<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Banská Bystrica (12. - 13. 5. 2018)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 13.5.2018 - 08:20) Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.87 598.00
2 37 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 08.33 468.00
35 Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
Celkom 3 pretekári

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 09:15) Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.90 883.00
2 28 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.44 765.00
3 29 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.47 759.00
4 26 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.83 685.00
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 09:15) Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.96 659.00
2 33 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.15 622.00
3 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 13.02 464.00
Celkom 3 pretekári

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 13:15) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 18.70 935.00
2 16 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.51 835.00
3 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.78 802.00
4 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 20.07 768.00
5 15 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 20.59 709.00
6 11 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.73 693.00
7 9 Valachová SaraValachová Sara 030808 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 22.29 529.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 13:15) Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 19.60 824.00
2 13 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 20.31 740.00
3 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 20.53 715.00
4 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.67 700.00
5 12 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.72 694.00
6 8 Kočišová ErikaKočišová Erika 030319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 21.17 645.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 18.70 935.00
2 16 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.51 835.00
3 10 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 19.60 824.00
4 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.78 802.00
5 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 20.07 768.00
6 13 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 20.31 740.00
7 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 20.53 715.00
8 15 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 20.59 709.00
9 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.67 700.00
10 12 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.72 694.00
11 11 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.73 693.00
12 8 Kočišová ErikaKočišová Erika 030319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 21.17 645.00
13 9 Valachová SaraValachová Sara 030808 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 22.29 529.00

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 14:15) Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Lehocká NatáliaLehocká Natália 000729 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.13 786.00
2 4 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 000601 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 26.74 734.00
3 3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.72 653.00
4 1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína 000202 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 29.40 525.00
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 14:15) Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 26.34 768.00
2 20 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.33 685.00
3 19 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 27.55 667.00
4 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 27.66 658.00
5 21 Hádeková SabinaHádeková Sabina 010403 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 28.30 607.00
6 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 28.48 594.00
7 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 29.46 520.00
Celkom 7 pretekárov

400 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 14:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 51.94 727.00
2 29 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 53.16 675.00
3 28 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 55.79 567.00
4 26 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 57.76 493.00
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 14:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 56.13 554.00
2 33 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 56.18 552.00
3 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 59.85 418.00
Celkom 3 pretekári

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 13.5.2018 - 12:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 2 Lehocká NatáliaLehocká Natália 000729 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:33.75 647.00
2 3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:36.92 609.00
3 4 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 000601 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:49.46 469.00
4 1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína 000202 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:56.05 403.00
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 13.5.2018 - 12:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:31.08 679.00
2 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:31.52 674.00
3 20 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:40.59 566.00
4 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2:44.95 517.00
5 19 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:48.21 482.00
6 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:51.40 449.00
21 Hádeková SabinaHádeková Sabina 010403 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany DNF
Celkom 7 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 13.5.2018 - 12:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:24.21 767.00
2 16 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:28.74 709.00
3 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:35.38 627.00
4 13 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2:39.51 578.00
5 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:43.51 533.00
6 8 Kočišová ErikaKočišová Erika 030319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:45.37 513.00
7 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:48.34 481.00
8 10 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:51.02 453.00
9 12 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:51.59 447.00
10 15 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:53.64 426.00
11 9 Valachová SaraValachová Sara 030808 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3:10.55 273.00
12 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3:14.19 245.00
13 11 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3:14.54 242.00
Celkom 13 pretekárov

1000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 13.5.2018 - 12:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:19.05 490.00
2 37 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1 3:22.63 460.00
35 Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Celkom 3 pretekári

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 13.5.2018 - 12:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 27 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4:55.93 583.00
2 29 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5:20.69 446.00
3 28 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5:31.13 394.00
4 26 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6:03.09 252.00
Celkom 4 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 13.5.2018 - 12:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:17.37 464.00
2 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:25.29 423.00
3 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5:45.99 324.00
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 10:10) Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 14.97 715.00
2 25 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 15.04 707.00
3 35 Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 17.03 493.00
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 10:00) Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Lehocká NatáliaLehocká Natália 000729 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.10 702.00
2 3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.25 684.00
3 4 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 000601 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 17.31 562.00
4 1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína 000202 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 17.92 497.00
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 09:50) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.34 797.00
2 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 15.41 788.00
3 21 Hádeková SabinaHádeková Sabina 010403 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 15.83 735.00
4 19 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 15.99 715.00
5 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 16.16 695.00
6 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 16.25 684.00
7 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 16.83 616.00
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 09:30) Vietor: +2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.67 886.00
2 16 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.08 831.00
3 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.58 767.00
4 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15.69 753.00
5 15 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 16.51 653.00
6 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 18.20 468.00
7 10 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 18.70 419.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 09:30) Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 18.40 448.00
2 9 Valachová SaraValachová Sara 030808 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 18.81 408.00
3 12 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 18.96 394.00
4 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 19.32 361.00
5 8 Kočišová ErikaKočišová Erika 030319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 20.07 296.00
6 13 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 20.85 236.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.67 886.00
2 16 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.08 831.00
3 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.58 767.00
4 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15.69 753.00
5 15 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 16.51 653.00
6 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 18.20 468.00
7 11 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 18.40 448.00
8 10 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 18.70 419.00
9 9 Valachová SaraValachová Sara 030808 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 18.81 408.00
10 12 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 18.96 394.00
11 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 19.32 361.00
12 8 Kočišová ErikaKočišová Erika 030319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 20.07 296.00
13 13 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 20.85 236.00

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 13.5.2018 - 08:10) Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 16.81 644.00
2 29 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 17.38 585.00
3 28 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 19.82 364.00
4 26 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 19.87 360.00
Celkom 4 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 13.5.2018 - 08:00) Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 17.12 612.00
2 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 17.81 543.00
3 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 18.35 491.00
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Juniori (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 13:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 151154157160163166169172175178 Body
1 29 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000714 169 -ooooxooxxx 536.00
2 28 Fabián MartinFabián Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000430 169 -oooxxooxoxxx 536.00
3 27 Kišš MátéKišš Máté
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
991215 163 -ooxoxxoxxx 488.00
4 26 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000306 160 oooxoxxx 464.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 13:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 145148151154157160163166169172175178181184187 Body
1 33 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 184 -----o-o-ooxoxxoxxoxxx 661.00
2 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
021012 181 ------xoxoooxoxooxx- 636.00
3 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 160 o-o-oxoxxx 464.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 132135138141144147150153 Body
1 37 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
030221 150 ooooxxooxoxxx 389.00
2 25 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 138 oooxxx 303.00
35 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030514 DNS 0.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 11:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 140143146149152155158161164 Body
1 1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 161 o-ooxoxoxooxxx 747.00
2 3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 158 -ooooooxxx 712.00
3 2 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 158 oo-oxxoxoxoxxx 712.00
4 4 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000601 152 oooxoxoxxx 644.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 11:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 128131134137140143146149152155 Body
1 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010828 152 -oooooxoooxx 644.00
2 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 149 --oooooxxoxxx 610.00
3 20 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020814 149 oooooxxoxoxxoxxx 610.00
4 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010413 146 -oooxxoxoxoxxx 577.00
5 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010305 143 --ooooxxx 544.00
6 21 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
010403 137 --oxoxxx 481.00
7 19 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 128 oxxx 389.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 10:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 120123126129132135138141144147150153 Body
1 13 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
030724 150 ------ooooxoxxx 621.00
2 11 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041004 150 ---xoooooooxxoxxx 621.00
3 15 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030519 147 -----oooooxxx 588.00
4 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031222 144 --oooooooxxx 555.00
5= 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 144 oooooooxooxxx 555.00
5= 10 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041107 144 --oooooxooxxx 555.00
7 8 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030319 144 oooooooxoxxoxxx 555.00
8 16 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 141 ooooooxxooxxx 523.00
9 9 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030808 138 ooooooxxoxxx 491.00
10 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030107 138 ooooxooxxoxxx 491.00
11 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030611 132 oxoooxoxxx 429.00
12 12 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 129 oxooxxoxx- 399.00
13 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
040124 126 oxooxxx 369.00
Celkom 13 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 185195205215225235245255 Body
1 29 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000714 245 ---ooooxxx 231.00
2 26 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000306 235 --oooo-xxx 210.00
3= 28 Fabián MartinFabián Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000430 000 xxx 0.00
3= 27 Kišš MátéKišš Máté
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
991215 000 xxx 0.00
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 215225235245255265305315325335345355365375385395 Body
1 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 385 --------ooxooxoxoxxoxxx 576.00
2 33 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 335 ------ooooxxx 444.00
3 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
021012 255 o-ooxxoxxx 253.00
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 11:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 165175185195205215225235245255265275285295305 Body
1 35 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030514 245 --------oxxx 231.00
2 37 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
030221 215 xooxoooxoxxx 169.00
3 25 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 000 --------------xxx 0.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 29 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000714 671 +1.1 m/s 633  -0.3665  +1.1671  +1.16710.00.00.0
2 26 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000306 595 +0.1 m/s 490  +0.7466  -0.5595  +0.15950.00.00.0
3 27 Kišš MátéKišš Máté
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
991215 594 +1.3 m/s 594  +1.3554  +1.1585  +0.15940.00.00.0
4 28 Fabián MartinFabián Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000430 577 -0.1 m/s 540  -1.0577  -0.1570  +0.65770.00.00.0
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 33 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 675 +0.0 m/s 652  -0.1675  +0.0660  -0.36750.00.00.0
2 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 615 +0.0 m/s x615  +0.0x6150.00.00.0
3 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
021012 554 +1.2 m/s 460  +1.4547  +1.1554  +1.25540.00.00.0
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 25 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 555 +1.4 m/s 515  +0.7555  +1.4x5550.00.00.0
2 37 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
030221 470 +0.0 m/s 470  +0.0x470  +1.44700.00.00.0
35 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030514 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 4 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000601 555 -0.1 m/s 555  -0.1553  -0.2554  +0.05550.00.00.0
2 3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 536 +0.0 m/s 496  +0.0536  +0.0533  +0.05360.00.00.0
3 2 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 507 +0.1 m/s 481  +0.0507  +0.1505  +0.05070.00.00.0
4 1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 468 +0.0 m/s 463  +0.0462  +0.0468  +0.04680.00.00.0
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010305 525 +0.8 m/s 525  +0.8498  +0.7517  -0.55250.00.00.0
2 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 500 +0.0 m/s 500  +0.0494  +0.0x5000.00.00.0
3 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010828 495 +0.0 m/s 434  +0.0450  +0.0495  +0.04950.00.00.0
4 19 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 476 -0.6 m/s 464  +0.8x476  -0.64760.00.00.0
5 21 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
010403 467 -0.2 m/s xx467  -0.24670.00.00.0
6 20 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020814 460 +0.0 m/s 436  +0.0460  +0.0440  -0.64600.00.00.0
7 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010413 455 -1.1 m/s 450  +0.8426  -0.9455  -1.14550.00.00.0
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 08:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 525 +0.0 m/s 525  +0.0496  -0.3511  -0.85250.00.00.0
2 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030107 515 +0.0 m/s 515  +0.0500  -1.2468  +0.05150.00.00.0
3 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031222 510 +0.0 m/s 483  +0.0510  +0.0x5100.00.00.0
4 10 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041107 485 +0.0 m/s x485  +0.0450  +0.04850.00.00.0
5 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030611 474 +0.0 m/s 474  +0.0472  +0.0470  -0.74740.00.00.0
6 8 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030319 474 +0.0 m/s x474  +0.0460  +0.04740.00.00.0
7 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
040124 467 +0.0 m/s x467  +0.0461  -0.14670.00.00.0
8 15 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030519 460 +0.0 m/s 460  +0.0xx4600.00.00.0
9 9 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030808 430 +0.0 m/s x380  +0.6430  +0.04300.00.00.0
10 13 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
030724 426 +0.0 m/s 410  +0.0426  +0.0411  -0.74260.00.00.0
11 12 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 416 -0.8 m/s 391  +0.0380  +0.0416  -0.84160.00.00.0
12= 16 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 000 xxx0.00.00.00.0
12= 11 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041004 000 xxx0.00.00.00.0
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 13:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 10.53 10,1810,5310,1310,530.00.00.0 564.00
2 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010305 09.69 09,69x08,4109,690.00.00.0 509.00
3 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010828 09.60 x09,6008,9809,600.00.00.0 503.00
4 21 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
010403 09.34 08,7608,5109,3409,340.00.00.0 486.00
5 19 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 08.58 08,0607,1608,5808,580.00.00.0 437.00
6 20 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020814 08.49 08,0008,49x08,490.00.00.0 431.00
7 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010413 08.34 x07,6708,3408,340.00.00.0 421.00
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 09.36 09,3608,98x09,360.00.00.0 488.00
2 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030107 09.21 08,3009,2108,9309,210.00.00.0 478.00
3 9 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030808 08.72 08,3608,7208,4208,720.00.00.0 446.00
4 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031222 08.39 07,9908,39x08,390.00.00.0 425.00
5 12 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 08.24 07,7608,2407,8108,240.00.00.0 415.00
6 11 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041004 07.42 07,4206,8207,0007,420.00.00.0 362.00
7 15 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030519 07.33 x07,3306,7907,330.00.00.0 356.00
8 13 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
030724 07.29 x07,2907,1807,290.00.00.0 354.00
9 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030611 07.14 07,14x06,8707,140.00.00.0 344.00
10 16 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 06.52 06,5206,4006,0906,520.00.00.0 304.00
11 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
040124 06.37 06,3705,6106,2606,370.00.00.0 295.00
12 8 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030319 06.29 06,0906,29x06,290.00.00.0 290.00
13 10 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041107 05.65 05,65x05,0805,650.00.00.0 249.00
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 10.33 10,3309,0809,5510,330.00.00.0 505.00
2 37 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
030221 08.45 08,30x08,4508,450.00.00.0 393.00
35 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030514 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 13:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000601 08.62 08,62x07,5908,620.00.00.0 440.00
2 3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 08.54 07,9708,5408,4108,540.00.00.0 434.00
3 1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 08.08 07,2507,9108,0808,080.00.00.0 405.00
4 2 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 07.77 07,69x07,7707,770.00.00.0 385.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 11:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 12.59 12,59xx12,590.00.00.0 642.00
2 33 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 11.51 10,9911,5111,3611,510.00.00.0 577.00
3 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
021012 11.15 11,1510,7110,7611,150.00.00.0 555.00
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 11:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Fabián MartinFabián Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000430 11.38 10,8011,3011,3811,380.00.00.0 569.00
2 26 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000306 11.10 11,10xx11,100.00.00.0 552.00
3 29 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000714 08.11 08,11x08,0008,110.00.00.0 373.00
4 27 Kišš MátéKišš Máté
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
991215 07.16 07,1607,10x07,160.00.00.0 317.00
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 10:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 32.31 x31,9132,3132,310.00.00.0 510.00
2 37 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
030221 28.83 28,8325,42x28,830.00.00.0 441.00
3 35 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030514 19.08 18,6017,2819,0819,080.00.00.0 255.00
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 08:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 33 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 35.13 29,9431,5035,1335,130.00.00.0 566.00
2 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 29.41 26,7426,9029,4129,410.00.00.0 453.00
3 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
021012 26.50 25,8421,5826,5026,500.00.00.0 396.00
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 08:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000306 31.92 31,9229,9329,3131,920.00.00.0 502.00
2 28 Fabián MartinFabián Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000430 20.54 19,02x20,5420,540.00.00.0 282.00
3 29 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000714 20.50 17,3820,5017,4520,500.00.00.0 281.00
4 27 Kišš MátéKišš Máté
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
991215 17.91 x16,2617,9117,910.00.00.0 233.00
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 10:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 26.00 16,9018,7626,0026,000.00.00.0 401.00
2 21 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
010403 25.71 25,7124,7824,4525,710.00.00.0 396.00
3 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010413 25.34 21,4025,3422,3525,340.00.00.0 389.00
4 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010305 23.92 20,3221,4823,9223,920.00.00.0 362.00
5 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010828 21.88 21,8819,7520,2221,880.00.00.0 324.00
6 20 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020814 19.24 15,5513,9819,2419,240.00.00.0 275.00
7 19 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 18.65 16,4218,6516,7718,650.00.00.0 264.00
Celkom 7 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030107 34.00 29,7827,0234,0034,000.00.00.0 553.00
2 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 21.29 21,2920,0520,6021,290.00.00.0 313.00
3 11 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041004 20.48 19,4020,4819,7420,480.00.00.0 298.00
4 15 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030519 19.48 19,4817,9719,3719,480.00.00.0 279.00
5 8 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030319 19.17 15,1319,1718,4019,170.00.00.0 273.00
6 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031222 17.71 17,7116,4616,3317,710.00.00.0 246.00
7 9 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
030808 17.38 17,3816,1915,4917,380.00.00.0 240.00
8 12 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 16.47 16,4716,4315,1416,470.00.00.0 224.00
9 13 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
030724 16.06 16,0614,0013,6416,060.00.00.0 216.00
10 16 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 13.75 10,6013,7511,3913,750.00.00.0 174.00
11 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030611 13.22 13,2210,7408,8013,220.00.00.0 164.00
12 10 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041107 10.90 x10,9010,5010,900.00.00.0 122.00
13 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
040124 09.36 09,36x08,9709,360.00.00.0 95.00
Celkom 13 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 33.22 28,6533,2232,7633,220.00.00.0 345.00
2 35 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030514 29.06 25,7025,0229,0629,060.00.00.0 286.00
3 37 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
030221 20.74 20,7415,5519,7720,740.00.00.0 171.00
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 10:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 28.52 28,5224,8824,8228,520.00.00.0 449.00
2 3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 28.33 24,5027,5028,3328,330.00.00.0 445.00
3 4 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000601 22.81 19,20x22,8122,810.00.00.0 341.00
4 2 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 17.63 17,6315,9217,4117,630.00.00.0 245.00
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 11:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 46.71 46,7143,22x46,710.00.00.0 540.00
2 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
021012 33.84 29,3033,84x33,840.00.00.0 354.00
3 33 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 33.66 33,6633,0933,2233,660.00.00.0 351.00
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 11:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Fabián MartinFabián Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000430 37.14 35,3535,4537,1437,140.00.00.0 401.00
2 26 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000306 29.77 29,6828,5529,7729,770.00.00.0 296.00
3 29 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000714 22.53 21,8022,5322,1922,530.00.00.0 196.00
4 27 Kišš MátéKišš Máté
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
991215 21.74 21,48x21,7421,740.00.00.0 185.00
Celkom 4 pretekárov
Sedemboj - Juniorky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia Trnava{8} 4197
2 Lehocká NatáliaLehocká Natália 000729 ŠK ŠOG Nitra{8} 4055
3 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 000601 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 3905
4 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína 000202 AK Spartak Dubnica nad Váhom{8} 3500
Poznámky:
Celkom 4 pretekári
Sedemboj - Dorastenky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika Bratislava{8} 4033
2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 3996
3 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 3918
4 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU Košice{8} 3818
5 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 3717
6 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár Nitra{8} 3449
7 Hádeková SabinaHádeková Sabina 010403 Atletický klub Šurany{8} 3177
Celkom 7 pretekárov
Sedemboj - Staršie žiačky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG Nitra{8} 4711
2 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU Košice{8} 4086
3 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 3961
4 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 3465
5 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU Košice{8} 3376
6 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 3141
7 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica{8} 3114
8 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU Košice{8} 3091
9 Kočišová ErikaKočišová Erika 030319 MAC REDOX Lučenec{8} 3062
10 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 2918
11 Valachová SaraValachová Sara 030808 MAC REDOX Lučenec{8} 2766
12 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 2664
13 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 2537
Celkom 13 pretekárov
Deväťboj - Starší žiaci
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár Nitra{8} 3950
2 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta Dudince{8} 3532
Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár Nitra{8} DNF
Celkom 3 pretekári
Desaťboj - Juniori
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár Nitra{8} 4828
2 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU Košice{8} 4634
3 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU Košice{8} 4415
4 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 4390
Celkom 4 pretekári
Desaťboj - Dorastenci
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 5604
2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 5421
3 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 4433
Celkom 3 pretekári