<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletickej ligy

Košice (8. 5. 2018)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 8.5.2018 - 12:20) Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.67 0.215 11.00
2 100 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.82 0.174 9.00
3 66 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.98 0.184 8.00
4 65 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.03 0.218 7.00
5 35 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.05 0.219 6.00
6 123 Turčáni RomanTurčáni Roman 900328 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 11.15 0.186 5.00
7 98 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.32 0.204 3.50
17 Lazor MartinLazor Martin 840715 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DQ 0.083
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 8.5.2018 - 12:20) Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.39 0.179 1.00
2 50 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.52 0.178
3 44 Stremi RichardStremi Richard 970624 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.58 0.185
4 108 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 11.70 0.206
5 73 Turányi AntonTurányi Anton 990719 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.78 0.204
6 93 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.87 0.234
7 104 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.41 0.172
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ut, 8.5.2018 - 12:20) Vietor: +3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.32 0.215 3.50
2 67 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.37 0.188 2.00
3 80 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.44 0.216
4 128 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 11.55 0.182
5 42 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.58 0.192
6 130 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.63 0.164
7 88 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.07 0.245
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ut, 8.5.2018 - 12:20) Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.83 0.122
2 46 Bolcár AndrejBolcár Andrej 980903 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 11.87 0.199
3 28 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.98 0.254
4 43 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.20 0.218
5 47 Grivalský JánGrivalský Ján 981218 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 12.32 0.178
6 92 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian 000515 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.33 0.198
7 85 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.66 0.164
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ut, 8.5.2018 - 12:20) Vietor: +2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.81 0.210
2 115 Chodák IvanChodák Ivan 020407 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.98 0.227
3 131 Niko JozefNiko Jozef 700514 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 12.14 0.176
4 54 Bóna PatrikBóna Patrik 990831 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.35 0.279
5 18 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.60 0.229
6 103 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.80 0.240
7 120 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.81 0.241
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.67 0.215 11.00
2 100 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.82 0.174 9.00
3 66 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.98 0.184 8.00
4 65 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.03 0.218 7.00
5 35 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.05 0.219 6.00
6 123 Turčáni RomanTurčáni Roman 900328 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 11.15 0.186 5.00
7 98 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.32 0.204 3.50
7 38 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.32 0.215 3.50
9 67 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.37 0.188 2.00
10 99 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.39 0.179 1.00
11 80 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.44 0.216
12 50 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.52 0.178
13 128 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 11.55 0.182
14 44 Stremi RichardStremi Richard 970624 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.58 0.185
14 42 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.58 0.192
16 130 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.63 0.164
17 108 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 11.70 0.206
18 73 Turányi AntonTurányi Anton 990719 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.78 0.204
19 84 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.81 0.210
20 16 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.83 0.122
21 93 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.87 0.234
21 46 Bolcár AndrejBolcár Andrej 980903 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 11.87 0.199
23 28 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.98 0.254
23 115 Chodák IvanChodák Ivan 020407 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.98 0.227
25 88 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.07 0.245
26 131 Niko JozefNiko Jozef 700514 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 12.14 0.176
27 43 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.20 0.218
28 47 Grivalský JánGrivalský Ján 981218 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 12.32 0.178
29 92 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian 000515 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.33 0.198
30 54 Bóna PatrikBóna Patrik 990831 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.35 0.279
31 104 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.41 0.172
32 18 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.60 0.229
33 103 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.80 0.240
34 120 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.81 0.241
35 85 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.66 0.164
17 Lazor MartinLazor Martin 840715 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DQ 0.083

100 m - Ženy

Ženy 01 (ut, 8.5.2018 - 12:40) Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12.33 0.168 11.00
2 156 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.35 0.245 9.00
3 148 Velďáková DanaVelďáková Dana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.44 0.147 7.00
4 160 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.49 0.147 6.00
5 146 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.53 0.178 5.00
6 147 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.54 0.189 4.00
7 240 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.80 0.148 2.00
8 220 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 010828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.76 0.177
Celkom 8 pretekárov
Ženy 02 (ut, 8.5.2018 - 12:40) Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.68 0.169 3.00
2 183 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.83 0.147 1.00
3 204 Javorská NinaJavorská Nina 000105 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 13.20 0.159
4 200 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.37 0.155
5 230 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.41 0.148
6 135 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.53 0.256
7 192 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.72 0.158
8 143 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 13.95 0.184
Celkom 8 pretekárov
Ženy 03 (ut, 8.5.2018 - 12:40) Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Zeleňáková MonikaZeleňáková Monika 970926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.17 0.147
2 239 Šajbenová KláraŠajbenová Klára 001003 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 13.37 0.159
3 233 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.38 0.148
4 214 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 991214 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.59 0.159
5 193 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.71 0.258
6 134 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 990802 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.95 0.156
7 232 Kuníková LuciaKuníková Lucia 020131 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 14.34 0.188
Celkom 7 pretekárov
Ženy 04 (ut, 8.5.2018 - 12:40) Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.37 0.177 8.00
2 177 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.02 0.258
3 228 Duvačová Anna MáriaDuvačová Anna Mária 930531 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.27 0.159
4 151 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 13.69 0.156
5 234 Nevařilová SarahNevařilová Sarah 981123 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.89 0.188
6 205 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 14.10 0.158
7 201 Dunčková PavlínaDunčková Pavlína 011007 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 15.03 0.147
Celkom 7 pretekárov

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 8.5.2018 - 14:20) Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.01 0.259 11.00
2 110 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.01 0.321 9.00
3 35 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 22.48 0.300 8.00
4 124 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 22.65 0.215 7.00
5 109 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 22.68 0.248 6.00
6 66 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.74 0.247 5.00
7 65 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.96 0.289 4.00
8 51 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 23.52 0.247
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 8.5.2018 - 14:20) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.10 0.236 3.00
2 89 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.30 0.245 2.00
3 128 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.43 0.212
4 130 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.74 0.211
5 94 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.81 0.236
6 67 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.87 0.265
7 28 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 27.57 0.258
44 Stremi RichardStremi Richard 970624 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNF 0.300
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ut, 8.5.2018 - 14:20) Vietor: +3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.32 0.265 1.00
2 108 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 23.72 0.258
3 90 Martinec ErikMartinec Erik 960929 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.80 0.300
4 16 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.22 0.321
5 42 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.28 0.357
6 46 Bolcár AndrejBolcár Andrej 980903 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 8 24.76 0.247
7 88 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 25.22 0.198
47 Grivalský JánGrivalský Ján 981218 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 DNF 0.288
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ut, 8.5.2018 - 14:20) Vietor: +3.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.04 0.265
2 27 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.54 0.300
3 119 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.64 0.302
4 81 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.86 0.258
5 49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.99 0.241
6 43 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.42 0.214
7 104 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.39 0.222
6 Ralík MarošRalík Maroš 010112 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ut, 8.5.2018 - 14:20) Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.62 0.236
2 70 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.74 0.233
3 115 Chodák IvanChodák Ivan 020407 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 25.61 0.263
4 131 Niko JozefNiko Jozef 700514 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.79 0.258
5 120 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 26.51 0.211
6 18 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.59 0.245
7 126 Bukovič PeterBukovič Peter 011127 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 28.54 0.259
8 85 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 30.79 0.258
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.01 0.259 11.00
1 110 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.01 0.321 9.00
3 35 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 22.48 0.300 8.00
4 124 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 22.65 0.215 7.00
5 109 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 22.68 0.248 6.00
6 66 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.74 0.247 5.00
7 65 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.96 0.289 4.00
8 29 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.10 0.236 3.00
9 89 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.30 0.245 2.00
10 80 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.32 0.265 1.00
11 128 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.43 0.212
12 51 Figa LucasFiga Lucas 000316 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 23.52 0.247
13 108 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 23.72 0.258
14 130 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.74 0.211
15 90 Martinec ErikMartinec Erik 960929 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.80 0.300
16 94 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.81 0.236
17 67 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.87 0.265
18 116 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.04 0.265
19 16 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.22 0.321
20 42 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.28 0.357
21 27 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.54 0.300
22 93 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.62 0.236
23 119 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.64 0.302
24 70 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.74 0.233
25 46 Bolcár AndrejBolcár Andrej 980903 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 8 24.76 0.247
26 81 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.86 0.258
27 49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.99 0.241
28 88 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 25.22 0.198
29 43 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.42 0.214
30 115 Chodák IvanChodák Ivan 020407 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 25.61 0.263
31 131 Niko JozefNiko Jozef 700514 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.79 0.258
32 104 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.39 0.222
33 120 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 26.51 0.211
34 18 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.59 0.245
35 28 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 27.57 0.258
36 126 Bukovič PeterBukovič Peter 011127 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 28.54 0.259
37 85 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 30.79 0.258
44 Stremi RichardStremi Richard 970624 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNF 0.300
47 Grivalský JánGrivalský Ján 981218 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 DNF 0.288
6 Ralík MarošRalík Maroš 010112 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNS

200 m - Ženy

Ženy 01 (ut, 8.5.2018 - 14:40) Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.65 0.299 11.00
2 162 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 25.25 0.289 9.00
3 202 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 25.58 0.236 8.00
4 229 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 25.90 0.247 7.00
5 160 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.90 0.285 6.00
6 146 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 26.16 0.247 4.00
7 240 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.36 0.265 2.00
8 147 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 26.54 0.247 1.00
Celkom 8 pretekárov
Ženy 02 (ut, 8.5.2018 - 14:40) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.89 0.254 7.00
2 183 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 26.26 0.256 3.00
3 200 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.04 0.248
4 204 Javorská NinaJavorská Nina 000105 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 27.21 0.248
5 230 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 27.47 0.299
6 197 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 27.54 0.278
7 169 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 29.22 0.265
175 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 950609 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Ženy 03 (ut, 8.5.2018 - 14:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 27.62 0.266
2 151 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 27.99 0.244
3 214 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 991214 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 28.25 0.256
4 198 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.67 0.235
5 192 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.68 0.212
6 215 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 29.76 0.236
7 155 Fehérová TerezaFehérová Tereza 970206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 31.54 0.274
Celkom 7 pretekárov
Ženy 04 (ut, 8.5.2018 - 14:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 233 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.91 0.265
2 194 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 31.08 0.244
3 201 Dunčková PavlínaDunčková Pavlína 011007 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 31.19 0.213
4 217 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 31.46 0.222
5 222 Vybíralová LenkaVybíralová Lenka 000912 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 31.78 0.236
143 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNF 0.274
Celkom 6 pretekárov

800 m - Muži

Muži 01 (ut, 8.5.2018 - 13:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Talán MatúšTalán Matúš 960116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:54.05 11.00
2 118 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:54.32 9.00
3 116 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:55.30 8.00
MS 76 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 1:57.27
5 7 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:58.45 4.00
MS 48 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 1:58.73
7 82 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:00.66 1.00
8 55 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:01.22
9 63 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:04.53
Celkom 9 pretekárov
Muži 02 (ut, 8.5.2018 - 13:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:57.15 7.00
2 94 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:57.48 6.00
3 113 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:57.91 5.00
MS 133 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 1:57.93
MS 132 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:00.29
6 127 Guga SebastiánGuga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:03.81
7 122 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 930108 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:04.54
8 64 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:08.33
9 19 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:08.88
Celkom 9 pretekárov
Muži 03 (ut, 8.5.2018 - 13:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 27 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:58.48 3.00
2 87 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:59.26 2.00
3 81 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:05.23
4 72 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:05.33
5 107 Saluga KristiánSaluga Kristián 010518 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 2:06.89
6 78 Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:08.12
7 83 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:12.76
8 97 Zaťko MartinZaťko Martin 960921 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:15.18
9 58 Čukan SamuelČukan Samuel 000414 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:15.95
Celkom 9 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 8.5.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 191 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:14.20 11.00
2 150 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 941227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:15.14 9.00
3 190 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:16.96 8.00
4 178 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:22.47 7.00
5 237 Slivková AdrianaSlivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:23.15 6.00
MS 170 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 2:25.27
7 137 Bakóová BarbaraBakóová Barbara 960228 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:34.32 5.00
8 158 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:42.01 4.00
9 194 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:43.29 3.00
MS 157 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:52.69
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Muži

(ut, 8.5.2018 - 11:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:59.16 11.00
MS 26 Sahajda TiborSahajda Tibor 901218 Bratislavský maratónBratislavský maratón 14 4:03.21
3 11 Valachovič JakubValachovič Jakub 850911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 4:09.76 9.00
4 7 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 4:14.92 8.00
5 63 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:15.47 7.00
6 60 Kačina SebastiánKačina Sebastián 001030 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:17.94 6.00
7 37 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 4:19.50 5.00
MS 77 Cesnek DamiánCesnek Damián 010209 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 4:21.29
MS 74 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 9 4:27.92
10 69 Šajter RomanŠajter Roman 000825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 4:29.00 4.00
MS 75 Sopko DominikSopko Dominik 920925 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 15 4:30.98
MS 31 Kán SlavomírKán Slavomír 981021 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 4:36.30
MS 32 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11 4:38.01
MS 40 Radler RadovanRadler Radovan 980906 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10 4:43.44
MS 34 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12 4:44.82
MS 2 Červeňák MichalČerveňák Michal 920912 AC MichalovceAC Michalovce 13 4:51.89
Celkom 16 pretekárov

1500 m - Ženy

(ut, 8.5.2018 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 150 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 941227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 4:39.93 11.00
2 180 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 4:47.66 9.00
3 184 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 5:02.45 8.00
4 238 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 5:13.58 7.00
MS 302 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 5:14.65
6 173 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 5:33.31 6.00
7 153 Čechová AlexandraČechová Alexandra 990915 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 5:35.91 5.00
Celkom 7 pretekárov

10 000 m - Muži (Beh)

Beh (ut, 8.5.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 34:03.48 11.00
2 37 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34:03.58 9.00
3 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 34:08.89 8.00
4 Vajs RomanVajs Roman 890206 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 35:00.97 7.00
MS 69 Šajter RomanŠajter Roman 000825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 39:06.21
MS 31 Kán SlavomírKán Slavomír 981021 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39:07.54
Celkom 6 pretekárov

10 000 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 8.5.2018 - 10:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 37:05.31 11.00
2 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 960726 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 37:15.45 9.00
3 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 38:01.85 8.00
4 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 000627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 43:45.69 7.00
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy

Ženy 01 (ut, 8.5.2018 - 13:20) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 14.29 0.159 11.00
2 166 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.61 0.165 9.00
MS 303 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 15.66 0.123
4 181 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.81 0.147 7.00
5 212 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 880426 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 15.86 0.178 6.00
Celkom 5 pretekárov
Ženy 02 (ut, 8.5.2018 - 13:20) Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 15.31 0.211 8.00
2 164 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.41 0.159 5.00
3 211 Hrašková EmaHrašková Ema 981020 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 17.47 0.178 4.00
4 205 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 000904 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 18.99 0.188 3.00
144 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 000601 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNF 0.166
Celkom 5 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži

(ut, 8.5.2018 - 13:00) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 15.61 0.254 11.00
2 23 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 16.03 0.213 9.00
3 95 Šoka ŠimonŠoka Šimon 960407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.45 0.214 8.00
4 71 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 800507 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 19.00 0.217 7.00
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(ut, 8.5.2018 - 11:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 53.86 0.236 11.00
2 82 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 55.63 0.289 9.00
3 23 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 56.57 0.265 8.00
4 90 Martinec ErikMartinec Erik 960929 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 58.68 0.278 7.00
5 64 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 59.05 0.247 6.00
6 63 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 59.35 0.278 5.00
7 70 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:02.18 0.235 4.00
8 11 Valachovič JakubValachovič Jakub 850911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:04.76 0.244 3.00
Celkom 8 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

Ženy 01 (ut, 8.5.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 66.26 0.214 6.00
MS 196 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 67.33 0.200
3 171 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 72.42 0.199 2.00
4 137 Bakóová BarbaraBakóová Barbara 960228 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 73.17 0.289 1.00
MS 199 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 011002 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 74.04 0.236
6 185 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 81.53 0.234
Celkom 6 pretekárov
Ženy 02 (ut, 8.5.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 59.51 0.256 11.00
2 162 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 60.73 0.200 9.00
3 191 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 60.79 0.245 8.00
4 166 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 65.61 0.236 7.00
5 181 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 66.44 0.215 5.00
6 175 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 950609 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 68.10 0.247 4.00
7 179 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 69.60 0.268 3.00
Celkom 7 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži

Muži 01 (ut, 8.5.2018 - 15:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Šimune, Puchovský, Rigo, Opavský Šimune, Puchovský, Rigo, Opavský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 44.07 0.263 11.00
2 123 Bujna, Turčáni, Vitáloš, Jablokov Bujna, Turčáni, Vitáloš, Jablokov AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 44.34 0.222 9.00
3 29 Glodžák, Marček, Stremi, Sloboda Glodžák, Marček, Stremi, Sloboda ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 44.36 0.212 8.00
4 80 Bellus, Ďurdina, Pavelka, Lúža Bellus, Ďurdina, Pavelka, Lúža AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 44.83 0.217 7.00
5 7 Šiko, Turcsányi, Talán, Zeman Šiko, Turcsányi, Talán, Zeman AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 46.22 0.214 6.00
98 Jelínek, Fabián, Kišš, Baluch Jelínek, Fabián, Kišš, Baluch AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNF 0.199
Celkom 6 pretekárov
Muži 02 (ut, 8.5.2018 - 15:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Martinec, Danilov, Krošlák, Cidorík Martinec, Danilov, Krošlák, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 46.32 0.215 5.00
2 73 Bóna, Turányi, Brath, Gasior Bóna, Turányi, Brath, Gasior ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 47.59 0.254 4.00
3 115 Chodák, Náhlik, Mizner, Ďurica Chodák, Náhlik, Mizner, Ďurica AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 47.77 0.300 3.00
4 92 Pajunk, Pach, Hriň, Drobný Pajunk, Pach, Hriň, Drobný AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 47.81 0.241 2.00
5 60 Šajter, Kačina, Mrva, Borovka Šajter, Kačina, Mrva, Borovka ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 48.49 0.159 1.00
6 103 Staš, Patarák, Nihila, Revaj Staš, Patarák, Nihila, Revaj AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 48.61 0.199
Celkom 6 pretekárov

4 x 100 m kluby - Ženy

Ženy 01 (ut, 8.5.2018 - 15:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Takácsová, Kovačovicová, Forster, Ledecká Takácsová, Kovačovicová, Forster, Ledecká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 48.12 0.214 11.00
2 148 Velďáková, Tomková, Tomková, Flosníková Velďáková, Tomková, Tomková, Flosníková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 49.42 0.198 9.00
3 186 Majdáková, Cidoríková, Bučičová, Nikolenko Majdáková, Cidoríková, Bučičová, Nikolenko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 50.10 0.189 8.00
4 220 Weigertová, Tomečeková, Letovancová, Baňovičová Weigertová, Tomečeková, Letovancová, Baňovičová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 50.66 0.159 7.00
5 228 Duvačová, Kubaščíková, Kišková, Šimlovičová Duvačová, Kubaščíková, Kišková, Šimlovičová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 50.67 0.258 6.00
6 201 Škovranová, Dunčková, Kopčáková, Jencaková Škovranová, Dunčková, Kopčáková, Jencaková TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 56.97 0.265 1.00
Celkom 6 pretekárov
Ženy 02 (ut, 8.5.2018 - 15:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 204 Ošková, Javorská, Gyomraiová, Garčárová Ošková, Javorská, Gyomraiová, Garčárová TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 50.73 0.256 5.00
2 234 Nevařilová, Šajbenová, Markovičová, Kuníková Nevařilová, Šajbenová, Markovičová, Kuníková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 52.69 0.241 4.00
3 164 Zeleňáková, Lukáčová, Ištvánová, Čechová Zeleňáková, Lukáčová, Ištvánová, Čechová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 53.36 0.129 3.00
4 219 Strýčková, Zhřívalová, Vanovčanová, Mészárošová Strýčková, Zhřívalová, Vanovčanová, Mészárošová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 54.58 0.274 2.00
185 Matejíčková, Krasňanská, Šimeková, Olosová Matejíčková, Krasňanská, Šimeková, Olosová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DQ 0.222
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(ut, 8.5.2018 - 13:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 170175180185190195200205 Body
1 3 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
890823 205 ----oooo 11.00
2 13 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
961214 195 --ooxooxx 9.00
3 117 Kalafus MartinKalafus Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
881208 195 --oooxxoxx 8.00
MS 25 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
000902 185 ooxooxxx
5= 96 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 180 ooxxoxxx 6.50
5= 95 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
960407 180 -oxxoxx 6.50
7 71 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 170 oxx 5.00
39 Škultéty JozefŠkultéty Jozef
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000220 DNS
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ut, 8.5.2018 - 14:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 140145150155160165170175180 Body
1 138 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
920725 175 ----ooooxx 11.00
2 216 Michlíková MiroslavaMichlíková Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
910226 160 --xooxoxx 9.00
3 212 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 160 --ooxxoxx 8.00
4 182 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
980505 160 ---xoxxoxxx 7.00
5 195 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
020904 160 -ooxxoxxoxxx 6.00
6 211 Hrašková EmaHrašková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
981020 155 --ooxx 5.00
7 227 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 155 oooxxoxx 4.00
8 186 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020429 150 oxooxxx 3.00
9 188 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
981113 145 ooxxx 2.00
152 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 NM -xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ut, 8.5.2018 - 11:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 260300320340360380400420430440450460470480502 Body
1 61 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890930 480 ------o--o-xo-xoxxx 11.00
2 14 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
910516 450 ------xo---o--x- 9.00
MS 24 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010829 420 -----oooxx
MS 20 Daňko MarekDaňko Marek
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
890507 400 -----ooxxx
5 28 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 360 --xoooxx 8.00
6 6 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 360 ----xoxx 7.00
7= 43 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 340 -ooxxoxxx 5.50
7= 12 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
660718 340 ---xxoxx 5.50
125 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
000912 NM -xxx
301 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
570223 NM ----xxx
33 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010109 NM ---xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ut, 8.5.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 220240260280290300320 Body
1 219 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990317 320 ---o-xoo 11.00
2 228 Duvačová Anna MáriaDuvačová Anna Mária
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
930531 300 ---o-oxxx 9.00
MS 225 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
021003 290 -xooxxoxxoxxx
4 208 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
991116 280 -oooxxx 8.00
5 161 Krajňáková SoňaKrajňáková Soňa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
961214 260 -oxoxx 7.00
6= 235 Režná PetraRežná Petra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
900515 240 ooxxx 5.50
6= 234 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
981123 240 ooxxx 5.50
8 224 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990604 240 xxooxxx 4.00
9 232 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020131 240 xoxoxxx 3.00
10 152 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 220 oxxx 2.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ut, 8.5.2018 - 12:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 45 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
950709 740 740--740---
2 8 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 698 +2.1 m/s 669 +1.4 m/s 698  +2.1662  +2.4669  -1.2698655  +3.1693  +2.7669  +1.4
3 10 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 685 464663650663664656685
4 112 Dobrovodský JaroslavDobrovodský Jaroslav
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
841213 674 +3.6 m/s 662 +0.3 m/s 609  +2.7637  +2.9636  +2.8637674  +3.6655  +2.4662  +0.3
5 99 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 664 +1.6 m/s x626  +2.2660  +2.4660546  +1.4x664  +1.6
6 86 Hriň AdamHriň Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020311 651 +3.7 m/s 637 +0.6 m/s 633  +0.0632  +2.9615  -0.2633637  +0.6651  +3.7x
7 38 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000519 598 +1.3 m/s 598  +1.3--5980.00.00.0
MS 21 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
001023 597 +2.3 m/s 577 +1.6 m/s 555  +1.8597  +2.3553  -0.9597577  +1.6xx
9 92 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
000515 585 +0.7 m/s 585  +0.7574  +0.4575  +0.85850.00.00.0
10 6 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 584 +1.0 m/s 422  +0.8584  +1.0x5840.00.00.0
MS 22 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020813 576 +2.4 m/s 564 +1.2 m/s 564  +1.2576  +2.4556  +2.05760.00.00.0
12 56 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 561 +0.2 m/s 540  +0.1560  +3.7561  +0.25610.00.00.0
13 59 Gasior VladimírGasior Vladimír
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000628 529 +0.2 m/s 529  +0.2506  +0.1519  +0.25290.00.00.0
14 121 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
940906 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ut, 8.5.2018 - 11:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 149 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 630 +1.9 m/s 614  +1.6630  +1.9x630x--
2 140 Flosníková VeronikaFlosníková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
971217 583 +3.0 m/s 571 +1.1 m/s 571  +1.1583  +3.0564  +1.1583x570  +0.1-
3 144 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000601 573 +1.1 m/s x562  +1.6533  +3.8562573  +1.1539  +0.0x
4 210 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950828 564 +3.4 m/s 555 +0.9 m/s 555  +0.9545  +0.7545  +2.4555564  +3.4210  +2.9-
5 221 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
991227 525 +1.7 m/s 522  +3.7518  +0.5512  +0.7522525  +1.7519  +2.9390  -0.4
6 163 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 525 +1.3 m/s 497  +3.0525  +1.3489  +1.1525518  +1.6514  +1.3-
7 239 Šajbenová KláraŠajbenová Klára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
001003 517 +2.6 m/s 490 +0.4 m/s 502  +2.6x490  +0.4502517  +2.6x-
8 141 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980307 513 +0.1 m/s 513  +0.1497  +2.2489  +1.6513511  +0.4x476  +2.5
9 174 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000404 501 +2.0 m/s 501  +2.0x493  +2.95010.00.00.0
MS 134 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990802 497 +0.0 m/s x472  +2.3497  +0.04970.00.00.0
11 186 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020429 494 +0.7 m/s 493  +0.3494  +0.7471  +1.74940.00.00.0
12 143 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010305 494 +1.2 m/s 489  +0.9474  +1.9494  +1.24940.00.00.0
13 177 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010828 494 +2.2 m/s 487 +1.6 m/s 487  +1.6494  +2.2x4940.00.00.0
14 91 Trajteľová NinaTrajteľová Nina
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
990303 484 +1.5 m/s x484  +1.5465  +2.94840.00.00.0
15 207 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
010721 480 +1.2 m/s x480  +1.2470  +1.14800.00.00.0
MS 169 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
010522 479 +2.7 m/s 479  +2.7473  +2.9467  +3.34790.00.00.0
17 165 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000416 468 +2.4 m/s 463 +2.0 m/s x463  +2.0468  +2.44680.00.00.0
18 189 Mišániková DanielaMišániková Daniela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
990402 467 +1.8 m/s 447  +2.9x467  +1.84670.00.00.0
19 187 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
990801 467 -0.5 m/s 351  +0.8341  +0.7467  -0.54670.00.00.0
20 208 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
991116 465 +1.4 m/s 465  +1.4x449  +2.14650.00.00.0
21 203 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
020415 463 +2.8 m/s 463  +2.8xx4630.00.00.0
22 227 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 457 -0.4 m/s x436  +1.3457  -0.44570.00.00.0
23 155 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
970206 431 +1.0 m/s 426  +2.2431  +1.0415  +0.34310.00.00.0
Celkom 23 pretekárov

Trojskok - Muži

(ut, 8.5.2018 - 14:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 45 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
950709 16.86 +2.2 m/s 16.42 +0.5 m/s 16,86  +2.216,57  +2.716,42  +0.516,86---
2 10 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 14.74 +0.6 m/s 13,08  +0.914,20  +0.014,43  +1.614,4314,74  +0.612,25  +3.513,92  +0.3
3 8 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 14.73 +2.2 m/s 14.47 +2.0 m/s 13,72  +0.7x12,36  +2.013,7214,47  +2.014,73  +2.2x
MS 21 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
001023 13.92 +1.2 m/s 13,92  +1.2x13,73  +0.513,92xx13,82  +2.0
5 56 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 11.82 +2.1 m/s 11.81 +1.1 m/s 11,81  +1.1x11,82  +2.111,8211,60  +2.811,71  +3.1x
112 Dobrovodský JaroslavDobrovodský Jaroslav
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
841213 DNS ---0---
59 Gasior VladimírGasior Vladimír
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000628 NM xxx0.0---
Celkom 7 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ut, 8.5.2018 - 13:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 149 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 12.28 +1.3 m/s x11,67  +0.1x11,6712,28  +1.3--
2 221 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
991227 11.45 +1.5 m/s 11,15  +0.9x11,44  -0.311,4411,45  +1.5xx
3 163 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000729 11.06 +1.8 m/s 10,28  +1.811,06  +1.8-11,06---
4 187 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
990801 10.82 +1.9 m/s 10,22  +0.810,55  +2.410,56  +0.610,5610,82  +1.910,73  +2.1-
5 91 Trajteľová NinaTrajteľová Nina
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
990303 10.12 -0.2 m/s 09,45  +1.2x09,9509,9510,12  -0.209,7610,09
6 152 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 09.87 -0.6 m/s 09,76  +2.309,87  -0.609,46  +0.709,87x--
7 165 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000416 09.78 +2.5 m/s 09.69 +1.6 m/s 09,78  +2.509,69  +1.6-09,78---
8 207 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
010721 09.77 +0.9 m/s x09,77  +0.9x09,77x--
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ut, 8.5.2018 - 11:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 145 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980129 14.09 12,6113,0914,0914,0913,1913,1913,78 11.00
2 226 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 11.60 10,8911,4211,6011,6011,4510,3610,90 9.00
3 223 Weigertová MonikaWeigertová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
920320 10.66 10,3409,8309,9610,3409,9110,6610,10 8.00
4 159 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890904 10.13 08,8509,9010,0410,0409,7110,13x 7.00
5 172 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000516 09.82 09,7909,6309,6109,7909,82x- 6.00
6 106 Feďová AndreaFeďová Andrea
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
980211 09.45 09,3209,2809,4509,4509,35xx 5.00
7 168 Zeleňáková MonikaZeleňáková Monika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
970926 09.40 08,9809,4008,6509,4008,9408,7208,73 4.00
8 212 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 09.38 09,2609,1809,1709,2609,1709,1709,38 3.00
MS 236 Sabová EsterSabová Ester
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 08.57 x08,57x08,570.00.00.0
MS 142 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
011027 08.51 08,3808,4308,5108,510.00.00.0
MS 182 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
980505 08.37 07,7107,8608,3708,370.00.00.0
MS 231 Kuchárová MichaelaKuchárová Michaela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000721 07.65 07,65xx07,650.00.00.0
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ut, 8.5.2018 - 12:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 52 Baran AdriánBaran Adrián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
991214 16.08 x16,08x16,08xxx 11.00
2 57 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 15.93 15,14x14,9015,1415,4215,9315,18 9.00
3 62 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
880123 15.57 15,5715,38x15,57x15,34x 8.00
4 114 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 13.46 13,24x12,9113,24x12,9113,46 7.00
5 53 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 12.64 12,4612,5812,2612,58x12,6412,43 6.00
6 95 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
960407 10.54 09,9109,5810,5410,54x10,36- 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(ut, 8.5.2018 - 12:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 145 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980129 39.91 x39,9136,3139,91--- 11.00
2 159 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890904 37.57 x15,1336,1036,1037,4037,57x 9.00
3 218 Smreková KarolínaSmreková Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980117 37.20 x27,5434,7034,7037,2035,57x 8.00
4 236 Sabová EsterSabová Ester
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 28.90 27,6124,4128,9028,9027,8126,62- 7.00
5 106 Feďová AndreaFeďová Andrea
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
980211 28.25 x25,6023,9025,60x28,25x 6.00
6 154 Dirnbachová LuciaDirnbachová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001013 28.14 28,1426,4826,2728,14xxx 5.00
MS 231 Kuchárová MichaelaKuchárová Michaela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000721 21.27 19,98x21,2721,2720,65--
MS 142 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
011027 20.16 xx20,1620,160.00.00.0
MS 176 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
961107 19.17 18,24x19,1719,170.00.00.0
MS 182 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
980505 14.52 xx14,5214,520.00.00.0
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(ut, 8.5.2018 - 11:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 114 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 52.63 47,4751,1652,6352,63x50,90x 11.00
2 57 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 50.29 x50,29x50,29xxx 9.00
3 62 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
880123 47.15 42,06x47,1547,1544,78xx 8.00
4 52 Baran AdriánBaran Adrián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
991214 43.72 x42,34x42,34xx43,72 7.00
5 121 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
940906 40.32 39,79x39,0839,7940,32x37,61 6.00
6 101 Kucka Filip MiroslKucka Filip Mirosl
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 31.34 x30,6030,7430,7431,34x29,96 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(ut, 8.5.2018 - 14:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 172 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
000516 42.58 42,5841,6741,0542,5837,60x- 11.00
2 176 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
961107 40.26 37,4639,6940,2640,26x38,35- 9.00
3 139 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980326 38.38 37,88xx37,88x36,6238,38 8.00
MS 136 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
990215 36.11 34,4036,1135,9536,1133,16-x
5 219 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
990317 32.92 32,92-30,8632,9230,55x- 7.00
6 209 Škovranová RadkaŠkovranová Radka
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
990423 31.67 31,6729,34-31,67--- 6.00
7 185 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
000624 28.80 x28,05-28,0528,80xx 5.00
MS 236 Sabová EsterSabová Ester
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 19.84 14,5819,8417,4919,84---
MS 231 Kuchárová MichaelaKuchárová Michaela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000721 11.52 xx11,5211,520.00.00.0
173 Harceková MáriaHarceková Mária
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020703 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 10 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(ut, 8.5.2018 - 13:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 105 Žeňúch PatrikŽeňúch Patrik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
901230 75.93 74,1773,0075,9375,93xx73,65 11.00
2 41 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
960702 73.87 73,8768,33x73,8769,3870,9369,99 9.00
3 53 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 67.56 63,0464,5665,2865,2867,5664,9264,53 8.00
4 36 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000407 61.32 56,9060,7259,5960,7261,3259,7957,56 7.00
MS 15 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
000214 56.20 x52,8249,8052,82x56,2051,52
6 114 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 48.15 42,38x43,6843,6848,1546,93x 6.00
7 129 Kvorka MatejKvorka Matej
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
980618 39.65 xx39,6539,65--- 5.00
8 102 Nihila SamuelNihila Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020122 32.13 x32,13x32,1329,33x- 4.00
121 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
940906 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 9 pretekárov