<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 2. kolo dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 5. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 09:15) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.99 11.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.66 9.00
3 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.78 8.00
4 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.08 2.00
5 102 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 09.26
6 60 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.42
7 58 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.48
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 09:15) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučko NorbertBučko Norbert 051006 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.86 6.00
2 75 Valentíny TomášValentíny Tomáš 050708 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.56
3 Karper IvanKarper Ivan 050929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.58
4 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.79
5 Prodaj MárioProdaj Mário 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.13
6 Libich ŠimonLibich Šimon 060328 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.51
7 Matejka PatrikMatejka Patrik 060208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.72
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 09:15) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.81 7.00
2 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.90 5.00
3 Homola IvanHomola Ivan 050730 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.91 4.00
4 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.13 1.00
5 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.63
6 74 Šutto OndrejŠutto Ondrej 050814 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.74
7 73 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 061104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.89
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 12.5.2018 - 09:15) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 08.98 3.00
2 72 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.30
3 57 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.36
4 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.42
5 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.88
6 Belica RóbertBelica Róbert 051011 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.09
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 12.5.2018 - 09:15) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Valko JurajValko Juraj 070201 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 09.57
2 Gábriš Šimon EduardGábriš Šimon Eduard 050310 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.66
3 69 Pavlík MathewPavlík Mathew 060515 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.68
4 66 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.80
5 Vanko MartinVanko Martin 060530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.38
6 Balej SimonBalej Simon 050715 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.67
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 09:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.99
2 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.66
3 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.78
4 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.81
5 Bučko NorbertBučko Norbert 051006 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.86
6 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.90
7 Homola IvanHomola Ivan 050730 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.91
8 99 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.98
9 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.08
10 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.13
11 102 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.26
12 72 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.30
13 57 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.36
Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.42
14 60 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.42
15 58 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.48
16 75 Valentíny TomášValentíny Tomáš 050708 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.56
17 104 Valko JurajValko Juraj 070201 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.57
18 Karper IvanKarper Ivan 050929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.58
19 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.63
20 Gábriš Šimon EduardGábriš Šimon Eduard 050310 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.66
21 69 Pavlík MathewPavlík Mathew 060515 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.68
22 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.79
23 66 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.80
24 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.88
25 Belica RóbertBelica Róbert 051011 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.09
26 Prodaj MárioProdaj Mário 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.13
27 Libich ŠimonLibich Šimon 060328 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.51
28 Matejka PatrikMatejka Patrik 060208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.72
29 74 Šutto OndrejŠutto Ondrej 050814 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.74
30 73 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 061104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.89
31 Vanko MartinVanko Martin 060530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.38
32 Balej SimonBalej Simon 050715 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.67
Celkom 33 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 09:30) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.37 11.00
2 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.60 9.00
3 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.63 8.00
4 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.68 7.00
5 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.74 6.00
6 84 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.86 5.00
7 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.89 4.00
8 111 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 09.09 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 09:30) Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.91 3.00
2 Juríková KarolínaJuríková Karolína 060213 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 3 09.12 1.00
3 108 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.13
4 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.29
5 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.39
6 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.77
7 88 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.78
8 Hrotková NatáliaHrotková Natália 080515 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.79
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 09:30) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kovaríková BarboraKovaríková Barbora 061010 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.11
2 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.42
3 85 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.73
4 89 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 09.89
5 Suchánková SáraSuchánková Sára 060913 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.08
6 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.12
7 14 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 071217 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 10.86
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 12.5.2018 - 09:30) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Petríková BarboraPetríková Barbora 050902 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.47
2 16 Smrtičová NinaSmrtičová Nina 070204 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 7 09.61
3 Ištoková NikolaIštoková Nikola 051013 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.84
4 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.71
5 Brošová AnetaBrošová Aneta 051116 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.88
6 93 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.16
7 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 060913 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.19
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 12.5.2018 - 09:30) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Machová NinaMachová Nina 051025 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.75
2 Danihelová EsterDanihelová Ester 050929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.82
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.92
4 3 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 050209 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 1 09.94
5 Králiková MariannaKráliková Marianna 051203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.01
6 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.04
7 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.10
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 12.5.2018 - 09:30) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.22
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.36
3 91 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.73
4 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.78
5 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 051205 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.94
6 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 060421 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.47
7 10 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 060801 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 11.75
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 12.5.2018 - 09:30) Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 060616 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.52
2 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.71
3 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.92
4 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.39
5 Slezáková NicoleSlezáková Nicole 061030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.57
6 9 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 11.86
7 17 Vicenová SilviaVicenová Silvia 080817 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 7 14.19
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (so, 12.5.2018 - 09:30) Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mónosiová SáraMónosiová Sára 060930 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.41
2 82 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.72
3 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.85
4 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.01
5 94 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.52
6 15 Radochová AgátaRadochová Agáta 080827 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 2 12.30
Sukičová KristínaSukičová Kristína 050830 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 09:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repová KristínaRepová Kristína 050717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.37
2 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.60
3 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.63
4 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.68
5 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.74
6 84 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.86
7 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.89
8 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.91
9 111 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.09
10 Kovaríková BarboraKovaríková Barbora 061010 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.11
11 Juríková KarolínaJuríková Karolína 060213 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 09.12
12 108 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.13
13 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.22
14 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.29
15 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.36
16 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.39
17 Mónosiová SáraMónosiová Sára 060930 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.41
18 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.42
19 87 Petríková BarboraPetríková Barbora 050902 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.47
20 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 060616 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.52
21 16 Smrtičová NinaSmrtičová Nina 070204 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 09.61
22 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.71
23 82 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.72
91 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.73
24 85 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.73
25 Machová NinaMachová Nina 051025 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.75
26 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.77
88 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.78
27 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.78
28 Hrotková NatáliaHrotková Natália 080515 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.79
29 Danihelová EsterDanihelová Ester 050929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.82
30 Ištoková NikolaIštoková Nikola 051013 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.84
31 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.85
32 89 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.89
Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.92
33 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.92
Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 051205 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.94
34 3 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 050209 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 09.94
Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.01
35 Králiková MariannaKráliková Marianna 051203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.01
36 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10.04
37 Suchánková SáraSuchánková Sára 060913 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10.08
38 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.10
39 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.12
40 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.39
41 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 060421 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.47
42 94 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.52
43 Slezáková NicoleSlezáková Nicole 061030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.57
44 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.71
45 14 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 071217 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 10.86
46 Brošová AnetaBrošová Aneta 051116 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.88
47 93 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.16
48 10 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 060801 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 11.75
49 9 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 11.86
50 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 060913 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12.19
51 15 Radochová AgátaRadochová Agáta 080827 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 12.30
52 17 Vicenová SilviaVicenová Silvia 080817 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 14.19
Sukičová KristínaSukičová Kristína 050830 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta DNS
Celkom 58 pretekárov

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (so, 12.5.2018 - 08:45) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.88 11.00
2 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.97 9.00
3 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.39 8.00
4 Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.10 7.00
5 Kurucz NorbertKurucz Norbert 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.25 6.00
6 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001022 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.34 5.00
Celkom 6 pretekárov

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 08:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.86 11.00
Celkom 1 pretekári

100 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 08:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.91 11.00
2 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 11.53 9.00
3 Kurucz NorbertKurucz Norbert 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.33 8.00
4 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001022 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.47 7.00
Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 12.5.2018 - 08:45) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 11.85
2 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 12.11
3 Richtárech MartinRichtárech Martin 010726 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 12.16
4 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 12.27
5 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.29
6 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 12.74
7 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.93
8 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.15
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 12.5.2018 - 08:45) Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 11.67
2 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.94
3 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 11.96
4 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.11
5 Bleščák TomášBleščák Tomáš 021013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.30
6 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.35
7 34 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040528 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13.62
8 Dömeny DanielDömeny Daniel 010220 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.23
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 12.5.2018 - 08:45) Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.92
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 12.20
3 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.22
4 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.35
5 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.47
6 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.60
7 27 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.17
8 Prusák JurajPrusák Juraj 040802 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 13.47
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 12.5.2018 - 08:45) Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 11.50 11.00
2 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.63 9.00
3 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.81 8.00
4 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.86 7.00
5 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 11.91 6.00
6 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 11.94 5.00
7 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.98 4.00
8 Richtárech MartinRichtárech Martin 010726 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 12.23 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 12.5.2018 - 08:45) Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.01 2.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.09 1.00
3 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.16
4 Bleščák TomášBleščák Tomáš 021013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.20
5 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.22
6 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.25
7 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.26
8 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.61
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 09:00) Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Žilková IzabelaŽilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.90
2 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.05 11.00
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 12.5.2018 - 09:00) Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.58
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.26
3 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.38
MS Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.77
5 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.84
6 Jezsová VeronikaJezsová Veronika 040807 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 15.15
7 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 16.05
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 12.5.2018 - 09:00) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.50
2 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 13.32
3 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.32
4 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.93
5 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.15
6 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 14.39
7 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.74
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 12.5.2018 - 09:00) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.05
2 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.81
3 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.85
4 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.11
5 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.56
6 Blahová ChiaraBlahová Chiara 031010 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 14.99
7 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.11
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 12.5.2018 - 09:00) Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.09
2 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.36
3 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.21
4 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.68
5 Bédiová EmaBédiová Ema 010826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.83
6 Adámková JohanaAdámková Johana 020808 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.24
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 12.5.2018 - 09:00) Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.97
MS Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.39
3 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.10
4 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.68
5 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 15.49
6 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.78
Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 12.5.2018 - 09:00) Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.16 11.00
2 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.19 9.00
3 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.70 8.00
4 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.76 7.00
5 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.82 6.00
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.19 5.00
7 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.21 4.00
8 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 13.22 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 12.5.2018 - 09:00) Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 12.97
2 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.15 2.00
MS Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 13.16
4 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.27 1.00
MS Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.60
6 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.74
7 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.75
8 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 13.80
Celkom 8 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 12:10) Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.53 8.00
2 54 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 21.63 5.00
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.73 4.00
4 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 22.77 3.00
5 Duchovič DamianDuchovič Damian 060718 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.38
6 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 050330 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 25.61
7 Čaprda JakubČaprda Jakub 061122 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 28.42
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 12:10) Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 21.25 7.00
2 Haberer RichardHaberer Richard 060427 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 21.33 6.00
3 64 Jakuš MichalJakuš Michal 050605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.14 1.00
4 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.89
5 Grujbár DušanGrujbár Dušan 060926 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 24.38
6 Rozkoš LukášRozkoš Lukáš 051021 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 28.39
7 Demjan ChristiánDemjan Christián 051112 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 30.85
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 12:10) Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 18.75 11.00
2 76 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.57 9.00
3 95 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.90 2.00
4 Minárčiný MatejMinárčiný Matej 051026 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 23.88
5 71 Sobotka MichalSobotka Michal 051123 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.20
6 Valkó OliverValkó Oliver 051212 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 26.96
7 Laczkó AdamLaczkó Adam 060516 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 27.55
Celkom 7 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 12:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18.75
2 76 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.57
3 52 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.53
4 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21.25
5 Haberer RichardHaberer Richard 060427 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.33
6 54 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 21.63
7 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.73
8 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.77
9 95 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.90
10 64 Jakuš MichalJakuš Michal 050605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.14
11 Duchovič DamianDuchovič Damian 060718 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.38
12 Minárčiný MatejMinárčiný Matej 051026 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 23.88
13 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.89
14 71 Sobotka MichalSobotka Michal 051123 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.20
15 Grujbár DušanGrujbár Dušan 060926 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 24.38
16 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 050330 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 25.61
17 Valkó OliverValkó Oliver 051212 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 26.96
18 Laczkó AdamLaczkó Adam 060516 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 27.55
19 Rozkoš LukášRozkoš Lukáš 051021 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 28.39
20 Čaprda JakubČaprda Jakub 061122 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 28.42
21 Demjan ChristiánDemjan Christián 051112 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 30.85
Celkom 21 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 12:20) Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.92 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.90 9.00
3 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 050926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.53 7.00
4 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.85 5.00
5 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 22.11 4.00
6 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.27 3.00
7 80 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.36 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 12:20) Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.35 2.00
2 106 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.05
3 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 050501 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.93
4 105 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 24.27
5 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.82
6 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.89
7 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.49
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 12:20) Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.14 8.00
2 Kováriková BarboraKováriková Barbora 060505 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 22.77
3 109 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 23.19
4 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.28
5 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.43
6 Madáková LauraMadáková Laura 051215 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 25.00
7 Otrubová LuciaOtrubová Lucia 070423 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.47
8 Kužmová NatáliaKužmová Natália 061201 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 12.5.2018 - 12:20) Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.80
2 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 060612 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.95
3 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 050301 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.30
4 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.87
5 Nosianová MichaelaNosianová Michaela 060509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.91
6 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.52
7 Burianová VivienBurianová Vivien 061006 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 26.71
8 Vančová VanessaVančová Vanessa 060904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 29.02
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 12.5.2018 - 12:20) Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.54 6.00
2 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.76
3 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 24.64
4 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050909 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 24.86
5 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.34
6 Višňovská ElaVišňovská Ela 080704 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 25.36
7 Hobothová MáriaHobothová Mária 060924 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 26.85
8 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 061118 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 27.62
Celkom 8 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 12:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.92
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20.90
3 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.14
4 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 050926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.53
5 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.54
6 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.85
7 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.11
8 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.27
9 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.35
10 80 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 22.36
11 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.76
12 Kováriková BarboraKováriková Barbora 060505 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 22.77
13 106 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.05
14 109 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 23.19
15 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.80
16 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 050501 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.93
17 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 060612 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.95
18 105 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.27
19 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.28
20 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 050301 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.30
21 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.43
22 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 24.64
23 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.82
24 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050909 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.86
25 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.87
26 Nosianová MichaelaNosianová Michaela 060509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 24.91
27 Madáková LauraMadáková Laura 051215 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 25.00
28 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.34
29 Višňovská ElaVišňovská Ela 080704 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.36
30 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.52
31 Burianová VivienBurianová Vivien 061006 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 26.71
32 Hobothová MáriaHobothová Mária 060924 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 26.85
33 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.89
34 Otrubová LuciaOtrubová Lucia 070423 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 27.47
35 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 27.49
36 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 061118 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 27.62
37 Vančová VanessaVančová Vanessa 060904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 29.02
38 Kužmová NatáliaKužmová Natália 061201 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 30.00
Celkom 38 pretekárov

200 m - Muži (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 12:40) Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.41 11.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 12:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 22.57
2 Kurucz NorbertKurucz Norbert 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.25 11.00
3 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001022 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.39 9.00
4 Hrotko PatrikHrotko Patrik 000216 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.76 8.00
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 12:40) Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 23.33 11.00
2 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.86 8.00
3 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 24.88 2.00
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.93 1.00
5 Halvoň PavolHalvoň Pavol 010810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 25.22
6 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 25.45
7 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.63
32 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 12:40) Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.98 7.00
2 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.15 5.00
3 Bleščák TomášBleščák Tomáš 021013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.26
4 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.89
5 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 26.50
6 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.17
7 Dömeny DanielDömeny Daniel 010220 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 29.26
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 12:40) Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 23.84 9.00
2 31 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.01 6.00
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.70 4.00
4 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 24.84 3.00
5 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.43
6 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.86
7 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.07
Celkom 7 pretekárov

200 m - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 12:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 23.33
2 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 23.84
3 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.86
4 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.98
5 31 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 24.01
6 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.15
7 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 24.70
8 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24.84
9 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 24.88
10 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 24.93
11 Halvoň PavolHalvoň Pavol 010810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 25.22
12 Bleščák TomášBleščák Tomáš 021013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.26
13 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.43
14 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25.45
15 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.63
16 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 25.86
17 Krkoška FilipKrkoška Filip 010824 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.89
18 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 26.07
19 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 26.50
20 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27.17
21 Dömeny DanielDömeny Daniel 010220 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 29.26
32 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNF
Celkom 22 pretekárov

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 12:50) Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 990408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.69 11.00
2 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.03 9.00
3 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 000223 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.81 8.00
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 12:50) Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.26 11.00
2 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.39 9.00
3 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.36 8.00
4 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.42 7.00
5 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.49 6.00
6 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.65 5.00
7 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 26.75 4.00
8 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 27.07 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 12:50) Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 27.86 2.00
2 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 28.02 1.00
3 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 28.06
4 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.52
5 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.17
6 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.70
7 Ábelová ErikaÁbelová Erika 011204 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 31.19
8 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 31.41
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 12:50) Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 28.08
2 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 28.12
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.52
4 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 29.32
5 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 29.68
6 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.21
7 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030821 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.50
Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 12.5.2018 - 12:50) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.45
2 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 28.27
3 Šubová DenisaŠubová Denisa 040119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.30
4 36 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 29.37
5 Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 29.59
6 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 010615 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 30.66
7 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 31.30
8 Jezsová VeronikaJezsová Veronika 040807 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 32.24
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 12:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.26
2 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.39
3 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 26.36
4 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.42
5 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.49
6 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 26.65
7 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.75
8 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 27.07
9 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 27.45
10 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 27.86
11 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 28.02
12 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 28.06
13 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 28.08
14 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 28.12
15 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 28.27
16 Šubová DenisaŠubová Denisa 040119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 28.30
17= Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 28.52
17= Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28.52
19 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 29.32
20 36 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 29.37
21 Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 29.59
22 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 29.68
23 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30.17
24 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30.21
25 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 010615 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 30.66
26 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30.70
27 Ábelová ErikaÁbelová Erika 011204 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 31.19
28 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 31.30
29 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 31.41
30 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030821 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 31.50
31 Jezsová VeronikaJezsová Veronika 040807 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 32.24
Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Celkom 32 pretekárov

400 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 10:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Galdík MartinGaldík Martin 000809 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 51.67
2 25 Čukan SamuelČukan Samuel 000414 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 58.47 11.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 10:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 54.34 9.00
2 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 54.40 8.00
3 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 55.52 6.00
4 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 59.55 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 10:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 54.16 11.00
2 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 54.96 7.00
MS Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 56.29
4 Šmehlík MartinŠmehlík Martin 011107 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 57.17 5.00
5 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 58.93 4.00
6 30 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 59.53 3.00
Celkom 6 pretekárov

400 m - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 10:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 54.16
2 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 54.34
3 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 54.40
4 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 54.96
5 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 55.52
6 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 56.29
7 Šmehlík MartinŠmehlík Martin 011107 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 57.17
8 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 58.93
9 30 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 59.53
10 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 59.55
Celkom 10 pretekárov

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 10:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Žilková IzabelaŽilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 58.23
2 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 990408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 59.09 11.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 10:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:00.03 11.00
2 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:01.38 7.00
3 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:04.26 5.00
4 Pločeková NatáliaPločeková Natália 011015 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 1:09.39 3.00
5 Kosmálová SimonaKosmálová Simona 040804 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:10.28 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 10:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:00.72 9.00
2 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:01.21 8.00
3 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 1:03.97 6.00
4 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:09.38 4.00
5 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:10.50 1.00
6 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020818 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:22.55
Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 7 pretekárov

400 m - Dorastenky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 10:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:00.03
2 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:00.72
3 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:01.21
4 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1:01.38
5 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:03.97
6 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:04.26
7 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:09.38
8 Pločeková NatáliaPločeková Natália 011015 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1:09.39
9 Kosmálová SimonaKosmálová Simona 040804 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:10.28
10 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1:10.50
11 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020818 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:22.55
Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 12 pretekárov

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 11:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 52 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:50.22 9.00
2 51 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:50.55 8.00
3 54 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 1:50.99 6.00
4 55 Szorád MichalSzorád Michal 060909 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:57.31 5.00
5 57 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:01.51 3.00
6 56 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:02.14 2.00
7 58 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:04.07
8 59 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 2:10.01
53 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 11:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 61 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11 1:46.93 11.00
2 63 Hezký RajmundHezký Rajmund 051123 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 13 1:50.61 7.00
3 65 Kubala MatušKubala Matuš 060706 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 2:04.16
4 60 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 2:05.51
5 66 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 16 2:07.44
6 68 Pavle PeterPavle Peter 050925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 18 2:09.45
7 64 Jakuš MichalJakuš Michal 050605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:16.61
8 67 Mikušať JakubMikušať Jakub 061225 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 17 2:21.05
9 62 Halász AlexHalász Alex 060311 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 12 2:23.35
Celkom 9 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 11:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 71 Sobotka MichalSobotka Michal 051123 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21 2:01.38 4.00
2 75 Valentíny TomášValentíny Tomáš 050708 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25 2:02.98 1.00
3 76 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 26 2:07.44
4 72 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22 2:16.61
5 70 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20 2:17.46
6 69 Pavlík MathewPavlík Mathew 060515 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19 2:18.30
7 74 Šutto OndrejŠutto Ondrej 050814 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 24 2:22.71
8 73 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 061104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23 2:25.46
Celkom 8 pretekárov

600 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 11:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 61 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1:46.93
2 52 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:50.22
3 51 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:50.55
4 63 Hezký RajmundHezký Rajmund 051123 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1:50.61
5 54 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1:50.99
6 55 Szorád MichalSzorád Michal 060909 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:57.31
7 71 Sobotka MichalSobotka Michal 051123 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:01.38
8 57 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:01.51
9 56 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:02.14
10 75 Valentíny TomášValentíny Tomáš 050708 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:02.98
11 58 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:04.07
12 65 Kubala MatušKubala Matuš 060706 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:04.16
13 60 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:05.51
14= 76 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:07.44
14= 66 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:07.44
16 68 Pavle PeterPavle Peter 050925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:09.45
17 59 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:10.01
18= 72 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:16.61
18= 64 Jakuš MichalJakuš Michal 050605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:16.61
20 70 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:17.46
21 69 Pavlík MathewPavlík Mathew 060515 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:18.30
22 67 Mikušať JakubMikušať Jakub 061225 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:21.05
23 74 Šutto OndrejŠutto Ondrej 050814 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:22.71
24 62 Halász AlexHalász Alex 060311 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:23.35
25 73 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 061104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:25.46
53 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 26 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 78 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 2 1:49.31
2 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:50.92 11.00
3 80 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:51.47 9.00
4 81 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:54.35 8.00
5 84 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 1:59.93 6.00
6 82 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:00.73 5.00
7 83 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:01.68 4.00
8 85 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:01.95 3.00
Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:00.0
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 86 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 060323 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 1:57.48 7.00
2 88 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12 2:03.26 2.00
3 87 Petríková BarboraPetríková Barbora 050902 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:04.01 1.00
4 89 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:08.41
5 93 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 2:11.05
6 91 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:15.80
7 90 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 2:20.07
8 92 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16 2:30.90
9 94 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 18 2:45.36
Celkom 9 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 78 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1:49.31
2 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:50.92
3 80 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:51.47
4 81 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:54.35
5 86 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 060323 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:57.48
6 84 Hindáková LuciaHindáková Lucia 050206 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1:59.93
7 82 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:00.73
8 83 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:01.68
9 85 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:01.95
10 88 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:03.26
11 87 Petríková BarboraPetríková Barbora 050902 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:04.01
12 89 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:08.41
13 93 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:11.05
14 91 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:15.80
15 90 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:20.07
16 92 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:30.90
17 94 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:45.36
Celkom 17 pretekárov

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 31 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:07.14 11.00
2 32 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:13.12 9.00
3 30 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:22.78 8.00
4 28 Kravárik OliverKravárik Oliver 040628 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:24.17 7.00
5 27 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:27.53 6.00
6 34 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040528 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:29.99 5.00
7 29 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:31.94 4.00
8 33 Ambruš OndrejAmbruš Ondrej 020523 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:32.07 3.00
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 09:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 020316 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 2:26.87 11.00
MS 39 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:28.03
3 38 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:35.03 9.00
4 36 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:40.45 8.00
5 35 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:47.35 7.00
6 40 Dudášová PetronelaDudášová Petronela 020213 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:50.20 6.00
7 42 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 3:02.15 5.00
8 41 Porubská LenkaPorubská Lenka 040103 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 3:06.90 4.00
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 11:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 95 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 5:16.94 11.00
2 103 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 5:17.63 9.00
3 99 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 5:23.90 8.00
4 98 Buday PeterBuday Peter 070905 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 5:43.25 7.00
5 101 Melo MichalMelo Michal 061003 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 6:14.65 6.00
6 100 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 051025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 6:17.70 5.00
7 96 Lichanec ŠimonLichanec Šimon 050808 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 6:36.20 4.00
8 97 Bičan David DexterBičan David Dexter 060825 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 6:52.44 3.00
9 104 Valko JurajValko Juraj 070201 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 10 6:55.19 2.00
10 102 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 9:01.02 1.00
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 11:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 115 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 5:27.19 11.00
2 113 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 5:29.44 9.00
3 105 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 5:33.91 8.00
4 110 Ciklamíniová AndreaCiklamíniová Andrea 060109 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 5:52.45 7.00
5 107 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 6:00.23 6.00
6 114 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 6:03.17 5.00
7 106 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 6:05.06 4.00
8 108 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 6:35.47 3.00
9 111 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 6:42.60 2.00
10 109 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 6:45.04 1.00
11 112 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 6:46.21
Celkom 11 pretekárov

3000 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 11:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 118 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 000816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10:04.50 11.00
Celkom 1 pretekári

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 11:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 16 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10:25.75 11.00
2 4 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11:01.51 9.00
3 5 Grajcarík AdamGrajcarík Adam 010601 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 11:40.27 8.00
Celkom 3 pretekári

3000 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 11:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 117 Kadlečíková EditaKadlečíková Edita 000509 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11:22.73
116 Hezká ZdenkaHezká Zdenka 800817 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa DNS
Celkom 2 pretekári

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 11:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 119 Šišková AndreaŠišková Andrea 010724 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 12:05.84 11.00
2 120 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12:54.84 9.00
3 15 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13:17.76 8.00
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 08:20) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 11.13 11.00
2 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 050406 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 11.88 8.00
3 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.31 7.00
4 Prodaj MárioProdaj Mário 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.90 2.00
5 20 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 13.46
MS Kubica MichalKubica Michal 070514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.48
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 08:20) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karper IvanKarper Ivan 050929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.56 5.00
2 70 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.97 1.00
3 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.18
4 56 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 13.20
5 67 Mikušať JakubMikušať Jakub 061225 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 14.31
6 60 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 15.27
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 08:20) Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 11.14 9.00
2 Erdélyi SamuelErdélyi Samuel 050104 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 12.35 6.00
3 64 Jakuš MichalJakuš Michal 050605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.73 4.00
4 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.79 3.00
5 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.87
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 08:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 11.13
2 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.14
3 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 050406 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.88
4 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.31
5 Erdélyi SamuelErdélyi Samuel 050104 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 12.35
6 Karper IvanKarper Ivan 050929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.56
7 64 Jakuš MichalJakuš Michal 050605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.73
8 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.79
9 Prodaj MárioProdaj Mário 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.90
10 70 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.97
11 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.18
12 56 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13.20
13 20 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 13.46
14 Kubica MichalKubica Michal 070514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13.48
15 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13.87
16 67 Mikušať JakubMikušať Jakub 061225 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14.31
17 60 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15.27
Celkom 17 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 08:35) Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.31 11.00
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.77 9.00
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.82 8.00
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.58 3.00
5 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.81 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 08:35) Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.13 6.00
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.15 5.00
3 81 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.30 4.00
4 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.97 1.00
5 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.19
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 08:35) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.52
2 90 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.56
3 Miháliková NinaMiháliková Nina 061215 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 13.65
4 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.03
5 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.61
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 12.5.2018 - 08:35) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.01 7.00
2 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.64
3 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.06
4 Slezáková NicoleSlezáková Nicole 061030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.75
5 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.10
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 08:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.31
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.77
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.82
4 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.01
5 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.13
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.15
7 81 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.30
8 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.58
9 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.81
10 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12.97
11 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.19
12 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.52
13 90 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13.56
14 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.64
15 Miháliková NinaMiháliková Nina 061215 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 13.65
16 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14.03
17 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.06
18 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.61
19 Slezáková NicoleSlezáková Nicole 061030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.75
20 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.10
Celkom 20 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 08:10) Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.91 11.00
2 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.46 7.00
3 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.94 6.00
4 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 17.88 5.00
5 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 18.68 4.00
6 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.73 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 08:10) Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.43 9.00
2 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16.29 8.00
3 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 020411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.65 3.00
4 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 040512 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 19.96 1.00
5 23 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.00
Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNF
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm] - Dorastenky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 08:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14.91
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.43
3 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16.29
4 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16.46
5 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16.94
6 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 17.88
7 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18.68
8 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 020411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.65
9 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.73
10 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 040512 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.96
11 23 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.00
Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom DNF
Celkom 12 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 08:00) Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Brath RichardBrath Richard 000222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNF
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 08:00) Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 17.21 11.00
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 11:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 60.15 11.00
2 Halvoň PavolHalvoň Pavol 010810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 61.49 9.00
Celkom 2 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 11:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 72.34 11.00
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 11:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 68.38 11.00
2 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 72.90 9.00
3 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 79.73 8.00
4 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 86.13 7.00
5 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 88.18 6.00
Celkom 5 pretekárov

2000 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 10:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 47 Šajter RomanŠajter Roman 000825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 6:50.08 11.00
Celkom 1 pretekári

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 10:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 43 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 6:55.53 11.00
2 44 Surový SamuelSurový Samuel 020713 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 7:07.66 9.00
3 46 Zubák AdamZubák Adam 041021 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 7:13.22 8.00
4 45 Černiansky PeterČerniansky Peter 030816 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 7:51.04 7.00
Celkom 4 pretekári

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 10:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 48 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 7:33.51 11.00
2 50 Majzlíková KristínaMajzlíková Kristína 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 8:38.34 9.00
3 49 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 9:43.77 8.00
Celkom 3 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 13:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Vadovič, Pecko, Hrubala, Horňák Vadovič, Pecko, Hrubala, Horňák AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 34.00 11.00
2 Laca, Nduka, Štefák, Szorád Laca, Nduka, Štefák, Szorád AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 34.25 9.00
3 Král, Bojda, Duchovič, Broďáni Král, Bojda, Duchovič, Broďáni ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 35.22 8.00
4 Gábriš, Sidor, Valko, Lichanec Gábriš, Sidor, Valko, Lichanec Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 37.08 7.00
5 Šutto, Erdélyi, Pomichal, Hrabovský Šutto, Erdélyi, Pomichal, Hrabovský TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 38.34 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 13:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Gaj, Stranovský, Jakuš Gaj, Stranovský, Jakuš ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 38.27 6.00
2 58 Mészáros, Bičan, Čaprda, Melo Mészáros, Bičan, Čaprda, Melo TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 38.85 4.00
3 66 Kubíček, Baláž, Minárčiný, Sako Kubíček, Baláž, Minárčiný, Sako Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 38.97 3.00
4 62 Grujbár, Halász, Rozkoš, Valkó Grujbár, Halász, Rozkoš, Valkó TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 40.28 2.00
Celkom 4 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 13:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Vadovič, Pecko, Hrubala, Horňák Vadovič, Pecko, Hrubala, Horňák AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34.00
2 Laca, Nduka, Štefák, Szorád Laca, Nduka, Štefák, Szorád AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34.25
3 Král, Bojda, Duchovič, Broďáni Král, Bojda, Duchovič, Broďáni ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 35.22
4 Gábriš, Sidor, Valko, Lichanec Gábriš, Sidor, Valko, Lichanec Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 37.08
5 72 Gaj, Stranovský, Jakuš Gaj, Stranovský, Jakuš ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 38.27
6 Šutto, Erdélyi, Pomichal, Hrabovský Šutto, Erdélyi, Pomichal, Hrabovský TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 38.34
7 58 Mészáros, Bičan, Čaprda, Melo Mészáros, Bičan, Čaprda, Melo TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 38.85
8 66 Kubíček, Baláž, Minárčiný, Sako Kubíček, Baláž, Minárčiný, Sako Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 38.97
9 62 Grujbár, Halász, Rozkoš, Valkó Grujbár, Halász, Rozkoš, Valkó TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 40.28
Celkom 9 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 13:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková, Demitrová, Čudaiová, Zavřelová Ďurišková, Demitrová, Čudaiová, Zavřelová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 32.96 11.00
2 Palanská, Flajžíková, Ravasová, Vašková Palanská, Flajžíková, Ravasová, Vašková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 33.62 9.00
3 84 Hindáková, Kubačková, Petríková, Repová Hindáková, Kubačková, Petríková, Repová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 34.58 8.00
4 Kaščáková, Šišáková, Šimurková, Kováčová Kaščáková, Šišáková, Šimurková, Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 34.81 7.00
5 Sedláčková, Pacalajová, Krokvicová, Fáberová Sedláčková, Pacalajová, Krokvicová, Fáberová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 34.84 6.00
6 Debnárová, Horváthová, Rolincová, Grňová Debnárová, Horváthová, Rolincová, Grňová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 34.95 5.00
7 Czaková, Šimová, Záborská, Orelová Czaková, Šimová, Záborská, Orelová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 36.79 2.00
8 Vassová, Rezničeková, Vidová Vassová, Rezničeková, Vidová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 38.79
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 13:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Danihelová, Janovičová, Gučková, Vrablecová Danihelová, Janovičová, Gučková, Vrablecová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 35.72 4.00
2 Rapavá, Hrotková, Ďurišová, Gašpárková Rapavá, Hrotková, Ďurišová, Gašpárková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 37.71 1.00
3 109 Slobodová, Karabová, Adamovičová, Holková Slobodová, Karabová, Adamovičová, Holková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 38.28
4 Ščúryová, Czéreová, Mészárosová, Znamínková Ščúryová, Czéreová, Mészárosová, Znamínková TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 39.12
5 Dobi, Leváková, Otrubová, Strapeková Dobi, Leváková, Otrubová, Strapeková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 40.48
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 13:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valášková, Zápražná, Sedgwick, Pauleová Valášková, Zápražná, Sedgwick, Pauleová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 35.86 3.00
2 Králiková, Deáková, Kráľovičová, Lanczová Králiková, Deáková, Kráľovičová, Lanczová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 39.35
3 Burianová, Hobothová, Čemanová, Mónosiová Burianová, Hobothová, Čemanová, Mónosiová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 39.84
4 11 Střelcová, Pastieriková, Repková, Žiaková Střelcová, Pastieriková, Repková, Žiaková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 40.51
Celkom 4 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 13:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková, Demitrová, Čudaiová, Zavřelová Ďurišková, Demitrová, Čudaiová, Zavřelová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 32.96
2 Palanská, Flajžíková, Ravasová, Vašková Palanská, Flajžíková, Ravasová, Vašková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 33.62
3 84 Hindáková, Kubačková, Petríková, Repová Hindáková, Kubačková, Petríková, Repová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 34.58
4 Kaščáková, Šišáková, Šimurková, Kováčová Kaščáková, Šišáková, Šimurková, Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 34.81
5 Sedláčková, Pacalajová, Krokvicová, Fáberová Sedláčková, Pacalajová, Krokvicová, Fáberová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34.84
6 Debnárová, Horváthová, Rolincová, Grňová Debnárová, Horváthová, Rolincová, Grňová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 34.95
7 Danihelová, Janovičová, Gučková, Vrablecová Danihelová, Janovičová, Gučková, Vrablecová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 35.72
8 Valášková, Zápražná, Sedgwick, Pauleová Valášková, Zápražná, Sedgwick, Pauleová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 35.86
9 Czaková, Šimová, Záborská, Orelová Czaková, Šimová, Záborská, Orelová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 36.79
10 Rapavá, Hrotková, Ďurišová, Gašpárková Rapavá, Hrotková, Ďurišová, Gašpárková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 37.71
11 109 Slobodová, Karabová, Adamovičová, Holková Slobodová, Karabová, Adamovičová, Holková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 38.28
12 Vassová, Rezničeková, Vidová Vassová, Rezničeková, Vidová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 38.79
13 Ščúryová, Czéreová, Mészárosová, Znamínková Ščúryová, Czéreová, Mészárosová, Znamínková TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 39.12
14 Králiková, Deáková, Kráľovičová, Lanczová Králiková, Deáková, Kráľovičová, Lanczová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 39.35
15 Burianová, Hobothová, Čemanová, Mónosiová Burianová, Hobothová, Čemanová, Mónosiová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 39.84
16 Dobi, Leváková, Otrubová, Strapeková Dobi, Leváková, Otrubová, Strapeková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40.48
17 11 Střelcová, Pastieriková, Repková, Žiaková Střelcová, Pastieriková, Repková, Žiaková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 40.51
Celkom 17 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 13:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáber, Rojka, Borčány, Gruchalák Fáber, Rojka, Borčány, Gruchalák Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 47.04 11.00
2 Laca, Čery, Müller, Svoreň Laca, Čery, Müller, Svoreň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 48.24 9.00
3 Greguš, Halvoň, Fiala, Kopček Greguš, Halvoň, Fiala, Kopček AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 49.93 8.00
4 Lukšo, Pažítka, Ševčík, Červený Lukšo, Pažítka, Ševčík, Červený Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 51.10 7.00
5 Bartoníček, Ostrovský, Žiačik, Dráfi Bartoníček, Ostrovský, Žiačik, Dráfi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 55.65 6.00
Celkom 5 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 13:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bucholcerová, Húsková, Kovačovicová, Broďániová Bucholcerová, Húsková, Kovačovicová, Broďániová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 51.87 11.00
2 Švachová, Cellerová, Balajová, Šarinová Švachová, Cellerová, Balajová, Šarinová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 53.25 9.00
3 Macháčková, Petrovičová, Mikulová, Mixová Macháčková, Petrovičová, Mikulová, Mixová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 54.63 8.00
4 Zelenáková, Geseová, Janeková, Štrpková Zelenáková, Geseová, Janeková, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 56.03 7.00
5 Poláčková, Režnáková, Hrajnohová, Nemcová Poláčková, Režnáková, Hrajnohová, Nemcová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 57.37 6.00
6 Černá, Jezsová, Prohácková, Puha Černá, Jezsová, Prohácková, Puha Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 57.97 5.00
7 Haydenová, Sedgwick, Frimmerová, Zeleňová Haydenová, Sedgwick, Frimmerová, Zeleňová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 58.72 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 150155160165170175180183186189172 Body
1 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020525 186 ---ooxoxxoxoxxoxxx 11.00
2 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
031021 170 ooxooxxoxxx 9.00
3 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021129 165 ooooxxx 8.00
4 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031001 160 oooxxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 10:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 115120125130135140145150155160 Body
1 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 140 oooooo-xxx 11.00
2 Homola IvanHomola Ivan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050730 135 oooxooxxx 9.00
3 Duchovič DamianDuchovič Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060718 130 ooooxxx 8.00
4 Karper IvanKarper Ivan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050929 130 oooxoxxx 7.00
5 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 130