<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v behu na 10 000 m na dráhe

Banská Bystrica (5. 5. 2018)

10 000 m - Muži

(so, 5.5.2018 - 17:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Sahajda TiborSahajda Tibor 901218 Bratislavský maratónBratislavský maratón 30:20.93
2 3 Pelikán JozefPelikán Jozef 840729 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 32:22.16
3 5 Hladík MarekHladík Marek 901206 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 32:33.99
4 2 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 921213 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 33:22.19
5 4 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 910725 MBO StrážskeMBO Strážske 33:40.06
6 20 Kováč MichalKováč Michal 910806 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 33:47.35
7 6 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 34:03.48
8 16 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34:03.58
9 18 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 34:08.89
10 25 Bučo RobinBučo Robin 960828 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 34:20.48
11 13 Rehák PatrikRehák Patrik 940110 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 34:39.66
12 17 Magyar ImrichMagyar Imrich 840331 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 34:47.25
13 8 Vajs RomanVajs Roman 890206 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 35:00.97
14 7 Wahlandt PeterWahlandt Peter 890513 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 35:05.25
15 12 Sopko DominikSopko Dominik 920925 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 35:25.61
16 15 Páleník MatejPáleník Matej 920317 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 35:35.93
17 23 Henček EmilHenček Emil 920429 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 35:44.53
18 19 Krascsenits DávidKrascsenits Dávid 880629 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 36:06.26
19 10 Škultéty ViktorŠkultéty Viktor 970630 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 38:08.92
20 14 Peťovský DominikPeťovský Dominik 940218 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 38:41.15
21 22 Kán SlavomírKán Slavomír 981021 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39:07.54
24 Červeňák MichalČerveňák Michal 920912 AC MichalovceAC Michalovce DNS
Celkom 22 pretekárov

10 000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 5.5.2018 - 17:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Sahajda TiborSahajda Tibor 901218 Bratislavský maratónBratislavský maratón 30:20.93
2 3 Pelikán JozefPelikán Jozef 840729 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 32:22.16
3 5 Hladík MarekHladík Marek 901206 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 32:33.99
4 2 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 921213 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 33:22.19
5 21 Kopiar JakubKopiar Jakub 990716 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 33:26.94
6 4 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 910725 MBO StrážskeMBO Strážske 33:40.06
7 20 Kováč MichalKováč Michal 910806 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 33:47.35
8 6 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 34:03.48
9 16 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34:03.58
10 18 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 34:08.89
11 25 Bučo RobinBučo Robin 960828 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 34:20.48
12 13 Rehák PatrikRehák Patrik 940110 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 34:39.66
13 17 Magyar ImrichMagyar Imrich 840331 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 34:47.25
14 8 Vajs RomanVajs Roman 890206 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 35:00.97
15 9 Ursíny PeterUrsíny Peter 990907 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 35:02.83
16 7 Wahlandt PeterWahlandt Peter 890513 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 35:05.25
17 12 Sopko DominikSopko Dominik 920925 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 35:25.61
18 15 Páleník MatejPáleník Matej 920317 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 35:35.93
19 23 Henček EmilHenček Emil 920429 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 35:44.53
20 19 Krascsenits DávidKrascsenits Dávid 880629 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 36:06.26
21 31 Ambrož AdriánAmbrož Adrián 991121 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 37:56.90
22 10 Škultéty ViktorŠkultéty Viktor 970630 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 38:08.92
23 14 Peťovský DominikPeťovský Dominik 940218 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 38:41.15
24 11 Šajter RomanŠajter Roman 000825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 39:06.21
25 22 Kán SlavomírKán Slavomír 981021 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39:07.54
24 Červeňák MichalČerveňák Michal 920912 AC MichalovceAC Michalovce DNS
Poznámky:
Celkové poradie
Celkom 26 pretekárov

10 000 m - Juniori

(so, 5.5.2018 - 17:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 21 Kopiar JakubKopiar Jakub 990716 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 33:26.94
2 9 Ursíny PeterUrsíny Peter 990907 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 35:02.83
3 31 Ambrož AdriánAmbrož Adrián 991121 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 37:56.90
4 11 Šajter RomanŠajter Roman 000825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 39:06.21
Celkom 4 pretekári

10 000 m - Ženy

(so, 5.5.2018 - 16:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 35 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 37:05.31
2 30 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 960726 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 37:15.45
3 37 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 38:01.85
4 39 Durcová ZuzanaDurcová Zuzana 960606 Bratislavský maratónBratislavský maratón 39:18.74
5 34 Martinská JanaMartinská Jana 900208 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 39:41.04
6 36 Ľašová VeronikaĽašová Veronika 920625 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 40:22.68
7 40 Brezovská BarboraBrezovská Barbora 820130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 40:51.25
8 33 Trebulová KristínaTrebulová Kristína 980827 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 44:54.67
41 Valová SilviaValová Silvia 910817 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín DNS
Celkom 9 pretekárov

10 000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 5.5.2018 - 16:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 35 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 37:05.31
2 30 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 960726 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 37:15.45
3 37 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 38:01.85
4 28 Dušková ElenaDušková Elena 010725 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 39:00.98
5 39 Durcová ZuzanaDurcová Zuzana 960606 Bratislavský maratónBratislavský maratón 39:18.74
6 34 Martinská JanaMartinská Jana 900208 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 39:41.04
7 36 Ľašová VeronikaĽašová Veronika 920625 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 40:22.68
8 40 Brezovská BarboraBrezovská Barbora 820130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 40:51.25
9 27 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 41:13.68
10 29 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 000627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 43:45.69
11 33 Trebulová KristínaTrebulová Kristína 980827 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 44:54.67
12 26 Vorková DanielaVorková Daniela 991123 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 51:53.64
41 Valová SilviaValová Silvia 910817 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín DNS
Poznámky:
Celkové poradie
Celkom 13 pretekárov

10 000 m - Juniorky

(so, 5.5.2018 - 16:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 28 Dušková ElenaDušková Elena 010725 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 39:00.98
2 27 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 41:13.68
3 29 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 000627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 43:45.69
4 26 Vorková DanielaVorková Daniela 991123 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 51:53.64
Celkom 4 pretekári