IvanaTešíková Ivana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
030929 9 396 -0.5 m/s 380  -1.6370  +0.4396  -0.5396
23 373 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050131 16 391 +1.3 m/s x360  -1.1391  +1.3391
MS 177 Apparicio AndreaApparicio Andrea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041226 1 386 +0.9 m/s 371  -1.3377  -0.6386  +0.9386
25 258 Krajčovičová AlexandraKrajčovičová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060528 3 381 -0.4 m/s 378  -2.1381  -0.4x381
26 220 Valíková ViktóriaValíková Viktória
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
040120 11 380 +0.2 m/s 353  -1.3357  -0.4380  +0.2380
27 211 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
051125 14 377 +0.1 m/s 377  +0.1xx377
28 221 Danková KatarínaDanková Katarína
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
031215 2 375 -0.2 m/s 375  -0.2358  +0.3340  -0.4375
29 308 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040428 10 350 +0.3 m/s 318  -1.4x350  +0.3350
Celkom 29 pretekárov

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 45 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 2 14.57 +0.2 m/s 1,41  +1.713,84  -0.314,54  +1.114,5414,57  +0.214,25  +0.4x
2 44 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 1 14.13 -0.7 m/s 13,50  +0.813,80  +0.213,94  +0.913,94x14,13  -0.712,68  -0.4
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Juniori (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 130 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 1 12.02 -0.2 m/s x12,02  -0.211,91  +1.612,02xxx
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 169 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010726 3 12.68 +1.4 m/s 12,07  +1.512,29  -0.612,36  -1.212,3612,68  +1.411,79  -0.811,41  +1.2
2 135 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
021029 2 11.30 -0.5 m/s 10,96  +0.811,30  -0.511,18  -0.711,3011,20  +1.111,22  +0.9x
3 120 Cvik JakubCvik Jakub
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
020227 1 10.77 +1.0 m/s 10,77  +1.010,56  -0.109,82  -0.310,77---
Celkom 3 pretekárov

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 318 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 2 11.18 +0.2 m/s 10,93  +0.511,18  +0.2x11,18x11,00  +0.2x
2 360 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000404 3 10.92 +1.7 m/s 10,84  +1.110,63  +0.110,46  +0.810,8410,57  -0.310,78  -0.510,92  +1.7
3 351 Faturová GabrielaFaturová Gabriela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
991207 1 09.75 +1.0 m/s xx09,30  -0.709,3009,75  +1.0xx
Celkom 3 pretekárov

Trojskok - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 365 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010413 2 10.02 +0.2 m/s 09,51  -1.209,77  +0.609,79  +0.309,7909,63  +0.110,02  +0.209,89  +1.6
2 364 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010828 3 09.98 +0.0 m/s 09,80  +1.009,20  -0.809,74  +0.009,8009,98  +0.009,94  +0.509,89  +1.9
3 345 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020718 1 09.35 +0.4 m/s 09,26  -1.4xx09,2609,35  +0.409,13  +0.209,28  +0.8
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 10:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 371 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 6 14.10 12,5013,7713,2613,77x14,0814,10
2 238 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
010217 7 14.04 12,1613,6814,0414,0413,9513,87x
3 354 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 5 11.54 11,54x11,0711,5411,4211,3411,54
4 231 Nemcová AdrianaNemcová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
020217 4 09.41 09,1108,0109,1809,1807,8609,4108,85
5 325 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020304 1 08.72 08,6008,0908,2808,6008,1408,7208,42
6 286 Ochabová GabrielaOchabová Gabriela
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
021104 3 08.34 08,2908,1208,1008,2908,1607,8708,34
372 Weigertová VeronikaWeigertová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010401 2