<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-ZsAZ družstiev st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (19. 5. 2018)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 08:45) Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.73 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.74 9.00
3 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.90 6.00
4 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.91 5.00
5 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.92 4.00
6 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 07.94 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 08:45) Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 07.97 2.00
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.22 1.00
3 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.26
4 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.26
5 Bartovič DávidBartovič Dávid 040124 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.27
6 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.52
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 08:45) Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.23
2 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.63
3 Dvořák MariánDvořák Marián 040206 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 08.68
4 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.75
5 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.77
6 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.26
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 08:45) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 07.80 7.00
2 136 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 08.81
3 Komora AndrejKomora Andrej 040205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.26
4 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.26
5 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.82
Ivánek FilipIvánek Filip 051230 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 19.5.2018 - 08:45) Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 422 Mihalička AlexMihalička Alex 040830 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.71
2 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.85
3 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 050406 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.20
4 421 Maškovič PatrikMaškovič Patrik 040703 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.79
5 Macháček RichardMacháček Richard 031015 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 16.44
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 19.5.2018 - 08:45) Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.76 8.00
2 211 Paška KristiánPaška Kristián 030531 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.58
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.18
Rajčák SamuelRajčák Samuel 050504 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.73 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.74 9.00
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.76 8.00
4 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 07.80 7.00
5 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.90 6.00
6 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.91 5.00
7 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.92 4.00
8 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 07.94 3.00
9 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 07.97 2.00
10 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.22 1.00
11 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.23
12 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.26
12 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.26
14 Bartovič DávidBartovič Dávid 040124 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.27
15 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.52
16 211 Paška KristiánPaška Kristián 030531 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.58
17 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.63
18 Dvořák MariánDvořák Marián 040206 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 08.68
19 422 Mihalička AlexMihalička Alex 040830 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.71
20 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.75
21 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.77
22 136 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 08.81
23 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.85
24 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.18
25 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 050406 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.20
26 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.26
26 Komora AndrejKomora Andrej 040205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.26
26 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.26
29 421 Maškovič PatrikMaškovič Patrik 040703 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.79
30 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.82
31 Macháček RichardMacháček Richard 031015 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 16.44
Ivánek FilipIvánek Filip 051230 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 DNS
Rajčák SamuelRajčák Samuel 050504 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 DNS

60 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 08:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.73
2 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.74
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.76
4 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 07.80
5 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.90
6 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.91
7 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07.92
8 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.94
9 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 07.97
10 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.22
11 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.23
Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.26
12 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.26
13 Bartovič DávidBartovič Dávid 040124 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.27
14 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.52
15 211 Paška KristiánPaška Kristián 030531 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.58
16 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.63
17 Dvořák MariánDvořák Marián 040206 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 08.68
18 422 Mihalička AlexMihalička Alex 040830 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.71
19 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 08.75
20 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.77
21 136 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.81
22 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.85
23 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.18
24 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 050406 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.20
Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.26
Komora AndrejKomora Andrej 040205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.26
25 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.26
26 421 Maškovič PatrikMaškovič Patrik 040703 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.79
27 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.82
28 Macháček RichardMacháček Richard 031015 AK Junior HoličAK Junior Holič 16.44
Rajčák SamuelRajčák Samuel 050504 AK Junior HoličAK Junior Holič DNS
Ivánek FilipIvánek Filip 051230 AK Junior HoličAK Junior Holič DNS
Celkom 33 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.27 8.00
2 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.29 7.00
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.34 6.00
4 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.38 4.00
5 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.40 3.00
6 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.77
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.50 2.00
2 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.72
3 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.75
4 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.78
5 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.81
6 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.93
2 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 08.93
3 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 040210 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.96
MS Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.12
5 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 09.19
6 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.34
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.15
2 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.18
3 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 041006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.36
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.38
5 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 040808 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.44
6 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.52
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.48
2 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.55
3 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.64
4 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 041027 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.69
5 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.89
6 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.09
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.05 11.00
2 Baranovičová KarinBaranovičová Karin 030910 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.22
3 418 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.53
4 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.65
5 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.98
6 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.36
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.12 9.00
2 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.63 1.00
3 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.11
4 Bičanová VanesaBičanová Vanesa 031229 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.38
MS Jankovičová SoňaJankovičová Soňa 060103 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 10.01
Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.37 5.00
MS Jenčová EmaJenčová Ema 040210 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.12
3 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.21
4 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.29
5 419 Kudličková PatríciaKudličková Patrícia 030604 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.90
6 Milkina EmaMilkina Ema 030721 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.76
2 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.77
3 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.05
MS Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.42
5 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.93
6 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (so, 19.5.2018 - 08:55) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 119 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.01
2 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.28
3 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.42
4 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.97
MS Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.19
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.05 11.00
2 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.12 9.00
3 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.27 8.00
4 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.29 7.00
5 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.34 6.00
6 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.37 5.00
7 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.38 4.00
8 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.40 3.00
9 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.50 2.00
10 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.63 1.00
11 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.72
12 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.75
13 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.76
14 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.77
14 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.77
16 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.78
17 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.81
18 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.93
18 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 08.93
20 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 040210 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.96
21 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.99
22 119 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.01
23 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.05
24 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.11
25 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.12
25 Jenčová EmaJenčová Ema 040210 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.12
27 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.15
28 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.18
29 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 09.19
30 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.21
31 Baranovičová KarinBaranovičová Karin 030910 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.22
32 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.28
33 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.29
34 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.34
35 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 041006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.36
36 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.38
36 Bičanová VanesaBičanová Vanesa 031229 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.38
38 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.42
38 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.42
40 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 040808 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.44
41 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.48
42 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.52
43 418 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.53
44 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.55
45 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.64
46 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.65
47 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 041027 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.69
48 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.89
49 419 Kudličková PatríciaKudličková Patrícia 030604 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.90
50 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.93
51 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.97
52 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.98
53 Jankovičová SoňaJankovičová Soňa 060103 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 10.01
54 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.09
55 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.13
56 Milkina EmaMilkina Ema 030721 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.17
57 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.19
58 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.36
Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 DNS

60 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 08:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.05
2 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.12
3 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.27
4 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 08.29
5 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.34
6 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.37
7 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.38
8 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.40
9 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.50
10 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.63
11 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.72
12 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.75
13 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 08.76
Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.77
14 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.77
15 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.78
16 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.81
Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 08.93
17 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.93
18 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 040210 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.96
19 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.99
20 119 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.01
21 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.05
22 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.11
Jenčová EmaJenčová Ema 040210 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.12
23 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.12
24 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.15
25 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.18
26 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 09.19
27 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.21
28 Baranovičová KarinBaranovičová Karin 030910 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.22
29 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.28
30 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.29
31 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.34
32 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 041006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.36
Bičanová VanesaBičanová Vanesa 031229 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.38
33 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.38
34 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.42
35 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 040808 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.44
36 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.48
37 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.52
38 418 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 09.53
39 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.55
40 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.64
41 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.65
42 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 041027 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.69
43 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.89
44 419 Kudličková PatríciaKudličková Patrícia 030604 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 09.90
45 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.97
46 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.98
47 Jankovičová SoňaJankovičová Soňa 060103 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.01
48 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.09
49 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 10.13
50 Milkina EmaMilkina Ema 030721 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.17
51 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.19
52 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.36
Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
Celkom 57 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 09:10) Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 417 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.30 11.00
2 423 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.37 9.00
3 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.62 6.00
4 416 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.63 5.00
5 418 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.81 1.50
6 157 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.86
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 09:10) Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.52 8.00
2 406 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.79 3.00
3 421 Hornák MatejHornák Matej 080112 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 10.09
4 Bilanič JánBilanič Ján 070511 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.10
5 426 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.54
6 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 09:10) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.84
2 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 10.66
3 Sýkora DenisSýkora Denis 100612 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 11.16
4 Kukučka MatejKukučka Matej 110823 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.50
5 Bakai MárioBakai Mário 070523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.98
6 Brežný MichalBrežný Michal 120702 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 12.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 09:10) Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 419 Hindák MiroslavHindák Miroslav 070203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.81 1.50
2 251 Čičo SamuelČičo Samuel 080911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.08
3 211 Buday KristiánBuday Kristián 100325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.13
4 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.23
5 118 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.23
6 Binovec LukášBinovec Lukáš 110331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.04
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 19.5.2018 - 09:10) Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 426 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.32
2 420 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.59
3 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.76
4 425 Kacina MichalKacina Michal 080215 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 11.01
5 145 Jurčák JakubJurčák Jakub 120625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.31
6 249 Katuščák MichalKatuščák Michal 100707 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 19.5.2018 - 09:10) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krištof TomášKrištof Tomáš 090610 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.59 7.00
2 Sipina MatúšSipina Matúš 080212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.69 4.00
3 136 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.03
4 427 Pelech MichalPelech Michal 091208 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.18
5 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.05
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 19.5.2018 - 09:10) Vietor: +4.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.56
2 Vailing ToedorVailing Toedor 110429 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 12.23
Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František 070727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 417 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.30 11.00
2 423 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.37 9.00
3 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.52 8.00
4 Krištof TomášKrištof Tomáš 090610 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.59 7.00
5 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.62 6.00
6 416 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.63 5.00
7 Sipina MatúšSipina Matúš 080212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.69 4.00
8 406 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.79 3.00
9 418 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.81 1.50
9 419 Hindák MiroslavHindák Miroslav 070203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.81 1.50
11 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.84
12 157 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.86
13 136 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.03
14 421 Hornák MatejHornák Matej 080112 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 10.09
15 Bilanič JánBilanič Ján 070511 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.10
16 427 Pelech MichalPelech Michal 091208 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.18
17 426 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.32
18 426 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.54
19 250 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.56
20 420 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.59
21 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.60
22 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 10.66
23 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.76
24 425 Kacina MichalKacina Michal 080215 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 11.01
25 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.05
26 251 Čičo SamuelČičo Samuel 080911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.08
27 211 Buday KristiánBuday Kristián 100325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.13
28 Sýkora DenisSýkora Denis 100612 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 11.16
29 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.23
29 118 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.23
31 145 Jurčák JakubJurčák Jakub 120625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.31
32 Kukučka MatejKukučka Matej 110823 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.50
33 Bakai MárioBakai Mário 070523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.98
34 249 Katuščák MichalKatuščák Michal 100707 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.99
35 Brežný MichalBrežný Michal 120702 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 12.17
36 Vailing ToedorVailing Toedor 110429 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 12.23
37 Binovec LukášBinovec Lukáš 110331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.04
Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František 070727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 09:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 417 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.30
2 423 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.37
3 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.52
4 Krištof TomášKrištof Tomáš 090610 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.59
5 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.62
6 416 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.63
7 Sipina MatúšSipina Matúš 080212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.69
8 406 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.79
9= 419 Hindák MiroslavHindák Miroslav 070203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.81
9= 418 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.81
11 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.84
12 157 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.86
13 136 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.03
14 421 Hornák MatejHornák Matej 080112 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 10.09
15 Bilanič JánBilanič Ján 070511 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.10
16 427 Pelech MichalPelech Michal 091208 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.18
17 426 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.32
18 426 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.54
19 250 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.56
20 420 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.59
21 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.60
22 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10.66
23 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.76
24 425 Kacina MichalKacina Michal 080215 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.01
25 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.05
26 251 Čičo SamuelČičo Samuel 080911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.08
27 211 Buday KristiánBuday Kristián 100325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.13
28 Sýkora DenisSýkora Denis 100612 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 11.16
29= Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.23
29= 118 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.23
31 145 Jurčák JakubJurčák Jakub 120625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.31
32 Kukučka MatejKukučka Matej 110823 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.50
33 Bakai MárioBakai Mário 070523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.98
34 249 Katuščák MichalKatuščák Michal 100707 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.99
35 Brežný MichalBrežný Michal 120702 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 12.17
36 Vailing ToedorVailing Toedor 110429 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 12.23
37 Binovec LukášBinovec Lukáš 110331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.04
Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František 070727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNS
Celkom 38 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Martišová DianaMartišová Diana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.14 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.22 9.00
3 406 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.34 8.00
4 416 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.39 7.00
5 417 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.67 2.00
6 426 Smrtičová NinaSmrtičová Nina 070204 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2 09.70 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.53 6.00
2 Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.63 4.00
3 424 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.74
4 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.87
5 Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.89
Hrotková NatáliaHrotková Natália 080515 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.07
2 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.14
3 420 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.15
4 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 070813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.29
5 Supeková SofiaSupeková Sofia 080908 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.51
6 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.51
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta 081216 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 10.49
2 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.50
3 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.59
4 119 Kučerová NelaKučerová Nela 090411 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.65
5 417 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 071217 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 10.98
6 421 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.28
2 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.38
3 419 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 11.51
4 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 100223 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 11.76
5 422 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.89
6 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 12.68
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ayiba LorealAyiba Loreal 070818 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.89
2 425 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 071106 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.51
3 Dubovská SáraDubovská Sára 100715 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 12.29
4 422 Radochová AgátaRadochová Agáta 080827 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 12.71
5 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.76
6 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 110228 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.41
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 419 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.32
2 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.92
3 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 070807 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.44
4 Maslínová EmaMaslínová Ema 070430 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 1 11.48
5 424 Hrušovská SimonaHrušovská Simona 070118 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 3 12.58
6 Jankovičová NinaJankovičová Nina 100518 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: +2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.63 4.00
2 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.80
3 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 070417 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.53
4 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória 070228 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.14
Pikálková AnetaPikálková Aneta 080609 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 080110 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 09.82
2 Sváteková LenkaSváteková Lenka 070410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.38
3 200 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 070216 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 10.60
4 Tóthová KristínaTóthová Kristína 080420 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 11.52
5 Talajková VanessaTalajková Vanessa 090611 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.15
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (so, 19.5.2018 - 09:25) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 137 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.63 4.00
2 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.96
MS 130 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 070812 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.02
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Martišová DianaMartišová Diana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.14 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.22 9.00
3 406 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.34 8.00
4 416 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.39 7.00
5 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.53 6.00
6 Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.63 4.00
6 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.63 4.00
6 137 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.63 4.00
9 417 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.67 2.00
10 426 Smrtičová NinaSmrtičová Nina 070204 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2 09.70 1.00
11 424 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.74
12 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.80
13 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 080110 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 09.82
14 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.87
15 Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.89
16 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.07
17 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.14
18 420 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.15
19 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 070813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.29
20 419 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.32
21 Sváteková LenkaSváteková Lenka 070410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.38
22 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta 081216 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 10.49
23 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.50
24 Supeková SofiaSupeková Sofia 080908 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.51
24 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.51
26 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 070417 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.53
27 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.59
28 200 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 070216 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 10.60
29 119 Kučerová NelaKučerová Nela 090411 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.65
30 Ayiba LorealAyiba Loreal 070818 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.89
31 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.92
32 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.96
33 417 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 071217 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 10.98
34 421 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.00
35 130 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 070812 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.02
36 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória 070228 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.14
37 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.28
38 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.38
39 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 070807 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.44
40 Maslínová EmaMaslínová Ema 070430 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 1 11.48
41 419 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 11.51
41 425 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 071106 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.51
43 Tóthová KristínaTóthová Kristína 080420 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 11.52
44 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 100223 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 11.76
45 422 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.89
46 Talajková VanessaTalajková Vanessa 090611 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.15
47 Dubovská SáraDubovská Sára 100715 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 12.29
48 424 Hrušovská SimonaHrušovská Simona 070118 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 3 12.58
49 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 12.68
50 422 Radochová AgátaRadochová Agáta 080827 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 12.71
51 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.76
52 Jankovičová NinaJankovičová Nina 100518 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.83
53 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 110228 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.41
Hrotková NatáliaHrotková Natália 080515 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Pikálková AnetaPikálková Aneta 080609 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 09:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Martišová DianaMartišová Diana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.14
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.22
3 406 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.34
4 416 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.39
5 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.53
6= Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 09.63
6= 137 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.63
6= Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.63
9 417 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.67
10 426 Smrtičová NinaSmrtičová Nina 070204 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 09.70
11 424 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.74
12 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.80
13 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 080110 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 09.82
14 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.87
15 Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.89
16 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.07
17 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.14
18 420 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.15
19 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 070813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.29
20 419 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.32
21 Sváteková LenkaSváteková Lenka 070410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.38
22 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta 081216 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10.49
23 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10.50
24= Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.51
24= Supeková SofiaSupeková Sofia 080908 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.51
26 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 070417 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.53
27 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.59
28 200 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 070216 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 10.60
29 119 Kučerová NelaKučerová Nela 090411 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.65
30 Ayiba LorealAyiba Loreal 070818 AK Junior HoličAK Junior Holič 10.89
31 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 10.92
32 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.96
33 417 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 071217 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 10.98
34 421 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11.00
35 130 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 070812 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11.02
36 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória 070228 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.14
37 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.28
38 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.38
39 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 070807 AK Junior HoličAK Junior Holič 11.44
40 Maslínová EmaMaslínová Ema 070430 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 11.48
41= 419 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 11.51
41= 425 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 071106 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.51
43 Tóthová KristínaTóthová Kristína 080420 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 11.52
44 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 100223 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.76
45 422 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11.89
46 Talajková VanessaTalajková Vanessa 090611 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.15
47 Dubovská SáraDubovská Sára 100715 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 12.29
48 424 Hrušovská SimonaHrušovská Simona 070118 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 12.58
49 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 12.68
50 422 Radochová AgátaRadochová Agáta 080827 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 12.71
51 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.76
52 Jankovičová NinaJankovičová Nina 100518 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.83
53 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 110228 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.41
Pikálková AnetaPikálková Aneta 080609 AK Junior HoličAK Junior Holič DNS
Hrotková NatáliaHrotková Natália 080515 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Celkom 55 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 11:25) Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 17.62 10.00
2 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 17.62 10.00
3 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 18.24 6.00
4 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.41 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 11:25) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 18.21 7.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.25 5.00
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.72 3.00
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.79 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 11:25) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.08 1.00
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 19.36
3 Bartovič DávidBartovič Dávid 040124 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.60
4 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.62
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 11:25) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.68
2 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 19.69
3 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.83
4 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 20.08
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 19.5.2018 - 11:25) Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 17.99 8.00
2 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 21.13
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.24
4 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.15
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 19.5.2018 - 11:25) Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.54
2 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 21.68
3 Hromek AlexHromek Alex 040913 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.22
Ivánek FilipIvánek Filip 051230 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 19.5.2018 - 11:25) Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.92
2 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.03
3 Komora AndrejKomora Andrej 040205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.55
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 17.62 10.00
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 17.62 10.00
3 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 17.99 8.00
4 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 18.21 7.00
5 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 18.24 6.00
6 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.25 5.00
7 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.41 4.00
8 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.72 3.00
9 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.79 2.00
10 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.08 1.00
11 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 19.36
12 Bartovič DávidBartovič Dávid 040124 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.60
13 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.62
14 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.68
15 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 19.69
16 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.83
17 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 20.08
18 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.54
19 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.92
20 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 21.13
21 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 21.68
22 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.03
23 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.24
24 Komora AndrejKomora Andrej 040205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.55
25 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.15
26 Hromek AlexHromek Alex 040913 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.22
Ivánek FilipIvánek Filip 051230 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 DNS

150 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 11:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 17.62
2 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 17.62
3 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 17.99
4 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18.21
5 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 18.24
6 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18.25
7 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18.41
8 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18.72
9 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18.79
10 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.08
11 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.36
12 Bartovič DávidBartovič Dávid 040124 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.60
13 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.62
14 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19.68
15 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.69
16 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19.83
17 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 20.08
18 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20.54
19 Molnár OndrejMolnár Ondrej 050208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20.92
20 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 21.13
21 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 21.68
22 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.03
23 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.24
24 Komora AndrejKomora Andrej 040205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.55
25 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 23.15
26 Hromek AlexHromek Alex 040913 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 24.22
Ivánek FilipIvánek Filip 051230 AK Junior HoličAK Junior Holič DNS
Celkom 27 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.16 11.00
2 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.43 9.00
3 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.64 7.00
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 19.89 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 19.60 8.00
2 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.93 4.00
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.38 2.00
4 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 20.81 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 126 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.02
2 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 050926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.08
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.11
4 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 23.25
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.36
2 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.15
3 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.47
Šišoláková PetraŠišoláková Petra 040210 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.53
2 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.98
3 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.61
4 418 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.85
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.71
2 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.96
3 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.76
4 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.79
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.21
2 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.30
3 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.48
Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Batky JázminBatky Jázmin 050611 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 20.94
2 Baranovičová KarinBaranovičová Karin 030910 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.96
3 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.62
4 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.92
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.62
MS Jenčová EmaJenčová Ema 040210 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 22.27
3 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 22.75
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.16
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.71 6.00
2 Lečková EmaLečková Ema 030910 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 22.61
3 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 22.93
4 406 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.51
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.52
MS Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.96
3 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.63
4 Milkina EmaMilkina Ema 030721 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.20
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Smereková MichaelaSmereková Michaela 041027 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.44
2 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.01
3 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 25.50
MS Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.80
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 20.00 3.00
2 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.75
Švrčková SandraŠvrčková Sandra 051126 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.16 11.00
2 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.43 9.00
3 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 19.60 8.00
4 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.64 7.00
5 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.71 6.00
6 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 19.89 5.00
7 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.93 4.00
8 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 20.00 3.00
9 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.38 2.00
10 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 20.81 1.00
11 Batky JázminBatky Jázmin 050611 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 20.94
12 126 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.02
13 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.36
14 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.52
15 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.62
16 Baranovičová KarinBaranovičová Karin 030910 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.96
17 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 050926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.08
18 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.15
19 Jenčová EmaJenčová Ema 040210 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 22.27
20 Smereková MichaelaSmereková Michaela 041027 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.44
21 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.47
22 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.53
23 Lečková EmaLečková Ema 030910 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 22.61
24 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.62
25 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.71
26 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 22.75
26 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.75
28 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 22.93
29 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.96
29 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.96
31 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.98
32 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.11
33 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.16
34 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 23.25
35 406 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.51
36 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.61
37 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.63
38 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.76
39 418 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.85
40 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.01
41 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.21
42 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.79
43 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.92
44 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.30
45 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.48
46 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 25.50
47 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.80
48 Milkina EmaMilkina Ema 030721 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.20
Šišoláková PetraŠišoláková Petra 040210 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 DNS
Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Švrčková SandraŠvrčková Sandra 051126 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 11:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.16
2 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.43
3 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 19.60
4 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.64
5 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.71
6 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19.89
7 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19.93
8 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 20.00
9 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20.38
10 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20.81
11 Batky JázminBatky Jázmin 050611 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 20.94
12 126 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21.02
13 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21.36
14 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.52
15 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21.62
16 Baranovičová KarinBaranovičová Karin 030910 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.96
17 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 050926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.08
18 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.15
19 Jenčová EmaJenčová Ema 040210 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.27
20 Smereková MichaelaSmereková Michaela 041027 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.44
21 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 22.47
22 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.53
23 Lečková EmaLečková Ema 030910 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.61
24 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.62
25 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 22.71
26= Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.75
26= Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.75
26= Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.93
29 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.96
30 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.96
31 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.98
32 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.11
33 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.16
34 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 23.25
35 406 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 23.51
36 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.61
37 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.63
38 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.76
39 418 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 23.85
40 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.01
41 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.21
42 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.79
43 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 24.92
44 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.30
45 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 25.48
46 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 25.50
47 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.80
48 Milkina EmaMilkina Ema 030721 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 26.20
Šišoláková PetraŠišoláková Petra 040210 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta DNS
Švrčková SandraŠvrčková Sandra 051126 AK Junior HoličAK Junior Holič DNS
Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 51 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 12:05) Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 22.75 11.00
2 416 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.54 8.00
3 Dekan AndrejDekan Andrej 090108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.04 7.00
4 422 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.34 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 12:05) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.50 5.00
2 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.71 3.00
3 Halanda MartinHalanda Martin 081113 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 29.32 2.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 12:05) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 419 Kováč MatúšKováč Matúš 080227 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 24.47 9.00
2 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.62 4.00
3 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32.34 1.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 22.75 11.00
2 419 Kováč MatúšKováč Matúš 080227 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 24.47 9.00
3 416 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.54 8.00
4 Dekan AndrejDekan Andrej 090108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.04 7.00
5 422 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.34 6.00
6 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.50 5.00
7 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.62 4.00
8 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.71 3.00
9 Halanda MartinHalanda Martin 081113 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 29.32 2.00
10 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32.34 1.00

150 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 12:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 22.75
2 419 Kováč MatúšKováč Matúš 080227 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 24.47
3 416 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 24.54
4 Dekan AndrejDekan Andrej 090108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.04
5 422 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 26.34
6 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.50
7 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28.62
8 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28.71
9 Halanda MartinHalanda Martin 081113 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 29.32
10 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 32.34
Celkom 10 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 12:25) Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.14 11.00
2 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 23.41 8.00
3 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.04 7.00
4 Brežná DanielaBrežná Daniela 080801 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 24.13 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 12:25) Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.05 4.00
2 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.66 2.00
3 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.38
4 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 070307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.67
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 12:25) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 080417 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.51 3.00
2 Grosová TeréziaGrosová Terézia 090120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.27
3 Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.67
4 Mištinová NelaMištinová Nela 100523 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 32.13
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 12:25) Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.26 9.00
2 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 070111 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.77 5.00
3 Koišová PetraKoišová Petra 080315 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.62
Halandová BarboraHalandová Barbora 090824 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 19.5.2018 - 12:25) Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.98 1.00
2 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.66
3 Petríková SimonaPetríková Simona 070617 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.70
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 19.5.2018 - 12:25) Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 26.04
2 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 27.28
3 Pavlíková SoňaPavlíková Soňa 070825 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 30.56
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.14 11.00
2 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.26 9.00
3 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 23.41 8.00
4 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.04 7.00
5 Brežná DanielaBrežná Daniela 080801 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 24.13 6.00
6 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 070111 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.77 5.00
7 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.05 4.00
8 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 080417 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.51 3.00
9 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.66 2.00
10 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.98 1.00
11 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 26.04
12 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.66
13 Petríková SimonaPetríková Simona 070617 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.70
14 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 27.28
15 Grosová TeréziaGrosová Terézia 090120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.27
16 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.38
17 Koišová PetraKoišová Petra 080315 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.62
18 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 070307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.67
19 Pavlíková SoňaPavlíková Soňa 070825 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 30.56
20 Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.67
21 Mištinová NelaMištinová Nela 100523 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 32.13
Halandová BarboraHalandová Barbora 090824 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 12:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 21.14
2 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.26
3 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 23.41
4 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.04
5 Brežná DanielaBrežná Daniela 080801 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 24.13
6 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 070111 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 24.77
7 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.05
8 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 080417 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 25.51
9 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.66
10 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.98
11 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 26.04
12 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 26.66
13 Petríková SimonaPetríková Simona 070617 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.70
14 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 27.28
15 Grosová TeréziaGrosová Terézia 090120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 28.27
16 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 28.38
17 Koišová PetraKoišová Petra 080315 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 28.62
18 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 070307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 28.67
19 Pavlíková SoňaPavlíková Soňa 070825 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 30.56
20 Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30.67
21 Mištinová NelaMištinová Nela 100523 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 32.13
Halandová BarboraHalandová Barbora 090824 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky DNS
Celkom 22 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 41.46 8.00
2 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 46.93 4.00
3 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 47.33 3.00
Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 40.17 9.00
2 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 43.48 7.00
3 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 48.44 2.00
4 Macháček RichardMacháček Richard 031015 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 51.82 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 39.60 11.00
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 44.36 6.00
3 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 45.26 5.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 39.60 11.00
2 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 40.17 9.00
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 41.46 8.00
4 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 43.48 7.00
5 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 44.36 6.00
6 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 45.26 5.00
7 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 46.93 4.00
8 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 47.33 3.00
9 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 48.44 2.00
10 Macháček RichardMacháček Richard 031015 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 51.82 1.00
Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS

300 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 19.5.2018 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 39.60
2 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40.17
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 41.46
4 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 43.48
5 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 44.36
6 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 45.26
7 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 46.93
8 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 47.33
9 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 48.44
10 Macháček RichardMacháček Richard 031015 AK Junior HoličAK Junior Holič 51.82
Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky DNS
Celkom 11 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 19.5.2018 - 10:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 46.48 7.00
2 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 46.96 4.00
3 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 48.85
Kosmálová SimonaKosmálová Simona 040804 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 19.5.2018 - 10:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 49.53
2 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 50.13
3 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 50.31
4 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 50.33
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 19.5.2018 - 10:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 48.60 1.00
2 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 50.21
3 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 53.31
4 Bičanová VanesaBičanová Vanesa 031229 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 55.93
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 19.5.2018 - 10:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 48.50 2.00
2 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 48.66
3 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 49.09
4 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030821 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 50.80
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 19.5.2018 - 10:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.16 11.00
2 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 46.54 5.00
3 144 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 47.27 3.00
4 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 48.77
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 19.5.2018 - 10:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 44.79 9.00
2 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 48.75
Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 19.5.2018 - 10:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 44.97 8.00
2 Šujanová EllaŠujanová Ella 031019 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 46.52 6.00
3 Suchopová NikolSuchopová Nikol 040421 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 52.64
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.16 11.00
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 44.79 9.00
3 132 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 44.97 8.00
4 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 46.48 7.00
5 Šujanová EllaŠujanová Ella 031019 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 46.52 6.00
6 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 46.54 5.00
7 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 46.96 4.00
8 144 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 47.27 3.00
9 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 48.50 2.00
10 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 48.60 1.00
11 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 48.66
12 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 48.75
13 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 48.77
14